| Nazwa czołgu | M | Typ | Kraj | Poziom | Ø Uszkodzenia | Ø Doświadczenie | Ilość bitew | Zwycięstwa | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Char Mle. 75 | 9 | 1201,11 | 727 | 218 | 51,83% | 1842,32 | |||||
| ISU-152K | 8 | 1567,52 | 719 | 217 | 50,69% | 1844,38 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 2450,09 | 878 | 212 | 53,30% | 2148,64 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1449,54 | 658 | 203 | 44,33% | 1694,14 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1378,56 | 758 | 201 | 54,73% | 1628,33 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 1890,47 | 687 | 163 | 46,01% | 1354,74 | |||||
| T-103 | 8 | 1405,00 | 727 | 158 | 46,20% | 1447,61 | |||||
| Controcarro 3 Minotauro | 10 | 2257,55 | 900 | 147 | 57,82% | 1826,02 | |||||
| KV-2 | 6 | 1149,18 | 685 | 146 | 54,11% | 2303,35 | |||||
| Object 268 Version 4 | 10 | 2336,99 | 895 | 113 | 59,29% | 1754,50 | |||||
| IS-3A | 8 | 1827,16 | 947 | 113 | 59,29% | 2351,54 | |||||
| T110E5 | 10 | 2507,20 | 986 | 110 | 57,27% | 2149,30 | |||||
| Controcarro 1 Mk. 2 | 9 | 1638,68 | 685 | 109 | 49,54% | 1437,30 | |||||
| Conqueror | 9 | 1885,50 | 904 | 108 | 50,00% | 1785,99 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1839,17 | 752 | 100 | 39,00% | 1589,04 | |||||
| CS-59 | 9 | 1704,44 | 811 | 96 | 51,04% | 1754,45 | |||||
| E 100 | 10 | 2772,47 | 1026 | 91 | 61,54% | 2506,17 | |||||
| M103 | 9 | 1552,89 | 725 | 85 | 37,65% | 1264,16 | |||||
| CS-53 | 8 | 939,98 | 662 | 83 | 51,81% | 1208,85 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1424,05 | 831 | 82 | 51,22% | 1619,46 | |||||
| Object 430U | 10 | 2377,85 | 923 | 82 | 51,22% | 2161,92 | |||||
| UDES 16 | 9 | 1613,73 | 735 | 81 | 40,74% | 1436,54 | |||||
| Monkey King | 10 | 1981,00 | 742 | 78 | 53,85% | 1752,50 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1488,22 | 715 | 77 | 45,45% | 1351,26 | |||||
| T-54 | 9 | 1948,38 | 863 | 76 | 44,74% | 2047,15 | |||||
| Type 5 Ka-Ri | 8 | 1795,64 | 721 | 74 | 50,00% | 1811,03 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 1624,65 | 915 | 72 | 56,94% | 2230,84 | |||||
| Object 430 | 9 | 1779,77 | 859 | 71 | 45,07% | 1576,30 | |||||
| T-44 | 8 | 1348,21 | 856 | 68 | 54,41% | 1910,65 | |||||
| VK 75.01 (K) | 8 | 1525,90 | 808 | 67 | 53,73% | 1736,00 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 1661,41 | 914 | 66 | 50,00% | 1766,89 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 1523,60 | 700 | 65 | 47,69% | 1308,14 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 575,00 | 611 | 64 | 53,13% | 943,49 | |||||
| 122 TM | 8 | 1587,03 | 827 | 64 | 60,94% | 2022,32 | |||||
| CS-63 | 10 | 1953,39 | 795 | 62 | 54,84% | 1618,56 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 2119,15 | 775 | 62 | 48,39% | 1586,58 | |||||
| Coccodrillo | 10 | 2197,63 | 749 | 62 | 40,32% | 1510,08 | |||||
| T28 | 8 | 1830,31 | 843 | 62 | 46,77% | 1909,65 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 633,11 | 675 | 62 | 50,00% | 1118,82 | |||||
| BZ-75 | 10 | 2825,03 | 988 | 61 | 59,02% | 2313,83 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 1360,89 | 846 | 53 | 62,26% | 2041,47 | |||||
| SDP 60 Gonkiewicza | 9 | 2062,62 | 881 | 53 | 47,17% | 1843,78 | |||||
| T37 | 6 | 635,43 | 633 | 53 | 49,06% | 2047,25 | |||||
| T77 | 8 | 1678,58 | 794 | 53 | 56,60% | 1971,72 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 2381,90 | 994 | 50 | 62,00% | 2534,13 | |||||
| Type 57 | 8 | 1689,47 | 781 | 49 | 40,82% | 1718,94 | |||||
| E 75 | 9 | 2378,47 | 914 | 49 | 40,82% | 2142,22 | |||||
| T-62A | 10 | 1824,87 | 877 | 47 | 63,83% | 1584,17 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1462,23 | 818 | 47 | 42,55% | 1700,77 | |||||
| BZ-79 | 11 | 2760,13 | 917 | 46 | 47,83% | 1608,01 | |||||
| T-44-100 | 8 | 1427,87 | 750 | 45 | 53,33% | 1811,99 | |||||
| Leo | 7 | 977,93 | 586 | 44 | 47,73% | 1565,84 | |||||
| B.U.G.I. | 6 | 805,93 | 481 | 43 | 53,49% | 1368,07 | |||||
| T32 | 8 | 1451,40 | 827 | 43 | 48,84% | 1545,42 | |||||
| T49 | 9 | 1330,02 | 751 | 43 | 48,84% | 1978,37 | |||||
| SDP 58 Kilana | 8 | 1706,17 | 899 | 42 | 50,00% | 1914,69 | |||||
| Projet Louis | 9 | 1553,02 | 907 | 42 | 57,14% | 2524,26 | |||||
| Somua SM | 8 | 1784,71 | 963 | 42 | 59,52% | 1939,89 | |||||
| T803 | 11 | 2621,88 | 932 | 40 | 50,00% | 1583,03 | |||||
| Black Prince | 7 | 1281,21 | 910 | 39 | 58,97% | 1982,27 | |||||
| FV207 | 8 | 781,23 | 570 | 39 | 41,03% | 666,94 | |||||
| Crusader 5.5-in. SP | 7 | 905,16 | 703 | 38 | 55,26% | 1529,29 | |||||
| T71 CMCD | 7 | 739,47 | 716 | 38 | 57,89% | 1814,27 | |||||
| FV4201 Chieftain Proto | 9 | 1425,92 | 634 | 38 | 36,84% | 1032,06 | |||||
| LHMTV | 8 | 613,00 | 631 | 38 | 47,37% | 994,08 | |||||
| TL-7 | 9 | 1440,49 | 722 | 37 | 51,35% | 1244,02 | |||||
| Charioteer | 8 | 1125,69 | 625 | 36 | 44,44% | 1079,95 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 784,11 | 531 | 35 | 54,29% | 1250,92 | |||||
| Churchill VII | 6 | 675,11 | 516 | 35 | 34,29% | 1103,04 | |||||
| Type 68 | 9 | 2328,29 | 1000 | 35 | 54,29% | 2272,08 | |||||
| Challenger | 7 | 1294,33 | 755 | 33 | 45,45% | 2109,43 | |||||
| SU-2-122 | 5 | 614,91 | 550 | 33 | 54,55% | 1627,34 | |||||
| CS-44 | 7 | 948,03 | 653 | 32 | 50,00% | 1322,23 | |||||
| FV304 | 6 | 602,50 | 420 | 30 | 43,33% | 901,26 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 2495,66 | 971 | 29 | 44,83% | 2399,87 | |||||
| S-51 | 7 | 732,75 | 626 | 28 | 50,00% | 760,14 | |||||
| FV3805 | 9 | 927,61 | 709 | 28 | 57,14% | 806,42 | |||||
| Achilles | 6 | 685,50 | 513 | 28 | 39,29% | 1041,63 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 2067,46 | 900 | 28 | 60,71% | 1797,53 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 1230,50 | 772 | 26 | 46,15% | 1914,85 | |||||
| Tiger II | 8 | 1749,27 | 919 | 26 | 53,85% | 2252,25 | |||||
| WZ-111 Qilin | 10 | 2855,04 | 1054 | 26 | 65,38% | 2350,37 | |||||
| SZDV Vz. 50 | 8 | 1315,00 | 737 | 25 | 52,00% | 1287,07 | |||||
| T29 | 7 | 1233,96 | 832 | 24 | 54,17% | 1571,37 | |||||
| Type 71 | 10 | 2189,21 | 925 | 24 | 58,33% | 1708,75 | |||||
| M6 | 6 | 1005,04 | 681 | 23 | 52,17% | 1602,84 | |||||
| Strv 74 | 6 | 759,96 | 421 | 23 | 56,52% | 1359,90 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 1265,52 | 693 | 23 | 43,48% | 1383,68 | |||||
| GSR 3301 Setter | 7 | 792,00 | 865 | 23 | 69,57% | 2133,54 | |||||
| T20 | 7 | 1343,50 | 898 | 22 | 50,00% | 2181,98 | |||||
| Object 140 | 10 | 2912,14 | 1053 | 22 | 63,64% | 2952,44 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 1438,52 | 1053 | 21 | 66,67% | 4135,91 | |||||
| T25 AT | 7 | 1544,86 | 867 | 21 | 66,67% | 2285,20 | |||||
| Churchill I | 5 | 704,65 | 459 | 20 | 45,00% | 1541,96 | |||||
| T-43 | 7 | 1661,15 | 1012 | 20 | 60,00% | 3238,23 | |||||
| SDP 57 Gowika | 7 | 1494,00 | 820 | 20 | 55,00% | 1992,74 | |||||
| TBT | 9 | 1908,30 | 862 | 20 | 60,00% | 1724,01 | |||||
| Matilda | 4 | 691,37 | 458 | 19 | 31,58% | 1984,85 | |||||
| SU-152 | 7 | 1004,16 | 580 | 19 | 63,16% | 1417,82 | |||||
| Object 432U | 11 | 1807,00 | 814 | 19 | 52,63% | 1322,00 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 1909,00 | 944 | 19 | 68,42% | 2100,64 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 1161,61 | 732 | 18 | 44,44% | 2168,32 | |||||
| T95 | 9 | 2003,78 | 872 | 18 | 44,44% | 1462,26 | |||||
| IS-2 shielded | 7 | 1555,61 | 844 | 18 | 50,00% | 2305,34 | |||||
| Tiger I | 7 | 1674,94 | 1035 | 17 | 58,82% | 2498,88 | |||||
| NC 70 Błyskawica | 10 | 1627,41 | 770 | 17 | 52,94% | 1063,89 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 1133,12 | 679 | 17 | 29,41% | 1124,90 | |||||
| 14TP | 4 | 416,31 | 458 | 16 | 50,00% | 1734,61 | |||||
| Type 4 Ju-To | 7 | 1962,75 | 920 | 16 | 50,00% | 2556,56 | |||||
| IS-6 B | 8 | 969,75 | 801 | 16 | 62,50% | 1066,85 | |||||
| Crusader | 6 | 710,80 | 714 | 15 | 60,00% | 2349,74 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 712,14 | 559 | 14 | 50,00% | 2058,42 | |||||
| T-34-85 | 6 | 795,08 | 610 | 13 | 46,15% | 1491,66 | |||||
| DS PZInż | 5 | 327,15 | 293 | 13 | 61,54% | 696,37 | |||||
| AT 2 | 5 | 845,15 | 393 | 13 | 30,77% | 1986,64 | |||||
| T6 Medium | 4 | 629,75 | 477 | 12 | 50,00% | 1426,47 | |||||
| Object 283 | 9 | 933,83 | 624 | 12 | 41,67% | 670,44 | |||||
| SU-100 | 6 | 904,55 | 608 | 11 | 54,55% | 1637,02 | |||||
| Windhund | 8 | 1313,82 | 678 | 11 | 45,45% | 1410,81 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 2259,10 | 1164 | 10 | 90,00% | 1562,64 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 786,00 | 709 | 10 | 60,00% | 2375,04 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 869,78 | 648 | 9 | 66,67% | 2206,77 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 925,89 | 710 | 9 | 55,56% | 2204,41 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 628,11 | 550 | 9 | 77,78% | 1642,07 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 1397,44 | 770 | 9 | 44,44% | 2277,44 | |||||
| BT-7 | 4 | 319,63 | 348 | 8 | 50,00% | 1006,87 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 737,50 | 581 | 8 | 37,50% | 2432,83 | |||||
| Bishop | 5 | 928,63 | 581 | 8 | 62,50% | 2698,98 | |||||
| SU-122-44 | 7 | 1193,38 | 709 | 8 | 37,50% | 1621,16 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 840,43 | 501 | 7 | 28,57% | 2392,11 | |||||
| AMX 40 | 4 | 502,86 | 314 | 7 | 42,86% | 1961,04 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 786,00 | 590 | 7 | 57,14% | 1311,36 | |||||
| VK 168.01 (P) | 8 | 1303,14 | 893 | 7 | 57,14% | 1579,87 | |||||
| Pz.Kpfw. KW I (r) | 5 | 720,71 | 798 | 7 | 71,43% | 1294,05 | |||||
| TS-5 | 8 | 1584,43 | 743 | 7 | 57,14% | 1502,30 | |||||
| P26/40 | 4 | 536,00 | 404 | 6 | 50,00% | 1340,71 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 1671,00 | 1178 | 6 | 83,33% | 4280,28 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 1034,17 | 680 | 6 | 50,00% | 2222,36 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 449,33 | 378 | 6 | 50,00% | 1019,52 | |||||
| K-91-PT | 9 | 2661,83 | 660 | 6 | 16,67% | 2584,86 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 1377,60 | 916 | 5 | 80,00% | 2369,73 | |||||
| KV-1 | 5 | 1068,00 | 854 | 5 | 80,00% | 2931,61 | |||||
| Valentine | 3 | 398,25 | 376 | 4 | 50,00% | 1458,78 | |||||
| AMX 38 | 3 | 176,25 | 171 | 4 | 50,00% | 441,30 | |||||
| Covenanter | 5 | 796,25 | 970 | 4 | 75,00% | 4572,85 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 454,25 | 380 | 4 | 25,00% | 1212,70 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1811,25 | 881 | 4 | 50,00% | 2046,91 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 1289,33 | 876 | 3 | 33,33% | 5190,80 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 368,33 | 503 | 3 | 66,67% | 849,00 | |||||
| SU-76M | 4 | 155,00 | 133 | 3 | 33,33% | 158,29 | |||||
| M8A1 | 4 | 1310,00 | 840 | 3 | 66,67% | 4100,95 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 1021,67 | 632 | 3 | 66,67% | 1002,07 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 510,33 | 806 | 3 | 100,00% | 1758,67 | |||||
| A25 Harry Hopkins I | 4 | 308,00 | 315 | 3 | 0,00% | 617,71 | |||||
| AMX M4 mle. 49 | 8 | 1275,67 | 727 | 3 | 33,33% | 1198,96 | |||||
| 4TP | 1 | 584,00 | 701 | 2 | 100,00% | 3987,78 | |||||
| Škoda T 15A | 4 | 572,50 | 524 | 2 | 50,00% | 798,52 | |||||
| Valentine AT | 4 | 307,50 | 163 | 2 | 50,00% | 784,88 | |||||
| Strv S1 | 8 | 2443,00 | 1360 | 2 | 100,00% | 2925,23 | |||||
| Cromwell B | 6 | 1680,00 | 1289 | 2 | 100,00% | 4121,74 | |||||
| T-115 | 5 | 1910,00 | 1491 | 2 | 100,00% | 4050,97 | |||||
| Fantôme | 9 | 2850,00 | 989 | 2 | 50,00% | 3442,53 | |||||
| SU-85 | 5 | 568,00 | 765 | 1 | 100,00% | 1658,19 | |||||
| 7TP | 2 | 261,00 | 323 | 1 | 100,00% | 985,80 | |||||
| 10TP | 3 | 602,00 | 707 | 1 | 100,00% | 2328,88 | |||||
| SU-8 | 6 | 0,00 | 38 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 175,00 | 351 | 1 | 100,00% | 768,06 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 188,00 | 293 | 1 | 100,00% | 877,29 | |||||
| BT-5 | 3 | 660,00 | 618 | 1 | 100,00% | 2023,66 | |||||
| T3E2 Medium Tank | 3 | 342,00 | 317 | 1 | 0,00% | 1102,04 | |||||
| T-50-2 | 6 | 80,00 | 413 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Type 63 | 8 | 680,00 | 309 | 1 | 0,00% | 373,90 | |||||
| T28 Concept | 7 | 983,00 | 719 | 1 | 100,00% | 1234,04 | |||||
| Chi-Go | 7 | 1215,00 | 996 | 1 | 100,00% | 1721,96 |
dark_saIDD
Ogólne statystyki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 6684 | 5 | 164 | 236 | ||||
| Ø Poziom | 8,31 | 9,40 | 9,24 | 9,16 | ||||
| Zwycięstwa | 3436 | 51,41% | 3 | 60,00% | 84 | 51,22% | 120 | 50,85% |
| Porażki | 3138 | 46,95% | 2 | 40,00% | 78 | 47,56% | 112 | 47,46% |
| Remisy | 110 | 1,65% | 0 | 0,00% | 2 | 1,22% | 4 | 1,69% |
| Przetrwane bitwy | 1732 | 25,91% | 2 | 40,00% | 46 | 28,05% | 64 | 27,12% |
| Zniszczone czołgi | 5838 | 0,87 | 6 | 1,20 | 157 | 0,96 | 223 | 0,94 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,18 | 2,00 | 1,33 | 1,30 | ||||
| Wykryte pojazdy | 7080 | 1,06 | 2 | 0,40 | 171 | 1,04 | 249 | 1,06 |
| Zadane uszkodzenia | 1.595,00 | 2.585,80 | 2.091,40 | 2.123,51 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 4402 | 0,66 | 0 | 0,00 | 224 | 1,37 | 257 | 1,09 |
| Punkty obrony bazy | 2152 | 0,32 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 4 | 0,02 |
| Doświadczenie | 776,55 | 1.104,20 | 892,07 | 898,89 | ||||
| WN7 | 1212,46 | 1515,24 | 1252,12 | 1265,16 | ||||
| WN8 | 1759,70 | 2269,72 | 1944,22 | 1992,40 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 6684 | |
| Ø Poziom | 8,31 | |
| Zwycięstwa | 3436 | 51,41% |
| Porażki | 3138 | 46,95% |
| Remisy | 110 | 1,65% |
| Przetrwane bitwy | 1732 | 25,91% |
| Zniszczone czołgi | 5838 | 0,87 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,18 | |
| Wykryte pojazdy | 7080 | 1,06 |
| Zadane uszkodzenia | 1.595,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 4402 | 0,66 |
| Punkty obrony bazy | 2152 | 0,32 |
| Doświadczenie | 776,55 | |
| WN7 | 1212,46 | |
| WN8 | 1759,70 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 5 | |
| Ø Poziom | 9,40 | |
| Zwycięstwa | 3 | 60,00% |
| Porażki | 2 | 40,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 2 | 40,00% |
| Zniszczone czołgi | 6 | 1,20 |
| Zniszczonych/zgonów | 2,00 | |
| Wykryte pojazdy | 2 | 0,40 |
| Zadane uszkodzenia | 2.585,80 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 1.104,20 | |
| WN7 | 1515,24 | |
| WN8 | 2269,72 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 164 | |
| Ø Poziom | 9,24 | |
| Zwycięstwa | 84 | 51,22% |
| Porażki | 78 | 47,56% |
| Remisy | 2 | 1,22% |
| Przetrwane bitwy | 46 | 28,05% |
| Zniszczone czołgi | 157 | 0,96 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,33 | |
| Wykryte pojazdy | 171 | 1,04 |
| Zadane uszkodzenia | 2.091,40 | |
| Punkty zajęcia bazy | 224 | 1,37 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 892,07 | |
| WN7 | 1252,12 | |
| WN8 | 1944,22 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 236 | |
| Ø Poziom | 9,16 | |
| Zwycięstwa | 120 | 50,85% |
| Porażki | 112 | 47,46% |
| Remisy | 4 | 1,69% |
| Przetrwane bitwy | 64 | 27,12% |
| Zniszczone czołgi | 223 | 0,94 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,30 | |
| Wykryte pojazdy | 249 | 1,06 |
| Zadane uszkodzenia | 2.123,51 | |
| Punkty zajęcia bazy | 257 | 1,09 |
| Punkty obrony bazy | 4 | 0,02 |
| Doświadczenie | 898,89 | |
| WN7 | 1265,16 | |
| WN8 | 1992,40 | |
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:
Mapa globalna, Poziom X
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VIII
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VI
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki kompanii
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki bitew drużynowych
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki potyczki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 8 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 5 | 62,50% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 3 | 37,50% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 6 | 75,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 4 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 2,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 1 | 0,13 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 725,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 90 | 11,25 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 29 | 3,63 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 688,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 8 | |
| Zwycięstwa | 5 | 62,50% |
| Porażki | 3 | 37,50% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 6 | 75,00% |
| Zniszczone czołgi | 4 | 0,50 |
| Zniszczonych/zgonów | 2,00 | |
| Wykryte pojazdy | 1 | 0,13 |
| Zadane uszkodzenia | 725,50 | |
| Punkty zajęcia bazy | 90 | 11,25 |
| Punkty obrony bazy | 29 | 3,63 |
| Doświadczenie | 688,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki obrony twierdzy
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen