gena0412

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 14.10.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew26731188891
Ø Poziom7,217,728,748,75
Zwycięstwa1266247,37%422,22%3337,50%3437,36%
Porażki1370251,26%1477,78%5461,36%5661,54%
Remisy3671,37%00,00%11,14%11,10%
Przetrwane bitwy674325,23%211,11%2225,00%2224,18%
Zniszczone czołgi184590,69100,56640,73640,70
Zniszczonych/zgonów0,920,630,970,93
Wykryte pojazdy200050,7530,17360,41360,40
Zadane uszkodzenia813,60753,001.121,681.110,19
Punkty zajęcia bazy296531,1100,00150,17150,16
Punkty obrony bazy138130,5200,00150,17150,16
Doświadczenie425,54276,06398,18396,80
WN7840,92374,65640,30621,09
WN8900,12514,47743,19717,26
Ogółem
Ilość bitew26731
Ø Poziom7,21
Zwycięstwa1266247,37%
Porażki1370251,26%
Remisy3671,37%
Przetrwane bitwy674325,23%
Zniszczone czołgi184590,69
Zniszczonych/zgonów0,92
Wykryte pojazdy200050,75
Zadane uszkodzenia813,60
Punkty zajęcia bazy296531,11
Punkty obrony bazy138130,52
Doświadczenie425,54
WN7840,92
WN8900,12
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew18
Ø Poziom7,72
Zwycięstwa422,22%
Porażki1477,78%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy211,11%
Zniszczone czołgi100,56
Zniszczonych/zgonów0,63
Wykryte pojazdy30,17
Zadane uszkodzenia753,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie276,06
WN7374,65
WN8514,47
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew88
Ø Poziom8,74
Zwycięstwa3337,50%
Porażki5461,36%
Remisy11,14%
Przetrwane bitwy2225,00%
Zniszczone czołgi640,73
Zniszczonych/zgonów0,97
Wykryte pojazdy360,41
Zadane uszkodzenia1.121,68
Punkty zajęcia bazy150,17
Punkty obrony bazy150,17
Doświadczenie398,18
WN7640,30
WN8743,19
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew91
Ø Poziom8,75
Zwycięstwa3437,36%
Porażki5661,54%
Remisy11,10%
Przetrwane bitwy2224,18%
Zniszczone czołgi640,70
Zniszczonych/zgonów0,93
Wykryte pojazdy360,40
Zadane uszkodzenia1.110,19
Punkty zajęcia bazy150,16
Punkty obrony bazy150,16
Doświadczenie396,80
WN7621,09
WN8717,26
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew115000
Zwycięstwa4539,13%00,00%00,00%00,00%
Porażki6657,39%00,00%00,00%00,00%
Remisy43,48%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2925,22%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi730,6300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,850,000,000,00
Wykryte pojazdy1070,9300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.358,340,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1711,4900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy310,2700,0000,0000,00
Doświadczenie409,230,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew115
Zwycięstwa4539,13%
Porażki6657,39%
Remisy43,48%
Przetrwane bitwy2925,22%
Zniszczone czołgi730,63
Zniszczonych/zgonów0,85
Wykryte pojazdy1070,93
Zadane uszkodzenia1.358,34
Punkty zajęcia bazy1711,49
Punkty obrony bazy310,27
Doświadczenie409,23
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew60000
Zwycięstwa2440,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki3660,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2440,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi310,5200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,860,000,000,00
Wykryte pojazdy350,5800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia843,430,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1672,7800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy400,6700,0000,0000,00
Doświadczenie374,270,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew60
Zwycięstwa2440,00%
Porażki3660,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2440,00%
Zniszczone czołgi310,52
Zniszczonych/zgonów0,86
Wykryte pojazdy350,58
Zadane uszkodzenia843,43
Punkty zajęcia bazy1672,78
Punkty obrony bazy400,67
Doświadczenie374,27
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew40000
Zwycięstwa1742,50%00,00%00,00%00,00%
Porażki2050,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy37,50%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy922,50%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi210,5300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,680,000,000,00
Wykryte pojazdy300,7500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia262,200,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy40,1000,0000,0000,00
Doświadczenie265,780,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew40
Zwycięstwa1742,50%
Porażki2050,00%
Remisy37,50%
Przetrwane bitwy922,50%
Zniszczone czołgi210,53
Zniszczonych/zgonów0,68
Wykryte pojazdy300,75
Zadane uszkodzenia262,20
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy40,10
Doświadczenie265,78
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1077000
Zwycięstwa48845,31%00,00%00,00%00,00%
Porażki56152,09%00,00%00,00%00,00%
Remisy282,60%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy31929,62%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi5850,5400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,770,000,000,00
Wykryte pojazdy5760,5300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia509,060,000,000,00
Punkty zajęcia bazy12931,2000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4800,4500,0000,0000,00
Doświadczenie316,390,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1077
Zwycięstwa48845,31%
Porażki56152,09%
Remisy282,60%
Przetrwane bitwy31929,62%
Zniszczone czołgi5850,54
Zniszczonych/zgonów0,77
Wykryte pojazdy5760,53
Zadane uszkodzenia509,06
Punkty zajęcia bazy12931,20
Punkty obrony bazy4800,45
Doświadczenie316,39
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew784000
Zwycięstwa41753,19%00,00%00,00%00,00%
Porażki34944,52%00,00%00,00%00,00%
Remisy182,30%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy30739,16%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4350,5500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,910,000,000,00
Wykryte pojazdy6030,7700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia798,920,000,000,00
Punkty zajęcia bazy25183,2100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy16622,1200,0000,0000,00
Doświadczenie486,420,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew784
Zwycięstwa41753,19%
Porażki34944,52%
Remisy182,30%
Przetrwane bitwy30739,16%
Zniszczone czołgi4350,55
Zniszczonych/zgonów0,91
Wykryte pojazdy6030,77
Zadane uszkodzenia798,92
Punkty zajęcia bazy25183,21
Punkty obrony bazy16622,12
Doświadczenie486,42
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew323000
Zwycięstwa19058,82%00,00%00,00%00,00%
Porażki12739,32%00,00%00,00%00,00%
Remisy61,86%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy15447,68%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2070,6400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,220,000,000,00
Wykryte pojazdy1870,5800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia648,150,000,000,00
Punkty zajęcia bazy10203,1600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3020,9300,0000,0000,00
Doświadczenie362,590,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew323
Zwycięstwa19058,82%
Porażki12739,32%
Remisy61,86%
Przetrwane bitwy15447,68%
Zniszczone czołgi2070,64
Zniszczonych/zgonów1,22
Wykryte pojazdy1870,58
Zadane uszkodzenia648,15
Punkty zajęcia bazy10203,16
Punkty obrony bazy3020,93
Doświadczenie362,59
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (176)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
IS-381114,38545288247,92%1268,25
Bat.-Châtillon 25 t101461,20566254046,42%1185,78
KV-856746,72468201156,69%1405,79
IS-4101407,7056096544,46%966,29
ST-I9983,5151395742,42%724,04
KV-48683,7145585944,35%590,81
E 100101434,7654785343,02%1009,22
G.W. Tiger (P)8795,1540366347,21%806,23
AMX 50 Foch (155) 101642,6148466242,60%1113,89
T1 Cunningham191,8620756755,38%445,53
T-1506349,4126045042,22%331,02
AMX 13 909468,1348644649,33%555,36
Grille5475,8827243744,16%988,28
AMX AC mle. 4881069,4656242847,90%1180,48
KV-15259,0621442441,51%281,81
Bat.-Châtillon 25 t AP9885,2842642042,38%673,16
Rhm.-Borsig Waffenträger81226,7746241850,24%1307,45
E 7591281,3059838246,60%1112,49
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5272,4629335445,76%523,57
AMX 50 Foch91210,7263534849,14%989,54
T-284164,3318033847,63%330,33
VK 36.01 (H)6518,3938832751,99%836,65
T376395,9340032450,31%1029,77
Grille 15101189,1937030641,50%631,38
Waffenträger auf Pz. IV91260,7448830045,33%976,27
G.W. Panther7775,8731028345,23%856,34
T-505118,2527927752,71%257,98
Tiger II81021,4663327149,45%1124,31
IS7465,0328026639,10%360,30
Tiger I7729,3148226449,62%866,12
T-46392,4413924151,45%228,81
O-I6566,8936622749,78%833,71
AMX 13 757231,5745522548,00%291,21
Hummel6731,2833421445,79%988,82
AMX 13 F3 AM6524,9331918751,34%734,72
Sturer Emil7795,2745218642,47%1032,16
Type 98 Ke-Ni3210,0124917648,86%862,95
SU-1527440,0427615637,18%321,99
FV3046570,6730115650,64%964,97
AMX 12 t6183,5640814447,92%301,03
Object 70491235,6954514341,26%741,12
M18 Hellcat6303,7332714242,96%297,68
Churchill VII6407,9935013545,19%504,29
MS-1140,7712312853,91%111,32
AMX AC mle. 467573,9042012846,88%612,97
T25/27457,2035312748,03%448,62
S35 CA5416,6126612245,08%855,13
SU-1006521,7829211846,61%739,51
M41 Walker Bulldog8373,8334611644,83%467,01
Waffenträger auf E 100101151,9336210641,51%544,49
Leox 91043,1664510649,06%735,55
ISU-1528652,6147310340,78%422,05
ARL V396327,5728410340,78%345,91
M4A1 Sherman5176,7425110142,57%213,56
Type T-345272,382899753,61%624,16
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4110,272209446,81%169,40
T675172,122899456,38%271,18
Nashorn6526,223739153,85%853,98
T3 HMC2159,622019060,00%718,74
AMX 13 105 AM mle. 505292,252068544,71%421,20
SU-855328,342458052,50%633,07
AMX ELC bis5150,733397452,70%342,26
Bishop5381,382427245,83%741,49
Churchill I5270,592957042,86%330,39
KV-37567,463387045,71%574,29
T-29 3259,062446852,94%886,58
T-26271,551036446,88%156,59
M24 Chaffee5207,172546331,75%434,73
FV201 (A45) 7599,744106256,45%757,36
Sturmpanzer II4139,051806145,90%270,12
Somua SAu 404192,261816149,18%370,18
Pz.Sfl. IVc5318,182646040,00%485,99
M3 Lee4115,092055855,17%277,86
SU-263185,501575851,72%424,04
Ikv 65 Alt II6322,392185446,30%359,07
T2 Medium Tank261,961395448,15%122,13
SU-85B4359,402485251,92%832,80
O-I Experimental5440,962844951,02%721,98
AMX 105 AM mle. 474232,041964951,02%684,90
Pz.Kpfw. 35 (t)285,691824564,44%408,69
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3253,762784560,00%698,55
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4159,232054351,16%264,36
Pz.Kpfw. 38 (t)380,311154245,24%61,62
Marder 38T4253,952444158,54%643,61
Type 97 Chi-Ha3109,502013850,00%204,75
Ikv 1035184,081873842,11%194,15
G.W. Tiger9708,835023652,78%539,19
Alecto4272,362773644,44%639,46
43 M. Toldi III 349,431363540,00%52,83
M5A1 Stuart4147,382923450,00%363,33
MT-256131,682743151,61%217,03
Renault FT144,10933040,00%1,26
AMX 404100,542722857,14%268,94
Black Prince7360,423162653,85%320,76
Object 268101115,734202642,31%575,03
GSOR the TANK 9747,384922634,62%404,18
Strv m/425230,921962548,00%405,78
Type 97 Te-Ke 240,801562560,00%194,02
Vz. 58 Medvěd 9942,366342544,00%528,70
D2392,251252445,83%131,22
D1273,331542462,50%269,82
IS-6 8824,134082450,00%702,68
Type 95 Heavy4238,652282352,17%697,03
M4A3E8 Sherman6128,412902245,45%62,98
Birch Gun4185,051622245,45%491,90
M8A14179,432452142,86%247,57
Crusader 5.5-in. SP7533,243192152,38%653,04
AS-XX 40 t11849,575392133,33%303,01
Renault Otsu169,801372030,00%61,23
Valentine3127,052411963,16%413,44
Super Hellcat 7402,583771968,42%565,92
AT 25337,063061844,44%573,27
LTP 396,001861827,78%189,02
Sturmpanzer I Bison390,241241764,71%271,51
Covenanter583,882001735,29%0,23
TS-54 8863,885751662,50%886,78
L-60 232,441361643,75%47,11
Löwe 8575,444251656,25%530,04
LT vz. 35241,93801442,86%24,94
AT-1290,571041442,86%131,01
StuG IV 5306,502371442,86%480,09
Leichttraktor131,92831353,85%116,51
Valentine AT4126,851591361,54%292,64
Lago4141,421831225,00%179,02
Bat.-Châtillon 12 t8252,67202128,33%142,66
T1E6 283,331941250,00%225,63
Pz.Kpfw. II Ausf. D 257,581401241,67%15,16
SU-76M4133,551491136,36%116,97
T-50-2 6119,452271118,18%23,45
Sexton II391,302291070,00%379,55
Lorraine 39L AM3145,00159944,44%303,75
T56 GMC382,11130922,22%15,22
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6150,63227837,50%59,92
T7 Combat Car 252,25133850,00%112,62
BT-7 artillery 3131,00217837,50%225,82
SDP 44 Burza6408,57264742,86%439,03
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8778,14468757,14%771,64
Strv m/40L369,3374616,67%0,00
Type 95 Ha-Go232,83220683,33%263,26
SDP 57 Gowika7428,33371633,33%240,53
Light Mk. VIC 282,67180666,67%420,13
T78 6414,00221616,67%306,63
Universal Carrier 2-pdr2117,20130540,00%257,48
Black Prince II 7371,60362520,00%184,53
KV-1SA 5258,4016450,00%230,45
T-45 2128,20256560,00%551,44
M24E2 Super Chaffee 6168,00351560,00%367,88
Prototipo 6 8616,80525560,00%475,93
Type 91 Heavy3219,5019640,00%536,32
M5 Stuart4157,25201425,00%188,44
Cruiser Mk. II219,25126475,00%261,00
Renault FT AC252,253840,00%0,00
Type 5 Ka-Ri 8472,00314425,00%126,43
Type 63 8392,50432425,00%115,17
Vickers Medium Mk. I143,33104333,33%0,00
Fiat 30001144,676930,00%465,03
Type 5 Ke-Ho4293,00174333,33%755,44
Sav m/43468,33116366,67%253,27
SU-18259,3389366,67%324,53
M36 Jackson6402,67251333,33%441,58
KV-26730,00409366,67%1425,70
SU-122A557,67218366,67%261,00
Gabler’s Destroyer 5193,33276333,33%248,10
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5598,33393333,33%1099,52
Kolohousenka173,50135250,00%189,95
Strv m/3823,0096250,00%83,60
Ikv 72373,50147250,00%103,72
Type 3 Ju-Nu6214,00295250,00%125,02
Loyd Gun Carriage20,002152100,00%261,00
AMR 35 2195,503842100,00%934,15
Strv fm/211117,003981100,00%726,57
Renault NC-3110,00710,00%0,00
Type 2597 Chi-Ha30,001101100,00%261,00
Cruiser Mk. IV492,003431100,00%276,32
SMV CC-64 Vipera 8741,0039610,00%431,39
M4A1 Revalorisé 80,003921100,00%261,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 14.10.2026