arthee

clanlogo
Stopień: Dowódca
Dołączył: 14.06.2013

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew702510036
Ø Poziom7,650,000,009,89
Zwycięstwa3279146,68%00,00%00,00%1438,89%
Porażki3641251,83%00,00%00,00%2158,33%
Remisy10481,49%00,00%00,00%12,78%
Przetrwane bitwy1805925,71%00,00%00,00%513,89%
Zniszczone czołgi512450,7300,0000,00120,33
Zniszczonych/zgonów0,980,000,000,39
Wykryte pojazdy484900,6900,0000,00381,06
Zadane uszkodzenia959,120,000,001.189,28
Punkty zajęcia bazy841401,2000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy197860,2800,0000,0000,00
Doświadczenie579,770,000,00641,06
WN7844,390,000,00470,32
WN81004,670,000,001222,69
Ogółem
Ilość bitew70251
Ø Poziom7,65
Zwycięstwa3279146,68%
Porażki3641251,83%
Remisy10481,49%
Przetrwane bitwy1805925,71%
Zniszczone czołgi512450,73
Zniszczonych/zgonów0,98
Wykryte pojazdy484900,69
Zadane uszkodzenia959,12
Punkty zajęcia bazy841401,20
Punkty obrony bazy197860,28
Doświadczenie579,77
WN7844,39
WN81004,67
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew36
Ø Poziom9,89
Zwycięstwa1438,89%
Porażki2158,33%
Remisy12,78%
Przetrwane bitwy513,89%
Zniszczone czołgi120,33
Zniszczonych/zgonów0,39
Wykryte pojazdy381,06
Zadane uszkodzenia1.189,28
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie641,06
WN7470,32
WN81222,69
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1056000
Zwycięstwa39737,59%00,00%00,00%00,00%
Porażki62258,90%00,00%00,00%00,00%
Remisy373,50%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy28426,89%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi5330,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,690,000,000,00
Wykryte pojazdy9820,9300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.365,640,000,000,00
Punkty zajęcia bazy14121,3400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy7660,7300,0000,0000,00
Doświadczenie544,960,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1056
Zwycięstwa39737,59%
Porażki62258,90%
Remisy373,50%
Przetrwane bitwy28426,89%
Zniszczone czołgi5330,50
Zniszczonych/zgonów0,69
Wykryte pojazdy9820,93
Zadane uszkodzenia1.365,64
Punkty zajęcia bazy14121,34
Punkty obrony bazy7660,73
Doświadczenie544,96
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew567000
Zwycięstwa21537,92%00,00%00,00%00,00%
Porażki32557,32%00,00%00,00%00,00%
Remisy274,76%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy17530,86%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2640,4700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,670,000,000,00
Wykryte pojazdy4800,8500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia887,780,000,000,00
Punkty zajęcia bazy15892,8000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy7591,3400,0000,0000,00
Doświadczenie418,180,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew567
Zwycięstwa21537,92%
Porażki32557,32%
Remisy274,76%
Przetrwane bitwy17530,86%
Zniszczone czołgi2640,47
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy4800,85
Zadane uszkodzenia887,78
Punkty zajęcia bazy15892,80
Punkty obrony bazy7591,34
Doświadczenie418,18
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew203000
Zwycięstwa8541,87%00,00%00,00%00,00%
Porażki11657,14%00,00%00,00%00,00%
Remisy20,99%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5225,62%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1050,5200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,700,000,000,00
Wykryte pojazdy1280,6300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia490,670,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5992,9500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1800,8900,0000,0000,00
Doświadczenie365,560,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew203
Zwycięstwa8541,87%
Porażki11657,14%
Remisy20,99%
Przetrwane bitwy5225,62%
Zniszczone czołgi1050,52
Zniszczonych/zgonów0,70
Wykryte pojazdy1280,63
Zadane uszkodzenia490,67
Punkty zajęcia bazy5992,95
Punkty obrony bazy1800,89
Doświadczenie365,56
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew158000
Zwycięstwa4629,11%00,00%00,00%00,00%
Porażki11170,25%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,63%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3824,05%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi980,6200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,820,000,000,00
Wykryte pojazdy980,6200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia960,530,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2371,5000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy170,1100,0000,0000,00
Doświadczenie396,330,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew158
Zwycięstwa4629,11%
Porażki11170,25%
Remisy10,63%
Przetrwane bitwy3824,05%
Zniszczone czołgi980,62
Zniszczonych/zgonów0,82
Wykryte pojazdy980,62
Zadane uszkodzenia960,53
Punkty zajęcia bazy2371,50
Punkty obrony bazy170,11
Doświadczenie396,33
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1009000
Zwycięstwa43443,01%00,00%00,00%00,00%
Porażki55755,20%00,00%00,00%00,00%
Remisy181,78%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy33433,10%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi8110,8000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,200,000,000,00
Wykryte pojazdy6890,6800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.158,170,000,000,00
Punkty zajęcia bazy22692,2500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy25602,5400,0000,0000,00
Doświadczenie595,800,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1009
Zwycięstwa43443,01%
Porażki55755,20%
Remisy181,78%
Przetrwane bitwy33433,10%
Zniszczone czołgi8110,80
Zniszczonych/zgonów1,20
Wykryte pojazdy6890,68
Zadane uszkodzenia1.158,17
Punkty zajęcia bazy22692,25
Punkty obrony bazy25602,54
Doświadczenie595,80
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3439000
Zwycięstwa141741,20%00,00%00,00%00,00%
Porażki189955,22%00,00%00,00%00,00%
Remisy1233,58%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy109531,84%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20550,6000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,880,000,000,00
Wykryte pojazdy25670,7500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia950,210,000,000,00
Punkty zajęcia bazy71172,0700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy41541,2100,0000,0000,00
Doświadczenie521,050,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3439
Zwycięstwa141741,20%
Porażki189955,22%
Remisy1233,58%
Przetrwane bitwy109531,84%
Zniszczone czołgi20550,60
Zniszczonych/zgonów0,88
Wykryte pojazdy25670,75
Zadane uszkodzenia950,21
Punkty zajęcia bazy71172,07
Punkty obrony bazy41541,21
Doświadczenie521,05
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1020000
Zwycięstwa45744,80%00,00%00,00%00,00%
Porażki55854,71%00,00%00,00%00,00%
Remisy50,49%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy31731,08%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi7280,7100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,040,000,000,00
Wykryte pojazdy5560,5500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.687,260,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5680,5600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy13121,2900,0000,0000,00
Doświadczenie649,650,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1020
Zwycięstwa45744,80%
Porażki55854,71%
Remisy50,49%
Przetrwane bitwy31731,08%
Zniszczone czołgi7280,71
Zniszczonych/zgonów1,04
Wykryte pojazdy5560,55
Zadane uszkodzenia1.687,26
Punkty zajęcia bazy5680,56
Punkty obrony bazy13121,29
Doświadczenie649,65
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (615)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Löwe 81119,26707151950,56%1252,80
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5448,59339137150,98%1193,08
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6715,24569100349,75%1387,68
M446634,7952496047,81%973,26
KV-15545,9538383749,46%1177,48
T-1091423,3955581543,44%1349,88
M2 Light2504,4350577658,51%2582,90
T3091509,2071775950,07%1273,48
Lorraine 155 mle. 518979,2256475247,74%1029,62
T26E4 SuperPershing 8898,3465968545,11%1001,93
IS-38993,5844964145,24%1005,29
T-1506605,8940963949,30%935,58
T297913,7654363846,55%1079,23
KV-26768,7957759349,24%1311,75
T-5491098,7467259246,28%1002,55
Rinoceronte101566,8465552840,53%985,23
Pz.Kpfw. II2412,6643750852,76%1997,17
Kampfpanzer 50 t 91399,2677548449,38%1086,19
T110E4101826,2364447445,36%1252,47
FV380591183,6952247143,31%1144,64
Controcarro 3 Minotauro101681,6869447045,32%1028,22
T28 Prototype81196,0962243943,74%1238,89
Tiger II81034,0953143344,34%1086,53
Bat.-Châtillon 155 5591201,1753443046,05%1137,42
M53/M5591413,4360442650,47%1448,49
Concept 1B 91516,7280342650,00%1097,60
Tiger I7742,4045542444,81%806,52
WZ-1209870,0561941941,77%661,19
FV4202 8823,5566041842,82%890,14
AMX 13 909620,8057540944,50%723,69
SU-122-44 7891,2563940555,31%1231,15
Tortoise91394,0972239847,99%967,30
SU-100Y 6738,7555539852,51%1311,68
VK 45.02 (P) Ausf. B91525,0675839347,33%1417,06
T26E5 Patriot 8974,4474638646,63%1067,30
Rheinmetall Skorpion 8852,3253038138,32%598,45
Jagdtiger91586,5465537241,94%1218,32
AMX M4 mle. 49 81043,9976237048,92%1167,42
E 7591459,3176436550,96%1339,64
VK 36.01 (H)6545,4534935950,42%880,09
Jagdpanzer E 100101746,5361135242,33%1126,79
SU-130PM 81111,5761834943,84%906,38
M10391290,1267734744,38%1106,06
T-54 ltwt.9718,0558833242,47%831,62
E 100101643,3366732942,86%1120,66
IS-7101354,3965632643,25%873,58
Hummel6685,9642732450,31%970,88
Chrysler K GF 81039,7472532148,60%1107,17
Ferdinand81144,1962431947,96%1100,52
G.W. Panther7771,2150731748,26%837,65
T-34-28645,2158831546,35%677,16
Bat.-Châtillon Bourrasque 8932,0663731343,45%860,98
G.W. Tiger91377,7455730744,95%1365,32
BZ-176 81247,9577929250,34%1062,48
T698991,4367328949,83%1224,36
FV3046615,4445528748,78%1059,48
G.W. Tiger (P)8959,8253328547,37%1055,52
T54E191180,0963628340,28%932,19
Škoda T 5091301,5670128247,87%1188,97
Object 70491564,9067328243,26%1164,36
G.W. E 100101342,4947628147,33%1189,73
Emil II91465,2275327746,93%1291,49
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81034,1773627544,73%1262,41
Cobra 91223,9066627247,06%921,33
T9591307,3262427143,17%858,42
Object 252U 81226,5377427152,77%1279,17
O-I6846,9970326957,99%1654,67
IS7719,7640726641,35%818,63
Bat.-Châtillon 25 t AP91088,6662926444,70%933,51
Strv 103-091374,8761825845,74%1039,52
Tiger (P)71059,1171925550,20%1497,94
GSOR 1008 81171,0567825543,53%1086,78
Type 4 Heavy91081,3564725146,22%826,22
WZ-111 model 1-491275,4765924940,16%1012,24
M40/M4381126,6457524848,39%1298,95
E 5091169,5266324144,40%938,32
Škoda T 56 81285,4074324145,64%1062,60
Caernarvon81034,6168423947,70%1150,35
T3281012,5666223751,05%1124,42
T25/27850,9555123548,09%1193,01
SU-1018832,4559723048,70%809,09
M127810,7653222949,78%970,75
Object 26391315,0464322944,98%978,35
Bat.-Châtillon 25 t101324,9363822842,98%934,22
AMX 50 12091101,9654222644,25%858,62
AMX M4 mle. 54101510,9770222645,13%924,66
AMX Canon d'assaut 105 8995,9761922642,04%835,06
FV215b (183) 101335,0957822542,22%793,47
Emil I81058,2070622045,45%1024,83
T71 DA7466,4956122041,82%722,09
Object 780 101698,3969422037,27%1036,93
Conqueror91290,5969921747,00%1066,22
Conqueror Gun Carriage101137,5646421645,37%885,73
Bisonte C45 81254,4777221645,37%1225,03
FV20781051,5955021447,20%1330,95
T34 B 81001,8349821446,26%1189,41
KV-856830,7054821346,95%1463,33
AMX AC mle. 488963,0960721046,19%923,78
T-54 first prototype 8912,5174021049,05%1101,01
T110E5101397,6663020937,80%853,01
M66377,1626620844,71%355,74
T-34-856493,6729920849,52%819,12
WZ-111G FT91378,8264320646,12%961,06
50TP prototyp 81134,3174720452,45%1171,18
SU-86709,4757120248,02%877,24
Lorraine 155 mle. 507722,3049120246,04%747,76
WZ-113G FT101435,9562020242,08%736,37
T499688,0954119639,80%693,53
T288961,2759919548,72%884,74
ISU-15281264,6663919449,48%1278,99
M10 Wolverine5401,9628519350,26%829,17
Centurion Mk. 7/191180,7165119241,67%950,26
Grille5560,4524318852,66%1325,49
Progetto C50 mod. 6691445,1779918654,84%1308,35
AMX 13 757308,6744718643,55%420,99
T-345260,9427118551,89%565,57
M46 Patton91094,2659918436,41%774,77
ShPTK-TVP 100 8816,1659318445,11%694,80
Grille 15101279,5959518045,56%695,70
M7 Priest3446,7020817946,93%1378,93
Ares 90101146,2565417942,46%662,04
AMX M4 mle. 5191626,1577617546,86%1377,97
T1 Heavy5371,8625717440,23%524,14
VK 30.01 (P)6498,7040017443,68%701,71
VK 45.02 (P) Ausf. A8985,3767717447,13%1142,41
IS-M8967,3567417444,83%989,25
IS-4101548,2750817339,88%1054,38
TVP VTU Koncept8678,5460217045,88%746,55
Strv 103B101508,1262617041,18%829,70
Spähpanzer Ru 2519591,4253217042,94%639,14
M48A5 Patton101349,0765416241,36%869,05
Crusader 5.5-in. SP7831,8954816152,80%1215,88
Großtraktor - Krupp 3470,0959616151,55%1820,51
UDES 038847,2054016047,50%739,67
60TP Lewandowskiego101764,9468815937,11%1063,23
AE Phase I 91336,0872315942,77%1034,45
T-34-17669,2057115846,20%849,04
M54 Renegade 81187,9772915645,51%1162,50
AMX 30 1er prototype91163,0467115550,32%1016,06
Object 70591524,1276815451,30%1410,28
AMX 50 10081127,4265515345,10%1200,83
WZ-111-1G FT8958,5359515246,71%918,84
Leopard 1101157,6258415235,53%576,26
AMX 65 t8777,3457715240,13%633,80
ISU-152K 8931,3659215146,36%815,48
XM57 81095,8962015139,07%778,92
Konštrukta T-34/1007558,8545315040,67%676,78
T57 Heavy101388,5554215032,67%772,47
SU-1006600,9750714953,02%951,96
Challenger7654,2847214941,61%637,27
Maus101526,8369914743,54%948,30
Progetto M35 mod. 46 81137,9471914747,62%1183,48
E 75 TS 81174,4078314652,74%1285,63
AMX 13 F3 AM6656,6651014550,34%871,51
EMIL 1951 81197,7270614543,45%1111,77
S-517769,4949314452,08%844,72
WZ-1328541,3657614449,31%774,20
Object 43091338,3074614450,00%1109,38
Bofors Tornvagn 81047,9765014440,97%944,73
Type 71101362,6670414344,76%754,83
Somua SM 81302,2077214345,45%1206,06
Churchill I5473,4945714261,27%1056,61
VK 45.03 7946,7366314246,48%1134,01
T110E3101857,4467614145,39%1263,97
Matilda IV 5348,8428314145,39%799,77
105 leFH18B2 5720,4256313957,55%1379,16
IS-3-II91074,6064813946,76%810,50
53TP Markowskiego8916,7065613745,26%850,14
Leo7634,6854913644,12%781,75
Toro 91319,2072913647,06%1111,39
CS-538772,1056413539,26%822,14
AMX 50 Foch91340,3664013540,74%951,19
Ikv 90 Typ B7583,3044913438,06%577,31
Prototipo Standard B91131,8361613343,61%805,77
Black Prince7820,8369213251,52%1050,22
WZ-1317577,2153613141,22%993,60
Type 586600,0053813147,33%1068,75
FV217 Badger101544,1571913147,33%906,03
ASTRON Rex 105 mm 81165,0071513141,22%1075,10
AMX Chasseur de chars 8705,9060313141,22%681,05
Pudel 6547,9355313050,77%842,35
1108950,5073213057,69%1060,48
T376433,6757613050,77%1067,02
Vz. 55101546,6969712845,31%970,67
BZ-75101382,4866912839,84%703,04
FV230 Canopener101341,6562912835,94%648,43
O-Ho81046,7872712758,27%1220,90
Kunze Panzer 91055,7666512747,24%836,44
P.44 Pantera8853,8560812646,03%887,81
Dicker Max 6678,9051412648,41%1090,94
MT-256258,4849612549,60%617,33
Panhard EBR 75 (FL 10) 8240,9847812544,00%156,97
M26 Pershing8830,7764212444,35%874,77
Centurion Mk. I8929,5470512350,41%1155,88
T25 Pilot Number 1 8799,4665512343,09%873,00
Lorraine 40 t 81125,6571112353,66%1260,15
IS-2-II8958,8661512243,44%957,61
T-284127,2416112143,80%165,13
T216282,7948812149,59%633,88
Hotchkiss EBR7358,7143812139,67%518,43
Type T-345406,9337612047,50%1018,56
M36 Jackson6462,6826612040,00%547,83
Panther II8724,9357912042,50%713,95
SU-100M17656,6753612049,17%728,50
LTTB8412,4257712048,33%580,78
CS-52 LIS 8884,6462512046,67%839,30
Super Hellcat 7616,4052311744,44%713,10
UDES 1691039,6659511642,24%732,46
AMX 50 B101260,6663611643,10%759,61
SU-1527811,9058811553,91%1078,47
Type 63 81009,5066111540,00%860,05
Type 6191188,6169211448,25%1040,87
Ikv 65 Alt II6496,2836211448,25%758,87
O-Ni71072,1174711452,63%1394,93
CS-63101125,3464911445,61%679,10
T-448833,2964911348,67%932,84
Indien-Panzer8826,4357811340,71%834,18
Object 777 Version II 91366,0075711343,36%1114,99
T-100 LT101085,6879210956,88%1309,17
XM66F 81061,6658510939,45%837,11
Churchill VII6737,7760310748,60%1453,88
Object 705A101461,6763010734,58%806,35
Caliban 8924,2467110443,27%927,04
UDES 14 Alt 58956,7367710354,37%1151,59
Leopard Prototyp A91127,7959710341,75%795,35
Panhard EBR 10510668,2861510342,72%537,67
SU-14-281049,5460610245,10%1092,18
Škoda T 256436,5046710145,54%660,92
M374295,6917710150,50%1030,98
Rhm.-Borsig Waffenträger8953,0455910148,51%815,30
M4A1 Sherman5376,7326710046,00%847,69
NC 70 Błyskawica101101,1760910044,00%572,80
M4A3E2 Sherman Jumbo6525,0836610051,00%990,72
Object 430 Version II9814,2154310041,00%530,73
Strv S1 81034,2555010038,00%797,44
Controcarro 1 Mk. 291382,037439753,61%1115,88
BT-22173,882089651,04%776,92
STA-18765,166039645,83%815,77
IS-27931,036389548,42%1229,28
Comet7604,215649445,74%789,45
Object 430U101559,678059355,91%1235,65
Bat.-Châtillon 12 t8473,155549250,00%709,74
KPz 3 Projekt 07 HK 91050,665449235,87%641,51
AMX AC mle. 467768,055019137,36%860,67
Waffenträger auf Pz. IV91305,356489154,95%1048,73
AMX 12 t6279,303999052,22%620,69
TVP T 50/51101126,935528935,96%618,27
121101275,886078840,91%886,02
Churchill Gun Carrier6411,523578837,50%467,56
Concept No. 5101005,945838839,77%496,24
T-832 81216,446908839,77%1047,59
45TP Habicha7806,376138750,57%970,29
WZ-131G FT6431,724088747,13%594,60
T-34-85M 6548,205218745,98%714,17
Kampfpanzer 67101250,087568653,49%795,96
Škoda T 27 8957,567048658,14%1165,22
Valentine3224,092728543,53%644,16
KV-481052,246608536,47%948,19
M18 Hellcat6745,685648557,65%1409,64
Charioteer8891,445388541,18%739,75
P.43 ter7999,117538455,95%1798,95
AMX 50 Foch (155) 101293,885758440,48%692,48
M3 Lee4157,491818355,42%461,35
Object 274a 8914,526398240,24%917,91
VK 75.01 (K) 81168,897018240,24%1260,06
Panhard EBR 909524,335028133,33%465,40
King Tiger (Captured) 71005,917778156,79%1341,10
Type 4 Chi-To6520,044948050,00%869,88
M41 Walker Bulldog8377,444618041,25%410,68
Manticore10828,596988048,75%826,86
Panther7666,445737939,24%929,91
T-34-2G FT7570,344897949,37%618,24
FV201 (A45) 7696,346427954,43%864,05
SMV CC-64 Vipera 8997,726337841,03%817,39
Char Futur 4 91255,366577842,31%946,81
59-166406,274727742,86%928,40
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4348,123097652,63%838,94
SU-85B4206,761747542,67%302,62
212A91010,846417550,67%816,64
50TP Tyszkiewicza91255,786767445,95%1017,95
Pz.Kpfw. III Ausf. J4152,492047447,30%221,04
T404209,691977454,05%410,99
Panhard AML Lynx 6x68455,144947436,49%543,11
AMX M4 mle. 457768,216097350,68%926,19
FV4201 Chieftain Proto 91124,226657341,10%836,48
ARL 446691,795637152,11%1221,48
M415439,143877050,00%657,32
Type 3 Chi-Nu5339,993676847,06%766,69
P.43 bis6570,935196850,00%994,56
UDES 15/16101382,457276750,75%920,83
Lorraine 50 t 91223,946746743,28%911,27
O-I Experimental5546,834896646,97%964,90
Strv K 91354,117006639,39%1063,03
Rambo 91097,176486435,94%762,18
Kranvagn101282,716186339,68%753,30
Object 752 91328,878116259,68%1060,31
AMX 13 105 AM mle. 505381,053426142,62%612,87
Strv m/42-57 Alt A.2 6654,895766145,90%1020,44
T207819,106876058,33%1215,68
A-20587,952266056,67%182,38
SU-855303,272645950,85%550,07
Strv m/425292,323635952,54%694,53
Ikv 1035299,222275843,10%518,01
BDR G1 B5476,104695846,55%807,88
AT 158819,226605860,34%803,58
T-437533,823065736,84%584,70
AT 25341,443785752,63%701,94
IS-3A Peregrine 81054,777495749,12%900,42
Alecto4321,633175642,86%740,35
AT 86443,484345648,21%567,98
Sturer Emil7515,074545648,21%528,78
Wespe3311,821985565,45%1288,19
TL-7 91200,757535552,73%961,24
Type 5 Chi-Ri7645,265195444,44%847,55
Pz.Kpfw. VII101632,816665433,33%979,60
M75309,724395350,94%1124,48
Object 268101508,235105333,96%863,41
M47 Iron Arnie 8964,345645330,19%839,31
Cromwell6608,196095257,69%1198,53
Object 4168536,625175248,08%469,29
Lago4175,572115152,94%410,01
P26/404271,293545150,98%607,20
VK 30.02 (M)6526,965705156,86%982,01
Object 268 Version 4101823,616965145,10%1189,45
VK 168.01 Mauerbrecher 8960,046605139,22%868,57
Object 268 Version V 101433,556515150,98%899,36
FV4005 Stage II10859,304915042,00%384,18
Panhard AMD 178B6488,405505050,00%1336,08
KV-4 KTTS 8850,966045044,00%734,89
Crusader6282,273274942,86%691,29
Pz.Kpfw. III Ausf. E364,511214936,73%0,00
FV4004 Conway91087,126404957,14%909,12
AMX 13 10510917,848214959,18%1012,67
Carro da Combattimento 45 t 101308,536044938,78%735,53
T23E3 7474,294974841,67%540,67
Turtle Mk. I 81087,047514850,00%932,90
Sav m/434192,261834738,30%269,27
VK 30.02 (D)7778,516984759,57%1274,10
Ho-Ri 3101603,836214742,55%885,13
BZT-70 101475,267504746,81%755,04
Achilles6463,854364748,94%689,79
Object 277101651,156604740,43%1051,89
P.435331,914344652,17%843,37
Vz. 71 Tesák10641,745854645,65%471,06
GSOR 1006 Scheme 791052,356024641,30%649,40
M-V-Y101270,376804647,83%751,45
K-2 81059,766454634,78%902,68
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3603,287694654,35%1867,77
TS-5 81217,856514636,96%1028,97
Birch Gun4223,502694447,73%662,17
Super Conqueror101498,937054445,45%932,46
Pz.Kpfw. 5581139,457014436,36%740,00
Strv 746537,285354351,16%946,31
60G FT5391,863384346,51%635,90
Heavy Tank No. VI 6639,656184360,47%1037,11
WZ-120-1G FT 81073,915714330,23%844,58
VK 30.01 (H)5432,154214134,15%884,75
B.U.G.I.6540,074464143,90%690,82
CS-447779,616344153,66%1083,39
WZ-132A9459,665004141,46%383,62
AMX 105 AM mle. 474332,713484158,54%1182,20
Kpz. 3 GST Turm 8985,496314143,90%753,31
M-IV-Y 81084,396694146,34%971,50
T28 Concept 7768,886124148,78%1021,08
Škoda T 245257,453394045,00%490,06
Progetto M40 mod. 65101322,586594047,50%827,20
Leichttraktor1215,832104050,00%977,62
Type 5 Heavy101584,086904037,50%826,60
SDP 58 Kilana81150,566783948,72%1176,78
Obsidian 8813,796513943,59%814,63
M24 Chaffee5219,054053847,37%560,39
Matilda4331,813873650,00%772,21
CC-46 Pancernik 91372,506303633,33%838,59
ARL V396652,534893644,44%1102,18
Bat.-Châtillon 155 58101173,816183644,44%824,65
A-447911,397483672,22%1498,84
E 50 Ausf. M101242,316583545,71%810,68
Object 140101313,406243537,14%849,87
Kampfpanzer 07 RH 8880,515443531,43%781,39
T78 6678,915533557,14%902,81
ST vz. 394189,883223455,88%518,43
WZ-111 model 5A101149,326793450,00%734,45
Centurion Action X101378,096463447,06%931,30
FV227 Conceiver8981,826533444,12%880,99
Caernarvon Action X 81142,657403432,35%1213,98
Type 1 Chi-He4323,303753357,58%949,33
14TP4198,422563336,36%456,53
M2 Medium Tank3104,551363345,45%172,15
FSV Scheme A7877,336143336,36%1216,54
Rheinmetall Panzerwagen10714,845803237,50%493,80
T1 Cunningham1139,032203161,29%805,78
Type 95 Heavy4221,713323151,61%623,54
SU-76M4149,841383151,61%257,08
T92 HMC10906,134973138,71%493,32
T-28E with F-30 4444,234493138,71%866,58
SMV CC-567589,234673036,67%557,11
M56 Scorpion 7608,735243043,33%619,74
GSR 3301 Setter7260,303953043,33%313,50
Type 2597 Chi-Ha3244,343562955,17%905,30
SDP 60 Gonkiewicza91297,936892948,28%950,37
Object 25791193,867072944,83%918,19
T14 5585,435882835,71%1029,06
Lion 101345,546832846,43%944,50
CS-5991373,226402737,04%1075,36
VK 100.01 (P)81068,157422755,56%1114,52
K-91-PT 91350,377652755,56%1169,51
Versuchspanzer 5791336,707242744,44%942,71
Object 452K 101533,785622725,93%813,32
SU-263154,501382653,85%318,20
Nashorn6676,354602653,85%1025,49
K-91101353,966512642,31%937,34
Ares 758837,775932634,62%652,65
TT-130M 91158,626952646,15%857,81
T-463115,881672560,00%410,06
Cruiser Mk. II2336,123072544,00%1605,60
H3 91053,646452544,00%658,14
TS-6 91157,247392552,00%970,63
122 TM 8967,846882544,00%945,49
SMV CC-678716,005592445,83%588,75
M5 Stuart4216,293412454,17%499,90
FV601 Saladin8594,675942450,00%567,28
IS-2 shielded 7878,635922437,50%863,14
MKA 2383,085352450,00%1498,84
Kanonenjagdpanzer 105 8802,465502437,50%557,44
Excalibur 6587,465662454,17%826,62
BT-74108,261332347,83%182,97
Pz.Kpfw. 35 (t)275,261282360,87%314,69
FCM 36 Pak 40 3190,612162339,13%266,31
AMX 383100,351472352,17%174,90
Covenanter5165,041812343,48%310,92
SDP 57 Gowika7617,524782343,48%575,35
Pz.Sfl. IVc5338,263272352,17%619,15
FV229 Contender91207,837012339,13%776,79
Nergal 81187,357562352,17%1213,71
40TP Habicha6584,004972240,91%935,99
Sturmpanzer II4228,321492250,00%639,60
S35 CA5494,365062268,18%1174,54
Chi-To SP7959,246262147,62%953,29
LT-432 8665,765782133,33%951,08
T95/FV4201 Chieftain 101311,768932166,67%825,73
LHMTV8285,525992166,67%462,71
M5A1 Stuart4301,603262030,00%920,56
MS-1123,50862050,00%77,79
STB-1101264,555852030,00%736,03
Ho-Ri 28825,655992040,00%646,98
E 65 Zwilling 81068,858002060,00%951,41
25TP KSUST II5482,474421936,84%1051,97
Coccodrillo 101330,056761947,37%782,04
Type 5781172,956961947,37%1002,38
TS-60 9879,846191952,63%596,76
Tetrarch 2225,582011931,58%1129,16
Sturmpanzer I Bison3122,561421844,44%231,65
TNH 105/10008842,335681833,33%771,50
VK 16.02 Leopard5186,063211855,56%494,10
Pz.Kpfw. III/IV5270,722241850,00%604,04
Type 95 Ji-Ro6473,224071838,89%580,62
KV-137643,065801844,44%946,33
AT 77711,115141844,44%679,20
T-62A101148,394681822,22%680,66
Gryphon 101002,005981833,33%399,75
M3 Stuart3170,472291782,35%696,83
Sexton II3210,412751752,94%854,44
KV-37598,355861752,94%619,12
VK 28.016222,943601747,06%435,98
M-III-Y81114,827981752,94%1155,66
Kampfpanzer 07 P(E) 101025,187681758,82%712,15
Patton the Tank 91037,946531741,18%881,07
Charlemagne 81130,356651741,18%789,66
KV-220-2 5469,715701747,06%678,89
AMX 13 57 7530,416191758,82%943,53
AMX 404132,192311637,50%217,35
T3 HMC2240,313941662,50%1218,88
Marder II3255,192761668,75%929,51
Durchbruchswagen 24201,883441643,75%353,52
ST-II101849,697331650,00%1291,03
AltProto AMX 30 8890,636571637,50%732,00
Jagdpanzer E 90 91078,887111662,50%782,94
T-103 8954,755161631,25%751,21
Churchill III 5330,005101637,50%369,55
LT vz. 383150,202971553,33%498,02
Valentine AT4276,333051540,00%647,07
Somua SAu 404312,203791553,33%796,79
Char Mle. 75 9202,005141546,67%101,62
AT 15A 7723,736241546,67%936,48
DS PZInż5538,934381435,71%1113,40
Archer5361,863171450,00%644,58
IS-2M 71053,297041442,86%1232,35
Valentine II 4126,573841457,14%336,92
Vz. 68 Squall 8357,364211435,71%298,98
SDP 44 Burza6579,314831361,54%920,64
AEC Armoured Car5389,853081323,08%634,17
Stitch 8767,926121338,46%572,06
GSOR 3301 AVR FS9338,003461323,08%178,70
StuG IV 5213,622851346,15%321,79
Strv m/40L3109,831741250,00%220,41
Carro d'assalto P.887508,675551258,33%576,08
SU-76G FT4201,832091233,33%189,47
Object 261101073,005481241,67%638,03
AMX 30 B101366,177681258,33%1168,57
T1E6 2129,752251266,67%665,64
43 M. Toldi III 3139,922701241,67%472,03
SU-182205,361231136,36%1323,11
T 54D 9795,918421172,73%750,44
KV-1SA 5619,186331154,55%1300,46
Pz.Kpfw. KW I (r) 5722,827031163,64%1280,71
T1 HMC2175,301411040,00%926,03
Pz.Kpfw. 38 (t)3345,803421050,00%1155,14
SDP 40 Zadymka5578,104381060,00%1246,04
Pz.Kpfw. I Ausf. C396,002891040,00%205,00
Spähpanzer SP I C7447,005801070,00%757,23
Windhund 81034,806851070,00%1060,47
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4204,903671040,00%257,99
Object 168 German 8634,204061030,00%390,98
M4A1 FL 10 6632,805911050,00%966,13
D23180,11252977,78%815,38
Marder 38T4408,89280922,22%889,61
FV224 Chopper71098,78752955,56%1328,32
M15/423255,75348862,50%816,94
Panzerjäger I273,13144862,50%198,83
Progetto CC55 mod. 548927,88739875,00%930,45
FV215b 101414,50624825,00%954,62
T56 GMC369,00133875,00%261,00
Renault UE 573148,00255887,50%479,51
KJPZ TIII Jäger 91137,50587837,50%681,25
M4A3(76)W Sherman 6828,25709862,50%1427,67
Pz.Kpfw. T 25 5170,63212837,50%146,89
T 55A 91230,50646837,50%921,89
Type 4 Ju-To7479,71407728,57%287,23
AMX 50 Foch B101344,71779771,43%1018,12
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6452,14533757,14%1092,44
Type 3 Chi-Nu Kai 5337,00515771,43%892,26
SDP wz 66 Grom 8799,00548742,86%516,41
STA-2 8646,14673771,43%757,88
TBT 9959,14554728,57%520,03
AC 1 Sentinel 4178,14330757,14%484,43
Panther/M10 7559,57547757,14%728,09
Object 260 102219,001046785,71%1501,81
M10 RBFM 5403,29525771,43%751,93
Vz. 44-17715,00573650,00%729,92
AMX ELC bis5239,67280650,00%675,44
Char Murat 9695,00511650,00%421,85
T77 8755,17509633,33%521,47
L-60 284,83297633,33%186,83
AAT60 8620,33396616,67%330,44
Matilda Black Prince 5399,83363633,33%705,74
WZ-111 model 6 8649,1737060,00%308,89
Type 64 6432,17618683,33%1110,25
Strv m/38289,80119540,00%133,75
TKS z n.k.m. 20 mm 2191,40344540,00%857,02
B14144,2017550,00%128,38
10TP3192,40346540,00%570,70
WZ-132-110727,40438520,00%462,47
Pz.Kpfw. II Luchs4465,80562560,00%1985,01
DBV-152 101748,8034650,00%783,41
Cruiser Mk. IV4376,40418540,00%1192,65
Black Prince II 71138,60838560,00%1551,06
T2 Light Tank 2437,60763580,00%2435,01
Stridsyxa 81237,80643540,00%943,97
LT vz. 35219,00150450,00%88,26
T2 Medium Tank262,50130475,00%317,98
Mitsu 1085911,75593450,00%1770,98
XM551 Sheridan10332,00536450,00%203,96
T-34 with L-11 4622,00741450,00%2020,27
Convert. Medium Tank T3 3320,75599475,00%1012,39
T-29 3235,50320450,00%717,07
Excelsior 5454,50481450,00%794,46
Type 62 7413,33447333,33%512,71
Ikv 723130,67159366,67%372,59
Type 97 Te-Ke 259,007430,00%18,30
T-262226,00262366,67%1302,20
AT-12193,67196366,67%833,85
11310824,00777366,67%613,54
Vz. 60S Dravec 101049,67809366,67%623,10
T675297,67244366,67%646,95
Leichter Kpz. 70 (K) 8246,676273100,00%336,95
MTLS-1G14 3172,00216333,33%399,25
Projet Louis 9417,0034330,00%221,75
Bretagne Panther 6623,337353100,00%979,80
BT-7 artillery 3161,33334333,33%377,27
Fauteur111135,0042130,00%368,21
ZŤS Vz.63-1 Ogar 9379,50461250,00%132,23
Bishop5941,0057720,00%2213,11
GSOR the TANK 9546,50592250,00%344,76
Pz.Sfl. IC 4246,006122100,00%752,19
T-34 shielded 5324,506462100,00%720,51
T-45 2112,50178250,00%349,18
GSOR 1010 FB 8708,50516250,00%648,58
Straussler V–4/40 3512,50494250,00%1890,65
Fantôme 91423,50721250,00%1335,87
T803111169,50851250,00%554,58
Kolohousenka137,002181100,00%261,00
4TP1195,003781100,00%1154,12
Renault NC-311329,0049910,00%2328,25
Hotchkiss H352181,003371100,00%927,91
7TP2305,0032610,00%1264,76
Cruiser Mk. I1282,0014810,00%1440,76
Strv 107-12110,009211100,00%261,00
M3G FT3285,004131100,00%925,66
Type 3 Ho-Ni III5362,004191100,00%766,33
Renault FT AC2122,004301100,00%501,45
Staghound Mk. III61425,0012781100,00%3882,84
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5213,0015910,00%186,21
Taschenratte112939,0012421100,00%1509,62
AMR 35 2114,003411100,00%528,43
M24E2 Super Chaffee 6582,0036910,00%1179,31
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2334,007171100,00%1208,95
T7 Combat Car 2150,003211100,00%798,98
LTP 3240,004981100,00%1310,09
FV1066 Senlac 8199,006201100,00%311,14
AMX 13 (FL 11) 5323,0042010,00%694,57
T26E3 Eagle 7 71385,0055710,00%1931,97
Pz.Kpfw. II Ausf. D 275,0018910,00%82,90
Pz.Kpfw. III Ausf. K 51073,0063010,00%4135,62
Turán III prototípus 5351,0020310,00%602,56
Chi-Go 71044,0038310,00%1264,35

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Dowódca
Dołączył: 14.06.2013
Stopień: Dowódca
Dołączył: 14.06.2013
Opuścił klan: 24.12.2024