baha0487

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 28.02.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3688532119159
Ø Poziom7,469,539,459,35
Zwycięstwa1823849,45%1856,25%5647,06%7849,06%
Porażki1814649,20%1340,63%5949,58%7748,43%
Remisy5011,36%13,13%43,36%42,52%
Przetrwane bitwy1075029,14%825,00%3226,89%4628,93%
Zniszczone czołgi307460,83240,75890,751180,74
Zniszczonych/zgonów1,181,001,021,04
Wykryte pojazdy352540,96310,971090,921350,85
Zadane uszkodzenia1.125,361.801,631.941,111.954,25
Punkty zajęcia bazy370991,0100,0000,00210,13
Punkty obrony bazy179850,49561,75700,59700,44
Doświadczenie523,18809,69811,38828,57
WN71079,541276,411060,621083,61
WN81406,991580,081625,121669,86
Ogółem
Ilość bitew36885
Ø Poziom7,46
Zwycięstwa1823849,45%
Porażki1814649,20%
Remisy5011,36%
Przetrwane bitwy1075029,14%
Zniszczone czołgi307460,83
Zniszczonych/zgonów1,18
Wykryte pojazdy352540,96
Zadane uszkodzenia1.125,36
Punkty zajęcia bazy370991,01
Punkty obrony bazy179850,49
Doświadczenie523,18
WN71079,54
WN81406,99
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew32
Ø Poziom9,53
Zwycięstwa1856,25%
Porażki1340,63%
Remisy13,13%
Przetrwane bitwy825,00%
Zniszczone czołgi240,75
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy310,97
Zadane uszkodzenia1.801,63
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy561,75
Doświadczenie809,69
WN71276,41
WN81580,08
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew119
Ø Poziom9,45
Zwycięstwa5647,06%
Porażki5949,58%
Remisy43,36%
Przetrwane bitwy3226,89%
Zniszczone czołgi890,75
Zniszczonych/zgonów1,02
Wykryte pojazdy1090,92
Zadane uszkodzenia1.941,11
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy700,59
Doświadczenie811,38
WN71060,62
WN81625,12
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew159
Ø Poziom9,35
Zwycięstwa7849,06%
Porażki7748,43%
Remisy42,52%
Przetrwane bitwy4628,93%
Zniszczone czołgi1180,74
Zniszczonych/zgonów1,04
Wykryte pojazdy1350,85
Zadane uszkodzenia1.954,25
Punkty zajęcia bazy210,13
Punkty obrony bazy700,44
Doświadczenie828,57
WN71083,61
WN81669,86
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew32000
Zwycięstwa1340,63%00,00%00,00%00,00%
Porażki1959,38%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy928,13%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi270,8400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,170,000,000,00
Wykryte pojazdy160,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.806,810,000,000,00
Punkty zajęcia bazy361,1300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy130,4100,0000,0000,00
Doświadczenie477,690,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew32
Zwycięstwa1340,63%
Porażki1959,38%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy928,13%
Zniszczone czołgi270,84
Zniszczonych/zgonów1,17
Wykryte pojazdy160,50
Zadane uszkodzenia1.806,81
Punkty zajęcia bazy361,13
Punkty obrony bazy130,41
Doświadczenie477,69
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1100,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia370,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie37,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1100,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia370,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie37,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi22,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.453,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie207,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi22,00
Zniszczonych/zgonów2,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia1.453,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie207,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew134000
Zwycięstwa6548,51%00,00%00,00%00,00%
Porażki6951,49%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5944,03%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi890,6600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,190,000,000,00
Wykryte pojazdy560,4200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.110,980,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6124,5700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5644,2100,0000,0000,00
Doświadczenie514,950,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew134
Zwycięstwa6548,51%
Porażki6951,49%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy5944,03%
Zniszczone czołgi890,66
Zniszczonych/zgonów1,19
Wykryte pojazdy560,42
Zadane uszkodzenia1.110,98
Punkty zajęcia bazy6124,57
Punkty obrony bazy5644,21
Doświadczenie514,95
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew392000
Zwycięstwa17544,64%00,00%00,00%00,00%
Porażki20953,32%00,00%00,00%00,00%
Remisy82,04%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy11930,36%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2850,7300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,040,000,000,00
Wykryte pojazdy3340,8500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia697,870,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5421,3800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy6531,6700,0000,0000,00
Doświadczenie369,530,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew392
Zwycięstwa17544,64%
Porażki20953,32%
Remisy82,04%
Przetrwane bitwy11930,36%
Zniszczone czołgi2850,73
Zniszczonych/zgonów1,04
Wykryte pojazdy3340,85
Zadane uszkodzenia697,87
Punkty zajęcia bazy5421,38
Punkty obrony bazy6531,67
Doświadczenie369,53
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew13000
Zwycięstwa861,54%00,00%00,00%00,00%
Porażki538,46%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy861,54%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi161,2300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów3,200,000,000,00
Wykryte pojazdy10,0800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.207,850,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie724,540,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew13
Zwycięstwa861,54%
Porażki538,46%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy861,54%
Zniszczone czołgi161,23
Zniszczonych/zgonów3,20
Wykryte pojazdy10,08
Zadane uszkodzenia2.207,85
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie724,54
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (396)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Rheinmetall Skorpion G 81616,86608111650,18%1852,96
Škoda T 40 6688,0442983149,34%1392,67
O-I Experimental5731,5342371150,49%1667,68
IS-381225,0752967447,48%1363,38
M41 Walker Bulldog8611,3047667450,74%1100,58
Conqueror92067,2366658051,72%2155,67
Progetto M35 mod. 46 81592,3369755650,54%1977,33
Bat.-Châtillon 12 t8732,1658652651,52%1388,72
T675483,5830749348,07%1042,62
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4264,6623046450,22%614,47
M53/M5591416,4455342448,58%1490,25
Churchill III 5439,8247839450,76%857,41
T-5491167,1256838744,96%1033,16
Grille 15102056,8655136951,22%1579,96
AT 15A 7889,0549436752,59%1367,08
T499733,9247935749,86%995,26
Rhm.-Borsig Waffenträger81263,9446034646,53%1295,40
KV-15438,7732234148,09%832,72
T-4481024,5649732547,38%1345,52
T3091806,8561032445,99%1584,39
T-34-856522,7634431648,42%875,92
Strv 103-091872,5659731552,38%1811,86
T2971052,8049330950,81%1342,04
KV-856531,6233830747,56%777,65
FV4005 Stage II101878,2352230042,00%1461,56
Cromwell6655,2345229653,38%1411,99
M40/M4381040,6147329549,49%1163,58
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81355,0576929354,27%2092,94
M54 Renegade 81692,7486329051,03%1867,28
Type 4 Heavy91475,4065628051,07%1396,43
Object 43091939,0872827849,28%1946,25
Waffenträger auf Pz. IV91607,3454727254,78%1413,21
Emil II91963,9174326949,81%1838,33
M127685,6231126642,86%753,41
E 7591364,3356826649,25%1184,28
Tiger I7981,8850925951,35%1254,94
Marder II3174,9716325547,84%373,64
AMX 50 10081144,0150425248,81%1184,02
Tiger 131 6810,0850724855,65%1463,50
AMX 50 12091380,2351824742,91%1109,58
Progetto M40 mod. 65102190,1161123643,22%1757,10
Ferdinand81220,8252223355,36%1366,11
Tiger II81033,6453522551,11%1110,63
Jagdtiger91918,0774821955,71%1851,76
UDES 0381505,9356621648,15%1639,31
ELC EVEN 90 8777,7669221651,85%1593,36
STB-1101994,2160521348,83%1617,34
Centurion Mk. 7/191808,1262121348,36%1933,86
O-Ho81106,0952120747,34%1153,05
KV-48938,6255020447,55%939,72
T28 Prototype81036,2448020249,50%1050,05
Leopard Prototyp A92023,0782420059,50%2213,19
M18 Hellcat6649,7335719450,52%1066,33
Leo71075,8361019363,73%2006,39
Bat.-Châtillon 25 t101568,0157919245,83%1247,58
T-1091473,4054719248,44%1426,61
Bat.-Châtillon 25 t AP91424,6265419050,53%1585,35
FV4004 Conway91773,3748618849,47%1761,55
T-345282,7025418451,09%669,15
T25/27621,1232918446,20%658,55
SU-10181432,7764218353,55%1735,32
UDES 1691653,0265917748,02%1579,91
WZ-111 model 1-491706,4865317146,20%1624,21
Caernarvon81528,1767117158,48%1952,09
Nashorn6610,2631417145,03%926,63
Concept No. 5102156,5365716644,58%1682,48
O-Ni7910,2748516455,49%1135,90
FV3046468,4026216442,07%666,72
Centurion Action X102099,3966316349,69%1748,53
SU-855360,5523416149,69%704,82
AMX 13 909951,6151915943,40%1335,19
Centurion Mk. I81124,7764715856,96%1564,22
SU-1006508,5632515752,87%804,96
M446576,1529415745,22%837,38
IS7773,6041615651,92%948,56
Leopard 1101959,6066315449,35%1495,13
IS-271061,6050414854,05%1523,04
T-437582,8040214845,95%773,74
Charioteer81505,0462414660,96%1851,74
T54E191430,7257614445,83%1269,72
Bishop5399,3626614352,45%858,55
Challenger71263,9155514053,57%2033,59
T 55A 91632,5258514044,29%1477,03
T-284246,9421513850,00%676,38
Strv 103B102276,5166913849,28%1625,38
E 75 TS 81433,1671513654,41%1731,61
Super Conqueror102105,2667813541,48%1503,23
Object 26391667,7761213548,89%1384,51
Ikv 90 Typ B7853,1043513445,52%1220,34
Panhard EBR 909799,3161613445,52%1045,03
KV-1S6450,8933213256,82%784,65
Jagdpanther7961,8951913058,46%1324,56
AMX M4 mle. 457739,1339412946,51%820,89
SU-1527783,4535812547,20%927,96
AMX 13 757763,9942912543,20%1792,65
GSOR 1006 Scheme 791781,8264712540,80%1682,20
SU-100M171265,5059112360,16%2107,59
TNH T Vz. 5191684,9265811852,54%1550,88
Strv S1 81676,6054011747,01%1835,72
Škoda T 5091700,7278411551,30%1623,73
T1 Heavy5432,0831311542,61%650,70
Ikv 65 Alt II6657,2133511444,74%1079,61
Manticore10876,6761811346,90%887,68
O-I6718,9541711257,14%1269,67
T26E4 SuperPershing 81266,6662811242,86%1589,29
AMX ELC bis5271,4630111254,46%913,29
AMX 30 1er prototype91830,8277111154,05%1965,19
T-1506456,2631510944,95%553,81
M415365,2922310839,81%375,24
Cruiser Mk. III391,1615010742,06%190,20
T376274,2230810742,99%528,43
TVP T 50/51101764,9159010542,86%1456,24
Type 586771,4949010546,67%1524,83
KV-37962,0353410348,54%1218,26
SU-130PM 81688,9180910353,40%1793,59
LTTB8624,1052810253,92%1104,25
Jagdpanzer IV6624,2634710145,54%989,41
Type 2597 Chi-Ha359,5815010159,41%166,22
Panhard AML Lynx 6x68567,7646810145,54%853,72
1108918,4459410046,00%888,69
ARL 446485,092769834,69%576,20
Type 6191430,666449842,86%1204,29
Tortoise92098,227749850,00%1841,90
Prototipo Standard B91561,136049540,00%1276,98
Emil I81449,177139454,26%1907,16
Ho-Ri 191842,797129242,39%1380,68
Pz.Sfl. IVc5453,042509245,65%881,59
M66329,692749141,76%262,50
50TP Tyszkiewicza92186,079059048,89%2097,66
212A91232,806678847,73%1021,89
Hotchkiss EBR7502,155058850,00%1003,61
Type T-345372,603078751,72%996,04
Vz. 64 Blesk8666,645768651,16%1150,83
T-804151,002248661,63%535,53
Object 261101290,425698551,76%1022,66
AMX 12 t6567,195008452,38%1876,17
STA-181013,846718051,25%1264,29
P.44 Pantera81332,007527955,70%1792,81
IS-3-II91382,596347946,84%1175,92
Sturer Emil7767,403087842,31%838,13
Black Prince7861,585897748,05%1077,62
Vz. 55102320,647037646,05%1799,96
59-166311,503707639,47%661,18
UDES 14 Alt 581510,137617652,63%2079,86
AMX AC mle. 4881335,016617648,68%1412,00
Comet7919,247337554,67%1656,53
CS-5991976,957777541,33%1784,24
T-703124,071717550,67%311,41
T28 Concept 71006,934847541,33%1369,37
Ares 8591865,308437455,41%1909,83
AE Phase I 91720,217517350,68%1507,67
VK 45.02 (P) Ausf. B91635,256467244,44%1495,80
Ikv 1035388,552947149,30%795,09
Churchill I5303,542747055,71%510,40
LPT-67 Šelma9836,477047057,14%1114,92
E 5091487,206936947,83%1380,83
Panhard AMD 178B6303,753706959,42%836,35
M-VI-Y91800,237506943,48%1835,75
Versuchspanzer 5792187,429196953,62%1876,77
Lansen C 81356,616566648,48%1698,24
Object 268 Version 4102099,155596541,54%1374,10
IS-2-II81456,028246459,38%1784,67
TNH 105/100081099,595566358,73%1404,83
LTG71022,215756363,49%2451,76
Progetto C50 mod. 6691909,988066253,23%1916,53
T-54 ltwt.9791,155276144,26%953,76
Tiger-Maus 91942,378816056,67%1759,73
WZ-120-1G FT 81535,987626055,00%1725,66
BT-7454,801205947,46%81,96
T-103 81372,835645949,15%1466,67
M5A1 Stuart4108,022305853,45%227,83
T92 HMC101292,895445745,61%1039,99
T-100 LT101121,636335745,61%1250,08
T-45 2174,392575759,65%874,73
60TP Lewandowskiego102243,096785655,36%1667,57
Churchill VII6734,095145646,43%1255,61
BDR G1 B5483,863175651,79%921,93
M48A5 Patton101971,795725648,21%1562,96
Ares 7581454,347515641,07%1668,89
Jagdpanzer E 100102099,386195541,82%1502,99
VK 36.01 (H)6499,173055435,19%563,78
Progetto CC55 mod. 5481528,787755461,11%1799,65
M8A14232,691965446,30%443,73
FV215b (183) 101881,796375349,06%1360,71
Type 5781832,968395358,49%2242,93
Indien-Panzer81000,105825242,31%1139,86
Vickers Mk. E Type B252,901135154,90%122,41
CS-5381199,086565143,14%1604,04
StuG III Ausf. G5207,001945048,00%280,45
AT 1581301,967245046,00%1341,03
E 100101362,426685048,00%912,78
FV601 Saladin81207,567245050,00%1509,42
53TP Markowskiego81177,946704934,69%1183,91
Ho-Ri 281541,717004843,75%1668,29
Marder 38T4345,172224850,00%780,77
Pz.Kpfw. 5581900,2910194856,25%1870,83
P.43 ter71089,576804755,32%1953,07
M3 Lee4206,171954744,68%556,09
T2881650,097524742,55%1728,64
Matilda4219,112274546,67%418,98
Škoda T 177612,565634542,22%1156,35
Kranvagn101979,665744440,91%1434,56
M374307,482024443,18%902,90
Achilles6549,433534450,00%883,40
M-III-Y81520,737364450,00%1817,28
VK 30.01 (H)5205,982334339,53%217,57
T2 Medium Tank233,981064348,84%72,65
Maus102219,588284360,47%1689,02
Type 4 Ju-To71182,555364238,10%1265,36
StuG IV 5461,153004151,22%1117,91
M46 Patton91515,787684050,00%1385,30
KV-26409,633044055,00%581,30
Pz.Kpfw. III Ausf. E3101,211343948,72%140,53
UDES 15/16102362,236383956,41%1825,16
Vz. 71 Tesák101050,547533953,85%1185,59
M24 Chaffee5177,592883969,23%563,74
M10 RBFM 5700,724873946,15%1573,46
Sav m/434232,762553847,37%476,22
M26 Pershing81058,346523842,11%1163,88
FV226 Contradictious 81695,297473847,37%1798,61
VK 45.02 (P) Ausf. A81349,167583756,76%1626,74
AMX M4 mle. 5191871,498903754,05%1742,02
M7 Priest377,531143641,67%64,18
Type 95 Heavy4213,062283630,56%461,81
Object 252U 81660,867593650,00%1774,93
Strv m/425371,202673540,00%865,39
M2 Light2103,412203455,88%317,84
Panhard EBR 10510782,324953435,29%628,11
Vickers Medium Mk. III397,941233333,33%112,36
Valentine3273,182823357,58%999,98
Lorraine 40 t 81440,246993357,58%1761,16
T-34-3 81149,645043333,33%1213,00
121B 102077,947523250,00%1557,74
Škoda T 256788,396153151,61%1571,05
Vz. 44-171358,817233158,06%2032,47
SU-14-28963,525403148,39%922,57
Ho-Ri 3102086,106063138,71%1191,75
Spähpanzer SP I C7724,296413148,39%1461,64
FSV Scheme A71302,977953151,61%2207,50
HWK 30 8984,816253148,39%1878,39
P.43 bis6766,935393053,33%1486,08
Covenanter5205,372293046,67%521,72
Type 6891507,106923050,00%1305,22
ST-I91485,476923040,00%1299,75
ARL V396723,695112944,83%1388,11
AMX 50 B101868,715822850,00%1358,13
BZ-5871200,796162850,00%1578,22
Object 430U102111,646422846,43%1859,47
Pawlack Tank6721,505512853,57%1094,37
Löwe 8855,435202853,57%817,01
Char Futur 4 91964,936952853,57%1872,49
Chi-To SP71322,676192748,15%1530,19
Pz.Kpfw. I Ausf. C3286,154332751,85%1563,64
Type 5 Chi-Ri7904,466972661,54%1630,10
T2071285,007412669,23%2343,99
Pz.Kpfw. II297,651392630,77%150,95
25TP KSUST II5478,693362650,00%1108,56
Cruiser Mk. IV4105,691582646,15%122,06
Birch Gun4242,161862544,00%758,80
Kampfpanzer 67102182,968992560,00%1781,27
Lago4233,332132437,50%469,13
M2 Medium Tank371,881042437,50%0,00
VK 28.016658,966062450,00%2193,48
Mäuschen91886,388252458,33%1679,80
M-II-Y71339,297682458,33%1975,92
IS-6 B 81235,005802441,67%1197,06
LHMTV8523,046732450,00%907,79
AMX M4 mle. 49 81254,426032441,67%1503,74
45TP Habicha71221,047822360,87%1978,62
Type 3 Ju-Nu61245,266572347,83%2001,75
AMX 50 Foch B101738,395162339,13%1202,68
VK 100.01 (P)81406,268332360,87%1727,57
T1 Cunningham158,411002240,91%90,20
SU-54104,821072227,27%2,76
KV-137886,276912254,55%1672,80
BZ-16681240,457112263,64%1484,97
Durchbruchswagen 24113,951492231,82%39,19
Ares 90102174,058112250,00%1877,43
50TP prototyp 81185,106372147,62%1154,23
Sturmpanzer II4152,901312119,05%222,03
T9592046,058552147,62%1844,87
Strv 746557,203262040,00%831,74
T56 GMC3106,951492065,00%310,29
M10391547,757762045,00%1331,31
Sherman VC Firefly 61014,407282055,00%2054,18
BT-2296,631281952,63%317,43
Panther II81144,745211942,11%1324,27
E 50 Ausf. M102192,426891952,63%1716,99
BT-7 artillery 3127,841931957,89%390,04
Type 4 Chi-To6859,117681861,11%1968,23
AT 771205,007271850,00%1544,97
T110E4102005,836491850,00%1333,66
Object 430 Version II91114,896261850,00%960,86
King Tiger (Captured) 71118,837181861,11%1507,98
CS-63102016,827851758,82%1641,13
Staghound Mk. III6887,416911752,94%1736,57
14TP4311,812591656,25%1274,09
Sexton II389,88961631,25%96,15
AMX AC mle. 4671183,757531668,75%2063,83
AMX 65 t81100,946211637,50%1054,19
Pz.Kpfw. VII102261,565961643,75%1603,07
GSOR the TANK 91461,316591637,50%1237,46
Hirschkäfer111779,757911668,75%1172,11
T-116 3266,882531656,25%1177,94
M5 Stuart4180,602541560,00%466,53
T57 Heavy101221,805661553,33%771,71
Panzerjäger I2157,291531464,29%581,74
Type 5 Heavy102243,576891457,14%1663,95
SMV CC-567853,714471442,86%1083,01
GSOR 3301 AVR FS91270,647931442,86%2165,35
Churchill Crocodile 61450,2910051471,43%2312,57
T1 HMC248,15961361,54%212,70
Rinoceronte102305,085981338,46%1555,08
MS-1140,08761338,46%0,17
T3281649,7710961353,85%2174,32
Leopard 120 Verbessert111678,854661323,08%1033,96
T-29 3352,693131323,08%1285,99
Type 3 Chi-Nu5455,504461241,67%1184,22
BZ-75102321,256561225,00%1384,80
Executor112183,428791258,33%1723,33
Stridsyxa 81483,338551258,33%1780,29
Tiger (P)7857,095861163,64%1081,16
T-60267,181331136,36%42,57
LT vz. 383140,701781040,00%356,19
CS-4471146,405711070,00%1738,75
IS-7101527,604541040,00%944,54
Type 95 Ji-Ro61315,407761060,00%2489,06
Pz.Kpfw. I226,40691020,00%0,00
Object 140101685,506401050,00%1369,91
Škoda T 27 81493,207391050,00%1810,84
Carro d'assalto P.8871035,00747966,67%1627,38
SMV CC-678982,11432944,44%903,49
SU-26363,11110944,44%59,37
Loyd Gun Carriage277,89113955,56%424,32
Archer5354,89303944,44%626,41
Kunze Panzer 91561,44530933,33%1213,07
Fantôme 91638,11551922,22%1417,76
Strv m/40L3162,63258850,00%421,03
B1448,00139850,00%98,72
VK 30.01 (P)61015,50430850,00%1618,12
Mitsu 10851068,38501862,50%2367,51
FV217 Badger101746,00566837,50%932,77
M-V-Y102086,88761862,50%1656,20
KV-220-2 5456,63586887,50%827,14
T110E5102318,00906757,14%1687,73
T110E3101972,43735757,14%1477,93
FV230 Canopener101889,57798742,86%1292,18
TS-54 81022,14537742,86%861,55
T26E5 81074,00745771,43%1512,25
T-46399,33187633,33%140,64
M24E2 Super Chaffee 6440,00428633,33%1159,21
Excalibur 6659,50419650,00%817,89
D23186,60171520,00%514,15
Konštrukta T-34/1007569,00559560,00%839,58
Type 5 Ke-Ho4647,40575560,00%2765,69
VK 16.02 Leopard5536,60702580,00%2296,68
T3 HMC2220,40167520,00%797,55
Somua SAu 404290,80437580,00%839,64
S35 CA5409,60465580,00%902,32
AEC Armoured Car5718,20311520,00%1446,21
FV4202 81369,60832560,00%1733,55
Ikv 723196,003994100,00%612,02
Type 91 Heavy317,5087425,00%1,70
Strv 107-12111516,75435425,00%673,37
Object 25791318,50705450,00%1213,43
MTLS-1G14 3322,254334100,00%1523,56
T-127 3178,75252450,00%519,83
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8779,50343425,00%577,25
TKS z n.k.m. 20 mm 2259,003233100,00%1480,63
Renault Otsu128,3367333,33%0,00
Black Prince II 71091,33793366,67%1429,82
Matilda Black Prince 5450,33383366,67%1176,87
Turán III prototípus 5342,33399333,33%568,25
Chi-Go 7993,0010233100,00%1366,62
Fiat 30001252,0024020,00%1503,49
Vickers Medium Mk. II275,00174250,00%204,93
Škoda T 245494,00552250,00%1551,03
A-205160,50336250,00%378,42
T-2620,003620,00%0,00
Cruiser Mk. I134,00150250,00%85,92
T-34 with L-11 4489,50294250,00%1389,50
L-60 280,5012320,00%161,01
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5105,009020,00%0,00
43 M. Toldi III 3228,00314250,00%1125,19
LT vz. 35276,001511100,00%349,02
Leichttraktor112,002411100,00%261,00
Gabler’s Destroyer 5470,0030610,00%999,01
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6460,0027010,00%996,54
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5133,0016810,00%12,63
IS-2 shielded 72290,0013081100,00%3122,59
Object 283 91909,0015931100,00%2195,74
KV-1SA 51149,0013611100,00%2751,04
M4A3(76)W Sherman 61140,0047910,00%1469,47
Strv 81 81785,0013201100,00%2996,68
Sexton I 3266,003081100,00%838,84
FCM 2C 3651,004771100,00%2513,96

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 28.02.2026
Stopień: Podoficer
Dołączył: 16.12.2022
Opuścił klan: 22.01.2023