daviddfa

clanlogo
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 12.12.2024

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2271502060
Ø Poziom7,190,008,207,97
Zwycięstwa1065046,89%00,00%840,00%2033,33%
Porażki1176951,81%00,00%1260,00%3965,00%
Remisy2961,30%00,00%00,00%11,67%
Przetrwane bitwy676729,79%00,00%315,00%1118,33%
Zniszczone czołgi187290,8200,00130,65320,53
Zniszczonych/zgonów1,170,000,760,65
Wykryte pojazdy203590,9000,00120,60410,68
Zadane uszkodzenia947,960,001.065,00892,07
Punkty zajęcia bazy412451,8200,0000,0050,08
Punkty obrony bazy105250,4600,0000,0030,05
Doświadczenie543,120,00399,90403,88
WN7971,070,00664,38515,76
WN81126,850,00884,70697,07
Ogółem
Ilość bitew22715
Ø Poziom7,19
Zwycięstwa1065046,89%
Porażki1176951,81%
Remisy2961,30%
Przetrwane bitwy676729,79%
Zniszczone czołgi187290,82
Zniszczonych/zgonów1,17
Wykryte pojazdy203590,90
Zadane uszkodzenia947,96
Punkty zajęcia bazy412451,82
Punkty obrony bazy105250,46
Doświadczenie543,12
WN7971,07
WN81126,85
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew20
Ø Poziom8,20
Zwycięstwa840,00%
Porażki1260,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy315,00%
Zniszczone czołgi130,65
Zniszczonych/zgonów0,76
Wykryte pojazdy120,60
Zadane uszkodzenia1.065,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie399,90
WN7664,38
WN8884,70
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew60
Ø Poziom7,97
Zwycięstwa2033,33%
Porażki3965,00%
Remisy11,67%
Przetrwane bitwy1118,33%
Zniszczone czołgi320,53
Zniszczonych/zgonów0,65
Wykryte pojazdy410,68
Zadane uszkodzenia892,07
Punkty zajęcia bazy50,08
Punkty obrony bazy30,05
Doświadczenie403,88
WN7515,76
WN8697,07
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia471,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie60,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia471,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie60,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew8000
Zwycięstwa450,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki450,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy337,50%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi70,8800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,400,000,000,00
Wykryte pojazdy60,7500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.181,750,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy718,8800,0000,0000,00
Doświadczenie632,750,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew8
Zwycięstwa450,00%
Porażki450,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy337,50%
Zniszczone czołgi70,88
Zniszczonych/zgonów1,40
Wykryte pojazdy60,75
Zadane uszkodzenia1.181,75
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy718,88
Doświadczenie632,75
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew31000
Zwycięstwa619,35%00,00%00,00%00,00%
Porażki2580,65%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy619,35%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi130,4200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,520,000,000,00
Wykryte pojazdy341,1000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia451,520,000,000,00
Punkty zajęcia bazy331,0600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy10,0300,0000,0000,00
Doświadczenie242,060,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew31
Zwycięstwa619,35%
Porażki2580,65%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy619,35%
Zniszczone czołgi130,42
Zniszczonych/zgonów0,52
Wykryte pojazdy341,10
Zadane uszkodzenia451,52
Punkty zajęcia bazy331,06
Punkty obrony bazy10,03
Doświadczenie242,06
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3412000
Zwycięstwa159746,81%00,00%00,00%00,00%
Porażki174951,26%00,00%00,00%00,00%
Remisy661,93%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy129437,92%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi25320,7400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,200,000,000,00
Wykryte pojazdy36411,0700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.176,820,000,000,00
Punkty zajęcia bazy103073,0200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy141734,1500,0000,0000,00
Doświadczenie641,140,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3412
Zwycięstwa159746,81%
Porażki174951,26%
Remisy661,93%
Przetrwane bitwy129437,92%
Zniszczone czołgi25320,74
Zniszczonych/zgonów1,20
Wykryte pojazdy36411,07
Zadane uszkodzenia1.176,82
Punkty zajęcia bazy103073,02
Punkty obrony bazy141734,15
Doświadczenie641,14
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew433000
Zwycięstwa14032,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki28265,13%00,00%00,00%00,00%
Remisy112,54%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy11225,87%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2530,5800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,790,000,000,00
Wykryte pojazdy4881,1300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia637,610,000,000,00
Punkty zajęcia bazy8411,9400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy7201,6600,0000,0000,00
Doświadczenie346,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew433
Zwycięstwa14032,33%
Porażki28265,13%
Remisy112,54%
Przetrwane bitwy11225,87%
Zniszczone czołgi2530,58
Zniszczonych/zgonów0,79
Wykryte pojazdy4881,13
Zadane uszkodzenia637,61
Punkty zajęcia bazy8411,94
Punkty obrony bazy7201,66
Doświadczenie346,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki2100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.069,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie62,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2
Zwycięstwa00,00%
Porażki2100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia1.069,50
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie62,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (275)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Pz.Kpfw. I Ausf. C3197,21417102854,86%1001,28
Rhm.-Borsig Waffenträger81362,09607100646,42%1344,02
T3 HMC2267,2234788349,94%1377,23
IS-381215,5867386250,46%1390,70
Rheinmetall Skorpion G 81240,3860282546,18%1217,89
Bat.-Châtillon 155 58101266,0552777244,43%1139,28
ISU-15281572,9269260346,77%1667,61
IS-6 81360,0381056553,81%1630,46
Jagdpanzer E 100101903,9561854744,97%1304,88
T-1091150,7861851544,47%965,06
IS7984,8564247946,14%1384,39
KV-856660,1150346146,20%1027,58
Cromwell6670,4763445153,44%1446,46
T92 HMC101335,8449943844,75%1187,87
E 25 7780,5855838651,04%1020,54
E 100101668,8965336943,90%1200,35
Cromwell B 6671,4058534552,75%1271,15
M41 Walker Bulldog8726,4963932445,99%1341,59
O-I6656,4850831753,00%1105,62
T14 5448,4451930547,21%807,37
T2971013,1570128751,92%1338,66
AMX ELC bis5189,9839328747,39%462,74
IS-7101388,4164228442,96%992,71
59-166392,8252227553,09%1074,43
M40/M4381229,6856823943,51%1319,31
T110E3101705,2758423543,40%1089,93
FV215b (183) 101743,8559721643,06%1159,21
M53/M5591298,0059021650,46%1293,09
Grille 15101439,4450321640,28%811,27
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4244,1720819845,45%483,05
T26E4 SuperPershing 8658,4551919840,40%570,74
SU-130PM 81146,0962117544,00%1076,22
T1 Cunningham1106,1721317346,24%475,39
T675391,0434616846,43%745,97
FV4005 Stage II101234,8245716738,92%652,45
VK 100.01 (P)81322,2674616752,10%1562,21
Spähpanzer Ru 2519635,2957216343,56%820,50
T9591682,7572115749,68%1349,09
KV-15371,1330815652,56%663,01
Type 4 Heavy91359,8360915542,58%1127,66
Object 277101480,4059815034,67%882,77
T28 Prototype81469,7368014341,26%1637,90
E 7591360,5271913748,91%1255,36
Waffenträger auf E 100101702,6057813644,85%991,27
StuG III Ausf. G5258,6323213347,37%421,27
T34 81001,3461413250,76%1100,51
AMX 13 909656,5056413246,97%850,41
Object 140101440,3855512333,33%1092,65
Tiger II81051,4265212143,80%1117,77
T110E4101745,7666311347,79%1215,35
T54E191325,8461111041,82%1067,94
Progetto M35 mod. 46 81040,3265210651,89%1140,00
Jagdpanzer IV6513,3039510139,60%749,00
T-284194,7720610042,00%408,71
SU-1527712,2848810042,00%778,26
XM57 81318,156739845,92%1019,94
G.W. Panther7699,494999348,39%764,00
leKpz M 41 90 mm GF 8623,685699346,24%1088,38
Bat.-Châtillon 25 t101414,405899138,46%1046,59
Bat.-Châtillon Bourrasque 81077,536039146,15%1123,66
Panhard AML Lynx 6x68370,224409041,11%424,65
AT 86673,855398745,98%1102,08
Jagdpanther7704,284408631,40%766,22
TVP T 50/51101073,444538435,71%548,57
KV-220-2 5369,834698445,24%484,16
T404387,114238350,60%928,66
G.W. Tiger (P)8830,753828330,12%788,49
M18 Hellcat6476,413888239,02%613,87
Maus101360,256558042,50%865,87
O-Ho81082,806797648,68%1134,10
M127737,434777245,83%895,11
T3091403,016597149,30%1153,21
Pz.Kpfw. III Ausf. E3112,871477147,89%180,89
Bisonte C45 8937,006407034,29%644,91
Leichttraktor181,421746949,28%233,92
M4A3E2 Sherman Jumbo6590,985666657,58%1251,41
Object 26391089,244346640,91%706,25
Panther II8875,005686540,00%990,73
Pz.Kpfw. II Luchs4123,833736462,50%408,62
AMX 50 10081369,387476147,54%1603,58
Cruiser Mk. IV4164,681685950,85%372,71
AMX AC mle. 467744,604745736,84%810,93
Object 430U101273,746075738,60%749,60
Object 70491471,515955540,00%965,10
M8A14171,951695532,73%201,38
T25/27710,644985540,00%825,36
Jagdpanther II81345,336325438,89%1315,43
Black Prince7735,556855356,60%980,30
SU-1006403,574435360,38%638,61
T2 Medium Tank277,231395347,17%194,62
O-Ni71213,547935255,77%1677,78
Tiger I7835,866015143,14%873,49
T26E5 Patriot 8926,785884948,98%1060,02
AMX 13 F3 AM6454,524274841,67%508,48
AT 25359,824384440,91%768,88
Cruiser Mk. III368,121224238,10%50,60
T-345311,003964156,10%713,35
Challenger7886,686354158,54%1227,51
M66598,404534055,00%871,16
50TP prototyp 8961,206714040,00%839,74
Covenanter5134,952463953,85%304,79
Marder II3196,741843953,85%529,06
T-5491153,626603948,72%1097,59
Object 263101754,056163938,46%1112,96
AT 1581138,926713844,74%1064,68
T499650,425883850,00%742,52
VK 16.02 Leopard5125,733713745,95%191,43
Object 4168664,595583745,95%634,95
Vickers Medium Mk. I184,531293655,56%339,42
Emil I81181,006743638,89%1124,51
WZ-1328594,505953650,00%888,16
T56 GMC3102,831663661,11%266,83
AMX 12 t6280,925243658,33%678,03
Hummel6356,002963531,43%246,09
Super Conqueror101265,916673545,71%804,44
WZ-120-1G FT 81066,215553450,00%986,00
ST-I91427,566703234,38%1217,26
Škoda T 5091809,486463129,03%1585,03
SU-122-5491302,105623138,71%996,51
KV-481282,617702853,57%1560,18
ARL V396651,004742850,00%1108,29
A-205107,152672755,56%236,81
Type 2597 Chi-Ha3157,151692759,26%502,91
Jagdtiger91512,416912755,56%1146,83
AT 77503,425202653,85%486,95
S35 CA5738,366072556,00%2014,79
A-447547,485532552,00%724,91
M415420,383502441,67%527,23
AMX M4 mle. 457741,885132433,33%748,31
M446681,834962450,00%1198,94
Tortoise91612,085572412,50%1229,54
ELC EVEN 90 8334,423942425,00%363,72
SU-1018717,354692334,78%533,90
Crusader6147,142842250,00%247,16
Type 5 Heavy101138,775402245,45%581,47
T-46387,431232147,62%168,80
Type 3 Ho-Ni III5553,383912147,62%1172,63
VK 45.02 (P) Ausf. B91157,766022142,86%838,25
M24 Chaffee5275,865052142,86%824,90
Durchbruchswagen 2451,141232128,57%0,70
Leopard Prototyp A91005,956612142,86%674,71
AMX 50 Foch B101263,334922123,81%618,20
Škoda T 256676,806272070,00%1457,24
Vickers Mk. E Type B288,851432050,00%216,49
Churchill VII6658,706212050,00%1141,91
IS-4101313,956412045,00%850,71
Hirschkäfer111247,404672050,00%608,58
Konštrukta T-34/1007627,685171936,84%738,53
Alecto4239,793491957,89%607,71
Bat.-Châtillon 12 t8724,056051963,16%1335,32
SMV CC-64 Vipera 8838,325261936,84%604,04
SMV CC-678871,066071850,00%809,60
Waffenträger auf Pz. IV91996,007171764,71%1708,26
Pz.Kpfw. II281,381321643,75%115,72
AMX 13 757331,135011650,00%498,21
BZT-70 101207,006811643,75%514,01
Panhard AMD 178B6259,003211656,25%690,94
Panhard EBR 909468,694211631,25%417,16
Type 4 Chi-To6478,674211526,67%681,40
M5A1 Stuart483,202081573,33%268,27
Sexton II3120,931791553,33%390,03
AMX 13 105 AM mle. 505317,533351546,67%486,37
Coccodrillo 101025,406201540,00%458,86
BZ-7510596,004311520,00%100,82
Ikv 90 Typ B7590,574621450,00%679,34
Gabler’s Destroyer 5298,934101442,86%661,44
Toro 91078,715361421,43%643,70
Controcarro 3 Minotauro101155,926701353,85%649,06
SDP 58 Kilana8623,005081353,85%493,61
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.491,693771353,85%163,13
FV217 Badger101345,696491353,85%839,48
Spähpanzer SP I C7899,158041353,85%2058,39
Object 268 Version 4101277,384311338,46%642,63
T803111974,779861361,54%1281,39
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5199,253131233,33%257,81
M46 Patton KR 8554,254401225,00%373,88
AMX Chasseur de chars 8662,925561250,00%648,84
SU-855347,183501154,55%710,25
Renault NC-31181,001431154,55%327,51
M7 Priest3104,181961154,55%198,56
T3281415,828421145,45%1655,06
Renault FT AC2192,732901154,55%701,58
FV4004 Conway91731,915581118,18%1636,34
Achilles6865,737181172,73%1921,96
GSOR the TANK 91505,276861145,45%1366,43
TS-54 81059,828431154,55%978,80
Alembic 8661,364731136,36%376,61
Löwe 8509,913871127,27%251,77
M3 Lee4226,403651070,00%853,32
AMX 50 12091222,407021050,00%987,74
T-262139,302091060,00%659,48
M374396,203741050,00%1394,40
T110E5101553,106991050,00%1138,21
Object 252U 8593,003421020,00%307,38
WZ-1317406,67516933,33%583,53
Caernarvon81604,441045988,89%2093,35
Conqueror9798,11546933,33%396,87
SMV CC-567499,33515955,56%535,39
Lorraine 155 mle. 507523,33358933,33%429,42
Renault UE 573197,33260922,22%429,78
Charioteer81038,44634955,56%1100,16
M10 RBFM 5502,67432977,78%1025,33
FV226 Contradictious 8491,44622955,56%350,86
Object 268102503,38733850,00%1826,37
IS-2-II8372,50524850,00%245,91
Panther mit 8,8 cm L/71 8588,38470825,00%462,66
Type 3 Chi-Nu5288,29395757,14%674,92
T1 HMC299,43145742,86%359,45
Škoda T 177497,00538771,43%1088,05
Comet7475,00485742,86%532,06
SDP 44 Burza6489,43249728,57%533,79
M10 Wolverine5547,14489728,57%1252,11
HWK 128658,86664757,14%1222,64
AMX 404152,67200650,00%390,92
M2 Medium Tank328,0068633,33%0,00
Bat.-Châtillon 25 t AP91355,17510616,67%1095,71
A-436300,50297633,33%279,76
Taschenratte111713,83630616,67%646,39
Chrysler K GF 8641,17419650,00%529,66
MS-11130,00137520,00%549,43
Panzerjäger I263,80131560,00%164,03
Ikv 65 Alt II6414,80406540,00%464,36
Somua SAu 404159,20285560,00%353,51
Sturer Emil7864,40447540,00%933,07
TS-5 81467,80692540,00%1609,52
Renault FT181,2584425,00%217,42
BT-74167,254084100,00%589,19
Strv 746463,50340425,00%603,75
FCM 36 Pak 40 381,00209475,00%262,50
AT-12176,25213425,00%524,66
KV-2692,2512240,00%0,00
TOG II* 6685,25587450,00%1009,69
43 M. Toldi III 345,25149450,00%150,05
Strv m/40L3140,3312430,00%244,67
UDES 0381066,67497333,33%903,56
Strv 103-09737,67483366,67%559,93
Vz. 64 Blesk8394,00419333,33%379,97
Wespe30,001930,00%0,00
Type 3 Ju-Nu6484,674943100,00%635,15
T57 Heavy10763,0035530,00%229,70
Kampfpanzer 07 RH 8740,33459333,33%556,33
Light Mk. VIC 2129,67171366,67%727,75
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8302,67340333,33%34,29
112 8391,3316930,00%129,77
Kolohousenka1116,50117250,00%399,74
Hotchkiss H35276,505420,00%86,61
Stuart I-IV399,50256250,00%229,87
Ikv 1035185,5014520,00%152,15
Valentine AT4184,00265250,00%359,48
BZ-6891109,00837250,00%793,17
BZ-1668794,0032020,00%527,67
Birch Gun4212,5014420,00%472,43
Pz.Kpfw. I2141,003902100,00%634,25
AMX 105 AM mle. 474287,5023820,00%774,59
T7 Combat Car 297,50170250,00%348,77
T28 Concept 7390,00511250,00%368,43
Vickers Medium Mk. II248,001910,00%0,00
M22220,005401100,00%1273,43
Renault Otsu1195,003511100,00%985,50
ST vz. 394263,003341100,00%897,94
BT-22324,005881100,00%1941,28
D120,00971100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 2104,0033410,00%258,40
Universal Carrier 2-pdr20,0001100,00%261,00
Loyd Gun Carriage20,001910,00%0,00
FV3046601,0030010,00%979,24
Somua S35398,0015910,00%14,70
T-602262,003881100,00%1460,63
IS-2 shielded 7375,005661100,00%414,98
KV-1SA 50,008710,00%0,00
T-116 30,005410,00%0,00
Kanonenjagdpanzer 105 81212,0025910,00%885,07
Tetrarch 298,002951100,00%473,14
Projet Louis 9896,0010951100,00%1053,88
BT-7 artillery 3240,0017210,00%596,12

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 12.12.2024
Stopień: Rekruter
Dołączył: 12.12.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Dowódca
Dołączył: 16.02.2020
Opuścił klan: 10.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 21.05.2017
Opuścił klan: 29.06.2017
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 29.01.2016
Opuścił klan: 14.05.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.10.2017
Opuścił klan: 26.12.2017
Stopień: Rekruter
Dołączył: 11.01.2018
Opuścił klan: 30.09.2018
Stopień: Dowódca
Dołączył: 03.08.2014
Opuścił klan: 28.01.2016