fafa1970

clanlogo
Stopień: Dowódca
Dołączył: 01.09.2023

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew266771794383
Ø Poziom7,579,248,969,12
Zwycięstwa1342850,34%952,94%4042,55%18949,35%
Porażki1289148,32%847,06%5356,38%19049,61%
Remisy3581,34%00,00%11,06%41,04%
Przetrwane bitwy762028,56%529,41%2122,34%10928,46%
Zniszczone czołgi225960,8550,29460,492600,68
Zniszczonych/zgonów1,190,420,630,95
Wykryte pojazdy227750,85120,711091,163720,97
Zadane uszkodzenia1.275,631.355,591.406,931.625,10
Punkty zajęcia bazy471271,7700,00480,514001,04
Punkty obrony bazy100740,3800,0020,02710,19
Doświadczenie648,13693,29681,09777,48
WN71128,10714,86741,84979,75
WN81395,44904,401120,861386,39
Ogółem
Ilość bitew26677
Ø Poziom7,57
Zwycięstwa1342850,34%
Porażki1289148,32%
Remisy3581,34%
Przetrwane bitwy762028,56%
Zniszczone czołgi225960,85
Zniszczonych/zgonów1,19
Wykryte pojazdy227750,85
Zadane uszkodzenia1.275,63
Punkty zajęcia bazy471271,77
Punkty obrony bazy100740,38
Doświadczenie648,13
WN71128,10
WN81395,44
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew17
Ø Poziom9,24
Zwycięstwa952,94%
Porażki847,06%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy529,41%
Zniszczone czołgi50,29
Zniszczonych/zgonów0,42
Wykryte pojazdy120,71
Zadane uszkodzenia1.355,59
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie693,29
WN7714,86
WN8904,40
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew94
Ø Poziom8,96
Zwycięstwa4042,55%
Porażki5356,38%
Remisy11,06%
Przetrwane bitwy2122,34%
Zniszczone czołgi460,49
Zniszczonych/zgonów0,63
Wykryte pojazdy1091,16
Zadane uszkodzenia1.406,93
Punkty zajęcia bazy480,51
Punkty obrony bazy20,02
Doświadczenie681,09
WN7741,84
WN81120,86
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew383
Ø Poziom9,12
Zwycięstwa18949,35%
Porażki19049,61%
Remisy41,04%
Przetrwane bitwy10928,46%
Zniszczone czołgi2600,68
Zniszczonych/zgonów0,95
Wykryte pojazdy3720,97
Zadane uszkodzenia1.625,10
Punkty zajęcia bazy4001,04
Punkty obrony bazy710,19
Doświadczenie777,48
WN7979,75
WN81386,39
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1546000
Zwycięstwa85955,56%00,00%00,00%00,00%
Porażki64741,85%00,00%00,00%00,00%
Remisy402,59%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy59438,42%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi8410,5400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,880,000,000,00
Wykryte pojazdy10040,6500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.472,760,000,000,00
Punkty zajęcia bazy7560,4900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy7930,5100,0000,0000,00
Doświadczenie765,530,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1546
Zwycięstwa85955,56%
Porażki64741,85%
Remisy402,59%
Przetrwane bitwy59438,42%
Zniszczone czołgi8410,54
Zniszczonych/zgonów0,88
Wykryte pojazdy10040,65
Zadane uszkodzenia1.472,76
Punkty zajęcia bazy7560,49
Punkty obrony bazy7930,51
Doświadczenie765,53
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew169000
Zwycięstwa7846,15%00,00%00,00%00,00%
Porażki8650,89%00,00%00,00%00,00%
Remisy52,96%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5934,91%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi740,4400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,670,000,000,00
Wykryte pojazdy610,3600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia930,510,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2741,6200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2211,3100,0000,0000,00
Doświadczenie599,690,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew169
Zwycięstwa7846,15%
Porażki8650,89%
Remisy52,96%
Przetrwane bitwy5934,91%
Zniszczone czołgi740,44
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy610,36
Zadane uszkodzenia930,51
Punkty zajęcia bazy2741,62
Punkty obrony bazy2211,31
Doświadczenie599,69
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew42000
Zwycięstwa1330,95%00,00%00,00%00,00%
Porażki2866,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,38%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1126,19%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi220,5200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,710,000,000,00
Wykryte pojazdy260,6200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia610,860,000,000,00
Punkty zajęcia bazy421,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy831,9800,0000,0000,00
Doświadczenie357,170,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew42
Zwycięstwa1330,95%
Porażki2866,67%
Remisy12,38%
Przetrwane bitwy1126,19%
Zniszczone czołgi220,52
Zniszczonych/zgonów0,71
Wykryte pojazdy260,62
Zadane uszkodzenia610,86
Punkty zajęcia bazy421,00
Punkty obrony bazy831,98
Doświadczenie357,17
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew552000
Zwycięstwa28551,63%00,00%00,00%00,00%
Porażki26748,37%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy21739,31%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2860,5200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,850,000,000,00
Wykryte pojazdy3890,7000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.037,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy13242,4000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy21013,8100,0000,0000,00
Doświadczenie738,880,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew552
Zwycięstwa28551,63%
Porażki26748,37%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy21739,31%
Zniszczone czołgi2860,52
Zniszczonych/zgonów0,85
Wykryte pojazdy3890,70
Zadane uszkodzenia1.037,00
Punkty zajęcia bazy13242,40
Punkty obrony bazy21013,81
Doświadczenie738,88
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew26296000
Zwycięstwa1511857,49%00,00%00,00%00,00%
Porażki1053940,08%00,00%00,00%00,00%
Remisy6392,43%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1021938,86%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi150170,5700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,930,000,000,00
Wykryte pojazdy170070,6500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia908,930,000,000,00
Punkty zajęcia bazy335221,2700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy210220,8000,0000,0000,00
Doświadczenie632,300,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew26296
Zwycięstwa1511857,49%
Porażki1053940,08%
Remisy6392,43%
Przetrwane bitwy1021938,86%
Zniszczone czołgi150170,57
Zniszczonych/zgonów0,93
Wykryte pojazdy170070,65
Zadane uszkodzenia908,93
Punkty zajęcia bazy335221,27
Punkty obrony bazy210220,80
Doświadczenie632,30
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew7778000
Zwycięstwa454558,43%00,00%00,00%00,00%
Porażki318840,99%00,00%00,00%00,00%
Remisy450,58%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy261833,66%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi39250,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,760,000,000,00
Wykryte pojazdy41450,5300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.424,320,000,000,00
Punkty zajęcia bazy57050,7300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy31800,4100,0000,0000,00
Doświadczenie749,350,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew7778
Zwycięstwa454558,43%
Porażki318840,99%
Remisy450,58%
Przetrwane bitwy261833,66%
Zniszczone czołgi39250,50
Zniszczonych/zgonów0,76
Wykryte pojazdy41450,53
Zadane uszkodzenia1.424,32
Punkty zajęcia bazy57050,73
Punkty obrony bazy31800,41
Doświadczenie749,35
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (260)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
XM57 81774,19827239852,46%1646,22
KV-15686,51612154755,59%1620,62
T-34-856550,67448147249,86%965,00
Pz.Kpfw. V/IV 51163,57995105361,82%2068,35
IS7884,5655483449,64%1157,26
T34 81058,3562483245,31%1070,49
Centurion Action X101829,9972681549,08%1371,70
Tiger II81031,1261571944,23%1003,89
DBV-152 101972,1067463447,63%1258,98
T-1506889,7565147052,13%1620,30
T95/FV4201 Chieftain 103705,02113744960,58%3525,19
Vickers MBT Mk. 3 101839,7769140545,93%1398,88
T297891,2057640249,50%985,85
Panhard EBR 105101365,4074435747,90%1793,84
IS-381003,1661335443,50%963,80
E 25 71118,7172235051,14%1576,95
T-1091459,2971332050,00%1414,31
Tiger I7507,3635731142,12%410,92
Excelsior 5627,6660530457,57%1341,66
VK 36.01 (H)6229,6325530248,01%183,16
Progetto M35 mod. 46 81531,0682427850,36%1876,32
T-34-85 Rudy 6734,7759726954,28%1343,48
Progetto M40 mod. 65102504,5482325754,09%2193,08
Leopard 120 Verbessert111826,8175224348,97%1309,45
IS-7102143,8979723949,37%1906,81
E 100101766,3066122343,05%1250,68
ARL 446476,0935021741,94%609,62
T-34594,3718820853,37%132,79
Carro da Combattimento 45 t 102049,3678120852,40%1518,07
E 7591383,8468820646,60%1167,30
Cromwell B 6655,6359320253,96%1142,17
BDR G1 B5326,8523618942,33%429,86
XM69 Hacker112077,7874718944,97%1274,84
Churchill I5169,6020418444,02%116,64
Object 907 103089,19100418457,61%2965,63
StuG III Ausf. G5204,2918318246,70%274,52
UDES 15/16101931,3673717549,71%1412,65
Bat.-Châtillon 25 t101724,8868117344,51%1318,66
M66597,4541816847,62%812,48
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5196,2320216740,72%270,70
Kampfpanzer 50 t 91710,2077316646,39%1309,50
T110E4102289,7575416548,48%1836,84
Rheinmetall Panzerwagen101218,9071416550,91%1361,55
Pz.Kpfw. III Ausf. E3755,7556116257,41%3284,19
AMX 50 B102092,7578215852,53%1648,97
T-448813,0657115647,44%914,90
Leopard 1102083,3867715545,16%1439,19
T26E4 SuperPershing 81160,9170114944,97%1355,67
Type 59 First Warrior 81276,4879814751,70%1467,59
Emil II91364,7869214649,32%1238,74
Char Futur 4 91931,6083514554,48%1702,23
T1 Heavy5356,0127914152,48%587,18
Type 5 Heavy102620,9893013255,30%1969,01
Rheinmetall Skorpion G 81547,1974012949,61%1650,97
KV-137319,2029112241,80%252,73
Emil I81347,3277312055,00%1570,32
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4453,4251512052,50%1254,93
Maus102717,29102411960,50%2748,00
Matilda4112,9716811053,64%161,56
T110E5101741,2465810839,81%1139,97
Type 71101945,3286310255,88%1499,31
M48A5 Patton101822,527389646,88%1364,78
Ares 90101686,797979653,13%1249,66
Taschenratte112603,449309647,92%1480,71
AMX 50 12091432,276899549,47%1227,47
AMX M4 mle. 54101964,566669538,95%1182,45
TOG II* 6484,162769236,96%537,52
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4162,521888952,81%281,84
AMX M4 mle. 457634,605018545,88%662,71
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.444,941828446,43%58,80
Jagdpanzer IV6130,301768037,50%0,12
AMX Chasseur de chars 8841,386447951,90%1070,44
T2881008,825467844,87%887,47
Object 140102191,308667755,84%1992,58
M10391371,806827546,67%1208,39
STK-2112322,088787452,70%1356,20
M3 Lee483,601397244,44%64,16
T-5491350,807037149,30%1321,73
Jagdpanther II81059,865577140,85%867,95
AMX 50 10081067,006537055,71%1155,32
Kampfpanzer 67101849,687766952,17%1287,45
M5 Stuart446,061636749,25%85,55
T57 Heavy102673,108966753,73%2373,62
T-50548,091496446,88%72,69
B14117,271916349,21%143,41
SU-130PM 81418,327446347,62%1370,11
Concept 1B 91954,688456251,61%1392,86
Leox 91460,007086246,77%1133,27
AMX 50 Foch (155) 102184,547086149,18%1685,43
Kampfpanzer 07 P(E) 101833,826996140,98%1173,98
Ares 7581083,106326136,07%967,07
Vickers Medium Mk. III3120,261165832,76%205,52
SU-85B4244,331735837,93%387,93
Versuchspanzer 5791688,937865844,83%1246,72
Bisonte C45 81374,788335853,45%1490,92
Fauteur112330,638745651,79%1616,56
Ares 8591212,617065446,30%1006,11
SU-855239,601975337,74%263,71
TVP T 50/51102526,529265267,31%2519,59
T-437692,235845248,08%966,87
FV215b (183) 102006,607105255,77%1570,43
Pz.Kpfw. 5581776,599295152,94%1543,72
60TP Lewandowskiego102037,068605066,00%1553,43
Vickers Medium Mk. I140,84874951,02%88,67
Valentine3141,961724839,58%268,53
Jagdpanther71111,966284647,83%1448,64
Conqueror Gun Carriage101693,267114656,52%1552,27
Pz.Kpfw. 38 (t)383,931194440,91%37,44
STB-1102792,939694261,90%2805,80
Super Conqueror102563,609034259,52%2418,73
Object 260 102807,029544261,90%2481,40
T3281151,836434139,02%1073,24
Object 277102910,109454153,66%2905,47
leKpz M 41 90 mm GF 8824,376954158,54%1465,44
T-34-85M 6865,176344143,90%1378,43
Kranvagn102284,207564047,50%1727,48
Marder II3123,951264042,50%140,98
T110E3102797,848943860,53%2429,38
T95E6 103006,039923857,89%3511,82
Vz. 63P112255,869633663,89%1569,89
Vz. 55101950,067683545,71%1305,92
ST-II102624,639703568,57%2358,04
Chrysler K GF 81129,666373542,86%1072,21
Bat.-Châtillon Bourrasque 8781,205953548,57%710,94
Gryphon 101917,516613534,29%1147,25
Leichttraktor146,30833345,45%43,03
CS-63101420,096373342,42%845,41
Object 430U103883,1512603381,82%4677,32
Cobra 91389,827383345,45%1211,97
T1 Cunningham132,63713243,75%21,51
VK 72.01 (K) 103362,5310583265,63%3020,73
T-463102,581583154,84%306,29
WZ-111 model 5A103416,3910153154,84%3835,95
M60 102826,949013167,74%2541,08
HWK 1281220,298463158,06%2528,22
Turtle Mk. I 81350,778323161,29%1304,83
IMT 81246,816773148,39%1242,47
113103338,0011303073,33%3738,78
AE Phase I 91577,308803063,33%1529,38
Char Mle. 75 9799,246542951,72%885,54
M24 Chaffee5131,043102860,71%370,80
SFAC 105 81060,686042846,43%855,90
FV230 Canopener101995,858392748,15%1389,29
E 50 Ausf. M101447,486442548,00%972,75
Dicker Max 6470,404132544,00%608,77
Ares 90 C111310,007412450,00%751,90
M3 Stuart3108,781732352,17%294,88
D23114,701522347,83%234,09
M2 Medium Tank373,871132334,78%4,58
BZ-176 81140,397092343,48%927,79
Strv 746490,384352142,86%715,58
Type 97 Chi-Ha3107,761212128,57%102,34
Škoda T 40 6521,294192138,10%746,89
Škoda T 56 81495,158422055,00%1435,97
Škoda T 27 81322,636931947,37%1592,55
AT-1296,18821723,53%126,62
BZ-75101789,718191747,06%1147,12
Spähpanzer Ru 2519907,137351656,25%1464,34
Object 43091250,197561662,50%1159,51
M2 Light257,601021526,67%0,00
Vz. 68 Squall 8788,206131540,00%1265,51
KV-220-2 5504,875811560,00%925,28
Conqueror91276,937821464,29%1110,75
T3 HMC266,431061442,86%45,78
Vz. 60S Dravec 102006,508891457,14%1439,67
T376320,864071442,86%635,58
KV-1SA 5800,577011442,86%1637,33
SMV CC-64 Vipera 8974,578211478,57%996,49
T28 Concept 71437,937481450,00%1964,25
T-22 medium 101635,797441450,00%1294,38
M54 Renegade 81709,8610271471,43%1954,38
DZT-159 91244,865721428,57%832,44
Vickers Medium Mk. II251,46771338,46%0,00
MS-1166,621101353,85%208,85
Cruiser Mk. II2116,621731361,54%475,89
SDP wz 66 Grom 81322,007361346,15%1242,06
T 55A 91185,924911216,67%761,28
Pz.Kpfw. 35 (t)238,641221163,64%202,24
T2 Medium Tank249,271391181,82%261,00
AMX 38374,911631145,45%51,43
Gorilla111717,186991145,45%839,50
Sav m/434203,801951040,00%282,14
Cruiser Mk. I195,901281040,00%238,66
WZ-111 Qilin 101374,507161040,00%856,65
T-26279,78105944,44%180,66
SU-76M4146,11142944,44%192,81
Object 252U Defender 81286,89736944,44%1257,60
Ikv 723202,13252850,00%483,70
G.Pz. Mk. VI (e)24,8667757,14%181,05
VK 100.01 (P)8665,57673771,43%697,63
Type 3 Chi-Nu Kai 5136,29283742,86%115,65
KV-4 Kreslavskiy 81242,71771757,14%1600,75
43 M. Toldi III 399,00315785,71%459,91
Chi-Go 71590,00802742,86%2237,34
Black Prince7575,17362616,67%507,52
FV2078720,83566650,00%720,41
T-29 3216,83373666,67%839,63
IS-3A 8804,00633650,00%644,51
BT-7 artillery 3158,17224650,00%417,55
Chi-Ni242,4098560,00%170,39
Renault NC-31119,0072560,00%173,17
Panzerjäger I2121,80156560,00%388,67
VK 30.01 (P)6465,40537560,00%672,03
Jagdpanzer E 100102015,80581520,00%1110,27
ASTRON Rex 105 mm 81183,80751560,00%1331,57
Char de transition 61011,20772560,00%2036,21
D12107,251904100,00%500,67
T1 HMC20,0055450,00%106,25
Mäuschen9537,75316425,00%154,88
Light Mk. VIC 285,7510140,00%178,27
Renault Otsu111,6757366,67%213,83
105 leFH18B2 5236,33286366,67%402,85
Pvlvv fm/422109,67271333,33%194,23
Type 4 Heavy9926,33570333,33%530,67
Churchill VII674,67150333,33%0,00
M18 Hellcat61356,009863100,00%3012,21
FV380591456,33821366,67%1368,32
Valentine II 4234,67362333,33%567,93
VK 75.01 (K) 8975,67712366,67%1012,61
Caernarvon Action X 8529,3334330,00%314,13
AMX 4040,004120,00%0,00
Rinoceronte101236,0030320,00%527,96
Type 89 I-Go/Chi-Ro2151,502152100,00%643,74
Chieftain/T95 81018,0010332100,00%1571,86
Windhund 8339,50414250,00%175,82
leKpz Borkenkäfer11346,5043520,00%36,65
Kunze Panzer 9946,0038920,00%505,08
MKA 2507,00669250,00%2095,66
Tiger 131 6653,00592250,00%1044,05
T-45 2105,502812100,00%501,52
Lätt Stridsfordon 120 91658,50703250,00%1093,73
AMX 13 (FL 11) 5166,0018520,00%222,60
Super Hellcat 7909,00544250,00%1138,94
Fantôme 91178,00580250,00%993,29
KB-52 9745,50546250,00%430,35
Kolohousenka137,001521100,00%261,00
Fiat 30001165,007251100,00%925,31
Renault FT14,002710,00%0,00
BT-220,001701100,00%261,00
Vickers Mk. E Type B20,00771100,00%261,00
SU-1820,001010,00%0,00
Caernarvon83940,0018751100,00%5464,00
Pz.Kpfw. III Ausf. J4771,0027310,00%1791,77
Type 91 Heavy399,001971100,00%323,40
O-Ni70,004611100,00%261,00
M36 Jackson6533,0024310,00%562,75
Loyd Gun Carriage20,001910,00%0,00
Waffenträger auf E 100100,006910,00%0,00
Object 25790,0011010,00%0,00
BT-53417,0024610,00%726,82
TS-54 81120,009841100,00%1046,16
Object 703 Version II 82978,0018771100,00%4253,88
M48A2 Räumpanzer 8648,0037410,00%399,66
Pz.Kpfw. KW I (r) 50,002641100,00%261,00
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5785,008301100,00%1855,22
AMX M4 mle. 49 Liberté 80,005751100,00%261,00
WZ-120-1G FT 82180,0047910,00%1801,68
121B 102400,0012501100,00%2005,91
Nergal 81655,009721100,00%1531,57
VCS 6x6 TS 90 91666,0055210,00%2619,75

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Dowódca
Dołączył: 01.09.2023
Stopień: Dowódca
Dołączył: 01.09.2023
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 05.06.2022
Opuścił klan: 13.10.2024
Stopień: Dowódca
Dołączył: 19.07.2019
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 20.03.2019
Opuścił klan: 11.04.2019
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 24.06.2019
Opuścił klan: 18.07.2019
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 05.09.2017
Opuścił klan: 15.10.2017
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 07.07.2018
Opuścił klan: 19.09.2018
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 17.10.2017
Opuścił klan: 05.07.2018
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 21.09.2018
Opuścił klan: 19.03.2019
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 12.04.2019
Opuścił klan: 23.06.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 11.08.2023
Opuścił klan: 31.08.2023
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 15.01.2016
Opuścił klan: 03.09.2017
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 30.05.2015
Opuścił klan: 30.12.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.01.2016
Opuścił klan: 10.01.2016