diablo0666

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 04.10.2025

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew23339729143
Ø Poziom7,359,149,008,64
Zwycięstwa1023943,87%342,86%1344,83%6142,66%
Porażki1285355,07%457,14%1551,72%8055,94%
Remisy2471,06%00,00%13,45%21,40%
Przetrwane bitwy425318,22%228,57%517,24%2618,18%
Zniszczone czołgi115410,4920,29100,34580,41
Zniszczonych/zgonów0,600,400,420,50
Wykryte pojazdy234301,0060,86150,52950,66
Zadane uszkodzenia652,881.067,29897,00797,76
Punkty zajęcia bazy356421,5300,00331,142972,08
Punkty obrony bazy88170,3800,0000,00320,22
Doświadczenie501,42632,86617,17615,25
WN7630,77492,95465,53491,64
WN8636,79635,68566,84536,06
Ogółem
Ilość bitew23339
Ø Poziom7,35
Zwycięstwa1023943,87%
Porażki1285355,07%
Remisy2471,06%
Przetrwane bitwy425318,22%
Zniszczone czołgi115410,49
Zniszczonych/zgonów0,60
Wykryte pojazdy234301,00
Zadane uszkodzenia652,88
Punkty zajęcia bazy356421,53
Punkty obrony bazy88170,38
Doświadczenie501,42
WN7630,77
WN8636,79
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew7
Ø Poziom9,14
Zwycięstwa342,86%
Porażki457,14%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy228,57%
Zniszczone czołgi20,29
Zniszczonych/zgonów0,40
Wykryte pojazdy60,86
Zadane uszkodzenia1.067,29
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie632,86
WN7492,95
WN8635,68
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew29
Ø Poziom9,00
Zwycięstwa1344,83%
Porażki1551,72%
Remisy13,45%
Przetrwane bitwy517,24%
Zniszczone czołgi100,34
Zniszczonych/zgonów0,42
Wykryte pojazdy150,52
Zadane uszkodzenia897,00
Punkty zajęcia bazy331,14
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie617,17
WN7465,53
WN8566,84
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew143
Ø Poziom8,64
Zwycięstwa6142,66%
Porażki8055,94%
Remisy21,40%
Przetrwane bitwy2618,18%
Zniszczone czołgi580,41
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy950,66
Zadane uszkodzenia797,76
Punkty zajęcia bazy2972,08
Punkty obrony bazy320,22
Doświadczenie615,25
WN7491,64
WN8536,06
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew65000
Zwycięstwa2132,31%00,00%00,00%00,00%
Porażki4366,15%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,54%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1827,69%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi240,3700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,510,000,000,00
Wykryte pojazdy600,9200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia892,230,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1241,9100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1111,7100,0000,0000,00
Doświadczenie397,570,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew65
Zwycięstwa2132,31%
Porażki4366,15%
Remisy11,54%
Przetrwane bitwy1827,69%
Zniszczone czołgi240,37
Zniszczonych/zgonów0,51
Wykryte pojazdy600,92
Zadane uszkodzenia892,23
Punkty zajęcia bazy1241,91
Punkty obrony bazy1111,71
Doświadczenie397,57
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew44000
Zwycięstwa1431,82%00,00%00,00%00,00%
Porażki2965,91%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,27%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1431,82%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi210,4800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,700,000,000,00
Wykryte pojazdy451,0200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia689,180,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1002,2700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy140,3200,0000,0000,00
Doświadczenie422,050,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew44
Zwycięstwa1431,82%
Porażki2965,91%
Remisy12,27%
Przetrwane bitwy1431,82%
Zniszczone czołgi210,48
Zniszczonych/zgonów0,70
Wykryte pojazdy451,02
Zadane uszkodzenia689,18
Punkty zajęcia bazy1002,27
Punkty obrony bazy140,32
Doświadczenie422,05
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki2100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy31,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia462,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie72,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2
Zwycięstwa00,00%
Porażki2100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy31,50
Zadane uszkodzenia462,50
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie72,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew447000
Zwycięstwa18641,61%00,00%00,00%00,00%
Porażki25557,05%00,00%00,00%00,00%
Remisy61,34%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy12828,64%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2140,4800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,670,000,000,00
Wykryte pojazdy3540,7900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia640,460,000,000,00
Punkty zajęcia bazy9762,1800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1910,4300,0000,0000,00
Doświadczenie392,860,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew447
Zwycięstwa18641,61%
Porażki25557,05%
Remisy61,34%
Przetrwane bitwy12828,64%
Zniszczone czołgi2140,48
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy3540,79
Zadane uszkodzenia640,46
Punkty zajęcia bazy9762,18
Punkty obrony bazy1910,43
Doświadczenie392,86
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2376000
Zwycięstwa121150,97%00,00%00,00%00,00%
Porażki114548,19%00,00%00,00%00,00%
Remisy200,84%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy84535,56%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi12440,5200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,810,000,000,00
Wykryte pojazdy20230,8500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia927,470,000,000,00
Punkty zajęcia bazy74893,1500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy98264,1400,0000,0000,00
Doświadczenie679,870,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2376
Zwycięstwa121150,97%
Porażki114548,19%
Remisy200,84%
Przetrwane bitwy84535,56%
Zniszczone czołgi12440,52
Zniszczonych/zgonów0,81
Wykryte pojazdy20230,85
Zadane uszkodzenia927,47
Punkty zajęcia bazy74893,15
Punkty obrony bazy98264,14
Doświadczenie679,87
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew569000
Zwycięstwa14625,66%00,00%00,00%00,00%
Porażki40971,88%00,00%00,00%00,00%
Remisy142,46%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy14525,48%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2320,4100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,550,000,000,00
Wykryte pojazdy5590,9800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia724,660,000,000,00
Punkty zajęcia bazy12072,1200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2820,5000,0000,0000,00
Doświadczenie294,820,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew569
Zwycięstwa14625,66%
Porażki40971,88%
Remisy142,46%
Przetrwane bitwy14525,48%
Zniszczone czołgi2320,41
Zniszczonych/zgonów0,55
Wykryte pojazdy5590,98
Zadane uszkodzenia724,66
Punkty zajęcia bazy12072,12
Punkty obrony bazy2820,50
Doświadczenie294,82
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (233)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
KV-856717,24501113147,57%1215,69
T34 8877,7356687141,10%831,19
IS-38956,2357686345,54%1016,95
T26E4 SuperPershing 8704,8458486140,19%680,39
AMX M4 mle. 49 Liberté 8668,0756068742,65%550,27
KV-15531,7149463752,90%1163,35
IS-7101096,5456554737,48%609,38
T-1091143,2760454140,85%909,98
IS7789,4853852347,61%1022,76
AMX 13 909438,2050448842,42%383,65
E 100101161,8159242741,69%664,98
VK 45.02 (P) Ausf. B91086,8661140742,75%825,44
E 7591117,0463037642,82%867,99
T-549716,0753135937,88%432,20
Pz.Kpfw. T 25 5424,8249334049,71%1079,19
T297965,1768733850,59%1232,77
AMX 50 1008848,0155532743,43%756,35
T-448566,4952729641,89%501,36
Maus10817,5057229637,84%315,28
M10391031,8760927941,94%801,38
Lorraine 40 t 8561,9947825543,92%403,93
Object 252U 8659,8552925341,90%431,09
Rhm.-Borsig Waffenträger8636,1347025146,61%441,04
Bat.-Châtillon 25 t AP9765,9550124136,93%472,03
Tiger II8867,3360423943,51%816,91
Bat.-Châtillon 25 t10646,3948823536,17%208,04
T328835,0057222140,72%734,04
M40/M438776,9045922042,27%626,67
AMX 50 1209652,8747021540,47%322,42
STA-18542,9846921237,74%411,09
KV-48463,2144120637,86%232,80
M75183,1431120246,53%446,16
Type 5 Chi-Ri7651,1856519145,03%890,54
Panther7640,5151319042,63%893,55
Grille 1510855,3655818741,18%362,19
Caernarvon8564,6650118335,52%366,33
AMX 13 757305,0151517546,29%408,45
T71 DA7371,9847217545,14%537,03
T-34-28490,4748317343,93%392,84
Pz.Kpfw. III/IV5222,2028417245,93%391,23
KV-26380,8940217139,77%387,60
T698404,6843117137,43%197,08
M127777,0550616753,89%1027,78
T-437629,9458016456,10%968,45
Tiger (P)7712,8757016443,29%770,41
Waffenträger auf Pz. IV9551,6042416041,25%205,57
T-34-17590,6855415747,13%763,54
ARL 446583,1348315738,85%873,01
AMX 12 t6268,9546815145,70%490,13
Type 4 Chi-To6507,3049114151,06%876,00
Black Prince7671,9358113840,58%702,21
T110E510923,5558312740,94%444,29
Pz.Sfl. IVc5324,3334112745,67%580,52
VK 45.02 (P) Ausf. A8855,5062612545,60%834,46
Sturer Emil7473,0342612544,80%460,74
Škoda T 40 6495,5243412238,52%736,18
Taschenratte11972,8869411838,98%295,66
Škoda T 256377,9439111740,17%458,01
Churchill I5491,3949611453,51%1045,61
KR-1111032,5869011441,23%405,80
KV-137360,7530911039,09%295,64
Chrysler K GF 8487,2849310937,61%246,44
Konštrukta T-34/1007474,4847710848,15%554,41
M66664,7353610551,43%981,43
AMX 50 B10982,7056610336,89%433,18
O-Ni7448,1547410144,55%348,00
Comet7357,5145510139,60%302,16
FV230 Canopener10750,875929537,89%226,25
M53/M559596,645039453,19%431,29
Object 14010683,194849438,30%255,10
Type 3 Chi-Nu5316,103759344,09%690,21
Ares 758580,185549340,86%396,06
T216191,803769246,74%309,06
IS-6 B 8694,375709240,22%485,41
Type T-345238,813659047,78%476,61
S-517293,992998536,47%59,47
BDR G1 B5465,984248542,35%810,14
VK 30.01 (H)5364,043858441,67%658,57
M446565,204638354,22%882,69
Somua SM 8918,006388243,90%692,26
VK 30.01 (D)6322,403268028,75%331,80
AMX M4 mle. 457660,065327946,84%732,62
Churchill VII6474,334817646,05%707,57
VK 30.01 (P)6532,565257552,00%910,36
T1 Heavy5430,644577450,00%773,52
O-I6419,184477447,30%547,53
Type 1 Chi-He4216,073037339,73%434,98
T1 Cunningham1137,383647153,52%888,93
M5 Stuart483,372017153,52%124,82
T-103 8652,526047153,52%554,26
Pz.Kpfw. VII10975,226006940,58%498,49
VK 20.01 (D)4138,941776848,53%244,38
Centurion Mk. I8350,434586744,78%214,28
Cromwell6439,525046547,69%715,31
Nashorn6519,114976556,92%855,14
M5A1 Stuart469,202616442,19%24,38
AMX ELC bis5139,423456445,31%232,88
KV-37602,484896339,68%522,90
Churchill Gun Carrier6189,242986350,79%170,98
Type 586499,765246253,23%890,26
KV-1S6511,005716250,00%839,80
Conqueror9571,775276144,26%259,59
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.454,452066036,67%0,00
Škoda T 245182,283275844,83%280,10
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5336,343645837,93%715,06
O-Ho8978,306435742,11%859,09
T-284113,782515547,27%144,89
LTP 3211,952895552,73%1001,54
Ikv 1035133,082335337,74%36,93
M374285,132385337,74%739,34
Type 4 Ju-To7523,063995339,62%380,71
AMX 404163,882455164,71%615,19
Type 4 Heavy9975,927055150,98%759,35
M3 Stuart387,561625044,00%122,26
AS-XX 40 t11953,845495032,00%364,99
Strv m/425229,332744833,33%311,71
MT-25641,572154742,55%47,97
Matilda4191,582054533,33%257,12
B14177,663604452,27%376,35
M415487,413974445,45%666,12
Bat.-Châtillon 12 t8342,614474450,00%421,05
O-I Experimental5504,504354242,86%843,53
Vickers Medium Mk. III391,661594165,85%315,18
Strv 103B10640,225124139,02%159,15
T-463132,261893852,63%435,16
122 TM 8534,785073644,44%347,12
FV4025 Contriver111115,406023531,43%361,68
Crusader6238,443333452,94%567,57
G.W. Panther7555,245533354,55%550,27
Pz.Kpfw. 38 (t)359,101513158,06%153,03
Cruiser Mk. III3106,101283129,03%260,03
T-1506362,584953158,06%506,49
14TP4301,523832755,56%1196,35
Vickers Medium Mk. I1133,962152657,69%749,18
P26/404300,402912540,00%621,65
Hirschkäfer11772,405892544,00%268,44
VK 30.02 (D)7449,715652466,67%635,12
Type 95 Heavy4151,293052450,00%348,10
M2 Medium Tank379,501362445,83%77,06
Pz.Kpfw. II Ausf. G398,542092454,17%259,11
StuG IV 5203,963112441,67%255,04
Marder 38T4242,262752356,52%517,97
Type 619421,414972245,45%173,57
T-34-85M 6342,333922142,86%311,71
D23125,802802060,00%413,97
Sav m/434101,102042040,00%9,98
M3 Lee4104,841521947,37%165,17
Type 3 Ju-Nu6451,893681942,11%410,56
AMX 38382,941301844,44%44,51
Ares 859379,533441711,76%38,08
SU-76G FT4268,692161650,00%419,98
Tiger I7631,336931566,67%824,48
SDP 44 Burza6249,872901540,00%148,92
TKS z n.k.m. 20 mm 216,71901442,86%47,79
Strv 746272,643481450,00%313,47
M2 Light262,072221464,29%220,05
SU-76M4173,641651464,29%465,68
GSOR the TANK 9555,434611442,86%266,07
Vickers Medium Mk. II248,69941353,85%125,93
BT-22114,461501353,85%451,88
Leichttraktor1109,311771346,15%361,41
Type 91 Heavy3122,542931353,85%305,16
Light Mk. VIC 290,081741353,85%355,45
Pz.Kpfw. II279,081681266,67%298,93
Type 97 Chi-Ha3224,583271241,67%599,22
M7 Priest3187,752231241,67%338,23
Pz.Kpfw. 35 (t)280,731351136,36%164,48
ST-I9756,455011127,27%378,41
AMX 13 10510685,915111127,27%438,44
LT vz. 38398,602171060,00%327,00
BT-74125,801511050,00%277,38
AT 77789,605541030,00%756,96
KV-1SA 5285,804231060,00%509,06
43 M. Toldi III 392,802781060,00%414,18
Ikv 723129,22218944,44%178,02
T7 Combat Car 2102,00267988,89%529,18
Strv m/40L3106,88224837,50%111,22
Hotchkiss H352121,00203837,50%356,21
T207473,63554837,50%389,18
WZ-1209871,00593837,50%538,22
Type 2597 Chi-Ha3130,75291850,00%326,91
T-262167,50180850,00%757,55
M8A14318,63289837,50%591,74
Lago4215,00310742,86%463,90
D1260,00189742,86%31,88
Vickers Mk. E Type B2126,57135728,57%292,80
T54E19598,14584757,14%419,55
Type 97 Te-Ke 258,67129633,33%14,61
AT-12178,17176650,00%669,53
Windhund 8604,007676100,00%556,35
AMX ELC 901 6194,67386650,00%329,76
Fiat 3000145,4073520,00%0,00
Strv m/382154,80291540,00%543,14
Jagdpanzer IV6423,80327540,00%462,74
Panzerjäger I2128,20208560,00%436,29
Super Hellcat 754,80181520,00%0,00
Fantôme 9279,2023650,00%0,00
Renault FT150,2581425,00%20,07
TVP VTU Koncept8422,0022640,00%217,26
MS-1121,50102475,00%261,55
T-29 386,25214450,00%122,33
M24E2 Super Chaffee 6194,50376475,00%498,69
Chi-Ni2204,67318333,33%939,40
LT vz. 352178,67327366,67%880,83
M15/423476,004253100,00%1441,17
25TP KSUST II5444,6728930,00%789,60
Marder II364,00130333,33%3,10
SU-85B4157,67135333,33%127,50
Cruiser Mk. IV480,67157333,33%0,07
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5364,00420333,33%559,44
T26E3 Eagle 7 7505,67556366,67%699,08
Chi-Go 7733,00586333,33%619,92
4TP1136,00266250,00%529,54
DS PZInż5231,505112100,00%482,94
T3 HMC2168,00121250,00%617,85
T-50-2 6113,50315250,00%120,36
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2136,004242100,00%688,40
Kolohousenka1412,0040510,00%3298,79
Strv fm/21194,003301100,00%532,24
Renault NC-31128,001381100,00%261,00
7TP20,001731100,00%261,00
Pvlvv fm/422112,004501100,00%476,37
Ikv 65 Alt II6226,004291100,00%359,08
SU-1820,001210,00%0,00
Cruiser Mk. I10,002210,00%0,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro2149,002521100,00%614,18
Covenanter5539,006071100,00%2334,08
Gabler’s Destroyer 5378,0021110,00%749,08
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6492,008551100,00%1410,24
MKA 2111,003261100,00%400,86
L-60 226,004110,00%0,00
FCM 2C 3526,008601100,00%2219,85
BT-7 artillery 3277,003091100,00%991,06

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 04.10.2025
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 08.05.2014
Opuścił klan: 29.03.2024