blegh__

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 04.10.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew20417078283
Ø Poziom7,960,009,689,69
Zwycięstwa1090453,41%00,00%4760,26%16859,36%
Porażki926845,39%00,00%3139,74%11440,28%
Remisy2451,20%00,00%00,00%10,35%
Przetrwane bitwy550026,94%00,00%2937,18%10737,81%
Zniszczone czołgi181130,8900,00851,093321,17
Zniszczonych/zgonów1,210,001,731,89
Wykryte pojazdy225091,1000,00811,042650,94
Zadane uszkodzenia1.588,630,002.827,542.798,91
Punkty zajęcia bazy175070,8600,001852,375712,02
Punkty obrony bazy90730,4400,0020,03800,28
Doświadczenie699,950,00974,921.016,16
WN71309,270,001568,451602,57
WN81874,810,002498,932714,08
Ogółem
Ilość bitew20417
Ø Poziom7,96
Zwycięstwa1090453,41%
Porażki926845,39%
Remisy2451,20%
Przetrwane bitwy550026,94%
Zniszczone czołgi181130,89
Zniszczonych/zgonów1,21
Wykryte pojazdy225091,10
Zadane uszkodzenia1.588,63
Punkty zajęcia bazy175070,86
Punkty obrony bazy90730,44
Doświadczenie699,95
WN71309,27
WN81874,81
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew78
Ø Poziom9,68
Zwycięstwa4760,26%
Porażki3139,74%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2937,18%
Zniszczone czołgi851,09
Zniszczonych/zgonów1,73
Wykryte pojazdy811,04
Zadane uszkodzenia2.827,54
Punkty zajęcia bazy1852,37
Punkty obrony bazy20,03
Doświadczenie974,92
WN71568,45
WN82498,93
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew283
Ø Poziom9,69
Zwycięstwa16859,36%
Porażki11440,28%
Remisy10,35%
Przetrwane bitwy10737,81%
Zniszczone czołgi3321,17
Zniszczonych/zgonów1,89
Wykryte pojazdy2650,94
Zadane uszkodzenia2.798,91
Punkty zajęcia bazy5712,02
Punkty obrony bazy800,28
Doświadczenie1.016,16
WN71602,57
WN82714,08
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew14000
Zwycięstwa642,86%00,00%00,00%00,00%
Porażki857,14%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy535,71%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi90,6400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy50,3600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.349,790,000,000,00
Punkty zajęcia bazy584,1400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie735,210,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew14
Zwycięstwa642,86%
Porażki857,14%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy535,71%
Zniszczone czołgi90,64
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy50,36
Zadane uszkodzenia1.349,79
Punkty zajęcia bazy584,14
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie735,21
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki4100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy61,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia294,250,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie54,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew4
Zwycięstwa00,00%
Porażki4100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy61,50
Zadane uszkodzenia294,25
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie54,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4000
Zwycięstwa125,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki375,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy125,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,2500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,330,000,000,00
Wykryte pojazdy61,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia53,250,000,000,00
Punkty zajęcia bazy358,7500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie85,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew4
Zwycięstwa125,00%
Porażki375,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy125,00%
Zniszczone czołgi10,25
Zniszczonych/zgonów0,33
Wykryte pojazdy61,50
Zadane uszkodzenia53,25
Punkty zajęcia bazy358,75
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie85,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew259000
Zwycięstwa15057,92%00,00%00,00%00,00%
Porażki10239,38%00,00%00,00%00,00%
Remisy72,70%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy10640,93%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1160,4500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,760,000,000,00
Wykryte pojazdy1730,6700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia728,020,000,000,00
Punkty zajęcia bazy8703,3600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5792,2400,0000,0000,00
Doświadczenie535,780,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew259
Zwycięstwa15057,92%
Porażki10239,38%
Remisy72,70%
Przetrwane bitwy10640,93%
Zniszczone czołgi1160,45
Zniszczonych/zgonów0,76
Wykryte pojazdy1730,67
Zadane uszkodzenia728,02
Punkty zajęcia bazy8703,36
Punkty obrony bazy5792,24
Doświadczenie535,78
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew96000
Zwycięstwa5759,38%00,00%00,00%00,00%
Porażki3435,42%00,00%00,00%00,00%
Remisy55,21%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4445,83%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi690,7200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,330,000,000,00
Wykryte pojazdy1361,4200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia828,730,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2893,0100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3123,2500,0000,0000,00
Doświadczenie581,910,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew96
Zwycięstwa5759,38%
Porażki3435,42%
Remisy55,21%
Przetrwane bitwy4445,83%
Zniszczone czołgi690,72
Zniszczonych/zgonów1,33
Wykryte pojazdy1361,42
Zadane uszkodzenia828,73
Punkty zajęcia bazy2893,01
Punkty obrony bazy3123,25
Doświadczenie581,91
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2000
Zwycięstwa150,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki150,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy150,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy52,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia651,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie176,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2
Zwycięstwa150,00%
Porażki150,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy150,00%
Zniszczone czołgi10,50
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy52,50
Zadane uszkodzenia651,50
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie176,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (262)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Object 140102523,1588979751,94%2219,88
Panther mit 8,8 cm L/71 81353,1479964554,42%1987,60
IS-381392,6560646953,52%1700,88
T-54 ltwt.9983,4463943650,69%1387,08
T-34-856809,0750242757,61%1830,02
T-5491596,1564842552,94%1731,85
BZ-75102674,3387841758,03%2256,36
STG 81470,0975239952,38%1925,09
Pz.Kpfw. II Luchs4420,3840939754,16%1783,55
T675523,7837238849,74%1180,40
T-62A102265,2280037657,18%2243,84
T-1091790,0865634353,35%1857,43
T803112967,9197933349,85%2152,47
SU-122-44 71108,4356532755,05%1651,40
M18 Hellcat6610,4740531747,32%995,86
M41 Walker Bulldog8790,8053629750,84%1430,96
Object 277102551,1490228656,29%2256,00
KR-1113227,87107927955,56%2444,16
T376667,4752027353,11%1928,16
AMX M4 mle. 54102962,1590626659,02%2479,58
T-34-3 81549,0088426656,39%2118,36
IS-7102154,5772624750,20%1731,11
T499927,1858522254,95%1339,49
Bat.-Châtillon 25 t102616,0286122053,64%2471,10
IS7810,7148520551,71%1009,19
KV-856636,4136620149,25%1048,09
Grille 15102679,6982719158,12%2201,66
Kame 92355,29109719169,11%2454,01
Object 268 Version 4102574,1889419060,53%2080,38
T54E191423,7669518442,39%1190,73
T57 Heavy102630,2382018157,46%2183,80
M10 Wolverine5369,1927718054,44%767,20
Tiger-Maus 92091,7991417556,57%1839,41
AE Phase I 91738,6278415651,28%1666,73
VK 30.02 (M)6826,1453715453,25%1655,92
T25/27740,5647315347,71%941,98
Object 26391761,7775214948,99%1445,34
XM69 Hacker113472,99108114955,70%2816,23
KV-15453,6430913948,92%872,05
Hirschkäfer112837,8685213856,52%2032,70
FV230 Canopener103008,6691613741,61%2393,66
M48A5 Patton103015,0799613455,97%2956,02
LTTB8745,0948113352,63%1312,61
M53/M5591206,1565513149,62%1040,72
Fauteur113312,66104013152,67%2435,87
Object 430U102934,6898312955,81%2740,00
AS-XX 40 t113136,7595912353,66%2607,37
Vz. 55103061,9898012258,20%2554,49
M446640,7737512240,16%954,30
BZ-79113563,43106412051,67%2513,26
M22 Locust 3131,0118211751,28%362,10
Bat.-Châtillon 12 t81118,4373811647,41%2327,18
Rheinmetall Panzerwagen101664,2588911060,00%2196,37
Object 43092364,7498210949,54%2253,73
T2881148,326819947,47%1043,57
FV229 Contender92108,9010299959,60%1941,00
VK 30.01 (H)5641,385119848,98%1695,26
M127738,155819856,12%996,90
Type 6892550,8111239660,42%2638,51
TNH T Vz. 5192432,5510089558,95%2423,49
121102400,138519556,84%2170,93
SU-10181338,686959446,81%1484,70
Type 71103010,6910679161,54%2572,45
FV215b (183) 102068,787158552,94%1526,89
T-1506764,524598558,82%1269,58
STK-2113357,509868444,05%2085,87
Rhm.-Borsig Waffenträger81641,918298162,96%1853,45
50TP Tyszkiewicza91842,188148048,75%1583,32
Marder 38T4371,222687948,10%907,35
SU-855449,872697839,74%780,11
M40/M4381027,766397852,56%1042,59
OCP Peacekeeper 92263,429867858,97%2293,05
BZ-6891852,518437651,32%1872,73
Type 586809,515487450,00%1515,45
T110E5102322,769247454,05%1777,45
60TP Lewandowskiego102762,848417349,32%2143,46
Type 5781783,109507349,32%2148,50
leKpz Borkenkäfer111610,248627252,78%1678,36
SDP 60 Gonkiewicza91941,268837062,86%1756,76
Pz.Sfl. IVc5452,262546934,78%869,42
WZ-113G FT103252,1910336770,15%2458,38
Leo71449,989706660,61%2678,53
Emil I82282,4111706663,64%3313,47
T404161,771816650,00%234,56
T-345316,912536437,50%663,47
M26 Pershing82052,409226360,32%3148,53
SU-85B4299,622266349,21%671,68
Pz.Kpfw. II2190,732666246,77%732,84
M374268,711856246,77%837,12
SDP 58 Kilana81497,777496261,29%1671,70
Super Hellcat 7856,296036254,84%1156,07
T-4481861,2510686162,30%3333,60
Waffenträger auf Pz. IV92286,448646157,38%2007,23
Panther71008,805206050,00%1616,77
VK 30.02 (D)7918,807476048,33%1580,93
KV-26694,684486048,33%1116,61
T3092006,539415959,32%1869,04
T28 Prototype81529,278875957,63%1936,42
AMX 65 t81472,927885949,15%1691,32
T26E5 Patriot 81312,856595938,98%1450,76
UDES 14 Alt 581957,109885863,79%2829,79
M-VI-Y92714,7211595865,52%3176,69
FV4025 Contriver112969,7210625856,90%1951,42
M8A14338,603415763,16%932,99
T-103 81393,847375756,14%1542,90
Emil II92817,7112085666,07%3312,61
T-463132,861495641,07%340,69
IS-27932,216345646,43%1079,70
Indien-Panzer81221,007695457,41%1641,07
45TP Habicha71120,027265352,83%1501,48
53TP Markowskiego81394,557175337,74%1340,11
NC 70 Błyskawica102499,198335352,83%1804,96
Vz. 60S Dravec 103463,9411455356,60%2686,63
WZ-111G FT92362,649245358,49%2151,03
T92 HMC101589,236845244,23%1416,58
WZ-120G FT 92622,739535152,94%2239,78
Bat.-Châtillon 25 t AP91654,347715052,00%1755,31
Strv 746905,106324852,08%1687,93
T207825,386474847,92%1179,67
AMX 12 t6504,984714852,08%1342,92
T-50599,272784854,17%193,27
Strv 81 8964,897704650,00%1219,59
T56 GMC3152,621974553,33%408,80
VK 28.016424,823604548,89%1042,54
Pawlack Tank6663,225744553,33%902,88
Carro da Combattimento 45 t 102530,629934562,22%2248,47
M56 Scorpion 71058,476164548,89%1445,15
M24 Chaffee5452,483644445,45%1456,34
KB-52 92585,6811114463,64%2515,99
M4A1 Sherman5467,143504252,38%1300,89
T-284187,851864158,54%496,32
50TP prototyp 81307,308094060,00%1405,68
Pz.Kpfw. I Ausf. C3180,182634050,00%842,47
T-100 LT101131,007654062,50%1460,46
T-50-2 6543,454184055,00%1478,01
T1 Cunningham155,311213943,59%92,09
Škoda T 256765,185943941,03%1469,29
M415493,873973964,10%867,00
Pz.Kpfw. III Ausf. E3140,342163847,37%284,73
UDES 1692140,397973839,47%1910,92
BZ-5871226,637103868,42%1781,50
M-III-Y82199,2912513871,05%3294,22
T-34-171286,817973759,46%2436,55
M46 Patton92833,9711483756,76%3485,28
ARL 446635,425123650,00%945,75
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6554,174903641,67%1187,81
TNH 105/100081723,358503438,24%2148,99
M36 Jackson6990,886313455,88%1793,30
Char Futur 4 91932,888163450,00%1852,22
T3 HMC2185,362663357,58%836,00
MT-256243,642843342,42%455,53
Object 432U112666,5310123256,25%2219,84
Type 4 Ju-To71906,7711893180,65%3263,93
WZ-111-1G FT81692,409233070,00%1962,40
AMX M4 mle. 5192281,709823050,00%2065,13
Sturer Emil71146,315242955,17%1594,36
SU-100Y 6502,032882941,38%673,88
SU-10061043,546002839,29%1792,42
M2 Medium Tank3197,292292857,14%739,91
M-V-Y102870,2110182857,14%2455,30
VK 16.02 Leopard5285,523522755,56%866,51
Covenanter5245,072582751,85%747,76
SDP 57 Gowika71316,707202744,44%1785,27
M5 Stuart4111,542512665,38%277,54
T25 AT7820,544982634,62%854,04
Škoda T 245582,645292556,00%1604,37
AMX 13 7571432,529472556,00%3707,05
T-34-281525,589732466,67%2377,49
Pz.Kpfw. II Ausf. G3210,712472454,17%766,30
Churchill VII61744,7411702373,91%4202,25
FV224 Chopper71952,0411362365,22%2685,24
SU-182124,551412245,45%568,30
Type T-345383,773432245,45%799,92
M4A3E2 Sherman Jumbo6500,774922254,55%854,17
T1 HMC2105,101222152,38%479,66
BZ-16681296,525132147,62%1411,98
Windhund 81388,816202176,19%1533,14
Vz. 44-171370,008242065,00%2049,93
T-437545,103762050,00%783,88
AMX ELC bis5179,252852055,00%484,71
Object 25791659,266351978,95%1563,82
Lago4383,113361844,44%1071,63
P26/404688,064981844,44%2168,47
M5A1 Stuart4103,111991850,00%175,12
T2 Medium Tank247,891221844,44%34,53
Semovente M415512,783531838,89%883,31
SU-100M171225,228561861,11%1993,07
25TP KSUST II5491,474641747,06%1032,48
T1 Heavy5904,256091637,50%1753,16
Type 3 Chi-Nu Kai 5264,882381643,75%474,84
M3 Stuart366,271641560,00%186,52
T-262119,601771546,67%448,76
Marder II3213,932011560,00%670,35
T-602124,271781560,00%489,12
M-II-Y71513,2710971580,00%2500,03
LTP 3119,731281540,00%287,75
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8818,436331442,86%753,34
AMX ELC 901 6791,146471457,14%2584,61
40TP Habicha6652,005391353,85%1239,58
BDR G1 B51088,548541369,23%2913,93
Type 5 Chi-Ri7923,425291258,33%1423,92
Nashorn6633,833811275,00%1114,03
WZ-114 91644,506021216,67%1261,37
M2 Light286,272261172,73%352,59
SU-263126,551581163,64%329,13
Strv m/40L3301,403551070,00%1280,40
Strv m/425850,306381060,00%3221,15
Type 95 Heavy4292,401591020,00%740,27
Type 4 Chi-To6913,33595988,89%1952,39
11081385,78850955,56%1589,82
M3 Lee4279,56334944,44%870,34
AMX M4 mle. 4571262,56786955,56%1769,60
Cruiser Mk. III392,11139955,56%293,04
T2 Light Tank 269,44116922,22%38,31
AT-1255,88122862,50%181,94
SDP 44 Burza61000,50720862,50%2093,96
Pz.Kpfw. I232,5092837,50%0,00
AMX 105 AM mle. 474122,88287887,50%394,26
Valentine II 4274,75298825,00%690,99
BT-7 artillery 3183,63206825,00%454,07
Cruiser Mk. IV4108,86228771,43%329,03
Alecto4187,14160728,57%273,72
Hotchkiss H352151,67150633,33%486,00
Panzerjäger I2139,50139633,33%306,96
Type 91 Heavy3283,33421666,67%1188,55
Durchbruchswagen 24193,5014460,00%306,36
D12126,80187580,00%647,17
Vickers Mk. E Type B2148,40232580,00%707,33
Valentine AT4149,00154560,00%338,73
IS-6 81288,20452520,00%1149,14
T-703226,60169520,00%638,80
Renault FT1111,75129450,00%489,75
MS-11122,25196450,00%567,46
AMX 13 105 AM mle. 505269,75165425,00%283,83
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5435,50609450,00%912,71
Vickers Medium Mk. I146,33121366,67%224,11
M661229,33888366,67%2413,76
ST vz. 394672,00615366,67%2873,44
WZ-1209962,33645333,33%631,78
VK 36.01 (H)6307,00296333,33%213,17
Leichttraktor190,67178333,33%186,10
Lorraine 39L AM3128,33159333,33%154,07
SU-54253,333573100,00%611,31
AMX 383193,6720130,00%473,34
B140,0082250,00%98,72
Renault NC-311127,002082100,00%689,11
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4293,5013320,00%484,60
Type 97 Te-Ke 2208,503992100,00%1271,42
Type 2597 Chi-Ha347,00203250,00%83,60
KV-1SA 5782,006692100,00%1879,60
T1E6 243,504720,00%0,00
Matilda Black Prince 5195,50322250,00%281,88
Sexton I 3134,50160250,00%261,97
T7 Combat Car 298,509620,00%213,47
Strv fm/21174,001511100,00%396,85
VK 30.01 (P)6323,0047910,00%287,42
GSOR the TANK 91219,0022810,00%774,44
M24E2 Super Chaffee 6350,0034510,00%598,80
M16/43 Sahariano 3948,008621100,00%4158,74
Löwe 8657,0018110,00%391,30
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,0011810,00%0,00
StuG IV 5198,0011310,00%176,76

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 04.10.2026
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 19.01.2026
Opuścił klan: 02.10.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 27.12.2025
Opuścił klan: 18.01.2026
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 21.09.2024
Opuścił klan: 04.12.2025
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 20.09.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 16.12.2023
Opuścił klan: 17.06.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.09.2022
Opuścił klan: 27.03.2023
Stopień: Rekrut
Dołączył: 31.10.2023
Opuścił klan: 01.11.2023