antonets_79

clanlogo
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 26.02.2023

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew397240638
Ø Poziom7,690,009,839,42
Zwycięstwa1991350,13%00,00%350,00%1847,37%
Porażki1925848,48%00,00%350,00%1950,00%
Remisy5531,39%00,00%00,00%12,63%
Przetrwane bitwy1271332,00%00,00%233,33%1436,84%
Zniszczone czołgi366670,9200,0050,83391,03
Zniszczonych/zgonów1,360,001,251,63
Wykryte pojazdy321200,8100,0020,33230,61
Zadane uszkodzenia1.145,160,00998,001.223,05
Punkty zajęcia bazy312480,7900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy213480,5400,0000,00210,55
Doświadczenie484,040,00420,50522,39
WN71103,750,00732,31955,83
WN81408,320,00694,221070,73
Ogółem
Ilość bitew39724
Ø Poziom7,69
Zwycięstwa1991350,13%
Porażki1925848,48%
Remisy5531,39%
Przetrwane bitwy1271332,00%
Zniszczone czołgi366670,92
Zniszczonych/zgonów1,36
Wykryte pojazdy321200,81
Zadane uszkodzenia1.145,16
Punkty zajęcia bazy312480,79
Punkty obrony bazy213480,54
Doświadczenie484,04
WN71103,75
WN81408,32
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew6
Ø Poziom9,83
Zwycięstwa350,00%
Porażki350,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy233,33%
Zniszczone czołgi50,83
Zniszczonych/zgonów1,25
Wykryte pojazdy20,33
Zadane uszkodzenia998,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie420,50
WN7732,31
WN8694,22
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew38
Ø Poziom9,42
Zwycięstwa1847,37%
Porażki1950,00%
Remisy12,63%
Przetrwane bitwy1436,84%
Zniszczone czołgi391,03
Zniszczonych/zgonów1,63
Wykryte pojazdy230,61
Zadane uszkodzenia1.223,05
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy210,55
Doświadczenie522,39
WN7955,83
WN81070,73
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew34000
Zwycięstwa1235,29%00,00%00,00%00,00%
Porażki1955,88%00,00%00,00%00,00%
Remisy38,82%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1132,35%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi180,5300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,780,000,000,00
Wykryte pojazdy341,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia921,680,000,000,00
Punkty zajęcia bazy130,3800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1223,5900,0000,0000,00
Doświadczenie353,760,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew34
Zwycięstwa1235,29%
Porażki1955,88%
Remisy38,82%
Przetrwane bitwy1132,35%
Zniszczone czołgi180,53
Zniszczonych/zgonów0,78
Wykryte pojazdy341,00
Zadane uszkodzenia921,68
Punkty zajęcia bazy130,38
Punkty obrony bazy1223,59
Doświadczenie353,76
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew14000
Zwycięstwa642,86%00,00%00,00%00,00%
Porażki857,14%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy428,57%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi40,2900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,400,000,000,00
Wykryte pojazdy40,2900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia518,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie277,210,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew14
Zwycięstwa642,86%
Porażki857,14%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy428,57%
Zniszczone czołgi40,29
Zniszczonych/zgonów0,40
Wykryte pojazdy40,29
Zadane uszkodzenia518,50
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie277,21
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew44000
Zwycięstwa2250,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki2250,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2147,73%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi200,4500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,870,000,000,00
Wykryte pojazdy320,7300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.032,430,000,000,00
Punkty zajęcia bazy731,6600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3217,3000,0000,0000,00
Doświadczenie495,200,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew44
Zwycięstwa2250,00%
Porażki2250,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2147,73%
Zniszczone czołgi200,45
Zniszczonych/zgonów0,87
Wykryte pojazdy320,73
Zadane uszkodzenia1.032,43
Punkty zajęcia bazy731,66
Punkty obrony bazy3217,30
Doświadczenie495,20
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew409000
Zwycięstwa20951,10%00,00%00,00%00,00%
Porażki18845,97%00,00%00,00%00,00%
Remisy122,93%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy15738,39%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2740,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,090,000,000,00
Wykryte pojazdy3630,8900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia551,830,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5571,3600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy6231,5200,0000,0000,00
Doświadczenie255,120,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew409
Zwycięstwa20951,10%
Porażki18845,97%
Remisy122,93%
Przetrwane bitwy15738,39%
Zniszczone czołgi2740,67
Zniszczonych/zgonów1,09
Wykryte pojazdy3630,89
Zadane uszkodzenia551,83
Punkty zajęcia bazy5571,36
Punkty obrony bazy6231,52
Doświadczenie255,12
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (252)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T499977,40528174052,07%1547,88
E 25 71139,24567164054,33%1992,89
M53/M5591599,61506153751,27%1792,56
Cromwell6633,1344087853,99%1347,67
M41 Walker Bulldog8665,5549078850,89%1253,97
M18 Hellcat6677,5638977650,77%1177,00
M446761,1036875452,65%1407,36
SU-1527779,1539573650,68%1053,44
T26E4 SuperPershing 81299,7859769049,86%1809,35
T-5491370,4154668852,76%1487,22
FV3046688,0035665050,92%1332,53
P.44 Pantera81345,8558062851,27%1872,73
Object 70491831,3053261551,22%1545,06
IS7788,0840060246,51%995,55
Progetto M40 mod. 65101986,1458359649,83%1688,69
IS-7101670,6151057345,72%1320,39
T57 Heavy102065,9758255852,33%1769,51
Bat.-Châtillon 155 5591461,5845050653,36%1660,59
Cobra 91788,8368950051,20%1676,21
FV4004 Conway91633,9254346045,43%1424,18
T54E191614,6955145546,81%1595,83
Bat.-Châtillon 155 58101515,1845744048,86%1474,51
TVP T 50/51101643,6956743147,56%1254,40
ISU-15281319,4147643149,42%1409,37
Lorraine 155 mle. 5181183,9743142748,48%1489,29
UDES 0381544,9758640250,75%1789,43
T-1091350,6453539949,62%1290,36
T25 Pilot Number 1 81193,7863936954,20%1728,81
T3091709,1456636653,83%1564,92
Jagdpanther II81388,2450836550,96%1507,29
G.W. Tiger (P)81058,6241034645,66%1158,21
Object 140101672,9856734446,22%1328,53
Škoda T 256803,1548033853,55%1808,11
G.W. Panther7893,2541933745,99%1004,22
T71 DA7534,3944233751,63%1030,61
IS-381068,5650033345,65%1112,85
T110E4101864,0149532845,43%1273,65
O-Ni71175,6756232357,28%1762,27
T25/27796,0739530650,00%1118,45
Centurion Mk. I81040,8751730148,17%1397,18
T28 Prototype81197,6655329546,10%1329,91
M10391471,6654929352,56%1451,82
T110E5101907,2354829047,93%1518,12
E 7591409,6653327245,96%1271,27
Jagdpanther7934,9947126945,72%1244,80
KV-856452,0229326845,15%580,53
M127905,0738126849,63%1243,62
Škoda T 5091782,9261026649,62%1866,39
M40/M4381304,3742526651,50%1495,78
T-127 3210,0025426551,70%749,26
SU-1006541,5130426042,69%808,74
Jagdtiger92048,6655725754,09%1909,13
E 100101889,3959625450,39%1500,83
Tiger II81230,4352324549,80%1505,92
T-448916,0152622949,34%1231,29
T 55A 91555,0461922955,90%1692,77
StuG III Ausf. G5600,7932022647,35%1460,27
VK 36.01 (H)6685,4441322646,90%1178,37
FV4005 Stage II101385,1646022047,73%925,21
Char Futur 4 91785,3369321457,48%1733,48
Rinoceronte101992,2660920943,06%1452,98
Comet7711,3140819641,84%1075,25
Tiger I71008,3051319549,74%1365,69
TNH T Vz. 5191440,7458319247,40%1239,53
KV-15272,1323819146,60%365,74
Bisonte C45 81280,7165318754,55%1383,28
SU-855392,5425318545,41%796,66
Charioteer81545,4053217451,72%1874,30
O-Ho81259,5058217253,49%1441,90
Jagdpanzer E 100102084,7950517049,41%1480,49
T376473,3439016949,70%1224,60
Lorraine 155 mle. 507928,8238216549,70%1238,33
Crusader 5.5-in. SP7957,5643816558,18%1550,12
Object 277101801,7663816147,83%1436,73
Object 268101897,5547015542,58%1233,54
Jagdpanzer IV6648,2135115446,10%1179,51
T3281290,7460915351,63%1559,26
Hummel6689,0735615153,64%1013,73
FV217 Badger101848,4876315152,98%1200,11
T92 HMC101544,2835614841,22%1402,56
Strv 103-091876,1654114249,30%1821,60
121B 101557,5755513744,53%1222,91
T-34-856658,2340713650,74%1296,32
M22 Locust 3112,8319513644,85%237,39
Lorraine 40 t 81233,4154713446,27%1411,23
Pz.Sfl. IVb4336,9823912853,13%1103,10
Progetto C50 mod. 6691360,9573212251,64%1216,74
Progetto CC55 mod. 5481167,1863512254,10%1381,15
FV4202 81067,1759812247,54%1431,72
FV201 (A45) 7849,7445012146,28%1203,40
Pz.Kpfw. I Ausf. C3120,1524412044,17%388,61
T28 Concept 71008,3552512056,67%1583,19
T2971312,8258211952,10%1831,04
Challenger71279,8155511956,30%1966,72
M66822,1740511745,30%1217,60
AMX 13 F3 AM6766,0435511354,87%1224,94
Crusader6180,1322011247,32%338,64
T-437816,0445111250,89%1380,47
M415453,1227011151,35%702,64
EMIL 1951 81368,0956811148,65%1582,98
T216349,1735310945,87%817,72
Concept 1B 91679,5572010747,66%1207,48
P.43 bis6803,6949110650,00%1683,76
Birch Gun4162,7615510442,31%370,67
Achilles6747,623729844,90%1354,23
AMX 105 AM mle. 474483,652859748,45%2139,79
T-284113,012009557,89%237,66
O-I6797,884819452,13%1401,43
FV229 Contender91678,217729451,06%1410,66
T675282,572609055,56%542,28
60TP Lewandowskiego101839,975788842,05%1214,94
T-345239,172288739,08%404,42
SU-130PM 81291,756578741,38%1114,83
Ikv 65 Alt II6783,923958554,12%1441,70
T1 Cunningham174,382118448,81%268,89
Ikv 90 Typ B71040,674598344,58%1512,57
FV230 Canopener101697,156378150,62%1143,51
Type 4 Heavy9890,114608050,00%632,11
Covenanter5153,031888037,50%253,93
113 Beijing Opera 101503,495737945,57%1087,60
T-804205,592377852,56%725,74
Object 260 101873,066327860,26%1526,26
P.43 ter71014,424877451,35%1770,87
Object 430U101724,146017447,30%1279,59
Chrysler K GF 81040,045817456,76%1161,82
Leichttraktor149,031927153,52%113,87
Bishop5356,422407156,34%706,46
VK 100.01 (P)81359,146297145,07%1740,70
VK 45.02 (P) Ausf. B91673,746327047,14%1598,73
Super Conqueror101602,095747048,57%1138,11
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5335,642516943,48%689,54
AMX 13 105 AM mle. 505476,763796761,19%1131,74
M24 Chaffee5277,473086450,00%863,51
FV227 Conceiver81085,507586454,69%1231,49
Grille5508,952866350,79%1110,56
Prototipo Standard B91775,195756248,39%1818,96
SU-85B4151,101645950,85%215,68
T1 Heavy5469,343495855,17%945,63
Kunze Panzer 91462,606365848,28%1289,53
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4310,112215745,61%654,82
M75266,372785750,88%870,94
Obsidian 8969,146175752,63%1172,08
53TP Markowskiego81100,255565648,21%1249,07
CS-52 LIS 81118,476545545,45%1112,39
VK 45.02 (P) Ausf. A81158,807165453,70%1381,67
TNH 105/100081245,557415356,60%1518,72
AMX M4 mle. 49 Liberté 81209,656465255,77%1571,80
BZ-75101812,065785143,14%1132,22
Type 2597 Chi-Ha3146,462045058,00%444,13
M2 Medium Tank3121,201875042,00%220,63
M374235,551904948,98%763,70
AMX 30 B101357,225494652,17%1037,39
M8A14240,512514553,33%539,57
Kampfpanzer 50 t 91697,426634548,89%1382,97
M5 Stuart4173,232564447,73%320,30
BT-7 artillery 3236,982634456,82%922,36
M5A1 Stuart478,232094348,84%85,51
Sexton II398,351154042,50%183,86
IS-6 81037,086844062,50%1161,11
Maus101075,285633946,15%586,87
AE Phase I 91516,365843948,72%1330,35
Renault FT185,581993836,84%245,13
T3 HMC292,241923857,89%303,25
Object 43091824,797583852,63%1779,46
Vz. 55101525,436593745,95%1025,48
Carro d'assalto P.887926,416463751,35%1211,28
Vickers Medium Mk. I167,061613647,22%159,88
SU-76M4109,561363655,56%174,85
T-463117,892483557,14%412,18
O-I Experimental5778,794423357,58%1781,94
Pz.Kpfw. VII101427,795583351,52%899,19
T26E5 Patriot 81126,945883348,48%1456,87
M3 Lee4124,941733138,71%161,35
Pz.Kpfw. II Luchs420,551813145,16%53,33
T56 GMC3117,931343040,00%145,78
Renault NC-31157,071742951,72%143,07
AT 1581292,006412846,43%1244,94
FV224 Chopper71242,968492853,57%1700,97
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4214,812282744,44%486,62
Marder II3165,421742646,15%334,40
Pz.Kpfw. III Ausf. E396,521952556,00%197,99
T-70396,201572552,00%205,71
T-26299,752502454,17%397,01
GSOR the TANK 91380,464612445,83%1205,29
Vickers Medium Mk. II254,001162128,57%3,10
Durchbruchswagen 24124,211801947,37%149,26
Škoda T 245432,832831844,44%1018,10
Cruiser Mk. III3103,001421855,56%352,43
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3155,351411729,41%284,07
Vz. 44-171604,199921650,00%2183,07
Pz.Kpfw. I242,251191612,50%0,00
Cruiser Mk. II249,131241553,33%124,62
T2 Medium Tank254,641601450,00%96,42
StuG IV 5401,712301435,71%759,73
M3 Stuart3158,382321353,85%558,65
M7 Priest3165,231831361,54%459,61
Tiger 131 6871,005611369,23%1558,64
Löwe 8801,853791330,77%714,83
Cruiser Mk. IV4122,671991266,67%356,16
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81186,085341258,33%1359,74
ST vz. 394326,094051172,73%1221,63
Type 95 Heavy4238,272611172,73%837,68
Cruiser Mk. I1150,552431172,73%945,71
SU-861050,004641154,55%1713,50
LTP 384,731881163,64%332,90
D1272,301671050,00%150,75
Pz.Kpfw. II2116,502841060,00%434,66
T-45 2150,002001040,00%555,92
Heavy Tank No. VI 61015,006401050,00%1943,97
Renault Otsu198,22201944,44%221,47
G.Pz. Mk. VI (e)27,8949922,22%0,00
Mäuschen91631,22723955,56%1392,22
Fantôme 91301,89561944,44%1086,26
Type 97 Te-Ke 2139,00172850,00%565,67
AT-12132,25142837,50%327,92
AT-FV230 Breaker111610,50708850,00%900,73
Vickers Mk. E Type B280,86112728,57%89,05
Pz.Kpfw. II Ausf. G3107,57283742,86%197,41
Primo Victoria 81464,71686742,86%2234,30
Excelsior 5704,86660757,14%1633,56
4TP126,0052616,67%0,00
MS-1171,00204580,00%384,92
Waffenträger auf E 100101018,00742580,00%626,91
L-60 2184,00340540,00%1062,83
T-60282,75262475,00%372,84
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6497,75520475,00%1238,92
Object 777 Version II 91711,25708450,00%1552,13
Kanonenjagdpanzer 105 81784,25667425,00%2011,72
Somua SM 8933,25314425,00%700,42
Renault FT 75 BS289,6799333,33%258,38
M2 Light2142,00241333,33%361,55
BZ-16681208,3333530,00%1183,91
Loyd Gun Carriage245,33100366,67%256,49
AMR 35 226,33132366,67%261,00
Kolohousenka177,50109250,00%198,33
Fiat 3000130,00129250,00%76,78
T1 HMC294,00174250,00%423,23
SU-18217,50103250,00%99,55
SDP 44 Burza6462,00444250,00%643,43
MKA 282,50156250,00%127,61
Patton the Tank 9620,50505250,00%460,68
MTLS-1G14 3160,50223250,00%470,08
Pz.Kpfw. II Ausf. D 299,50351250,00%303,24
TKS z n.k.m. 20 mm 2182,002791100,00%1180,54
Panzerjäger I2180,0019310,00%532,43
Black Prince II 7137,003561100,00%261,00
T-116 371,002291100,00%273,29
T-29 3366,003731100,00%1547,57
A46 6327,003691100,00%886,12
Char de transition 6250,0011110,00%79,89
M10 RBFM 5417,003731100,00%832,58
43 M. Toldi III 3181,0016810,00%555,90

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 26.02.2023
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 26.02.2023
Opuścił klan: 24.12.2024