hit_51

clanlogo
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 11.06.2022

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew5353400290
Ø Poziom7,970,000,0010,08
Zwycięstwa2434845,48%00,00%00,00%13245,52%
Porażki2842353,09%00,00%00,00%15754,14%
Remisy7631,43%00,00%00,00%10,34%
Przetrwane bitwy1408926,32%00,00%00,00%8830,34%
Zniszczone czołgi271520,5100,0000,001540,53
Zniszczonych/zgonów0,690,000,000,76
Wykryte pojazdy470820,8800,0000,001880,65
Zadane uszkodzenia728,930,000,001.351,81
Punkty zajęcia bazy396480,7400,0000,00500,17
Punkty obrony bazy147630,2800,0000,00210,07
Doświadczenie507,850,000,00726,21
WN7629,620,000,00637,36
WN8638,130,000,00824,43
Ogółem
Ilość bitew53534
Ø Poziom7,97
Zwycięstwa2434845,48%
Porażki2842353,09%
Remisy7631,43%
Przetrwane bitwy1408926,32%
Zniszczone czołgi271520,51
Zniszczonych/zgonów0,69
Wykryte pojazdy470820,88
Zadane uszkodzenia728,93
Punkty zajęcia bazy396480,74
Punkty obrony bazy147630,28
Doświadczenie507,85
WN7629,62
WN8638,13
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew290
Ø Poziom10,08
Zwycięstwa13245,52%
Porażki15754,14%
Remisy10,34%
Przetrwane bitwy8830,34%
Zniszczone czołgi1540,53
Zniszczonych/zgonów0,76
Wykryte pojazdy1880,65
Zadane uszkodzenia1.351,81
Punkty zajęcia bazy500,17
Punkty obrony bazy210,07
Doświadczenie726,21
WN7637,36
WN8824,43
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew416000
Zwycięstwa16339,18%00,00%00,00%00,00%
Porażki24157,93%00,00%00,00%00,00%
Remisy122,88%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy8821,15%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1400,3400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,430,000,000,00
Wykryte pojazdy4791,1500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia921,980,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3300,7900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2120,5100,0000,0000,00
Doświadczenie543,730,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew416
Zwycięstwa16339,18%
Porażki24157,93%
Remisy122,88%
Przetrwane bitwy8821,15%
Zniszczone czołgi1400,34
Zniszczonych/zgonów0,43
Wykryte pojazdy4791,15
Zadane uszkodzenia921,98
Punkty zajęcia bazy3300,79
Punkty obrony bazy2120,51
Doświadczenie543,73
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew95000
Zwycięstwa4143,16%00,00%00,00%00,00%
Porażki5153,68%00,00%00,00%00,00%
Remisy33,16%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2223,16%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi300,3200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,410,000,000,00
Wykryte pojazdy1091,1500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia808,600,000,000,00
Punkty zajęcia bazy510,5400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1261,3300,0000,0000,00
Doświadczenie574,960,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew95
Zwycięstwa4143,16%
Porażki5153,68%
Remisy33,16%
Przetrwane bitwy2223,16%
Zniszczone czołgi300,32
Zniszczonych/zgonów0,41
Wykryte pojazdy1091,15
Zadane uszkodzenia808,60
Punkty zajęcia bazy510,54
Punkty obrony bazy1261,33
Doświadczenie574,96
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3000
Zwycięstwa133,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki266,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy133,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy10,3300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia647,670,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy155,0000,0000,0000,00
Doświadczenie376,330,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3
Zwycięstwa133,33%
Porażki266,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy133,33%
Zniszczone czołgi20,67
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy10,33
Zadane uszkodzenia647,67
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy155,00
Doświadczenie376,33
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4750000
Zwycięstwa184538,84%00,00%00,00%00,00%
Porażki272557,37%00,00%00,00%00,00%
Remisy1803,79%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy141229,73%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi17980,3800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,540,000,000,00
Wykryte pojazdy45690,9600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia780,250,000,000,00
Punkty zajęcia bazy62351,3100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy76861,6200,0000,0000,00
Doświadczenie465,730,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew4750
Zwycięstwa184538,84%
Porażki272557,37%
Remisy1803,79%
Przetrwane bitwy141229,73%
Zniszczone czołgi17980,38
Zniszczonych/zgonów0,54
Wykryte pojazdy45690,96
Zadane uszkodzenia780,25
Punkty zajęcia bazy62351,31
Punkty obrony bazy76861,62
Doświadczenie465,73
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew6130011
Zwycięstwa16627,08%00,00%00,00%327,27%
Porażki44472,43%00,00%00,00%872,73%
Remisy30,49%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy11418,60%00,00%00,00%218,18%
Zniszczone czołgi1910,3100,0000,0040,36
Zniszczonych/zgonów0,380,000,000,44
Wykryte pojazdy4640,7600,0000,0030,27
Zadane uszkodzenia1.173,880,000,001.205,73
Punkty zajęcia bazy3400,5500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1250,2000,0000,0020,18
Doświadczenie482,020,000,00447,27
Ogółem
Ilość bitew613
Zwycięstwa16627,08%
Porażki44472,43%
Remisy30,49%
Przetrwane bitwy11418,60%
Zniszczone czołgi1910,31
Zniszczonych/zgonów0,38
Wykryte pojazdy4640,76
Zadane uszkodzenia1.173,88
Punkty zajęcia bazy3400,55
Punkty obrony bazy1250,20
Doświadczenie482,02
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew11
Zwycięstwa327,27%
Porażki872,73%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy218,18%
Zniszczone czołgi40,36
Zniszczonych/zgonów0,44
Wykryte pojazdy30,27
Zadane uszkodzenia1.205,73
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy20,18
Doświadczenie447,27
Anzeigen

Czołgi (550)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Bat.-Châtillon Bourrasque 8810,17606128147,15%775,69
ELC EVEN 90 8476,5052597946,27%779,45
IS-4101293,9870878143,92%806,53
M54 Renegade 8910,4366672746,91%810,42
Emil I8631,4240171644,97%489,85
Object 703 Version II 8834,2566171549,51%760,42
Emil II9660,9836463140,10%316,27
BZ-75101355,3667759741,88%786,92
Pz.Kpfw. VII101481,1773454546,79%988,16
ASTRON Rex 105 mm 8884,9164353043,77%793,15
Kranvagn101106,9961952546,10%672,02
Panhard EBR 10510488,3052352442,75%327,33
UDES 038524,1729451538,83%291,13
AMX 13 10510827,8456551140,12%677,83
Leo7448,1132148339,75%446,90
122 TM 8904,2062248243,98%831,65
Spähpanzer SP I C7379,7931047745,07%563,34
Rinoceronte101413,1767446042,61%871,41
IS-7101350,1571045544,18%876,12
M6A2E1 8856,9865845247,12%829,02
Spähpanzer Ru 2519502,4438942940,33%495,96
Indien-Panzer8537,8236142644,84%475,72
60TP Lewandowskiego101489,6773240448,76%960,26
HWK 128477,0736138345,17%621,83
Gryphon 101318,5766638140,42%700,16
Strv 746250,9323836442,03%207,67
Vz. 55101237,0667034846,84%716,95
CS-52 LIS 8946,5267934547,25%1025,50
StuG III Ausf. G5247,1821833848,82%382,64
Somua SM 8912,6964333244,88%783,28
BZ-176 81053,2775432249,69%896,73
Object 430U101114,5367232044,38%691,86
Bisonte C45 8912,8369831649,68%885,52
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8642,1662131344,73%632,47
Ikv 90 Typ B7356,0228031243,27%266,80
Progetto M35 mod. 46 8811,2857829344,37%764,10
113 Beijing Opera 101077,2266229044,14%645,53
WZ-1328406,1940828944,64%488,30
Rheinmetall Panzerwagen10568,6953028644,41%442,14
WZ-132-110647,5657228547,02%523,06
T95/FV4201 Chieftain 101195,2773028547,37%590,69
AMX 12 t6308,2728228448,94%686,57
M-IV-Y 8921,6567428450,00%898,35
Object 705A101258,3169928346,64%799,66
A-447492,7436028052,86%664,39
Škoda T 256336,9131327444,53%433,60
KV-26661,6852527453,28%1053,03
Hotchkiss EBR7439,5838127349,45%820,61
121B 101066,0267027246,32%686,24
T110E3101214,5658326543,02%628,73
STB-1101005,6865026147,51%639,98
AMBT 8923,9864325945,17%901,62
Taschenratte111556,7983025845,35%736,58
UDES 15/16101001,0057425744,75%565,48
Kampfpanzer 07 RH 8586,9656725744,36%548,87
TVP T 50/5110917,3958025242,46%523,31
Panhard AMD 178B6284,0827825046,40%645,67
AMX 13 757421,0432524839,52%656,13
LT-432 8469,2858124650,41%749,41
Object 277101230,4570124449,59%824,72
Object 4168534,8235524146,89%471,25
Panhard AML Lynx 6x68411,2149724044,17%523,92
T-345171,6919223941,00%193,27
LTTB8369,4136323948,95%484,31
Leopard 110985,3959423641,95%535,79
M18 Hellcat6421,6427623544,68%521,58
Ikv 65 Alt II6287,4423023447,01%317,42
Object 777 Version II 91041,4470022846,49%807,19
M-V-Y101136,5264022639,82%605,29
Manticore10770,5658722540,89%656,17
Kunze Panzer 91003,7360522342,60%732,23
T26E5 8727,4365822147,06%706,26
AE Phase I 91005,8763821849,08%774,06
LTG7429,8135421748,39%741,10
Vz. 60S Dravec 101437,8470621543,26%717,89
FV2078664,3053021048,57%635,80
K-9110997,4662521043,81%590,79
Char Futur 4 91058,9953720841,83%741,74
Strv 103-09754,3042120448,04%456,01
FV215b 10895,6247520338,42%418,47
AMX ELC bis5152,5120320347,78%314,97
Prototipo Standard B9881,3359519845,45%658,15
T-100 LT10548,3250819843,43%419,83
WZ-1317432,4735019746,19%724,19
VK 28.016234,5224019442,27%424,27
Centurion Action X101097,5261719341,97%659,55
Maus101095,0466518940,21%554,79
T-34-856372,0832618350,82%577,30
Type T-345169,2620218343,17%214,94
Object 14010839,1760018344,26%458,85
T-34 shielded 5270,4628718353,55%554,69
Type 5 Heavy101749,7181017949,16%1185,38
Strv 103B101062,5656117843,82%518,62
T110E5101229,9571717846,07%785,36
VK 100.01 (P)8661,3546317642,61%549,20
FV230 Canopener101276,5173917449,43%746,37
TS-5 8831,3559217343,93%596,78
M10 RBFM 5332,6526917247,67%502,97
P.44 Pantera8642,0052417139,77%553,94
MT-256328,4728817044,71%859,09
Caernarvon8704,8851116747,31%639,55
FV4004 Conway9900,9556316643,37%616,74
Ikv 1035114,4015516445,73%63,68
T376310,6427516346,63%660,01
Jagdpanzer IV6360,1130815950,94%478,06
Jagdpanther7442,1929815845,57%379,15
Leopard Prototyp A9749,3555515643,59%462,77
Sav m/434154,3419715446,75%223,06
59-166284,1827415444,16%612,77
Panhard EBR 909484,1659215448,70%564,38
Type 71101276,3473315349,02%775,62
CS-6310932,6655115137,75%432,39
CC-46 Pancernik 91204,2371415147,68%891,29
Progetto M40 mod. 65101139,2356715046,67%763,76
UDES 169768,5355315042,00%497,08
WZ-111 model 5A101273,9070215047,33%841,79
VK 16.02 Leopard5150,4920014945,64%276,60
MTLS-1G14 3286,9942514855,41%1144,30
Bat.-Châtillon 12 t8493,9953914744,90%683,13
Lorraine 40 t 8752,2554114647,26%722,81
AMX 13 909488,7943414535,86%429,50
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4177,7316514440,28%208,48
Churchill VII6321,5930114351,75%402,38
AMX 50 B10962,7955914136,17%415,02
Object 7059846,3062614143,97%558,55
VK 168.01 (P) 8775,7261914145,39%701,82
Mäuschen9829,4852414047,14%554,30
CS-538485,0753213843,48%434,98
Type 586374,4930513846,38%530,70
Strv m/425158,1319213747,45%211,45
Controcarro 3 Minotauro101378,7466213745,26%758,59
FV215b (183) 10958,9955713741,61%446,53
T9591083,2469913650,74%721,01
Bat.-Châtillon 25 t10985,8153413542,96%615,65
Carro da Combattimento 45 t 101181,4566513143,51%719,55
Churchill I5200,8922012948,84%223,68
T-54 ltwt.9514,7744212635,71%457,32
IS-3-II9942,0556012646,83%744,07
SMV CC-678703,6556812444,35%581,29
IS-38750,4864712453,23%795,56
ISU-1528632,3350012445,16%442,31
Object 268 Version 4101115,2261312438,71%513,53
BZT-70 101347,3469212143,80%632,07
Object 432U111071,8869312141,32%537,32
GSOR 1008 81013,5563712146,28%862,34
KR-1111189,2377012148,76%597,66
T-109897,1164112045,83%690,70
T57 Heavy101166,4360612035,83%574,87
Crusader6195,5423111941,18%324,70
DBV-152 101216,1757911943,70%576,02
Conqueror9952,5364611842,37%664,00
Char Mle. 75 9824,0863311851,69%1008,86
A-436339,7929411741,03%440,89
LPT-67 Šelma9472,1754011541,74%409,67
FV3046288,3420511540,00%233,82
Object 274a 8862,0370311551,30%982,55
IS7669,1146811340,71%720,23
Škoda T 245211,4121410848,15%391,49
A-20596,7517710645,28%107,99
Škoda T 509741,9254410639,62%426,96
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5175,4920910644,34%225,16
P.43 ter7633,8255210543,81%824,19
E 100101045,2663110444,23%547,79
Charioteer8688,4551810443,27%563,98
Bishop5292,5321210349,51%479,43
Alembic 8894,9566710346,60%777,55
Black Prince7376,0232410250,00%327,41
Super Conqueror101205,8067710144,55%713,38
Object 4309910,2174810062,00%791,27
Cromwell6401,703269953,54%674,68
E 7591043,046419841,84%726,66
STA-18578,855599745,36%521,77
Type 619480,634759742,27%203,78
AltProto AMX 30 8788,426579747,42%793,54
Birch Gun4134,991529648,96%313,14
FV217 Badger10975,186189641,67%441,30
Cobra 9818,676659653,13%596,39
Bat.-Châtillon 25 t AP9765,735989545,26%580,41
CS-599709,555649441,49%405,49
WZ-132A9458,544299242,39%401,64
T25/27655,145029245,65%779,59
Ares 9010949,337089247,83%571,30
T-832 8838,426779150,55%744,93
M3 Lee4125,071569040,00%175,96
T-448439,003978934,83%287,09
Vz. 71 Tesák10589,045038934,83%340,85
Centurion Mk. I8603,335358845,45%590,94
Tiger II8801,876218742,53%739,02
XM57 81009,206128740,23%661,34
T803111480,568068646,51%820,78
Lago4109,512018549,41%155,29
P.435251,982398547,06%482,07
M24 Chaffee5229,762408548,24%647,88
M48A2 Räumpanzer 8714,206578446,43%628,05
ST vz. 39491,731438345,78%70,40
E 50 Ausf. M101216,016428342,17%781,29
T110E4101282,536288339,76%638,21
P26/404159,801798248,78%254,82
T28 Concept 7679,485858253,66%875,27
Caernarvon Action X 8718,727048158,02%843,85
T-505247,652468050,00%760,82
AMX 404100,861657948,10%190,44
IS-27483,254257949,37%459,75
Durendal 101334,716757940,51%786,87
Tiger I7893,886767848,72%1052,76
Type 63 8829,096587851,28%766,00
M4A1 Sherman5205,602447755,84%412,23
AMX 13 105 AM mle. 505337,862177746,75%547,94
Centurion Mk. 7/19677,935937639,47%370,05
Vz. 63P111769,367397639,47%903,11
T675260,002267643,42%372,21
Type 5 Chi-Ri7560,965167536,00%634,90
SDP 58 Kilana8868,566177548,00%728,65
KV-48789,925757541,33%658,49
Pz.Kpfw. T 25 5261,763027456,76%594,37
Vz. 44-17633,624267352,05%663,75
Object 752 91052,127277349,32%670,13
G.W. E 10010826,495977248,61%538,58
AMX 105 AM mle. 474216,581777152,11%615,21
Ikv 723119,641577054,29%235,31
AMX 50 1209761,465377042,86%469,54
Caliban 8779,396657051,43%783,44
SMV CC-567421,543466934,78%298,25
IS-2-II8766,206876965,22%910,02
Sexton II394,311126845,59%198,44
UDES 14 Alt 58456,354716841,18%283,39
SU-263166,041426749,25%330,51
AMX M4 mle. 54101000,106226738,81%449,56
M5A1 Stuart4177,051946645,45%435,70
Somua SAu 404195,301886650,00%367,85
Grille 1510891,145746646,97%438,46
Achilles6411,514176555,38%650,43
T-29 3227,402516558,46%818,17
Matilda4207,412056448,44%386,03
Covenanter5152,732166246,77%306,02
Concept No. 510715,505486240,32%274,28
SMV CC-64 Vipera 81013,536386250,00%967,32
Pz.Kpfw. III Ausf. J4133,431726145,90%145,18
Pz.Kpfw. II Luchs4134,822136048,33%317,61
SU-76G FT4180,421735949,15%237,15
Challenger7595,885195947,46%664,34
VCS 6x6 TS 90 9469,565315940,68%387,35
LT vz. 383115,091385839,66%218,95
Carro d'assalto P.887559,865715850,00%610,48
O-I6599,795505858,62%978,13
KV-15326,222565844,83%496,52
M60 101070,716545846,55%696,03
Tiger (P)7525,865175651,79%554,47
GSR 3301 Setter7258,365245662,50%521,04
TNH T Vz. 519829,366105540,00%479,57
P.43 bis6374,694165451,85%545,45
25TP KSUST II5175,812335444,44%193,94
T-116 3196,612695448,15%737,11
14TP4105,771585339,62%121,42
Lorraine 39L AM3103,421205347,17%163,71
E 65 Zwilling 8994,067005248,08%785,24
Jagdpanzer E 100101396,247265147,06%800,76
ShPTK-TVP 100 8694,225605141,18%493,27
BT-7 artillery 3230,223145137,25%666,32
CS-447755,706235048,00%1028,95
SU-85B4159,341635044,00%179,91
AT 158611,595884953,06%496,29
Object 430 Version II9592,615544944,90%357,10
Object 283 9637,925324934,69%313,52
LHMTV8429,296214955,10%699,94
1108576,256154856,25%541,95
M8A14222,272074837,50%339,26
FV38059698,585394839,58%413,81
Kampfpanzer 67101318,818074858,33%920,80
Valiant 5481,985784852,08%999,18
TNH 105/10008579,946294755,32%580,21
O-Ni7479,004994744,68%378,08
Škoda T 56 81109,547094643,48%789,15
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4132,711854544,44%230,96
Crusader 5.5-in. SP7534,133754560,00%741,98
SU-76M492,771274438,64%0,76
Somua S353180,571804434,09%290,94
T71 CMCD7274,704174450,00%429,79
Type 95 Heavy4162,161794339,53%288,63
Konštrukta T-34/1007429,215474254,76%565,24
Progetto CC55 mod. 548756,145434245,24%622,97
Panther7458,443894146,34%550,10
Semovente M43 Bassotto6289,002914148,78%276,61
Strv m/42-57 Alt A.2 6543,494274136,59%749,02
T-46391,001414035,00%122,56
Cruiser Mk. IV4173,082334057,50%466,84
BT-7462,721963953,85%138,79
ARL 446408,645143956,41%644,61
B.U.G.I.6471,824443948,72%618,57
SDP 60 Gonkiewicza91028,497283966,67%810,51
BZ-79111246,926433930,77%406,88
Versuchspanzer 579912,726023935,90%446,67
TBT 91200,386423935,90%697,47
M5 Stuart4122,822423850,00%182,82
T92 8271,084973850,00%329,59
AMX 13 57 GF 7367,475053844,74%467,23
AMX 50 1008805,355553740,54%639,35
VK 30.01 (P)6479,954853748,65%706,32
KV-1S6266,703423751,35%318,03
TKS z n.k.m. 20 mm 2137,922143652,78%625,25
O-Ho8369,673783636,11%106,29
Pz.Kpfw. 5581155,397513638,89%860,04
TOG II* 6518,945213655,56%832,93
T-284197,832203557,14%552,37
KV-37553,175263548,57%535,63
NC 70 Błyskawica10995,545403537,14%387,69
M1039825,946773560,00%722,47
Ares 758632,066123540,00%449,44
SU-100Y 6529,973223542,86%708,14
Marder II397,241163438,24%35,65
Fantôme 9980,946633441,18%709,36
53TP Markowskiego8431,645103348,48%288,13
T1 Heavy5520,943983336,36%879,38
O-I Experimental5189,272693351,52%186,31
Waffenträger auf Pz. IV9885,065023333,33%448,94
FV227 Conceiver8674,186793354,55%639,99
Bretagne Panther 6503,554103339,39%653,50
TVP VTU Koncept8405,783943240,63%277,70
SU-1006405,593483256,25%588,97
Type 2597 Chi-Ha3108,251423246,88%182,04
Type 91 Heavy3129,841263237,50%186,99
M46 Patton9590,785773250,00%372,32
Strv m/40L372,391473151,61%112,86
G.W. Tiger91026,976663148,39%817,12
T-1506469,524593141,94%554,86
GSOR 3301 AVR FS9484,715743151,61%555,71
Charioteer Nomad 81004,586213145,16%805,58
Renault UE 573120,771623046,67%188,90
Object 590 9900,406703040,00%575,45
Rheinmetall Skorpion G 8612,033353046,67%429,93
Pz.Kpfw. 38 (t)3164,662182955,17%495,32
T78 6566,284912944,83%569,13
AMX 38380,681612857,14%157,26
T288299,574142839,29%28,74
M-VI-Y9882,365282825,00%520,49
ST-II10888,937672860,71%611,48
M41 Walker Bulldog8367,334192740,74%375,66
Tetrarch 2334,154352748,15%1693,84
Valentine3136,421482634,62%224,76
Semovente M415369,042342646,15%639,75
Pz.Kpfw. I Ausf. C393,622142661,54%398,80
SARL 424151,651732642,31%247,37
Sexton I 3158,542002646,15%315,42
Projet Louis 9404,006302657,69%433,54
Pvlvv fm/42260,60872532,00%2,23
M36 Jackson6404,163852552,00%536,38
Object 70491107,006562556,00%763,98
DZT-159 91017,886692548,00%705,61
M3 Stuart3128,291672437,50%282,79
Sturmpanzer I Bison3132,081442450,00%328,59
Pz.Kpfw. III Ausf. E3111,002042450,00%186,44
Type 578808,385022425,00%533,81
MKA 2151,331562433,33%337,73
Sentinelle 91159,006782450,00%745,40
T328686,005812334,78%527,04
M2 Medium Tank363,701382347,83%69,45
Cruiser Mk. III3112,741742356,52%414,64
T54E19822,265802334,78%423,79
Pz.Sfl. IVb4255,481452326,09%562,64
Ares 859762,227132352,17%584,97
T77 8904,746182347,83%809,63
FV226 Contradictious 8823,136192343,48%553,27
45TP Habicha7488,235362254,55%504,23
M7585,771772254,55%165,42
Vz. 68 Squall 8537,275172245,45%662,12
T-44-100 8618,866422259,09%644,48
Type 64 6362,324092236,36%634,41
SU-855508,904262152,38%1159,97
Wespe3103,331242152,38%244,89
Pz.Kpfw. III/IV593,521792152,38%124,84
Waffenträger auf E 10010923,055192138,10%330,65
A46 6229,813762152,38%540,61
Type 4 Chi-To6349,903802035,00%391,02
Staghound Mk. III6516,855512045,00%832,20
AMX 13 57 7437,605142040,00%555,25
Vickers Medium Mk. III3121,371451947,37%263,97
T297703,474831926,32%612,08
M3G FT3177,791791957,89%442,75
FV229 Contender9928,477091952,63%680,51
XM66F 8907,957491973,68%929,06
10TP3129,501631861,11%465,45
M48A5 Patton101094,565831833,33%533,06
Rhm.-Borsig Waffenträger8706,945561855,56%599,35
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5355,724411872,22%838,75
Super Hellcat 7585,675801861,11%768,08
L6/40254,411271729,41%2,33
Comet7458,885271747,06%524,78
Cruiser Mk. II2123,002221776,47%551,71
Valentine AT4156,941481752,94%296,37
FV4025 Contriver111449,358391747,06%791,73
Kpz. Erich Konzept I 9846,596641758,82%639,06
M47 Iron Arnie 8744,476311747,06%679,51
Großtraktor - Krupp 3283,824741764,71%1033,79
M66642,757771681,25%1053,75
Sturmpanzer II4220,311591637,50%445,61
T56 GMC3122,501531637,50%173,25
SDP 44 Burza6402,313921643,75%472,88
Universal Carrier 2-pdr282,131331662,50%271,69
Sturer Emil7571,065461668,75%718,34
Chieftain/T95 8599,566731656,25%670,15
FSV Scheme A7219,504351650,00%145,84
Tiger-Maus 91242,447041637,50%841,64
Sherman VC Firefly 6347,003561631,25%312,88
Buryan 91412,447141637,50%745,27
T3 HMC273,47971540,00%58,13
Pz.Kpfw. II Ausf. G3169,932461566,67%683,47
Windhund 8618,074041526,67%320,07
Toro 91027,536771540,00%627,05
Lorraine 120 Alby 8872,337241560,00%723,16
Grille5228,711911435,71%201,04
SU-1018688,215261435,71%505,05
FV224 Chopper7781,007481464,29%994,96
KV-5 8650,146521457,14%582,13
Jagdpanzer E 90 9734,695201338,46%297,56
M4A1 FL 10 6532,155241338,46%613,59
M15/423228,002281241,67%523,64
M40/M4381018,756521258,33%1117,12
BZ-1668652,755481233,33%443,06
GSOR 1010 FB 8672,835211233,33%478,37
Strv m/38282,361401154,55%220,82
Controcarro 1 Mk. 29956,915141127,27%482,73
Loyd Gun Carriage288,09931154,55%429,87
FV4005 Stage II10764,455031136,36%263,35
T-70399,551311136,36%107,73
M-II-Y7685,006521154,55%720,53
BT-2252,101241060,00%173,17
Vickers Mk. E Type B286,001521040,00%117,51
Panzerjäger I2106,001421060,00%314,79
T-262121,401291030,00%376,78
M26 Pershing8665,406061060,00%779,23
T-437559,206661070,00%907,39
Renault FT AC227,801201070,00%248,45
M-III-Y8345,404251020,00%86,88
ARMT 5329,404011040,00%454,63
Type 62 7382,33695977,78%836,60
Pz.Kpfw. II2115,78154933,33%234,35
AT 86569,89635977,78%1053,71
Bat.-Châtillon 155 559457,11325911,11%145,72
SU-2-122 5262,67342933,33%323,61
TS-54 8709,67756966,67%726,08
Chrysler MTC 2TC 8676,00545944,44%405,92
StuG IV 5335,78362955,56%739,40
Fiat 30001165,13219825,00%732,53
Vickers Medium Mk. II2137,75163837,50%464,76
DS PZInż5287,00304862,50%552,18
AT-1299,75159862,50%332,27
G.Pz. Mk. VI (e)265,88109862,50%346,76
M53/M559561,63574837,50%245,84
Convert. Medium Tank T3 3319,75406837,50%825,89
Strv S1 8942,63362837,50%656,26
Pz.Kpfw. 35 (t)278,71150757,14%292,11
40TP Habicha6463,43450757,14%747,62
SU-182261,71253771,43%1935,59
Vz. 64 Blesk8254,71481742,86%173,90
T2 Medium Tank2153,14237771,43%939,90
AT 25343,00328757,14%776,20
G.W. Panther7673,00474742,86%617,07
Pz.Kpfw. I264,00166742,86%54,91
LTP 3141,00277742,86%488,73
Excalibur 6608,43490728,57%612,15
Gonsalo 8671,57646742,86%426,21
T14 5265,83376616,67%242,95
Chi-Ni281,83136633,33%135,83
M22188,50168633,33%675,21
Hotchkiss H352142,83187650,00%485,91
Leichttraktor154,50154650,00%82,83
AMX M4 mle. 457439,67362633,33%268,48
Type 6891140,50732650,00%786,00
FCM 362123,17212666,67%568,46
T-60246,5088633,33%2,24
Gabler’s Destroyer 5247,33449650,00%543,73
Black Prince II 7788,50487616,67%701,23
Kpz. 3 GST Turm 81008,67557616,67%814,21
ISU-152K 8250,33483666,67%261,00
Stridsyxa 8972,67798683,33%845,30
T-34-85M 6904,33775666,67%1573,41
Kirovets-1 8690,00692650,00%652,35
Churchill Crocodile 6583,50631650,00%729,86
43 M. Toldi III 3111,17262650,00%386,63
D23177,40206540,00%465,15
Stuart I-IV3114,20195540,00%191,39
D1277,20158560,00%259,78
M2 Light2141,20215540,00%375,99
Type 97 Te-Ke 2117,4017050,00%361,77
Type 89 I-Go/Chi-Ro266,007350,00%4,55
BDR G1 B5238,40368560,00%378,62
56TP 8835,60512540,00%545,27
Predatore 91321,60845560,00%983,39
LT vz. 35281,25137450,00%201,58
T1 Cunningham159,0095425,00%93,19
Renault FT 75 BS2113,25163475,00%691,84
7TP270,25134450,00%74,55
MS-11228,00411475,00%1572,00
Jagdtiger9541,0028940,00%137,76
ZŤS Vz.63-1 Ogar 91285,75710450,00%878,93
FV601 Saladin8391,00417425,00%145,27
IS-M8450,50380425,00%222,53
Object 26391125,50585425,00%697,12
KV-1SA 5280,75430450,00%376,89
Type 5 Ka-Ri 81043,007684100,00%873,43
Vickers Medium Mk. I1154,33187333,33%677,94
Kolohousenka174,33122333,33%108,96
Strv fm/21169,0098333,33%111,74
Type 4 Heavy9417,00531333,33%69,55
Cruiser Mk. I1128,672653100,00%670,55
SDP 40 Zadymka5487,67398366,67%987,81
BZ-587810,33696366,67%974,02
AEC Armoured Car594,6712630,00%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6278,67458366,67%604,09
KV-1 shielded 5524,67464333,33%753,77
E 77 9877,33594333,33%423,10
T-50-2 6403,33425333,33%797,68
T-45 2193,67362366,67%916,68
Matilda LVT 4802,33823366,67%2004,25
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4692,3376730,00%1852,24
Char de transition 6639,00515366,67%894,80
Renault Otsu185,00175250,00%207,56
T207351,50310250,00%309,50
Škoda T 177214,50367250,00%253,18
T-26G FT2263,003512100,00%1064,83
AT 77569,5030920,00%394,04
SDP wz 66 Grom 8887,507722100,00%854,55
BT-SV 394,50244250,00%143,48
M3 Light 378,5013220,00%75,87
Yong Bing 9336,00573250,00%127,08
Rambo 9564,5029820,00%181,82
SPHT 91957,0037220,00%1125,54
Renault FT1134,0015510,00%588,84
Renault NC-311183,0015610,00%897,49
Mitsu 10850,0016710,00%0,00
VK 30.02 (M)6233,0023210,00%126,49
Pawlack Tank6103,0032710,00%0,00
GSOR the TANK 9821,0044010,00%431,22
Pz.Kpfw. 38 (K) 5301,0021010,00%276,34
AM 39 Gendron-Somua 228,001701100,00%261,00
Pz.Kpfw. M 15 3255,005311100,00%1006,07
AMR 35 2160,002611100,00%716,26
Pz.Sfl. IC 4529,006631100,00%1845,93
M24E2 Super Chaffee 6777,0036010,00%1665,85
T1E6 2193,005271100,00%912,62
Pz.Kpfw. T 15 3762,0056410,00%3625,47
AMX ELC 901 6531,0027210,00%1022,49
FCM 2C 3547,0035010,00%1321,62
AMX 13 (FL 11) 5724,007191100,00%3031,43
Pz.Kpfw. KW I (r) 5555,0042210,00%627,09
Vercingétorix 91164,0035110,00%656,45
SU-100I 5826,0029010,00%1066,35
Chi-Go 7868,0039210,00%708,94
Terrifiant 93382,0014901100,00%2626,75
Leox 9861,008821100,00%710,37

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 11.06.2022
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 11.06.2022
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 18.09.2020
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 30.09.2018
Opuścił klan: 12.01.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 02.06.2019
Opuścił klan: 11.07.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 16.01.2019
Opuścił klan: 07.04.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.09.2019
Opuścił klan: 17.09.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 12.05.2019
Opuścił klan: 24.05.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.08.2019
Opuścił klan: 31.08.2019