eklord

clanlogo
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 24.03.2021

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew236520016
Ø Poziom7,800,000,0010,00
Zwycięstwa1137348,08%00,00%00,00%425,00%
Porażki1193250,45%00,00%00,00%1168,75%
Remisy3471,47%00,00%00,00%16,25%
Przetrwane bitwy578824,47%00,00%00,00%425,00%
Zniszczone czołgi138450,5900,0000,0070,44
Zniszczonych/zgonów0,780,000,000,58
Wykryte pojazdy195400,8300,0000,0050,31
Zadane uszkodzenia875,960,000,001.042,88
Punkty zajęcia bazy168040,7100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy74570,3200,0000,0000,00
Doświadczenie480,320,000,00370,50
WN7774,600,000,00294,38
WN8863,410,000,00623,73
Ogółem
Ilość bitew23652
Ø Poziom7,80
Zwycięstwa1137348,08%
Porażki1193250,45%
Remisy3471,47%
Przetrwane bitwy578824,47%
Zniszczone czołgi138450,59
Zniszczonych/zgonów0,78
Wykryte pojazdy195400,83
Zadane uszkodzenia875,96
Punkty zajęcia bazy168040,71
Punkty obrony bazy74570,32
Doświadczenie480,32
WN7774,60
WN8863,41
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew16
Ø Poziom10,00
Zwycięstwa425,00%
Porażki1168,75%
Remisy16,25%
Przetrwane bitwy425,00%
Zniszczone czołgi70,44
Zniszczonych/zgonów0,58
Wykryte pojazdy50,31
Zadane uszkodzenia1.042,88
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie370,50
WN7294,38
WN8623,73
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew7000
Zwycięstwa457,14%00,00%00,00%00,00%
Porażki342,86%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy457,14%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi81,1400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,670,000,000,00
Wykryte pojazdy30,4300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.120,570,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie751,860,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew7
Zwycięstwa457,14%
Porażki342,86%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy457,14%
Zniszczone czołgi81,14
Zniszczonych/zgonów2,67
Wykryte pojazdy30,43
Zadane uszkodzenia1.120,57
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie751,86
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew5000
Zwycięstwa240,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki360,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy240,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia337,600,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie314,400,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew5
Zwycięstwa240,00%
Porażki360,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy240,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia337,60
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie314,40
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew33000
Zwycięstwa1751,52%00,00%00,00%00,00%
Porażki1648,48%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy824,24%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi130,3900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,520,000,000,00
Wykryte pojazdy270,8200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia651,240,000,000,00
Punkty zajęcia bazy60,1800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy270,8200,0000,0000,00
Doświadczenie433,450,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew33
Zwycięstwa1751,52%
Porażki1648,48%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy824,24%
Zniszczone czołgi130,39
Zniszczonych/zgonów0,52
Wykryte pojazdy270,82
Zadane uszkodzenia651,24
Punkty zajęcia bazy60,18
Punkty obrony bazy270,82
Doświadczenie433,45
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1582000
Zwycięstwa86654,74%00,00%00,00%00,00%
Porażki68243,11%00,00%00,00%00,00%
Remisy342,15%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy56435,65%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi8570,5400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,840,000,000,00
Wykryte pojazdy9860,6200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.085,930,000,000,00
Punkty zajęcia bazy14680,9300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy15811,0000,0000,0000,00
Doświadczenie629,580,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1582
Zwycięstwa86654,74%
Porażki68243,11%
Remisy342,15%
Przetrwane bitwy56435,65%
Zniszczone czołgi8570,54
Zniszczonych/zgonów0,84
Wykryte pojazdy9860,62
Zadane uszkodzenia1.085,93
Punkty zajęcia bazy14680,93
Punkty obrony bazy15811,00
Doświadczenie629,58
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew457000
Zwycięstwa21346,61%00,00%00,00%00,00%
Porażki24252,95%00,00%00,00%00,00%
Remisy20,44%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy11725,60%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2270,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,670,000,000,00
Wykryte pojazdy3230,7100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.189,340,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2090,4600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1110,2400,0000,0000,00
Doświadczenie651,470,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew457
Zwycięstwa21346,61%
Porażki24252,95%
Remisy20,44%
Przetrwane bitwy11725,60%
Zniszczone czołgi2270,50
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy3230,71
Zadane uszkodzenia1.189,34
Punkty zajęcia bazy2090,46
Punkty obrony bazy1110,24
Doświadczenie651,47
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (121)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Caliban 81152,39621349950,87%1333,51
Tiger II8737,95434183845,97%667,16
G.W. E 100101313,94520161648,70%1106,31
IS-3A 81073,03630157449,75%1108,11
E 75 TS 8927,33569120349,29%925,19
IS-7101416,98591117647,53%1007,63
Strv 103B101317,7754095546,60%777,23
VK 36.01 (H)6351,7029385246,36%393,01
Tiger I7395,8029984243,35%269,41
Grille5442,0629383148,74%910,61
Pz.Kpfw. I Ausf. C3119,6220671848,89%425,32
Rhm.-Borsig Waffenträger8907,0043955848,39%804,78
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5236,8523544546,97%435,90
121B 101235,7758543148,03%843,24
Jagdpanzer E 100101262,0354733851,78%808,07
Grille 15101180,4545332544,00%658,67
Sturer Emil7666,0634531952,04%854,29
ELC EVEN 90 8440,5249929747,14%684,93
FV217 Badger101157,3754925844,57%610,52
Hummel6649,1038625050,40%947,77
G.W. Panther7754,3645824553,88%908,30
G.W. Tiger (P)81044,0458523348,07%1143,49
Waffenträger auf Pz. IV9912,6548921146,45%564,48
Bisonte C45 81087,4662819950,75%1048,90
Pz.Sfl. IVb4221,0819419151,31%617,66
Rheinmetall Skorpion G 8876,4547419145,03%754,76
T-62A10808,9854317851,69%534,15
IS-38828,6457316347,85%756,93
Nashorn6483,0327515947,80%656,36
Ares 90101145,7971915952,20%749,24
P.44 Pantera8697,6443715836,08%593,60
Bretagne Panther 6464,2437413641,18%625,34
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4141,5717013447,76%177,31
Wespe398,3512112548,00%193,38
T-109773,7856812053,33%594,23
E 7591119,0865511145,95%848,40
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.463,4219311044,55%43,13
T110E3101219,2052211049,09%740,61
M54 Renegade 81166,2057410450,96%1239,11
Centurion Action X10988,875939744,33%565,97
Object 277101308,305839743,30%843,37
KR-1111436,907309640,63%701,08
Jagdpanther7579,534099544,21%595,86
Pz.Kpfw. II Luchs4108,481628742,53%154,01
UDES 038677,274478344,58%516,79
Ikv 90 Typ B7571,924457245,83%636,20
Marder II3115,361747052,86%209,38
SU-14-281041,235746650,00%1042,54
Ikv 65 Alt II6408,842865837,93%455,48
Jagdpanther II8599,984265846,55%445,28
Löwe 8795,504575651,79%775,31
Jagdpanzer IV6386,963175448,15%552,13
Object 261101187,736355158,82%1023,30
Marder 38T4300,242265141,18%599,98
Panhard EBR 10510326,414434928,57%71,03
P.43 ter7608,545544854,17%863,76
Panhard AML Lynx 6x68190,693624839,58%61,50
Pz.Kpfw. 38 (t)348,131104636,96%0,53
AT 86592,685934463,64%1118,16
Tortoise9570,435884454,55%308,53
Conqueror Gun Carriage101039,125734153,66%812,59
Pz.Sfl. IVc5362,982294151,22%748,24
IS7501,255304055,00%571,91
Progetto M40 mod. 65101115,805704045,00%644,83
Kolohousenka129,59723935,90%0,00
Object 2579721,825263935,90%366,28
T-50-2 6290,953573946,15%614,52
Strv 107-12111327,445923243,75%549,67
Bat.-Châtillon 155 5810903,345953243,75%581,74
KV-1S6377,314593262,50%662,96
FV2078676,535083053,33%720,75
AT 25311,243402955,17%602,42
Pz.Kpfw. I216,25652828,57%0,00
VK 16.02 Leopard5182,701822725,93%301,04
Panhard EBR 909299,854862755,56%299,52
E 100101225,625352634,62%596,05
Churchill III 5130,832352445,83%65,72
Leichttraktor181,041202343,48%168,95
Panzerjäger I248,27822245,45%38,21
P.43 bis6592,624392142,86%866,35
Maus101019,506082040,00%485,58
Pz.Kpfw. 35 (t)223,79931942,11%13,70
Strv 103-09815,795101947,37%516,85
KV-856370,943891747,06%392,38
Hotchkiss EBR7220,063901741,18%198,47
Lorraine 155 mle. 518919,634991662,50%1182,46
G.Pz. Mk. VI (e)250,63931637,50%24,98
T959386,864931442,86%51,17
StuG IV 5432,462641330,77%717,52
AT 158406,504931250,00%257,96
KV-15248,003531241,67%253,44
T-29 3107,361911181,82%360,46
Super Hellcat 7699,004591127,27%907,46
Strv fm/21133,60921040,00%1,61
T-463152,88222850,00%495,27
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6209,75290850,00%342,25
Bofors Tornvagn 81044,13747862,50%1034,04
T2 Medium Tank243,00110742,86%23,38
M2 Medium Tank318,3356616,67%0,00
T1 Cunningham124,001205100,00%261,00
VK 28.01656,60112520,00%0,00
Ikv 1035355,50236475,00%806,17
T-26272,33123366,67%330,72
SU-263101,677430,00%14,98
Tiger (P)7621,00742366,67%804,97
Strv S1 81234,33450366,67%1235,50
AM 39 Gendron-Somua 269,501962100,00%261,00
MKA 2271,50369250,00%1117,59
M24E2 Super Chaffee 6495,006092100,00%1371,01
TKS z n.k.m. 20 mm 266,002461100,00%342,74
Strv m/40L3357,002111100,00%1406,95
T-2840,002731100,00%261,00
Vz. 44-17643,0042210,00%547,30
SU-76M4239,0012010,00%392,39
GSOR the TANK 91915,0036810,00%1373,95
M-IV-Y 81104,0040610,00%789,62
AMR 35 2342,0031810,00%1963,04
Pz.Sfl. IC 4213,003651100,00%597,69
LTP 3230,004371100,00%1049,09
43 M. Toldi III 347,009610,00%0,00
Straussler V–4/40 3548,007161100,00%2305,78

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rezerwista
Dołączył: 24.03.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 24.03.2021
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 11.08.2019
Opuścił klan: 13.10.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 13.06.2018
Opuścił klan: 28.09.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 08.10.2018
Opuścił klan: 09.08.2019