cioby21

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.08.2025

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew249060413
Ø Poziom6,920,0010,0010,00
Zwycięstwa1167946,89%00,00%250,00%753,85%
Porażki1294451,97%00,00%125,00%538,46%
Remisy2831,14%00,00%125,00%17,69%
Przetrwane bitwy487719,58%00,00%125,00%215,38%
Zniszczone czołgi104420,4200,0020,5050,38
Zniszczonych/zgonów0,520,000,670,45
Wykryte pojazdy178900,7200,0000,0060,46
Zadane uszkodzenia499,670,00790,25989,69
Punkty zajęcia bazy282701,1400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy61550,2500,0000,0000,00
Doświadczenie375,660,00431,25432,92
WN7548,550,00475,32587,46
WN8504,590,00538,18734,73
Ogółem
Ilość bitew24906
Ø Poziom6,92
Zwycięstwa1167946,89%
Porażki1294451,97%
Remisy2831,14%
Przetrwane bitwy487719,58%
Zniszczone czołgi104420,42
Zniszczonych/zgonów0,52
Wykryte pojazdy178900,72
Zadane uszkodzenia499,67
Punkty zajęcia bazy282701,14
Punkty obrony bazy61550,25
Doświadczenie375,66
WN7548,55
WN8504,59
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew4
Ø Poziom10,00
Zwycięstwa250,00%
Porażki125,00%
Remisy125,00%
Przetrwane bitwy125,00%
Zniszczone czołgi20,50
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia790,25
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie431,25
WN7475,32
WN8538,18
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew13
Ø Poziom10,00
Zwycięstwa753,85%
Porażki538,46%
Remisy17,69%
Przetrwane bitwy215,38%
Zniszczone czołgi50,38
Zniszczonych/zgonów0,45
Wykryte pojazdy60,46
Zadane uszkodzenia989,69
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie432,92
WN7587,46
WN8734,73
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2000
Zwycięstwa150,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki150,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy150,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi31,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów3,000,000,000,00
Wykryte pojazdy10,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.688,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5427,0000,0000,0000,00
Doświadczenie637,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2
Zwycięstwa150,00%
Porażki150,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy150,00%
Zniszczone czołgi31,50
Zniszczonych/zgonów3,00
Wykryte pojazdy10,50
Zadane uszkodzenia1.688,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy5427,00
Doświadczenie637,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew45000
Zwycięstwa1533,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki2760,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy36,67%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy817,78%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi110,2400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,300,000,000,00
Wykryte pojazdy240,5300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia726,420,000,000,00
Punkty zajęcia bazy310,6900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy631,4000,0000,0000,00
Doświadczenie321,960,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew45
Zwycięstwa1533,33%
Porażki2760,00%
Remisy36,67%
Przetrwane bitwy817,78%
Zniszczone czołgi110,24
Zniszczonych/zgonów0,30
Wykryte pojazdy240,53
Zadane uszkodzenia726,42
Punkty zajęcia bazy310,69
Punkty obrony bazy631,40
Doświadczenie321,96
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie24,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie24,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew7000
Zwycięstwa342,86%00,00%00,00%00,00%
Porażki457,14%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy342,86%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy60,8600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia39,430,000,000,00
Punkty zajęcia bazy12317,5700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie333,290,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew7
Zwycięstwa342,86%
Porażki457,14%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy342,86%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy60,86
Zadane uszkodzenia39,43
Punkty zajęcia bazy12317,57
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie333,29
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1389000
Zwycięstwa55239,74%00,00%00,00%00,00%
Porażki77355,65%00,00%00,00%00,00%
Remisy644,61%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy38928,01%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi6200,4500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,620,000,000,00
Wykryte pojazdy8620,6200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia683,410,000,000,00
Punkty zajęcia bazy14321,0300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy18691,3500,0000,0000,00
Doświadczenie430,720,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1389
Zwycięstwa55239,74%
Porażki77355,65%
Remisy644,61%
Przetrwane bitwy38928,01%
Zniszczone czołgi6200,45
Zniszczonych/zgonów0,62
Wykryte pojazdy8620,62
Zadane uszkodzenia683,41
Punkty zajęcia bazy14321,03
Punkty obrony bazy18691,35
Doświadczenie430,72
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew39000
Zwycięstwa615,38%00,00%00,00%00,00%
Porażki3384,62%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy410,26%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi150,3800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,430,000,000,00
Wykryte pojazdy210,5400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia957,870,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie315,720,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew39
Zwycięstwa615,38%
Porażki3384,62%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy410,26%
Zniszczone czołgi150,38
Zniszczonych/zgonów0,43
Wykryte pojazdy210,54
Zadane uszkodzenia957,87
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie315,72
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (254)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T-448384,09347136744,04%278,41
T-34-856434,91374113351,19%706,97
SU-14-17479,8127564245,95%531,93
AMX M4 mle. 49 8698,5345862045,81%610,21
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8842,9248356650,35%824,11
WZ-1317292,4134155245,83%374,44
VK 75.01 (K) 8867,8361754448,90%837,48
IS-7101096,3355353442,51%627,85
Object 14010980,7049849941,28%557,76
Progetto M35 mod. 46 8847,2858647549,89%805,53
Object 261101204,8559343049,07%955,21
T-549653,1946140442,08%390,77
T-437289,1132040046,25%245,84
VK 30.01 (D)6332,1631039052,31%495,57
O-I6448,5030036642,08%554,91
IS-38689,9153036445,05%562,75
Pz.Kpfw. III/IV5140,9020436446,15%168,11
Löwe 8697,4056335545,63%578,29
T-345128,3117833944,84%111,65
Object 277101083,4858332246,58%647,20
Jagdpanzer E 100101013,3348332048,13%532,02
Panhard EBR 10510436,1348832042,50%256,73
VK 30.02 (D)7336,0233131546,98%315,79
T-50-2 6330,2738429552,20%752,37
SU-14-28674,1738027245,59%565,69
LT-432 8489,1851026149,04%696,07
113 Beijing Opera 10905,1658326143,30%481,10
T110E310881,5548325745,14%385,25
SU-86383,3525024951,81%436,02
59-16690,8724923840,76%36,71
SU-122A5207,4917523544,68%263,97
O-I Experimental5474,2630423147,62%804,31
SU-855187,0018722546,22%215,37
T404275,0724821946,58%555,17
AT 25299,1029821849,08%566,32
O-Ni7614,8241521547,91%603,97
M5A1 Stuart482,6220219945,23%58,80
WZ-1328433,2939619645,41%518,85
O-Ho8675,3242419548,21%603,17
AMX ELC bis594,9925319146,60%112,52
Type 5 Heavy101058,9963718746,52%504,26
KR-1111137,4257018444,57%529,03
112 8689,7754017741,81%527,29
Pz.Sfl. IVc5238,2219817648,86%355,08
Progetto M40 mod. 6510938,9554917245,93%521,74
GSOR the TANK 9780,0653917245,93%556,34
Cromwell6281,4631616844,05%318,91
SU-1006217,2522616848,21%171,86
A-20540,0817716249,38%103,87
StuG III Ausf. G5135,4617116038,75%28,15
M18 Hellcat6254,6822216037,50%143,47
M10 Wolverine5269,3422715944,03%414,89
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4128,6815515841,14%80,90
Type 3 Chi-Nu5122,9517815438,96%50,42
Prototipo Standard B9690,4944315437,66%342,84
Object 703 Version II 8699,7354215048,00%527,24
Maus101104,0067514856,08%742,92
KV-26487,3641614841,89%572,93
SU-54182,1216514650,68%315,97
Škoda T 256292,4031513348,12%372,64
T7 Combat Car 275,6216313056,92%282,03
Type T-345244,6224012948,84%515,22
VK 16.02 Leopard5184,3826812552,00%436,46
Object 2579793,1851112543,20%498,34
Alecto4165,5419912456,45%341,73
Jagdpanzer IV6371,4829811249,11%485,79
Ikv 65 Alt II6380,7429511046,36%473,23
T25/27316,6129511045,45%228,43
Pz.Kpfw. II Luchs4125,4322210952,29%303,75
King Tiger (Captured) 7711,1061610852,78%890,20
Škoda T 245298,4626610650,00%746,02
Bat.-Châtillon 12 t8285,6446910347,57%304,80
M10 RBFM 5383,9234210143,56%543,41
Panhard AMD 178B6210,4030310043,00%335,32
Type 4 Chi-To6257,352799844,90%283,04
AMX 40485,591639751,55%157,90
SU-100M17345,182899642,71%211,73
T-29 3176,842289555,79%542,31
Pz.Kpfw. III Ausf. J498,491728943,82%35,55
Ikv 1035215,752258742,53%271,17
MKA 2184,492518446,43%609,11
Crusader6204,552338350,60%455,81
212A91285,586397945,57%1109,76
BT-7432,351007746,75%73,93
Valentine AT4152,911657647,37%250,58
T82 HMC4172,161767651,32%441,06
T959913,476037441,89%476,67
Taschenratte111052,295707243,06%387,59
Sexton II385,641287052,86%220,32
Hotchkiss EBR7381,254626952,17%665,54
BZ-75101020,945846845,59%518,10
Object 4309960,376156759,70%833,20
LTP 395,551516749,25%264,76
Type 95 Heavy4184,021976552,31%473,84
Covenanter5145,172306451,56%334,26
SU-263106,941466453,13%173,93
XM57 8623,984576352,38%417,13
T25 AT7541,024726246,77%529,30
KV-1S6376,912945841,38%459,54
Marder 38T4202,381835644,64%304,12
Type 5 Ke-Ho4164,272145567,27%527,99
Ferdinand8517,674965549,09%340,35
Super Hellcat 7485,173725337,74%384,73
ShPTK-TVP 100 8730,134605248,08%556,61
T288761,865845050,00%629,13
KV-15337,123255056,00%635,98
AMX 12 t6124,632754953,06%182,57
P.44 Pantera8813,945344839,58%813,56
UDES 038356,634274841,67%132,38
T-602111,101544841,67%256,87
B14190,401974742,55%304,03
D1257,321374454,55%126,00
Ikv 90 Typ B7594,744474242,86%617,30
P26/404269,102413941,03%547,25
M7 Priest3150,361333946,15%259,67
VK 30.01 (P)6712,825243956,41%1320,11
KV-856311,762513847,37%301,25
M415220,702313740,54%113,98
BDR G1 B5202,562993663,89%334,79
VK 28.016211,802423548,57%396,01
Pz.Kpfw. II Ausf. D 272,111733545,71%125,34
BT-2254,911043441,18%8,91
Leopard Prototyp A9741,504243444,12%419,86
T1 HMC265,391083351,52%226,63
Jagdtiger9815,945763345,45%494,39
LT vz. 383126,661583243,75%290,60
M4A1 Sherman5168,782813246,88%231,54
Type 1 Chi-He4179,131923246,88%344,53
Pz.Kpfw. III Ausf. E352,441243256,25%156,36
AMX 13 909444,394443141,94%382,52
M60 101042,326433154,84%679,31
SU-1527650,435403053,33%759,59
Type 2597 Chi-Ha356,001183046,67%54,88
AMX 13 F3 AM6413,133783056,67%511,87
Marder II3184,402123070,00%615,40
ST vz. 394196,722232958,62%546,71
AMX 38322,481242955,17%136,73
ISU-1528362,863152842,86%128,44
Kolohousenka1124,411642755,56%532,00
Type 91 Heavy3110,701402755,56%261,16
Pz.Kpfw. II Ausf. G378,441882759,26%210,79
Panhard AML Lynx 6x68284,813862737,04%196,94
Type 98 Ke-Ni3103,811852665,38%406,61
M36 Jackson6482,653992650,00%627,58
AT 158567,634762437,50%306,58
50TP prototyp 8795,707492369,57%862,55
T-284233,041932343,48%504,42
Object 268 Version V 10866,355952369,57%569,22
Object 283 9590,094092240,91%293,74
Sav m/434138,401852055,00%240,49
Cruiser Mk. IV4108,451612045,00%117,63
ELC EVEN 90 8432,605232065,00%769,35
T34 8557,325631952,63%476,41
M37495,581101936,84%39,38
AMX 13 757319,424621947,37%459,84
T56 GMC387,421311947,37%86,66
IS-2-II8353,473091926,32%86,66
T-116 3113,562081844,44%262,26
AT 86291,713531747,06%309,33
Light Mk. VIC 255,061531758,82%206,91
Type 97 Chi-Ha382,751511668,75%267,40
Indien-Panzer8401,314561650,00%343,86
Rheinmetall Skorpion G 8611,503421643,75%396,01
AMX ELC 901 6204,063881662,50%476,98
Ikv 72379,531461540,00%11,97
Cruiser Mk. III3130,271591553,33%474,46
M127477,603801533,33%329,89
T-703168,272081546,67%455,18
IS-M8534,136541573,33%536,09
SU-18282,641501464,29%455,40
Bretagne Panther 6516,215991457,14%854,18
Churchill VII6398,544041338,46%439,03
StuG IV 5336,234151353,85%745,83
Type 62 7521,085741250,00%1049,18
Vickers Mk. E Type B251,83951241,67%7,32
Panzerjäger I2104,331051241,67%148,99
Universal Carrier 2-pdr2126,501451233,33%329,00
M4A3E2 Sherman Jumbo6495,174371258,33%879,24
E 75 TS 8557,424921241,67%348,61
Caernarvon Action X 8612,176311266,67%653,95
Pz.Kpfw. II249,821191127,27%0,00
Patton the Tank 9517,273491127,27%227,41
IS-2 7657,184021145,45%580,40
T-54 first prototype 8623,274091136,36%505,69
D2369,101231040,00%0,00
T3 HMC2168,701621050,00%614,94
AMX Canon d'assaut 105 8594,005971070,00%570,37
AMX M4 mle. 49 Liberté 8397,104211030,00%139,95
Pvlvv fm/42223,6785933,33%0,00
T26E5 8390,22571955,56%330,37
LT vz. 352116,63198862,50%526,46
M15/423208,25245862,50%612,63
AT 77735,38600850,00%799,42
Loyd Gun Carriage287,63134862,50%573,82
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6175,00251850,00%250,33
Pz.Sfl. IC 4116,25270850,00%173,85
L-60 237,29120742,86%38,91
Chi-Ni271,83112666,67%309,84
Gabler’s Destroyer 5400,17403616,67%1020,59
Sexton I 370,00193650,00%96,76
Renault NC-3115,40110540,00%0,00
Strv 103-09576,60462560,00%400,23
FCM 2C 3291,80338560,00%891,47
TKS z n.k.m. 20 mm 232,25146425,00%0,00
Type 95 Ha-Go279,75142425,00%100,46
M3 Lee499,75266450,00%171,35
M40/M438516,25451475,00%527,91
S35 CA5395,75193425,00%610,28
Pz.Kpfw. I254,5091425,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5264,00400450,00%549,32
T3E2 Medium Tank 3270,5026640,00%938,94
AMR 35 291,50248475,00%425,66
Strv 81 8296,50453450,00%208,71
Valentine II 4205,25418425,00%495,82
Lorraine 40 t 8713,50433425,00%464,75
Pudel 6644,00646366,67%1287,14
L6/40291,33208366,67%295,20
Renault Otsu185,33150366,67%338,67
Hotchkiss H35283,001873100,00%386,22
P.435584,67664366,67%1858,12
Type 97 Te-Ke 262,0085333,33%30,07
KV-37623,00401333,33%463,19
Somua SAu 404132,33180366,67%334,08
KV-1SA 5394,675253100,00%858,15
M24E2 Super Chaffee 6497,00380333,33%966,61
Sherman VC Firefly 6321,3323830,00%222,84
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6806,00502333,33%1310,50
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5277,0016630,00%406,63
M41D 8158,6711230,00%0,00
Fantôme 9382,33437366,67%316,92
P.43 bis699,00194250,00%115,81
MS-110,0083250,00%77,53
AMX 13 105 AM mle. 505200,002372100,00%402,04
SU-76G FT4219,00228250,00%318,86
Birch Gun4156,50151250,00%435,15
Windhund 8488,5013920,00%178,15
Convert. Medium Tank T3 3148,004492100,00%473,32
M56 Scorpion 7480,00365250,00%453,28
AMX 13 (FL 11) 5266,003832100,00%871,32
Vickers Medium Mk. I10,00691100,00%261,00
Renault FT163,0010310,00%101,62
4TP134,001861100,00%261,00
Leichttraktor1105,0012310,00%273,68
Jagdpanther7642,0030310,00%598,00
T-26276,004110,00%116,32
Type 586425,006831100,00%817,01
G.Pz. Mk. VI (e)20,0001100,00%261,00
M446151,009410,00%0,00
Black Prince II 71108,0050110,00%1066,60
T-34 with L-11 4349,005091100,00%1084,18
Škoda T 27 8191,0022210,00%3,10
M16/43 Sahariano 3469,0028110,00%1350,73
Valiant 5230,008061100,00%493,85
Straussler V–4/40 3301,0020510,00%939,75

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.08.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 25.04.2025
Opuścił klan: 21.06.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 18.04.2025
Opuścił klan: 22.04.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 04.04.2025
Opuścił klan: 17.04.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 28.03.2025
Opuścił klan: 31.03.2025
Stopień: Rekruter
Dołączył: 23.03.2025
Opuścił klan: 27.03.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 24.01.2025
Opuścił klan: 01.02.2025
Stopień: Podoficer
Dołączył: 09.02.2021
Opuścił klan: 05.06.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.02.2020
Opuścił klan: 16.03.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.03.2020
Opuścił klan: 21.04.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 22.01.2020
Opuścił klan: 24.01.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 19.01.2020
Opuścił klan: 19.01.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 26.01.2020
Opuścił klan: 11.02.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 14.05.2020
Opuścił klan: 01.08.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.10.2019
Opuścił klan: 27.12.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 03.10.2019
Opuścił klan: 12.10.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 14.10.2019
Opuścił klan: 27.10.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.12.2019
Opuścił klan: 11.01.2020
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 22.07.2019
Opuścił klan: 21.09.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.06.2019
Opuścił klan: 20.07.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.01.2019
Opuścił klan: 19.05.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 15.06.2018
Opuścił klan: 14.01.2019