cornice

clanlogo
Stopień: Rekruter
Dołączył: 14.09.2025

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew21166012126
Ø Poziom6,640,006,758,27
Zwycięstwa969445,80%00,00%541,67%5342,06%
Porażki1118352,83%00,00%758,33%7257,14%
Remisy2891,37%00,00%00,00%10,79%
Przetrwane bitwy503823,80%00,00%433,33%2923,02%
Zniszczone czołgi80840,3800,0030,25330,26
Zniszczonych/zgonów0,500,000,380,34
Wykryte pojazdy128040,6000,0040,33740,59
Zadane uszkodzenia448,570,00899,58786,67
Punkty zajęcia bazy193950,9200,00252,08740,59
Punkty obrony bazy55720,2600,0000,00550,44
Doświadczenie329,830,00335,75380,72
WN7489,290,00526,47446,78
WN8436,070,001048,21552,31
Ogółem
Ilość bitew21166
Ø Poziom6,64
Zwycięstwa969445,80%
Porażki1118352,83%
Remisy2891,37%
Przetrwane bitwy503823,80%
Zniszczone czołgi80840,38
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy128040,60
Zadane uszkodzenia448,57
Punkty zajęcia bazy193950,92
Punkty obrony bazy55720,26
Doświadczenie329,83
WN7489,29
WN8436,07
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew12
Ø Poziom6,75
Zwycięstwa541,67%
Porażki758,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy433,33%
Zniszczone czołgi30,25
Zniszczonych/zgonów0,38
Wykryte pojazdy40,33
Zadane uszkodzenia899,58
Punkty zajęcia bazy252,08
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie335,75
WN7526,47
WN81048,21
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew126
Ø Poziom8,27
Zwycięstwa5342,06%
Porażki7257,14%
Remisy10,79%
Przetrwane bitwy2923,02%
Zniszczone czołgi330,26
Zniszczonych/zgonów0,34
Wykryte pojazdy740,59
Zadane uszkodzenia786,67
Punkty zajęcia bazy740,59
Punkty obrony bazy550,44
Doświadczenie380,72
WN7446,78
WN8552,31
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew23000
Zwycięstwa417,39%00,00%00,00%00,00%
Porażki1982,61%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy521,74%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi50,2200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,280,000,000,00
Wykryte pojazdy70,3000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia720,740,000,000,00
Punkty zajęcia bazy813,5200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie201,520,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew23
Zwycięstwa417,39%
Porażki1982,61%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy521,74%
Zniszczone czołgi50,22
Zniszczonych/zgonów0,28
Wykryte pojazdy70,30
Zadane uszkodzenia720,74
Punkty zajęcia bazy813,52
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie201,52
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew467000
Zwycięstwa20042,83%00,00%00,00%00,00%
Porażki26757,17%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy14831,69%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1700,3600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,530,000,000,00
Wykryte pojazdy2050,4400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia668,400,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5251,1200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy12212,6100,0000,0000,00
Doświadczenie414,740,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew467
Zwycięstwa20042,83%
Porażki26757,17%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy14831,69%
Zniszczone czołgi1700,36
Zniszczonych/zgonów0,53
Wykryte pojazdy2050,44
Zadane uszkodzenia668,40
Punkty zajęcia bazy5251,12
Punkty obrony bazy12212,61
Doświadczenie414,74
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2767000
Zwycięstwa101636,72%00,00%00,00%00,00%
Porażki160658,04%00,00%00,00%00,00%
Remisy1455,24%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy87031,44%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10600,3800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,560,000,000,00
Wykryte pojazdy14540,5300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia689,400,000,000,00
Punkty zajęcia bazy38591,3900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy14850,5400,0000,0000,00
Doświadczenie340,090,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2767
Zwycięstwa101636,72%
Porażki160658,04%
Remisy1455,24%
Przetrwane bitwy87031,44%
Zniszczone czołgi10600,38
Zniszczonych/zgonów0,56
Wykryte pojazdy14540,53
Zadane uszkodzenia689,40
Punkty zajęcia bazy38591,39
Punkty obrony bazy14850,54
Doświadczenie340,09
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew428000
Zwycięstwa13130,61%00,00%00,00%00,00%
Porażki29268,22%00,00%00,00%00,00%
Remisy51,17%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy8118,93%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1410,3300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,410,000,000,00
Wykryte pojazdy2130,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.047,290,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3420,8000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3430,8000,0000,0000,00
Doświadczenie343,430,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew428
Zwycięstwa13130,61%
Porażki29268,22%
Remisy51,17%
Przetrwane bitwy8118,93%
Zniszczone czołgi1410,33
Zniszczonych/zgonów0,41
Wykryte pojazdy2130,50
Zadane uszkodzenia1.047,29
Punkty zajęcia bazy3420,80
Punkty obrony bazy3430,80
Doświadczenie343,43
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (196)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
IS-38573,66374173644,99%425,78
IS7407,95305107743,36%310,24
KV-856295,0826198245,52%273,36
Chrysler K GF 8518,1037881546,01%368,43
Vz. 44-17676,3745254350,83%741,75
B.U.G.I.6485,7435152347,80%692,55
P.43 bis6446,5332651944,70%635,56
Cromwell6312,6530850346,12%405,59
KV-15253,0723346748,82%350,48
SU-1018638,3243345647,81%548,74
T-109750,5041443142,23%469,74
Type 3 Ju-Nu6581,0137235548,17%707,52
ARL 446273,8426135150,43%300,49
T-50564,5219433548,06%82,73
BDR G1 B5266,6025132350,77%364,02
P.44 Pantera8611,1740929044,83%562,22
Panther II8564,6937327741,16%459,93
T-284135,0616623450,85%257,48
Rheinmetall Skorpion G 8620,6338423440,17%372,47
IS-M8539,2942923346,78%417,00
M446444,5833322649,12%600,14
M374122,7512922245,95%211,84
WZ-131G FT6447,4329122246,85%576,53
Type 578920,5752022147,96%827,36
T297705,9653721346,48%715,50
SU-855250,7520720845,19%379,43
M75131,0719420341,38%203,54
VK 100.01 (P)8535,5241719548,72%397,96
Progetto M35 mod. 46 8690,7346119549,74%638,41
FV4202 8538,5439319043,68%473,39
T-448478,3137218839,89%357,89
MT-25637,4122518848,40%103,37
SU-100M17489,8533018347,54%474,77
SU-85B4144,8814615942,14%115,49
T-46367,3911815839,87%13,66
P.43 ter7423,2229215642,31%404,21
Marder 38T4259,9219915544,52%477,02
T-549848,1554115044,67%634,24
AMX M4 mle. 457431,8534814542,07%309,63
AMX 65 t8371,7735114535,86%115,66
SU-1006326,4531714052,86%410,91
Ikv 65 Alt II6457,9629913842,75%616,18
Ikv 1035282,6822513648,53%492,68
TNH 105/10008566,1342513550,37%497,99
Crusader6123,1120013448,51%161,92
AMX M4 mle. 5410895,6742813339,10%377,96
Progetto CC55 mod. 548821,2845613039,23%645,47
Object 7059790,5347012950,39%558,76
Ikv 90 Typ B7534,6034812853,13%640,91
CS-538525,0340412544,80%464,87
Panther7365,3332212442,74%316,79
M1039871,9846612249,18%634,91
VK 30.02 (M)6400,3736712244,26%542,37
M415140,8115312045,00%84,70
IS-710686,8943711936,97%235,86
M66533,0034811449,12%676,04
IS-2-II8493,8936611434,21%248,22
53TP Markowskiego8789,5650711339,82%623,94
Type 1 Chi-He469,5315410849,07%93,57
SDP 40 Zadymka5362,4822610752,34%614,88
T207516,8235310438,46%497,64
Covenanter598,8919310145,54%100,99
Super Hellcat 7474,0036010151,49%515,70
Škoda T 256309,793049845,92%378,50
TNH T Vz. 519811,244609637,50%411,72
KV-37504,193879645,83%441,11
VK 45.02 (P) Ausf. A8842,604709652,08%841,42
Type 6891000,745099547,37%653,02
Carro d'assalto P.887551,564199457,45%636,59
Object 27710934,894428940,45%440,38
T1 HMC281,641058850,00%308,20
T328760,205098350,60%702,48
60G FT5293,902268345,78%439,96
Object 268 Version 4101089,364258344,58%520,14
M5 Stuart485,561988149,38%87,05
B14118,581737847,44%133,91
LTG7283,003157846,15%343,43
IS-3-II9581,135627852,56%374,09
T-437410,413897550,67%494,07
45TP Habicha7634,444527241,67%639,42
T216206,182457243,06%304,87
Škoda T 245305,132507045,71%639,71
P.435175,902487044,29%231,99
Object 252U Defender 8740,014347035,71%498,65
P26/404166,582346550,77%284,22
14TP4159,421956246,77%386,84
T-26267,131176139,34%78,50
Progetto M40 mod. 6510931,344665940,68%453,16
Mitsu 1085392,902555949,15%537,29
25TP KSUST II5390,813455853,45%840,50
T-34-856322,193275841,38%368,69
Prototipo Standard B9555,234115738,60%224,17
Sav m/434136,981655752,63%222,73
Tiger (P)7238,412775641,07%37,33
AMX M4 mle. 519688,614225641,07%311,14
Object 777 Version II 9791,154515540,00%453,54
T-345106,401815335,85%0,00
SU-76G FT4202,771915248,08%275,11
E 509589,773515234,62%221,74
VK 30.01 (P)6181,492515131,37%14,83
Type 4 Ju-To7592,314294847,92%543,53
40TP Habicha6600,934054654,35%1100,31
A-205117,761874560,00%315,51
T1 Heavy5455,693244228,57%699,82
T-1506175,103204146,34%70,16
Pz.Kpfw. VII101015,375213852,63%581,60
CS-447537,893503743,24%558,75
MS-1116,84613243,75%23,46
M3 Stuart359,651383141,94%25,17
Cruiser Mk. IV483,321623170,97%261,35
Object 2639796,945213148,39%490,20
Type 97 Chi-Ha352,13963043,33%28,48
King Tiger (Captured) 7661,373973053,33%732,03
VK 30.01 (H)5444,073792968,97%1068,61
SU-76M4114,621332948,28%124,91
Pz.Sfl. IVc5272,461812642,31%362,81
Fantôme 9801,544552653,85%644,67
Object 2579697,124582540,00%338,94
D2377,751612450,00%101,58
Pz.Kpfw. III Ausf. J4185,131792441,67%275,15
Marder II384,711032429,17%0,00
M24E2 Super Chaffee 6165,392122330,43%137,07
M15/423114,411312250,00%155,36
Ares 758514,234292254,55%443,62
T-54 first prototype 8344,273742240,91%166,25
LT vz. 383154,331952152,38%485,33
AT-1235,55572030,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5243,653322050,00%493,47
ST vz. 394213,212541963,16%654,22
Panzerjäger I256,32931931,58%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 236,891351942,11%19,29
BT-7 artillery 357,441221838,89%13,90
M7 Priest3111,241141729,41%23,85
T2 Medium Tank223,19781637,50%0,00
SDP 44 Burza6320,942551643,75%306,87
Cruiser Mk. III344,44801643,75%21,51
43 M. Toldi III 352,631111637,50%24,55
SU-100Y 6267,872791546,67%224,20
M3G FT3108,572051457,14%214,01
Ikv 723127,771441346,15%171,90
T3 HMC228,15651330,77%0,00
Churchill III 5232,853671353,85%317,15
T-50-2 6178,172271250,00%295,84
AMX ELC 901 6149,752531233,33%90,06
Gabler’s Destroyer 5207,363301136,36%325,91
Pvlvv fm/42237,301241050,00%143,43
Turán III prototípus 5195,502411060,00%377,70
L6/40267,33120922,22%0,00
DS PZInż5302,00398977,78%652,27
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4124,33324966,67%397,21
Kanonenjagdpanzer 105 8768,56369933,33%514,26
L-60 251,00189944,44%55,32
Chi-Ni239,00130862,50%194,35
T1 Cunningham18,1396862,50%183,79
Black Prince II 7341,25557850,00%244,54
T-127 3178,86342742,86%466,12
T7 Combat Car 227,29108757,14%178,05
Kolohousenka138,6783650,00%76,78
TKS z n.k.m. 20 mm 246,3383616,67%0,00
T-26G FT235,50149666,67%220,71
Dicker Max 6347,00232633,33%326,91
Vickers Medium Mk. I17,0062560,00%164,93
LT vz. 35287,80162580,00%413,43
7TP279,40126540,00%26,99
M2 Light2106,60207560,00%369,67
M5A1 Stuart4129,20206540,00%172,16
T-29 3125,60192560,00%350,77
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8729,80384520,00%633,35
Strv fm/21189,25153450,00%339,87
Strv m/38237,00115366,67%229,80
Renault NC-31130,671133100,00%261,00
Leichttraktor10,0014333,33%0,00
T-7030,0042333,33%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6417,33360366,67%960,40
Fiat 3000158,501552100,00%289,87
Renault FT131,5066250,00%84,37
Renault Otsu115,501332100,00%261,00
4TP179,50170250,00%200,39
T-34-2G FT71339,00485250,00%1680,60
AM 39 Gendron-Somua 227,00129250,00%110,55
Type 62 7347,006411100,00%696,76
Pz.Kpfw. 35 (t)262,003781100,00%315,83
D1295,003621100,00%429,36
10TP343,003510,00%0,00
Pz.Kpfw. 38 (t)3326,0027010,00%930,31
BZ-75101596,0012810,00%733,65
BZ-689927,009481100,00%830,49
AMR 35 2137,0028810,00%349,90
Pz.Sfl. IC 4200,008410,00%299,50
Škoda T 27 8696,0027010,00%485,13
Strv S1 80,0011310,00%0,00
AC 4 Experimental 6284,0014510,00%197,58
T26E5 8339,0019310,00%93,04
M41D 8299,0030510,00%206,35
AMX 13 57 7549,0021310,00%664,57
Straussler V–4/40 30,003510,00%0,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekruter
Dołączył: 14.09.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 21.02.2025
Opuścił klan: 13.09.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.12.2024
Opuścił klan: 15.02.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.12.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 24.03.2017
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 06.08.2015
Opuścił klan: 15.03.2017