| Nazwa czołgu | M | Typ | Kraj | Poziom | Ø Uszkodzenia | Ø Doświadczenie | Ilość bitew | Zwycięstwa | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ELC EVEN 90 | 8 | 270,39 | 545 | 2153 | 45,01% | 278,78 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 1359,57 | 596 | 1874 | 44,24% | 865,89 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 403,23 | 579 | 1839 | 42,79% | 211,64 | |||||
| XM57 | 8 | 1236,06 | 702 | 1220 | 47,95% | 967,78 | |||||
| T110E4 | 10 | 1846,33 | 705 | 710 | 46,34% | 1160,96 | |||||
| KR-1 | 11 | 1792,57 | 878 | 658 | 50,00% | 1045,87 | |||||
| PTZ-78 | 11 | 2537,82 | 856 | 618 | 47,90% | 1413,08 | |||||
| M53/M55 | 9 | 1109,66 | 663 | 543 | 49,72% | 990,61 | |||||
| Grille 15 | 10 | 1261,00 | 576 | 538 | 42,94% | 678,22 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 1502,58 | 713 | 499 | 43,69% | 873,21 | |||||
| 212A | 9 | 1256,57 | 686 | 482 | 49,59% | 1011,14 | |||||
| DZT-159 | 9 | 972,17 | 662 | 471 | 50,53% | 685,86 | |||||
| Cobra | 9 | 1505,17 | 749 | 382 | 46,34% | 1203,88 | |||||
| T30 | 9 | 1310,30 | 671 | 367 | 47,68% | 944,86 | |||||
| TS-54 | 8 | 669,96 | 624 | 320 | 41,25% | 449,51 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 1180,41 | 620 | 291 | 43,99% | 662,31 | |||||
| Object 705A | 10 | 1300,53 | 683 | 274 | 40,15% | 732,13 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1273,45 | 683 | 261 | 49,04% | 1128,14 | |||||
| Conqueror | 9 | 681,51 | 555 | 255 | 40,39% | 320,03 | |||||
| Tortoise | 9 | 1402,66 | 771 | 244 | 46,72% | 979,92 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 1681,56 | 733 | 228 | 46,93% | 1260,79 | |||||
| BZT-70 | 10 | 1940,19 | 806 | 227 | 50,22% | 1136,96 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 984,44 | 591 | 224 | 37,05% | 408,83 | |||||
| IS-7 | 10 | 1708,49 | 804 | 217 | 47,47% | 1210,51 | |||||
| WZ-113G FT | 10 | 2239,53 | 804 | 199 | 50,75% | 1506,05 | |||||
| NC 70 Błyskawica | 10 | 1191,28 | 627 | 198 | 42,42% | 628,52 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 1463,04 | 773 | 198 | 51,52% | 886,98 | |||||
| AE Phase I | 9 | 976,24 | 602 | 196 | 37,76% | 563,18 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 873,97 | 658 | 171 | 50,29% | 594,64 | |||||
| Caernarvon | 8 | 399,90 | 478 | 162 | 35,80% | 150,31 | |||||
| SDP 60 Gonkiewicza | 9 | 1013,23 | 622 | 162 | 48,15% | 659,55 | |||||
| T 54D | 9 | 997,27 | 635 | 159 | 44,03% | 727,03 | |||||
| Taschenratte | 11 | 1986,97 | 896 | 144 | 43,06% | 953,92 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 1372,50 | 717 | 137 | 43,80% | 716,76 | |||||
| E 77 | 9 | 1225,02 | 691 | 134 | 41,04% | 813,82 | |||||
| Rambo | 9 | 997,48 | 639 | 131 | 43,51% | 685,39 | |||||
| AltProto AMX 30 | 8 | 662,70 | 537 | 130 | 36,92% | 459,13 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 625,73 | 538 | 124 | 44,35% | 478,34 | |||||
| WZ-111 model 6 | 8 | 1140,95 | 739 | 124 | 46,77% | 984,28 | |||||
| S-51 | 7 | 457,63 | 403 | 123 | 43,09% | 323,93 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 246,78 | 515 | 119 | 44,54% | 119,11 | |||||
| Ares 90 | 10 | 1217,49 | 645 | 118 | 40,68% | 655,36 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 916,51 | 608 | 114 | 57,02% | 668,08 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 451,87 | 445 | 113 | 36,28% | 244,99 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 2095,03 | 786 | 112 | 44,64% | 1228,49 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 977,10 | 563 | 112 | 37,50% | 615,78 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 1014,84 | 706 | 111 | 45,95% | 846,50 | |||||
| Hirschkäfer | 11 | 1596,18 | 681 | 106 | 46,23% | 841,66 | |||||
| Lätt Stridsfordon 120 | 9 | 969,71 | 572 | 106 | 47,17% | 613,84 | |||||
| Object 430U | 10 | 1298,34 | 646 | 105 | 38,10% | 724,15 | |||||
| Felice | 9 | 595,44 | 527 | 104 | 44,23% | 321,55 | |||||
| Object 261 | 10 | 1265,03 | 703 | 102 | 55,88% | 1049,68 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 757,57 | 630 | 101 | 51,49% | 540,43 | |||||
| Carro da Combattimento 45 t | 10 | 1126,10 | 633 | 101 | 47,52% | 618,01 | |||||
| Black Prince | 7 | 408,47 | 497 | 100 | 45,00% | 326,59 | |||||
| Gorilla | 11 | 2083,34 | 749 | 100 | 45,00% | 1236,88 | |||||
| Vz. 68 Squall | 8 | 274,30 | 467 | 99 | 45,45% | 248,30 | |||||
| Maus | 10 | 1504,43 | 764 | 96 | 44,79% | 941,96 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 687,85 | 563 | 96 | 47,92% | 542,27 | |||||
| STG Guard | 8 | 536,93 | 548 | 96 | 55,21% | 501,17 | |||||
| Object 705 | 9 | 727,60 | 616 | 90 | 47,78% | 441,47 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 610,64 | 598 | 87 | 42,53% | 447,57 | |||||
| WZ-111G FT | 9 | 1516,48 | 755 | 86 | 50,00% | 1152,48 | |||||
| SDP 58 Kilana | 8 | 805,74 | 596 | 84 | 51,19% | 696,33 | |||||
| Leox | 9 | 1401,29 | 711 | 84 | 47,62% | 1014,01 | |||||
| AT 15 | 8 | 656,27 | 563 | 83 | 44,58% | 455,30 | |||||
| FV226 Contradictious | 8 | 992,64 | 674 | 81 | 46,91% | 771,02 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 169,08 | 384 | 80 | 45,00% | 123,81 | |||||
| Controcarro 1 Mk. 2 | 9 | 1043,31 | 678 | 78 | 46,15% | 669,57 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 625,21 | 536 | 78 | 44,87% | 361,25 | |||||
| Controcarro 3 Minotauro | 10 | 1443,01 | 674 | 76 | 39,47% | 747,22 | |||||
| Charioteer | 8 | 618,14 | 502 | 76 | 46,05% | 453,85 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 421,16 | 452 | 75 | 41,33% | 377,96 | |||||
| FV229 Contender | 9 | 1178,04 | 679 | 75 | 38,67% | 782,22 | |||||
| Ares 85 | 9 | 967,80 | 698 | 74 | 45,95% | 693,58 | |||||
| IS-6 B | 8 | 760,47 | 602 | 74 | 35,14% | 518,50 | |||||
| T92 HMC | 10 | 1269,12 | 621 | 73 | 47,95% | 952,68 | |||||
| A-44 | 7 | 427,22 | 472 | 72 | 41,67% | 427,08 | |||||
| AMBT | 8 | 965,47 | 601 | 72 | 38,89% | 800,19 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 1844,71 | 805 | 70 | 52,86% | 1289,53 | |||||
| M40/M43 | 8 | 603,35 | 511 | 69 | 44,93% | 432,85 | |||||
| E 100 | 10 | 1931,15 | 851 | 68 | 51,47% | 1303,67 | |||||
| T25/2 | 7 | 558,84 | 489 | 67 | 46,27% | 582,61 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 585,50 | 541 | 64 | 46,88% | 445,75 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 958,22 | 575 | 63 | 47,62% | 635,03 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 126,38 | 378 | 63 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Ares 75 | 8 | 920,15 | 631 | 62 | 40,32% | 817,34 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 629,40 | 538 | 60 | 46,67% | 607,54 | |||||
| Kpz. 3 GST Turm | 8 | 1127,78 | 639 | 58 | 43,10% | 932,80 | |||||
| IS | 7 | 545,77 | 509 | 57 | 43,86% | 491,94 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 429,14 | 469 | 57 | 54,39% | 649,78 | |||||
| Leopard 120 Verbessert | 11 | 1334,28 | 600 | 57 | 38,60% | 670,88 | |||||
| A-43 | 6 | 332,25 | 440 | 56 | 55,36% | 509,92 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1143,55 | 681 | 55 | 50,91% | 887,18 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 943,20 | 574 | 54 | 31,48% | 789,26 | |||||
| Vz. 63P | 11 | 2048,46 | 933 | 54 | 57,41% | 1319,13 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 710,34 | 547 | 53 | 33,96% | 477,88 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 1613,06 | 691 | 52 | 32,69% | 712,27 | |||||
| KV-1S | 6 | 390,16 | 447 | 49 | 51,02% | 522,61 | |||||
| FV4025 Contriver | 11 | 1697,82 | 786 | 45 | 42,22% | 814,63 | |||||
| T20 | 7 | 1003,20 | 644 | 44 | 45,45% | 1379,23 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 322,91 | 367 | 44 | 45,45% | 337,94 | |||||
| Projet Louis | 9 | 360,51 | 490 | 43 | 32,56% | 169,01 | |||||
| SU-76M | 4 | 224,83 | 235 | 42 | 40,48% | 381,71 | |||||
| SU-122A | 5 | 228,95 | 230 | 42 | 33,33% | 239,17 | |||||
| TS-5 | 8 | 467,24 | 546 | 42 | 50,00% | 280,36 | |||||
| Tiger II | 8 | 948,39 | 631 | 41 | 43,90% | 779,29 | |||||
| WZ-111-1G FT | 8 | 1137,00 | 681 | 41 | 48,78% | 1156,10 | |||||
| Matilda | 4 | 387,23 | 342 | 40 | 65,00% | 1107,81 | |||||
| M12 | 7 | 628,10 | 555 | 40 | 50,00% | 636,36 | |||||
| AT-FV230 Breaker | 11 | 1610,53 | 734 | 40 | 42,50% | 777,40 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 271,45 | 315 | 38 | 44,74% | 695,92 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 671,21 | 473 | 38 | 44,74% | 429,34 | |||||
| T26E5 Patriot | 8 | 663,76 | 661 | 37 | 48,65% | 589,53 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 403,06 | 468 | 36 | 55,56% | 695,55 | |||||
| Toro | 9 | 1130,94 | 657 | 36 | 44,44% | 726,83 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 599,80 | 571 | 35 | 51,43% | 521,20 | |||||
| Churchill VII | 6 | 624,74 | 590 | 35 | 48,57% | 983,99 | |||||
| E 75 | 9 | 1399,53 | 809 | 34 | 55,88% | 1166,27 | |||||
| T-62A | 10 | 754,00 | 599 | 33 | 45,45% | 402,14 | |||||
| Fantôme | 9 | 1345,82 | 668 | 33 | 39,39% | 1066,62 | |||||
| IS-3 | 8 | 1138,87 | 725 | 31 | 51,61% | 1071,50 | |||||
| AT 7 | 7 | 708,00 | 676 | 31 | 61,29% | 814,30 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 775,81 | 696 | 31 | 58,06% | 816,61 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 416,55 | 467 | 31 | 35,48% | 113,22 | |||||
| SU-8 | 6 | 469,30 | 458 | 30 | 53,33% | 569,26 | |||||
| WZ-131G FT | 6 | 555,10 | 464 | 30 | 53,33% | 802,44 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 382,27 | 456 | 30 | 46,67% | 369,47 | |||||
| IS-M | 8 | 511,97 | 536 | 29 | 41,38% | 317,21 | |||||
| T77 | 8 | 1137,25 | 609 | 28 | 28,57% | 974,04 | |||||
| T-34 | 5 | 261,70 | 372 | 27 | 59,26% | 634,70 | |||||
| M44 | 6 | 483,78 | 493 | 27 | 62,96% | 749,61 | |||||
| Churchill I | 5 | 773,58 | 573 | 26 | 57,69% | 1682,89 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 663,36 | 525 | 25 | 36,00% | 603,04 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 555,84 | 427 | 25 | 40,00% | 505,17 | |||||
| Black Rock | 11 | 1334,52 | 749 | 25 | 44,00% | 627,33 | |||||
| T-28 | 4 | 120,50 | 220 | 24 | 45,83% | 145,87 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 290,74 | 279 | 23 | 43,48% | 501,86 | |||||
| Object 257 | 9 | 1291,35 | 767 | 23 | 47,83% | 1027,49 | |||||
| Buryan | 9 | 1612,83 | 901 | 23 | 65,22% | 1263,68 | |||||
| T-34-2G FT | 7 | 964,36 | 740 | 22 | 68,18% | 1479,18 | |||||
| Challenger | 7 | 867,19 | 657 | 21 | 61,90% | 1167,16 | |||||
| Vz. 62 Jasan | 9 | 1110,81 | 610 | 21 | 38,10% | 610,71 | |||||
| Char de transition | 6 | 327,10 | 451 | 21 | 57,14% | 381,70 | |||||
| T14 | 5 | 275,90 | 445 | 20 | 35,00% | 290,72 | |||||
| K-91-PT | 9 | 980,35 | 679 | 20 | 50,00% | 801,09 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 163,56 | 280 | 18 | 44,44% | 218,15 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 831,89 | 571 | 18 | 44,44% | 339,66 | |||||
| SU-85 | 5 | 154,94 | 244 | 17 | 47,06% | 143,08 | |||||
| 60G FT | 5 | 328,88 | 304 | 17 | 52,94% | 547,75 | |||||
| AT 8 | 6 | 612,76 | 463 | 17 | 35,29% | 767,81 | |||||
| Nashorn | 6 | 375,18 | 343 | 17 | 29,41% | 346,25 | |||||
| Achilles | 6 | 473,82 | 456 | 17 | 47,06% | 678,21 | |||||
| T92 | 8 | 201,76 | 431 | 17 | 41,18% | 106,25 | |||||
| Tiger I | 7 | 919,31 | 598 | 16 | 43,75% | 938,17 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 353,56 | 332 | 16 | 37,50% | 485,74 | |||||
| SDP 57 Gowika | 7 | 757,19 | 453 | 16 | 25,00% | 784,90 | |||||
| Object 416 | 8 | 310,00 | 320 | 16 | 18,75% | 67,10 | |||||
| O-Ho | 8 | 1889,00 | 952 | 14 | 57,14% | 2202,53 | |||||
| 112 | 8 | 598,93 | 542 | 14 | 35,71% | 366,23 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 261,38 | 352 | 13 | 38,46% | 199,70 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 570,23 | 675 | 13 | 53,85% | 364,40 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 1538,46 | 811 | 13 | 61,54% | 1466,04 | |||||
| VCS 6x6 TS 90 | 9 | 330,46 | 547 | 13 | 38,46% | 156,76 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 140,75 | 205 | 12 | 33,33% | 284,18 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 782,67 | 683 | 12 | 58,33% | 1448,13 | |||||
| M8A1 | 4 | 285,50 | 278 | 12 | 41,67% | 507,19 | |||||
| Lorraine 50 t | 9 | 1226,33 | 670 | 12 | 25,00% | 896,22 | |||||
| Škoda T 40 | 6 | 463,55 | 373 | 11 | 27,27% | 595,87 | |||||
| WZ-111 Alpine Tiger | 8 | 946,91 | 691 | 11 | 36,36% | 942,02 | |||||
| O-I | 6 | 881,80 | 598 | 10 | 50,00% | 1316,47 | |||||
| SU-76G FT | 4 | 249,30 | 191 | 10 | 10,00% | 325,48 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 338,00 | 407 | 9 | 55,56% | 1095,05 | |||||
| O-Ni | 7 | 1712,89 | 865 | 9 | 44,44% | 1995,09 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 433,11 | 370 | 9 | 33,33% | 436,49 | |||||
| KV-1 | 5 | 181,89 | 352 | 9 | 44,44% | 134,83 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 79,44 | 259 | 9 | 33,33% | 0,57 | |||||
| T6 Medium | 4 | 238,25 | 240 | 8 | 25,00% | 281,43 | |||||
| Windhund | 8 | 659,50 | 527 | 8 | 50,00% | 497,31 | |||||
| Valentine | 3 | 209,00 | 205 | 7 | 28,57% | 510,67 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 941,43 | 657 | 7 | 57,14% | 863,55 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 243,33 | 302 | 6 | 50,00% | 365,32 | |||||
| SU-100I | 5 | 657,33 | 634 | 6 | 83,33% | 1112,37 | |||||
| Lago | 4 | 163,40 | 169 | 5 | 20,00% | 222,72 | |||||
| 14TP | 4 | 72,60 | 216 | 5 | 40,00% | 23,07 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 400,40 | 348 | 5 | 40,00% | 1380,99 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 1211,60 | 955 | 5 | 80,00% | 2195,16 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 147,60 | 237 | 5 | 20,00% | 166,20 | |||||
| Valentine AT | 4 | 299,40 | 384 | 5 | 100,00% | 823,73 | |||||
| Škoda T 27 | 8 | 495,60 | 470 | 5 | 40,00% | 310,89 | |||||
| TBT | 9 | 1019,00 | 531 | 5 | 20,00% | 480,23 | |||||
| Sentinelle | 9 | 1149,80 | 654 | 5 | 60,00% | 825,89 | |||||
| BT-7 | 4 | 146,00 | 205 | 4 | 25,00% | 237,04 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 814,25 | 497 | 4 | 50,00% | 2911,97 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 85,00 | 147 | 4 | 0,00% | 0,00 | |||||
| IS-6 | 8 | 794,00 | 909 | 4 | 100,00% | 918,49 | |||||
| Object 430 | 9 | 916,50 | 636 | 4 | 50,00% | 658,66 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 139,67 | 395 | 3 | 100,00% | 313,22 | |||||
| M41 | 5 | 269,67 | 434 | 3 | 100,00% | 400,64 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 266,33 | 279 | 3 | 33,33% | 116,96 | |||||
| BT-5 | 3 | 234,33 | 345 | 3 | 100,00% | 569,62 | |||||
| Somua SM | 8 | 584,33 | 276 | 3 | 0,00% | 256,92 | |||||
| Brennos | 8 | 539,67 | 295 | 3 | 0,00% | 259,90 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 509,00 | 562 | 2 | 100,00% | 1298,39 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 321,50 | 190 | 2 | 0,00% | 1167,10 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 554,00 | 540 | 2 | 100,00% | 1205,36 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 622,00 | 534 | 2 | 100,00% | 1026,73 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 493,00 | 400 | 2 | 50,00% | 2138,42 | |||||
| Birch Gun | 4 | 160,00 | 221 | 2 | 50,00% | 422,67 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 279,50 | 342 | 2 | 50,00% | 523,77 | |||||
| M24 Chaffee No. 594 | 5 | 80,50 | 370 | 2 | 50,00% | 121,58 | |||||
| Excelsior | 5 | 296,00 | 316 | 2 | 0,00% | 289,46 | |||||
| Straussler V–4/40 | 3 | 134,00 | 109 | 2 | 0,00% | 192,36 | |||||
| BT-2 | 2 | 522,00 | 461 | 1 | 100,00% | 2549,61 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 1008,00 | 411 | 1 | 0,00% | 2311,61 | |||||
| AMX 40 | 4 | 226,00 | 369 | 1 | 0,00% | 542,66 | |||||
| MS-1 | 1 | 155,00 | 95 | 1 | 0,00% | 580,57 | |||||
| Sturmpanzer II | 4 | 0,00 | 257 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 120,00 | 120 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 0,00 | 233 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| T82 HMC | 4 | 156,00 | 261 | 1 | 100,00% | 478,11 | |||||
| T3E2 Medium Tank | 3 | 215,00 | 636 | 1 | 100,00% | 1040,51 | |||||
| T28 Concept | 7 | 327,00 | 162 | 1 | 0,00% | 139,08 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 977,00 | 1095 | 1 | 100,00% | 4277,70 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Schmalturm | 6 | 503,00 | 504 | 1 | 100,00% | 822,56 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 130,00 | 654 | 1 | 100,00% | 261,00 |
hellboy_626
Ogólne statystyki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 24262 | 20 | 95 | 549 | ||||
| Ø Poziom | 8,99 | 9,50 | 9,69 | 9,70 | ||||
| Zwycięstwa | 11030 | 45,46% | 11 | 55,00% | 47 | 49,47% | 273 | 49,73% |
| Porażki | 12956 | 53,40% | 9 | 45,00% | 48 | 50,53% | 270 | 49,18% |
| Remisy | 276 | 1,14% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 6 | 1,09% |
| Przetrwane bitwy | 3160 | 13,02% | 1 | 5,00% | 16 | 16,84% | 96 | 17,49% |
| Zniszczone czołgi | 9795 | 0,40 | 9 | 0,45 | 41 | 0,43 | 284 | 0,52 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,46 | 0,47 | 0,52 | 0,63 | ||||
| Wykryte pojazdy | 33159 | 1,37 | 28 | 1,40 | 114 | 1,20 | 712 | 1,30 |
| Zadane uszkodzenia | 1.053,91 | 1.466,10 | 1.346,63 | 1.502,14 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 3340 | 0,14 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 33 | 0,06 |
| Punkty obrony bazy | 3223 | 0,13 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 37 | 0,07 |
| Doświadczenie | 633,14 | 780,25 | 729,40 | 745,37 | ||||
| WN7 | 670,96 | 910,96 | 745,11 | 848,74 | ||||
| WN8 | 773,80 | 1213,88 | 1078,50 | 1188,39 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 24262 | |
| Ø Poziom | 8,99 | |
| Zwycięstwa | 11030 | 45,46% |
| Porażki | 12956 | 53,40% |
| Remisy | 276 | 1,14% |
| Przetrwane bitwy | 3160 | 13,02% |
| Zniszczone czołgi | 9795 | 0,40 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,46 | |
| Wykryte pojazdy | 33159 | 1,37 |
| Zadane uszkodzenia | 1.053,91 | |
| Punkty zajęcia bazy | 3340 | 0,14 |
| Punkty obrony bazy | 3223 | 0,13 |
| Doświadczenie | 633,14 | |
| WN7 | 670,96 | |
| WN8 | 773,80 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 20 | |
| Ø Poziom | 9,50 | |
| Zwycięstwa | 11 | 55,00% |
| Porażki | 9 | 45,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 1 | 5,00% |
| Zniszczone czołgi | 9 | 0,45 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,47 | |
| Wykryte pojazdy | 28 | 1,40 |
| Zadane uszkodzenia | 1.466,10 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 780,25 | |
| WN7 | 910,96 | |
| WN8 | 1213,88 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 95 | |
| Ø Poziom | 9,69 | |
| Zwycięstwa | 47 | 49,47% |
| Porażki | 48 | 50,53% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 16 | 16,84% |
| Zniszczone czołgi | 41 | 0,43 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,52 | |
| Wykryte pojazdy | 114 | 1,20 |
| Zadane uszkodzenia | 1.346,63 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 729,40 | |
| WN7 | 745,11 | |
| WN8 | 1078,50 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 549 | |
| Ø Poziom | 9,70 | |
| Zwycięstwa | 273 | 49,73% |
| Porażki | 270 | 49,18% |
| Remisy | 6 | 1,09% |
| Przetrwane bitwy | 96 | 17,49% |
| Zniszczone czołgi | 284 | 0,52 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,63 | |
| Wykryte pojazdy | 712 | 1,30 |
| Zadane uszkodzenia | 1.502,14 | |
| Punkty zajęcia bazy | 33 | 0,06 |
| Punkty obrony bazy | 37 | 0,07 |
| Doświadczenie | 745,37 | |
| WN7 | 848,74 | |
| WN8 | 1188,39 | |
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:
Mapa globalna, Poziom X
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VIII
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VI
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki kompanii
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki bitew drużynowych
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki potyczki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 455 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 178 | 39,12% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 276 | 60,66% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 1 | 0,22% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 88 | 19,34% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 143 | 0,31 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,39 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 357 | 0,78 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 1.018,21 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 862 | 1,89 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 1207 | 2,65 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 557,63 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 455 | |
| Zwycięstwa | 178 | 39,12% |
| Porażki | 276 | 60,66% |
| Remisy | 1 | 0,22% |
| Przetrwane bitwy | 88 | 19,34% |
| Zniszczone czołgi | 143 | 0,31 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,39 | |
| Wykryte pojazdy | 357 | 0,78 |
| Zadane uszkodzenia | 1.018,21 | |
| Punkty zajęcia bazy | 862 | 1,89 |
| Punkty obrony bazy | 1207 | 2,65 |
| Doświadczenie | 557,63 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki obrony twierdzy
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 4 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 4 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 1 | 0,25 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,25 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 13 | 3,25 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 635,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 176,75 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 4 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 4 | 100,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 1 | 0,25 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,25 | |
| Wykryte pojazdy | 13 | 3,25 |
| Zadane uszkodzenia | 635,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 176,75 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen