_rerolls

clanlogo
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 23.08.2022

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew23339034138
Ø Poziom8,640,008,387,03
Zwycięstwa1555966,67%00,00%2779,41%9971,74%
Porażki748332,06%00,00%720,59%3928,26%
Remisy2971,27%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1041144,61%00,00%2264,71%7352,90%
Zniszczone czołgi464381,9900,00702,063262,36
Zniszczonych/zgonów3,590,005,835,02
Wykryte pojazdy480532,0600,00611,792822,04
Zadane uszkodzenia3.415,100,004.371,293.185,17
Punkty zajęcia bazy78460,3400,00260,761461,06
Punkty obrony bazy200390,8600,0070,211451,05
Doświadczenie1.238,770,001.415,061.330,86
WN72630,190,002997,813204,80
WN85065,990,005959,296719,12
Ogółem
Ilość bitew23339
Ø Poziom8,64
Zwycięstwa1555966,67%
Porażki748332,06%
Remisy2971,27%
Przetrwane bitwy1041144,61%
Zniszczone czołgi464381,99
Zniszczonych/zgonów3,59
Wykryte pojazdy480532,06
Zadane uszkodzenia3.415,10
Punkty zajęcia bazy78460,34
Punkty obrony bazy200390,86
Doświadczenie1.238,77
WN72630,19
WN85065,99
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew34
Ø Poziom8,38
Zwycięstwa2779,41%
Porażki720,59%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2264,71%
Zniszczone czołgi702,06
Zniszczonych/zgonów5,83
Wykryte pojazdy611,79
Zadane uszkodzenia4.371,29
Punkty zajęcia bazy260,76
Punkty obrony bazy70,21
Doświadczenie1.415,06
WN72997,81
WN85959,29
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew138
Ø Poziom7,03
Zwycięstwa9971,74%
Porażki3928,26%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy7352,90%
Zniszczone czołgi3262,36
Zniszczonych/zgonów5,02
Wykryte pojazdy2822,04
Zadane uszkodzenia3.185,17
Punkty zajęcia bazy1461,06
Punkty obrony bazy1451,05
Doświadczenie1.330,86
WN73204,80
WN86719,12
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew986000
Zwycięstwa74775,76%00,00%00,00%00,00%
Porażki22022,31%00,00%00,00%00,00%
Remisy191,93%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy52152,84%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi9100,9200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,960,000,000,00
Wykryte pojazdy8040,8200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.076,920,000,000,00
Punkty zajęcia bazy9730,9900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5640,5700,0000,0000,00
Doświadczenie1.024,270,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew986
Zwycięstwa74775,76%
Porażki22022,31%
Remisy191,93%
Przetrwane bitwy52152,84%
Zniszczone czołgi9100,92
Zniszczonych/zgonów1,96
Wykryte pojazdy8040,82
Zadane uszkodzenia2.076,92
Punkty zajęcia bazy9730,99
Punkty obrony bazy5640,57
Doświadczenie1.024,27
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew25000
Zwycięstwa2184,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki416,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy728,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi160,6400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,890,000,000,00
Wykryte pojazdy311,2400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.080,120,000,000,00
Punkty zajęcia bazy401,6000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy30,1200,0000,0000,00
Doświadczenie1.051,480,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew25
Zwycięstwa2184,00%
Porażki416,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy728,00%
Zniszczone czołgi160,64
Zniszczonych/zgonów0,89
Wykryte pojazdy311,24
Zadane uszkodzenia1.080,12
Punkty zajęcia bazy401,60
Punkty obrony bazy30,12
Doświadczenie1.051,48
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie1,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie1,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew805000
Zwycięstwa53566,46%00,00%00,00%00,00%
Porażki27033,54%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy32940,87%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi6310,7800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,330,000,000,00
Wykryte pojazdy15211,8900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.167,040,000,000,00
Punkty zajęcia bazy8321,0300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy26993,3500,0000,0000,00
Doświadczenie930,130,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew805
Zwycięstwa53566,46%
Porażki27033,54%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy32940,87%
Zniszczone czołgi6310,78
Zniszczonych/zgonów1,33
Wykryte pojazdy15211,89
Zadane uszkodzenia1.167,04
Punkty zajęcia bazy8321,03
Punkty obrony bazy26993,35
Doświadczenie930,13
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew6530000
Zwycięstwa471972,27%00,00%00,00%00,00%
Porażki175226,83%00,00%00,00%00,00%
Remisy590,90%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy275642,21%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi54990,8400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,460,000,000,00
Wykryte pojazdy74161,1400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.297,740,000,000,00
Punkty zajęcia bazy36960,5700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy30340,4600,0000,0000,00
Doświadczenie878,920,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew6530
Zwycięstwa471972,27%
Porażki175226,83%
Remisy590,90%
Przetrwane bitwy275642,21%
Zniszczone czołgi54990,84
Zniszczonych/zgonów1,46
Wykryte pojazdy74161,14
Zadane uszkodzenia1.297,74
Punkty zajęcia bazy36960,57
Punkty obrony bazy30340,46
Doświadczenie878,92
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2473000
Zwycięstwa147859,77%00,00%00,00%00,00%
Porażki96739,10%00,00%00,00%00,00%
Remisy281,13%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy80332,47%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20640,8300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,240,000,000,00
Wykryte pojazdy19680,8000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.036,600,000,000,00
Punkty zajęcia bazy15500,6300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy10350,4200,0000,0000,00
Doświadczenie849,610,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2473
Zwycięstwa147859,77%
Porażki96739,10%
Remisy281,13%
Przetrwane bitwy80332,47%
Zniszczone czołgi20640,83
Zniszczonych/zgonów1,24
Wykryte pojazdy19680,80
Zadane uszkodzenia2.036,60
Punkty zajęcia bazy15500,63
Punkty obrony bazy10350,42
Doświadczenie849,61
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (190)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T95/FV4201 Chieftain 104755,131317154067,79%4511,40
113103683,77110269561,87%4292,62
Super Conqueror104534,11127668165,49%5355,90
Bat.-Châtillon 25 t103573,12108567761,60%4172,67
Leopard Prototyp A94150,41138053772,07%5872,80
Type 64 61364,9291653666,60%5426,40
Object 279 early 105000,36137451366,86%4100,98
E 5094224,50148047871,34%6227,84
Vz. 55105001,52134246567,74%5140,58
Prototipo Standard B94020,24135845265,04%5780,84
WZ-111 model 5A103995,14115039064,10%4795,69
Caernarvon83046,23146738669,17%5412,90
WZ-13171842,82129638571,95%6395,93
Kranvagn104808,75128835667,70%5293,38
WZ-132A92404,37109033562,09%4838,46
Type 62 72254,70152432670,55%8173,43
AMX 13 9092368,77108532058,75%5106,99
leKpz M 41 90 mm 81798,48102431454,46%4327,71
AMX M4 mle. 54105400,54141730673,86%5867,94
T71 DA71833,83123930367,66%6275,96
Conqueror93977,86144829470,41%5728,40
T25 Pilot Number 1 82086,3081828659,79%3689,20
Object 907 104208,40125728467,61%4719,34
AMX ELC bis5958,8466927762,45%4789,95
E 25 72502,67145527074,07%5734,55
WZ-111 model 1-493254,70123426067,69%4268,47
Leopard 1104628,22119125565,10%5695,03
Bat.-Châtillon 12 t81924,9993424461,89%5609,13
Object 277104025,71113724162,24%4421,20
WZ-13282255,18124923663,56%6523,47
T95E6 104321,09120522962,88%4637,53
WZ-132-1103134,41109222865,35%5804,73
T-5493601,16136322168,33%5627,38
Kampfpanzer 50 t 94138,03150822073,64%5139,95
AMX 50 B104254,75108921759,91%4529,11
M18 Hellcat61401,8670021464,95%3345,51
M60 104355,51116821063,33%5196,84
T6751240,0474720765,70%4225,27
Progetto M35 mod. 46 83399,34151820067,00%5796,03
STB-1104262,47122119965,83%5253,96
VK 72.01 (K) 104564,83122417571,43%4485,42
AMX 13 105103145,11102517460,34%4974,13
Progetto M40 mod. 65103711,38107116958,58%4238,58
M40/M4381708,6791116659,04%1903,30
Bat.-Châtillon 25 t AP92799,7375216462,20%4080,02
M46 Patton93397,35129116070,63%4822,69
T-44-100 83276,98153115664,10%6549,69
T-22 medium 104004,13125714266,20%4891,07
AMX 13 57 72092,34151114273,94%5935,99
Concept 1B 94503,71156013369,17%4829,32
AMX 12 t61100,1775113268,18%4652,62
M48A5 Patton103788,18110613264,39%4446,42
LT-432 82291,43130512966,67%6595,22
T-34-85M 61625,75116012771,65%3522,06
Object 703 Version II 83195,35145712360,98%4391,97
VK 16.02 Leopard5827,3458812261,48%4447,44
AMX 13 7571585,1776012160,33%5353,35
Caernarvon Action X 82487,74123311957,98%3923,18
CS-63104309,97121511864,41%5269,64
T110E5104624,50126811564,35%5557,08
ShPTK-TVP 100 83230,89145910872,22%4855,43
Škoda T 56 83802,53162710472,12%5042,58
Object 430U104358,74125410367,96%5035,55
Škoda T 5093911,8913779870,41%5938,99
AMX M4 mle. 5193762,7714399679,17%4818,13
T71 CMCD71474,2311009568,42%4295,16
WZ-111 Qilin 104636,6013049369,89%5380,06
IS-271965,1411309160,44%3489,92
M53/M5591987,629229054,44%2134,05
T4992830,2512378957,30%6445,72
UDES 15/16104610,9313278876,14%4862,47
T-1093309,8912548873,86%4485,66
M-V-Y104339,4512338855,68%4690,87
11082090,4211248367,47%3070,50
IS-4104459,4012708368,67%4731,26
Lansen C 83269,1114588360,24%5680,56
M2 Light Tank2576,617558274,39%5071,96
113 Beijing Opera 104252,8012348263,41%4370,86
KV-262124,1713688174,07%5689,47
T110E3104835,0112778171,60%5108,99
E 75 TS 83139,3714228162,96%4960,36
Bat.-Châtillon Bourrasque 83654,5416008172,84%6268,51
AMX 30 1er prototype94060,1513317857,69%6059,90
60TP Lewandowskiego104709,6512007768,83%4651,15
Object 780 104987,8413307771,43%4980,53
Kampfpanzer 07 RH 83456,3516127766,23%7014,61
Emil II94001,4214247673,68%5720,11
Jagdpanther II82713,6411567664,47%3744,55
Panther/M10 72270,5313707671,05%5872,01
Charioteer82947,7512757568,00%4788,80
Object 140104427,1013317276,39%5169,39
T 55A 94511,7416187273,61%6890,18
TNH T Vz. 5194264,2915457067,14%6218,04
Tortoise94532,9315237068,57%5264,04
T2161208,7510376863,24%5216,28
T-5051779,0813436680,30%11940,14
E 50 Ausf. M105046,9112806560,00%6249,97
FV217 Badger104520,1712496570,77%4621,73
59-1661482,5911706456,25%6853,49
T110E4104818,0611866470,31%4899,29
121B 105349,5814446470,31%7497,56
121104833,1512896267,74%5802,80
CS-5994111,4214886269,35%6133,87
Type 6193688,5913606162,30%5583,71
M26 Pershing82630,0513806178,69%5406,90
53TP Markowskiego83228,3713906066,67%6204,66
M75712,637625949,15%3667,83
ST-I93766,8314235972,88%5277,48
T3094605,6614815870,69%6010,84
Waffenträger auf Pz. IV94106,6412485872,41%4902,89
STA-182738,7913475664,29%5438,75
50TP Tyszkiewicza94303,3314715569,09%6252,46
E 7594640,8515345576,36%6457,77
WZ-12094408,2215385475,93%7620,06
Tiger II83314,0014285466,67%5581,79
Jagdtiger94222,7413815464,81%5162,20
IS-3-II94584,1915655474,07%6230,91
Indien-Panzer82820,3213465369,81%5315,00
T-4482849,0813395265,38%5433,03
T-62A104668,4213465267,31%6874,18
Achilles62003,4211285248,08%5274,30
FV215b 104670,2213225166,67%6334,56
Tiger I72848,0216174985,71%6119,57
Excelsior 52412,9819084881,25%9032,16
B.U.G.I.62397,3414904780,85%6497,84
M8A14600,004324658,70%2032,34
HWK 30 82570,6212254557,78%6538,26
AMX M4 mle. 4572861,7714624459,09%6048,42
Škoda T 2562446,7015294365,12%7817,81
M10394443,4415674367,44%6314,48
A-4362007,5014434271,43%7404,67
VK 30.01 (H)51823,5912204170,73%5991,60
M24 Chaffee51834,3514294077,50%12988,91
T2072975,2317073987,18%8108,28
Panther II83512,5616633982,05%8462,27
Pz.Kpfw. IV Ausf. H52010,0013293971,79%8842,07
VK 30.02 (D)73161,4218433871,05%8437,02
T-4372836,5016973672,22%8693,25
WZ-120-1G FT 82927,3113933663,89%4408,53
KV-1372944,8917123577,14%9262,38
Comet72658,7615793363,64%6866,91
KV-1S62241,2714503369,70%7428,79
Pz.Kpfw. II Luchs4627,565313268,75%3246,58
VK 30.01 (P)62703,2216013268,75%8435,19
AE Phase I 93658,7313743070,00%4591,98
Type T-3451023,566912576,00%3904,71
Cavalier52056,0814992483,33%8448,63
T56 GMC3313,602942060,00%1114,09
L-60 2318,754952075,00%2605,03
M56 Scorpion 72479,1514142070,00%6170,40
Somua SM 83408,5314881963,16%5078,02
M5A1 Stuart4757,785931877,78%4690,79
KV-484008,1317821668,75%9037,45
Leichttraktor1297,504331266,67%2219,64
Pz.Kpfw. I Ausf. C3450,505051266,67%3218,59
M4461618,5512251181,82%3411,80
Vickers Medium Mk. I1221,56294922,22%1267,33
SU-100M173048,111682977,78%8447,09
Challenger74012,221984988,89%9646,61
Renault FT1231,13367875,00%1777,85
G.Pz. Mk. VI (e)249,381558100,00%275,53
M54 Renegade 84872,881922875,00%6915,56
LT vz. 352239,71321771,43%1444,47
Kolohousenka1207,67378666,67%1410,91
Strv m/40L3268,403865100,00%1166,00
Tetrarch 2536,807105100,00%4755,31
Object 260 107264,8019255100,00%12157,02
Panzerjäger I2346,253724100,00%1676,80
T-262344,50353450,00%2485,12
Object 274a 84577,751822450,00%8183,90
Strv fm/211328,33417366,67%2443,78
T1 Cunningham1423,337833100,00%4672,32
M4A3E8 Sherman63046,331884366,67%12907,92
Pvlvv fm/422266,33288366,67%1328,40
UDES 14 Alt 583984,6717333100,00%7802,17
T3286523,00215820,00%11960,40
T3 HMC2423,007552100,00%2580,72
T23E3 72521,501239250,00%6219,62
Strv m/382330,008001100,00%2113,91
IS75349,0025191100,00%21386,71
M664558,0029241100,00%21727,67
Renault NC-311734,009081100,00%7408,51
MS-11543,006391100,00%4271,62
T1 Heavy Tank53062,0019831100,00%15593,81
T2974508,0023311100,00%13245,93
Type 5862188,0017851100,00%8813,12
Caliban 81150,009331100,00%1399,70
MTLS-1G14 3426,006681100,00%2127,81
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 42512,0023541100,00%10442,26
Heavy Tank No. VI 62436,0016011100,00%4528,53

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 23.08.2022
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 24.05.2022
Opuścił klan: 22.08.2022
Stopień: Rekrut
Dołączył: 12.04.2022
Opuścił klan: 23.05.2022
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 28.12.2021
Opuścił klan: 25.05.2022
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 15.12.2021
Opuścił klan: 26.12.2021
Stopień: Podoficer
Dołączył: 15.11.2021
Opuścił klan: 14.12.2021
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 13.09.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 31.08.2021
Opuścił klan: 12.09.2021
Stopień: Podoficer
Dołączył: 03.06.2021
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 15.08.2020
Opuścił klan: 10.11.2020
Stopień: Podoficer
Dołączył: 26.06.2020
Opuścił klan: 14.08.2020
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 10.04.2021
Opuścił klan: 11.05.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.01.2021
Opuścił klan: 01.01.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 11.11.2020
Opuścił klan: 30.12.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 04.10.2019
Opuścił klan: 08.12.2019
Stopień: Podoficer
Dołączył: 03.01.2021
Opuścił klan: 08.04.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 12.05.2021
Opuścił klan: 02.06.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 09.12.2019
Opuścił klan: 24.03.2020
Stopień: Podoficer
Dołączył: 26.03.2020
Opuścił klan: 25.06.2020
Stopień: Podoficer
Dołączył: 09.01.2019
Opuścił klan: 29.09.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 12.10.2018
Opuścił klan: 05.01.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 17.08.2017
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 04.07.2018
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 02.01.2018
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 21.09.2017
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 18.09.2018
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Rekruter
Dołączył: 19.06.2018
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 22.08.2018
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 02.06.2017
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.07.2017
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.03.2017
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.02.2018
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.10.2018
Opuścił klan: 12.10.2018