dienummer1

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.04.2021

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy365122993463
Ø Poziom7,498,008,548,70
Zwycięstwa2013555,15%1551,72%6165,59%28761,99%
Porażki1602343,88%1448,28%3133,33%16736,07%
Remisy3540,97%00,00%11,08%91,94%
Przetrwane bitwy1048128,71%1034,48%3234,41%17938,66%
Zniszczone czołgi384231,05411,411381,486601,43
Zniszczonych/zgonów1,482,162,262,32
Wykryte pojazdy633731,74812,792012,168911,92
Zadane uszkodzenia1.465,782.441,282.587,172.557,27
Punkty zajęcia bazy121200,3300,00130,14890,19
Punkty obrony bazy267270,731043,591091,173880,84
Doświadczenie655,471.135,62893,26906,05
WN71531,112236,682178,392025,00
WN82254,364116,173931,583580,64
Ogółem
Bitwy36512
Ø Poziom7,49
Zwycięstwa2013555,15%
Porażki1602343,88%
Remisy3540,97%
Przetrwane bitwy1048128,71%
Zniszczone czołgi384231,05
Zniszczonych/zgonów1,48
Wykryte pojazdy633731,74
Zadane uszkodzenia1.465,78
Punkty zajęcia bazy121200,33
Punkty obrony bazy267270,73
Doświadczenie655,47
WN71531,11
WN82254,36
Ostatnie 24 godziny
Bitwy29
Ø Poziom8,00
Zwycięstwa1551,72%
Porażki1448,28%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1034,48%
Zniszczone czołgi411,41
Zniszczonych/zgonów2,16
Wykryte pojazdy812,79
Zadane uszkodzenia2.441,28
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy1043,59
Doświadczenie1.135,62
WN72236,68
WN84116,17
Ostatnie 7 dni
Bitwy93
Ø Poziom8,54
Zwycięstwa6165,59%
Porażki3133,33%
Remisy11,08%
Przetrwane bitwy3234,41%
Zniszczone czołgi1381,48
Zniszczonych/zgonów2,26
Wykryte pojazdy2012,16
Zadane uszkodzenia2.587,17
Punkty zajęcia bazy130,14
Punkty obrony bazy1091,17
Doświadczenie893,26
WN72178,39
WN83931,58
Ostatnie 30 dni
Bitwy463
Ø Poziom8,70
Zwycięstwa28761,99%
Porażki16736,07%
Remisy91,94%
Przetrwane bitwy17938,66%
Zniszczone czołgi6601,43
Zniszczonych/zgonów2,32
Wykryte pojazdy8911,92
Zadane uszkodzenia2.557,27
Punkty zajęcia bazy890,19
Punkty obrony bazy3880,84
Doświadczenie906,05
WN72025,00
WN83580,64
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy10000
Zwycięstwa550,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki550,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy330,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi50,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,710,000,000,00
Wykryte pojazdy90,9000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.056,400,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy30,3000,0000,0000,00
Doświadczenie568,400,000,000,00
Ogółem
Bitwy10
Zwycięstwa550,00%
Porażki550,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy330,00%
Zniszczone czołgi50,50
Zniszczonych/zgonów0,71
Wykryte pojazdy90,90
Zadane uszkodzenia1.056,40
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy30,30
Doświadczenie568,40
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy2000
Zwycięstwa150,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki150,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2100,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi21,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy10,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia348,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy73,5000,0000,0000,00
Doświadczenie224,500,000,000,00
Ogółem
Bitwy2
Zwycięstwa150,00%
Porażki150,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2100,00%
Zniszczone czołgi21,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy10,50
Zadane uszkodzenia348,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy73,50
Doświadczenie224,50
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy256000
Zwycięstwa13853,91%00,00%00,00%00,00%
Porażki11846,09%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy11846,09%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2140,8400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,550,000,000,00
Wykryte pojazdy2160,8400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.397,510,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3001,1700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy18807,3400,0000,0000,00
Doświadczenie691,590,000,000,00
Ogółem
Bitwy256
Zwycięstwa13853,91%
Porażki11846,09%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy11846,09%
Zniszczone czołgi2140,84
Zniszczonych/zgonów1,55
Wykryte pojazdy2160,84
Zadane uszkodzenia1.397,51
Punkty zajęcia bazy3001,17
Punkty obrony bazy18807,34
Doświadczenie691,59
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy539000
Zwycięstwa25146,57%00,00%00,00%00,00%
Porażki27651,21%00,00%00,00%00,00%
Remisy122,23%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy18133,58%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4740,8800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,320,000,000,00
Wykryte pojazdy5120,9500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.029,370,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3290,6100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy9661,7900,0000,0000,00
Doświadczenie500,880,000,000,00
Ogółem
Bitwy539
Zwycięstwa25146,57%
Porażki27651,21%
Remisy122,23%
Przetrwane bitwy18133,58%
Zniszczone czołgi4740,88
Zniszczonych/zgonów1,32
Wykryte pojazdy5120,95
Zadane uszkodzenia1.029,37
Punkty zajęcia bazy3290,61
Punkty obrony bazy9661,79
Doświadczenie500,88
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy5000
Zwycięstwa480,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki120,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy360,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,2000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,500,000,000,00
Wykryte pojazdy30,6000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.187,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie1.054,200,000,000,00
Ogółem
Bitwy5
Zwycięstwa480,00%
Porażki120,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy360,00%
Zniszczone czołgi10,20
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy30,60
Zadane uszkodzenia1.187,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie1.054,20
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (276)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
Rheinmetall Skorpion G 81941,39738136155,33%2485,03
Cromwell B 61032,50655130759,14%2614,41
IS-381370,35551122254,34%1645,82
M18 Hellcat6739,25406111954,07%1405,05
Type 64 6942,7362485055,18%3140,02
TVP T 50/51102634,2865165150,23%2566,98
LTTB81215,9062460955,01%2677,85
M41 Walker Bulldog8879,8154457955,61%1959,00
T-1091587,9858855552,79%1596,00
AMX 13 9091465,1163254955,92%2691,31
T376659,8548453552,15%2172,60
T4991328,7266052456,68%2276,34
Bat.-Châtillon Bourrasque 82527,90106751260,55%3669,00
LT-432 81380,2690750461,71%3329,59
IS7621,9038148948,88%700,76
IS-7102273,6367841857,18%2185,57
KV-856391,4628241247,33%470,03
T25/27771,5337540045,00%1000,45
Panhard EBR 105101589,3576439755,16%2157,50
M24 Chaffee5273,1837739452,28%937,63
T26E5 81758,9785138459,38%2740,06
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5502,6536237551,20%1427,14
STB-1102772,6883137058,65%2695,95
Cromwell6689,6746736653,83%1584,31
Škoda T 5091702,2553036451,10%1765,48
Object 274a 81826,5893636357,30%2605,81
Caernarvon Action X 81745,1095536156,23%2625,65
Škoda T 256836,1050635953,76%2067,03
M10391637,3355433251,51%1622,30
T3281462,4361831954,55%1840,14
WZ-120-1G FT 81987,0588231557,46%2643,46
Bat.-Châtillon 25 t102371,8166830754,72%2272,30
AMX ELC bis5590,0045730557,05%2502,38
T3092331,5662830451,97%2244,28
T110E5102935,3984130454,28%2821,28
Object 140102618,7476930153,82%2449,59
T28 Prototype81586,9860929959,53%2002,81
Kranvagn103044,6483629854,36%2709,36
M54 Renegade 82251,90106128655,94%2927,92
T25 Pilot Number 1 81466,0476828354,77%2264,85
STG Guard 81923,9781127951,97%2743,95
T2971330,1460526360,46%1871,80
ELC EVEN 90 81088,0888325456,30%2758,61
Object 430U102801,2684923956,90%2697,99
T-34-85M 61228,3367823962,34%2637,92
TVP VTU Koncept8999,9157723852,52%1409,77
T-54 ltwt.91545,3468423858,82%3020,68
Bat.-Châtillon 25 t AP92206,7467122253,60%2857,20
E 5092316,9490022155,20%2565,00
M48A5 Patton102684,2480721957,08%2454,44
T 55A 92186,5285721961,64%2507,12
Kampfpanzer 07 RH 82003,0796521359,15%3448,84
Super Conqueror103155,4690720858,17%3127,37
Pz.Sfl. IVc5254,8220320345,32%387,69
M446804,2943919258,33%1397,89
Object 277102598,7784119256,25%2474,57
Panhard EBR 9091420,0187819157,59%2712,61
WZ-13171287,0370518558,92%3712,75
Panhard AML Lynx 6x681348,4077918256,04%2837,47
UDES 14 Alt 581911,0073217959,78%3136,05
M53/M5591555,4566517951,40%1371,25
WZ-13281550,9565817856,18%3849,27
T-100 LT101610,9984817857,87%2457,22
CS-52 LIS 82233,01101417555,43%3299,62
AMX 12 t6516,3648416256,79%1612,84
Progetto M35 mod. 46 82568,48120316258,64%4029,57
P.44 Pantera81877,9290815959,75%3029,81
Strv 7461068,1261815464,29%2978,45
Strv 103B102399,6164615354,25%1837,31
KV-15377,9027714845,95%648,65
Object 43092381,5298514759,18%2631,99
VK 100.01 (P)81723,6380714454,86%2246,23
AMX 13 57 GF 71417,22109114465,28%4382,04
T-4481816,8883614057,86%3193,90
Type T-345689,9643214055,00%2357,42
M26 Pershing81650,7865214052,86%2371,04
Konštrukta T-34/1007828,7354013652,21%1371,61
T3 HMC2137,1716813542,96%442,20
T92 81224,3779113556,30%3139,26
Leopard Prototyp A92787,8795213458,21%3483,13
M40/M4381351,5070813352,63%1514,19
AMX 13 757898,2458513154,20%2041,52
M4A3E2 Sherman Jumbo6613,4042213151,15%1177,56
T110E4103002,6978812862,50%2494,20
Leopard 1103118,7078312543,20%2767,83
Caernarvon82237,9392712454,84%3599,74
121B 102999,2091412460,48%2898,28
Vz. 55103499,2386211856,78%2919,64
M10 Wolverine5217,3524711853,39%354,90
UDES 0381923,9173411758,12%2627,78
Škoda T 245492,7439911440,35%1547,53
M127964,5950811251,79%1117,49
T9592316,3791710964,22%2246,34
P.435692,2853410855,56%2526,79
P.43 bis61370,9279810863,89%3902,42
STA-181575,6082210851,85%2436,51
King Tiger (Captured) 71520,6982910864,81%2709,57
Emil I81818,6069810452,88%2257,59
VK 30.01 (P)61088,4466410456,73%2681,22
Black Prince71203,2861910352,43%1855,70
Object 268 Version 4102873,0480710158,42%2409,68
Crusader6293,4326210051,00%734,65
T-5492358,679229960,61%2914,08
ShPTK-TVP 100 82183,219119954,55%2648,23
Leo71264,547809755,67%2613,56
UDES 15/16103038,768429760,82%3024,20
Emil II92491,0210069654,17%2694,51
Conqueror92205,559349661,46%2176,55
59-166844,345339653,13%3224,87
Panhard AMD 178B6591,694609655,21%1960,73
T-345388,993079450,00%1029,11
Object 261101684,866749453,19%1472,69
T-50-2 6887,035979461,70%3295,70
53TP Markowskiego81912,639659259,78%2697,15
M3 Lee4115,051379138,46%127,43
M-III-Y82250,4810749154,95%3422,30
Prototipo Standard B93058,5311558859,09%3906,73
T6751360,528468760,92%4548,32
Churchill I5307,642658643,02%429,16
T71 CMCD71100,558348659,30%3200,48
HWK 30 81112,027488654,65%2164,75
Kampfpanzer 50 t 92676,889958458,33%2659,25
EMIL 1951 82256,109258460,71%2830,22
T2071771,768778269,51%3563,35
T-463103,711618252,44%312,61
M41 HMC5342,862528156,79%486,13
50TP prototyp 82048,019348055,00%2771,66
T-284128,191617949,37%219,82
B.U.G.I.61435,777367960,76%3377,03
T2881656,566717864,10%2183,46
KV-261265,017707855,13%2499,87
Indien-Panzer81589,339007855,13%2422,01
M41D 81147,098747856,41%2520,57
Tiger II82108,039617763,64%3040,54
60TP Lewandowskiego103020,228637655,26%2326,19
Hotchkiss EBR7842,456087651,32%2025,12
BDR G1 B5454,733287445,95%819,92
Nashorn6817,154377350,68%1486,62
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4137,681747256,94%250,36
Churchill VII6959,225627265,28%2016,96
Strv m/425781,205027061,43%3176,30
T404104,201467047,14%64,54
Type 6192446,577606854,41%2866,20
Matilda4138,491836749,25%205,30
Type 586902,685716669,70%2305,05
Marder 38T4176,051676642,42%221,80
T1 Cunningham140,44996342,86%15,87
AMX 105 AM mle. 474269,182116254,84%901,41
AE Phase I 92646,739746258,06%2936,48
Leichttraktor159,101406149,18%118,50
Škoda T 27 82199,2511126167,21%3812,74
Super Hellcat 71677,758126155,74%3037,08
Covenanter574,701606046,67%71,87
T-505122,052146038,33%157,18
TNH 105/100081813,209325962,71%2699,46
ST vz. 394223,402285844,83%675,68
Cruiser Mk. IV4147,251775742,11%333,52
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4122,232315757,89%322,99
M5 Stuart4103,232445651,79%276,77
Vickers Medium Mk. I120,83685448,15%62,30
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81915,5111245352,83%3464,25
Marder II3107,401505240,38%73,39
IS-2 shielded 71518,807085152,94%2200,93
IS-271709,6811085066,00%3255,53
IS-2-II81346,926265052,00%1764,24
T-54 first prototype 81813,279224944,90%3043,64
M46 Patton91936,798524753,19%2035,02
SU-10181649,628484759,57%2048,59
Strv m/42-57 Alt A.2 61317,937124652,17%3260,69
Strv 103-092180,098124562,22%2495,00
SU-100M171521,056614355,81%2662,71
M4A1 Sherman5490,024944245,24%1395,52
Charioteer82123,079264160,98%2882,97
Lorraine 40 t 81851,087054057,50%2434,44
45TP Habicha71542,368633948,72%2756,27
VK 16.02 Leopard5710,926853852,63%3533,02
Heavy Tank No. VI 61337,897733868,42%3426,12
IS-3A 82050,3810863756,76%2695,55
S-517991,115653554,29%1220,54
D2381,621573447,06%111,40
LT vz. 383112,881803357,58%382,00
UDES 1692614,3110573275,00%3155,39
E 25 71662,538733268,75%3234,60
ARL 446604,423253135,48%790,90
SU-10061219,007213161,29%2795,21
Wespe3101,131503154,84%262,97
Bat.-Châtillon 12 t81256,037123145,16%3026,48
M3 Stuart3144,381782934,48%426,46
Pz.Kpfw. 38 (t)3143,101692948,28%364,31
KV-137578,003992941,38%763,41
VK 28.016739,938172965,52%2932,56
E 100102616,528702751,85%2089,56
Object 244 61478,818262762,96%3146,91
StuG III Ausf. G5164,482152556,00%254,65
Type 97 Chi-Ha3139,361302532,00%245,30
40TP Habicha61073,286372560,00%2724,02
BT-7 artillery 3599,547052462,50%3329,04
Strv S1 81565,877112356,52%1770,55
Renault FT147,641182245,45%61,02
Vickers Medium Mk. III3112,451542259,09%347,53
Škoda T 40 61217,299812171,43%3310,62
Dicker Max 6644,673552152,38%1011,88
M10 RBFM 51207,957602152,38%3519,86
Rhm.-Borsig Waffenträger81835,358242065,00%2158,76
T7 Combat Car 260,651242050,00%149,88
25TP KSUST II5676,955931957,89%2036,04
Ikv 1035512,424951952,63%1457,40
Type 4 Chi-To61033,838261861,11%2473,85
Pz.Kpfw. II Ausf. G3125,332101844,44%335,86
StuG IV 5396,002981866,67%1052,99
M2 Medium Tank390,061671758,82%248,09
T56 GMC367,061761747,06%50,89
E 7592595,249351770,59%2486,90
Strv 81 81772,3111611668,75%3274,89
B14131,271771526,67%148,03
VK 30.01 (H)51197,207971566,67%3403,08
AMX 13 105101924,806771546,67%2203,26
T1 HMC270,861031450,00%226,20
Lorraine 39L AM3103,361911457,14%253,89
Pudel 61187,156081346,15%2660,84
P.43 ter7893,386811346,15%1286,81
AMX 13 57 71117,779561361,54%2556,62
DS PZInż51067,009051266,67%3522,80
T54E191818,675171241,67%1798,15
Pz.Kpfw. 35 (t)243,82881136,36%0,00
Type 3 Chi-Nu5785,736001154,55%2440,80
Panzerjäger I282,551021136,36%65,93
G.Pz. Mk. VI (e)247,73991172,73%265,51
LT vz. 352110,101511030,00%352,37
M2 Light Tank2152,78257955,56%646,46
Pz.Kpfw. II2163,89254955,56%770,59
T1 Heavy Tank5307,67296955,56%503,36
T2 Medium Tank241,0096933,33%0,00
Valentine II 4487,11649966,67%2335,18
TOG II* 61485,44829944,44%3263,29
FV4202 81502,78702944,44%2119,99
M4A3E8 Thunderbolt VII 61050,33555933,33%1995,59
Chi-Ni286,38147875,00%434,35
Pz.Kpfw. I232,63127837,50%0,58
43 M. Toldi III 370,63200837,50%50,66
Ikv 65 Alt II61365,43586757,14%2452,54
Vickers Medium Mk. II22,8376666,67%235,07
T-262117,00156650,00%456,66
AT-1238,6787650,00%73,60
FCM 362106,83190666,67%459,32
IS-2 71394,33619633,33%1576,33
Ikv 90 Typ B71225,40836580,00%1937,36
Löwe 81546,801107540,00%1363,97
Renault FT 75 BS2110,752774100,00%661,09
Renault NC-31129,2574450,00%86,70
D1239,00164475,00%262,25
Pvlvv fm/42229,2560425,00%2,08
MS-1110,5072475,00%261,00
Cruiser Mk. III337,5085450,00%84,11
T18 HMC383,75137450,00%195,52
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61138,0011234100,00%3696,14
Kanonenjagdpanzer 105 81354,25543450,00%1265,18
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61513,0011034100,00%4894,96
T26E3 Eagle 7 71631,75995425,00%3137,91
Kolohousenka155,33114366,67%245,11
Loyd Gun Carriage254,0091333,33%76,96
T-45 2277,504382100,00%1787,86
Light Mk. VIC 2102,5011420,00%319,00
Char Futur 4 94414,5017642100,00%5295,47
Renault Otsu167,002791100,00%413,74
Type 95 Ha-Go254,004810,00%0,00
P26/4041547,0011001100,00%9376,33
Type 1 Chi-He470,007110,00%0,00
Pz.Kpfw. III Ausf. E30,001551100,00%261,00
T-6020,001321100,00%261,00
Pz.Sfl. IVb40,001721100,00%261,00
MT-2561245,0012091100,00%7235,21
Lansen C 85965,00220210,00%18117,25
M56 Scorpion 7505,0028210,00%347,15
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5308,0025210,00%592,32
Somua SM 81640,0055710,00%1399,75

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.04.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.12.2015
Opuścił klan: 31.01.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 23.06.2016
Opuścił klan: 22.05.2017
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 04.11.2017
Opuścił klan: 24.01.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 31.10.2020
Opuścił klan: 31.12.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 05.06.2016
Opuścił klan: 05.06.2016
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 29.03.2021
Opuścił klan: 09.04.2021