___KennyOne___

clanlogo
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 21.11.2024

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew33050000
Ø Poziom8,270,000,000,00
Zwycięstwa1719952,04%00,00%00,00%00,00%
Porażki1546446,79%00,00%00,00%00,00%
Remisy3871,17%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy979329,63%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi304680,9200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,310,000,000,00
Wykryte pojazdy328800,9900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.492,560,000,000,00
Punkty zajęcia bazy105360,3200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy155500,4700,0000,0000,00
Doświadczenie734,620,000,000,00
WN71220,020,000,000,00
WN81696,610,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew33050
Ø Poziom8,27
Zwycięstwa1719952,04%
Porażki1546446,79%
Remisy3871,17%
Przetrwane bitwy979329,63%
Zniszczone czołgi304680,92
Zniszczonych/zgonów1,31
Wykryte pojazdy328800,99
Zadane uszkodzenia1.492,56
Punkty zajęcia bazy105360,32
Punkty obrony bazy155500,47
Doświadczenie734,62
WN71220,02
WN81696,61
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew273000
Zwycięstwa10939,93%00,00%00,00%00,00%
Porażki16058,61%00,00%00,00%00,00%
Remisy41,47%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy8430,77%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1760,6400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,930,000,000,00
Wykryte pojazdy1550,5700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.724,480,000,000,00
Punkty zajęcia bazy820,3000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3291,2100,0000,0000,00
Doświadczenie635,670,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew273
Zwycięstwa10939,93%
Porażki16058,61%
Remisy41,47%
Przetrwane bitwy8430,77%
Zniszczone czołgi1760,64
Zniszczonych/zgonów0,93
Wykryte pojazdy1550,57
Zadane uszkodzenia1.724,48
Punkty zajęcia bazy820,30
Punkty obrony bazy3291,21
Doświadczenie635,67
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew132000
Zwycięstwa6750,76%00,00%00,00%00,00%
Porażki6045,45%00,00%00,00%00,00%
Remisy53,79%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5843,94%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi740,5600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy990,7500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.117,520,000,000,00
Punkty zajęcia bazy240,1800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1871,4200,0000,0000,00
Doświadczenie683,520,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew132
Zwycięstwa6750,76%
Porażki6045,45%
Remisy53,79%
Przetrwane bitwy5843,94%
Zniszczone czołgi740,56
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy990,75
Zadane uszkodzenia1.117,52
Punkty zajęcia bazy240,18
Punkty obrony bazy1871,42
Doświadczenie683,52
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew143000
Zwycięstwa6545,45%00,00%00,00%00,00%
Porażki7552,45%00,00%00,00%00,00%
Remisy32,10%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4531,47%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi910,6400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,930,000,000,00
Wykryte pojazdy1090,7600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia734,370,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3362,3500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5283,6900,0000,0000,00
Doświadczenie519,550,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew143
Zwycięstwa6545,45%
Porażki7552,45%
Remisy32,10%
Przetrwane bitwy4531,47%
Zniszczone czołgi910,64
Zniszczonych/zgonów0,93
Wykryte pojazdy1090,76
Zadane uszkodzenia734,37
Punkty zajęcia bazy3362,35
Punkty obrony bazy5283,69
Doświadczenie519,55
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4000
Zwycięstwa250,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki250,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy250,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi41,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,000,000,000,00
Wykryte pojazdy30,7500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia746,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie607,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew4
Zwycięstwa250,00%
Porażki250,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy250,00%
Zniszczone czołgi41,00
Zniszczonych/zgonów2,00
Wykryte pojazdy30,75
Zadane uszkodzenia746,50
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie607,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3069000
Zwycięstwa156651,03%00,00%00,00%00,00%
Porażki150348,97%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy116137,83%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20920,6800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,100,000,000,00
Wykryte pojazdy27840,9100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.230,320,000,000,00
Punkty zajęcia bazy61131,9900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy156265,0900,0000,0000,00
Doświadczenie861,260,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3069
Zwycięstwa156651,03%
Porażki150348,97%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy116137,83%
Zniszczone czołgi20920,68
Zniszczonych/zgonów1,10
Wykryte pojazdy27840,91
Zadane uszkodzenia1.230,32
Punkty zajęcia bazy61131,99
Punkty obrony bazy156265,09
Doświadczenie861,26
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew7231000
Zwycięstwa383052,97%00,00%00,00%00,00%
Porażki323344,71%00,00%00,00%00,00%
Remisy1682,32%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy289239,99%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi50830,7000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,170,000,000,00
Wykryte pojazdy57030,7900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.275,130,000,000,00
Punkty zajęcia bazy91111,2600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy108541,5000,0000,0000,00
Doświadczenie703,620,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew7231
Zwycięstwa383052,97%
Porażki323344,71%
Remisy1682,32%
Przetrwane bitwy289239,99%
Zniszczone czołgi50830,70
Zniszczonych/zgonów1,17
Wykryte pojazdy57030,79
Zadane uszkodzenia1.275,13
Punkty zajęcia bazy91111,26
Punkty obrony bazy108541,50
Doświadczenie703,62
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3981000
Zwycięstwa220055,26%00,00%00,00%00,00%
Porażki175244,01%00,00%00,00%00,00%
Remisy290,73%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy155339,01%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi26740,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,100,000,000,00
Wykryte pojazdy19900,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.816,140,000,000,00
Punkty zajęcia bazy27280,6900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy18880,4700,0000,0000,00
Doświadczenie781,190,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3981
Zwycięstwa220055,26%
Porażki175244,01%
Remisy290,73%
Przetrwane bitwy155339,01%
Zniszczone czołgi26740,67
Zniszczonych/zgonów1,10
Wykryte pojazdy19900,50
Zadane uszkodzenia1.816,14
Punkty zajęcia bazy27280,69
Punkty obrony bazy18880,47
Doświadczenie781,19
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (408)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
FV4005 Stage II102227,9570076751,63%1801,91
Rheinmetall Skorpion G 81689,0480574252,43%2053,93
105 leFH18B2 5737,0455069755,67%1757,28
SU-130PM 81757,6282150854,33%2024,14
Jagdpanzer E 100102432,6973649552,12%1940,76
Löwe 81366,1581749054,49%1788,74
Object 261101662,2666645350,77%1448,85
Progetto M35 mod. 46 81574,3183343651,83%1995,43
KV-26902,7368341657,69%1760,33
Object 703 Version II 81529,9592841560,96%1831,30
Kranvagn101963,6574439548,10%1574,45
CS-52 LIS 81420,7480737552,27%1777,00
Bat.-Châtillon Bourrasque 81510,3777236749,05%1742,21
Bisonte C45 81578,4788136351,52%1871,94
Object 252U Defender 81573,3087735456,21%1963,86
LT-432 8658,9268435252,27%1140,44
121101735,9968534646,82%1376,01
ELC EVEN 90 8589,2062734347,23%1026,53
60TP Lewandowskiego102465,0782833855,33%2158,22
M18 Hellcat6919,1064332350,77%1868,69
IS-3A 81699,2193031056,77%1992,54
Progetto M40 mod. 65102098,2172329947,49%1688,35
T92 HMC101592,9260629247,95%1436,80
Strv S1 81487,3873728652,45%1814,31
SU-100Y 6846,5460428552,98%1547,38
T-100 LT10835,0860027345,05%807,00
Object 260 102177,6282626552,08%1742,40
Leopard 1102491,5079926253,05%2060,64
IS-7102292,6885825451,18%2061,38
Panhard EBR 105101262,0275324952,61%1513,35
TVP T 50/51102407,8779023849,16%2056,29
Object 274a 81367,9682223748,10%1716,80
Strv 103B102370,8073823551,06%1906,41
VK 75.01 (K) 81594,4789622756,83%2109,04
Lorraine 40 t 81401,7075822750,22%1677,20
AMX 12 t6543,5559622546,22%1499,09
SU-14-17782,5949222147,51%1024,11
E 75 TS 81500,6384321451,87%1740,79
WZ-111 model 5A101972,8870121344,13%1473,84
Rhm.-Borsig Waffenträger82006,8186321356,34%2308,44
Grille 15102112,6670521056,67%1646,24
122 TM 81536,7083920958,85%1973,57
IS-381768,0587620455,39%2343,99
Object 268 Version V 102243,4169020046,50%1665,70
Somua SM 81610,6185819952,26%1751,48
T110E3101991,3569919648,47%1458,01
113101659,1467519543,59%1304,83
Škoda T 56 81637,4384419549,74%1544,88
T-62A101696,5470718944,97%1332,95
T-34-3 81073,3269818949,74%1286,17
FV217 Badger102146,9673818848,94%1638,93
212A91384,7657318444,57%1236,06
WZ-120-1G FT 81581,6876818448,37%1894,42
G.W. E 100101520,7664218246,15%1323,48
WZ-111 model 1-491662,7771317947,49%1568,43
UDES 15/16101703,0272117749,15%1322,90
AMX M4 mle. 54102214,9180517652,27%1724,36
Type 586747,7960917150,29%1548,94
AMX M4 mle. 49 Liberté 81313,4181517052,35%1775,56
T26E5 Patriot 81189,1780916950,89%1430,16
Type 64 6516,9557616950,89%1383,83
Pz.Kpfw. VII102080,4079316653,61%1686,40
SU-14-281293,6860116553,94%1527,98
BZ-176 82354,53115916262,35%2642,47
leKpz M 41 90 mm GF 8627,2055916142,86%999,10
GSOR 1008 81646,7481215751,59%1850,19
ISU-122S 71144,7768715754,14%1773,98
Rinoceronte102180,1376115650,00%1703,65
Ferdinand81521,2671615650,00%1649,49
M40/M4381322,1270515352,94%1458,53
Conqueror Gun Carriage101332,7263515150,99%1125,65
T110E4102517,2877215154,30%1884,36
AC 4 Experimental 6851,4165315056,67%1727,04
AMX 30 1er prototype91499,1970414948,32%1377,59
ST-II102194,9087214559,31%1878,75
STG Guard 81454,0278614555,86%1983,52
Škoda T 40 6745,1860614555,17%1501,57
T34 81285,6375914354,55%1576,43
Super Conqueror101979,4875214049,29%1517,62
T-34-85 Rudy 6887,4472914057,14%1862,46
AMX 50 Foch (155) 101889,0372613956,83%1351,18
Object 268 Version 4101952,2475313853,62%1493,06
T3092831,79100413653,68%2785,82
Object 705A101853,7970613550,37%1521,23
K-91101786,7775013552,59%1451,36
Vz. 55101945,1372513444,03%1278,13
M54 Renegade 81509,8480013250,76%1612,00
ISU-152K 81547,1077112956,59%1806,69
T26E4 SuperPershing 81328,1179512553,60%1741,26
WZ-114 91624,1876712546,40%1477,06
Bat.-Châtillon 25 t102586,1183812349,59%2229,22
STB-1101733,1071212245,08%1384,15
SU-122A5647,0548812251,64%1531,44
M6A2E1 81235,8277912056,67%1539,01
AMBT 81520,4681611651,72%1728,27
Renault G15597,1460111555,65%2033,74
KV-15671,5557411453,51%1493,94
G.W. Tiger (P)81343,1870011450,00%1464,37
M53/M5591383,6871111457,02%1388,33
Chrysler K GF 81398,7385011156,76%1855,55
Caliban 81169,7874510855,56%1315,74
AMX 13 909901,7771110654,72%1270,02
T-54 ltwt.9859,2466310649,06%1229,93
Kampfpanzer 07 RH 81738,6699110360,19%2582,02
E 25 71129,6773210346,60%1672,13
Emil II91709,7782910257,84%1704,58
Tortoise91941,1186210251,96%1716,63
121B 101625,5969710145,54%1205,53
50TP prototyp 81404,578269960,61%1650,34
Prototipo Standard B91872,638369759,79%2061,50
KV-856666,475559661,46%1126,62
Type 5 Heavy102118,747989648,96%1595,19
Waffenträger auf Pz. IV92220,818099652,08%2081,57
AltProto AMX 30 81436,598809657,29%1866,82
FV380591610,118549460,64%1773,36
WZ-12091382,216589240,22%1252,55
E 5093073,3511959264,13%3688,41
Emil I81493,327859147,25%1912,31
IS71188,737489054,44%1809,82
Škoda T 5091416,146129036,67%1068,48
M4A3E2 Sherman Jumbo6664,835789055,56%1403,26
SMV CC-64 Vipera 81589,248289054,44%1902,93
VK 30.01 (P)6538,554958948,31%833,80
WZ-113G FT102050,846718545,88%1314,36
SU-86768,025008450,00%1147,74
Object 277101910,617808251,22%1541,13
M4A3E8 Thunderbolt VII 6832,707338262,20%1779,98
Maus101877,147338144,44%1402,03
T-34-85M 6943,747358153,09%1825,33
Cromwell6765,036537954,43%1629,35
P.44 Pantera81164,287457959,49%1628,17
CS-63101564,907137951,90%1163,31
Hotchkiss EBR7521,326437955,70%1104,79
Object 263102089,157757858,97%1589,51
Škoda T 27 81363,767867856,41%1961,64
TS-5 81627,918717856,41%1685,98
T-1506832,097047659,21%1685,65
M4A1 Sherman5483,274417541,33%1234,21
Jagdtiger91915,857747456,76%1776,63
TS-54 82319,1112227459,46%2940,95
AMX 50 Foch B102100,647237357,53%1663,06
Panhard AML Lynx 6x68652,666077349,32%1058,38
Dicker Max 6853,045857343,84%1524,32
TVP VTU Koncept8726,395317241,67%716,45
11081106,796987247,22%1312,22
Strv m/42-57 Alt A.2 6745,366077254,17%1362,07
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5531,004667048,57%1449,63
Primo Victoria 81109,607687047,14%1408,99
Lorraine 155 mle. 5181208,336576944,93%1225,69
Heavy Tank No. VI 6823,876566950,72%1421,23
Object 140101587,947446847,06%1332,95
AMX 50 12091387,456226744,78%1159,45
AMX 50 Foch91848,707536643,94%1768,13
VK 45.02 (P) Ausf. B91440,136576437,50%1256,64
Strv K 91728,958416350,79%1683,06
T110E5102022,527796048,33%1633,76
M48A5 Patton101777,287336050,00%1334,18
FV4004 Conway91666,647285954,24%1522,77
UDES 1691510,537505846,55%1507,89
FV20781019,147615862,07%1294,42
Panhard AMD 178B6385,444985756,14%1076,20
SU-1006997,397155664,29%2131,24
UDES 0381662,008005655,36%2125,20
Nashorn6862,755955657,14%1832,19
Cromwell B 6744,936985664,29%1501,08
Caernarvon Action X 81232,418425651,79%1531,78
Škoda T 256683,375785455,56%1329,27
T9591439,586405343,40%988,27
T-832 81657,669615360,38%1853,86
Type 4 Heavy91286,476585143,14%1166,71
KV-1S6630,275805158,82%1238,27
AMX 13 F3 AM6725,944845052,00%998,74
Bofors Tornvagn 81626,868315052,00%1809,79
M446951,086744951,02%1804,87
BZ-75102002,678304854,17%1630,92
Object 43091890,548654854,17%2068,53
M56 Scorpion 71079,796934850,00%1888,69
T3281579,7210034768,09%2174,23
Caernarvon81402,727564650,00%1633,59
WZ-111G FT92000,177724650,00%1878,91
Bat.-Châtillon 155 5591330,286794643,48%1177,94
Centurion Mk. 7/191633,787654546,67%1498,19
SU-10181393,186404540,00%1464,49
Konštrukta T-34/1007767,305974447,73%1190,25
G.W. Panther71115,848004468,18%1489,45
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81133,987764445,45%1565,31
Bat.-Châtillon 155 58101299,146464353,49%1058,40
VK 100.01 (P)81471,918114353,49%1897,10
O-I6937,197604257,14%1750,09
SU-122-44 71134,746804250,00%1541,74
SU-15271241,667084148,78%1866,13
SMV CC-6781164,597844160,98%1264,35
Object 430U101779,568574165,85%1568,82
M4A1 Revalorisé 81287,517274141,46%1528,05
KV-4 Kreslavskiy 81343,418094156,10%1665,77
M3 Lee4373,154224050,00%1397,42
Controcarro 3 Minotauro102285,508804065,00%1813,93
AMX 50 B101644,537294052,50%1253,90
WZ-131G FT6764,086044065,00%1685,96
ISU-15281753,447893961,54%2053,45
T-34-2G FT71022,636493857,89%1437,07
Ho-Ri 3103306,959553868,42%2863,04
AMX AC mle. 4881520,397503847,37%1698,64
Kanonenjagdpanzer 105 81545,927903855,26%1710,13
T404324,954063756,76%827,96
Sturer Emil7945,195853756,76%1328,88
Conqueror91595,446983647,22%1503,63
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6672,065613644,44%1197,15
Strv 103-092068,298263545,71%2103,58
Tiger II81510,439283562,86%2111,12
M47 Iron Arnie 81378,918143551,43%1555,41
AMX Canon d'assaut 105 81375,296063537,14%1255,58
Type 59 81146,947883458,82%1585,95
CS-538969,566503450,00%1245,88
UDES 14 Alt 581092,686163461,76%1431,11
Centurion Action X101829,536593435,29%1510,58
M10391466,947133450,00%1339,93
T-54 first prototype 81019,156473441,18%1159,89
Progetto C50 mod. 6691940,068523351,52%2022,42
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4231,273853354,55%690,93
M-IV-Y 81457,768093351,52%1585,19
M5A1 Stuart4377,094643250,00%1245,70
T2971293,487573148,39%1645,71
SU-54435,584313158,06%1288,78
Object 70491884,236483138,71%1261,70
Object 268102463,877403151,61%1816,00
WZ-111-1G FT81638,437253050,00%1871,18
E 100102113,908913063,33%1883,56
Object 283 91340,137223050,00%1380,65
Turtle Mk. I 81401,137603043,33%1280,98
AMX 50 10081515,827812857,14%1850,03
Type T-345547,575182857,14%1600,94
E 7592061,399272857,14%2163,78
IS-2-II81136,146962842,86%1221,67
ShPTK-TVP 100 81443,717892860,71%1599,53
59-Patton 8993,967312850,00%1241,71
T28 Prototype81230,006552744,44%1313,26
T57 Heavy102029,898372755,56%1747,28
T-28E with F-30 4606,706352766,67%1796,26
T-284439,724892564,00%1753,36
Leo7732,765652544,00%922,69
P.43 bis6793,966572572,00%1687,52
AT 771202,087342556,00%1775,16
Tiger (P)7496,325062548,00%421,29
S35 CA5680,965332454,17%1647,42
T54E191490,927702458,33%1416,28
T-34-17943,136592356,52%1382,81
ARL 4461042,437242347,83%2355,63
TNH 105/100081377,528142352,17%1819,04
Ikv 90 Typ B7963,915512334,78%1195,22
O-Ho8938,396262339,13%846,53
Bishop5708,965402356,52%1752,74
T-103 81568,307592343,48%1580,35
VK 36.01 (H)61080,916322236,36%1836,17
IS-4101812,958282259,09%1468,56
Object 70591568,146792240,91%1321,39
T4991053,147892157,14%1585,22
M-III-Y81236,439512180,95%1486,78
IS-M81134,407322050,00%1184,14
T-50-2 61209,4010552055,00%4353,22
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3246,654082045,00%430,68
Ikv 65 Alt II6600,585141952,63%989,38
Controcarro 1 Mk. 291774,009361968,42%1699,07
AT 1581114,637781957,89%1282,78
SARL 424497,424921947,37%1731,80
AMX 30 B10982,584941931,58%495,69
Hummel6807,065711855,56%1187,49
T-463381,004321861,11%2032,58
CS-4471461,069261872,22%2619,02
T77 81134,006551844,44%1132,54
Strv 746845,066841752,94%1727,04
G.W. Tiger91579,826091735,29%1418,67
BZ-58-2 93035,5913421782,35%3295,83
T6981406,887501741,18%1708,20
FV4202 8944,946971752,94%1198,47
Leopard Prototyp A91372,065431631,25%1034,95
Object 907 103890,8811851650,00%3825,83
Char Futur 4 91950,889241668,75%1921,09
KR-1112534,699871650,00%1779,06
Type 4 Chi-To6640,536231566,67%1293,99
Type 6191510,535661526,67%1277,10
WZ-1328685,536281553,33%1033,19
M415431,134311566,67%701,22
Lorraine 155 mle. 507840,806011560,00%951,42
T-5491807,879121553,33%2264,97
AMX M4 mle. 5191717,208931566,67%1546,15
K-91-PT 91605,2710011573,33%1777,18
P.43 ter7798,146121457,14%1234,29
Pz.Kpfw. 38 (t)397,292111428,57%86,12
Valentine3323,363651442,86%1124,15
AMX 13 757657,145131442,86%1120,00
BZ-6891253,216071435,71%818,21
Škoda T 245481,154261338,46%1087,93
TNH T Vz. 519934,315091330,77%454,55
T-448783,316161346,15%804,86
Vz. 71 Tesák101639,236941338,46%1568,13
M10 Wolverine5577,694811338,46%1214,50
T-1091596,628951369,23%1555,94
Object 430 Version II91022,154421330,77%631,30
T78 6948,927371361,54%1665,10
STA-181230,836731258,33%1523,53
BZ-16681121,428731283,33%1419,94
LTTB8503,676451266,67%888,59
M4A3E8 Fury 6421,585331258,33%748,88
Kirovets-1 81024,837181250,00%994,40
Pudel 6593,554931127,27%757,69
Sav m/434423,454371145,45%1220,71
KV-371028,827561172,73%1345,24
BT-7 artillery 3320,553361154,55%1230,09
KV-4 KTTS 81266,097351154,55%1389,26
T56 GMC3318,703831050,00%1138,58
M127740,305331040,00%797,52
ARL V396834,004321040,00%1376,77
A-436820,505141030,00%1365,13
VK 30.02 (M)6644,205201050,00%1076,15
AE Phase I 91702,309161060,00%1776,79
S-5171468,00819955,56%1854,73
T1 HMC296,56194955,56%452,94
AMX 404403,67404922,22%1684,19
Carro d'assalto P.8871107,11791955,56%1472,19
M26 Pershing81185,67728966,67%1642,26
VK 45.02 (P) Ausf. A8723,33572966,67%764,16
E 50 Ausf. M101314,22579944,44%829,04
T1 Cunningham1257,25510862,50%2028,52
M374355,88417850,00%1379,50
O-Ni7974,63733850,00%1102,17
Indien-Panzer81238,38733862,50%1749,37
SDP wz 66 Grom 82051,75890850,00%2387,03
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4267,14297728,57%522,78
B.U.G.I.61189,71710771,43%2167,76
T-262229,43320771,43%1380,35
M2 Medium Tank3220,43370757,14%754,29
Pz.Kpfw. II Luchs4384,57484757,14%1612,09
Crusader 5.5-in. SP7346,57392728,57%227,88
Somua S353186,43344742,86%338,34
Object 777 Version II 91471,57964771,43%1458,62
Kunze Panzer 92162,43876757,14%2171,03
Object 279 early 103402,861007757,14%2239,87
LT vz. 383275,33366650,00%1057,92
T207483,00407633,33%418,76
Type 5 Ke-Ho4172,00263650,00%401,75
FV3046928,83689666,67%1842,79
Pz.Kpfw. I Ausf. C3239,00376666,67%1180,72
Achilles6398,50443666,67%690,14
AMX 65 t8902,83684666,67%1191,49
M-V-Y101286,83771666,67%982,13
IS-6 B 81255,33777650,00%1200,86
Sherman VC Firefly 6712,50500650,00%1095,63
T-44-100 81097,83644633,33%1126,88
Type 3 Chi-Nu5347,80413560,00%962,94
Type 2597 Chi-Ha3178,00303560,00%557,56
Durchbruchswagen 24446,80548580,00%1550,15
Panhard EBR 909321,20473560,00%364,17
T-45 2217,80273540,00%860,23
FV4201 Chieftain Proto 91119,60661540,00%812,14
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4369,40586580,00%1084,45
Tetrarch 2348,406915100,00%2551,27
A46 6254,60528580,00%686,54
Super Hellcat 71231,20537540,00%2162,27
Crusader6142,25192425,00%117,75
Leichttraktor1242,50463425,00%1277,65
Ikv 1035501,50687475,00%1484,40
IS-27584,00576475,00%768,04
Grille5963,00667475,00%2626,65
Object 4168888,50472425,00%842,15
AMX ELC bis5517,757414100,00%2119,87
Bat.-Châtillon 12 t8570,00631450,00%1000,61
Kolohousenka1222,67374333,33%1233,54
Type 5 Chi-Ri7798,67773366,67%1110,62
59-166215,00397366,67%569,96
Comet7673,3337130,00%896,58
T-60249,007230,00%2,22
MT-256312,3326330,00%658,91
SU-85I 5777,33494333,33%1628,28
Sexton I 3244,67216333,33%656,80
112 8545,00635366,67%611,37
Vickers Medium Mk. II2101,50199250,00%321,48
ST vz. 394258,0015720,00%531,22
T-26G FT2201,50326250,00%593,38
Chieftain/T95 8831,0037420,00%692,64
KV-5 8893,0045020,00%637,54
Matilda Black Prince 5259,00328250,00%429,21
T28 Concept 71024,509312100,00%1521,68
T 55A 92078,50672250,00%2206,37
M10 RBFM 5115,003712100,00%261,00
TKS z n.k.m. 20 mm 254,007210,00%7,34
Type 95 Ha-Go2120,003841100,00%585,99
M7 Priest3246,0021610,00%436,61
SU-182125,002461100,00%721,76
M3G FT3175,0010710,00%243,17
Archer5606,005221100,00%1563,60
T18 HMC363,002461100,00%261,00
Object 26391663,0011241100,00%1753,21
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 60,003561100,00%261,00
KV-1 shielded 5330,007041100,00%578,37
KV-1SA 5432,0032610,00%707,68
AM 39 Gendron-Somua 2166,0019110,00%448,01
T-116 3332,0023910,00%1070,36
T-29 399,009010,00%63,92
Lago M38 37,005010,00%0,00
L-60 222,0015510,00%0,00
MTLS-1G14 3164,003301100,00%610,75
AC 1 Sentinel 4704,0056710,00%3360,79
KV-220-2 5914,0070110,00%1709,08
Excalibur 61475,0045810,00%2608,06
AMX 13 (FL 11) 5689,0035910,00%1794,11
StuG IV 51257,0034210,00%3703,15
43 M. Toldi III 3444,0035310,00%2522,90

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 21.11.2024
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 21.11.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 03.11.2024
Opuścił klan: 20.11.2024
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 21.04.2024
Opuścił klan: 30.10.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 15.04.2024
Opuścił klan: 22.04.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 12.03.2024
Opuścił klan: 14.04.2024
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 10.08.2021
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 13.02.2024
Opuścił klan: 10.03.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 25.05.2023
Opuścił klan: 08.10.2023
Stopień: Podoficer
Dołączył: 30.03.2023
Opuścił klan: 15.05.2023
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.11.2017
Opuścił klan: 21.12.2017
Stopień: Rekruter
Dołączył: 03.06.2017
Opuścił klan: 30.09.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 14.04.2017
Opuścił klan: 31.05.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 21.03.2017
Opuścił klan: 02.04.2017
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 22.02.2019
Opuścił klan: 04.06.2021
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 24.12.2017
Opuścił klan: 19.02.2019
Stopień: Podoficer
Dołączył: 03.10.2017
Opuścił klan: 12.11.2017
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 18.01.2016
Opuścił klan: 19.03.2017