| Nazwa czołgu | M | Typ | Kraj | Poziom | Ø Uszkodzenia | Ø Doświadczenie | Ilość bitew | Zwycięstwa | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AMX 65 t | 8 | 699,69 | 437 | 339 | 41,00% | 554,84 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 782,98 | 447 | 235 | 43,40% | 626,85 | |||||
| Caernarvon | 8 | 783,95 | 525 | 232 | 40,52% | 624,00 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 974,88 | 520 | 229 | 46,72% | 737,75 | |||||
| Conqueror | 9 | 1249,80 | 571 | 215 | 48,37% | 959,55 | |||||
| AMX M4 mle. 51 | 9 | 1228,90 | 590 | 202 | 47,03% | 915,37 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 728,47 | 524 | 178 | 41,01% | 745,73 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 1413,07 | 592 | 153 | 50,98% | 896,36 | |||||
| KV-2 | 6 | 646,18 | 461 | 152 | 49,34% | 1028,30 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 1150,08 | 583 | 142 | 49,30% | 908,91 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 1034,83 | 625 | 142 | 50,00% | 756,49 | |||||
| SU-152 | 7 | 459,59 | 329 | 138 | 47,83% | 425,63 | |||||
| Crusader | 6 | 150,22 | 226 | 117 | 52,14% | 277,71 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 528,51 | 458 | 116 | 39,66% | 409,30 | |||||
| Charioteer | 8 | 911,40 | 583 | 114 | 49,12% | 837,01 | |||||
| Type 68 | 9 | 1416,07 | 700 | 113 | 36,28% | 940,44 | |||||
| Black Prince | 7 | 411,38 | 483 | 112 | 41,96% | 284,96 | |||||
| Cromwell | 6 | 191,96 | 272 | 105 | 50,48% | 187,94 | |||||
| ISU-152 | 8 | 943,86 | 576 | 97 | 47,42% | 801,15 | |||||
| T-80 | 4 | 80,42 | 153 | 93 | 44,09% | 69,72 | |||||
| M-II-Y | 7 | 734,76 | 473 | 92 | 36,96% | 718,87 | |||||
| Comet | 7 | 377,76 | 440 | 90 | 44,44% | 372,49 | |||||
| IS-2-II | 8 | 1102,43 | 723 | 87 | 47,13% | 1103,06 | |||||
| Covenanter | 5 | 86,75 | 179 | 79 | 48,10% | 85,48 | |||||
| Churchill I | 5 | 181,34 | 224 | 77 | 45,45% | 153,39 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 704,30 | 472 | 76 | 39,47% | 727,52 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1089,93 | 573 | 73 | 39,73% | 828,28 | |||||
| Alecto | 4 | 78,49 | 130 | 67 | 46,27% | 56,64 | |||||
| Type 57 | 8 | 1318,45 | 753 | 66 | 43,94% | 1256,18 | |||||
| Marder 38T | 4 | 94,88 | 150 | 65 | 44,62% | 44,78 | |||||
| Churchill VII | 6 | 343,34 | 325 | 64 | 42,19% | 378,86 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 85,42 | 125 | 64 | 34,38% | 0,00 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 357,83 | 254 | 63 | 49,21% | 638,78 | |||||
| Nashorn | 6 | 381,67 | 259 | 60 | 31,67% | 333,11 | |||||
| Challenger | 7 | 696,68 | 480 | 60 | 45,00% | 737,92 | |||||
| T-28 | 4 | 66,39 | 148 | 59 | 47,46% | 73,81 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 153,64 | 204 | 59 | 59,32% | 317,23 | |||||
| Matilda | 4 | 74,94 | 157 | 52 | 44,23% | 45,13 | |||||
| AMX M4 mle. 49 Liberté | 8 | 965,60 | 592 | 52 | 46,15% | 953,29 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 347,55 | 498 | 51 | 52,94% | 940,30 | |||||
| Durchbruchswagen 2 | 4 | 134,85 | 202 | 48 | 54,17% | 248,25 | |||||
| Achilles | 6 | 432,02 | 372 | 47 | 53,19% | 649,84 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 101,96 | 160 | 46 | 45,65% | 104,08 | |||||
| KV-3 | 7 | 984,00 | 712 | 46 | 56,52% | 1193,29 | |||||
| Marder II | 3 | 100,70 | 129 | 46 | 50,00% | 125,04 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 1759,39 | 680 | 44 | 52,27% | 1344,81 | |||||
| L-60 | 2 | 63,44 | 169 | 43 | 55,81% | 236,23 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 340,85 | 327 | 41 | 41,46% | 579,96 | |||||
| M3 Lee | 4 | 85,33 | 134 | 40 | 45,00% | 73,67 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 541,60 | 407 | 40 | 27,50% | 622,31 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 259,69 | 168 | 39 | 48,72% | 520,35 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 719,21 | 520 | 39 | 53,85% | 960,25 | |||||
| AMX 13 (FL 11) | 5 | 270,21 | 400 | 38 | 52,63% | 773,24 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 748,08 | 434 | 36 | 47,22% | 1293,93 | |||||
| SU-122A | 5 | 292,25 | 202 | 36 | 30,56% | 412,03 | |||||
| KV-1S | 6 | 455,49 | 388 | 35 | 45,71% | 605,96 | |||||
| Sexton II | 3 | 55,19 | 130 | 31 | 64,52% | 233,23 | |||||
| Valentine AT | 4 | 81,72 | 143 | 29 | 51,72% | 112,11 | |||||
| Pz.Sfl. IVb | 4 | 163,82 | 156 | 28 | 42,86% | 285,57 | |||||
| IS-3-II | 9 | 1059,71 | 674 | 28 | 42,86% | 756,08 | |||||
| Type 91 Heavy | 3 | 60,59 | 125 | 27 | 48,15% | 93,69 | |||||
| Wespe | 3 | 91,52 | 138 | 27 | 51,85% | 203,33 | |||||
| Birch Gun | 4 | 70,74 | 135 | 27 | 59,26% | 195,27 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1503,92 | 581 | 26 | 53,85% | 1329,24 | |||||
| T-46 | 3 | 112,16 | 142 | 25 | 48,00% | 280,43 | |||||
| Type 4 Ju-To | 7 | 759,44 | 679 | 25 | 60,00% | 917,37 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 73,75 | 149 | 24 | 54,17% | 172,60 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 78,00 | 130 | 24 | 54,17% | 148,11 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 109,04 | 180 | 24 | 70,83% | 344,19 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 17,46 | 90 | 24 | 58,33% | 193,08 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 1285,57 | 586 | 23 | 43,48% | 701,38 | |||||
| T-70 | 3 | 127,04 | 163 | 23 | 39,13% | 241,45 | |||||
| T-150 | 6 | 734,36 | 643 | 22 | 59,09% | 1270,20 | |||||
| Lago | 4 | 322,45 | 257 | 20 | 60,00% | 978,83 | |||||
| ARL 44 | 6 | 538,15 | 459 | 20 | 45,00% | 765,88 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 81,65 | 147 | 20 | 45,00% | 78,70 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 844,00 | 745 | 20 | 65,00% | 1257,27 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 59,90 | 158 | 20 | 40,00% | 1,61 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 200,42 | 215 | 19 | 31,58% | 112,48 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 58,37 | 151 | 19 | 52,63% | 112,71 | |||||
| SU-26 | 3 | 14,42 | 103 | 19 | 57,89% | 183,06 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 54,11 | 105 | 19 | 36,84% | 3,04 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 176,06 | 196 | 18 | 38,89% | 127,92 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 2097,44 | 792 | 18 | 55,56% | 1509,36 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 78,53 | 172 | 17 | 64,71% | 284,29 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 40,00 | 144 | 17 | 52,94% | 107,77 | |||||
| Maus | 10 | 930,29 | 659 | 17 | 35,29% | 386,79 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 151,76 | 239 | 17 | 47,06% | 75,94 | |||||
| Renault FT AC | 2 | 51,71 | 70 | 17 | 23,53% | 0,00 | |||||
| AMX 50 Foch (155) | 10 | 1582,65 | 616 | 17 | 35,29% | 904,67 | |||||
| Lorraine 39L AM | 3 | 48,44 | 117 | 16 | 56,25% | 184,10 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 42,87 | 99 | 15 | 53,33% | 106,36 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 284,80 | 518 | 15 | 53,33% | 476,02 | |||||
| M-III-Y | 8 | 967,13 | 593 | 15 | 26,67% | 721,60 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 771,07 | 565 | 15 | 40,00% | 552,77 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 23,79 | 65 | 14 | 28,57% | 0,00 | |||||
| AMX M4 mle. 49 | 8 | 524,00 | 472 | 14 | 35,71% | 272,67 | |||||
| IS | 7 | 610,38 | 518 | 13 | 38,46% | 509,48 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 46,69 | 85 | 13 | 30,77% | 0,30 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 981,00 | 762 | 13 | 53,85% | 1215,12 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 183,33 | 301 | 12 | 58,33% | 836,23 | |||||
| Renault FT 75 BS | 2 | 24,45 | 68 | 11 | 36,36% | 0,32 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 42,82 | 74 | 11 | 36,36% | 0,00 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 483,36 | 446 | 11 | 45,45% | 460,74 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 115,91 | 184 | 11 | 18,18% | 159,85 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 1849,36 | 921 | 11 | 72,73% | 1451,92 | |||||
| SDP 58 Kilana | 8 | 1119,09 | 629 | 11 | 36,36% | 993,93 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 100,55 | 129 | 11 | 54,55% | 565,96 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 47,60 | 98 | 10 | 60,00% | 179,76 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 310,00 | 371 | 10 | 40,00% | 539,39 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 44,80 | 110 | 10 | 50,00% | 79,78 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 115,60 | 220 | 10 | 60,00% | 471,97 | |||||
| Object 283 | 9 | 947,20 | 393 | 10 | 30,00% | 725,84 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 91,78 | 158 | 9 | 55,56% | 322,74 | |||||
| T-26 | 2 | 102,89 | 126 | 9 | 55,56% | 390,49 | |||||
| AT-1 | 2 | 45,56 | 119 | 9 | 66,67% | 217,74 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 65,22 | 148 | 9 | 44,44% | 72,31 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 1830,63 | 831 | 8 | 75,00% | 1486,67 | |||||
| T18 HMC | 3 | 77,75 | 88 | 8 | 25,00% | 70,41 | |||||
| Convert. Medium Tank T3 | 3 | 369,13 | 512 | 8 | 75,00% | 1368,20 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 106,43 | 143 | 7 | 57,14% | 430,21 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 76,14 | 195 | 7 | 14,29% | 0,00 | |||||
| T1 HMC | 2 | 19,43 | 120 | 7 | 100,00% | 261,00 | |||||
| SU-18 | 2 | 81,57 | 133 | 7 | 71,43% | 491,44 | |||||
| Grille | 5 | 269,00 | 197 | 7 | 57,14% | 482,30 | |||||
| M-IV-Y | 8 | 518,29 | 444 | 7 | 14,29% | 266,61 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 192,86 | 305 | 7 | 42,86% | 293,04 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 23,83 | 142 | 6 | 66,67% | 261,00 | |||||
| AMX 40 | 4 | 141,50 | 187 | 6 | 16,67% | 245,06 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 42,67 | 114 | 6 | 50,00% | 85,93 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 110,83 | 194 | 6 | 66,67% | 576,72 | |||||
| T3 HMC | 2 | 27,17 | 91 | 6 | 50,00% | 82,06 | |||||
| SU-76M | 4 | 25,00 | 87 | 6 | 50,00% | 93,83 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 83,83 | 163 | 6 | 16,67% | 13,03 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 162,83 | 199 | 6 | 83,33% | 420,68 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 613,50 | 244 | 6 | 16,67% | 279,70 | |||||
| SU-85 | 5 | 212,00 | 75 | 5 | 0,00% | 184,62 | |||||
| M2 | 2 | 118,60 | 196 | 5 | 60,00% | 483,67 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 23,40 | 77 | 5 | 40,00% | 11,97 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 96,60 | 169 | 5 | 40,00% | 141,21 | |||||
| VK 20.01 (D) | 4 | 27,80 | 131 | 5 | 40,00% | 4,07 | |||||
| Renault R35 | 2 | 49,40 | 116 | 5 | 60,00% | 158,26 | |||||
| Tetrarch | 2 | 154,00 | 202 | 5 | 40,00% | 565,43 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 28,50 | 104 | 4 | 50,00% | 79,13 | |||||
| SU-5 | 4 | 171,25 | 148 | 4 | 50,00% | 265,25 | |||||
| S35 CA | 5 | 405,50 | 316 | 4 | 25,00% | 556,63 | |||||
| T-60 | 2 | 165,25 | 246 | 4 | 75,00% | 893,04 | |||||
| T-29 | 3 | 35,50 | 142 | 4 | 50,00% | 103,47 | |||||
| Type 63 | 8 | 392,75 | 498 | 4 | 50,00% | 241,87 | |||||
| T-34 | 5 | 34,00 | 124 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 116,33 | 261 | 3 | 33,33% | 382,88 | |||||
| Stuart I-IV | 3 | 91,67 | 126 | 3 | 33,33% | 100,78 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 0,00 | 160 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 52,00 | 201 | 3 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 251,00 | 295 | 3 | 33,33% | 972,72 | |||||
| T56 GMC | 3 | 0,00 | 39 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 819,67 | 618 | 3 | 66,67% | 1347,67 | |||||
| Renault UE 57 | 3 | 130,33 | 174 | 3 | 66,67% | 384,08 | |||||
| Bishop | 5 | 35,67 | 74 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| T-50-2 | 6 | 196,33 | 202 | 3 | 33,33% | 210,91 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 44,50 | 54 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 181,00 | 360 | 2 | 100,00% | 451,68 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 0,00 | 65 | 2 | 50,00% | 112,29 | |||||
| KV-1 | 5 | 112,50 | 95 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 423,50 | 295 | 2 | 0,00% | 1054,90 | |||||
| T-116 | 3 | 298,50 | 330 | 2 | 50,00% | 1045,85 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 148,00 | 346 | 1 | 100,00% | 926,77 | |||||
| Renault FT | 1 | 344,00 | 448 | 1 | 100,00% | 3011,33 | |||||
| BT-2 | 2 | 51,00 | 57 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| M2 Light | 2 | 82,00 | 46 | 1 | 0,00% | 71,05 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 0,00 | 30 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| SU-85B | 4 | 0,00 | 173 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1354,00 | 558 | 1 | 0,00% | 1096,42 | |||||
| Black Prince II | 7 | 1665,00 | 1299 | 1 | 100,00% | 2615,87 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 846,00 | 506 | 1 | 0,00% | 1937,92 | |||||
| KV-1SA | 5 | 109,00 | 106 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| MKA | 2 | 0,00 | 24 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Vz. 58 Medvěd | 9 | 2731,00 | 1280 | 1 | 100,00% | 2513,24 | |||||
| Type 5 Ka-Ri | 8 | 0,00 | 174 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Prototipo 6 | 8 | 1924,00 | 1346 | 1 | 100,00% | 2077,70 |
ado180
Ogólne statystyki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 6558 | 0 | 139 | 548 | ||||
| Ø Poziom | 6,59 | 0,00 | 8,29 | 8,10 | ||||
| Zwycięstwa | 3018 | 46,02% | 0 | 0,00% | 51 | 36,69% | 239 | 43,61% |
| Porażki | 3460 | 52,76% | 0 | 0,00% | 88 | 63,31% | 306 | 55,84% |
| Remisy | 80 | 1,22% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 3 | 0,55% |
| Przetrwane bitwy | 1207 | 18,41% | 0 | 0,00% | 22 | 15,83% | 115 | 20,99% |
| Zniszczone czołgi | 2721 | 0,41 | 0 | 0,00 | 75 | 0,54 | 299 | 0,55 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,51 | 0,00 | 0,64 | 0,69 | ||||
| Wykryte pojazdy | 4658 | 0,71 | 0 | 0,00 | 138 | 0,99 | 439 | 0,80 |
| Zadane uszkodzenia | 624,32 | 0,00 | 1.142,74 | 1.113,68 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 2236 | 0,34 | 0 | 0,00 | 42 | 0,30 | 53 | 0,10 |
| Punkty obrony bazy | 1244 | 0,19 | 0 | 0,00 | 4 | 0,03 | 50 | 0,09 |
| Doświadczenie | 409,15 | 0,00 | 613,69 | 647,57 | ||||
| WN7 | 607,40 | 0,00 | 649,50 | 726,51 | ||||
| WN8 | 669,98 | 0,00 | 923,42 | 999,40 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 6558 | |
| Ø Poziom | 6,59 | |
| Zwycięstwa | 3018 | 46,02% |
| Porażki | 3460 | 52,76% |
| Remisy | 80 | 1,22% |
| Przetrwane bitwy | 1207 | 18,41% |
| Zniszczone czołgi | 2721 | 0,41 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,51 | |
| Wykryte pojazdy | 4658 | 0,71 |
| Zadane uszkodzenia | 624,32 | |
| Punkty zajęcia bazy | 2236 | 0,34 |
| Punkty obrony bazy | 1244 | 0,19 |
| Doświadczenie | 409,15 | |
| WN7 | 607,40 | |
| WN8 | 669,98 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Ø Poziom | 0,00 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 139 | |
| Ø Poziom | 8,29 | |
| Zwycięstwa | 51 | 36,69% |
| Porażki | 88 | 63,31% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 22 | 15,83% |
| Zniszczone czołgi | 75 | 0,54 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,64 | |
| Wykryte pojazdy | 138 | 0,99 |
| Zadane uszkodzenia | 1.142,74 | |
| Punkty zajęcia bazy | 42 | 0,30 |
| Punkty obrony bazy | 4 | 0,03 |
| Doświadczenie | 613,69 | |
| WN7 | 649,50 | |
| WN8 | 923,42 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 548 | |
| Ø Poziom | 8,10 | |
| Zwycięstwa | 239 | 43,61% |
| Porażki | 306 | 55,84% |
| Remisy | 3 | 0,55% |
| Przetrwane bitwy | 115 | 20,99% |
| Zniszczone czołgi | 299 | 0,55 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,69 | |
| Wykryte pojazdy | 439 | 0,80 |
| Zadane uszkodzenia | 1.113,68 | |
| Punkty zajęcia bazy | 53 | 0,10 |
| Punkty obrony bazy | 50 | 0,09 |
| Doświadczenie | 647,57 | |
| WN7 | 726,51 | |
| WN8 | 999,40 | |
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:
Mapa globalna, Poziom X
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VIII
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VI
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki kompanii
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki bitew drużynowych
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki potyczki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki obrony twierdzy
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen