bigdady1978

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.12.2025

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew18728000
Ø Poziom8,360,000,000,00
Zwycięstwa1047855,95%00,00%00,00%00,00%
Porażki786942,02%00,00%00,00%00,00%
Remisy3812,03%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy592131,62%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi205861,1000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,610,000,000,00
Wykryte pojazdy251011,3400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.532,430,000,000,00
Punkty zajęcia bazy249011,3300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy150070,8000,0000,0000,00
Doświadczenie757,250,000,000,00
WN71436,420,000,000,00
WN81927,780,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew18728
Ø Poziom8,36
Zwycięstwa1047855,95%
Porażki786942,02%
Remisy3812,03%
Przetrwane bitwy592131,62%
Zniszczone czołgi205861,10
Zniszczonych/zgonów1,61
Wykryte pojazdy251011,34
Zadane uszkodzenia1.532,43
Punkty zajęcia bazy249011,33
Punkty obrony bazy150070,80
Doświadczenie757,25
WN71436,42
WN81927,78
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew527000
Zwycięstwa32762,05%00,00%00,00%00,00%
Porażki17933,97%00,00%00,00%00,00%
Remisy213,98%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy25348,01%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3180,6000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,160,000,000,00
Wykryte pojazdy3590,6800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.357,570,000,000,00
Punkty zajęcia bazy11462,1700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy6271,1900,0000,0000,00
Doświadczenie753,610,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew527
Zwycięstwa32762,05%
Porażki17933,97%
Remisy213,98%
Przetrwane bitwy25348,01%
Zniszczone czołgi3180,60
Zniszczonych/zgonów1,16
Wykryte pojazdy3590,68
Zadane uszkodzenia1.357,57
Punkty zajęcia bazy11462,17
Punkty obrony bazy6271,19
Doświadczenie753,61
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew40000
Zwycięstwa2255,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1640,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy25,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1537,50%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi270,6800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,080,000,000,00
Wykryte pojazdy220,5500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia941,980,000,000,00
Punkty zajęcia bazy210,5300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1283,2000,0000,0000,00
Doświadczenie621,250,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew40
Zwycięstwa2255,00%
Porażki1640,00%
Remisy25,00%
Przetrwane bitwy1537,50%
Zniszczone czołgi270,68
Zniszczonych/zgonów1,08
Wykryte pojazdy220,55
Zadane uszkodzenia941,98
Punkty zajęcia bazy210,53
Punkty obrony bazy1283,20
Doświadczenie621,25
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew6000
Zwycięstwa116,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki466,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy116,67%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy116,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi30,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,600,000,000,00
Wykryte pojazdy61,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia103,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie135,330,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew6
Zwycięstwa116,67%
Porażki466,67%
Remisy116,67%
Przetrwane bitwy116,67%
Zniszczone czołgi30,50
Zniszczonych/zgonów0,60
Wykryte pojazdy61,00
Zadane uszkodzenia103,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie135,33
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew848000
Zwycięstwa45253,30%00,00%00,00%00,00%
Porażki37544,22%00,00%00,00%00,00%
Remisy212,48%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy28133,14%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi5980,7100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,050,000,000,00
Wykryte pojazdy9811,1600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.330,410,000,000,00
Punkty zajęcia bazy14421,7000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3380,4000,0000,0000,00
Doświadczenie715,520,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew848
Zwycięstwa45253,30%
Porażki37544,22%
Remisy212,48%
Przetrwane bitwy28133,14%
Zniszczone czołgi5980,71
Zniszczonych/zgonów1,05
Wykryte pojazdy9811,16
Zadane uszkodzenia1.330,41
Punkty zajęcia bazy14421,70
Punkty obrony bazy3380,40
Doświadczenie715,52
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew190000
Zwycięstwa14274,74%00,00%00,00%00,00%
Porażki4624,21%00,00%00,00%00,00%
Remisy21,05%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy11057,89%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi890,4700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,110,000,000,00
Wykryte pojazdy1090,5700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia661,340,000,000,00
Punkty zajęcia bazy9274,8800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2431,2800,0000,0000,00
Doświadczenie632,440,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew190
Zwycięstwa14274,74%
Porażki4624,21%
Remisy21,05%
Przetrwane bitwy11057,89%
Zniszczone czołgi890,47
Zniszczonych/zgonów1,11
Wykryte pojazdy1090,57
Zadane uszkodzenia661,34
Punkty zajęcia bazy9274,88
Punkty obrony bazy2431,28
Doświadczenie632,44
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew440000
Zwycięstwa26660,45%00,00%00,00%00,00%
Porażki16938,41%00,00%00,00%00,00%
Remisy51,14%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy21248,18%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3020,6900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,320,000,000,00
Wykryte pojazdy2440,5500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.534,140,000,000,00
Punkty zajęcia bazy8922,0300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5981,3600,0000,0000,00
Doświadczenie684,880,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew440
Zwycięstwa26660,45%
Porażki16938,41%
Remisy51,14%
Przetrwane bitwy21248,18%
Zniszczone czołgi3020,69
Zniszczonych/zgonów1,32
Wykryte pojazdy2440,55
Zadane uszkodzenia1.534,14
Punkty zajęcia bazy8922,03
Punkty obrony bazy5981,36
Doświadczenie684,88
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew47000
Zwycięstwa2451,06%00,00%00,00%00,00%
Porażki2348,94%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1736,17%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi340,7200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,130,000,000,00
Wykryte pojazdy330,7000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.103,740,000,000,00
Punkty zajęcia bazy471,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy340,7200,0000,0000,00
Doświadczenie409,660,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew47
Zwycięstwa2451,06%
Porażki2348,94%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1736,17%
Zniszczone czołgi340,72
Zniszczonych/zgonów1,13
Wykryte pojazdy330,70
Zadane uszkodzenia1.103,74
Punkty zajęcia bazy471,00
Punkty obrony bazy340,72
Doświadczenie409,66
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (126)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Type 59 81289,49868143060,28%2057,62
Bat.-Châtillon 25 t101582,41757102653,61%1378,16
IS-7101866,8376091955,82%1780,98
T110E5101930,8979190556,57%1697,60
IS-381665,8191088162,20%2528,28
T-62A101805,6977985253,99%1693,17
Löwe 81551,9281582254,14%2283,19
T-5491505,6083961855,34%1774,32
Object 70492288,8477654655,68%2418,18
VK 36.01 (H)6918,5473947960,54%2037,49
Maus101759,5582043761,56%1483,01
M26 Pershing81368,8182841557,35%2272,09
Object 261101800,5360241450,48%1917,86
E 100101736,3279838560,26%1514,60
M48A5 Patton102085,8579233755,49%1897,82
T-1091996,7777731750,79%2511,56
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5691,9761930452,30%2275,50
IS-6 81630,2390329562,71%2249,17
T-34-856860,0669627861,15%2042,42
Tiger II81497,6676325653,13%2235,47
Object 268102026,5768725048,40%1514,00
Hummel61227,2858921754,84%2270,65
M40/M4381707,1165921551,63%2547,17
T-4481179,5571019853,54%1937,49
SU-263675,8244619162,83%2750,57
E 7591950,5283117657,95%1996,81
Lorraine 155 mle. 5071607,7269516956,80%2583,50
IS-4102021,0380116755,69%1871,68
Jagdtiger91889,6878916558,79%1893,20
IS71036,7066916450,61%1496,66
T57 Heavy102047,7376316154,04%1685,16
G.W. Tiger91950,1864914748,98%2507,68
T110E4101787,4169513956,12%1351,10
T6981926,96104613965,47%3346,66
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81287,0081513960,43%1806,09
Tiger I7944,2063713740,88%1239,25
E 25 71032,3671113551,85%1733,36
AMX 50 B101748,2773513156,49%1463,28
T71 DA7768,6277512560,80%1784,80
212A91796,3169112255,74%2164,25
StuG III Ausf. G5774,0359312170,25%2451,08
Jagdpanzer E 100102009,2774212158,68%1589,30
Panther II81318,3475411854,24%2061,08
T14 5440,8953611353,98%874,22
AMX 13 757631,7075011364,60%1550,69
T54E191830,6082711152,25%1990,23
T207999,2375810663,21%1876,82
Rhm.-Borsig Waffenträger81802,3183710652,83%2355,46
M18 Hellcat61087,7873510558,10%2430,68
T-1506871,276839355,91%1694,04
KR-1113154,169839048,89%2556,57
Object 140101711,467228749,43%1408,94
T3281477,578118655,81%1959,84
G.W. E 100101446,035648651,16%1467,12
Panther7895,056958560,00%1679,73
M4151240,655698548,24%2877,24
G.W. Panther71826,847158557,65%2825,16
Jagdpanther II81782,888368558,82%2290,72
Waffenträger auf E 100102195,027028547,06%1542,07
SU-1006841,645777051,43%1763,23
Marder II3398,564517060,00%1524,54
T92 HMC101904,846346749,25%1789,07
VK 45.02 (P) Ausf. B91669,916696550,77%1808,92
Waffenträger auf Pz. IV92185,408266256,45%2376,18
T28 Prototype81518,748216160,66%1970,11
T-345402,404696051,67%1072,16
Ferdinand81824,327646060,00%2249,06
KV-15677,785936051,67%1519,66
AMX 50 12092205,588385754,39%2911,98
AMX 13 909617,296185644,64%774,40
T-505221,305365462,96%746,56
T2 Light Tank 217,644145347,17%73,04
T3091925,207925147,06%1835,46
E 5091687,507684841,67%1498,07
VK 30.01 (H)5602,835914652,17%1436,34
A-20565,403014544,44%57,29
ARL V396918,516764557,78%2110,40
T-284357,883764042,50%1075,68
T2971388,507913644,44%2096,93
SU-14-281659,477013658,33%2446,40
T110E3102247,367663655,56%1700,69
T-127 3403,396102871,43%2144,76
CS-63101972,937222737,04%1361,34
FV4005 Stage II101246,136272458,33%846,31
BT-22175,593562259,09%927,36
S35 CA51065,238222259,09%3654,81
Bat.-Châtillon 25 t AP91107,526872152,38%1025,46
SU-10181325,198172171,43%1967,15
T675696,674751838,89%1581,75
T25/271201,535591735,29%1960,01
T-463121,312301643,75%311,74
Pz.Kpfw. III Ausf. J4136,133021546,67%161,21
Pz.Kpfw. III Ausf. E3116,532151533,33%112,94
M6A2E1 81314,276971553,33%1682,71
KV-856918,936651457,14%1710,64
UDES 038953,435641442,86%809,56
Type T-345563,925171346,15%1511,06
MS-11242,334001233,33%1688,83
SU-861233,174611233,33%1672,69
E 50 Ausf. M102377,368761163,64%1998,56
T1 Cunningham177,902021040,00%220,20
AMX AC mle. 467746,33495933,33%920,30
StuG III Ausf. B4614,44617955,56%2239,05
Valentine II 4321,44528955,56%1243,54
T-262271,38374837,50%1546,10
Pz.Sfl. IVc5538,75370837,50%958,47
Fantôme 91703,50824862,50%1996,57
SU-1527753,14516742,86%939,10
Ikv 65 Alt II6245,14181714,29%150,88
MT-256189,00575742,86%295,68
BT-7458,50209650,00%105,14
Jagdpanzer IV6631,17318616,67%1090,49
113 Beijing Opera 101074,67569633,33%563,14
AMX 50 1008982,40515520,00%842,37
Pz.Kpfw. II288,003184100,00%383,63
Ikv 90 Typ B7856,33590333,33%1054,95
AT-12276,333703100,00%1288,45
KV-26759,00435333,33%1111,24
CS-5991424,00778250,00%1053,48
Type 5 Ka-Ri 81426,50695250,00%1120,13
LTP 3190,50258250,00%697,58
Renault FT1119,002461100,00%687,83
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4136,0010310,00%76,42
Leichttraktor1379,006761100,00%2537,22
Tetrarch 294,007910,00%192,27
Super Hellcat 7771,0018010,00%747,20

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.12.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 16.12.2025