cookie_text Zobacz więcej

absoluto1

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.06.2018

Ogółem

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy531050094
Średni tier7,750,000,009,87
Zwycięstwa2574948,49%00,00%00,00%4547,87%
Porażki2697250,79%00,00%00,00%4851,06%
Remisy3840,72%00,00%00,00%11,06%
Przetrwane bitwy1294924,38%00,00%00,00%2728,72%
Czołgi zniszczone347870,6600,0000,00710,76
Zniszczonych/zgonów0,870,000,001,06
Wykryte pojazdy wroga497990,9400,0000,00810,86
Uszkodzenia957,800,000,001.519,98
Punkty zajęcia bazy227910,4300,0000,00610,65
Punkty obrony bazy268490,5100,0000,0000,00
Doświadczenie594,400,000,00681,24
WN7883,500,000,00857,02
WN81036,390,000,001023,60
Ogółem
Bitwy53105
Średni tier7,75
Zwycięstwa2574948,49%
Porażki2697250,79%
Remisy3840,72%
Przetrwane bitwy1294924,38%
Czołgi zniszczone347870,66
Zniszczonych/zgonów0,87
Wykryte pojazdy wroga497990,94
Uszkodzenia957,80
Punkty zajęcia bazy227910,43
Punkty obrony bazy268490,51
Doświadczenie594,40
WN7883,50
WN81036,39
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Średni tier0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Średni tier0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy94
Średni tier9,87
Zwycięstwa4547,87%
Porażki4851,06%
Remisy11,06%
Przetrwane bitwy2728,72%
Czołgi zniszczone710,76
Zniszczonych/zgonów1,06
Wykryte pojazdy wroga810,86
Uszkodzenia1.519,98
Punkty zajęcia bazy610,65
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie681,24
WN7857,02
WN81023,60
Założone: 04.11.2014 19:04
Ostatnia bitwa: 03.08.2018 13:04
Ostatnia aktualizacja: 15.08.2018 03:24

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy34000
Zwycięstwa1544,12%00,00%00,00%00,00%
Porażki1852,94%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,94%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1029,41%00,00%00,00%00,00%
Czołgi zniszczone150,4400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,630,000,000,00
Wykryte pojazdy wroga120,3500,0000,0000,00
Uszkodzenia1.013,090,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy160,4700,0000,0000,00
Doświadczenie643,970,000,000,00
Ogółem
Bitwy34
Zwycięstwa1544,12%
Porażki1852,94%
Remisy12,94%
Przetrwane bitwy1029,41%
Czołgi zniszczone150,44
Zniszczonych/zgonów0,63
Wykryte pojazdy wroga120,35
Uszkodzenia1.013,09
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy160,47
Doświadczenie643,97
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy8000
Zwycięstwa337,50%00,00%00,00%00,00%
Porażki562,50%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy337,50%00,00%00,00%00,00%
Czołgi zniszczone00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy wroga162,0000,0000,0000,00
Uszkodzenia530,750,000,000,00
Punkty zajęcia bazy243,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy40,5000,0000,0000,00
Doświadczenie403,130,000,000,00
Ogółem
Bitwy8
Zwycięstwa337,50%
Porażki562,50%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy337,50%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga162,00
Uszkodzenia530,75
Punkty zajęcia bazy243,00
Punkty obrony bazy40,50
Doświadczenie403,13
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy15000
Zwycięstwa640,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki960,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy533,33%00,00%00,00%00,00%
Czołgi zniszczone90,6000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,900,000,000,00
Wykryte pojazdy wroga151,0000,0000,0000,00
Uszkodzenia542,070,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy513,4000,0000,0000,00
Doświadczenie364,730,000,000,00
Ogółem
Bitwy15
Zwycięstwa640,00%
Porażki960,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy533,33%
Czołgi zniszczone90,60
Zniszczonych/zgonów0,90
Wykryte pojazdy wroga151,00
Uszkodzenia542,07
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy513,40
Doświadczenie364,73
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Czołgi zniszczone00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy wroga00,0000,0000,0000,00
Uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy155000
Zwycięstwa9661,94%00,00%00,00%00,00%
Porażki5938,06%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5434,84%00,00%00,00%00,00%
Czołgi zniszczone890,5700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,880,000,000,00
Wykryte pojazdy wroga1701,1000,0000,0000,00
Uszkodzenia796,640,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1420,9200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4282,7600,0000,0000,00
Doświadczenie781,930,000,000,00
Ogółem
Bitwy155
Zwycięstwa9661,94%
Porażki5938,06%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy5434,84%
Czołgi zniszczone890,57
Zniszczonych/zgonów0,88
Wykryte pojazdy wroga1701,10
Uszkodzenia796,64
Punkty zajęcia bazy1420,92
Punkty obrony bazy4282,76
Doświadczenie781,93
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy605000
Zwycięstwa22036,36%00,00%00,00%00,00%
Porażki37762,31%00,00%00,00%00,00%
Remisy81,32%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy12620,83%00,00%00,00%00,00%
Czołgi zniszczone1900,3100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,400,000,000,00
Wykryte pojazdy wroga6151,0200,0000,0000,00
Uszkodzenia395,640,000,000,00
Punkty zajęcia bazy9441,5600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3930,6500,0000,0000,00
Doświadczenie339,170,000,000,00
Ogółem
Bitwy605
Zwycięstwa22036,36%
Porażki37762,31%
Remisy81,32%
Przetrwane bitwy12620,83%
Czołgi zniszczone1900,31
Zniszczonych/zgonów0,40
Wykryte pojazdy wroga6151,02
Uszkodzenia395,64
Punkty zajęcia bazy9441,56
Punkty obrony bazy3930,65
Doświadczenie339,17
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy83000
Zwycięstwa3744,58%00,00%00,00%00,00%
Porażki4351,81%00,00%00,00%00,00%
Remisy33,61%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2631,33%00,00%00,00%00,00%
Czołgi zniszczone290,3500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,510,000,000,00
Wykryte pojazdy wroga650,7800,0000,0000,00
Uszkodzenia1.326,400,000,000,00
Punkty zajęcia bazy760,9200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3764,5300,0000,0000,00
Doświadczenie672,240,000,000,00
Ogółem
Bitwy83
Zwycięstwa3744,58%
Porażki4351,81%
Remisy33,61%
Przetrwane bitwy2631,33%
Czołgi zniszczone290,35
Zniszczonych/zgonów0,51
Wykryte pojazdy wroga650,78
Uszkodzenia1.326,40
Punkty zajęcia bazy760,92
Punkty obrony bazy3764,53
Doświadczenie672,24
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (437)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomŚrednia zadawanych uszkodzeńØ XPBitwyZwycięstwaWN8
Löwe 81072,87725153548,79%1144,48
T-54 first prototype 8930,29710102449,61%1107,80
T26E4 SuperPershing 8842,5466289847,88%967,42
AMX 13 909715,6063870948,38%961,82
Object 252U Defender 81469,9785667953,90%1566,15
Spähpanzer Ru 2519717,4562654447,06%987,20
Centurion Mk. 7/191145,5565453148,96%985,72
T34 81053,6268851352,63%1207,06
IS-6 81181,5971048846,93%1263,47
Hummel6636,5744747643,70%765,31
AMX Chasseur de chars 8838,2862645046,00%951,55
T-34-3 8968,4869145050,89%1211,47
Panther mit 8,8 cm L/71 8777,8158043947,38%842,06
KV-15504,6151443552,18%1119,26
Sturer Emil7846,2753740051,00%1167,03
Strv S1 81486,8974140053,25%1521,54
E 100101609,4366039844,97%1148,36
leKpz M 41 90 mm GF 8693,5164438650,78%1102,38
FV215b (183) 101731,1364237246,77%1225,80
E 7591136,1567137149,60%990,04
Object 430 Version II91208,1168536846,20%1086,32
WZ-111 model 1-491420,8871736246,13%1216,38
FV4005 Stage II102265,6975135952,92%1634,56
T-5491232,3370735548,45%1174,98
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6526,8048935550,14%897,35
T499618,1258935347,31%737,06
Type 64 6265,1944034847,99%416,52
FV4202 8914,9169834049,12%1049,48
KV-856525,2247733746,88%716,95
SU-1006591,8847533351,35%954,17
Rheinmetall Skorpion G 81355,2572032750,46%1356,84
T-1091338,2773032652,15%1226,01
Waffenträger auf Pz. IV91216,5354632045,31%794,89
G.W. Tiger (P)8856,8447731943,57%842,04
Centurion Action X101140,4657731342,49%674,44
FV380591057,3852531150,80%934,17
Tiger II8802,3862030152,82%816,08
Leopard Prototyp A91012,6158030043,67%736,58
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81141,8970128745,99%1241,92
E 509971,3357928242,55%634,75
M53/M5591329,6166427948,03%1262,62
Tortoise91196,2758627843,53%826,01
T28 Prototype8958,2854627643,84%818,48
VK 45.02 (P) Ausf. B91367,3475127354,95%1355,55
ISU-15281055,7756127049,26%972,99
Object 4168918,6161426946,47%1029,08
M10391141,8566526548,68%995,80
Cromwell6363,7241325443,70%457,90
T110E5101556,5069325147,01%1115,82
Jagdpanther II8990,0653924842,34%839,96
AMX M4 mle. 49 81135,1580524855,24%1226,41
Grille 15101946,5766524350,62%1332,56
SU-1018856,5357624246,28%818,31
FV2078829,2249224149,38%886,98
FV4004 Conway91231,5356323645,76%859,70
Object 70491404,9563623351,50%966,80
T-54 ltwt.9911,1966123346,78%1262,18
Centurion Mk. I8628,1554523246,55%589,47
AT 158942,0958123246,55%829,79
Jagdtiger91431,0463422946,72%1071,18
G.W. Tiger91078,9654522750,66%1010,48
Škoda T 5091354,9067522547,11%1032,14
112 81087,7378122552,44%1226,90
T297854,2563722451,79%940,20
Škoda T 40 6671,6954922345,74%1235,32
Bat.-Châtillon 155 5591170,0470321950,23%1085,06
WZ-12091062,1765621845,87%921,59
ST-I91148,2867721448,13%884,18
Leopard 1101508,6062921441,59%1083,96
Conqueror9949,8958721041,43%615,30
T3091460,7364120941,63%1156,08
T110E4101834,6464620847,12%1211,79
AMX 50 12091217,4560120443,14%909,84
KV-48788,0857020347,29%773,47
AMX AC mle. 488830,7958720351,23%804,38
E 50 Ausf. M101511,2563120343,35%1131,78
T-34-28698,8554020236,14%727,21
Bat.-Châtillon 25 t AP91052,5159720148,26%908,44
M40/M4381129,9257320144,78%1191,05
Jagdpanther7622,5045319946,23%640,94
Caernarvon8780,6060519945,73%704,39
Type 4 Heavy91385,3777519852,02%1248,25
Rhm.-Borsig Waffenträger8999,0056619850,51%841,18
T57 Heavy Tank101577,9262819740,10%955,40
Super Conqueror101698,4272419746,70%1112,86
VK 45.02 (P) Ausf. A8790,8760919650,51%817,13
FV215b 101307,6958219538,97%799,89
Type 6191231,8569619252,08%1139,96
Conqueror Gun Carriage101498,1956719245,83%1205,56
SU-14-17799,3952819243,75%1106,98
STA-18804,1760618947,09%893,84
Lorraine 155 mle. 518975,8762618943,92%970,92
Tiger I7743,7856618648,39%826,79
UDES 0381110,1563118649,46%1088,16
WZ-132A9943,6266518650,00%1198,57
T54E191324,8365218642,47%1114,17
1108803,5659318444,02%746,82
AMX 50 1008860,9257118349,73%795,90
Indien-Panzer8675,8151718241,21%610,20
AMX 50 Foch91656,2176218152,49%1564,73
Object 140101428,3868918043,89%985,60
AMX M4 mle. 54101791,2678317550,86%1392,14
Object 268 Version 4102339,9281517550,86%1545,95
Emil II91559,8578517251,74%1432,57
IS7705,4058717052,94%877,15
Strv 103-091677,2671417050,00%1373,80
Type 3 Chi-Nu Kai 5370,9943717054,12%934,89
IS-38973,7266016949,70%998,23
212A91477,6371516952,07%1284,59
G.W. Panther7628,1542816946,75%611,52
AMX 30 1er prototype91131,3463716648,80%906,93
Leo7715,7959616547,88%997,13
Comet7468,4148316442,07%513,21
Panther II8633,3954016447,56%626,46
LTTB8549,9663116454,27%972,19
Crusader 5.5-in. SP7625,5845016351,53%814,75
KV-26410,1140616142,86%462,33
Bat.-Châtillon 25 t101472,1465816045,63%1094,14
Aufklärungspanzer Panther7236,3043216045,63%265,91
Prototipo Standard B91759,0975415947,17%1429,19
T-345244,8834315850,63%498,10
T-100 LT101072,2771215856,33%1180,90
TVP VTU Koncept8793,7357715742,68%920,11
M46 Patton91685,7476515645,51%1612,16
Jagdpanzer E 100102211,7079315659,62%1737,45
Charioteer8950,0756815647,44%897,66
M41 Walker Bulldog8395,3754815350,98%542,91
STG 81146,4669315348,37%1211,83
SU-122-5491291,2263515247,37%1114,77
O-Ho81092,5571815050,00%1114,48
SU-1527482,8546514955,70%566,28
T328909,3067714955,03%1002,25
AMX 12 t6249,8643414946,31%452,07
Challenger7458,7043414946,98%397,07
Black Prince7569,0954614847,97%591,01
IS-27734,2156814845,95%796,16
AMX M4 mle. 457675,7854714849,32%790,73
T25/27598,5648114748,98%716,98
AMX 13 757309,2350614647,95%428,38
FCM 50 t 8999,1867814644,52%1096,12
SU-14-281255,3468014548,28%1234,57
AMX 13 105101544,3671914452,78%1616,51
Churchill I5281,1135914247,18%406,65
Panther7480,8246714042,14%488,28
WZ-111-1G FT81167,9262114047,14%1174,90
Type 586467,0144613941,73%715,96
IS-7101756,3473513944,60%1365,49
Tetrarch 2126,6125713952,52%555,69
T-34-17610,3353713847,83%764,06
Object 430U101933,5175513847,83%1326,41
SU-122-44 7990,5263713851,45%1278,72
M26 Pershing8909,8173013554,07%1096,08
T9591927,3782113351,88%1651,72
AMX 65 t81047,8671613352,63%1272,68
T2881084,3265213249,24%1044,60
Churchill VII6350,8836312935,66%316,00
IS-M81355,8783112556,00%1665,60
AT 86400,5338412441,94%466,54
VK 30.02 (D)7524,0552612347,97%634,40
WZ-111G FT91913,0275212154,55%1484,99
Type 5 Chi-Ri7635,9757312052,50%898,45
Konštrukta T-34/1007818,5162412052,50%1247,96
Dicker Max 6718,5852511652,59%1256,55
WZ-1328828,1565011545,22%1362,39
T-44-100 81035,5666911542,61%1181,75
Ikv 90 Typ B7796,4056611447,37%941,08
Lorraine 155 mle. 507728,0752011450,00%852,73
Emil I81386,0379911356,64%1569,51
SU-100M17783,0455511343,36%866,57
AT 77677,9455711256,25%739,39
AMX AC mle. 467713,4851211044,55%820,13
VK 45.03 7981,0370510953,21%1169,43
FV3046409,5036110850,93%542,74
VK 30.01 (D)6397,7342510846,30%577,49
P.44 Pantera81294,4475910746,73%1587,52
A-447686,4457010747,66%970,38
T110E3102148,0770510645,28%1464,22
AMX M4 mle. 5191849,2987010652,83%1574,07
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5156,1530910652,83%246,90
Jagdpanzer IV6454,3341510545,71%630,60
Pz.Kpfw. VII101994,4681010553,33%1481,08
Progetto M40 mod. 65102166,6882310458,65%1645,82
Excelsior 5460,7952110448,08%962,02
KV-37690,1253310346,60%708,81
Kranvagn101692,8973410147,52%1219,51
ARL 446490,4543210141,58%630,89
Nashorn6487,2037010138,61%566,94
Achilles6421,5241010142,57%527,88
Strv 103B102004,2768910050,00%1222,76
VK 28.01686,493679946,46%87,10
Škoda T 256425,604819750,52%678,28
Tiger (P)7714,155809747,42%775,84
T28 Concept 71012,547199757,73%1500,19
WZ-120-1G FT 81527,308279656,25%1431,89
M24 Chaffee5176,603719543,16%365,15
Object 705A101981,387599545,26%1288,93
M127833,045909457,45%1174,55
M18 Hellcat6375,483899447,87%458,88
VK 30.01 (P)6349,084099353,76%499,85
Maus101383,346719244,57%845,56
T-505124,643339256,52%295,33
T376264,054339244,57%449,33
Pz.Sfl. IVc5373,493339149,45%715,61
VK 30.02 (M)6365,624329051,11%546,19
M446533,264009043,33%662,56
Type 4 Chi-To6533,314938750,57%942,50
O-Ni7989,267428751,72%1350,11
Object 70591796,398868757,47%1712,30
VK 30.01 (H)5277,053348644,19%342,46
AMX Canon d'assaut 105 81323,946958346,99%1227,42
Valentine4138,892468247,56%381,84
T-34-2G FT7859,526328259,76%1150,97
Škoda T 245356,513848143,21%859,77
VK 36.01 (H)6445,284958154,32%678,93
MT-256210,134688051,25%446,67
M66448,274907956,96%679,11
Crusader5100,382517946,84%69,03
TVP T 50/51101543,916847950,63%1092,49
T1 Heavy Tank5287,993837946,84%418,79
Archer5339,613507956,96%721,04
ARL V396579,225047853,85%1051,01
Strv 746570,215417750,65%1026,35
STA-2 81181,017867751,95%1482,02
IS-4101791,287137639,47%1361,29
AMX 13 F3 AM6678,334757541,33%932,65
A-436413,484787549,33%666,67
Ikv 65 Alt II6734,825837458,11%1464,37
O-I6665,225477443,24%1050,24
StuG III Ausf. G5294,473037245,83%471,07
Type 5 Heavy102193,949077262,50%1621,00
T207765,796757159,15%1132,60
P.43 ter7942,516807147,89%1445,82
Grille5310,353027145,07%507,43
SU-86551,894697051,43%718,14
KV-1S5405,564477051,43%741,36
M41 HMC5289,502856847,06%288,35
T1 Cunningham183,152016645,45%311,40
T-1506363,504116643,94%377,76
M4A3E8 Sherman6560,585726546,15%1064,02
Sexton II358,481406549,23%85,07
T-437866,287226556,92%1632,02
AT 25216,513136549,23%337,32
T92 HMC101500,345896445,31%1223,56
Bishop5226,862986450,00%314,16
Kanonenjagdpanzer 8803,735856448,44%814,10
WZ-1317504,167276363,49%1066,47
G.W. E 100101385,545946347,62%1030,91
Object 268102000,216416347,62%1355,13
AMX 50 B101533,406246240,32%1034,14
WZ-113G FT101992,666316245,16%1294,11
Sherman III5231,213566258,06%504,72
T-62A101384,856816248,39%1059,10
M48A5 Patton101773,037346243,55%1338,62
M4 Sherman5428,134966152,46%1117,78
121101703,437956154,10%1452,10
Object 261101403,386386147,54%1041,59
StuG IV 5313,443356149,18%679,85
113101728,887626055,00%1458,81
WZ-132-1101176,236996053,33%1273,05
Covenanter498,632156055,00%257,70
Bat.-Châtillon 155 58101299,076056043,33%917,11
WZ-131G FT6674,664845947,46%1049,03
SU-122A5328,903325942,37%558,80
AMX 50 Foch B101864,027415954,24%1444,24
XM551 Sheridan101158,367025947,46%1134,64
Pz.Kpfw. III/IV5155,342825841,38%179,12
ST vz. 394186,403195752,63%543,21
T-284119,122385738,60%115,99
STB-1101627,216985749,12%1191,77
Marder II3107,321975749,12%136,44
T675311,583425745,61%498,86
WZ-111 model 5A101629,327665655,36%1126,74
VK 20.01 (D)492,752155632,14%43,47
FV217 Badger102033,398105662,50%1556,53
Object 260 101732,827715650,00%1330,98
VK 16.02 Leopard576,193395450,00%108,99
AMX 30 B101446,466625448,15%1010,75
T-34-856577,215215347,17%965,75
Pz.Kpfw. III Ausf. E340,261645347,17%53,47
M8A14184,943055253,85%377,12
Progetto M35 mod. 46 81211,776935244,23%1114,28
Strv m/42-57 Alt A.2 6769,525885246,15%1386,24
Lorraine 40 t 81333,888385263,46%1486,08
Alecto4106,082435156,86%174,82
Matilda4134,722195034,00%120,81
Type 3 Chi-Nu5291,264225058,00%817,55
P.43 bis6943,966975054,00%1858,70
Rheinmetall Panzerwagen101065,326235042,00%1014,54
VK 168.01 Mauerbrecher 81170,987335044,00%1290,14
O-I Experimental5454,814814856,25%762,74
Cruiser Mk. III255,741354746,81%62,18
Ikv 1035355,634114656,52%838,76
Type T-345323,263594641,30%684,24
60G FT5431,004004654,35%897,38
Durchbruchswagen 2473,152374652,17%113,26
Object 277101448,206494639,13%758,37
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4143,582574555,56%269,77
Pz.Kpfw. III Ausf. J443,581954544,44%30,53
M5 Stuart4119,003634560,00%426,60
M36 Jackson6736,165564551,11%1238,73
Marder 38T4218,562974355,81%441,71
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.478,812594247,62%99,21
Pz.Kpfw. II Ausf. D 257,982644136,59%59,46
T 55A 91102,596794151,22%883,59
59-166333,905834052,50%807,00
Valentine II 4271,504204042,50%839,69
Type 1 Chi-He4169,362993946,15%403,47
SARL 424293,973233935,90%791,60
StuG III Ausf. B4120,282473956,41%203,93
Pz.Kpfw. II Luchs464,552873852,63%109,96
M75333,054003751,35%1125,23
Birch Gun4117,592143748,65%248,45
S35 CA5536,864283638,89%1002,39
Somua SM 81192,758393666,67%1235,66
M5A1 Stuart4102,293193562,86%335,53
M10 Wolverine5316,563863450,00%573,05
K-91101240,245903438,24%633,59
Valentine AT3120,421883354,55%268,76
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4148,522923360,61%400,24
Matilda Black Prince 5509,185473369,70%1491,69
Sherman Firefly6265,633083237,50%182,80
Sturmpanzer II4180,632533246,88%380,31
Cruiser Mk. IV364,501803246,88%55,39
Strv m/425518,525523161,29%1613,15
Grant4157,102613148,39%365,02
SU-76G FT4321,193293154,84%698,99
T-463132,572773053,33%504,99
Sav m/434245,173792944,83%609,27
Turán III prototípus 5606,795642955,17%1676,14
Type 59 8757,967072857,14%824,23
Type 2597 Chi-Ha3149,932342839,29%355,47
T92 8684,006342850,00%954,45
Lago4197,632892744,44%459,41
P.435479,965052751,85%1412,82
Vickers Medium Mk. III342,671602744,44%34,04
Cruiser Mk. II3110,442072751,85%307,10
AMX 105 AM mle. 474294,193562748,15%878,34
SU-54272,193772650,00%548,22
Pz.Kpfw. I232,501862669,23%239,60
Pz.Kpfw. II Ausf. G343,422252646,15%41,09
AMX ELC bis5119,273362657,69%275,79
Pz.Kpfw. I Ausf. C344,922662560,00%176,38
LT vz. 383100,132352445,83%243,12
Object 25791599,589142470,83%1440,36
BT-7 artillery 3108,832612352,17%430,94
Type 97 Chi-Ha3162,912852245,45%460,33
Pz.Kpfw. 38 (t)388,732132259,09%235,52
P26/404395,704012030,00%1246,31
Object 263102156,257572055,00%1708,51
Vickers Medium Mk. II249,371051957,89%153,56
Vickers Medium Mk. I129,28641838,89%0,00
Pz.Kpfw. II2101,832051833,33%281,04
Pz.Kpfw. IV Ausf. A370,441851850,00%93,83
M4A1 Revalorisé 8925,176941850,00%907,44
Pz.Kpfw. 35 (t)2100,592341747,06%342,77
AMX 40498,942151735,29%206,56
T404424,714551752,94%1138,18
Somua SAu 404344,184091752,94%910,04
Object 26391795,418761764,71%1556,61
43 M. Toldi III 3118,182831752,94%523,32
Ikv 723134,641941428,57%208,05
Panzerjäger I282,141881442,86%88,94
Vickers Mk. E Type B267,461371330,77%70,51
Loyd Gun Carriage214,85851330,77%0,00
ELC EVEN 90 8370,696251346,15%355,17
M15/423238,422911250,00%731,30
M3G FT3244,672871266,67%898,29
T25 AT7855,175691241,67%1000,02
Object 430101807,257521241,67%1182,55
KV-2 (R) 6911,177501266,67%1524,91
Stuart I-IV384,272101154,55%206,23
M2 Light Tank261,452041145,45%73,11
A-204174,643041127,27%457,96
Wespe3195,272061136,36%423,71
AMX 383134,642941145,45%480,73
Universal Carrier 2-pdr2115,202531060,00%452,88
G.Pz. Mk. VI (e)285,601781060,00%538,81
Pz.Sfl. IVb4266,503081060,00%787,00
Strv m/40L3127,11213933,33%245,13
BT-7376,22177944,44%138,62
SU-182122,89174933,33%548,13
M374268,78301955,56%839,17
Cruiser Mk. I237,89151977,78%261,00
T-703133,78238933,33%309,64
T18 HMC375,44248955,56%212,66
T95E2 8668,78666955,56%666,54
M3 Stuart3235,38472887,50%1419,48
Leichttraktor137,2588837,50%0,00
Lorraine 39L AM3216,88332862,50%775,11
T3 HMC278,50168837,50%79,64
SU-263192,75329862,50%518,58
Somua S353190,88373875,00%758,98
LT vz. 352154,57199714,29%739,11
Hotchkiss H352112,43257742,86%408,56
T1 HMC249,14133757,14%171,25
Type 95 Heavy4462,00595771,43%2235,29
T56 GMC3133,29147714,29%207,91
T-26G FT2178,86250757,14%759,91
Type 91 Heavy3263,83390650,00%1111,23
Type 89 I-Go/Chi-Ro247,67162633,33%0,00
Renault UE 573208,17405666,67%729,61
T-45 2181,17327633,33%875,10
T26E5 8870,17523633,33%675,76
M2279,40257560,00%313,47
Type 98 Ke-Ni3288,60523560,00%1446,44
M7 Priest3234,60320560,00%635,73
Light Mk. VIC 2104,20226540,00%388,12
Chi-Ni2213,75390475,00%1282,01
Renault Otsu165,00119425,00%143,75
Renault FT 75 BS2184,50324475,00%1184,29
Type 95 Ha-Go2155,25275425,00%628,13
BT-22123,25266450,00%567,91
Renault FT AC292,75236475,00%385,57
T-804198,25242425,00%502,77
Strv fm/21154,67163333,33%73,25
D1279,33166333,33%169,98
Pvlvv fm/422103,67257366,67%520,85
MS-1115,3391333,33%0,00
AMX 13 105 AM mle. 505370,00453366,67%802,78
T-60299,00191333,33%276,96
TOG II* 6155,3318330,00%3,10
Kolohousenka1199,0018220,00%1089,95
Strv m/382110,003992100,00%624,38
Renault FT1103,50218250,00%443,89
M14/412199,004732100,00%1058,32
T-262150,00382250,00%687,16
T82 HMC4449,505152100,00%1712,14
MTLS-1G14 3105,004602100,00%442,19
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4374,507982100,00%1189,77
T-34-85M 6923,50692250,00%1787,16
Fiat 30001162,003481100,00%1116,88
Renault NC-31197,003641100,00%564,75
Sturmpanzer I Bison3107,003211100,00%378,91
Type 5 Ke-Ho4294,005691100,00%1211,96
T-29 3522,005671100,00%2660,50
AC 1 Sentinel 464,004021100,00%261,00
T25 Pilot Number 1 8502,0043110,00%270,65

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.06.2018
Stopień: Rekruter
Dołączył: 17.04.2018
Opuścił klan: 22.05.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.11.2017
Opuścił klan: 08.02.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.12.2016
Opuścił klan: 28.01.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.08.2016
Opuścił klan: 20.09.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.07.2016
Opuścił klan: 02.08.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 06.06.2016
Opuścił klan: 08.07.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 22.05.2016
Opuścił klan: 29.05.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 04.03.2016
Opuścił klan: 15.04.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 21.09.2015
Opuścił klan: 08.11.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 30.07.2015
Opuścił klan: 18.08.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 03.04.2015
Opuścił klan: 12.07.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 24.12.2014
Opuścił klan: 28.03.2015