_______golf2

clanlogo
Stopień: Podoficer
Dołączył: 12.08.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew82239085358
Ø Poziom7,100,008,028,91
Zwycięstwa3966848,24%00,00%3642,35%16345,53%
Porażki4158350,56%00,00%4957,65%19353,91%
Remisy9881,20%00,00%00,00%20,56%
Przetrwane bitwy1457217,72%00,00%1214,12%3610,06%
Zniszczone czołgi514450,6300,00470,551290,36
Zniszczonych/zgonów0,760,000,640,40
Wykryte pojazdy691730,8400,00750,883841,07
Zadane uszkodzenia710,290,00938,69846,02
Punkty zajęcia bazy1031491,2500,00200,241200,34
Punkty obrony bazy392730,4800,0000,0000,00
Doświadczenie433,790,00469,91575,43
WN7793,360,00652,88542,78
WN8827,100,00723,11535,67
Ogółem
Ilość bitew82239
Ø Poziom7,10
Zwycięstwa3966848,24%
Porażki4158350,56%
Remisy9881,20%
Przetrwane bitwy1457217,72%
Zniszczone czołgi514450,63
Zniszczonych/zgonów0,76
Wykryte pojazdy691730,84
Zadane uszkodzenia710,29
Punkty zajęcia bazy1031491,25
Punkty obrony bazy392730,48
Doświadczenie433,79
WN7793,36
WN8827,10
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew85
Ø Poziom8,02
Zwycięstwa3642,35%
Porażki4957,65%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1214,12%
Zniszczone czołgi470,55
Zniszczonych/zgonów0,64
Wykryte pojazdy750,88
Zadane uszkodzenia938,69
Punkty zajęcia bazy200,24
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie469,91
WN7652,88
WN8723,11
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew358
Ø Poziom8,91
Zwycięstwa16345,53%
Porażki19353,91%
Remisy20,56%
Przetrwane bitwy3610,06%
Zniszczone czołgi1290,36
Zniszczonych/zgonów0,40
Wykryte pojazdy3841,07
Zadane uszkodzenia846,02
Punkty zajęcia bazy1200,34
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie575,43
WN7542,78
WN8535,67
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew15000
Zwycięstwa213,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki1386,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy320,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20,1300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,170,000,000,00
Wykryte pojazdy110,7300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia559,200,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie91,330,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew15
Zwycięstwa213,33%
Porażki1386,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy320,00%
Zniszczone czołgi20,13
Zniszczonych/zgonów0,17
Wykryte pojazdy110,73
Zadane uszkodzenia559,20
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie91,33
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew27000
Zwycięstwa622,22%00,00%00,00%00,00%
Porażki2074,07%00,00%00,00%00,00%
Remisy13,70%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy622,22%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,0400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,050,000,000,00
Wykryte pojazdy391,4400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia413,890,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy120,4400,0000,0000,00
Doświadczenie199,220,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew27
Zwycięstwa622,22%
Porażki2074,07%
Remisy13,70%
Przetrwane bitwy622,22%
Zniszczone czołgi10,04
Zniszczonych/zgonów0,05
Wykryte pojazdy391,44
Zadane uszkodzenia413,89
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy120,44
Doświadczenie199,22
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki4100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy41,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia99,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie18,750,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew4
Zwycięstwa00,00%
Porażki4100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy41,00
Zadane uszkodzenia99,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie18,75
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew107000
Zwycięstwa5248,60%00,00%00,00%00,00%
Porażki5248,60%00,00%00,00%00,00%
Remisy32,80%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3633,64%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi620,5800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,870,000,000,00
Wykryte pojazdy790,7400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia897,940,000,000,00
Punkty zajęcia bazy790,7400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5855,4700,0000,0000,00
Doświadczenie461,790,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew107
Zwycięstwa5248,60%
Porażki5248,60%
Remisy32,80%
Przetrwane bitwy3633,64%
Zniszczone czołgi620,58
Zniszczonych/zgonów0,87
Wykryte pojazdy790,74
Zadane uszkodzenia897,94
Punkty zajęcia bazy790,74
Punkty obrony bazy5855,47
Doświadczenie461,79
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew33000
Zwycięstwa721,21%00,00%00,00%00,00%
Porażki2678,79%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy515,15%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi100,3000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,360,000,000,00
Wykryte pojazdy250,7600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia603,480,000,000,00
Punkty zajęcia bazy180,5500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy712,1500,0000,0000,00
Doświadczenie206,270,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew33
Zwycięstwa721,21%
Porażki2678,79%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy515,15%
Zniszczone czołgi100,30
Zniszczonych/zgonów0,36
Wykryte pojazdy250,76
Zadane uszkodzenia603,48
Punkty zajęcia bazy180,55
Punkty obrony bazy712,15
Doświadczenie206,27
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (477)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Tiger I7897,694751065351,65%1193,67
Tiger 131 6749,19502886050,99%1218,02
IS-2 7843,96527425150,65%1031,14
KV-856644,15392274750,60%1080,65
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4300,38269233653,90%801,95
Char Futur 4 91158,50550209947,12%860,51
Super Hellcat 7598,96434170048,47%733,10
T1 Cunningham1117,7019592453,68%656,68
HWK 128527,1638290046,00%771,97
AMX 13 909537,3239481547,12%619,19
T-549846,0340871844,85%703,41
Lorraine 40 t 8862,0250771047,89%867,45
G.W. Tiger (P)8827,2443568247,36%845,19
Cobra 9888,5947468045,59%588,77
T-50-2 6307,8337261550,24%699,92
Spähpanzer Ru 2519588,5739658144,92%699,40
G.W. Tiger91153,1741952644,87%1050,27
VK 45.02 (P) Ausf. B91017,9151344944,99%832,52
Maus101192,4061343245,37%701,85
IS-7101177,7449342637,79%693,99
T-109919,1846742344,92%699,67
T-54 ltwt.9605,8138140439,85%637,87
Jagdpanther II8831,6541638848,97%757,10
T3091133,6440238341,78%819,95
212A91174,7041637844,71%997,97
E 7591059,7548137643,88%826,15
Object 261101120,0661936447,25%810,20
SU-14-17680,0035536448,35%853,61
Type 62 7411,1640336151,52%732,24
Jagdtiger91065,9753135147,86%760,03
T28 Prototype8678,6043634541,74%508,07
IS7767,3342834147,80%954,94
T-448599,3747733543,58%606,65
ST-I91028,1342133244,28%754,36
Leopard 120 Verbessert111085,5054633239,46%524,34
Tortoise91031,9348632445,99%656,52
Tiger II8811,8845532048,75%824,10
STA-18571,3035931942,32%504,19
Waffenträger auf Pz. IV91009,1641231749,84%754,65
Leopard Prototyp A9920,7942331344,09%655,29
AT 158830,8243730943,37%724,57
SU-14-28759,8440530745,93%709,00
VK 45.02 (P) Ausf. A8792,2544630548,85%831,78
IS-38905,4443530248,01%939,91
E 100101223,4753230142,86%748,87
KV-48823,3341429946,15%852,06
Jagdpanther7640,7237029847,99%759,39
G.W. Panther7643,8634329751,18%736,94
Bat.-Châtillon 25 t AP9778,2742728647,90%616,17
Rheinmetall Panzerwagen10606,7257428541,75%416,83
Rhm.-Borsig Waffenträger8809,8835028142,70%633,54
Strv 81 8645,2248227847,84%676,54
T-34-856396,7331027745,85%580,66
Panther II8657,5537327145,02%687,77
Bat.-Châtillon 25 t101239,9265326646,62%814,08
AT 86489,7231125746,69%728,03
Leopard 1101083,1662125443,31%634,41
Object 43091136,4755924847,18%864,41
Type 619876,7942224544,49%622,17
E 509933,4244524546,53%710,64
IS-6 B 8832,7154223450,00%759,81
IS-3-II9942,2649222643,81%635,22
IS-M8778,0748622153,85%840,96
Bat.-Châtillon 155 559889,6543321446,26%774,86
VK 36.01 (H)6375,3834421353,05%509,25
Škoda T 509773,4952721245,75%477,32
AMX 13 757326,6743921251,89%525,37
T25/27582,3434720640,78%605,43
KV-15368,5828820551,71%659,07
Jagdpanzer IV6382,7728420144,78%506,72
T-437483,9238520146,77%590,03
AMX M4 mle. 457653,5636720146,77%707,33
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5207,6321419847,47%354,41
Spähpanzer SP I C7403,9832319742,64%601,66
Konštrukta T-34/1007464,5034019349,74%572,47
Grille 15101200,1761219246,35%699,85
AS-XX 40 t111137,8357219042,63%605,32
Tiger (P)7829,0645818048,89%1049,01
1108604,9139817950,84%539,42
Centurion Mk. I8590,1737317944,13%567,47
Progetto C50 mod. 6691098,8560117639,77%793,56
O-Ni7739,6641117647,73%840,14
T-100 LT10537,6154017544,00%395,45
ISU-1528841,2042217448,28%694,88
Type 5 Chi-Ri7475,2540817339,88%489,89
WZ-111 model 1-491004,0850317344,51%737,89
AT 77877,4642016949,11%1068,30
Object 70591039,6043516945,56%765,15
Hummel6476,2528916756,29%683,43
TNH T Vz. 5191083,7663216746,11%796,01
Object 70491147,9646616643,98%714,68
M18 Hellcat6386,2026716546,06%474,28
VK 30.02 (D)7581,6137916347,85%826,06
KV-26418,4336716251,23%588,53
Cromwell6434,6332616046,25%677,31
ARL 446463,6232015947,80%669,45
T-34-2G FT7508,5333115850,63%525,86
A-447647,3943015846,84%913,90
VK 30.01 (P)6450,0229215747,77%588,39
Object 430U101056,0568715748,41%673,96
SU-1006586,4036615648,08%947,33
TVP VTU Koncept8493,2535615442,21%404,61
UDES 169903,9958215439,61%602,63
Pz.Kpfw. VII101367,7556515335,95%714,85
Strv 746424,3629115243,42%590,63
SU-1527577,4732615249,34%658,09
M1039869,6761115246,05%638,03
Panhard AML Lynx 6x68355,0048615145,70%417,24
UDES 038786,4240514847,97%673,05
Churchill I5295,3829114757,82%540,08
LTTB8397,1739014753,06%597,83
Taschenratte111433,5570914136,17%549,07
T499524,0141014046,43%579,92
O-I6658,8340213956,12%1243,95
Type T-345267,8326613740,88%531,69
M4A1 Sherman5263,9324513650,00%541,13
Prototipo Standard B9866,7954513641,18%543,06
T297639,0138013647,79%629,52
M10 Wolverine5379,6427913652,21%779,86
53TP Markowskiego8885,0741913540,74%802,22
Type 586383,6328713542,96%507,64
Sturer Emil7566,6440913545,93%608,92
Panhard EBR 909421,5756613448,51%423,81
Lorraine 155 mle. 518796,8744313349,62%820,72
SU-100M17641,0337313352,63%767,61
T216318,8934213345,11%696,91
Type 4 Heavy9916,9063313149,62%692,88
AMX 12 t6279,5541013149,62%622,19
MT-256241,8830412840,63%450,28
T-34-28626,3939212744,88%612,40
Emil I8810,1257212748,82%743,76
SU-86335,5926312753,54%366,17
AT 25369,3628212747,24%794,33
AMX 13 F3 AM6466,6731112648,41%559,66
T-345286,5025712548,00%646,56
UDES 14 Alt 58570,9340412344,72%474,23
FV38059768,2056012347,97%599,64
Škoda T 256389,0530112244,26%556,21
WZ-111-1G FT8773,5352612242,62%612,24
Object 430 Version II9879,5858712144,63%642,30
Panther7559,7439612051,67%800,18
M40/M438944,3846312041,67%812,86
StuG III Ausf. G5319,0422711950,42%610,17
P.43 bis6456,5930311745,30%698,74
AMX 13 105 AM mle. 505334,3920311745,30%570,46
CS-447712,9738211747,86%900,60
Type 4 Chi-To6410,4235911653,45%687,74
CS-599869,7859811644,83%656,63
Bat.-Châtillon 12 t8396,8833011551,30%557,30
Progetto M40 mod. 65101201,0963911444,74%721,55
Controcarro 1 Mk. 29686,7153711341,59%332,50
25TP KSUST II5213,3220811244,64%281,75
Caernarvon8658,1038711244,64%522,13
SU-1018760,7855011248,21%663,89
IS-2-II8678,8842311250,89%631,65
Object 26391023,9745211155,86%797,97
Ikv 90 Typ B7574,9434710953,21%758,00
AMX 65 t8662,7750210936,70%443,11
Pz.Sfl. IVc5386,3024310840,74%716,30
P.44 Pantera8903,0454510745,79%1035,57
T28 Concept 7608,7342210539,05%589,32
M46 Patton9819,7458210341,75%529,22
GSOR 1006 Scheme 79487,2647210340,78%167,67
Achilles6432,5031510250,98%640,31
GSR 3301 Setter7285,9744310248,04%440,22
M127694,974009948,48%763,46
FV4004 Conway91153,046069946,46%831,88
Leo7462,413139846,94%509,55
A-20549,571909850,00%108,82
CS-538601,343909832,65%466,36
S-517547,213049740,21%419,50
ARL V396319,952739751,55%434,43
59-166251,942749643,75%523,70
M-VI-Y91001,156419644,79%786,03
M24 Chaffee5257,432439546,32%756,81
Charioteer8604,263359541,05%427,35
G.W. E 100101202,776449448,94%965,53
Excalibur 6551,003869442,55%634,32
AMX AC mle. 488645,464909340,86%439,50
Mäuschen9976,544189345,16%718,78
SU-855352,772459251,09%685,74
Škoda T 245273,502249250,00%627,39
P.435270,572519247,83%591,63
Hotchkiss EBR7227,962709239,13%197,20
Valentine3207,472309052,22%678,78
P.43 ter7621,934428953,93%887,29
LPT-67 Šelma9232,734308935,96%9,35
WZ-1209590,735338839,77%315,85
M415315,742278837,50%270,18
T-1506391,913308848,86%493,39
T404294,032218750,57%635,66
Jagdpanzer E 100101076,443378734,48%519,33
T288817,994558647,67%667,16
Challenger7715,745478651,16%924,34
50TP Tyszkiewicza9997,355758534,12%610,33
Ikv 65 Alt II6402,862968558,82%649,21
Alecto4160,321828549,41%264,07
T71 CMCD7365,453258548,24%616,47
KV-1SA 5452,444308550,59%764,40
LHMTV8332,134218551,76%429,73
Black Prince7521,774008454,76%582,37
SMV CC-678534,394538441,67%323,94
Object 4168472,983318334,94%265,08
VK 30.01 (D)6426,023278350,60%716,60
T376287,042988343,37%560,88
T82 HMC4156,801378242,68%310,22
Versuchspanzer 579760,445288235,37%292,89
T328700,895338138,27%509,81
Churchill VII6479,643668150,62%746,76
SU-122A5277,932348145,68%470,35
M4A3E8 Sherman6342,403338047,50%503,91
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.468,341738043,75%35,61
AMX ELC bis5154,332328040,00%250,81
T1 Heavy5339,112687941,77%478,10
Kampfpanzer 6710884,866347948,10%440,31
IS-27793,316217853,85%989,51
Strv 103-091009,334697852,56%744,16
M36 Jackson6399,002587848,72%494,90
Archer5245,882147851,28%400,53
Strv m/425237,422317749,35%462,64
WZ-131G FT6366,422617737,66%345,29
WZ-111G FT91165,567067761,04%980,21
AMX 30 1er prototype9710,125367757,14%581,60
WZ-132A9484,015077643,42%431,25
T698756,704397646,05%760,19
Emil II91071,834437540,00%686,95
45TP Habicha7720,374327548,00%825,37
T959906,917227560,00%644,84
Centurion Mk. 7/19712,894987432,43%354,00
M26 Pershing8512,884227445,95%428,79
VK 28.016262,833457145,07%571,69
M48A5 Patton10798,175667041,43%354,02
BDR G1 B5326,123456939,13%386,62
M75245,032526852,94%777,33
AMX AC mle. 467432,992656833,82%313,32
Bishop5248,012406855,88%426,88
M41 Walker Bulldog8422,794916847,06%559,06
Type 3 Chi-Nu5210,912586758,21%490,97
WZ-1328490,885566746,27%650,52
AMX 50 1209693,134946734,33%304,91
B.U.G.I.6471,063256750,75%644,01
M5 Stuart4121,842396750,75%180,20
A-436394,124606744,78%579,94
FV217 Badger101031,036016735,82%430,93
Churchill Crocodile 6506,634576747,76%574,14
VK 30.01 (H)5415,983976651,52%1013,64
T110E510834,306526646,97%423,75
Lorraine 155 mle. 507581,633996552,31%630,30
Panhard AMD 178B6224,312626550,77%486,12
Grille5383,972586453,13%828,46
AMX M4 mle. 5410818,066046443,75%354,70
M3 Lee4209,652326347,62%583,33
KPz 3 Projekt 07 HK 9839,895306344,44%526,74
Rinoceronte101447,246066254,84%997,88
Ikv 1035262,762466251,61%521,91
Nashorn6582,954546246,77%827,78
VK 30.02 (M)6486,215006243,55%753,65
M53/M559816,356436253,23%718,89
BZ-587425,673846132,79%236,55
S35 CA5397,052836160,66%844,35
T-284198,611885945,76%434,63
T207679,594135952,54%857,89
Indien-Panzer8486,423345935,59%311,82
Vz. 44-17603,795275839,66%545,29
VK 16.02 Leopard5189,292715843,10%414,46
AMX 404178,792405759,65%638,58
Valentine AT4162,721715743,86%255,93
E 25 7507,673465735,09%406,53
Churchill Gun Carrier6266,912395655,36%360,24
SU-76G FT4251,132105552,73%453,50
Sherman III5246,182415543,64%432,68
AMX M4 mle. 5191247,917245550,91%972,55
Pz.Kpfw. 558579,475425538,18%217,22
Carro d'assalto P.887514,444625440,74%437,32
M10 RBFM 5429,723345440,74%619,94
Lago4170,831575324,53%287,29
T-34-17501,624245350,94%615,04
SDP 57 Gowika7452,233845339,62%311,91
M5A1 Stuart4125,422215253,85%295,90
Progetto CC55 mod. 548947,026055251,92%929,99
Pz.Kpfw. III/IV5223,002415248,08%436,30
B14122,622635046,00%127,48
SMV CC-567447,184595056,00%470,63
KV-37632,085495050,00%671,92
Marder II3134,521385042,00%186,38
M-III-Y8579,424685030,00%346,03
M66405,023044944,90%430,56
SDP 60 Gonkiewicza9901,596284957,14%672,09
FV3046380,762534953,06%521,98
M60 10921,885464951,02%571,98
FV601 Saladin8323,374624940,82%128,63
Conqueror9853,456414746,81%592,22
Pz.Kpfw. II Ausf. G3171,452194755,32%632,48
TNH 105/10008583,155854656,52%563,95
Sturmpanzer II4174,671714645,65%407,74
VK 100.01 (P)8828,504494450,00%762,70
Crusader6171,002314358,14%399,28
Vz. 55101065,985524332,56%431,57
O-I Experimental5573,355144346,51%1017,11
WZ-132-110564,656104351,16%487,45
60G FT5243,702004348,84%350,64
T56 GMC3115,261434245,24%180,73
Mitsu 1085294,832294250,00%355,52
Sav m/434162,832184153,66%322,38
GSOR 3301 AVR FS9500,886324151,22%588,27
Vz. 64 Blesk8312,704394042,50%271,76
SU-54222,531704047,50%400,57
T54E19543,055014030,00%181,05
Concept No. 510717,405814055,00%392,51
Type 5 Ke-Ho4178,872133948,72%421,60
Somua SAu 404198,031853943,59%322,91
Marder 38T4194,262083953,85%362,44
Staghound Mk. III6246,362903928,21%141,32
Leichttraktor178,321353844,74%157,80
M7 Priest3156,471663852,63%351,04
Type 95 Ji-Ro6219,242863847,37%165,51
FSV Scheme A7375,004993852,63%411,93
Type 98 Ke-Ni3153,761753751,35%522,14
Pz.Kpfw. III Ausf. E3153,971983748,65%348,69
BZ-1668608,085723754,05%528,03
M446559,924743751,35%805,69
Covenanter5195,002423652,78%521,20
SDP 44 Burza6404,972983630,56%429,17
Chrysler K GF 8579,254523641,67%392,30
Type 578674,176153554,29%582,32
Crusader 5.5-in. SP7480,714463548,57%566,78
FV2078448,095213548,57%361,07
M-II-Y7490,204633545,71%396,25
ST vz. 394147,501663438,24%195,98
P26/404243,241913432,35%417,44
M8A14240,742103458,82%547,33
StuG IV 5267,292323441,18%409,37
BT-7495,971363342,42%91,01
Matilda4294,702783354,55%748,26
SDP 58 Kilana8714,186013357,58%718,24
Renault UE 573100,061593357,58%215,88
Patton the Tank 91120,915163345,45%946,53
Sexton II3130,591863246,88%403,20
DS PZInż5503,782653250,00%972,08
Semovente M43 Bassotto6430,164163253,13%541,93
M16/43 Sahariano 3375,343673259,38%1000,89
SU-85B4281,163143154,84%605,20
O-Ho8560,975883046,67%407,11
LTG7359,203633063,33%757,63
Löwe 8791,836413053,33%753,78
SU-263123,411592965,52%347,46
Universal Carrier 2-pdr267,31932934,48%18,28
Sherman Firefly6319,182732850,00%445,14
Cruiser Mk. II2207,391852828,57%808,51
Pz.Sfl. IVb4181,111982740,74%361,10
Carro da Combattimento 45 t 10969,005162729,63%387,74
40TP Habicha6375,732982650,00%588,23
Pz.Kpfw. 38 (t)399,851232634,62%97,20
M4A3E2 Sherman Jumbo6367,002632638,46%436,32
T675211,232382646,15%267,33
M3 Stuart3171,762012544,00%534,10
T-463190,361952544,00%747,56
Škoda T 177140,803532556,00%189,54
Pz.Kpfw. II Luchs4179,322622548,00%484,99
Chi-To SP7453,405002544,00%264,05
Durchbruchswagen 24191,562172560,00%488,35
Grant4265,003012454,17%842,33
14TP4187,672292433,33%418,15
Vickers Medium Mk. III397,461492458,33%268,30
Ferdinand8321,043102450,00%159,52
T-703137,631862450,00%384,01
Cruiser Mk. IV4107,861692254,55%201,97
AEC Armoured Car5282,862172240,91%370,99
Type 95 Ha-Go2101,481652166,67%450,96
Stuart I-IV3118,481732147,62%309,27
Pz.Kpfw. II287,811602157,14%259,64
AMX 383111,381622147,62%185,96
SARL 424238,623382147,62%628,17
LT vz. 383114,001372030,00%200,84
Pz.Kpfw. 35 (t)2110,801522050,00%441,08
BT-22111,801412050,00%386,12
Sturmpanzer I Bison3119,401112030,00%178,08
D2397,841731952,63%205,23
Strv m/40L3136,422041947,37%311,37
Pz.Kpfw. III Ausf. J4147,053181963,16%345,37
Type 2597 Chi-Ha3275,162231947,37%934,72
Renault G15201,162161947,37%358,31
M3G FT3122,371711952,63%225,89
Somua S35381,952261963,16%174,12
10TP3176,611531827,78%484,33
M2 Medium Tank3139,611921855,56%438,34
Controcarro 3 Minotauro101444,675961838,89%831,17
Type 3 Ho-Ni III5220,472041747,06%254,27
Type 3 Ju-Nu6374,884181741,18%282,27
Type 4 Ju-To7488,295711764,71%587,03
AMX 50 1008431,444571643,75%244,48
WZ-1317205,313171643,75%170,75
STB-110711,314671637,50%280,60
AMX 50 Foch91066,065581637,50%605,87
Vickers Medium Mk. II2137,871191520,00%464,69
Comet7534,535581560,00%761,21
Wespe3148,671601533,33%291,07
FV224 Chopper7780,735681546,67%745,63
AMX 105 AM mle. 474244,791841428,57%597,55
M15/423219,852051330,77%450,14
FV215b 10679,926161346,15%333,23
Škoda T 45 7525,085451346,15%469,04
AE Phase I 9795,004791346,15%457,91
Lorraine 39L AM360,921451241,67%46,44
Type 95 Heavy4279,084231275,00%979,86
SDP 40 Zadymka5240,502511241,67%234,41
Vz. 60S Dravec 10761,586451258,33%392,50
FV230 Canopener10896,427461266,67%589,42
Valentine II 4378,174101250,00%1207,60
Renault FT AC2107,731621163,64%382,10
Hotchkiss H352101,201411040,00%220,68
D1241,201121050,00%85,92
Type 1 Chi-He4141,302341070,00%423,58
M2 Light2105,701341030,00%171,71
T-262126,101371030,00%434,35
AT-12106,501321070,00%425,59
T-26G FT296,201261060,00%237,37
IS-6 8582,104361020,00%332,30
FV215b (183) 10840,705651040,00%333,84
Renault Otsu1147,44240955,56%644,80
Semovente M415138,89251944,44%69,53
Vickers Mk. E Type B271,13147875,00%305,97
Ikv 723122,88158850,00%200,52
60TP Lewandowskiego101438,13692862,50%896,86
SU-76M4228,88227862,50%614,21
G.Pz. Mk. VI (e)23,5045837,50%0,00
Renault FT 75 BS267,14107742,86%160,98
7TP263,57112742,86%13,19
T1 HMC277,86127771,43%432,88
Type 91 Heavy3118,86259771,43%396,48
Cruiser Mk. I196,43117771,43%485,52
Cruiser Mk. III3107,57220771,43%538,83
M4A3(76)W Sherman 6627,29482757,14%909,71
Object 268 Version V 101430,86481728,57%741,66
Vickers Medium Mk. I196,0093633,33%278,97
Renault FT134,6766633,33%2,10
T3 HMC2118,83140633,33%286,93
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6399,83338633,33%699,96
Straussler V–4/40 3224,00236633,33%543,88
Strv m/382107,00197520,00%226,21
Type 97 Chi-Ha3240,00267580,00%940,04
T2 Medium Tank2114,80142540,00%357,56
T-505200,60278540,00%485,73
Loyd Gun Carriage268,20138560,00%375,72
T18 HMC369,00146560,00%236,57
AMX 13 (FL 11) 5244,20231540,00%473,51
L6/402172,50247425,00%453,69
Pvlvv fm/42238,50213475,00%264,10
Type 89 I-Go/Chi-Ro2109,75170450,00%282,51
Panzerjäger I2234,6712330,00%862,72
T-602130,002423100,00%623,18
Char Mle. 75 9321,00529366,67%369,62
AMX ELC 901 6407,00415333,33%914,90
Kolohousenka1138,50126250,00%552,50
M22309,504992100,00%2074,24
Renault NC-31185,50126250,00%319,23
Strv 103B100,00504250,00%138,10
FCM 36272,50158250,00%149,89
GSOR the TANK 9379,00315250,00%183,60
SU-130PM 85,50352250,00%138,10
Light Mk. VIC 291,50133250,00%328,48
Char de transition 6617,5021420,00%735,12
KR-1111630,5041620,00%645,83
Fantôme 90,0016220,00%0,00
Fiat 30001120,002521100,00%639,03
LT vz. 352257,0016210,00%1263,80
Type 97 Te-Ke 20,003410,00%0,00
MS-11412,0013210,00%2409,98
Renault R35258,007410,00%0,00
Tiger-Maus 90,0014910,00%0,00
Black Prince II 7463,0035110,00%344,99
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5759,003601100,00%1633,58
Object 283 91559,006931100,00%1660,05
Hirschkäfer11704,0036810,00%131,45
T7 Combat Car 293,002461100,00%462,89
Pz.Kpfw. II Ausf. D 212,008110,00%0,00
43 M. Toldi III 3177,0017410,00%698,93

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Podoficer
Dołączył: 12.08.2026
Stopień: Podoficer
Dołączył: 22.11.2024
Opuścił klan: 02.08.2026
Stopień: Podoficer
Dołączył: 22.11.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 10.10.2022
Opuścił klan: 21.11.2024