iEviI

clanlogo
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 30.03.2024

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew40204024483
Ø Poziom7,690,009,929,91
Zwycięstwa2326357,86%00,00%1458,33%31765,63%
Porażki1646240,95%00,00%937,50%15832,71%
Remisy4791,19%00,00%14,17%81,66%
Przetrwane bitwy1184429,46%00,00%729,17%16333,75%
Zniszczone czołgi517651,2900,00210,887061,46
Zniszczonych/zgonów1,830,001,242,21
Wykryte pojazdy756381,8800,00562,3313052,70
Zadane uszkodzenia1.928,160,003.402,923.603,48
Punkty zajęcia bazy263540,6600,0000,00890,18
Punkty obrony bazy217300,5400,0000,002200,46
Doświadczenie762,190,001.082,541.198,04
WN71836,730,001714,122187,32
WN82882,930,003335,664312,68
Ogółem
Ilość bitew40204
Ø Poziom7,69
Zwycięstwa2326357,86%
Porażki1646240,95%
Remisy4791,19%
Przetrwane bitwy1184429,46%
Zniszczone czołgi517651,29
Zniszczonych/zgonów1,83
Wykryte pojazdy756381,88
Zadane uszkodzenia1.928,16
Punkty zajęcia bazy263540,66
Punkty obrony bazy217300,54
Doświadczenie762,19
WN71836,73
WN82882,93
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew24
Ø Poziom9,92
Zwycięstwa1458,33%
Porażki937,50%
Remisy14,17%
Przetrwane bitwy729,17%
Zniszczone czołgi210,88
Zniszczonych/zgonów1,24
Wykryte pojazdy562,33
Zadane uszkodzenia3.402,92
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie1.082,54
WN71714,12
WN83335,66
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew483
Ø Poziom9,91
Zwycięstwa31765,63%
Porażki15832,71%
Remisy81,66%
Przetrwane bitwy16333,75%
Zniszczone czołgi7061,46
Zniszczonych/zgonów2,21
Wykryte pojazdy13052,70
Zadane uszkodzenia3.603,48
Punkty zajęcia bazy890,18
Punkty obrony bazy2200,46
Doświadczenie1.198,04
WN72187,32
WN84312,68
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew154000
Zwycięstwa9863,64%00,00%00,00%00,00%
Porażki5435,06%00,00%00,00%00,00%
Remisy21,30%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy7951,30%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1420,9200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,890,000,000,00
Wykryte pojazdy780,5100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.559,980,000,000,00
Punkty zajęcia bazy960,6200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy10,0100,0000,0000,00
Doświadczenie1.062,370,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew154
Zwycięstwa9863,64%
Porażki5435,06%
Remisy21,30%
Przetrwane bitwy7951,30%
Zniszczone czołgi1420,92
Zniszczonych/zgonów1,89
Wykryte pojazdy780,51
Zadane uszkodzenia2.559,98
Punkty zajęcia bazy960,62
Punkty obrony bazy10,01
Doświadczenie1.062,37
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew117600215
Zwycięstwa88074,83%00,00%00,00%15873,49%
Porażki28223,98%00,00%00,00%5726,51%
Remisy141,19%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy68958,59%00,00%00,00%13462,33%
Zniszczone czołgi10800,9200,0000,001860,87
Zniszczonych/zgonów2,220,000,002,30
Wykryte pojazdy9710,8300,0000,002491,16
Zadane uszkodzenia2.347,200,000,002.332,16
Punkty zajęcia bazy18431,5700,0000,008734,06
Punkty obrony bazy33212,8200,0000,0014786,87
Doświadczenie1.140,840,000,001.113,72
Ogółem
Ilość bitew1176
Zwycięstwa88074,83%
Porażki28223,98%
Remisy141,19%
Przetrwane bitwy68958,59%
Zniszczone czołgi10800,92
Zniszczonych/zgonów2,22
Wykryte pojazdy9710,83
Zadane uszkodzenia2.347,20
Punkty zajęcia bazy18431,57
Punkty obrony bazy33212,82
Doświadczenie1.140,84
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew215
Zwycięstwa15873,49%
Porażki5726,51%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy13462,33%
Zniszczone czołgi1860,87
Zniszczonych/zgonów2,30
Wykryte pojazdy2491,16
Zadane uszkodzenia2.332,16
Punkty zajęcia bazy8734,06
Punkty obrony bazy14786,87
Doświadczenie1.113,72

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew415005
Zwycięstwa27967,23%00,00%00,00%240,00%
Porażki13432,29%00,00%00,00%360,00%
Remisy20,48%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy22053,01%00,00%00,00%120,00%
Zniszczone czołgi3580,8600,0000,0040,80
Zniszczonych/zgonów1,840,000,001,00
Wykryte pojazdy2710,6500,0000,0010,20
Zadane uszkodzenia2.331,740,000,002.330,60
Punkty zajęcia bazy5231,2600,0000,00193,80
Punkty obrony bazy1360,3300,0000,0000,00
Doświadczenie1.118,980,000,00780,80
Ogółem
Ilość bitew415
Zwycięstwa27967,23%
Porażki13432,29%
Remisy20,48%
Przetrwane bitwy22053,01%
Zniszczone czołgi3580,86
Zniszczonych/zgonów1,84
Wykryte pojazdy2710,65
Zadane uszkodzenia2.331,74
Punkty zajęcia bazy5231,26
Punkty obrony bazy1360,33
Doświadczenie1.118,98
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew5
Zwycięstwa240,00%
Porażki360,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy120,00%
Zniszczone czołgi40,80
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy10,20
Zadane uszkodzenia2.330,60
Punkty zajęcia bazy193,80
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie780,80
Anzeigen

Czołgi (269)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
M18 Hellcat6852,12446253652,01%1713,36
T675711,17449216956,29%2109,34
Bat.-Châtillon 25 t102479,67625195355,20%2587,64
T-100 LT102013,85689141756,53%3148,11
Pz.Kpfw. I Ausf. C3245,47353133554,31%1445,66
AMX ELC bis5452,91425114055,53%1854,68
ELC EVEN 90 8993,421041102462,60%2507,73
Panhard EBR 105101840,91936101359,23%2732,69
TVP T 50/51103290,9593188557,63%3395,54
IS-7102195,2462181550,80%2057,75
Crusader6428,3132170553,05%1418,97
Object 140102762,1573668458,63%2898,56
IS-381387,9256362954,85%1809,71
Super Conqueror104124,11119361763,37%4236,08
ShPTK-TVP 100 82980,54137459267,74%4661,08
Vz. 55104294,09117559162,61%4157,53
T-54 ltwt.91199,6552055049,64%1904,83
T25 Pilot Number 1 81502,5275053957,14%2426,21
Bat.-Châtillon Bourrasque 82990,58139252570,10%4461,51
KV-856760,5942848251,24%1359,82
T-1091749,9260546759,10%2008,30
LTTB8767,4550744055,68%1484,90
BZ-176 83225,72149843971,75%4300,38
M54 Renegade 82935,88139142967,60%4262,02
T110E5104692,45131242867,29%5351,79
Object 277103278,0491340758,72%3310,16
Object 703 Version II 82881,14144940768,30%4343,39
Grille 15103190,1176139059,74%2867,93
Type 64 61097,4483538058,68%3846,97
AMX 13 909787,6145536450,27%1129,62
Object 279 early 104537,64130135369,12%3770,16
Bat.-Châtillon 25 t AP91294,1048934047,06%1340,23
Leopard 1104161,80110832759,02%4603,89
Škoda T 2561044,8361231659,81%2789,93
CS-63104083,12113130957,61%4339,81
Object 430U103469,11111330466,78%3645,80
AMX M4 mle. 54104770,70126630165,78%4804,65
Object 260 104248,24123830165,78%4336,23
Kampfpanzer 07 P(E) 104358,06123228864,93%4497,81
T3 HMC2187,5721428150,89%806,95
Cromwell6695,9244425953,67%1506,54
STB-1103429,51110624964,66%3482,18
AMX 50 B104255,41113124861,69%4481,99
VK 72.01 (K) 104460,36122523768,35%3982,57
T-5491529,3758322855,26%1821,99
T 55A 92718,92101222761,23%3308,63
Comet7646,0142022249,10%1015,83
Panhard EBR 9091460,7874522154,30%2585,85
IS7786,9748321943,84%952,43
M2 Light Tank2412,7551721461,68%2794,64
Object 907 104449,50128918565,95%4465,71
Panhard AML Lynx 6x681501,1765818556,76%3648,19
AMX 13 757581,0844718354,10%1218,81
Progetto M35 mod. 46 83274,32150818170,72%5390,78
T-345286,6126817047,65%623,71
Concept 1B 94420,24154715968,55%4890,86
STG Guard 81841,6189915853,80%2418,00
Manticore102451,06106715662,82%3437,24
Rheinmetall Panzerwagen103724,29113215462,34%6293,94
FV3046340,1324615349,67%435,36
TVP VTU Koncept81253,0763214656,85%1899,10
AE Phase I 93323,52126514663,01%4014,88
50TP prototyp 82133,35111013360,15%3073,61
Centurion Action X104552,98119313362,41%5059,90
Škoda T 5092081,3570613256,82%2244,95
Object 43092340,00101713256,06%2346,58
T-44-100 82948,89138413258,33%4864,23
Rhm.-Borsig Waffenträger81820,4662113160,31%2090,49
E 100103820,78107112961,24%3680,42
T25/27852,4340912950,39%1248,42
BT-74136,1918112854,69%588,89
Škoda T 56 83520,25153412571,20%4542,70
MT-256349,3537112450,81%972,90
TNH T Vz. 5192756,34107912354,47%2974,43
BT-7 artillery 3244,2430112356,10%975,81
Conqueror92801,80112512259,02%2933,51
M446748,2046012260,66%1529,79
Object 268 Version 4103907,47109312260,66%3449,91
AMX 105 AM mle. 474239,9520211653,45%785,46
StuG III Ausf. G5389,4524211546,09%775,25
Hotchkiss EBR71131,0860311358,41%2912,01
M127936,1948111244,64%1260,49
Type 5 Ka-Ri 83490,90149811276,79%4873,46
BT-22140,3619611153,15%680,80
Type 6192587,31103011160,36%2905,45
Ho-Ri 3104836,70115811159,46%4647,80
Controcarro 3 Minotauro104417,04127110773,83%4256,30
M40/M4381370,1455610650,94%1678,78
AMX 12 t6429,6141810350,49%1151,84
T57 Heavy Tank104418,75122010070,00%4363,07
KV-26852,064759754,64%1625,33
Waffenträger auf Pz. IV92380,747619350,54%2285,12
STA-181508,617529243,48%2034,11
Sturer Emil71089,305238859,09%1693,00
Covenanter5206,612358754,02%686,53
A-20593,281888647,67%177,12
60TP Lewandowskiego105041,9912908162,96%5472,40
E 7592963,3410927949,37%3409,12
Pz.Sfl. IVc5624,043497755,84%1449,48
TS-54 83323,3116727776,62%4852,29
Konštrukta T-34/10071024,135167653,95%1781,00
Maus104595,0913787574,67%5063,76
Caernarvon82038,7411227462,16%2739,99
M53/M5591239,037197451,35%1031,49
Leopard Prototyp A93267,6011907263,89%4075,26
T-505112,942456946,38%182,66
T1E6 2119,181856842,65%440,32
T1 Cunningham1109,061786651,52%555,37
AMX 13 105 AM mle. 505266,122456657,58%473,68
Cobra 93071,9711386659,09%3370,72
Tiger II82179,3410096549,23%2710,25
Pz.Kpfw. III Ausf. J4243,153015950,85%739,66
Marder II3301,442425950,85%955,40
Tetrarch 2333,174385957,63%1989,68
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4157,861745853,45%258,13
Centurion Mk. I8664,644685844,83%684,59
Rheinmetall Skorpion 82693,5712455882,76%3895,25
KV-15591,863595644,64%1331,38
Pz.Kpfw. II Luchs4134,472415352,83%360,17
Cruiser Mk. III3116,111825345,28%401,97
M8A14324,232545354,72%841,77
Panhard AMD 178B6903,795615360,38%3765,51
M41 HMC5355,712815259,62%542,10
AMX 50 10082441,4610165038,00%3031,90
TNH 105/100081422,848475058,00%1827,88
VK 30.02 (M)61450,168984940,82%3347,98
Char Futur 4 93947,9814324971,43%4456,97
M3 Stuart3158,811984845,83%538,82
A-436870,585814858,33%2113,45
LHMTV81304,3111154564,44%3402,74
Lorraine 40 t 82526,8711334564,44%3483,19
Nashorn6814,024344459,09%1510,80
T-284317,162804355,81%1078,54
M10393375,1412364362,79%4277,65
Indien-Panzer82241,5311244365,12%3725,35
T-29 3433,793874360,47%2015,91
M5 Stuart457,902024250,00%92,61
Black Prince71703,5911854168,29%3104,92
T-4481566,889604163,41%2565,18
BZ-75104067,7111304165,85%3567,40
Tiger 131 6900,805374165,85%2022,75
AMX 50 Foch (155) 102094,657464055,00%1574,25
SMV CC-6782342,5410923953,85%3252,05
AMX M4 mle. 5193846,8214943976,92%4601,21
CS-5993466,9213103868,42%4461,94
Object 26393433,2611923857,89%4026,08
M75240,692343636,11%622,92
Durchbruchswagen 24240,532293650,00%592,02
Pz.Kpfw. II2135,832173540,00%417,66
Pz.Kpfw. III/IV5262,492193537,14%482,05
Churchill VII61298,008963450,00%2809,45
VK 16.02 Leopard5404,503493444,12%1370,79
Tiger I71739,3610913366,67%2769,09
Spähpanzer Ru 25193087,2713163372,73%7782,03
AMX 50 12092951,9711193256,25%3348,04
GSR 3301 Setter7910,0910053256,25%2828,29
Sexton II381,871183145,16%134,11
T3282638,6112593161,29%4380,36
LTP 3248,232773151,61%1266,64
Type 5 Chi-Ri71768,4311963086,67%3479,77
T-34-856299,862962955,17%449,10
Centurion Mk. 7/193588,6613152965,52%4603,87
Ho-Ri 282531,3411352958,62%4151,62
AMX M4 mle. 4572315,1013202962,07%4708,95
T28 Concept 71284,595982962,07%2117,27
SU-855286,002222850,00%488,98
Panther71945,9312382864,29%4628,94
Jagdpanzer IV6346,792672846,43%412,91
Vz. 44-171976,8911632770,37%2923,63
Matilda4369,733362673,08%1171,21
Leichttraktor1119,231892646,15%380,35
50TP Tyszkiewicza93026,9212432673,08%3591,30
Pz.Kpfw. III Ausf. E3144,582352661,54%432,69
T-832 82832,0013972669,23%3396,08
SU-100M172415,3813602470,83%5168,32
HWK 30 81170,509592458,33%2944,18
CS-4471348,788312352,17%2223,40
BZ-6893422,4312142356,52%4028,54
AMX 404103,362042268,18%431,60
VK 30.02 (D)71712,1410292263,64%3265,16
BZ-16682819,5512792263,64%5077,29
SU-10183070,7713192272,73%4642,86
T6982273,9111572259,09%3902,76
ARL 4461303,488692161,90%2854,50
T2972385,5213012157,14%4439,96
CS-5382233,4310432152,38%3761,42
AMX 383144,672082152,38%472,49
GSOR3301 AVR FS92308,2913172176,19%5448,31
HWK 1282172,3512762070,00%5449,39
Cruiser Mk. IV496,471541963,16%266,92
T-50-2 6838,586001963,16%2870,07
Renault FT1144,561531855,56%843,11
T-463201,002171855,56%893,87
T54E193241,7811641855,56%3623,51
Ikv 90 Typ B72053,4411831668,75%4765,04
VK 100.01 (P)83195,8115251675,00%5477,06
Hotchkiss H352165,362321464,29%761,05
Type 4 Chi-To61199,149041478,57%2659,63
M5A1 Stuart4554,506961471,43%3112,51
M7 Priest3227,862451450,00%552,66
SMV CC-5671883,4610811369,23%3128,47
Type T-345350,463111338,46%726,11
Chi-To SP72793,0814361369,23%5323,05
Birch Gun4135,461941384,62%466,00
Spähpanzer SP I C72012,7711691353,85%5776,04
M2 Medium Tank3150,422011266,67%591,24
T56 GMC3202,251871258,33%689,68
T7 Combat Car 278,671461266,67%377,98
Type 3 Chi-Nu51125,557451154,55%4267,19
VK 36.01 (H)61609,4510431181,82%3270,32
53TP Markowskiego83194,0014911172,73%5533,78
Lorraine 39L AM398,181391154,55%219,90
Universal Carrier 2-pdr2103,001091127,27%195,54
Großtraktor - Krupp 3380,093741163,64%1982,55
E 5093427,1012671060,00%3836,50
Waffenträger auf E 100103158,308811060,00%2674,63
MTLS-1G14 3453,203671060,00%1925,41
Cromwell B 61509,3013101080,00%4192,20
Chrysler K 81516,208251060,00%1652,85
G.Pz. Mk. VI (e)265,44123966,67%373,63
Object 452K 105038,001099944,44%4478,20
45TP Habicha72088,001216875,00%3859,34
Churchill III 5854,251068875,00%2479,44
StuG IV 5376,75260837,50%704,51
Somua SM 82051,251085862,50%2221,42
Marder 38T4666,14412714,29%2066,87
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81258,14722771,43%1413,06
M662103,831285683,33%5354,50
Type 98 Ke-Ni3267,83234650,00%1165,75
MS-11117,50156650,00%526,32
Panzerjäger I2145,67155666,67%592,68
B.U.G.I.61457,1711556100,00%3674,23
T-262108,83132650,00%410,31
Strv m/42-57 Alt A.2 6984,33436633,33%1903,84
Vickers Medium Mk. II222,8042520,00%0,00
M4A3E8 Sherman61129,60785540,00%2409,10
Vickers Mk. E Type B2110,80114540,00%243,35
Semovente M43 Bassotto62036,201311580,00%4604,48
AT 25500,60378540,00%974,51
Object 283 94050,201376540,00%6545,25
Vickers Medium Mk. I1133,25154450,00%666,66
Škoda T 245461,50387475,00%1589,31
S-517812,50824475,00%996,00
VK 30.01 (H)51478,00999450,00%4902,76
Churchill I5455,75506450,00%953,76
Controcarro 1 Mk. 293208,0014564100,00%4298,69
Light Mk. VIC 290,50104450,00%296,36
T2073970,671961366,67%9202,49
T2 Medium Tank2184,00206366,67%1045,04
Char Mle. 75 91921,671084366,67%3556,47
L-60 2161,67333366,67%917,20
Type 97 Te-Ke 2155,00238250,00%717,01
SU-182152,5092250,00%724,81
Type 2597 Chi-Ha390,00129250,00%144,66
Wespe30,0065250,00%124,85
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3130,0091250,00%249,60
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2799,5012512100,00%3887,19
Excalibur 61317,5011462100,00%2643,73
Kolohousenka186,008910,00%187,37
Fiat 300010,002210,00%0,00
TKS z n.k.m. 20 mm 233,00971100,00%261,00
Renault Otsu1272,002431100,00%1507,06
LT vz. 383277,0018910,00%1013,63
Renault FT 75 BS223,001411100,00%261,00
Somua S35355,001741100,00%261,00
T-34 shielded 51186,0010251100,00%4768,46
T-45 2146,0012010,00%407,58
Pz.Kpfw. II Ausf. D 249,0021610,00%0,00
43 M. Toldi III 342,006310,00%0,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 30.03.2024
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 09.03.2024
Opuścił klan: 30.03.2024
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 14.11.2023
Opuścił klan: 08.03.2024
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 09.02.2023
Opuścił klan: 15.03.2023
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 07.11.2023
Opuścił klan: 13.11.2023
Stopień: Podoficer
Dołączył: 17.11.2022
Opuścił klan: 22.01.2023
Stopień: Rekrut
Dołączył: 16.11.2022
Opuścił klan: 16.11.2022
Stopień: Podoficer
Dołączył: 21.04.2023
Opuścił klan: 04.08.2023
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 01.04.2023
Opuścił klan: 11.04.2023
Stopień: Rekrut
Dołączył: 25.01.2023
Opuścił klan: 07.02.2023
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 18.08.2023
Opuścił klan: 06.11.2023
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 05.08.2023
Opuścił klan: 12.08.2023
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 16.03.2023
Opuścił klan: 30.03.2023
Stopień: Podoficer
Dołączył: 28.10.2022
Opuścił klan: 15.11.2022
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 19.10.2022
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 12.10.2022
Opuścił klan: 18.10.2022
Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.09.2022
Opuścił klan: 11.10.2022