giergus

clanlogo
Stopień: Podoficer
Dołączył: 09.09.2019

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2365602174
Ø Poziom5,870,005,955,96
Zwycięstwa1169949,45%00,00%1257,14%4155,41%
Porażki1175349,68%00,00%942,86%3344,59%
Remisy2040,86%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy593525,09%00,00%838,10%2331,08%
Zniszczone czołgi155440,6600,00170,81600,81
Zniszczonych/zgonów0,880,001,311,18
Wykryte pojazdy242521,0300,00140,67550,74
Zadane uszkodzenia563,130,00795,62775,45
Punkty zajęcia bazy151110,6400,0000,00630,85
Punkty obrony bazy123560,5200,00140,67140,19
Doświadczenie354,270,00410,95422,15
WN7862,320,001146,061074,45
WN8958,690,001610,751458,27
Ogółem
Ilość bitew23656
Ø Poziom5,87
Zwycięstwa1169949,45%
Porażki1175349,68%
Remisy2040,86%
Przetrwane bitwy593525,09%
Zniszczone czołgi155440,66
Zniszczonych/zgonów0,88
Wykryte pojazdy242521,03
Zadane uszkodzenia563,13
Punkty zajęcia bazy151110,64
Punkty obrony bazy123560,52
Doświadczenie354,27
WN7862,32
WN8958,69
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew21
Ø Poziom5,95
Zwycięstwa1257,14%
Porażki942,86%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy838,10%
Zniszczone czołgi170,81
Zniszczonych/zgonów1,31
Wykryte pojazdy140,67
Zadane uszkodzenia795,62
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy140,67
Doświadczenie410,95
WN71146,06
WN81610,75
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew74
Ø Poziom5,96
Zwycięstwa4155,41%
Porażki3344,59%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2331,08%
Zniszczone czołgi600,81
Zniszczonych/zgonów1,18
Wykryte pojazdy550,74
Zadane uszkodzenia775,45
Punkty zajęcia bazy630,85
Punkty obrony bazy140,19
Doświadczenie422,15
WN71074,45
WN81458,27
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew126000
Zwycięstwa5039,68%00,00%00,00%00,00%
Porażki7357,94%00,00%00,00%00,00%
Remisy32,38%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4838,10%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi530,4200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,680,000,000,00
Wykryte pojazdy1090,8700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia941,320,000,000,00
Punkty zajęcia bazy790,6300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1451,1500,0000,0000,00
Doświadczenie375,770,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew126
Zwycięstwa5039,68%
Porażki7357,94%
Remisy32,38%
Przetrwane bitwy4838,10%
Zniszczone czołgi530,42
Zniszczonych/zgonów0,68
Wykryte pojazdy1090,87
Zadane uszkodzenia941,32
Punkty zajęcia bazy790,63
Punkty obrony bazy1451,15
Doświadczenie375,77
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4000
Zwycięstwa250,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki250,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy250,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi51,2500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,500,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia611,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie392,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew4
Zwycięstwa250,00%
Porażki250,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy250,00%
Zniszczone czołgi51,25
Zniszczonych/zgonów2,50
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia611,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie392,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew119000
Zwycięstwa5949,58%00,00%00,00%00,00%
Porażki6050,42%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6151,26%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi630,5300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,090,000,000,00
Wykryte pojazdy770,6500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.099,680,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2281,9200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4283,6000,0000,0000,00
Doświadczenie515,870,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew119
Zwycięstwa5949,58%
Porażki6050,42%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy6151,26%
Zniszczone czołgi630,53
Zniszczonych/zgonów1,09
Wykryte pojazdy770,65
Zadane uszkodzenia1.099,68
Punkty zajęcia bazy2281,92
Punkty obrony bazy4283,60
Doświadczenie515,87
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew431000
Zwycięstwa15135,03%00,00%00,00%00,00%
Porażki27162,88%00,00%00,00%00,00%
Remisy92,09%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy13631,55%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1520,3500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,520,000,000,00
Wykryte pojazdy3370,7800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia524,230,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5221,2100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2120,4900,0000,0000,00
Doświadczenie249,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew431
Zwycięstwa15135,03%
Porażki27162,88%
Remisy92,09%
Przetrwane bitwy13631,55%
Zniszczone czołgi1520,35
Zniszczonych/zgonów0,52
Wykryte pojazdy3370,78
Zadane uszkodzenia524,23
Punkty zajęcia bazy5221,21
Punkty obrony bazy2120,49
Doświadczenie249,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew32000
Zwycięstwa1340,63%00,00%00,00%00,00%
Porażki1959,38%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1237,50%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi80,2500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,400,000,000,00
Wykryte pojazdy321,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.099,090,000,000,00
Punkty zajęcia bazy611,9100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy391,2200,0000,0000,00
Doświadczenie431,440,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew32
Zwycięstwa1340,63%
Porażki1959,38%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1237,50%
Zniszczone czołgi80,25
Zniszczonych/zgonów0,40
Wykryte pojazdy321,00
Zadane uszkodzenia1.099,09
Punkty zajęcia bazy611,91
Punkty obrony bazy391,22
Doświadczenie431,44
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (157)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T675520,99339166351,41%1191,98
KV-15574,78394141153,51%1278,48
T376491,64399120749,79%1337,12
M4A3E8 Sherman6535,8238696450,21%970,77
Cromwell6724,6646983251,20%1436,91
Škoda T 256624,6740378450,00%1164,92
Super Hellcat 7760,5239462547,36%1000,16
IS-381022,9044361746,03%1077,22
T-1091110,1444555246,74%959,60
T71 CMCD7434,3537555148,09%797,67
IS7797,6242754449,26%991,24
T-50-2 6454,3238654452,02%1203,54
Jagdpanther7706,0835952549,14%828,17
T-448800,4442452446,95%941,95
Hummel6691,1536947248,31%964,94
T-345281,0524546147,51%610,67
M15/423522,3833141559,52%1772,51
T-1506688,7940040149,38%1165,70
MT-256459,7739539454,31%1454,64
VK 45.02 (P) Ausf. A8843,6643338749,10%889,36
T328824,6844038149,34%803,79
T-34-856459,9230435547,04%729,29
T-437643,0940534047,35%909,07
Tiger (P)7658,8037531947,02%700,68
T297819,4940430844,81%871,95
Object 43091141,1547429843,96%848,59
Grille5535,2228929747,14%1140,31
KV-26813,6744026250,00%1436,36
M24 Chaffee5234,2531124856,05%676,14
AT 86487,7633923347,64%741,94
Covenanter5198,9623921353,05%556,02
Ikv 90 Typ B7793,3840119753,81%1079,55
Matilda4560,7530319149,74%1586,29
M2 Light2199,7729619155,50%864,71
VK 30.01 (P)6388,6528217947,49%489,72
M415426,4929216648,19%561,74
KV-37800,4144516654,22%990,51
VK 45.02 (P) Ausf. B9737,6141016436,59%387,76
M66402,4129616348,47%464,11
Škoda T 245495,3630316347,85%1273,62
AMX 105 AM mle. 474283,2721116155,28%933,22
Type 1 Chi-He4208,7722515947,80%484,67
T1 Heavy5316,6923515744,59%422,01
StuG III Ausf. G5273,9319115051,33%508,39
LT vz. 383356,2124314848,65%1446,78
Jagdpanzer IV6422,9027314553,10%656,87
LTTB8378,8139212948,84%493,28
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6448,2936212856,25%1069,48
Ikv 723232,9418312746,46%570,81
Type 3 Chi-Nu5385,8029912347,97%993,07
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5276,5022412352,03%607,28
T-29 3330,7627912352,85%1270,14
M3 Lee4231,1921112157,02%801,40
AT 25321,2324811545,22%614,39
M1039632,3237711436,84%259,05
LTG7546,9940311052,73%1022,11
Ikv 1035635,0033610955,96%1628,01
Ikv 65 Alt II6646,9630710841,67%1028,95
A-205122,3216010339,81%148,08
BT-7 artillery 3152,7420110343,69%401,09
KV-137517,2337910148,51%687,69
Type 91 Heavy3259,3622610048,00%879,96
StuG IV 5386,602438349,40%846,38
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4268,431847946,84%552,26
XM551 Sheridan10677,014077941,77%488,89
Pz.Kpfw. II Luchs461,311717741,56%20,75
M4A1 Sherman5270,652627463,51%675,31
4TP1145,672106654,55%687,61
AMX 13 105 AM mle. 505442,752606349,21%812,04
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4219,732326056,67%717,10
Sturmpanzer II4330,271865653,57%1062,08
T-284239,192275345,28%579,53
Object 430U10873,624225038,00%392,71
M374251,391574951,02%739,68
M8A14284,762314934,69%553,19
IS-7101350,914414736,17%764,87
Lorraine 39L AM3100,961414650,00%179,80
M5 Stuart4100,202504542,22%36,96
Type 7110992,674844542,22%435,39
M3 Stuart356,401574240,48%10,31
Strv fm/211127,581874042,50%547,14
Vickers Medium Mk. III3121,971373946,15%267,75
BT-7496,051143737,84%54,85
Sav m/434391,352213745,95%909,23
Marder II3128,491223740,54%144,29
Pvlvv fm/422114,001433542,86%295,54
BT-2271,501183444,12%122,59
Type 2597 Chi-Ha3193,971703339,39%526,39
Pz.Kpfw. 38 (t)3114,441363237,50%168,67
Alecto4315,192553256,25%921,63
M2 Medium Tank395,291133145,16%133,95
L-60 2124,602303066,67%726,61
Strv m/382257,711842839,29%1020,63
Type 97 Chi-Ha3151,672212755,56%425,44
Valentine AT4211,811772748,15%468,47
ST vz. 394453,363102576,00%1677,44
T-45 2114,201602544,00%351,52
Kolohousenka1116,651612343,48%407,90
T-463134,961382334,78%315,13
AMX 50 Foch (155) 10910,953932227,27%346,53
UDES 038537,712702128,57%251,69
SU-263109,241422138,10%44,47
T56 GMC3130,801442040,00%190,10
Cruiser Mk. IV4111,151942045,00%131,92
T499676,403792040,00%637,19
M4A1 Revalorisé 8734,154452060,00%867,23
SU-18288,74771942,11%274,74
T1 HMC2167,671511877,78%1040,03
Sturmpanzer I Bison3205,441511855,56%684,32
Panzerjäger I2157,831071833,33%384,55
Fiat 30001142,531721752,94%648,48
T207720,065031764,71%1045,06
Pz.Kpfw. I Ausf. C394,631911650,00%273,62
Gabler’s Destroyer 5215,573381450,00%449,23
M5A1 Stuart4111,691311338,46%106,76
MS-11111,381611361,54%577,30
Pz.Kpfw. 35 (t)2136,581981250,00%594,39
Vickers Mk. E Type B283,331271250,00%182,31
Cruiser Mk. III383,331161241,67%127,08
SU-5451,181411163,64%263,76
Type 64 6525,103741050,00%1123,57
Vickers Medium Mk. II2145,44133955,56%623,33
Chi-Ni273,89159977,78%354,55
Universal Carrier 2-pdr2127,56160955,56%445,33
G.W. Panther7444,44305944,44%332,21
M24E2 Super Chaffee 6364,00323850,00%791,11
Pz.Kpfw. II Ausf. D 277,00195837,50%100,55
T1 Cunningham139,0097757,14%137,61
T-26267,86137771,43%336,51
T7 Combat Car 246,57116728,57%1,51
Vickers Medium Mk. I143,6782650,00%78,28
TKS z n.k.m. 20 mm 2147,17206666,67%816,81
AT-1289,67115650,00%183,78
TOG II* 6367,33218633,33%286,17
AMX ELC 901 6242,17339650,00%424,18
Hotchkiss H35277,60120540,00%97,50
T2 Medium Tank2135,80138540,00%479,34
MTLS-1G14 3222,00176540,00%636,94
LTP 3101,20149540,00%211,66
43 M. Toldi III 382,60219560,00%366,97
Leichttraktor159,0088450,00%102,27
AMX 38359,257040,00%0,80
AMR 35 2297,00301475,00%1630,30
T-127 3412,00566475,00%1616,90
LT vz. 352187,67172333,33%734,19
MKA 277,676230,00%15,20
AMX 13 (FL 11) 5215,33286333,33%422,85
Renault FT190,50193250,00%371,72
Renault Otsu1158,50156250,00%586,13
T34 835,00394250,00%138,30
GSOR the TANK 9191,004772100,00%261,00
T1E6 230,0080250,00%93,83
Matilda Black Prince 5559,00350250,00%1234,63
Valiant 5291,00350250,00%421,87
Type 97 Te-Ke 253,006010,00%0,00
KV-1SA 5561,0027510,00%788,72
Pz.Sfl. IC 467,009710,00%0,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Podoficer
Dołączył: 09.09.2019
Stopień: Podoficer
Dołączył: 09.09.2019
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 09.08.2016
Opuścił klan: 13.10.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.01.2016
Opuścił klan: 03.08.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.07.2015
Opuścił klan: 15.10.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.10.2015
Opuścił klan: 31.12.2015
Stopień: Podoficer
Dołączył: 07.08.2019
Opuścił klan: 07.09.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 04.11.2018
Opuścił klan: 06.08.2019