aissa48

clanlogo
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 03.09.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew570750557
Ø Poziom8,200,008,008,00
Zwycięstwa2730147,83%00,00%360,00%1831,58%
Porażki2892750,68%00,00%240,00%3866,67%
Remisy8471,48%00,00%00,00%11,75%
Przetrwane bitwy1277522,38%00,00%240,00%610,53%
Zniszczone czołgi370300,6500,0030,60330,58
Zniszczonych/zgonów0,840,001,000,65
Wykryte pojazdy611871,0700,0020,40641,12
Zadane uszkodzenia1.103,190,001.577,00989,77
Punkty zajęcia bazy214760,3800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy93880,1600,0000,00731,28
Doświadczenie548,500,00548,20525,75
WN7869,650,001113,26738,78
WN81109,780,0020,001399,25
Ogółem
Ilość bitew57075
Ø Poziom8,20
Zwycięstwa2730147,83%
Porażki2892750,68%
Remisy8471,48%
Przetrwane bitwy1277522,38%
Zniszczone czołgi370300,65
Zniszczonych/zgonów0,84
Wykryte pojazdy611871,07
Zadane uszkodzenia1.103,19
Punkty zajęcia bazy214760,38
Punkty obrony bazy93880,16
Doświadczenie548,50
WN7869,65
WN81109,78
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew5
Ø Poziom8,00
Zwycięstwa360,00%
Porażki240,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy240,00%
Zniszczone czołgi30,60
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy20,40
Zadane uszkodzenia1.577,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie548,20
WN71113,26
WN820,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew57
Ø Poziom8,00
Zwycięstwa1831,58%
Porażki3866,67%
Remisy11,75%
Przetrwane bitwy610,53%
Zniszczone czołgi330,58
Zniszczonych/zgonów0,65
Wykryte pojazdy641,12
Zadane uszkodzenia989,77
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy731,28
Doświadczenie525,75
WN7738,78
WN81399,25
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew364000
Zwycięstwa18049,45%00,00%00,00%00,00%
Porażki15943,68%00,00%00,00%00,00%
Remisy256,87%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy12032,97%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1840,5100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,750,000,000,00
Wykryte pojazdy2420,6600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.573,060,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2770,7600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4131,1300,0000,0000,00
Doświadczenie532,790,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew364
Zwycięstwa18049,45%
Porażki15943,68%
Remisy256,87%
Przetrwane bitwy12032,97%
Zniszczone czołgi1840,51
Zniszczonych/zgonów0,75
Wykryte pojazdy2420,66
Zadane uszkodzenia1.573,06
Punkty zajęcia bazy2770,76
Punkty obrony bazy4131,13
Doświadczenie532,79
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki2100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy150,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy10,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia645,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie133,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2
Zwycięstwa00,00%
Porażki2100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy150,00%
Zniszczone czołgi10,50
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy10,50
Zadane uszkodzenia645,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie133,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1767000
Zwycięstwa80645,61%00,00%00,00%00,00%
Porażki96154,39%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy60834,41%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi8410,4800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,730,000,000,00
Wykryte pojazdy15490,8800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia958,980,000,000,00
Punkty zajęcia bazy37192,1000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy70493,9900,0000,0000,00
Doświadczenie481,740,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1767
Zwycięstwa80645,61%
Porażki96154,39%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy60834,41%
Zniszczone czołgi8410,48
Zniszczonych/zgonów0,73
Wykryte pojazdy15490,88
Zadane uszkodzenia958,98
Punkty zajęcia bazy37192,10
Punkty obrony bazy70493,99
Doświadczenie481,74
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2101000
Zwycięstwa85540,69%00,00%00,00%00,00%
Porażki119957,07%00,00%00,00%00,00%
Remisy472,24%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy58527,84%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi12040,5700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,790,000,000,00
Wykryte pojazdy19950,9500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.273,210,000,000,00
Punkty zajęcia bazy14060,6700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy46332,2100,0000,0000,00
Doświadczenie500,230,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2101
Zwycięstwa85540,69%
Porażki119957,07%
Remisy472,24%
Przetrwane bitwy58527,84%
Zniszczone czołgi12040,57
Zniszczonych/zgonów0,79
Wykryte pojazdy19950,95
Zadane uszkodzenia1.273,21
Punkty zajęcia bazy14060,67
Punkty obrony bazy46332,21
Doświadczenie500,23
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew142000
Zwycięstwa6142,96%00,00%00,00%00,00%
Porażki7955,63%00,00%00,00%00,00%
Remisy21,41%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4128,87%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi900,6300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,890,000,000,00
Wykryte pojazdy1310,9200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.708,120,000,000,00
Punkty zajęcia bazy290,2000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie569,810,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew142
Zwycięstwa6142,96%
Porażki7955,63%
Remisy21,41%
Przetrwane bitwy4128,87%
Zniszczone czołgi900,63
Zniszczonych/zgonów0,89
Wykryte pojazdy1310,92
Zadane uszkodzenia1.708,12
Punkty zajęcia bazy290,20
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie569,81
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (370)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
SU-130PM 81523,12677490250,80%1635,68
Progetto M35 mod. 46 81147,88594407947,63%1236,83
Type 64 6385,06362167147,10%827,62
Panhard EBR 75 (FL 10) 8701,48583110749,86%1125,15
Caernarvon Action X 8959,50630107948,29%1041,22
T499594,6542888244,10%639,17
ELC EVEN 90 8563,9764680149,81%1009,78
FV4005 Stage II101590,4745476546,67%1106,97
M41 Walker Bulldog8358,1543070646,60%434,47
TS-5 81294,7172965950,08%1297,49
T92 HMC101360,4642964947,15%1122,00
Super Conqueror101690,2054463045,08%1126,28
Type 5 Heavy101703,2656859749,25%1019,22
AMX M4 mle. 49 Liberté 8979,4163555547,93%1062,25
M54 Renegade 81212,2768253449,63%1196,64
T3091249,1545151745,26%911,87
Type 4 Heavy9982,2846151644,38%676,53
T26E4 SuperPershing 81116,3476849452,02%1458,88
AMX 50 Foch (155) 101745,5452849049,39%1200,21
T110E4101503,9750948446,69%939,82
XM551 Sheridan10813,6442448341,20%679,41
AMX M4 mle. 54101592,2456946241,34%988,92
M53/M5591071,6745246047,61%1000,12
Strv S1 81346,5360545549,01%1404,08
M40/M438914,6239443646,56%846,97
Škoda T 5091105,8551742845,56%845,96
Kampfpanzer 50 t 91499,7265739451,02%1266,60
Jagdpanzer E 100101574,0352038548,57%978,63
Object 140101498,0753637746,95%1074,77
Object 26391251,3351937246,51%946,17
EMIL 1951 81302,6172537253,76%1506,91
TVP T 50/51101388,2646337042,43%919,95
AMX 13 10510939,8247736342,98%881,62
Conqueror91410,7755335451,98%1181,14
Pz.Kpfw. VII101523,0949835244,60%927,73
Object 268 Version 4101666,9955035149,86%1114,86
122 TM 81225,0464134545,51%1248,64
FV215b (183) 101523,0945634048,24%1002,99
T28 Prototype8851,9540033342,34%685,77
T9591444,3651732449,69%1179,16
T110E3101553,2149332142,99%908,45
T25/27617,3932531643,67%656,60
Chrysler K GF 81140,3667331045,16%1250,85
Konštrukta T-34/1007594,1034930546,56%763,25
AMX 13 909846,2852230344,55%1179,42
AMX 50 1008932,8948930045,00%846,73
Type 63 81367,3481029851,34%1500,39
Rheinmetall Skorpion 81272,2464529846,64%1244,59
T71 CMCD7412,4132728945,67%694,12
T-448992,8565327349,82%1295,47
FV4004 Conway91350,8554027045,56%1095,74
60TP Lewandowskiego101693,1060526749,44%1115,02
T34 B 8964,2756126349,43%1033,83
AMX 50 12091046,2348625244,84%755,93
VK 45.02 (P) Ausf. B91156,8068325053,20%975,71
TVP VTU Koncept8634,6138024843,95%620,51
Vz. 55101654,9264424241,74%1000,84
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5251,2325024253,31%534,09
VK 30.01 (P)6433,0530623847,48%576,23
Prototipo Standard B91349,3561123748,52%1136,10
M18 Hellcat6363,4225923751,05%448,61
AMX 50 B101685,1755023142,86%1231,98
Object 274a 81162,8671822947,60%1446,84
O-Ni7886,7546422452,23%1121,28
Challenger7861,8146622143,89%1030,90
Charioteer8981,2851721850,92%985,95
AE Phase I 91439,8761821850,46%1233,42
Lorraine 40 t 81322,9872021748,39%1534,90
T-549881,3053321249,06%721,72
56TP 81287,6069821146,92%1304,10
SU-10181015,3053221050,95%1028,57
Bat.-Châtillon 12 t8572,9741720938,28%781,53
Kranvagn101558,5960120447,55%1074,23
SU-100M17536,1235920448,04%545,71
Tiger (P)7672,1850720451,96%786,97
VK 45.02 (P) Ausf. A8798,1143120344,33%689,47
Panhard EBR 10510731,6944819943,72%622,81
T376269,9826219742,13%508,88
WZ-1328606,7348719448,45%951,71
AMX 13 757607,4739519249,48%1258,74
Turtle Mk. I 81269,7766619250,52%1239,93
M10 Wolverine5287,3924519145,55%451,48
M127786,2441118944,44%901,33
M24 Chaffee5192,0422218749,73%491,71
Char Futur 4 91746,0865818549,73%1559,93
Škoda T 256463,5836218447,83%759,89
O-Ho8838,2843518445,65%728,67
T57 Heavy101903,2166018241,76%1317,99
O-I6718,6640317748,02%1122,56
T92 8431,0359217446,55%617,82
Progetto M40 mod. 65101654,2949716746,71%1159,46
E 100101702,2053116444,51%1173,88
Lansen C 81189,0169616443,90%1334,63
Bat.-Châtillon 25 t101433,4155316238,27%898,52
STG Guard 81169,0764615750,96%1361,54
VK 168.01 (P) 81126,7157315639,74%1212,30
UDES 1691098,3750115444,16%838,55
IS-2-II81055,8068015245,39%1059,82
IS-7101688,2466315145,70%1220,12
P.43 bis6715,2348314754,42%1406,11
BZ-75101770,8871314748,30%1151,17
STB-1101516,5860814650,00%1147,42
WZ-132A9617,1254614643,15%636,57
ISU-15281188,4658614645,21%1086,56
Emil II91519,3477114552,41%1335,74
T26E5 8930,2368414548,97%1031,33
Type 71101802,1575514449,31%1243,31
M446547,4332414447,92%893,72
FV215b 101425,4657014250,00%1052,62
DBV-152 102343,8561314248,59%1495,21
Leopard 1101682,6555314245,77%1162,20
T28 Concept 7837,8549713762,77%1228,27
Obsidian 8965,5069213548,89%1048,34
KV-26962,1455313257,58%1818,95
Grille 15101919,2455713151,15%1287,95
E 7591404,6271313049,23%1156,37
Ares 90101520,6971812650,00%1029,97
Manticore10621,1042512537,60%442,81
AMX AC mle. 4881306,7754212445,97%1384,37
M415265,6720712242,62%209,54
Ferdinand8998,5560512054,17%971,44
SU-14-17814,1357212054,17%1031,03
M5 Stuart4187,5124811748,72%367,32
AMX 12 t6315,7234211645,69%692,33
T-34-856560,0939511348,67%978,69
Vz. 64 Blesk8495,7051011144,14%626,25
Achilles6471,8638311044,55%677,95
BDR G1 B5390,0639910852,78%638,35
AMX ELC bis5293,4633510850,93%938,51
T288801,1038210739,25%572,64
AMX 50 Foch B101856,6167610749,53%1299,80
Ares 8591381,9181410752,34%1360,39
VK 72.01 (K) 102079,4175010744,86%1258,98
TNH T Vz. 5191400,6372510547,62%1137,46
Leopard Prototyp A91445,3665910550,48%1226,64
T110E5101944,2784010250,00%1486,02
Hotchkiss EBR7449,2742610045,00%789,58
Object 452K 101747,4957810047,00%1166,39
IS-3-II91214,137249947,47%992,60
T25 Pilot Number 1 81099,986509942,42%1415,95
UDES 14 Alt 581155,867019851,02%1459,20
WZ-132-110848,195379739,18%706,69
Object 777 Version II 91291,885909747,42%1009,44
TL-1 LPC 81015,026619758,76%1379,21
T-100 LT10687,914559644,79%620,77
Ashigaru 101803,586939551,58%1193,62
SU-14-281142,335689443,62%1028,02
212A91467,496839352,69%1268,61
Maus101821,987419250,00%1216,44
Object 43091541,907019254,35%1514,92
Ares 7581151,636739246,74%1273,88
T-29 3228,902009238,04%635,68
T 55A 91202,354549233,70%932,14
Concept 1B 91490,046309251,09%1078,14
Centurion Mk. 7/19861,536329145,05%600,80
Ikv 65 Alt II6588,383398942,70%886,82
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4170,442288953,93%492,95
Char Murat 91470,456878946,07%1275,44
SU-855278,692118742,53%418,97
Strv 103B101635,165218741,38%970,98
T-50-2 6438,025898755,17%1235,13
SU-1006469,093098641,86%589,43
ARL 446408,483688549,41%567,64
Ho-Ri 3101836,255848549,41%1218,65
Panhard AMD 178B6418,914078549,41%1110,26
E 50 Ausf. M101644,546708450,00%1285,35
T-54 first prototype 81349,957588440,48%1771,80
Caernarvon81408,106028351,81%1677,99
M374146,421358343,37%290,51
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6502,494448340,96%1064,93
UDES 0381156,055728240,24%1116,38
AMX M4 mle. 457780,535278149,38%916,79
Object 252U 81325,157237954,43%1360,27
WZ-114 91514,617987960,76%1495,77
T71 DA7409,546217856,41%782,09
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4441,232787755,84%1188,78
Škoda T 245275,173147650,00%590,12
Emil I81022,056127636,84%873,61
Škoda T 177492,185377642,11%792,55
Controcarro 1 Mk. 291654,368117651,32%1403,48
AMX M4 mle. 5191313,137257646,05%1033,93
T-34-85M 6843,266887659,21%1487,64
Progetto CC55 mod. 5481184,207567455,41%1357,09
T404232,992967452,70%447,11
FV217 Badger101745,826447450,00%1170,90
Char Mle. 75 9851,205187444,59%962,48
Lion 101336,424767452,70%988,03
A46 6363,654457450,00%1082,37
NC 70 Błyskawica101427,016037346,58%877,65
ISU-152K 81196,496437347,95%1134,45
P.44 Pantera8950,465027240,28%973,70
WZ-1317419,086107248,61%687,76
Object 430U101686,175717255,56%1329,24
AT 15A 71022,006427055,71%1507,87
TNH 105/10008898,706686752,24%931,10
Rinoceronte101921,396936653,03%1402,35
Jagdtiger91522,526926552,31%1323,74
Cromwell B 6787,095796546,15%1365,45
Leo7728,565316445,31%933,73
O-I Experimental5490,053296457,81%862,30
Concept No. 5101783,197596459,38%1360,87
Ho-Ri 191742,107236246,77%1356,91
Archer5329,072636139,34%500,64
AMR 35 2157,491876144,26%628,65
Schwarzpanzer 58 8916,985206136,07%1040,00
Centurion Action X101180,174995938,98%662,04
Type 5 Chi-Ri7715,675165839,66%900,98
SU-122A5343,602495843,10%577,38
Panhard EBR 909754,216925853,45%1023,29
Somua SM 81473,227205848,28%1489,64
FV230 Canopener102099,288805754,39%1383,24
Strv m/42-57 Alt A.2 61051,706445752,63%1910,68
SDP 58 Kilana81205,356395540,00%1121,82
53TP Markowskiego81026,946535442,59%960,95
Rheinmetall Skorpion G 8902,913495435,19%689,38
SDP 60 Gonkiewicza91544,687045358,49%1318,72
LPT-67 Šelma9512,156145343,40%479,55
Type 5781139,627105345,28%1106,12
Sturer Emil7763,985055347,17%905,00
CS-63101644,465975246,15%1158,32
Strv K 91663,277795250,00%1799,18
ST-II101717,006545150,98%1165,83
113101304,724615038,00%813,71
Tiger-Maus 91708,688305050,00%1510,73
Black Prince7792,655734946,94%864,34
SMV CC-678965,186544946,94%943,69
M48A5 Patton101334,715874942,86%858,18
IS-2 shielded 7955,395844957,14%1117,68
Progetto C50 mod. 6691342,217344843,75%1074,97
Strv 103-091161,064944839,58%738,93
Pz.Sfl. IC 4431,683444744,68%1363,09
T54E191500,807024636,96%1178,50
LHMTV8415,786104654,35%616,91
SMV CC-567817,895334447,73%1017,02
P.43 ter7477,444534344,19%511,61
40TP Habicha6481,424584351,16%763,25
Vz. 71 Tesák10628,354864337,21%406,63
Waffenträger auf Pz. IV91944,097834362,79%1687,04
Object 705A101538,057364353,49%1089,26
M24E2 Super Chaffee 6302,124904346,51%707,55
Rhm.-Borsig Waffenträger81480,835714242,86%1447,54
Object 260 101584,796114245,24%951,10
Pz.Kpfw. 35 (t)2142,852564158,54%709,73
T-345250,853084047,50%492,63
Object 268101828,405454040,00%1049,64
Super Hellcat 7870,684304032,50%1170,29
M10 RBFM 5846,926093941,03%2069,37
45TP Habicha7760,926283857,89%997,77
Valiant 5689,115323860,53%1718,21
Churchill VII6658,195113743,24%985,04
T-34-17651,146963672,22%1043,35
121101575,144903636,11%984,35
UDES 15/16101529,586913650,00%1058,29
Object 261101334,974793548,57%1098,35
SDP 57 Gowika71174,756733246,88%1607,97
Nergal 81272,137743246,88%1274,92
SU-76M4135,681403158,06%275,98
Jagdpanther II8933,066083161,29%931,78
Semovente M43 Bassotto6613,035723063,33%990,68
Tiger II8924,806673050,00%920,00
T14 5509,245092962,07%1127,76
Type 4 Chi-To6571,975152955,17%1047,87
Pz.Kpfw. 38 (t)3175,241942955,17%565,69
Vz. 44-171066,527722951,72%1311,90
M2 Medium Tank3215,483312955,17%778,83
SU-86688,345012937,93%808,86
T-1506674,795002931,03%994,90
T-804171,792092958,62%534,94
Type 586502,324702860,71%874,25
T-437881,076652853,57%1433,48
M4A1 Revalorisé 8777,004972839,29%701,47
59-166432,224812744,44%1108,78
CS-5991150,157422755,56%1040,40
Nashorn6962,854322755,56%1737,92
Chimera 81186,566212751,85%1091,50
Type 3 Chi-Nu5303,362822540,00%630,10
T56 GMC3176,242102548,00%438,27
StuG IV 5343,562392548,00%710,68
IS-4101876,509732470,83%1616,41
M56 Scorpion 7868,675872466,67%1332,69
25TP KSUST II5331,174312356,52%724,25
STA-18877,226602352,17%1070,80
Object 70491651,096882347,83%1195,01
P.435320,912892268,18%903,41
Cobra 91520,145932240,91%1254,42
Bretagne Panther 6507,735372254,55%796,42
KV-37849,206142060,00%1052,11
WZ-111 model 5A101920,956562060,00%1518,70
SDP 44 Burza6990,356652055,00%2127,54
T-703137,051702055,00%411,43
ISU-122S 71531,505902035,00%2090,08
AMX 13 57 GF 7663,007202045,00%1225,28
M3 Stuart3151,002641952,63%483,09
B14298,633301931,58%630,94
M7 Priest387,841651947,37%124,64
Type 91 Heavy3126,681381936,84%178,30
SU-85B4158,321651952,63%253,92
Type 4 Ju-To71466,009001952,63%2016,42
Valentine3149,441891850,00%366,36
T803111549,067901844,44%845,95
M2 Light2228,823231735,29%829,33
Matilda4318,133171650,00%830,79
BZ-6891443,388581668,75%1301,46
Object 277101375,564681643,75%970,34
IS-2 71404,948031650,00%1863,34
Controcarro 3 Minotauro101962,607411560,00%1373,19
GSOR the TANK 91223,406361533,33%1059,03
Type 95 Heavy4223,432531471,43%797,27
T-284360,234431353,85%1210,34
14TP4180,543531353,85%561,34
T1 HMC24,69711330,77%0,00
TKS z n.k.m. 20 mm 2101,172131258,33%478,10
Centurion Mk. I8697,737551181,82%929,66
T3 HMC240,181181163,64%201,26
Carro da Combattimento 45 t 101659,916361136,36%888,98
TOG II* 6880,274911136,36%1488,56
Fantôme 91210,007651172,73%1209,32
LT vz. 38397,701431040,00%146,25
Cruiser Mk. II2112,90981040,00%233,61
SU-100Y 61186,308421070,00%2497,23
Dicker Max 61026,804451060,00%1859,66
M4A3E8 Thunderbolt VII 6633,404951030,00%948,84
50TP prototyp 81364,56652933,33%1466,13
Carro d'assalto P.8871258,22848966,67%1967,60
KV-1SA 5481,78316933,33%637,73
AMX ELC 901 6510,78582944,44%1233,47
Excalibur 6766,89468944,44%1168,59
Black Prince II 7834,25599825,00%995,38
T-34 shielded 5260,00249837,50%381,02
Patton the Tank 91075,13431812,50%759,42
Cruiser Mk. I1108,71116742,86%334,36
T2 Medium Tank2111,14316771,43%628,22
TT-130M 91737,57899757,14%1612,15
Char de transition 61792,671092650,00%3199,41
Vickers Medium Mk. II298,00123540,00%214,78
SU-182166,20240580,00%1128,84
AT-1298,20144560,00%303,54
Kolohousenka1109,50149425,00%345,72
Type 97 Te-Ke 2300,00272450,00%1763,39
Type 89 I-Go/Chi-Ro281,75171450,00%148,35
T698727,757534100,00%814,79
T-116 3266,754294100,00%1223,88
Kunze Panzer 91594,257414100,00%1488,31
MTLS-1G14 3120,00159450,00%287,21
T1 Cunningham1103,67210366,67%595,93
M15/423316,67292333,33%827,09
D12101,00210366,67%428,93
Ares 90 C112197,33900366,67%1524,22
Valentine II 4229,33333366,67%755,08
Chi-Go 7817,67756366,67%1082,39
Vickers Medium Mk. I1120,00145250,00%492,99
D230,006620,00%0,00
LT vz. 352211,00251250,00%954,55
Vickers Medium Mk. III3178,003652100,00%759,77
Leichttraktor1163,00279250,00%746,84
T-45 2226,003372100,00%1119,52
AMX 13 (FL 11) 5247,0050520,00%593,49
Strv fm/211113,002791100,00%656,19
Renault Otsu1132,0015510,00%346,05
M14/412149,003051100,00%578,98
P26/404699,004431100,00%2139,99
T-602200,006071100,00%1134,08
Gabler’s Destroyer 5340,006151100,00%907,00
Windhund 82460,0010381100,00%2271,86
Convert. Medium Tank T3 3284,0020410,00%600,42
T-34-85 Rudy 6409,003951100,00%640,96
Heavy Tank No. VI 61708,008061100,00%3503,45
Löwe 82291,0015741100,00%2891,78
FCM 2C 3345,0016010,00%723,81
43 M. Toldi III 30,008710,00%0,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 03.09.2026
Stopień: Podoficer
Dołączył: 14.03.2025
Stopień: Podoficer
Dołączył: 07.03.2025
Stopień: Kwatermistrz
Dołączył: 23.01.2021
Opuścił klan: 06.03.2025
Stopień: Kwatermistrz
Dołączył: 23.01.2021
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 21.12.2020
Opuścił klan: 13.10.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.10.2020
Opuścił klan: 15.11.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.01.2021
Opuścił klan: 22.01.2021
Stopień: Podoficer
Dołączył: 28.09.2018
Opuścił klan: 14.01.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.08.2018
Opuścił klan: 17.08.2018
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 10.04.2020
Opuścił klan: 05.10.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 03.02.2020
Opuścił klan: 29.02.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 26.05.2018
Opuścił klan: 23.07.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 18.11.2020
Opuścił klan: 20.12.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 16.01.2020
Opuścił klan: 02.02.2020
Stopień: Podoficer
Dołączył: 23.03.2018
Opuścił klan: 06.05.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 19.03.2018
Opuścił klan: 21.03.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 02.03.2018
Opuścił klan: 07.03.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.02.2018
Opuścił klan: 28.02.2018
Stopień: Podoficer
Dołączył: 08.10.2017
Opuścił klan: 10.02.2018