gincioras_LT

clanlogo
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 14.04.2023

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew39781002
Ø Poziom8,030,000,008,00
Zwycięstwa1986349,93%00,00%00,00%150,00%
Porażki1935048,64%00,00%00,00%150,00%
Remisy5681,43%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1260931,70%00,00%00,00%150,00%
Zniszczone czołgi386250,9700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,420,000,000,00
Wykryte pojazdy342550,8600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.327,300,000,001.822,50
Punkty zajęcia bazy651251,6400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy226770,5700,0000,0000,00
Doświadczenie685,110,000,00713,50
WN71168,650,000,00746,25
WN81510,750,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew39781
Ø Poziom8,03
Zwycięstwa1986349,93%
Porażki1935048,64%
Remisy5681,43%
Przetrwane bitwy1260931,70%
Zniszczone czołgi386250,97
Zniszczonych/zgonów1,42
Wykryte pojazdy342550,86
Zadane uszkodzenia1.327,30
Punkty zajęcia bazy651251,64
Punkty obrony bazy226770,57
Doświadczenie685,11
WN71168,65
WN81510,75
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew2
Ø Poziom8,00
Zwycięstwa150,00%
Porażki150,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy150,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia1.822,50
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie713,50
WN7746,25
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew459000
Zwycięstwa23350,76%00,00%00,00%00,00%
Porażki20544,66%00,00%00,00%00,00%
Remisy214,58%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy15533,77%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1930,4200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,630,000,000,00
Wykryte pojazdy2420,5300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.048,540,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4651,0100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2180,4700,0000,0000,00
Doświadczenie613,650,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew459
Zwycięstwa23350,76%
Porażki20544,66%
Remisy214,58%
Przetrwane bitwy15533,77%
Zniszczone czołgi1930,42
Zniszczonych/zgonów0,63
Wykryte pojazdy2420,53
Zadane uszkodzenia1.048,54
Punkty zajęcia bazy4651,01
Punkty obrony bazy2180,47
Doświadczenie613,65
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew67000
Zwycięstwa3552,24%00,00%00,00%00,00%
Porażki3044,78%00,00%00,00%00,00%
Remisy22,99%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2232,84%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi320,4800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,710,000,000,00
Wykryte pojazdy290,4300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia971,430,000,000,00
Punkty zajęcia bazy440,6600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy50,0700,0000,0000,00
Doświadczenie580,600,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew67
Zwycięstwa3552,24%
Porażki3044,78%
Remisy22,99%
Przetrwane bitwy2232,84%
Zniszczone czołgi320,48
Zniszczonych/zgonów0,71
Wykryte pojazdy290,43
Zadane uszkodzenia971,43
Punkty zajęcia bazy440,66
Punkty obrony bazy50,07
Doświadczenie580,60
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew35000
Zwycięstwa1440,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki2057,14%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,86%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy617,14%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi110,3100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,380,000,000,00
Wykryte pojazdy361,0300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia163,710,000,000,00
Punkty zajęcia bazy140,4000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy381,0900,0000,0000,00
Doświadczenie204,710,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew35
Zwycięstwa1440,00%
Porażki2057,14%
Remisy12,86%
Przetrwane bitwy617,14%
Zniszczone czołgi110,31
Zniszczonych/zgonów0,38
Wykryte pojazdy361,03
Zadane uszkodzenia163,71
Punkty zajęcia bazy140,40
Punkty obrony bazy381,09
Doświadczenie204,71
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1044000
Zwycięstwa78174,81%00,00%00,00%00,00%
Porażki25224,14%00,00%00,00%00,00%
Remisy111,05%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy67064,18%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi21592,0700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów5,770,000,000,00
Wykryte pojazdy28792,7600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.460,920,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1722216,5000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy8870,8500,0000,0000,00
Doświadczenie1.330,290,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1044
Zwycięstwa78174,81%
Porażki25224,14%
Remisy111,05%
Przetrwane bitwy67064,18%
Zniszczone czołgi21592,07
Zniszczonych/zgonów5,77
Wykryte pojazdy28792,76
Zadane uszkodzenia2.460,92
Punkty zajęcia bazy1722216,50
Punkty obrony bazy8870,85
Doświadczenie1.330,29
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew216000
Zwycięstwa12758,80%00,00%00,00%00,00%
Porażki8639,81%00,00%00,00%00,00%
Remisy31,39%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy9543,98%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1580,7300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,310,000,000,00
Wykryte pojazdy1580,7300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.155,380,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5412,5000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3931,8200,0000,0000,00
Doświadczenie735,720,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew216
Zwycięstwa12758,80%
Porażki8639,81%
Remisy31,39%
Przetrwane bitwy9543,98%
Zniszczone czołgi1580,73
Zniszczonych/zgonów1,31
Wykryte pojazdy1580,73
Zadane uszkodzenia1.155,38
Punkty zajęcia bazy5412,50
Punkty obrony bazy3931,82
Doświadczenie735,72
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew213000
Zwycięstwa8138,03%00,00%00,00%00,00%
Porażki13161,50%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,47%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy7836,62%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1530,7200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,130,000,000,00
Wykryte pojazdy1140,5400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.050,830,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2351,1000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2571,2100,0000,0000,00
Doświadczenie453,150,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew213
Zwycięstwa8138,03%
Porażki13161,50%
Remisy10,47%
Przetrwane bitwy7836,62%
Zniszczone czołgi1530,72
Zniszczonych/zgonów1,13
Wykryte pojazdy1140,54
Zadane uszkodzenia1.050,83
Punkty zajęcia bazy2351,10
Punkty obrony bazy2571,21
Doświadczenie453,15
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (209)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T34 81238,41674290348,09%1503,51
SU-130PM 81562,45758270149,02%1607,56
Rheinmetall Skorpion G 81610,28787230151,93%1846,81
M18 Hellcat6857,64610196253,57%1711,00
GSOR 1008 81570,75784166352,07%1643,32
T110E4101999,67663152945,00%1466,76
KV-856928,27676150156,70%1841,13
Type 59 81175,65770137148,65%1650,38
KV-5 81000,4565499147,63%1116,62
T-54 first prototype 8500,8844191146,65%439,35
IS-381384,2173585948,89%1656,21
IS-6 8647,2843181946,03%507,56
SU-122-44 71153,9271279954,57%1764,35
IS-4101542,5161277641,24%1083,91
T-549988,0661177245,98%898,65
T-62A101082,0054966043,18%709,21
FV215b (183) 102008,9365965843,16%1524,27
IS-2 7770,3454658551,62%905,30
ShPTK-TVP 100 81344,7376352051,92%1471,67
Löwe 81213,2773349549,70%1449,20
T110E5101586,9962248241,29%1123,87
Conqueror Gun Carriage101175,1647546446,77%926,97
AT 15A 71175,5572146149,67%1893,24
T-262254,6136642854,91%1570,39
E 100101838,8070042045,24%1436,56
Super Conqueror103662,24113641365,62%3882,59
Rhm.-Borsig Waffenträger81375,4068140047,75%1392,27
Progetto M35 mod. 46 82242,63115537658,78%3486,27
T26E4 SuperPershing 8889,2162035048,00%1030,49
Excelsior 5862,7079734158,65%2267,42
FV380591127,8050632547,38%1094,19
FV215b 101605,5961231343,45%1166,11
Type 5 Heavy102436,2889428955,02%2044,95
AMX 50 B101863,8461225946,72%1478,97
T57 Heavy Tank102080,2572625848,45%1591,18
Object 268101876,2367925650,00%1383,93
IS-7101626,1668624448,36%1295,07
Object 252U 81706,2195323956,90%2171,52
121101371,0164123345,49%950,77
T-1091691,5076623249,57%1689,75
Tortoise91709,4467623046,09%1350,28
T25 Pilot Number 1 8930,0573122749,78%1140,31
ISU-15281592,1570921448,60%1685,18
ST-I91241,9759921041,43%1046,77
FCM 36 Pak 40 3398,2748520659,71%1365,45
Object 140101063,8856719744,16%680,38
Bat.-Châtillon 25 t101036,0050719540,00%619,96
FV3046974,7266818752,41%1951,77
Caernarvon Action X 81500,6097217953,63%1944,16
T25/27773,6351217249,42%1023,05
Object 70491902,5177817153,22%1672,99
T92 8490,1468716855,36%840,56
AMX 13 909664,7961116752,10%902,95
Grille 15102247,5768916752,10%1791,36
M48A5 Patton103187,2897816555,15%3398,09
Waffenträger auf E 100101995,1068616446,34%1347,26
Type 64 6586,2061116450,61%1528,45
Object 261101264,4456716141,61%991,00
T-448659,2952415850,00%781,23
Progetto M40 mod. 65103476,39106715259,21%4072,04
Somua SM 82212,36115014762,59%3082,48
M10391325,4870513055,38%1265,36
Leichttraktor1248,1242512657,14%1409,72
AMX 50 10081734,1684312157,02%2408,37
WZ-132-1101809,2482411451,75%2623,68
AMX 13 757321,7344411050,00%486,42
ISU-122S 7579,1339710741,12%545,49
ELC EVEN 90 8553,1167210452,88%1020,80
ARL 446833,035999650,00%1534,32
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4537,884988960,67%1796,70
KV-48666,884608837,50%487,36
AMX 50 Foch91511,257228850,00%1173,60
T 55A 91777,488318652,33%1839,73
T3091390,505448439,29%1101,75
STA-182621,8911898381,93%5546,83
T-437341,673508240,24%255,95
KV-15707,116388050,00%1539,63
Conqueror91346,576497748,05%1139,42
E 25 71016,046817147,89%1491,07
BT-22140,012416942,03%587,06
Heavy Tank No. VI 6864,287086855,88%1695,26
T28 Prototype81582,216636753,73%1928,74
Object 260 101886,337656749,25%1408,34
Bat.-Châtillon Bourrasque 81179,437416750,75%1278,74
212A9588,824496541,54%315,57
Type 3 Chi-Nu Kai 51904,4815246573,85%7291,10
STB-1102876,299416358,73%2832,76
T3281065,307126155,74%1288,69
FCM 50 t 8428,323296028,33%192,04
Object 705A102436,808335949,15%2098,46
112 81009,287655850,00%1076,12
BT-7450,891505540,00%10,28
60TP Lewandowskiego101609,516975541,82%963,48
AMX 50 Foch (155) 101366,985175433,33%760,59
Lansen C 81046,836415238,46%952,77
AE Phase I 91729,967215236,54%1397,04
M66485,764695152,94%738,75
T-34-856227,303625058,00%319,99
T-54 ltwt.93098,3114884580,00%8787,49
StuG III Ausf. G5636,665124463,64%1791,15
KV-37511,183994438,64%358,75
T-345876,958014355,81%2871,63
Caernarvon81001,816494346,51%1077,69
105 leFH18B2 5413,952864139,02%576,52
Object 279 early 101849,058704052,50%1025,06
M56 Scorpion 7909,086394055,00%1153,86
T92 HMC101152,516633961,54%1009,80
A-4471901,9210973878,95%4229,14
M4A1 Revalorisé 81120,637353855,26%1344,29
SU-86353,572623732,43%216,93
Type 5 Chi-Ri75119,9225983694,44%23478,27
FV20781057,006253548,57%1116,44
AMX M4 mle. 5191505,038403562,86%1424,15
T-284159,262873452,94%346,17
AMX M4 mle. 457650,385173447,06%710,59
AMX M4 mle. 49 Liberté 81191,558213158,06%1474,83
AMX AC mle. 4881107,506942860,71%1204,76
T-463109,962132740,74%215,16
50TP prototyp 81091,048112365,22%1252,48
A-20532,392022334,78%0,11
Black Prince71164,308072360,87%1842,43
T71 DA7692,704922343,48%1190,75
T-34-85M 6920,328702272,73%1739,42
M54 Renegade 81049,956802240,91%892,38
Type 4 Chi-To64302,2426512195,24%17341,97
Emil II91486,708162065,00%1469,33
Jagdpanzer IV6804,055531963,16%1721,24
Pz.Kpfw. III Ausf. E3163,112901947,37%370,65
M8A14315,393261850,00%690,57
FV217 Badger101499,565261827,78%745,71
Object 430U101455,396621838,89%910,57
Škoda T 56 81824,288341844,44%1585,65
T95E2 8887,896311850,00%928,73
E 7591845,189611758,82%2073,02
BZ-176 8962,197181643,75%709,29
Type 3 Chi-Nu52885,6720751573,33%13697,59
Controcarro 3 Minotauro101191,076931546,67%677,24
Spähpanzer Ru 25191484,339721573,33%2536,61
VK 16.02 Leopard5145,573561457,14%388,30
Grille5191,001671435,71%116,22
XM66F 81191,577381450,00%1078,83
CS-52 LIS 8900,506761442,86%851,78
M3 Stuart3221,853401353,85%932,30
Sturmpanzer II478,691431361,54%214,80
AMX 12 t6152,463221353,85%253,58
ASTRON Rex 105 mm 81386,929171369,23%1636,55
Pz.Kpfw. II241,832451233,33%0,00
AMX ELC bis5240,333911250,00%619,15
T-602229,583941266,67%1368,35
Type 6191408,916311181,82%1459,90
SU-14-281196,557591172,73%1302,78
LTTB84663,3621961163,64%23880,66
Chimera 81020,646101145,45%839,17
A-4364663,0027341090,00%17833,89
T675397,33355955,56%820,35
SMV CC-64 Vipera 81236,22710944,44%982,75
T77 81881,001182955,56%2571,93
LT-432 8587,00664850,00%971,13
Bisonte C45 81013,75742862,50%992,13
Renault FT118,2995757,14%146,25
MS-11143,71211742,86%556,29
SU-18256,43133757,14%227,39
Wespe3372,14349771,43%1522,78
MT-256152,43374757,14%321,65
Object 277101123,14787757,14%826,27
Hotchkiss H352136,333466100,00%644,90
Sturmpanzer I Bison3170,33174633,33%335,37
K-91-PT 91184,17686666,67%1017,96
43 M. Toldi III 398,83171650,00%337,01
M36 Jackson6509,40320540,00%627,12
T-70367,6069520,00%0,00
VK 168.01 (P) 8990,40751560,00%1222,71
M3 Light 3156,00269560,00%693,67
EMIL 1951 8951,60811560,00%978,86
T1 Cunningham1111,50285450,00%588,02
AMX 3830,00201450,00%102,04
M41 Walker Bulldog8442,50560450,00%610,58
T499426,50955475,00%585,51
Object 268 Version 410955,5034740,00%361,50
M-V-Y101809,00886450,00%1304,74
T-127 372,75124475,00%261,94
Pz.Kpfw. III Ausf. J4113,679330,00%97,39
Object 2579811,67754366,67%705,11
Object 777 Version II 91317,33584333,33%806,71
Schwarzpanzer 58 8559,679303100,00%721,17
56TP 81557,6747630,00%1173,55
T-45 261,00147366,67%247,63
Renault NC-311165,00362250,00%946,73
AMX 40457,5015320,00%0,00
Vz. 55102073,00901250,00%1588,96
AMX 50 Foch B101174,50729250,00%714,90
Object 70590,0020220,00%0,00
AMBT 8585,50699250,00%425,13
TS-54 81163,50707250,00%992,05
M-IV-Y 82342,001237250,00%3418,47
L-60 266,50160250,00%171,59
LTP 389,004442100,00%414,25
Turtle Mk. I 8687,0040620,00%329,53
Lorraine 40 t 81097,50649250,00%1267,14
Vickers Medium Mk. I1224,0026410,00%1166,53
Strv fm/211129,0015510,00%438,29
Kranvagn100,0021910,00%0,00
KV-1SA 5227,007101100,00%408,08
MKA 2108,0010210,00%127,46
STA-2 8289,007201100,00%314,03
Tetrarch 2132,003211100,00%637,58
T7 Combat Car 226,002810,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2117,006421100,00%600,23
StuG IV 50,003010,00%0,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 14.04.2023
Stopień: Podoficer
Dołączył: 17.10.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 08.04.2015
Opuścił klan: 07.06.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.09.2015
Opuścił klan: 13.01.2017
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 28.07.2015
Opuścił klan: 29.08.2015
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 07.03.2017
Opuścił klan: 30.11.2018
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 13.12.2019
Opuścił klan: 16.10.2021
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 15.01.2017
Opuścił klan: 25.02.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 07.04.2023
Opuścił klan: 12.04.2023
Stopień: Podoficer
Dołączył: 01.12.2018
Opuścił klan: 09.11.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.11.2014
Opuścił klan: 29.12.2014
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 31.12.2014
Opuścił klan: 09.01.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 20.02.2015
Opuścił klan: 08.03.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.07.2014
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.07.2013