i3blade

clanlogo
Stopień: Podoficer
Dołączył: 18.02.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew24349442911162
Ø Poziom8,589,329,319,11
Zwycięstwa1209349,67%2147,73%15252,23%61953,27%
Porażki1186148,71%2250,00%13145,02%52345,01%
Remisy3951,62%12,27%82,75%201,72%
Przetrwane bitwy509720,93%715,91%6120,96%20117,30%
Zniszczone czołgi167330,69300,681920,668410,72
Zniszczonych/zgonów0,870,810,830,88
Wykryte pojazdy295851,22461,053551,2214161,22
Zadane uszkodzenia1.425,881.259,181.413,921.706,93
Punkty zajęcia bazy109180,4500,00500,175030,43
Punkty obrony bazy43360,1800,00580,20620,05
Doświadczenie767,20755,68779,27830,34
WN71013,37819,63968,301104,82
WN81368,951065,891174,401492,11
Ogółem
Ilość bitew24349
Ø Poziom8,58
Zwycięstwa1209349,67%
Porażki1186148,71%
Remisy3951,62%
Przetrwane bitwy509720,93%
Zniszczone czołgi167330,69
Zniszczonych/zgonów0,87
Wykryte pojazdy295851,22
Zadane uszkodzenia1.425,88
Punkty zajęcia bazy109180,45
Punkty obrony bazy43360,18
Doświadczenie767,20
WN71013,37
WN81368,95
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew44
Ø Poziom9,32
Zwycięstwa2147,73%
Porażki2250,00%
Remisy12,27%
Przetrwane bitwy715,91%
Zniszczone czołgi300,68
Zniszczonych/zgonów0,81
Wykryte pojazdy461,05
Zadane uszkodzenia1.259,18
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie755,68
WN7819,63
WN81065,89
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew291
Ø Poziom9,31
Zwycięstwa15252,23%
Porażki13145,02%
Remisy82,75%
Przetrwane bitwy6120,96%
Zniszczone czołgi1920,66
Zniszczonych/zgonów0,83
Wykryte pojazdy3551,22
Zadane uszkodzenia1.413,92
Punkty zajęcia bazy500,17
Punkty obrony bazy580,20
Doświadczenie779,27
WN7968,30
WN81174,40
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew1162
Ø Poziom9,11
Zwycięstwa61953,27%
Porażki52345,01%
Remisy201,72%
Przetrwane bitwy20117,30%
Zniszczone czołgi8410,72
Zniszczonych/zgonów0,88
Wykryte pojazdy14161,22
Zadane uszkodzenia1.706,93
Punkty zajęcia bazy5030,43
Punkty obrony bazy620,05
Doświadczenie830,34
WN71104,82
WN81492,11
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew298000
Zwycięstwa16856,38%00,00%00,00%00,00%
Porażki12441,61%00,00%00,00%00,00%
Remisy62,01%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy9230,87%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1750,5900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,850,000,000,00
Wykryte pojazdy1410,4700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.707,220,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2140,7200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1170,3900,0000,0000,00
Doświadczenie845,430,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew298
Zwycięstwa16856,38%
Porażki12441,61%
Remisy62,01%
Przetrwane bitwy9230,87%
Zniszczone czołgi1750,59
Zniszczonych/zgonów0,85
Wykryte pojazdy1410,47
Zadane uszkodzenia1.707,22
Punkty zajęcia bazy2140,72
Punkty obrony bazy1170,39
Doświadczenie845,43
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew12000
Zwycięstwa650,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki650,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy18,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi30,2500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,270,000,000,00
Wykryte pojazdy110,9200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.002,330,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie579,330,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew12
Zwycięstwa650,00%
Porażki650,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy18,33%
Zniszczone czołgi30,25
Zniszczonych/zgonów0,27
Wykryte pojazdy110,92
Zadane uszkodzenia1.002,33
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie579,33
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew5499000
Zwycięstwa322958,72%00,00%00,00%00,00%
Porażki219939,99%00,00%00,00%00,00%
Remisy711,29%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy204937,26%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi30040,5500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,870,000,000,00
Wykryte pojazdy49850,9100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.255,820,000,000,00
Punkty zajęcia bazy86561,5700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy75061,3600,0000,0000,00
Doświadczenie761,930,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew5499
Zwycięstwa322958,72%
Porażki219939,99%
Remisy711,29%
Przetrwane bitwy204937,26%
Zniszczone czołgi30040,55
Zniszczonych/zgonów0,87
Wykryte pojazdy49850,91
Zadane uszkodzenia1.255,82
Punkty zajęcia bazy86561,57
Punkty obrony bazy75061,36
Doświadczenie761,93
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew129605492
Zwycięstwa58244,91%00,00%2138,89%3234,78%
Porażki69853,86%00,00%3361,11%6065,22%
Remisy161,23%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy31224,07%00,00%1222,22%1920,65%
Zniszczone czołgi6110,4700,00220,41360,39
Zniszczonych/zgonów0,620,000,520,49
Wykryte pojazdy11510,8900,00290,54650,71
Zadane uszkodzenia1.587,450,001.536,671.607,71
Punkty zajęcia bazy3820,2900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2260,1700,0000,0000,00
Doświadczenie715,330,00684,78639,58
Ogółem
Ilość bitew1296
Zwycięstwa58244,91%
Porażki69853,86%
Remisy161,23%
Przetrwane bitwy31224,07%
Zniszczone czołgi6110,47
Zniszczonych/zgonów0,62
Wykryte pojazdy11510,89
Zadane uszkodzenia1.587,45
Punkty zajęcia bazy3820,29
Punkty obrony bazy2260,17
Doświadczenie715,33
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew54
Zwycięstwa2138,89%
Porażki3361,11%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1222,22%
Zniszczone czołgi220,41
Zniszczonych/zgonów0,52
Wykryte pojazdy290,54
Zadane uszkodzenia1.536,67
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie684,78
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew92
Zwycięstwa3234,78%
Porażki6065,22%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1920,65%
Zniszczone czołgi360,39
Zniszczonych/zgonów0,49
Wykryte pojazdy650,71
Zadane uszkodzenia1.607,71
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie639,58
Anzeigen

Czołgi (340)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
E 75 TS 81253,68762170248,12%1320,70
Progetto M35 mod. 46 81692,45935149856,81%2211,49
Rheinmetall Skorpion G 81197,2168894951,84%1216,72
Object 703 Version II 81812,1099688953,99%2104,05
T110E4101853,1672166650,60%1243,76
Škoda T 56 81944,8699064655,73%2056,55
Bat.-Châtillon Bourrasque 81419,7080358548,72%1605,80
VK 72.01 (K) 102368,8186657751,65%1602,63
Löwe 81185,8677856448,23%1262,79
ELC EVEN 90 8633,5474949249,80%1190,55
LT-432 8585,6664145748,36%913,82
Object 252U 81249,6277743151,04%1250,10
IS-7101743,6976440946,70%1241,35
Concept 1B 91668,5683935051,71%1255,17
Tiger-Maus 91676,6979031849,06%1412,50
M54 Renegade 81224,4974231647,15%1188,80
T26E5 8893,9469031146,62%954,81
FV4005 Stage II101253,7558530548,52%820,52
Leopard 1102178,9176329150,52%1741,25
M60 101548,3171029050,69%1166,06
Grille 15101731,7860327541,09%1037,00
ISU-152K 8871,5155227346,15%741,68
Object 777 Version II 91489,3878626848,13%1256,29
Controcarro 3 Minotauro101697,9272522949,78%1071,24
Char Futur 4 91293,4568722546,22%1007,54
BZ-176 81383,3086719953,27%1324,80
CS-63101334,6468719648,98%899,17
T-832 81539,1182919642,35%1482,61
Panhard EBR 105101198,6882419252,60%1493,02
Vz. 55102459,9087918947,09%2067,22
Progetto M40 mod. 65101300,6565117848,31%880,44
M40/M438796,4963517052,94%733,25
GSOR 1008 8989,1860817045,29%862,06
Object 279 early 101811,2982616349,08%1050,77
Manticore101245,9787416349,69%1617,12
Char Mle. 75 9950,4670815341,83%1162,15
SU-130PM 81373,6672415248,03%1351,42
Bisonte C45 81290,2479914047,14%1252,92
ASTRON Rex 105 mm 81121,8173713648,53%1082,41
122 TM 81446,4579413548,89%1588,82
P.44 Pantera8769,6358913342,11%727,15
AMX M4 mle. 54102312,4583313149,62%1885,06
Object 780 102020,2777213043,08%1398,85
AE Phase I 91381,8476812750,39%1198,32
Super Conqueror102401,1884611745,30%1881,89
E 7591641,5779711546,09%1500,79
Vickers MBT Mk. 3 101652,0967711244,64%1177,58
E 25 7880,1862010844,44%1109,58
Object 261101316,3558710735,51%871,37
116-F3 102109,5789910660,38%1666,74
Prototipo Standard B91006,3265010052,00%793,05
Caliban 81138,4673210045,00%1284,84
AMBT 81281,847609950,51%1364,98
VK 100.01 (P)8977,156749850,00%968,70
Kampfpanzer 07 RH 8724,236419750,52%777,97
Chrysler K GF 8908,926459742,27%802,15
M53/M559947,796569546,32%718,30
BZ-75102389,278369050,00%1728,44
T26E4 SuperPershing 8942,007028949,44%1139,48
M47 Iron Arnie 81096,597388752,87%1206,47
FV380591041,817658647,67%845,35
Object 268 Version 4101700,647678452,38%1116,92
Conqueror92446,859718149,38%2449,82
Emil II92232,789598056,25%2244,43
IS-381555,798388050,00%1921,81
WZ-113G FT102203,357787953,16%1442,08
ShPTK-TVP 100 81379,418067850,00%1556,74
M41 Walker Bulldog8669,266837642,11%1033,71
STB-1101538,777667554,67%1230,24
Kampfpanzer 67101858,657767544,00%1245,99
T3281230,217536845,59%1312,61
Tiger 131 6684,365816746,27%938,37
T-1092142,449556657,58%2435,49
WZ-114 91301,897376549,23%1166,66
Charioteer8918,705686344,44%804,90
Object 705A101840,817706245,16%1248,65
BZ-6891931,398105944,07%1739,57
Lorraine 40 t 8936,885965945,76%897,59
T803112949,489615844,83%2024,08
HWK 30 8426,595845657,14%613,36
STA-181641,478835550,91%2364,14
Waffenträger auf Pz. IV91513,245915538,18%1000,78
M127624,984795433,33%548,76
TS-5 81027,987335448,15%887,45
King Tiger (Captured) 7944,786635442,59%1189,43
T110E3102147,917585347,17%1467,64
FV230 Canopener102189,798815354,72%1613,36
Turtle Mk. I 81105,066515232,69%847,15
Type 5 Heavy102652,088455141,18%1665,01
AMX 50 Foch (155) 101857,516585137,25%1205,17
Pz.Kpfw. 5581620,908435139,22%1309,20
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8954,737025149,02%1026,68
FV4004 Conway91404,986085038,00%1108,33
Bat.-Châtillon 12 t81024,9010605072,00%2522,83
Kampfpanzer 07 P(E) 101352,347755054,00%1010,11
Taschenratte112791,789605046,00%1570,54
Object 452K 101628,087255050,00%1015,72
E 100102013,377984946,94%1464,35
M446684,885264946,94%1013,12
XM57 81592,318074948,98%1414,56
Bofors Tornvagn 81315,867864955,10%1453,94
E 50 Ausf. M101457,467474854,17%1104,51
Cobra 91298,656504841,67%934,76
Object 25791611,918434753,19%1523,00
Forest Spirit 81310,007724753,19%1250,43
SMV CC-64 Vipera 81065,646564740,43%893,82
Pz.Kpfw. VII102108,477744542,22%1339,19
FV4201 Chieftain Proto 91153,097464456,82%1009,19
Emil I82094,309694348,84%2819,74
VK 30.01 (P)6611,605444353,49%914,13
WZ-111G FT91782,958484355,81%1561,87
P.43 ter7548,615734153,66%712,93
T-4481473,279214160,98%2334,12
LPT-67 Šelma91353,767814146,34%2360,19
Kunze Panzer 91061,986124050,00%801,38
T-34-85 Rudy 6983,757464047,50%1769,47
Ares 9010882,136303946,15%472,59
T-34-85M 6773,566573953,85%1268,79
SFAC 105 81837,318173948,72%1947,02
Fauteur111818,339183953,85%1097,49
WZ-111 81058,476933844,74%1085,71
Vz. 44-171026,477103850,00%1219,07
CS-538701,425843847,37%733,11
Ho-Ri 3101923,057413850,00%1250,00
TS-54 81337,668453847,37%1313,00
KR-1112284,638763842,11%1248,47
CS-447669,515683745,95%868,58
Leichter Kpz. 70 (K) 8243,384813740,54%115,43
Carro d'assalto P.887976,646683644,44%1126,91
Type 6192185,149983669,44%2551,34
BZ-1668875,145583638,89%688,19
Stinger 102375,588943652,78%1625,31
VK 45.02 (P) Ausf. B91863,918253548,57%1798,81
IS-2-II8751,265943554,29%734,99
M-IV-Y 81138,717173548,57%1083,92
Panther/M10 71063,176813554,29%1615,95
Type 5 Chi-Ri71221,298683464,71%2280,16
TVP VTU Koncept82021,299783452,94%3144,46
AMX 50 12091480,567673447,06%1203,19
AMX 50 10081176,487643348,48%1291,85
FV217 Badger101982,457973351,52%1293,35
Charioteer Nomad 81064,396503357,58%1005,12
P.43 bis6501,915273250,00%804,36
WZ-111-1G FT81379,447933256,25%1477,82
212A91274,787653243,75%1005,56
EMIL 1951 81049,977053250,00%989,77
Black Rock 111788,918443250,00%1011,43
TNH 105/100081332,908933158,06%1907,43
SMV CC-6781095,617083151,61%1246,29
BZT-70 102288,239193154,84%1512,11
Mäuschen91525,676863043,33%1119,57
Carro da Combattimento 45 t 101272,707493056,67%903,60
TBT 91771,907883043,33%1345,46
Škoda T 256904,486792948,28%1784,61
Tiger II81373,728432955,17%1695,86
Versuchspanzer 5792013,8310462968,97%1925,27
CS-52 LIS 8883,295892839,29%713,11
TNH T Vz. 5191352,268252759,26%1314,61
T92 HMC10992,855472744,44%686,55
Type 64 6363,375462744,44%694,19
Yong Bing 91512,747882748,15%1354,37
Vz. 60S Dravec 102150,5010182665,38%1531,77
M41D 8471,625552646,15%629,29
Somua SM 81261,547532638,46%1130,10
AMX M4 mle. 49 8811,156302642,31%687,08
T2971329,288752564,00%1711,90
Object 907 101244,366662544,00%714,78
Object 260 101848,687602548,00%1344,69
T71 CMCD7578,715652441,67%1132,83
O-I6529,834332339,13%592,49
E 65 Zwilling 81684,399442352,17%1460,99
IS-3-II91125,367042250,00%885,19
SDP wz 66 Grom 81563,058382254,55%1642,42
T-54 first prototype 8955,186422240,91%1015,74
FV215b (183) 101463,147502161,90%1060,66
Pz.Kpfw. Neu111881,297702133,33%952,20
T-5491125,506792040,00%932,39
KV-1S61752,7010312045,00%3833,25
AltProto AMX 30 8820,406002035,00%652,34
S-517663,325951952,63%666,05
KV-37936,745991942,11%1120,65
T-4371123,957741952,63%1767,60
A-436510,635181947,37%898,55
AEC Armoured Car5807,425691957,89%2039,82
TS-60 91829,059381968,42%1744,50
Lorraine 50 t 91152,536561936,84%903,21
AMX 13 7571001,228051833,33%2086,06
Coccodrillo 101927,399521872,22%1488,67
DBV-152 101595,836151838,89%812,91
M18 Hellcat6378,944361855,56%539,40
VK 36.01 (H)61032,597151747,06%1816,65
Kranvagn101500,067381752,94%1044,35
SU-14-28791,655881747,06%660,53
FV2078982,657941747,06%915,59
T57 Heavy102478,477941735,29%1712,93
Object 752 91827,358171747,06%1565,03
Vz. 64 Blesk8336,314721631,25%242,10
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3453,446211662,50%1282,22
T95/FV4201 Chieftain 101739,449141662,50%1140,98
DZT-159 9764,065121637,50%363,22
Type 4 Chi-To6979,676811540,00%1850,81
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6177,934371540,00%147,10
Jagdpanzer E 90 9987,006821553,33%681,63
M66730,214941442,86%874,41
53TP Markowskiego81029,795921442,86%860,15
B.U.G.I.6421,574841464,29%708,56
Strv S1 8714,715091457,14%607,88
Primo Victoria 8949,798261471,43%1160,78
IS-3A 8971,007731457,14%958,21
FV226 Contradictious 81546,078061442,86%1411,44
T-345579,085091353,85%1442,85
Tiger I71152,779611376,92%1755,96
Sturer Emil7830,385461353,85%1039,13
AMX 50 Foch B102797,929141353,85%2201,27
VK 168.01 Mauerbrecher 81139,318781376,92%1450,72
T92 8197,925021346,15%147,93
GSOR 1010 FB 8738,156051353,85%749,76
60TP Lewandowskiego102394,088581250,00%1714,78
SDT-58 Vlkodav 91130,677261250,00%773,11
Ares 7581313,009071266,67%1575,57
KV-1 shielded 5767,337271250,00%1325,94
AMX 13 57 7260,174761241,67%236,64
Leo7664,006731172,73%988,81
DS PZInż5499,914301145,45%891,24
Progetto CC55 mod. 548953,557851163,64%934,53
AMX M4 mle. 4571272,008101154,55%1689,02
T-1506548,735221145,45%775,63
Rhm.-Borsig Waffenträger81330,826661145,45%1304,85
FV225 Collector 91858,918201136,36%1255,02
T54 Heavy Tank 91039,366251136,36%708,83
WZ-120G FT 91524,828231163,64%1185,10
M415410,703671040,00%406,67
Churchill VII6726,705291040,00%1086,84
Controcarro 1 Mk. 291909,808301050,00%1459,11
Maus101701,308651060,00%1303,69
IS-6 81472,308061050,00%1445,75
T110E5101415,908041060,00%1018,26
K-91-PT 91019,904951020,00%633,12
Obsidian 8727,007401050,00%786,94
Hirschkäfer111229,708111080,00%728,39
T-103 81038,206621050,00%1003,00
TS-6 91376,606861040,00%1029,96
Toro 91395,906491040,00%1134,65
WZ-120-1G FT 8778,605221020,00%553,77
T-34-856639,44514966,67%1165,38
T-34-2G FT71112,56699955,56%1358,48
Tiger (P)7315,56404944,44%161,63
Achilles6663,67515922,22%1142,97
ST-II101543,11716955,56%998,65
Kanonenjagdpanzer 105 8632,33495955,56%521,41
Strv K 91668,33876966,67%1917,26
Chimera 81327,33933955,56%1448,97
Škoda T 245692,13607875,00%2264,91
P.435473,13523850,00%1232,39
M10 Wolverine5403,88397862,50%866,33
Chieftain/T95 8851,00744850,00%967,96
50TP prototyp 81722,43864742,86%1922,44
Pz.Kpfw. III Ausf. E3186,00153714,29%323,57
AMX 50 B101251,43674757,14%780,10
Lorraine 155 mle. 518944,71820757,14%1027,83
Waffenträger auf E 10010937,00443728,57%283,31
FV601 Saladin8958,43488728,57%756,97
Lätt Stridsfordon 120 91359,43535728,57%874,13
Black Prince7958,83645633,33%1183,35
T1 Heavy5697,33442633,33%1145,85
60G FT5682,83521666,67%1691,41
M48A5 Patton10975,17681633,33%476,67
TL-7 92403,171098683,33%2212,73
STA-2 8799,50730666,67%994,50
Husarz 8715,50495633,33%390,01
StuG IV 5288,00237616,67%459,28
T-62A101072,00631540,00%707,50
T698815,20774560,00%863,19
Object 140101470,80529520,00%949,61
M6A2E1 8867,00660560,00%874,65
Caernarvon Action X 8745,40629540,00%578,65
AMX Canon d'assaut 105 8555,40606560,00%516,15
Type 59 First Warrior 8953,40730560,00%998,25
Type 3 Chi-Nu5855,508704100,00%3138,40
14TP4591,75506450,00%2689,93
O-Ho81521,25549425,00%1318,17
WZ-131G FT6740,75599475,00%1205,11
T288537,50678475,00%525,27
T28 Prototype8238,00408450,00%131,38
XM66F 81077,7532040,00%713,79
Object 283 91336,00577425,00%916,95
Cromwell B 6803,258444100,00%1630,21
Projet Louis 9331,258734100,00%395,49
Nergal 81597,50714425,00%1216,45
Leox 9648,509464100,00%504,99
ARL 446507,33390333,33%535,15
Strv 103B101089,00714366,67%662,53
Felice 91086,33564333,33%828,05
SU-76G FT4843,33599366,67%2457,91
SDP 58 Kilana8822,67500333,33%567,04
CS-5991378,33783366,67%1193,18
BZ-5871596,0010793100,00%1985,41
BZ-58-2 91208,67579333,33%728,70
Panhard EBR 909319,00415333,33%152,31
IS-M8469,00420333,33%246,27
Object 277102943,331111366,67%2717,82
SU-2-122 5359,3322030,00%507,21
Object 274a 81279,6710643100,00%1886,49
T-29 3310,00610366,67%1244,03
Type 5 Ka-Ri 81293,33533333,33%969,88
Type 63 81714,33687333,33%1533,89
AMX 13 (FL 11) 5491,33502333,33%1454,42
Pz.Kpfw. KW I (r) 5801,00609333,33%1027,10
T78 6921,33689366,67%1369,76
Rheinmetall Skorpion 81135,339533100,00%1209,98
Object 265T 91053,33894366,67%826,22
IMT 81056,67732366,67%1086,69
Fantôme 91697,67692333,33%1482,67
Pz.Kpfw. II2221,00216250,00%770,14
T3090,0016820,00%0,00
45TP Habicha71756,5013182100,00%3586,93
E 77 92312,0070820,00%2041,65
IS-2M 71067,50827250,00%1409,83
T28 Concept 71278,0045920,00%1348,01
M4A1 FL 10 60,0012020,00%0,00
AMX 13 57 GF 7270,50445250,00%316,55
Fiat 3000195,0010710,00%229,46
BT-741110,009991100,00%5621,63
Caernarvon82301,0015321100,00%3368,71
BZ-79110,0010711100,00%261,00
Panhard AML Lynx 6x680,0015810,00%0,00
GSOR the TANK 9675,0048310,00%371,56
Kanonenjagdpanzer 2 81347,0010191100,00%1339,47
ISU-122-2 8996,0057210,00%736,72
T-50-2 6158,005401100,00%376,80
Pz.Sfl. IC 40,007510,00%0,00
Jagdtiger Prototype 82742,0013071100,00%3447,16
Stridsyxa 81190,0044310,00%928,80
AMX ELC 901 6219,0021610,00%259,54
Chrysler K 8896,0026310,00%628,63
A25 Harry Hopkins I 4113,0013710,00%27,81
T-44-100 8246,007771100,00%261,00
43 M. Toldi III 3311,004861100,00%1416,27
Rambo 92041,0013591100,00%2117,81
OCP Peacekeeper 91327,0028810,00%727,75

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Podoficer
Dołączył: 18.02.2026
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.12.2025
Opuścił klan: 18.02.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 03.12.2025
Opuścił klan: 06.12.2025
Stopień: Podoficer
Dołączył: 06.11.2025
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 31.05.2025
Opuścił klan: 04.11.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 27.05.2025
Opuścił klan: 30.05.2025
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 07.03.2025
Opuścił klan: 26.05.2025
Stopień: Podoficer
Dołączył: 14.08.2024
Opuścił klan: 04.03.2025
Stopień: Kwatermistrz
Dołączył: 14.08.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 26.07.2024
Opuścił klan: 13.08.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.07.2024
Opuścił klan: 20.07.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 10.04.2024
Opuścił klan: 07.07.2024
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 05.04.2024
Opuścił klan: 08.04.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 08.03.2024
Opuścił klan: 03.04.2024
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 26.02.2022
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 14.11.2023
Opuścił klan: 07.03.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 26.02.2023
Opuścił klan: 02.03.2023
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 23.03.2023
Opuścił klan: 20.04.2023
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 14.08.2023
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 03.03.2023
Opuścił klan: 22.03.2023
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 23.04.2023
Opuścił klan: 13.08.2023
Stopień: Rekrut
Dołączył: 25.02.2023
Opuścił klan: 25.02.2023
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.12.2022
Opuścił klan: 23.02.2023
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 28.11.2022
Opuścił klan: 11.12.2022
Stopień: Rekruter
Dołączył: 27.09.2022
Opuścił klan: 27.11.2022
Stopień: Rekrut
Dołączył: 21.04.2023
Opuścił klan: 22.04.2023
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 04.09.2022
Opuścił klan: 25.09.2022
Stopień: Rekrut
Dołączył: 07.08.2022
Opuścił klan: 04.09.2022
Stopień: Podoficer
Dołączył: 08.07.2022
Opuścił klan: 06.08.2022
Stopień: Rekrut
Dołączył: 07.02.2022
Opuścił klan: 25.02.2022
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 04.01.2022
Opuścił klan: 05.02.2022
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 28.12.2021
Opuścił klan: 03.01.2022
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 10.11.2021
Opuścił klan: 26.12.2021
Stopień: Rekruter
Dołączył: 03.11.2021
Opuścił klan: 09.11.2021
Stopień: Rekruter
Dołączył: 18.10.2021
Opuścił klan: 01.11.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 13.10.2021
Opuścił klan: 15.10.2021
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 10.05.2021
Opuścił klan: 13.10.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 16.03.2021
Opuścił klan: 18.03.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.08.2020
Opuścił klan: 25.08.2020
Stopień: Rekruter
Dołączył: 12.05.2020
Opuścił klan: 05.06.2020
Stopień: Rekruter
Dołączył: 03.08.2020
Opuścił klan: 09.08.2020
Stopień: Rekruter
Dołączył: 16.04.2021
Opuścił klan: 24.04.2021
Stopień: Rekruter
Dołączył: 06.06.2020
Opuścił klan: 02.08.2020
Stopień: Rekruter
Dołączył: 31.08.2020
Opuścił klan: 13.03.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 19.03.2021
Opuścił klan: 13.04.2021
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 26.04.2021
Opuścił klan: 08.05.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 19.03.2021
Opuścił klan: 13.04.2021