adylu1983

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 15.03.2025

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew100133569277
Ø Poziom8,109,208,109,53
Zwycięstwa4829248,23%360,00%3144,93%13448,38%
Porażki5062150,55%240,00%3855,07%13950,18%
Remisy12201,22%00,00%00,00%41,44%
Przetrwane bitwy2448724,45%00,00%1521,74%7727,80%
Zniszczone czołgi809450,8130,60600,872020,73
Zniszczonych/zgonów1,070,601,111,01
Wykryte pojazdy957280,9620,40380,551520,55
Zadane uszkodzenia1.117,111.666,201.135,861.398,35
Punkty zajęcia bazy871020,8700,0000,001330,48
Punkty obrony bazy407320,4130,6030,041170,42
Doświadczenie587,54829,80681,46696,80
WN7974,421059,34869,15854,02
WN81229,581918,901140,691072,22
Ogółem
Ilość bitew100133
Ø Poziom8,10
Zwycięstwa4829248,23%
Porażki5062150,55%
Remisy12201,22%
Przetrwane bitwy2448724,45%
Zniszczone czołgi809450,81
Zniszczonych/zgonów1,07
Wykryte pojazdy957280,96
Zadane uszkodzenia1.117,11
Punkty zajęcia bazy871020,87
Punkty obrony bazy407320,41
Doświadczenie587,54
WN7974,42
WN81229,58
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew5
Ø Poziom9,20
Zwycięstwa360,00%
Porażki240,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi30,60
Zniszczonych/zgonów0,60
Wykryte pojazdy20,40
Zadane uszkodzenia1.666,20
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy30,60
Doświadczenie829,80
WN71059,34
WN81918,90
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew69
Ø Poziom8,10
Zwycięstwa3144,93%
Porażki3855,07%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1521,74%
Zniszczone czołgi600,87
Zniszczonych/zgonów1,11
Wykryte pojazdy380,55
Zadane uszkodzenia1.135,86
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy30,04
Doświadczenie681,46
WN7869,15
WN81140,69
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew277
Ø Poziom9,53
Zwycięstwa13448,38%
Porażki13950,18%
Remisy41,44%
Przetrwane bitwy7727,80%
Zniszczone czołgi2020,73
Zniszczonych/zgonów1,01
Wykryte pojazdy1520,55
Zadane uszkodzenia1.398,35
Punkty zajęcia bazy1330,48
Punkty obrony bazy1170,42
Doświadczenie696,80
WN7854,02
WN81072,22
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1478000
Zwycięstwa71148,11%00,00%00,00%00,00%
Porażki70947,97%00,00%00,00%00,00%
Remisy583,92%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy49033,15%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi9010,6100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,910,000,000,00
Wykryte pojazdy11720,7900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.373,340,000,000,00
Punkty zajęcia bazy13930,9400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy12280,8300,0000,0000,00
Doświadczenie616,570,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1478
Zwycięstwa71148,11%
Porażki70947,97%
Remisy583,92%
Przetrwane bitwy49033,15%
Zniszczone czołgi9010,61
Zniszczonych/zgonów0,91
Wykryte pojazdy11720,79
Zadane uszkodzenia1.373,34
Punkty zajęcia bazy13930,94
Punkty obrony bazy12280,83
Doświadczenie616,57
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew394000
Zwycięstwa19248,73%00,00%00,00%00,00%
Porażki19248,73%00,00%00,00%00,00%
Remisy102,54%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy13333,76%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2440,6200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,930,000,000,00
Wykryte pojazdy4061,0300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia933,530,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5481,3900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3900,9900,0000,0000,00
Doświadczenie590,480,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew394
Zwycięstwa19248,73%
Porażki19248,73%
Remisy102,54%
Przetrwane bitwy13333,76%
Zniszczone czołgi2440,62
Zniszczonych/zgonów0,93
Wykryte pojazdy4061,03
Zadane uszkodzenia933,53
Punkty zajęcia bazy5481,39
Punkty obrony bazy3900,99
Doświadczenie590,48
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew123000
Zwycięstwa5746,34%00,00%00,00%00,00%
Porażki6552,85%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,81%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2923,58%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi590,4800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,630,000,000,00
Wykryte pojazdy1561,2700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia403,760,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1160,9400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1261,0200,0000,0000,00
Doświadczenie332,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew123
Zwycięstwa5746,34%
Porażki6552,85%
Remisy10,81%
Przetrwane bitwy2923,58%
Zniszczone czołgi590,48
Zniszczonych/zgonów0,63
Wykryte pojazdy1561,27
Zadane uszkodzenia403,76
Punkty zajęcia bazy1160,94
Punkty obrony bazy1261,02
Doświadczenie332,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1503000
Zwycięstwa62441,52%00,00%00,00%00,00%
Porażki86057,22%00,00%00,00%00,00%
Remisy191,26%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy37625,02%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi6340,4200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,560,000,000,00
Wykryte pojazdy12170,8100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia558,510,000,000,00
Punkty zajęcia bazy11150,7400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy12740,8500,0000,0000,00
Doświadczenie373,870,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1503
Zwycięstwa62441,52%
Porażki86057,22%
Remisy191,26%
Przetrwane bitwy37625,02%
Zniszczone czołgi6340,42
Zniszczonych/zgonów0,56
Wykryte pojazdy12170,81
Zadane uszkodzenia558,51
Punkty zajęcia bazy11150,74
Punkty obrony bazy12740,85
Doświadczenie373,87
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1395000
Zwycięstwa78055,91%00,00%00,00%00,00%
Porażki57841,43%00,00%00,00%00,00%
Remisy372,65%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy53638,42%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi9460,6800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,100,000,000,00
Wykryte pojazdy13951,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia875,210,000,000,00
Punkty zajęcia bazy31682,2700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy31072,2300,0000,0000,00
Doświadczenie605,590,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1395
Zwycięstwa78055,91%
Porażki57841,43%
Remisy372,65%
Przetrwane bitwy53638,42%
Zniszczone czołgi9460,68
Zniszczonych/zgonów1,10
Wykryte pojazdy13951,00
Zadane uszkodzenia875,21
Punkty zajęcia bazy31682,27
Punkty obrony bazy31072,23
Doświadczenie605,59
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3390000
Zwycięstwa160247,26%00,00%00,00%00,00%
Porażki172350,83%00,00%00,00%00,00%
Remisy651,92%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy100129,53%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi21280,6300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,890,000,000,00
Wykryte pojazdy36771,0800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia959,800,000,000,00
Punkty zajęcia bazy37401,1000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy46141,3600,0000,0000,00
Doświadczenie571,480,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3390
Zwycięstwa160247,26%
Porażki172350,83%
Remisy651,92%
Przetrwane bitwy100129,53%
Zniszczone czołgi21280,63
Zniszczonych/zgonów0,89
Wykryte pojazdy36771,08
Zadane uszkodzenia959,80
Punkty zajęcia bazy37401,10
Punkty obrony bazy46141,36
Doświadczenie571,48
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1573000
Zwycięstwa81751,94%00,00%00,00%00,00%
Porażki73146,47%00,00%00,00%00,00%
Remisy251,59%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy52433,31%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi11530,7300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,100,000,000,00
Wykryte pojazdy12280,7800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.668,150,000,000,00
Punkty zajęcia bazy8660,5500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy13130,8300,0000,0000,00
Doświadczenie682,450,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1573
Zwycięstwa81751,94%
Porażki73146,47%
Remisy251,59%
Przetrwane bitwy52433,31%
Zniszczone czołgi11530,73
Zniszczonych/zgonów1,10
Wykryte pojazdy12280,78
Zadane uszkodzenia1.668,15
Punkty zajęcia bazy8660,55
Punkty obrony bazy13130,83
Doświadczenie682,45
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (504)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
IS-6 81248,73699353850,59%1482,08
Bat.-Châtillon 25 t101695,33673259948,98%1481,98
Rheinmetall Skorpion G 81511,70738189753,45%1802,81
AMX Chasseur de chars 81093,66701174549,63%1551,15
AMX 13 909809,63616155447,68%1148,01
M18 Hellcat6641,85502154250,52%1131,29
WZ-111 81248,21742140249,43%1532,12
leKpz M 41 90 mm GF 8827,71630140049,29%1488,90
T110E5101509,63671137248,98%1115,65
E 25 71130,78682131951,02%1785,59
IS-7101627,93691120948,97%1250,34
IS-38956,75510115744,34%981,74
KV-856502,67343106447,27%709,90
WZ-1328843,9060598247,66%1438,33
T57 Heavy101839,6368894049,47%1430,81
121101410,5859390040,33%994,75
Spähpanzer Ru 2519914,0468784949,94%1413,46
Object 140101629,1564778143,66%1319,99
Type 64 6581,0057177850,26%1500,98
T-62A101480,1266477049,22%1237,28
59-Patton 8999,3670073648,78%1379,78
AMX M4 mle. 49 Liberté 81189,8975771351,75%1477,60
T-1091061,7447870743,85%850,36
Hummel6678,5934369849,57%958,15
Jagdpanzer E 100101928,5762769043,91%1371,16
T-5491058,5767468648,40%976,20
T-54 ltwt.91042,8573868349,93%1546,11
G.W. E 100101476,5455267250,89%1480,28
E 100101752,6767266245,77%1395,16
Object 252U Defender 81345,7072365054,62%1486,08
Progetto M35 mod. 46 81323,1763765047,85%1479,46
T25 Pilot Number 1 81094,0472363147,86%1536,44
T110E4101986,5066062847,77%1453,38
IS7490,6929260440,89%414,23
KV-15346,5932757346,60%553,82
Churchill I5480,3642656147,42%927,25
AMX 50 B101818,1367755950,98%1445,13
ELC EVEN 90 8776,3262655149,91%1600,76
Churchill VII6629,8055452850,57%1145,74
T-50589,8425552347,80%101,82
Dicker Max 6716,8247351646,71%1196,60
Panhard EBR 105101011,5059449344,22%1058,59
TVP T 50/51101909,9169649250,41%1652,95
Grille 15101952,5468549251,63%1568,97
Ferdinand81025,5944948041,25%909,50
Progetto M40 mod. 65102010,5267945848,47%1635,91
Leopard 1101985,6772045053,11%1665,49
CS-63101669,9764044748,10%1252,20
T376591,1259144753,24%1752,03
AMX 50 Foch (155) 101948,5163144647,53%1440,70
Jagdtiger91289,5054844445,95%984,92
Bat.-Châtillon 25 t AP91080,9858544244,12%921,26
Conqueror Gun Carriage101533,7256443949,89%1436,10
VK 45.02 (P) Ausf. B91459,9972143551,26%1440,43
T-448843,7763642749,65%1093,79
M4A1 Revalorisé 81166,8265242648,12%1382,31
Conqueror91185,4566442343,97%952,61
T54E191200,8861141641,11%923,23
FV380591315,1853741146,47%1396,26
M10391004,2156040941,81%766,70
WZ-1209960,2960640843,63%817,35
Waffenträger auf E 100102119,3764739445,18%1487,20
Tortoise91418,4851339244,39%985,51
T28 Prototype81097,1059739145,78%1094,80
M66439,0427938043,68%480,38
T3091510,7668337551,20%1283,38
ARL V396492,5140237344,24%765,82
AMX AC mle. 4881130,0360937346,38%1197,66
WZ-111 model 1-491494,4972336649,18%1368,24
G.W. Tiger91247,3954536645,90%1268,08
Bat.-Châtillon 155 5591125,8655236450,27%1224,12
G.W. Panther7871,0241435141,60%957,23
M53/M5591136,2954435049,14%1153,06
Centurion Mk. 7/191365,0969434650,29%1310,70
AMX 50 Foch91315,3964034647,40%1015,54
Rheinmetall Panzerwagen101107,4463634150,73%1177,74
E 7591217,9269734046,76%1026,62
Jagdpanzer IV6429,1822933944,54%600,66
STB-1101695,2363533946,31%1318,90
Waffenträger auf Pz. IV91774,0466633645,83%1565,30
Cromwell6614,8957033349,85%1274,63
Pz.Kpfw. III Ausf. J4174,2825032645,40%275,55
Leopard Prototyp A91257,5461932646,63%1091,25
212A91091,7651932445,37%963,86
T328822,9156432342,41%722,74
Type 6191456,8269731650,63%1468,36
Jagdpanther7600,4727931346,96%656,60
T698832,8755931340,89%908,86
AMX 30 1er prototype91492,7866831247,44%1428,65
M40/M4381073,2455531150,80%1183,49
T-284138,8315530844,48%205,17
Centurion Action X101609,6467430749,19%1266,99
T-54 first prototype 81084,6272930554,43%1482,45
Pz.Kpfw. T 25 5552,3259130354,79%1735,16
SU-1006835,3655530247,35%1521,53
Type 71101599,8652330242,05%957,87
Type 4 Heavy91355,9372729748,82%1241,26
59-166205,9135829551,53%422,31
WZ-111G FT91509,5159029445,24%1181,68
WZ-1317328,5548529047,59%480,15
Kranvagn101979,1770628852,43%1616,76
VK 36.01 (H)6667,9757428348,76%1173,57
FV2078980,0448028050,00%1166,60
50TP Tyszkiewicza91366,9072427949,46%1205,46
Tiger II8904,6556027548,00%969,29
Leo7865,5946227453,28%1485,67
Emil II91600,9680727057,04%1543,04
Grille5444,9220626941,26%844,45
Object 703 Version II 81202,1969126644,74%1226,79
AMX 12 t6287,2036426553,96%656,50
Strv 103B101957,3867726449,24%1422,08
SU-122-5491411,2864326450,76%1350,14
E 5091218,5768426048,08%1097,65
AMX 50 12091310,6469625952,12%1215,31
Pz.Kpfw. III/IV5143,1718225943,63%143,52
T297611,9741225749,03%579,52
Emil I81368,2778425550,98%1758,02
T4991042,0264425547,06%1516,85
60TP Lewandowskiego101742,2071825450,00%1216,01
Object 705A101883,0869225448,82%1475,58
Schwarzpanzer 58 81159,9469625449,21%1615,45
AMX 13 757338,9351525249,60%558,28
Prototipo Standard B91624,0363925151,79%1500,67
FV215b 101570,3568125046,80%1197,81
M46 Patton91464,8171824850,40%1445,69
T71 DA7513,4553724847,18%897,16
T25/27630,2649124643,90%728,53
AMX 50 10081444,1864024553,06%1793,22
Object 43091738,9669324549,39%1783,06
Strv 103-091791,0375624349,38%1662,95
AT 158885,0460424345,27%827,96
FV215b (183) 101679,9858824344,03%1191,10
T9591546,4068324247,93%1133,47
Super Conqueror101862,2372324249,17%1452,32
STA-181079,4669523650,42%1550,85
T26E5 Patriot 81119,6868423641,53%1235,87
Object 4168802,5146823545,11%851,32
Maus101627,0669923447,01%1221,49
SU-10181104,4754723447,01%1239,03
P.44 Pantera81238,9160223148,48%1628,89
Chrysler K GF 81158,7471223152,38%1294,55
AMX 13 105101288,9063523051,30%1519,25
T92 8679,2360823049,13%1190,92
SU-855417,0236122946,72%886,06
Škoda T 5091506,3368522842,54%1357,22
KV-481029,0167022854,39%1189,07
ST-I91327,9972722653,98%1259,76
Rhm.-Borsig Waffenträger81466,9468322549,33%1690,04
SU-14-281026,7455322350,22%1185,65
IS-4101727,6268121948,86%1233,42
AMX ELC bis5162,6725121845,87%332,65
T-100 LT101379,7068621747,47%1790,91
Caernarvon Action X 81064,3864021644,44%1105,66
WZ-132A91095,5865421349,30%1523,37
T34 B 81069,3859421344,60%1221,91
T675345,5836121247,64%632,29
T-437667,4251720937,80%881,84
Object 430 Version II91284,0768120646,60%1229,14
Strv 81 81017,0663820444,61%1234,44
M26 Pershing8747,8552720347,78%782,59
IS-M81039,4162220350,74%1164,81
Type T-345294,9024920245,54%641,08
Centurion Mk. I8832,6062919751,78%997,09
WZ-111-1G FT8883,2555319647,96%805,30
Panther II8781,0958219445,88%856,88
FV4004 Conway91784,8069819444,85%1784,74
STG Guard 81173,7762919448,45%1457,10
UDES 15/16101731,0964219147,64%1314,23
Black Prince7584,7852018844,68%584,31
Bat.-Châtillon 155 58101324,7160918852,66%1169,05
TVP VTU Koncept8825,4160418747,59%1034,86
StuG III Ausf. G5318,8219218444,02%542,38
Crusader6258,0820418441,30%544,94
Lorraine 155 mle. 518963,8954418445,11%1125,55
Sturer Emil7899,1454118448,91%1288,54
Crusader 5.5-in. SP7719,7534318144,75%1071,05
Konštrukta T-34/1007725,0346517945,25%1065,91
AMX M4 mle. 54101540,4267317946,37%994,46
Object 277101906,4570917945,25%1453,69
Caernarvon8971,9066317844,38%1034,08
ISU-15281145,2255717750,28%1080,92
UDES 0381184,9656517245,35%1147,75
XM551 Sheridan101273,6253117138,60%1269,26
AMX M4 mle. 457952,8869516955,03%1456,63
WZ-132-1101255,8660216744,91%1382,49
Panhard AML Lynx 6x68589,7247416735,93%841,21
Hotchkiss EBR7545,3044416453,05%1105,23
M127862,4342216251,23%1057,52
Type 5 Chi-Ri7726,6850016148,45%1056,31
Tiger I7807,9165416056,88%1053,76
T216360,9845916044,38%824,78
KV-4 Kreslavskiy 81125,7765716050,00%1292,05
Object 430U101755,2268315952,20%1396,07
Object 70591398,4568215954,09%1273,74
Object 260 101787,5869515944,65%1173,78
S-517714,5647715847,47%760,65
T1 Heavy5344,0324415843,67%494,58
Object 261101388,3860515851,27%1259,13
Pz.Kpfw. VII101849,2276115856,33%1421,92
Škoda T 256667,8345415754,14%1324,62
Vz. 55101458,0562015441,56%811,22
AMX M4 mle. 5191854,5880915449,35%1597,05
Ares 90101397,3658015450,65%967,04
AMX AC mle. 467712,9347915345,10%805,90
Manticore10846,3351815341,83%726,13
53TP Markowskiego81126,9772515150,99%1368,97
WZ-111 model 5A101871,3568515042,67%1463,10
KV-371035,0566214851,35%1389,05
GSOR 3301 AVR FS9883,2163414846,62%1223,63
T56 GMC3199,5127314756,46%688,19
AE Phase I 91588,5770314653,42%1439,49
BZ-75101690,0365614544,14%1038,21
Charioteer81267,3268414558,62%1492,66
FV601 Saladin8888,0453614555,86%1018,29
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4106,8313514344,06%47,84
M3 Lee4173,2216714343,36%436,06
Type 4 Chi-To6698,1960113850,00%1426,02
FV3046526,3045513850,72%918,83
SU-100M17912,8457813747,45%1274,11
KV-26646,1045213650,74%1071,20
VK 45.02 (P) Ausf. A81111,0471413648,53%1363,44
T 55A 91470,8470113652,21%1448,41
Comet7632,7145513543,70%854,97
AMX 65 t81202,2268613548,89%1410,15
T2881148,9758413252,27%1221,42
AMX 30 B101563,0060713243,94%1206,27
M41 Walker Bulldog8580,0356013141,98%901,93
Lorraine 155 mle. 507702,0247812948,84%845,40
Panhard EBR 909802,9567512956,59%1159,75
Challenger7730,5950512852,34%890,58
GSOR 1006 Scheme 791288,8963912850,00%1082,11
Type 586759,2363312652,38%1660,15
Char Futur 4 91840,9077712653,97%1723,46
121B 101622,1964812551,20%1337,95
UDES 1691505,2476712351,22%1455,09
O-Ho8953,5266012251,64%959,76
AT 77975,3071312256,56%1357,85
Aufklärungspanzer Panther 7527,7555612241,80%1008,48
P.43 ter7768,5862212053,33%1253,12
11081016,7070011947,90%1161,07
T92 HMC101296,0851611744,44%1192,84
KV-137389,5741211741,88%381,54
M-V-Y101537,4952511745,30%1026,93
SU-1527681,1536711637,93%684,10
Object 70491508,6855311644,83%1029,16
Panhard AMD 178B6445,3745211646,55%1178,14
FV4005 Stage II101681,9859511446,49%1273,91
AT 86696,7856211247,32%1283,76
E 50 Ausf. M101630,8663511249,11%1269,25
O-Ni71041,5065611159,46%1576,35
M75202,5832211149,55%557,11
AS-XX 40 t111701,7571011044,55%1127,67
T110E3102036,2970010948,62%1573,15
M48A5 Patton101774,1672310957,80%1539,56
LHMTV8739,8751910850,93%1291,28
IS-271003,5869210649,06%1440,58
SMV CC-6781070,9142210647,17%1084,26
Controcarro 1 Mk. 291246,7352510640,57%861,43
SU-85B4317,7430010647,17%723,04
A-447759,5159810649,06%1154,02
Tiger (P)7990,5266310551,43%1332,13
T-34-85M 6799,1060810558,10%1339,45
Rinoceronte101642,1962610344,66%1109,23
Vz. 64 Blesk8646,2343010343,69%901,23
M60 101769,0065910343,69%1374,35
M446656,9639910351,46%1194,97
LTTB8513,7864110356,31%922,38
M5A1 Stuart4148,8820110248,04%343,75
LPT-67 Šelma9737,0845310245,10%848,52
T-34-2G FT7878,8255510248,04%1066,30
SU-76M4283,4827010137,62%677,32
Sturmpanzer II4154,1312810046,00%328,65
Marder II3176,2920910042,00%360,58
113101630,286409841,84%1209,37
K-91101669,416479750,52%1327,36
T207786,366089545,26%1174,26
UDES 14 Alt 581034,276579448,94%1164,74
Achilles6539,994239346,24%822,99
AMX 50 Foch B101600,175829347,31%1048,06
AMX 404147,741839247,83%411,47
Heavy Tank No. VI 6688,055609151,65%1100,79
A-436635,874628951,69%1289,42
Type 6891100,785028848,86%794,62
Matilda4143,841578743,68%158,35
AMX 13 F3 AM6540,684218755,17%774,80
CS-5991479,456738343,37%1312,24
Pz.Kpfw. III Ausf. E367,021568256,10%155,13
Covenanter5124,681948248,78%228,34
Type 5781210,517678253,66%1259,92
AT 15A 7952,946258055,00%1405,30
Strv 746600,383687746,75%1129,87
Panther7791,846207550,67%1216,58
P.43 bis6652,475497353,42%1233,64
Nashorn6722,294957347,95%1182,95
FV217 Badger102024,666637349,32%1343,21
Bishop5353,583257241,67%621,66
ST-II101577,346597146,48%1073,04
Type 3 Chi-Nu5358,494087054,29%960,96
Kunze Panzer 91469,635877047,14%1315,19
T28 Concept 7860,645746946,38%1102,25
Ho-Ri 191626,076846848,53%1233,18
M8A14230,971896848,53%460,70
Object 268 Version 4102135,936886747,76%1621,06
FSV Scheme A7876,226446756,72%1338,76
45TP Habicha7835,915726643,94%1036,23
VK 28.016350,114316643,94%830,96
SDP 58 Kilana81166,785436440,63%1059,76
T1 Cunningham151,651756353,97%156,15
P.435292,632956349,21%609,11
WZ-131G FT6818,465486352,38%1508,47
Object 263102176,107076347,62%1823,83
SDP 60 Gonkiewicza91424,654736240,32%978,64
Controcarro 3 Minotauro101628,805426144,26%915,77
SDP 44 Burza6662,103446046,67%959,81
Cruiser Mk. IV4459,083396046,67%1520,72
Concept No. 5101404,125636043,33%867,11
Type 3 Chi-Nu Kai 5538,625326048,33%1556,70
O-I6838,245405947,46%1468,83
VK 30.01 (P)6479,224055945,76%603,74
Object 777 Version II 91566,756355949,15%1374,92
Archer5447,183875650,00%941,15
SDP 57 Gowika7745,254265556,36%896,41
Super Hellcat 71001,215695347,17%1389,13
Lorraine 40 t 81067,825835143,14%1059,93
Pz.Kpfw. I Ausf. C3128,222904942,86%430,47
Škoda T 245423,174334852,08%1161,80
Valentine3359,473294753,19%1655,85
VK 16.02 Leopard5117,363544746,81%170,97
FV230 Canopener101522,556794746,81%878,12
Type 5 Heavy101590,826974544,44%997,78
GSR 3301 Setter7454,003294548,89%829,61
VK 30.02 (M)6550,845414452,27%981,39
M415525,074284348,84%809,06
Ho-Ri 3102163,235674348,84%1426,59
WZ-113G FT101724,915964351,16%1037,92
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5325,353594344,19%722,78
M4A3E8 Sherman6738,526184245,24%1480,85
AT 25500,005704264,29%1401,37
Type 4 Ju-To71169,466414146,34%1634,76
BT-2256,623273948,72%76,40
M24 Chaffee5289,775073943,59%821,52
Strv m/425308,163293834,21%613,02
Sturmpanzer I Bison381,79933844,74%65,02
Leichttraktor134,11953844,74%36,74
M5 Stuart4140,143203759,46%322,75
BDR G1 B5705,166033751,35%1628,34
T2 Light Tank 2110,972213751,35%378,67
25TP KSUST II5359,203783548,57%701,73
60G FT5402,434013562,86%918,64
TNH T Vz. 5191158,975693435,29%733,59
M-VI-Y91109,884733447,06%868,55
AMX 38368,911293345,45%51,60
Pz.Sfl. IVc5470,943413345,45%929,60
M4A1 Sherman5463,164453246,88%1235,05
NC 70 Błyskawica101470,974283237,50%797,15
VK 30.01 (H)5585,585983158,06%1522,90
Object 268101464,614813132,26%748,06
LTP 3101,132183053,33%331,26
40TP Habicha6593,034562941,38%918,34
T-46357,901022941,38%18,86
M2 Medium Tank342,97902934,48%0,00
O-I Experimental5570,525132948,28%1072,72
T-345328,184132850,00%795,21
Vz. 71 Tesák10726,374492725,93%504,64
Type 2597 Chi-Ha3124,501472650,00%298,69
SU-76G FT4206,962112626,92%195,85
SU-130PM 81094,044642657,69%1137,57
T7 Combat Car 246,601952540,00%20,30
113 Beijing Opera 101334,045602552,00%892,25
Renault FT147,63822445,83%52,42
Pz.Kpfw. II231,521162352,17%104,34
MT-256327,435462347,83%950,58
T1E6 255,871192352,17%117,29
Matilda Black Prince 5313,833172334,78%508,86
Ho-Ri 281040,456372240,91%949,15
Cruiser Mk. III3153,141742254,55%632,69
Alecto4341,774402259,09%1038,39
K-91-PT 91146,734882236,36%745,21
T-50-2 6459,685872272,73%1348,45
FCM 36 Pak 40 3292,672832147,62%655,36
Progetto C50 mod. 6691325,486602138,10%1107,44
SDP 40 Zadymka5544,673392147,62%1083,91
Birch Gun4196,763072157,14%712,87
Ares 90 C111763,194342128,57%1006,42
GSOR the TANK 91761,957392055,00%1754,64
BZ-6891275,846731947,37%1062,18
Vickers Medium Mk. III3100,111781838,89%120,32
M3G FT3159,721891833,33%233,57
Light Mk. VIC 258,001961822,22%31,84
Panzerjäger I237,88881747,06%52,40
Excalibur 61006,245681752,94%1520,76
TT-130M 9869,824701741,18%499,67
Type 95 Heavy4233,942961650,00%633,92
Bretagne Panther 6752,005761650,00%1295,74
M3 Stuart368,601771526,67%1,27
T3 HMC2151,931431533,33%493,74
T-1506687,274751526,67%1032,46
Bat.-Châtillon 12 t8645,735201540,00%923,51
KV-220-2 5507,076061553,33%906,30
10TP3191,641511421,43%564,74
14TP4149,792021457,14%448,02
LT vz. 383162,462821361,54%664,77
ST vz. 394286,314201369,23%1036,87
T-26271,38831330,77%96,11
T2 Medium Tank225,69991361,54%183,87
FV229 Contender91252,007031353,85%1019,62
T-45 2149,083561369,23%805,22
StuG IV 5435,694401384,62%1205,32
M4 Improved 5325,924121250,00%700,77
Hotchkiss H35278,551681163,64%293,82
Vickers Mk. E Type B2176,271391118,18%613,65
MS-1143,091301163,64%198,21
CS-67 Szakal11961,183851136,36%360,49
A46 6388,824581145,45%1140,16
50TP prototyp 81682,6011071080,00%2434,73
Cruiser Mk. II2179,101701010,00%569,68
Valentine AT4382,804441070,00%1330,23
Durchbruchswagen 24233,303311040,00%453,60
Object 283 9837,106211060,00%754,77
VK 168.01 Mauerbrecher 81542,308091060,00%1845,92
STA-2 81301,907481050,00%1712,92
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81058,606091020,00%1138,65
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6786,205811060,00%1438,66
ISU-122S 7939,905571070,00%1384,28
AMX Canon d'assaut 105 8868,206971070,00%904,77
Somua SM 81504,105091040,00%1634,73
WZ-120-1G FT 8907,804471020,00%657,76
112 8752,406591050,00%774,95
AT-1272,22158955,56%148,58
Cruiser Mk. I172,67113944,44%137,32
Windhund 81350,11698955,56%1552,80
M24E2 Super Chaffee 6686,33668966,67%2314,93
Panzer 58 Mutz 81261,11724944,44%1771,32
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4266,255938100,00%919,08
Pz.Kpfw. I276,38280850,00%181,43
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6622,75473837,50%1548,71
M3 Light 387,00106825,00%115,56
BT-7 artillery 3164,50244850,00%508,30
Vickers Medium Mk. I152,57121742,86%31,54
Primo Victoria 8930,14812771,43%1294,05
M2 Light262,33140650,00%89,05
T-703121,67230650,00%281,74
LT vz. 352141,40272580,00%663,18
7TP2155,40228560,00%544,99
Type 97 Te-Ke 2114,40183560,00%500,56
M374308,00239520,00%732,18
Pz.Kpfw. II Luchs448,80264580,00%261,00
T26E4 SuperPershing 8825,40751560,00%1036,77
T-60270,60275560,00%215,82
Staghound Mk. III6960,80627580,00%2157,45
Ares 859738,80695540,00%411,85
M4A3(76)W Sherman 61238,60807560,00%2631,77
Löwe 81738,801029560,00%2509,55
Tetrarch 2154,60268560,00%768,94
Renault FT 75 BS246,005340,00%0,00
Renault NC-31195,50118425,00%255,49
D1242,25185450,00%87,28
T-26G FT2108,75190475,00%383,11
TS-54 8686,75624450,00%578,68
AC 1 Sentinel 4338,25447475,00%1249,67
TOG II* 61062,75633425,00%1948,29
Char de transition 6884,50474450,00%1258,55
Vickers Medium Mk. II2175,67210366,67%930,68
TKS z n.k.m. 20 mm 2226,3318830,00%1186,91
P26/404204,33221333,33%289,48
Škoda T 1771041,6728330,00%2170,12
BZ-79112531,3348230,00%1279,25
Pz.Kpfw. II Ausf. G358,33234366,67%238,12
Hirschkäfer111322,33758366,67%802,02
leKpz Borkenkäfer111208,33932366,67%1177,32
Valiant 5425,676013100,00%939,04
M10 RBFM 5396,0015330,00%509,29
Turán III prototípus 5588,00606366,67%1575,11
43 M. Toldi III 3141,00195366,67%632,95
KR-1111365,0032730,00%602,69
Renault Otsu166,5013920,00%36,95
Pz.Kpfw. 35 (t)2236,005102100,00%1611,18
4TP1202,00336250,00%1086,89
Pz.Kpfw. 38 (t)3423,006102100,00%2275,57
Strv 107-12111296,00655250,00%576,47
Universal Carrier 2-pdr2385,50422250,00%1973,46
STK-2111617,007522100,00%1057,45
IS-2-II8570,50587250,00%472,30
Ares 758615,50784250,00%538,10
Leopard 120 Verbessert112495,50895250,00%1632,61
T-116 3434,006342100,00%2718,77
Pz.Sfl. IC 4829,50667250,00%2522,28
Object 268 Version V 10735,5024720,00%195,17
L-60 2257,0036520,00%1444,88
AMX 13 (FL 11) 5439,507242100,00%1588,62
Fantôme 91853,00476250,00%1651,74
T803111367,0011662100,00%831,75
Kolohousenka1126,003961100,00%720,42
T1 HMC259,002651100,00%320,71
M7 Priest3155,002791100,00%413,20
Type 3 Ju-Nu61998,0014691100,00%4375,64
HWK 1281036,0034110,00%1917,88
Gabler’s Destroyer 5369,004091100,00%985,73
T-34 with L-11 4187,007051100,00%637,23
KV-1SA 50,007810,00%0,00
T-29 3332,004461100,00%1114,65
SU-100Y 61182,0030610,00%1820,26
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2305,007721100,00%1801,82
T-28E with F-30 4906,007791100,00%3278,51

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 15.03.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 04.06.2024
Opuścił klan: 05.02.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 04.06.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 31.01.2022
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 05.02.2019
Opuścił klan: 07.05.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 31.10.2022
Opuścił klan: 20.11.2022
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 27.04.2022
Opuścił klan: 27.10.2022
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 22.05.2019
Opuścił klan: 13.06.2019
Stopień: Podoficer
Dołączył: 23.09.2021
Opuścił klan: 29.01.2022
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.10.2020
Opuścił klan: 16.07.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 29.06.2019
Opuścił klan: 09.11.2019
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 10.11.2019
Opuścił klan: 19.06.2020
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 21.09.2018
Opuścił klan: 27.01.2019
Stopień: Rekruter
Dołączył: 13.12.2017
Opuścił klan: 13.01.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 20.01.2018
Opuścił klan: 30.01.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 12.08.2018
Opuścił klan: 15.08.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.02.2018
Opuścił klan: 10.04.2018
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 23.04.2018
Opuścił klan: 09.08.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 02.12.2017
Opuścił klan: 11.12.2017
Stopień: Rekruter
Dołączył: 01.11.2017
Opuścił klan: 28.11.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 04.09.2017
Opuścił klan: 25.10.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 22.05.2017
Opuścił klan: 28.08.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 29.03.2017
Opuścił klan: 15.05.2017
Stopień: Rekruter
Dołączył: 23.12.2016
Opuścił klan: 27.03.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 07.12.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 09.11.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 22.11.2014
Opuścił klan: 03.11.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.09.2014
Opuścił klan: 20.11.2014
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 12.04.2014