| Nazwa czołgu | M | Typ | Kraj | Poziom | Ø Uszkodzenia | Ø Doświadczenie | Ilość bitew | Zwycięstwa | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T-34-85 | 6 | 463,16 | 326 | 257 | 49,42% | 776,98 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 514,43 | 617 | 247 | 45,75% | 847,94 | |||||
| IS-7 | 10 | 2546,11 | 969 | 218 | 59,17% | 2382,68 | |||||
| KR-1 | 11 | 2560,96 | 964 | 187 | 50,80% | 1844,53 | |||||
| KV-2 | 6 | 791,08 | 566 | 169 | 46,15% | 1297,33 | |||||
| KV-85 | 6 | 370,89 | 269 | 168 | 44,64% | 398,66 | |||||
| Object 430 | 9 | 1258,28 | 728 | 143 | 48,25% | 1032,05 | |||||
| T-44 | 8 | 734,59 | 551 | 139 | 35,97% | 769,75 | |||||
| FV1066 Senlac | 8 | 395,27 | 553 | 133 | 48,12% | 528,80 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1217,81 | 734 | 133 | 48,87% | 1427,00 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 1305,49 | 638 | 124 | 45,97% | 1180,41 | |||||
| T67 | 5 | 237,21 | 189 | 118 | 35,59% | 264,62 | |||||
| Object 277 | 10 | 2162,30 | 787 | 104 | 47,12% | 1706,88 | |||||
| Rinoceronte | 10 | 2333,50 | 814 | 103 | 47,57% | 1849,72 | |||||
| T-10 | 9 | 1642,75 | 730 | 103 | 44,66% | 1559,97 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 1483,08 | 673 | 103 | 55,34% | 1129,02 | |||||
| T-28 | 4 | 130,59 | 162 | 99 | 40,40% | 136,43 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1831,75 | 816 | 97 | 56,70% | 1577,96 | |||||
| KV-1 | 5 | 278,65 | 258 | 97 | 46,39% | 402,65 | |||||
| T110E5 | 10 | 2084,13 | 785 | 95 | 50,53% | 1664,41 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 1680,41 | 677 | 94 | 45,74% | 1305,08 | |||||
| KV-1S | 6 | 276,00 | 266 | 90 | 51,11% | 324,49 | |||||
| T-46 | 3 | 118,21 | 157 | 89 | 43,82% | 295,46 | |||||
| T-43 | 7 | 387,57 | 337 | 89 | 49,44% | 399,67 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 1749,49 | 720 | 88 | 47,73% | 1315,38 | |||||
| Manticore | 10 | 1065,10 | 750 | 86 | 53,49% | 1110,87 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1387,29 | 669 | 83 | 39,76% | 1040,88 | |||||
| T-34 | 5 | 272,90 | 257 | 81 | 49,38% | 586,70 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 860,58 | 639 | 81 | 54,32% | 822,57 | |||||
| Object 261 | 10 | 1151,74 | 662 | 78 | 51,28% | 961,40 | |||||
| FV304 | 6 | 526,44 | 434 | 77 | 51,95% | 782,22 | |||||
| Churchill I | 5 | 245,91 | 237 | 76 | 44,74% | 283,47 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 756,49 | 504 | 76 | 42,11% | 585,17 | |||||
| S-51 | 7 | 519,64 | 460 | 74 | 43,24% | 401,62 | |||||
| T-832 | 8 | 1457,30 | 822 | 74 | 47,30% | 1564,77 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 205,74 | 191 | 73 | 39,73% | 306,67 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 193,33 | 263 | 73 | 54,79% | 538,48 | |||||
| SU-85 | 5 | 267,15 | 232 | 71 | 59,15% | 543,09 | |||||
| 212A | 9 | 1148,73 | 636 | 71 | 46,48% | 869,79 | |||||
| Emil II | 9 | 1900,84 | 906 | 70 | 54,29% | 1798,91 | |||||
| T-34-85M | 6 | 851,93 | 693 | 68 | 44,12% | 1421,80 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 1106,99 | 649 | 68 | 45,59% | 1094,62 | |||||
| IS-3 | 8 | 1176,82 | 726 | 67 | 50,75% | 1303,37 | |||||
| Valentine | 3 | 165,26 | 208 | 65 | 49,23% | 485,84 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 1158,41 | 664 | 64 | 45,31% | 1316,04 | |||||
| Kranvagn | 10 | 2075,33 | 813 | 63 | 49,21% | 1565,51 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 2064,19 | 827 | 63 | 46,03% | 1332,27 | |||||
| ISU-152 | 8 | 1045,40 | 583 | 62 | 53,23% | 933,55 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 547,71 | 446 | 62 | 46,77% | 592,06 | |||||
| Object 430U | 10 | 1451,36 | 701 | 61 | 52,46% | 1022,11 | |||||
| Conqueror | 9 | 1464,77 | 733 | 60 | 43,33% | 1137,09 | |||||
| Object 704 | 9 | 1330,90 | 539 | 59 | 33,90% | 819,21 | |||||
| SU-100Y | 6 | 577,29 | 453 | 59 | 40,68% | 729,29 | |||||
| SU-85B | 4 | 177,38 | 189 | 58 | 44,83% | 238,98 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 534,98 | 523 | 58 | 48,28% | 469,14 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. A | 8 | 1366,41 | 725 | 58 | 36,21% | 1370,05 | |||||
| AMX 50 Foch (155) | 10 | 1496,91 | 639 | 58 | 50,00% | 961,98 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 331,33 | 434 | 57 | 50,88% | 656,12 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 1348,70 | 733 | 57 | 38,60% | 1279,54 | |||||
| Emil I | 8 | 1144,07 | 696 | 56 | 39,29% | 1114,28 | |||||
| GSOR 1010 FB | 8 | 902,07 | 596 | 56 | 44,64% | 862,11 | |||||
| WZ-111 Qilin | 10 | 1959,82 | 834 | 56 | 50,00% | 1600,48 | |||||
| M103 | 9 | 1563,64 | 821 | 55 | 60,00% | 1538,10 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 1496,00 | 752 | 55 | 43,64% | 1199,63 | |||||
| M8A1 | 4 | 177,46 | 172 | 54 | 38,89% | 199,49 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 734,72 | 674 | 54 | 59,26% | 1654,92 | |||||
| Strv S1 | 8 | 1247,00 | 659 | 52 | 51,92% | 1253,59 | |||||
| T-50 | 5 | 77,24 | 182 | 51 | 52,94% | 128,04 | |||||
| IS | 7 | 626,86 | 497 | 50 | 36,00% | 593,91 | |||||
| T-50-2 | 6 | 210,10 | 256 | 50 | 36,00% | 257,10 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1398,82 | 747 | 49 | 55,10% | 1245,50 | |||||
| T-103 | 8 | 978,73 | 610 | 49 | 34,69% | 805,16 | |||||
| Grille 15 | 10 | 1613,06 | 528 | 48 | 33,33% | 891,83 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 1149,49 | 739 | 47 | 55,32% | 1218,66 | |||||
| Vz. 71 Tesák | 10 | 1008,04 | 679 | 47 | 44,68% | 861,33 | |||||
| M12 | 7 | 620,06 | 605 | 47 | 48,94% | 623,55 | |||||
| BZ-75 | 10 | 2536,66 | 839 | 47 | 55,32% | 2077,21 | |||||
| BZ-68 | 9 | 1918,11 | 915 | 47 | 55,32% | 2127,24 | |||||
| Ares 85 | 9 | 1812,68 | 906 | 47 | 57,45% | 1821,32 | |||||
| GSOR 1006 Scheme 7 | 9 | 1525,48 | 720 | 46 | 41,30% | 1422,17 | |||||
| Matilda | 4 | 244,47 | 228 | 45 | 46,67% | 493,37 | |||||
| UDES 16 | 9 | 1225,27 | 660 | 45 | 44,44% | 1087,16 | |||||
| GSOR 3301 AVR FS | 9 | 601,36 | 628 | 45 | 40,00% | 626,17 | |||||
| T92 HMC | 10 | 1230,39 | 675 | 44 | 59,09% | 1011,50 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1098,20 | 691 | 44 | 40,91% | 1015,19 | |||||
| LHMTV | 8 | 577,80 | 684 | 44 | 52,27% | 930,96 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 136,84 | 219 | 43 | 48,84% | 203,77 | |||||
| Concept No. 5 | 10 | 1733,88 | 610 | 43 | 32,56% | 1050,41 | |||||
| Object 257 | 9 | 1341,42 | 755 | 43 | 53,49% | 1195,04 | |||||
| T-62A | 10 | 1295,71 | 665 | 42 | 52,38% | 1031,53 | |||||
| Type 63 | 8 | 1107,12 | 679 | 42 | 40,48% | 1029,14 | |||||
| Gonsalo | 8 | 941,52 | 607 | 42 | 35,71% | 745,86 | |||||
| LPT-67 Šelma | 9 | 1087,66 | 678 | 41 | 53,66% | 1555,93 | |||||
| Marder II | 3 | 111,78 | 124 | 41 | 39,02% | 87,31 | |||||
| Pz.Kpfw. VII | 10 | 2686,37 | 849 | 41 | 36,59% | 1931,80 | |||||
| Kpz. Erich Konzept I | 9 | 1835,49 | 750 | 41 | 41,46% | 1421,15 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 992,87 | 724 | 39 | 56,41% | 1393,73 | |||||
| Hummel | 6 | 370,08 | 362 | 38 | 36,84% | 255,16 | |||||
| Leo | 7 | 743,89 | 571 | 38 | 44,74% | 962,39 | |||||
| BZ-79 | 11 | 2857,82 | 853 | 38 | 36,84% | 1675,86 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 157,00 | 214 | 37 | 56,76% | 666,03 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1287,46 | 601 | 37 | 37,84% | 1116,63 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 1840,47 | 808 | 36 | 55,56% | 1397,47 | |||||
| SU-76M | 4 | 160,06 | 173 | 35 | 57,14% | 358,37 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1302,57 | 710 | 35 | 57,14% | 1263,45 | |||||
| AT 15A | 7 | 813,71 | 660 | 35 | 54,29% | 1132,59 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 103,29 | 141 | 34 | 47,06% | 196,08 | |||||
| T56 GMC | 3 | 89,94 | 129 | 34 | 44,12% | 70,95 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 804,00 | 688 | 33 | 57,58% | 1728,76 | |||||
| Object 268 | 10 | 1678,97 | 656 | 33 | 51,52% | 1056,56 | |||||
| Pz.Kpfw. 55 | 8 | 1952,94 | 1021 | 32 | 46,88% | 1856,54 | |||||
| M54 Renegade | 8 | 1021,53 | 769 | 32 | 59,38% | 1071,03 | |||||
| T32 | 8 | 1362,23 | 885 | 31 | 61,29% | 1784,32 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 694,61 | 580 | 31 | 54,84% | 753,38 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1395,10 | 768 | 31 | 45,16% | 1517,89 | |||||
| Object 752 | 9 | 1731,16 | 731 | 31 | 38,71% | 1311,10 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 918,87 | 712 | 30 | 56,67% | 888,03 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 289,40 | 252 | 30 | 50,00% | 515,25 | |||||
| T29 | 7 | 1556,77 | 910 | 30 | 70,00% | 2364,20 | |||||
| Controcarro 3 Minotauro | 10 | 1735,40 | 818 | 30 | 56,67% | 1126,07 | |||||
| WZ-113G FT | 10 | 1743,70 | 780 | 30 | 60,00% | 1141,94 | |||||
| AMX 30 B | 10 | 1460,77 | 736 | 30 | 43,33% | 1204,62 | |||||
| TL-7 | 9 | 1441,55 | 835 | 29 | 65,52% | 1372,78 | |||||
| Charioteer Nomad | 8 | 972,79 | 614 | 29 | 51,72% | 955,07 | |||||
| SU-152 | 7 | 599,29 | 436 | 28 | 39,29% | 552,25 | |||||
| Maus | 10 | 1763,36 | 742 | 28 | 39,29% | 1070,52 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1032,61 | 645 | 28 | 50,00% | 993,96 | |||||
| FV601 Saladin | 8 | 1356,79 | 773 | 28 | 46,43% | 1750,27 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 1307,29 | 597 | 28 | 39,29% | 1046,47 | |||||
| leKpz M 41 90 mm GF | 8 | 648,96 | 569 | 28 | 42,86% | 989,07 | |||||
| T3 HMC | 2 | 62,74 | 113 | 27 | 59,26% | 172,09 | |||||
| Škoda T 27 | 8 | 897,33 | 647 | 27 | 51,85% | 1050,24 | |||||
| Controcarro 1 Mk. 2 | 9 | 1472,46 | 890 | 26 | 69,23% | 1334,66 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 52,56 | 81 | 25 | 36,00% | 2,43 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1086,32 | 719 | 25 | 44,00% | 1113,96 | |||||
| AT-1 | 2 | 52,32 | 66 | 25 | 40,00% | 0,04 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 468,83 | 547 | 24 | 66,67% | 722,28 | |||||
| Type 5 Ka-Ri | 8 | 978,92 | 551 | 24 | 37,50% | 657,15 | |||||
| Felice | 9 | 1426,13 | 716 | 23 | 43,48% | 1293,35 | |||||
| FV215b | 10 | 1423,35 | 770 | 23 | 47,83% | 1091,50 | |||||
| Object 416 | 8 | 1135,57 | 715 | 23 | 47,83% | 1363,53 | |||||
| Versuchspanzer 57 | 9 | 1945,48 | 1125 | 23 | 73,91% | 1824,00 | |||||
| BZ-58-2 | 9 | 1468,45 | 599 | 22 | 31,82% | 950,12 | |||||
| SU-122A | 5 | 345,91 | 314 | 22 | 45,45% | 602,74 | |||||
| TS-54 | 8 | 1081,50 | 790 | 22 | 54,55% | 993,35 | |||||
| VK 75.01 (K) | 8 | 983,59 | 646 | 22 | 40,91% | 924,37 | |||||
| T-26 | 2 | 92,95 | 129 | 21 | 52,38% | 317,64 | |||||
| AMX 38 | 3 | 59,00 | 109 | 21 | 33,33% | 0,35 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 2390,62 | 850 | 21 | 42,86% | 1472,48 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 58 | 10 | 996,81 | 689 | 21 | 52,38% | 746,95 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 789,71 | 585 | 21 | 33,33% | 687,20 | |||||
| T-54 first prototype | 8 | 873,29 | 668 | 21 | 38,10% | 913,60 | |||||
| Churchill VII | 6 | 429,70 | 426 | 20 | 45,00% | 590,22 | |||||
| SU-8 | 6 | 433,35 | 442 | 20 | 40,00% | 381,03 | |||||
| BZ-166 | 8 | 1227,15 | 686 | 20 | 35,00% | 1327,42 | |||||
| Caliban | 8 | 941,65 | 658 | 20 | 50,00% | 940,91 | |||||
| Centurion Mk. 5/1 RAAC | 8 | 877,95 | 785 | 20 | 60,00% | 1055,84 | |||||
| Buryan | 9 | 2354,45 | 956 | 20 | 45,00% | 1878,29 | |||||
| Carro d'assalto P.88 | 7 | 800,05 | 643 | 19 | 47,37% | 1040,65 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 122,47 | 161 | 19 | 42,11% | 152,72 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1323,63 | 738 | 19 | 57,89% | 1473,15 | |||||
| XM66F | 8 | 974,68 | 601 | 19 | 42,11% | 753,70 | |||||
| Taschenratte | 11 | 2846,37 | 949 | 19 | 42,11% | 1614,89 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 1277,47 | 667 | 19 | 36,84% | 1374,45 | |||||
| Chi-Ni | 2 | 20,67 | 79 | 18 | 44,44% | 34,18 | |||||
| P.43 bis | 6 | 778,00 | 493 | 18 | 27,78% | 1383,78 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 70,72 | 138 | 18 | 38,89% | 34,34 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 850,50 | 601 | 18 | 50,00% | 3030,89 | |||||
| Type 71 | 10 | 2555,00 | 1068 | 18 | 72,22% | 2221,34 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 778,44 | 495 | 18 | 33,33% | 625,57 | |||||
| SU-14-1 | 7 | 345,61 | 325 | 18 | 27,78% | 184,55 | |||||
| STA-2 | 8 | 825,61 | 675 | 18 | 55,56% | 1106,01 | |||||
| Pz.Kpfw. B2 740 (f) | 4 | 328,50 | 502 | 18 | 44,44% | 592,96 | |||||
| Miel | 8 | 1250,28 | 780 | 18 | 50,00% | 1486,42 | |||||
| Black Prince | 7 | 822,41 | 691 | 17 | 52,94% | 1092,00 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 1587,41 | 747 | 17 | 35,29% | 1541,83 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 1364,35 | 863 | 17 | 47,06% | 1426,22 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 569,00 | 386 | 17 | 29,41% | 269,82 | |||||
| GSR 3301 Setter | 7 | 302,59 | 540 | 17 | 47,06% | 470,69 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 39,94 | 66 | 16 | 25,00% | 0,00 | |||||
| Mäuschen | 9 | 1578,25 | 793 | 16 | 43,75% | 1221,47 | |||||
| T6 Medium | 4 | 407,38 | 320 | 16 | 50,00% | 892,49 | |||||
| K-91-PT | 9 | 1169,75 | 713 | 16 | 50,00% | 932,48 | |||||
| Strv m/42-57 Alt A.2 | 6 | 533,19 | 553 | 16 | 62,50% | 912,83 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1024,88 | 505 | 16 | 18,75% | 980,28 | |||||
| M6 | 6 | 835,47 | 698 | 15 | 60,00% | 1323,88 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 84,47 | 133 | 15 | 40,00% | 18,40 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 152,60 | 196 | 15 | 40,00% | 319,10 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 104,13 | 148 | 15 | 60,00% | 380,29 | |||||
| Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) | 8 | 1057,80 | 615 | 15 | 46,67% | 1172,99 | |||||
| Kirovets-1 | 8 | 1296,87 | 890 | 15 | 53,33% | 1802,33 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 572,86 | 539 | 14 | 71,43% | 1224,93 | |||||
| STK-2 | 11 | 1992,36 | 860 | 14 | 50,00% | 1223,04 | |||||
| A-44 | 7 | 1264,36 | 954 | 14 | 71,43% | 2415,26 | |||||
| FSV Scheme A | 7 | 1271,29 | 946 | 14 | 64,29% | 2634,96 | |||||
| Ares 90 | 10 | 1334,57 | 518 | 14 | 21,43% | 690,79 | |||||
| FV229 Contender | 9 | 2116,79 | 1023 | 14 | 57,14% | 1859,58 | |||||
| Löwe | 8 | 1055,14 | 751 | 14 | 57,14% | 1208,98 | |||||
| Cobra | 9 | 1479,64 | 741 | 14 | 50,00% | 1318,42 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1281,79 | 786 | 14 | 57,14% | 1283,64 | |||||
| 59-Patton | 8 | 875,36 | 575 | 14 | 42,86% | 957,03 | |||||
| Yong Bing | 9 | 2101,00 | 1082 | 14 | 78,57% | 1769,88 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 71,38 | 133 | 13 | 46,15% | 70,78 | |||||
| Tiger I | 7 | 2064,23 | 1157 | 13 | 53,85% | 3584,85 | |||||
| T20 | 7 | 1390,00 | 912 | 13 | 61,54% | 2314,54 | |||||
| 113 | 10 | 1889,77 | 813 | 13 | 61,54% | 1616,00 | |||||
| ISU-122-2 | 8 | 905,38 | 620 | 13 | 53,85% | 809,28 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 785,08 | 689 | 13 | 53,85% | 647,64 | |||||
| EMIL 1951 | 8 | 906,85 | 629 | 13 | 38,46% | 720,34 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 64,42 | 124 | 12 | 58,33% | 154,91 | |||||
| Type T-34 | 5 | 453,17 | 473 | 12 | 75,00% | 1269,15 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 104,33 | 147 | 12 | 50,00% | 384,85 | |||||
| Nashorn | 6 | 622,00 | 456 | 12 | 41,67% | 876,73 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. A | 3 | 99,42 | 141 | 12 | 41,67% | 78,38 | |||||
| KV-1SA | 5 | 398,08 | 408 | 12 | 33,33% | 535,63 | |||||
| FV4202 | 8 | 574,42 | 524 | 12 | 41,67% | 497,74 | |||||
| M2 Light | 2 | 57,73 | 163 | 11 | 45,45% | 50,86 | |||||
| T1 HMC | 2 | 29,82 | 67 | 11 | 27,27% | 0,44 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 50,18 | 92 | 11 | 45,45% | 40,26 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 1128,82 | 811 | 11 | 54,55% | 1876,16 | |||||
| Type 58 | 6 | 630,73 | 528 | 11 | 45,45% | 1015,10 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 1096,27 | 832 | 11 | 63,64% | 1482,55 | |||||
| WZ-111G FT | 9 | 2094,55 | 930 | 11 | 72,73% | 1937,60 | |||||
| UDES 03 Alt 3 | 9 | 1051,91 | 593 | 11 | 36,36% | 678,73 | |||||
| TS-5 | 8 | 1086,73 | 659 | 11 | 36,36% | 801,48 | |||||
| Bishop | 5 | 323,00 | 318 | 10 | 50,00% | 552,61 | |||||
| Vz. 58 Medvěd | 9 | 1362,40 | 703 | 10 | 40,00% | 887,89 | |||||
| T28 Concept | 7 | 682,20 | 534 | 10 | 50,00% | 733,17 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 57,22 | 108 | 9 | 55,56% | 201,37 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 104,33 | 160 | 9 | 44,44% | 148,53 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 85,11 | 156 | 9 | 44,44% | 163,58 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 673,56 | 498 | 9 | 44,44% | 678,66 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 85,11 | 100 | 9 | 44,44% | 93,65 | |||||
| SU-18 | 2 | 57,89 | 86 | 9 | 33,33% | 67,86 | |||||
| M41 | 5 | 387,44 | 439 | 9 | 44,44% | 435,45 | |||||
| AMX 13 105 AM mle. 50 | 5 | 196,22 | 176 | 9 | 22,22% | 148,05 | |||||
| SDT-58 Vlkodav | 9 | 1506,78 | 852 | 9 | 66,67% | 1395,08 | |||||
| Windhund | 8 | 1225,33 | 807 | 9 | 77,78% | 1481,69 | |||||
| Object 590 | 9 | 2201,56 | 985 | 9 | 44,44% | 2439,97 | |||||
| T-116 | 3 | 249,67 | 398 | 9 | 55,56% | 1002,78 | |||||
| M56 Scorpion | 7 | 656,78 | 575 | 9 | 66,67% | 888,47 | |||||
| Dicker Max | 6 | 734,78 | 416 | 9 | 11,11% | 951,13 | |||||
| Nemesis | 8 | 1079,44 | 663 | 9 | 33,33% | 1121,89 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 96,63 | 204 | 8 | 75,00% | 536,40 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 1650,75 | 1039 | 8 | 62,50% | 4437,28 | |||||
| D1 | 2 | 56,13 | 119 | 8 | 50,00% | 86,70 | |||||
| Crusader | 6 | 270,75 | 425 | 8 | 37,50% | 605,29 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 1646,13 | 1042 | 8 | 62,50% | 3440,55 | |||||
| Progetto C50 mod. 66 | 9 | 1518,25 | 802 | 8 | 50,00% | 1199,75 | |||||
| CS-44 | 7 | 1284,50 | 804 | 8 | 50,00% | 1965,63 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 213,13 | 321 | 8 | 37,50% | 415,17 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 1204,25 | 961 | 8 | 75,00% | 2713,30 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 256,63 | 452 | 8 | 75,00% | 661,99 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 2 | 8 | 906,38 | 684 | 8 | 62,50% | 899,31 | |||||
| AAT60 | 8 | 928,75 | 558 | 8 | 37,50% | 659,54 | |||||
| Chrysler K | 8 | 1327,75 | 639 | 8 | 25,00% | 1485,19 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 24,57 | 71 | 7 | 57,14% | 140,17 | |||||
| D2 | 3 | 42,29 | 74 | 7 | 28,57% | 0,00 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 552,14 | 547 | 7 | 42,86% | 805,52 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 948,57 | 542 | 7 | 71,43% | 1946,03 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1929,86 | 751 | 7 | 57,14% | 1530,71 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 1305,29 | 760 | 7 | 42,86% | 2417,75 | |||||
| T18 HMC | 3 | 88,43 | 180 | 7 | 85,71% | 377,86 | |||||
| KJPZ TIII Jäger | 9 | 1203,00 | 562 | 7 | 28,57% | 761,33 | |||||
| Saryuda | 9 | 2092,43 | 975 | 7 | 57,14% | 1932,80 | |||||
| StuG IV | 5 | 284,71 | 302 | 7 | 28,57% | 424,47 | |||||
| T-44-100 | 8 | 1056,14 | 503 | 7 | 14,29% | 1065,26 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 216,17 | 229 | 6 | 50,00% | 723,54 | |||||
| Renault FT 75 BS | 2 | 64,00 | 51 | 6 | 16,67% | 99,66 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 526,33 | 378 | 6 | 33,33% | 1234,20 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 1124,83 | 836 | 6 | 66,67% | 1823,56 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 959,00 | 760 | 6 | 66,67% | 3040,59 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 213,83 | 389 | 6 | 50,00% | 869,52 | |||||
| WZ-111-1G FT | 8 | 831,50 | 550 | 6 | 50,00% | 707,73 | |||||
| Valentine AT | 4 | 147,50 | 227 | 6 | 66,67% | 384,76 | |||||
| T-60 | 2 | 15,67 | 82 | 6 | 50,00% | 71,62 | |||||
| M44 | 6 | 405,50 | 404 | 6 | 50,00% | 508,73 | |||||
| MT-25 | 6 | 233,67 | 462 | 6 | 66,67% | 616,51 | |||||
| Projet Louis | 9 | 1357,67 | 799 | 6 | 66,67% | 1796,68 | |||||
| TL-1 LPC | 8 | 687,00 | 470 | 6 | 33,33% | 608,65 | |||||
| M4A1 Revalorisé | 8 | 1360,33 | 704 | 6 | 50,00% | 1466,91 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 70,80 | 148 | 5 | 100,00% | 325,47 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 91,40 | 203 | 5 | 80,00% | 414,64 | |||||
| MS-1 | 1 | 56,40 | 114 | 5 | 60,00% | 203,25 | |||||
| Covenanter | 5 | 71,40 | 369 | 5 | 80,00% | 261,00 | |||||
| SU-26 | 3 | 294,20 | 272 | 5 | 60,00% | 946,42 | |||||
| BZ-58 | 7 | 671,40 | 370 | 5 | 20,00% | 586,17 | |||||
| S35 CA | 5 | 672,00 | 272 | 5 | 0,00% | 1298,50 | |||||
| A-43 | 6 | 526,40 | 508 | 5 | 40,00% | 819,68 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 380,80 | 498 | 5 | 60,00% | 2001,27 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 1806,60 | 1165 | 5 | 100,00% | 1974,31 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 338,80 | 367 | 5 | 20,00% | 605,64 | |||||
| T-34-85 Rudy | 6 | 934,00 | 1041 | 5 | 100,00% | 1848,08 | |||||
| Churchill III | 5 | 745,80 | 659 | 5 | 20,00% | 1284,89 | |||||
| Renault FT | 1 | 10,50 | 38 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 81,00 | 97 | 4 | 25,00% | 105,10 | |||||
| Lago | 4 | 348,75 | 300 | 4 | 25,00% | 882,09 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 638,50 | 536 | 4 | 75,00% | 1689,54 | |||||
| 7TP | 2 | 207,00 | 238 | 4 | 75,00% | 860,74 | |||||
| Type 5 Ke-Ho | 4 | 696,50 | 568 | 4 | 75,00% | 3308,85 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 48,50 | 85 | 4 | 50,00% | 82,83 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 415,50 | 415 | 4 | 50,00% | 1612,45 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 680,75 | 511 | 4 | 50,00% | 2560,46 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 92,00 | 205 | 4 | 100,00% | 380,90 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 470,75 | 494 | 4 | 50,00% | 1595,67 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 0,00 | 63 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| AT 2 | 5 | 323,75 | 354 | 4 | 50,00% | 580,01 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 613,25 | 850 | 4 | 100,00% | 2363,10 | |||||
| Chieftain/T95 | 8 | 1007,75 | 591 | 4 | 25,00% | 1108,14 | |||||
| T-80 | 4 | 150,25 | 298 | 4 | 75,00% | 599,76 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 497,75 | 671 | 4 | 50,00% | 1670,02 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 215,00 | 328 | 4 | 25,00% | 205,86 | |||||
| ARMT | 5 | 319,25 | 349 | 4 | 25,00% | 437,25 | |||||
| TS-6 | 9 | 1653,25 | 795 | 4 | 50,00% | 1476,29 | |||||
| Predatore | 9 | 1951,50 | 632 | 4 | 25,00% | 1611,13 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 1143,25 | 447 | 4 | 25,00% | 858,25 | |||||
| T26E5 | 8 | 1537,00 | 745 | 4 | 25,00% | 2171,87 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 47,00 | 83 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| M14/41 | 2 | 101,33 | 197 | 3 | 66,67% | 327,85 | |||||
| Type 95 Ha-Go | 2 | 160,67 | 129 | 3 | 33,33% | 519,71 | |||||
| M15/42 | 3 | 133,33 | 109 | 3 | 33,33% | 131,60 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 22,33 | 43 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Strv 74 | 6 | 900,67 | 688 | 3 | 66,67% | 2145,92 | |||||
| P.43 | 5 | 569,33 | 405 | 3 | 33,33% | 1402,32 | |||||
| ARL 44 | 6 | 1232,67 | 680 | 3 | 33,33% | 2150,41 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 315,67 | 416 | 3 | 66,67% | 1198,82 | |||||
| Crusader 5.5-in. SP | 7 | 544,67 | 626 | 3 | 66,67% | 751,39 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 29,33 | 72 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| AEC Armoured Car | 5 | 706,00 | 588 | 3 | 66,67% | 1876,32 | |||||
| IS-M | 8 | 509,00 | 711 | 3 | 66,67% | 546,10 | |||||
| Black Prince II | 7 | 1243,33 | 745 | 3 | 66,67% | 2179,38 | |||||
| L-60 | 2 | 130,33 | 175 | 3 | 33,33% | 535,89 | |||||
| Pz.Kpfw. IV hydrostat. | 5 | 966,00 | 825 | 3 | 33,33% | 2605,10 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 393,67 | 459 | 3 | 33,33% | 933,38 | |||||
| 122 TM | 8 | 536,67 | 674 | 3 | 66,67% | 504,45 | |||||
| Leox | 9 | 884,67 | 888 | 3 | 100,00% | 736,68 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 170,50 | 284 | 2 | 50,00% | 352,17 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 514,50 | 706 | 2 | 100,00% | 848,80 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 27,00 | 103 | 2 | 50,00% | 142,02 | |||||
| AMX 40 | 4 | 138,50 | 195 | 2 | 50,00% | 374,20 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 590,50 | 427 | 2 | 50,00% | 2075,10 | |||||
| M7 Priest | 3 | 89,50 | 155 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| B.U.G.I. | 6 | 998,50 | 947 | 2 | 100,00% | 2014,13 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 1873,50 | 1101 | 2 | 100,00% | 3774,15 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 0,00 | 89 | 2 | 50,00% | 89,05 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 0,00 | 38 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| AMX 105 AM mle. 47 | 4 | 411,00 | 166 | 2 | 0,00% | 1064,94 | |||||
| T37 | 6 | 298,50 | 395 | 2 | 50,00% | 568,93 | |||||
| T82 HMC | 4 | 391,50 | 146 | 2 | 0,00% | 1052,86 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 2167,00 | 774 | 2 | 0,00% | 2825,03 | |||||
| IT-3 | 4 | 410,00 | 380 | 2 | 50,00% | 1036,25 | |||||
| T-127 | 3 | 73,50 | 146 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Excelsior | 5 | 494,00 | 794 | 2 | 100,00% | 1084,78 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 55,50 | 46 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| BT-2 | 2 | 197,00 | 323 | 1 | 100,00% | 1091,63 | |||||
| Panther | 7 | 520,00 | 363 | 1 | 0,00% | 468,84 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 72,00 | 125 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Lorraine 39L AM | 3 | 49,00 | 167 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 1258,00 | 852 | 1 | 100,00% | 3596,31 | |||||
| Sturmpanzer II | 4 | 248,00 | 144 | 1 | 0,00% | 596,04 | |||||
| SU-5 | 4 | 177,00 | 95 | 1 | 0,00% | 136,87 | |||||
| Grille | 5 | 273,00 | 120 | 1 | 0,00% | 277,69 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. B | 9 | 359,00 | 909 | 1 | 100,00% | 282,58 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 0,00 | 12 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Birch Gun | 4 | 310,00 | 419 | 1 | 100,00% | 1077,21 | |||||
| Pz.Sfl. IVb | 4 | 708,00 | 293 | 1 | 0,00% | 2594,95 | |||||
| Renault R35 | 2 | 199,00 | 179 | 1 | 0,00% | 819,37 | |||||
| E 77 | 9 | 1878,00 | 666 | 1 | 0,00% | 1165,12 | |||||
| Ram II | 5 | 777,00 | 1121 | 1 | 100,00% | 2414,06 | |||||
| T1E6 | 2 | 434,00 | 677 | 1 | 100,00% | 2580,06 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Schmalturm | 6 | 797,00 | 729 | 1 | 100,00% | 1312,10 | |||||
| Vickers 6 ton | 2 | 248,00 | 315 | 1 | 0,00% | 708,79 | |||||
| FCM 2C | 3 | 436,00 | 369 | 1 | 0,00% | 988,44 | |||||
| A7E3 | 3 | 460,00 | 396 | 1 | 0,00% | 1299,22 | |||||
| Chi-Go | 7 | 0,00 | 506 | 1 | 100,00% | 261,00 |
_StaSick_
Ogólne statystyki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 10769 | 0 | 0 | 29 | ||||
| Ø Poziom | 7,43 | 0,00 | 0,00 | 9,45 | ||||
| Zwycięstwa | 5143 | 47,76% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 12 | 41,38% |
| Porażki | 5486 | 50,94% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 17 | 58,62% |
| Remisy | 140 | 1,30% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 2184 | 20,28% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 4 | 13,79% |
| Zniszczone czołgi | 6597 | 0,61 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 17 | 0,59 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,77 | 0,00 | 0,00 | 0,68 | ||||
| Wykryte pojazdy | 11512 | 1,07 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 39 | 1,34 |
| Zadane uszkodzenia | 1.027,38 | 0,00 | 0,00 | 1.766,72 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 7429 | 0,69 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 3296 | 0,31 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 579,37 | 0,00 | 0,00 | 744,34 | ||||
| WN7 | 906,06 | 0,00 | 0,00 | 846,49 | ||||
| WN8 | 1132,74 | 0,00 | 0,00 | 1442,11 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 10769 | |
| Ø Poziom | 7,43 | |
| Zwycięstwa | 5143 | 47,76% |
| Porażki | 5486 | 50,94% |
| Remisy | 140 | 1,30% |
| Przetrwane bitwy | 2184 | 20,28% |
| Zniszczone czołgi | 6597 | 0,61 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,77 | |
| Wykryte pojazdy | 11512 | 1,07 |
| Zadane uszkodzenia | 1.027,38 | |
| Punkty zajęcia bazy | 7429 | 0,69 |
| Punkty obrony bazy | 3296 | 0,31 |
| Doświadczenie | 579,37 | |
| WN7 | 906,06 | |
| WN8 | 1132,74 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Ø Poziom | 0,00 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Ø Poziom | 0,00 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 29 | |
| Ø Poziom | 9,45 | |
| Zwycięstwa | 12 | 41,38% |
| Porażki | 17 | 58,62% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 4 | 13,79% |
| Zniszczone czołgi | 17 | 0,59 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,68 | |
| Wykryte pojazdy | 39 | 1,34 |
| Zadane uszkodzenia | 1.766,72 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 744,34 | |
| WN7 | 846,49 | |
| WN8 | 1442,11 | |
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:
Mapa globalna, Poziom X
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VIII
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VI
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki kompanii
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki bitew drużynowych
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki potyczki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 526 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 315 | 59,89% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 209 | 39,73% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 2 | 0,38% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 229 | 43,54% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 426 | 0,81 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,43 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 453 | 0,86 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 1.984,71 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 2053 | 3,90 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 1457 | 2,77 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 839,94 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 526 | |
| Zwycięstwa | 315 | 59,89% |
| Porażki | 209 | 39,73% |
| Remisy | 2 | 0,38% |
| Przetrwane bitwy | 229 | 43,54% |
| Zniszczone czołgi | 426 | 0,81 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,43 | |
| Wykryte pojazdy | 453 | 0,86 |
| Zadane uszkodzenia | 1.984,71 | |
| Punkty zajęcia bazy | 2053 | 3,90 |
| Punkty obrony bazy | 1457 | 2,77 |
| Doświadczenie | 839,94 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki obrony twierdzy
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen