_Sniper_The_One_

clanlogo
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 31.01.2021

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy3151800365
Ø Poziom7,570,000,009,67
Zwycięstwa1859859,01%00,00%00,00%25369,32%
Porażki1263240,08%00,00%00,00%10729,32%
Remisy2880,91%00,00%00,00%51,37%
Przetrwane bitwy956130,34%00,00%00,00%16444,93%
Zniszczone czołgi430701,3700,0000,006641,82
Zniszczonych/zgonów1,960,000,003,30
Wykryte pojazdy512771,6300,0000,006841,87
Zadane uszkodzenia2.036,600,000,004.489,90
Punkty zajęcia bazy93410,3000,0000,00190,05
Punkty obrony bazy354481,1200,0000,003410,93
Doświadczenie766,340,000,001.278,53
WN71976,870,000,002598,49
WN83259,320,000,005308,16
Ogółem
Bitwy31518
Ø Poziom7,57
Zwycięstwa1859859,01%
Porażki1263240,08%
Remisy2880,91%
Przetrwane bitwy956130,34%
Zniszczone czołgi430701,37
Zniszczonych/zgonów1,96
Wykryte pojazdy512771,63
Zadane uszkodzenia2.036,60
Punkty zajęcia bazy93410,30
Punkty obrony bazy354481,12
Doświadczenie766,34
WN71976,87
WN83259,32
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy365
Ø Poziom9,67
Zwycięstwa25369,32%
Porażki10729,32%
Remisy51,37%
Przetrwane bitwy16444,93%
Zniszczone czołgi6641,82
Zniszczonych/zgonów3,30
Wykryte pojazdy6841,87
Zadane uszkodzenia4.489,90
Punkty zajęcia bazy190,05
Punkty obrony bazy3410,93
Doświadczenie1.278,53
WN72598,49
WN85308,16
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy367000
Zwycięstwa21558,58%00,00%00,00%00,00%
Porażki14539,51%00,00%00,00%00,00%
Remisy71,91%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy13035,42%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3350,9100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,410,000,000,00
Wykryte pojazdy4571,2500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.984,450,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2440,6600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1180,3200,0000,0000,00
Doświadczenie830,840,000,000,00
Ogółem
Bitwy367
Zwycięstwa21558,58%
Porażki14539,51%
Remisy71,91%
Przetrwane bitwy13035,42%
Zniszczone czołgi3350,91
Zniszczonych/zgonów1,41
Wykryte pojazdy4571,25
Zadane uszkodzenia1.984,45
Punkty zajęcia bazy2440,66
Punkty obrony bazy1180,32
Doświadczenie830,84
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy77000
Zwycięstwa6584,42%00,00%00,00%00,00%
Porażki1012,99%00,00%00,00%00,00%
Remisy22,60%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5368,83%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi921,1900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów3,830,000,000,00
Wykryte pojazdy961,2500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.513,270,000,000,00
Punkty zajęcia bazy590,7700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy700,9100,0000,0000,00
Doświadczenie1.043,050,000,000,00
Ogółem
Bitwy77
Zwycięstwa6584,42%
Porażki1012,99%
Remisy22,60%
Przetrwane bitwy5368,83%
Zniszczone czołgi921,19
Zniszczonych/zgonów3,83
Wykryte pojazdy961,25
Zadane uszkodzenia1.513,27
Punkty zajęcia bazy590,77
Punkty obrony bazy700,91
Doświadczenie1.043,05
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy25000
Zwycięstwa1144,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1456,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1144,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi190,7600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,360,000,000,00
Wykryte pojazdy331,3200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia823,960,000,000,00
Punkty zajęcia bazy381,5200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie498,480,000,000,00
Ogółem
Bitwy25
Zwycięstwa1144,00%
Porażki1456,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1144,00%
Zniszczone czołgi190,76
Zniszczonych/zgonów1,36
Wykryte pojazdy331,32
Zadane uszkodzenia823,96
Punkty zajęcia bazy381,52
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie498,48
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy6000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki6100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,1700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,170,000,000,00
Wykryte pojazdy20,3300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia197,670,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie58,330,000,000,00
Ogółem
Bitwy6
Zwycięstwa00,00%
Porażki6100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi10,17
Zniszczonych/zgonów0,17
Wykryte pojazdy20,33
Zadane uszkodzenia197,67
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie58,33
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy178000
Zwycięstwa10760,11%00,00%00,00%00,00%
Porażki7039,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,56%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy8145,51%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1680,9400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,730,000,000,00
Wykryte pojazdy1610,9000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.264,750,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4162,3400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy6483,6400,0000,0000,00
Doświadczenie826,210,000,000,00
Ogółem
Bitwy178
Zwycięstwa10760,11%
Porażki7039,33%
Remisy10,56%
Przetrwane bitwy8145,51%
Zniszczone czołgi1680,94
Zniszczonych/zgonów1,73
Wykryte pojazdy1610,90
Zadane uszkodzenia1.264,75
Punkty zajęcia bazy4162,34
Punkty obrony bazy6483,64
Doświadczenie826,21
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy766000
Zwycięstwa44157,57%00,00%00,00%00,00%
Porażki31741,38%00,00%00,00%00,00%
Remisy81,04%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy29939,03%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi7610,9900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,630,000,000,00
Wykryte pojazdy8381,0900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.242,170,000,000,00
Punkty zajęcia bazy7410,9700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy20152,6300,0000,0000,00
Doświadczenie677,470,000,000,00
Ogółem
Bitwy766
Zwycięstwa44157,57%
Porażki31741,38%
Remisy81,04%
Przetrwane bitwy29939,03%
Zniszczone czołgi7610,99
Zniszczonych/zgonów1,63
Wykryte pojazdy8381,09
Zadane uszkodzenia1.242,17
Punkty zajęcia bazy7410,97
Punkty obrony bazy20152,63
Doświadczenie677,47
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy175000
Zwycięstwa8246,86%00,00%00,00%00,00%
Porażki9353,14%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5330,29%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1530,8700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,250,000,000,00
Wykryte pojazdy2861,6300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.058,120,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1120,6400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3742,1400,0000,0000,00
Doświadczenie693,990,000,000,00
Ogółem
Bitwy175
Zwycięstwa8246,86%
Porażki9353,14%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy5330,29%
Zniszczone czołgi1530,87
Zniszczonych/zgonów1,25
Wykryte pojazdy2861,63
Zadane uszkodzenia2.058,12
Punkty zajęcia bazy1120,64
Punkty obrony bazy3742,14
Doświadczenie693,99
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (217)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
SU-100Y 61112,67559190357,65%2445,76
M4A1 Revalorisé 81949,77810122060,57%3039,58
M10 Wolverine5624,5738181056,54%1778,81
Super Conqueror104355,16121279566,16%4983,00
FCM 50 t 82023,9987478857,74%3431,07
T-62A103448,4796671358,20%4106,09
T-54 first prototype 81816,8196169359,74%3026,46
T 55A 93818,53141657172,68%5675,91
T57 Heavy Tank104107,57109856662,72%4364,15
Progetto M35 mod. 46 82336,24110856460,11%3520,14
Object 263103289,9473353662,69%3290,60
T-54 ltwt.91891,3169952757,50%3560,23
Object 430U104285,56120250665,61%4975,97
T71 DA71018,1257849856,02%2407,28
Object 41681567,8062345354,97%2464,43
Object 260 104441,94120744767,79%4925,05
AMX 13 105103074,2489544561,35%5070,35
Object 430 Version II92012,7572244354,85%2538,31
SU-122-5492398,7764042259,00%2971,85
Pz.Kpfw. I Ausf. C3295,0438441656,73%1877,52
T-5492391,9883039060,26%3120,32
T54E192020,1358138753,23%2154,62
SU-10181797,9560338655,18%2753,77
Object 140104080,58119737266,40%4972,09
Caernarvon82074,7884536561,37%3278,50
T95E6 104305,05113636562,47%5139,88
T6981412,0955835054,00%2247,27
T92 81636,84117834865,52%4683,75
Strv S1 82280,8571333061,52%3101,89
LTTB81112,3760031354,31%2570,36
Rheinmetall Skorpion G 82445,8596430965,05%3370,61
Panhard EBR 105102750,8399430258,94%4348,98
O-I61267,0363829160,14%2849,22
SU-100M171154,5449328253,55%1819,91
Leopard 1104945,73124028266,31%5497,51
Bat.-Châtillon 12 t81680,7276028264,54%4528,67
Object 268 Version 4104607,62119727869,06%5450,26
Object 430102962,8977725654,69%3127,83
M24 Chaffee5517,8848425452,36%1912,69
SU-130PM 82542,6895224466,39%3535,43
T25 AT7763,5638024050,00%962,87
KV-26933,7847423461,97%1922,54
MT-256726,3960723451,71%2589,64
Somua SM 82532,59115521865,14%3422,11
S-517904,0037521447,20%1053,24
Bat.-Châtillon 25 t103449,47105221262,26%3826,75
AMX 13 9092390,3595320367,98%5239,28
Strv m/42-57 Alt A.2 61167,2762120358,13%2735,33
A-447972,8948920252,97%1581,92
UDES 15/16104725,49124120075,50%5706,49
FV3046866,3836419850,00%1734,18
Škoda T 40 61053,2758619857,07%2590,62
M4A1 Sherman5540,7135119353,37%1595,58
M18 Hellcat6880,0644619147,12%1616,31
SU-1006804,7141718057,78%1667,63
SU-54548,2232218048,89%1558,88
Conqueror93056,04115917870,22%3995,73
T2881299,8447517743,50%1407,23
T-345606,3739317553,71%2028,05
SU-86783,6634716747,90%1126,55
M5 Stuart4176,9625716553,94%703,42
AMX 50 B104445,58106616561,82%4739,58
T14 5368,7634513647,06%698,86
AMX 13 F3 AM6934,6144113253,03%1418,58
M4A3E8 Sherman6653,4741413151,15%1430,66
TOG II* 6856,3646713146,56%1599,95
SU-855403,1528313053,85%948,33
T1 Heavy Tank5569,1041913054,62%1301,79
Black Prince71286,9566512955,04%2277,72
M66581,4434612744,09%897,34
AMX 13 7571548,4481012765,35%5104,78
T2071111,1955212657,94%2078,13
AMX ELC bis51107,7496412466,13%5740,17
Challenger71660,1972012262,30%3105,00
SU-76M4345,6728812159,50%1424,97
KV-1371285,1962412159,50%2915,42
Leopard Prototyp A94780,22156312175,21%6615,71
FV4202 82808,73128112166,12%5624,40
Achilles61340,2871711864,41%3592,85
T-284403,2137811655,17%1581,67
Object 907 104259,68121311461,40%4295,46
AMX 50 12093764,05109911259,82%5162,70
E 75 TS 82620,02125410961,47%4206,90
Bat.-Châtillon 25 t AP93004,37118210864,81%4340,30
KV-371414,3970110757,94%2258,78
WZ-120-1G FT 82290,12105810658,49%3079,91
SU-85B4339,6723810257,84%934,21
T376867,9450510247,06%2669,37
AMX M4 mle. 54104724,86120310065,00%4974,01
122 TM 83356,80145910068,00%5128,39
IS-382220,4310809761,86%3056,66
SU-263380,282079752,58%1190,90
KV-15559,474029450,00%1266,98
T34 81983,577839360,22%2615,54
A-436653,424769343,01%1424,14
T404390,973339152,75%1102,28
T216288,553499152,75%702,55
Jagdpanzer IV6983,404908847,73%2253,14
Object 277104405,6812758571,76%5425,98
T2971009,654958451,19%1204,80
Churchill VII6976,495538259,76%2370,88
Type 5861367,5910858273,17%4138,26
AMX 12 t61132,788548246,34%3831,96
T-34-281990,539768154,32%3119,69
Lorraine 155 mle. 5071429,396658057,50%2234,52
AMX 30 1er prototype94271,4813028063,75%6075,37
Lorraine 40 t 82990,008788058,75%5177,19
Panhard EBR 9092030,7210617965,82%3880,68
FV217 Badger105003,0613417875,64%5459,42
T-34-856977,236287754,55%2431,50
T3 HMC2148,471557744,16%491,74
Panther mit 8,8 cm L/71 82488,718987661,84%4533,39
Churchill I5723,484807564,00%2063,38
T675200,162037553,33%306,97
T-34-171964,2812027273,61%4432,83
M8A14283,852327251,39%722,49
T-28E with F-30 4720,245447265,28%2619,76
Object 279 early 104718,8913187067,14%3588,53
M374264,671656645,45%862,97
M36 Jackson6506,652786646,97%759,80
T25/271170,525806443,75%1686,05
Crusader 5.5-in. SP7857,467466358,73%1190,18
Bishop5574,792935850,00%1291,22
O-I Experimental51041,894955747,37%2379,53
Caliban 82094,7211275468,52%2895,34
AMX 50 10082774,4712195166,67%4401,36
Ram II 5278,222505052,00%611,85
StuG III Ausf. G5690,884744957,14%1911,36
Universal Carrier 2-pdr2197,411884944,90%794,59
T-1506972,574934759,57%1877,21
M26 Pershing81954,938324470,45%3197,09
M75196,882404351,16%600,37
Škoda T 56 83435,3814474264,29%3927,89
Crusader6540,954104158,54%1934,60
IS71796,9810494070,00%3697,46
Marder 38T4508,033804065,00%1814,00
StuG III Ausf. B4494,083724067,50%1731,94
Object 26393548,7312994067,50%4927,12
M7 Priest3184,631653844,74%346,21
M41 HMC5380,032513756,76%571,85
StuG IV 5658,643843655,56%1996,71
M3 Lee4281,562383450,00%1028,99
T56 GMC3176,191613246,88%462,01
M2 Medium Tank3113,171253036,67%182,47
Birch Gun4334,403153070,00%1560,09
M4A3E2 Sherman Jumbo6444,812992737,04%612,64
Matilda4643,644992560,00%2531,45
SU-14-17553,882282532,00%538,78
M3 Stuart381,882262458,33%255,44
Type T-345751,426982462,50%2923,77
50TP prototyp 82945,4113762268,18%5242,66
Sexton II3268,052342268,18%1405,52
M46 Patton93585,2713972268,18%5613,85
T1 HMC2171,801272050,00%906,72
Object 43093825,0513512065,00%4672,97
Charioteer81070,637291952,63%1084,27
SU-1527638,713471758,82%840,46
T-1092488,598871747,06%2631,78
T1 Cunningham192,311471650,00%415,95
Type 1 Chi-He4314,562851675,00%1132,37
SU-182160,941541643,75%780,79
KV-481231,815141637,50%1291,97
M56 Scorpion 71727,8711041560,00%3130,16
Archer5768,924161353,85%2534,24
Covenanter5483,423621241,67%2249,24
Pz.Sfl. IVc5526,752721250,00%1183,34
T-50-2 6697,677401275,00%2491,57
Valentine AT4250,002171060,00%898,31
Jagdpanther II82412,209571030,00%3109,76
KV-122 71527,206181060,00%2342,10
Vickers Medium Mk. III3398,22517966,67%2413,41
T-46361,89108944,44%40,84
M5A1 Stuart4595,67529955,56%2613,85
AMX 30 B103591,89673933,33%4287,69
M2 Light Tank2180,88309850,00%839,66
Tetrarch 2253,63282875,00%1539,67
LT vz. 383296,86447771,43%1593,74
Škoda T 245366,00438771,43%1046,18
A-20513,57169742,86%32,50
T-262125,00130728,57%449,60
T2 Light Tank 260,43185742,86%65,19
Jagdpanther7608,83272633,33%507,48
T2 Medium Tank2117,50198666,67%634,26
T-29 3482,83565666,67%2267,85
T28 Concept 71195,50561683,33%1859,56
LT vz. 352251,00339540,00%1627,15
Marder II3263,40271560,00%860,71
Chi-Ni2258,50255450,00%1542,03
BT-74133,50172450,00%471,53
Pz.Kpfw. II223,50113450,00%82,05
Hotchkiss EBR7697,75708450,00%1258,22
Renault FT 75 BS2183,00139333,33%937,23
BT-22196,00177366,67%1032,59
Valentine3515,006213100,00%2610,15
Pz.Kpfw. I2170,33254333,33%611,64
M-IV-Y 82508,001145366,67%2982,33
Strv fm/21135,50140250,00%72,42
TKS z n.k.m. 20 mm 2194,5012320,00%726,47
Type 97 Chi-Ha370,001902100,00%261,00
Lorraine 39L AM363,502602100,00%264,10
UDES 14 Alt 583048,501245250,00%5774,69
SU-122A50,004120,00%0,00
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5113,0024320,00%0,00
Renault Otsu1106,002061100,00%684,08
Renault NC-31179,003341100,00%445,89
Hotchkiss H35284,007510,00%147,01
AMX 4040,001210,00%0,00
MS-1150,006110,00%10,57
AT-1237,008410,00%0,00
Cruiser Mk. I191,005410,00%174,88
Durchbruchswagen 240,006610,00%0,00
Light Mk. VIC 256,0010510,00%42,41
T7 Combat Car 232,002410,00%0,00
LTP 3197,0012410,00%627,32
IS-2 71604,0047110,00%1538,36
Pz.Kpfw. II Ausf. D 233,007610,00%0,00
BT-7 artillery 3259,003551100,00%1067,35

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 31.01.2021
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 26.12.2019
Opuścił klan: 19.02.2020
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 23.02.2020
Opuścił klan: 01.04.2020
Stopień: Podoficer
Dołączył: 04.01.2019
Opuścił klan: 07.02.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 08.01.2021
Opuścił klan: 29.01.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 26.07.2019
Opuścił klan: 27.09.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.06.2019
Opuścił klan: 18.07.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.06.2019
Opuścił klan: 10.06.2019
Stopień: Rekruter
Dołączył: 08.02.2019
Opuścił klan: 30.05.2019
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 02.04.2020
Opuścił klan: 07.01.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.12.2019
Opuścił klan: 17.12.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.12.2018
Opuścił klan: 03.01.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 19.06.2018
Opuścił klan: 30.11.2018
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 16.01.2018
Opuścił klan: 17.06.2018
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 11.01.2017
Opuścił klan: 14.01.2018
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 08.02.2016
Opuścił klan: 25.09.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 27.01.2016
Opuścił klan: 07.02.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.11.2015
Opuścił klan: 26.01.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.11.2015
Opuścił klan: 26.11.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.03.2015
Opuścił klan: 11.11.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.12.2014
Opuścił klan: 02.01.2015