dodge1990

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.04.2025

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew19855000
Ø Poziom7,180,000,000,00
Zwycięstwa926546,66%00,00%00,00%00,00%
Porażki1035952,17%00,00%00,00%00,00%
Remisy2311,16%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy273913,80%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi110470,5600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,650,000,000,00
Wykryte pojazdy201441,0100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia786,780,000,000,00
Punkty zajęcia bazy187860,9500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy22290,1100,0000,0000,00
Doświadczenie557,600,000,000,00
WN7750,440,000,000,00
WN8835,820,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew19855
Ø Poziom7,18
Zwycięstwa926546,66%
Porażki1035952,17%
Remisy2311,16%
Przetrwane bitwy273913,80%
Zniszczone czołgi110470,56
Zniszczonych/zgonów0,65
Wykryte pojazdy201441,01
Zadane uszkodzenia786,78
Punkty zajęcia bazy187860,95
Punkty obrony bazy22290,11
Doświadczenie557,60
WN7750,44
WN8835,82
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2000
Zwycięstwa150,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki150,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy150,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.244,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4723,5000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie809,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2
Zwycięstwa150,00%
Porażki150,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy150,00%
Zniszczone czołgi10,50
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia1.244,00
Punkty zajęcia bazy4723,50
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie809,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2293000
Zwycięstwa113549,50%00,00%00,00%00,00%
Porażki115850,50%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy57925,25%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10030,4400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,590,000,000,00
Wykryte pojazdy21760,9500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia817,100,000,000,00
Punkty zajęcia bazy53712,3400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy84403,6800,0000,0000,00
Doświadczenie674,350,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2293
Zwycięstwa113549,50%
Porażki115850,50%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy57925,25%
Zniszczone czołgi10030,44
Zniszczonych/zgonów0,59
Wykryte pojazdy21760,95
Zadane uszkodzenia817,10
Punkty zajęcia bazy53712,34
Punkty obrony bazy84403,68
Doświadczenie674,35
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew953000
Zwycięstwa38039,87%00,00%00,00%00,00%
Porażki53255,82%00,00%00,00%00,00%
Remisy414,30%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy23024,13%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4810,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,670,000,000,00
Wykryte pojazdy9140,9600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia808,640,000,000,00
Punkty zajęcia bazy14081,4800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy7960,8400,0000,0000,00
Doświadczenie481,770,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew953
Zwycięstwa38039,87%
Porażki53255,82%
Remisy414,30%
Przetrwane bitwy23024,13%
Zniszczone czołgi4810,50
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy9140,96
Zadane uszkodzenia808,64
Punkty zajęcia bazy14081,48
Punkty obrony bazy7960,84
Doświadczenie481,77
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew118000
Zwycięstwa4941,53%00,00%00,00%00,00%
Porażki6857,63%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,85%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2521,19%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi470,4000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,510,000,000,00
Wykryte pojazdy990,8400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.307,480,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1301,1000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy380,3200,0000,0000,00
Doświadczenie619,390,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew118
Zwycięstwa4941,53%
Porażki6857,63%
Remisy10,85%
Przetrwane bitwy2521,19%
Zniszczone czołgi470,40
Zniszczonych/zgonów0,51
Wykryte pojazdy990,84
Zadane uszkodzenia1.307,48
Punkty zajęcia bazy1301,10
Punkty obrony bazy380,32
Doświadczenie619,39
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (362)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
E 25 7766,7957487849,20%975,34
T34 B 8696,7154584942,29%584,58
T-1091286,3766965447,25%1111,26
Valentine II 4359,7753663659,59%1411,24
Lorraine 40 t 8927,2661659648,15%904,75
Rhm.-Borsig Waffenträger81042,8560059449,49%914,30
Tiger II8781,2458846744,54%685,17
Cromwell B 6595,3359637352,82%1025,23
60TP Lewandowskiego101509,9964335139,32%860,59
WZ-120-1G FT 81022,0063533245,78%930,73
T-54 first prototype 8719,0757232438,89%682,89
E 7591164,7764929344,37%910,49
Type 5 Heavy101834,0472928744,95%1177,70
Dicker Max 6347,0835928640,56%343,68
Progetto M35 mod. 46 8891,0660028444,01%807,10
IS-6 8764,3558626943,49%633,13
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5274,5635826947,96%550,26
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4541,1464122852,63%1599,86
Type 4 Heavy91368,3170821249,06%1145,37
Tiger-Maus 91177,6871121249,06%893,92
Conqueror91222,2866519746,70%898,81
Tiger I7593,9752819546,15%556,11
O-Ni7807,6463219048,95%905,68
IS-7101235,8058716737,13%694,94
AMX M4 mle. 457784,3055415547,74%894,96
Tiger (P)7728,2159515453,25%862,84
T25 Pilot Number 1 8672,1056015044,00%669,55
VK 36.01 (H)6286,7534414748,30%292,65
O-Ho8800,2157714540,69%640,48
Pz.Kpfw. I Ausf. C3197,1535214448,61%896,98
IS7893,9661613750,36%1145,11
T78 6656,7051413440,30%710,67
Leo7679,7952712944,19%884,59
Prototipo Standard B91199,5363212946,51%902,95
VK 30.01 (P)6285,7436612643,65%245,03
Super Hellcat 7633,3050512542,40%661,87
Grille5497,1546112055,00%1151,67
M18 Hellcat6694,5848811841,53%1019,91
Strv m/42-57 Alt A.2 6382,3141611747,86%476,60
KV-856523,6451011450,88%796,21
Jagdpanzer E 100101186,7258110743,93%610,84
IS-38994,4260310637,74%867,15
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.450,4323510635,85%0,00
T-34-85M 6584,6250310144,55%767,31
Strv 746502,3846310042,00%764,48
VK 100.01 (P)8848,2164010049,00%775,78
BZ-6891040,436269742,27%681,11
AE Phase I 91230,296629441,49%866,06
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4527,743719347,31%1402,13
Type 64 6371,844759154,95%804,15
Ho-Ri 191235,186199042,22%780,83
T3091020,536078943,82%634,94
M47 Iron Arnie 8927,446848952,81%934,41
WZ-111 model 1-49990,766538648,84%750,38
Nashorn6569,675068565,88%1072,83
Bisonte C45 81027,686678541,18%857,01
XM57 81185,127208452,38%949,98
O-I6543,804988351,81%805,06
AMX 50 1008770,006028155,56%728,18
T675373,773948154,32%752,61
M10 RBFM 5500,365208050,00%903,48
P.44 Pantera8847,236307750,65%935,95
VK 28.016317,034827755,84%816,80
Char Futur 4 91240,856237440,54%840,07
Ikv 1035294,213287336,99%475,85
SDP 58 Kilana8827,745297335,62%594,70
Pz.Kpfw. II Luchs457,682247241,67%21,73
T-448958,316487142,25%1069,03
UDES 14 Alt 58831,585907142,25%846,68
FV215b (183) 101023,475447042,86%508,09
M53/M5591126,165707038,57%791,48
StuG III Ausf. B4387,714537054,29%1058,58
P.43 ter7631,615206942,03%771,92
Super Conqueror101217,935876839,71%648,63
Object 277101091,465266830,88%542,05
Bat.-Châtillon Bourrasque 8783,095136631,82%570,00
50TP prototyp 8852,546506553,85%793,49
Sturer Emil7466,094096541,54%378,74
Grille 15101041,715716541,54%490,91
Type 63 8937,157076550,77%886,48
Kunze Panzer 9707,535106435,94%334,78
AMX 13 57 7565,756116443,75%873,56
T-28E with F-30 4546,655926363,49%1495,23
Pz.Sfl. IVc5441,164006145,90%880,78
50TP Tyszkiewicza91128,705986045,00%793,70
T92 HMC101339,977146053,33%1093,64
Marder 38T4331,783826046,67%746,00
Emil I81035,276415938,98%840,28
VK 16.02 Leopard577,682935945,76%73,05
L-60 2154,153195950,85%818,54
T207775,686445651,79%1119,18
T-1506806,575905642,86%1212,77
SMV CC-6781003,566025545,45%944,61
IS-27768,946145451,85%940,49
KV-15482,204975451,85%938,98
AMX M4 mle. 49 8790,946475446,30%671,55
T1 Heavy5425,264715360,38%835,98
KV-1S6540,605745358,49%1043,52
Škoda T 56 81202,478155358,49%1157,26
T-34-856732,506205251,92%1354,18
Bat.-Châtillon 25 t AP9912,216265251,92%753,91
CS-5991111,216305244,23%885,40
M40/M4381023,966125145,10%930,04
Type 578951,087465154,90%946,75
Type 6891416,847335050,00%984,48
Ikv 65 Alt II6423,803544940,82%488,65
T-284280,023644852,08%819,57
Type 619850,605784843,75%624,88
Excelsior 5455,404914845,83%755,26
Churchill III 5638,097114652,17%1272,94
Strv m/425365,073964544,44%847,96
53TP Markowskiego8796,915654537,78%622,06
Leopard 1101145,705674440,91%655,37
FSV Scheme A7595,435554443,18%672,18
KV-220-2 51003,4710664369,77%2438,80
Škoda T 256672,645564252,38%1178,25
Hummel6681,784984136,59%788,37
Pz.Kpfw. V/IV 5875,027764146,34%1200,49
Caernarvon8967,086604045,00%950,70
T328969,357354052,50%994,60
KV-26493,084644045,00%594,76
Maus101259,648253956,41%893,76
Konštrukta T-34/1007735,826073852,63%1134,27
TNH 105/100081001,846343839,47%928,55
M5 Stuart497,422243839,47%2,71
Ares 7581001,817323748,65%1010,59
T-5491126,785623627,78%829,76
G.W. Panther7854,086103652,78%958,20
Lorraine 50 t 9917,286213641,67%585,37
AM 39 Gendron-Somua 2211,033483647,22%677,50
UDES 038854,865593551,43%746,84
CS-6310634,494963531,43%176,64
AMX 105 AM mle. 474301,433493545,71%883,53
Leopard Prototyp A91087,125723441,18%749,02
Taschenratte111087,477013438,24%318,78
Pz.Kpfw. 38 (t)35,761833342,42%15,84
UDES 1691198,526793357,58%1211,10
Ho-Ri 28713,525463339,39%554,58
BDR G1 B5478,034723354,55%908,82
Lorraine 155 mle. 507617,855613348,48%626,27
M46 Patton9969,825523336,36%632,42
E 5091219,706743342,42%1016,88
SDP 57 Gowika7994,035663240,63%1119,69
M446689,885873256,25%1086,39
M374310,003553138,71%876,32
TVP T 50/51101029,176053043,33%588,37
Progetto M40 mod. 65101228,105653036,67%686,39
T297958,437013060,00%1136,44
VK 30.02 (D)7941,706673050,00%1434,97
O-I Experimental5484,275303053,33%879,19
VK 30.02 (M)6597,675403053,33%1026,30
Jagdpanther7887,695622948,28%1077,99
Bat.-Châtillon 25 t101066,646072839,29%587,49
GSOR 1010 FB 8753,185602853,57%708,00
Ferdinand81125,784932725,93%833,78
T-62A101085,226022744,44%675,15
CS-447908,196952661,54%1498,41
Pz.Kpfw. III/IV5413,504592653,85%1153,91
WZ-111-1G FT8694,734802638,46%449,20
Pawlack Tank6879,046072646,15%1379,65
StuG III Ausf. G5457,803612536,00%848,70
P.43 bis6670,605242544,00%1143,74
SDP 60 Gonkiewicza91222,366352548,00%878,76
BZ-1668767,215912441,67%601,31
AMX AC mle. 467618,584472437,50%616,30
Sav m/434222,523172347,83%432,19
FV224 Chopper7838,437152356,52%924,49
SU-85I 5554,835322347,83%1084,88
M4A3E8 Sherman6473,684862259,09%832,64
105 leFH18B2 5512,004242236,36%707,68
WZ-131G FT6770,415292240,91%1383,28
Panther II81052,648102263,64%1493,78
Pz.Kpfw. T 25 5313,643572240,91%577,23
T-463140,193212166,67%598,78
T-804174,572692133,33%440,54
1108604,805242050,00%505,18
Ikv 90 Typ B7711,855682060,00%926,67
Jagdtiger91576,857512060,00%1241,05
KV-1SA 5426,405932065,00%931,73
ELC EVEN 90 8205,253522020,00%83,71
T-345208,262751936,84%268,06
M3 Stuart389,742121936,84%85,84
Ho-Ri 310989,795171931,58%343,54
VK 30.01 (D)6554,634991942,11%883,72
Leichttraktor195,831631855,56%346,00
SDP 44 Burza6652,614581844,44%908,95
AMX 50 Foch (155) 101636,726951850,00%1066,71
Challenger7690,284781838,89%632,68
45TP Habicha7893,656881770,59%1177,41
ISU-1528594,414191729,41%292,36
T-505243,414191747,06%688,02
T28 Prototype81168,245461735,29%1036,13
Waffenträger auf Pz. IV91313,716661758,82%1055,08
FV601 Saladin8585,765471747,06%500,23
TL-7 91201,356361735,29%792,00
Strv S1 81003,005771735,29%751,02
P26/404353,254471643,75%934,25
M7 Priest3200,633241662,50%574,30
KV-37870,136291656,25%1091,60
BZ-587918,887131650,00%1080,08
VK 20.01 (D)4153,443111668,75%461,44
Kampfpanzer 07 RH 8807,196741656,25%975,50
DZT-159 9962,196041643,75%562,91
40TP Habicha6571,874941553,33%1003,79
Sturmpanzer I Bison3145,072431546,67%328,28
Ikv 723136,002401546,67%222,08
AMX 13 F3 AM6742,276071560,00%1181,94
Object 14010806,335721546,67%426,74
Gabler’s Destroyer 5367,273991533,33%805,48
Pz.Kpfw. 35 (t)232,29811435,71%0,00
Lago4169,713201457,14%410,38
T-34-17946,507761471,43%1362,15
B.U.G.I.6698,215461457,14%1211,40
FV217 Badger101335,935191421,43%684,89
ShPTK-TVP 100 8930,365571450,00%792,15
Charioteer Nomad 8537,795061450,00%361,14
ST vz. 39480,542661361,54%203,50
Type 5 Chi-Ri7812,465621338,46%1017,29
FCM 36 Pak 40 3465,774461346,15%1159,12
SU-86584,464781346,15%624,12
SU-76G FT4367,384181369,23%874,79
NC 70 Błyskawica10799,546701353,85%452,17
M8A14332,774691353,85%860,29
Spähpanzer SP I C7363,854241338,46%372,36
Vz. 68 Squall 8271,083881330,77%151,05
Light Mk. VIC 2122,922671353,85%537,04
LTP 391,082971361,54%357,13
D23189,672741258,33%701,49
Type 97 Chi-Ha373,331951250,00%87,69
STA-18438,424621241,67%286,87
Centurion Mk. I8572,424411225,00%443,92
FV2078872,427191258,33%1003,30
Bofors Tornvagn 81022,506761258,33%1034,17
Strv fm/21179,271991145,45%219,13
Pz.Kpfw. II2153,362611145,45%448,20
M3 Lee4274,642771136,36%746,09
Vz. 44-171379,278991163,64%1796,57
Type 95 Heavy4196,822411127,27%379,08
Marder II3256,733351154,55%765,40
E 100101163,644591127,27%544,95
T-703214,733101136,36%673,40
Type 1 Ho-Ni II 4443,734931145,45%781,42
Cromwell6787,907831070,00%1870,87
Carro d'assalto P.887919,106581040,00%1006,66
T-34-2G FT7651,105011050,00%695,85
AMX M4 mle. 54101123,904831030,00%445,87
Panhard AMD 178B6314,203501030,00%613,44
Pz.Kpfw. 5581113,606181030,00%639,47
Jagdpanzer E 90 9970,106791060,00%704,45
Strv m/40L3123,22295977,78%440,09
SU-182116,22169911,11%470,74
Škoda T 177543,11533955,56%1180,42
Type 4 Ju-To7490,22451922,22%309,80
Birch Gun4165,56249944,44%430,81
Crusader 5.5-in. SP7679,22625955,56%837,53
Bat.-Châtillon 12 t8374,11493944,44%413,90
IS-2-II8766,44563944,44%674,39
AMBT 8935,67736955,56%886,50
Convert. Medium Tank T3 3381,00639955,56%1327,87
Škoda T 27 8527,00511955,56%501,61
43 M. Toldi III 3180,11259933,33%600,27
M66829,75435812,50%924,69
D1292,50152850,00%254,08
Lorraine 39L AM3216,13252837,50%546,82
M415292,88323837,50%186,21
CS-538519,25413825,00%388,34
Sturmpanzer II4146,13307862,50%437,94
Type 586466,50485850,00%774,73
T110E3101342,50626825,00%686,79
BT-53327,63276837,50%564,84
STA-2 8502,63573850,00%445,42
LT vz. 38352,86253757,14%185,16
T1 HMC270,00147742,86%172,51
Vz. 5510824,00526728,57%266,90
Sexton II377,14235785,71%312,27
Type 2597 Chi-Ha390,00227757,14%201,87
Churchill VII6532,29609771,43%863,44
BZT-70 101348,00665728,57%591,97
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5366,14417728,57%671,44
Tortoise9770,86638742,86%374,26
T7 Combat Car 235,1410970,00%1,89
Škoda T 245426,17468650,00%1266,93
T-34-28715,6730360,00%675,20
SMV CC-567372,33395633,33%204,68
T3 HMC274,50153650,00%145,10
SDP 40 Zadymka5311,50270650,00%437,11
T-60252,33197633,33%2,22
T-50-2 6446,33523666,67%1092,71
Pz.Sfl. IC 4329,00413650,00%935,71
Kanonenjagdpanzer 105 8680,17593650,00%603,09
Somua SM 8367,17479633,33%60,67
122 TM 8976,17744666,67%973,49
Chi-Ni2125,00224520,00%387,44
Strv m/382125,00238540,00%307,68
Renault FT15,8048520,00%0,00
Renault FT 75 BS2269,00344540,00%1775,11
M2 Light2124,40293580,00%528,15
T-262129,40302580,00%697,03
Type T-345313,405045100,00%905,46
WZ-111 model 5A101123,80623540,00%651,09
M3G FT3359,80353540,00%1114,50
M127392,20371540,00%225,47
Patton the Tank 9606,40423520,00%324,67
MTLS-1G14 3159,40282560,00%540,23
Stone Sentinel 8372,00483540,00%76,48
Tetrarch 2152,40341580,00%879,69
AMX Canon d'assaut 105 8753,80534540,00%479,51
121B 101130,60579540,00%601,47
Renault Otsu153,00225425,00%0,00
P.435137,7517240,00%67,67
TVP VTU Koncept8583,25392450,00%541,12
14TP4444,25368450,00%1658,96
Panzerjäger I296,25168425,00%122,57
Panzerwagen 39 3239,50336425,00%864,44
Semovente M415575,75379450,00%1233,88
Bishop5294,75280450,00%454,09
AMX 65 t8431,25493425,00%176,89
Pz.Kpfw. 38 (K) 5579,75602450,00%1164,06
AMX ELC 901 6129,004924100,00%300,39
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2120,50295450,00%432,38
SU-100I 5790,00687450,00%1541,29
B14263,674513100,00%748,97
FV3046426,33315333,33%485,44
M-II-Y7245,33428333,33%12,40
T3E2 Medium Tank 3556,67735366,67%3160,81
MKA 2168,6718730,00%376,38
T-29 3185,33230333,33%382,44
TBT 91456,00796366,67%1032,77
Ashigaru 10960,67496333,33%349,78
VK 75.01 (K) 8541,00583366,67%552,83
Projet Louis 91392,00889366,67%1646,33
Turtle Mk. I 81873,33712333,33%1488,18
M4A1 Sherman5177,0013320,00%160,99
4TP1139,5018320,00%529,84
Vickers Mk. E Type B2108,50164250,00%291,29
Coccodrillo 10713,009422100,00%433,62
T56 GMC3297,0017120,00%769,15
SU-263467,00393250,00%1354,16
Renault R35239,50156250,00%72,35
Black Prince II 7243,0029420,00%18,35
Object 752 9371,0025020,00%0,00
XM66F 8573,50483250,00%401,74
KV-1 shielded 5310,5031920,00%282,39
T-34 with L-11 4465,006592100,00%1449,54
Object 283 91214,509422100,00%1159,90
T77 8690,50644250,00%586,67
Pz.Kpfw. KW I (r) 5522,50549250,00%843,83
Kolohousenka175,001271100,00%369,74
LT vz. 352123,004311100,00%574,88
TKS z n.k.m. 20 mm 2526,0043110,00%3640,91
25TP KSUST II551,009910,00%0,00
ARL 4460,0012310,00%0,00
Pvlvv fm/422195,0026410,00%605,04
T18 HMC3178,0014610,00%576,26
FV227 Conceiver8498,0020110,00%222,39
T-116 30,001291100,00%261,00
Object 268 Version V 10604,0030810,00%110,86
AC 1 Sentinel 4568,007051100,00%2523,65
Vz. 58 Medvěd 93045,0011331100,00%3003,30
T1E6 20,002410,00%0,00
Pz.Kpfw. T 15 3167,003691100,00%694,95
StuG IV 5243,003211100,00%540,75

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.04.2025
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 16.09.2023
Opuścił klan: 29.03.2025
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 16.09.2023
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 14.11.2016
Opuścił klan: 04.09.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.09.2021
Opuścił klan: 05.01.2022