_Mio

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 16.01.2019

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy228490135
Ø Poziom6,790,008,008,06
Zwycięstwa1137649,79%00,00%1100,00%1645,71%
Porażki1122649,13%00,00%00,00%1954,29%
Remisy2471,08%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy691130,25%00,00%1100,00%1234,29%
Zniszczone czołgi182860,8000,0011,00441,26
Zniszczonych/zgonów1,150,000,001,91
Wykryte pojazdy186900,8200,0011,00280,80
Zadane uszkodzenia901,610,001.758,001.820,20
Punkty zajęcia bazy221310,9700,0000,001965,60
Punkty obrony bazy108050,4700,0000,0090,26
Doświadczenie539,490,00726,00836,54
WN71013,970,001526,741377,00
WN81159,960,001431,772028,12
Ogółem
Bitwy22849
Ø Poziom6,79
Zwycięstwa1137649,79%
Porażki1122649,13%
Remisy2471,08%
Przetrwane bitwy691130,25%
Zniszczone czołgi182860,80
Zniszczonych/zgonów1,15
Wykryte pojazdy186900,82
Zadane uszkodzenia901,61
Punkty zajęcia bazy221310,97
Punkty obrony bazy108050,47
Doświadczenie539,49
WN71013,97
WN81159,96
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy1
Ø Poziom8,00
Zwycięstwa1100,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1100,00%
Zniszczone czołgi11,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy11,00
Zadane uszkodzenia1.758,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie726,00
WN71526,74
WN81431,77
Ostatnie 30 dni
Bitwy35
Ø Poziom8,06
Zwycięstwa1645,71%
Porażki1954,29%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1234,29%
Zniszczone czołgi441,26
Zniszczonych/zgonów1,91
Wykryte pojazdy280,80
Zadane uszkodzenia1.820,20
Punkty zajęcia bazy1965,60
Punkty obrony bazy90,26
Doświadczenie836,54
WN71377,00
WN82028,12
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy252000
Zwycięstwa14356,75%00,00%00,00%00,00%
Porażki10240,48%00,00%00,00%00,00%
Remisy72,78%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy10842,86%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1620,6400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,130,000,000,00
Wykryte pojazdy1270,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.469,450,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4201,6700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1370,5400,0000,0000,00
Doświadczenie801,170,000,000,00
Ogółem
Bitwy252
Zwycięstwa14356,75%
Porażki10240,48%
Remisy72,78%
Przetrwane bitwy10842,86%
Zniszczone czołgi1620,64
Zniszczonych/zgonów1,13
Wykryte pojazdy1270,50
Zadane uszkodzenia1.469,45
Punkty zajęcia bazy4201,67
Punkty obrony bazy1370,54
Doświadczenie801,17
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy191000
Zwycięstwa9549,74%00,00%00,00%00,00%
Porażki9248,17%00,00%00,00%00,00%
Remisy42,09%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5528,80%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi910,4800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,670,000,000,00
Wykryte pojazdy2201,1500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia759,950,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4432,3200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2571,3500,0000,0000,00
Doświadczenie626,050,000,000,00
Ogółem
Bitwy191
Zwycięstwa9549,74%
Porażki9248,17%
Remisy42,09%
Przetrwane bitwy5528,80%
Zniszczone czołgi910,48
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy2201,15
Zadane uszkodzenia759,95
Punkty zajęcia bazy4432,32
Punkty obrony bazy2571,35
Doświadczenie626,05
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy101000
Zwycięstwa4948,51%00,00%00,00%00,00%
Porażki5049,50%00,00%00,00%00,00%
Remisy21,98%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2726,73%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi460,4600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,620,000,000,00
Wykryte pojazdy860,8500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia453,800,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1851,8300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy750,7400,0000,0000,00
Doświadczenie437,850,000,000,00
Ogółem
Bitwy101
Zwycięstwa4948,51%
Porażki5049,50%
Remisy21,98%
Przetrwane bitwy2726,73%
Zniszczone czołgi460,46
Zniszczonych/zgonów0,62
Wykryte pojazdy860,85
Zadane uszkodzenia453,80
Punkty zajęcia bazy1851,83
Punkty obrony bazy750,74
Doświadczenie437,85
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy4000
Zwycięstwa250,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki250,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy125,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,2500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,330,000,000,00
Wykryte pojazdy30,7500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia899,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie646,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy4
Zwycięstwa250,00%
Porażki250,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy125,00%
Zniszczone czołgi10,25
Zniszczonych/zgonów0,33
Wykryte pojazdy30,75
Zadane uszkodzenia899,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie646,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy517000
Zwycięstwa28054,16%00,00%00,00%00,00%
Porażki23745,84%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy19838,30%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3180,6200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy3870,7500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia911,250,000,000,00
Punkty zajęcia bazy14072,7200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy16923,2700,0000,0000,00
Doświadczenie776,740,000,000,00
Ogółem
Bitwy517
Zwycięstwa28054,16%
Porażki23745,84%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy19838,30%
Zniszczone czołgi3180,62
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy3870,75
Zadane uszkodzenia911,25
Punkty zajęcia bazy14072,72
Punkty obrony bazy16923,27
Doświadczenie776,74
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy25900019
Zwycięstwa131550,77%00,00%00,00%1052,63%
Porażki122547,30%00,00%00,00%842,11%
Remisy501,93%00,00%00,00%15,26%
Przetrwane bitwy89934,71%00,00%00,00%842,11%
Zniszczone czołgi15840,6100,0000,00191,00
Zniszczonych/zgonów0,940,000,001,73
Wykryte pojazdy15980,6200,0000,00110,58
Zadane uszkodzenia905,400,000,001.884,42
Punkty zajęcia bazy30841,1900,0000,00150,79
Punkty obrony bazy21090,8100,0000,00774,05
Doświadczenie604,650,000,00855,26
Ogółem
Bitwy2590
Zwycięstwa131550,77%
Porażki122547,30%
Remisy501,93%
Przetrwane bitwy89934,71%
Zniszczone czołgi15840,61
Zniszczonych/zgonów0,94
Wykryte pojazdy15980,62
Zadane uszkodzenia905,40
Punkty zajęcia bazy30841,19
Punkty obrony bazy21090,81
Doświadczenie604,65
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy19
Zwycięstwa1052,63%
Porażki842,11%
Remisy15,26%
Przetrwane bitwy842,11%
Zniszczone czołgi191,00
Zniszczonych/zgonów1,73
Wykryte pojazdy110,58
Zadane uszkodzenia1.884,42
Punkty zajęcia bazy150,79
Punkty obrony bazy774,05
Doświadczenie855,26

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy14220016
Zwycięstwa79155,63%00,00%00,00%637,50%
Porażki62343,81%00,00%00,00%1062,50%
Remisy80,56%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy52036,57%00,00%00,00%425,00%
Zniszczone czołgi8260,5800,0000,0090,56
Zniszczonych/zgonów0,920,000,000,75
Wykryte pojazdy8730,6100,0000,00201,25
Zadane uszkodzenia1.469,800,000,001.591,56
Punkty zajęcia bazy12490,8800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy13570,9500,0000,00140,88
Doświadczenie781,870,000,00569,94
Ogółem
Bitwy1422
Zwycięstwa79155,63%
Porażki62343,81%
Remisy80,56%
Przetrwane bitwy52036,57%
Zniszczone czołgi8260,58
Zniszczonych/zgonów0,92
Wykryte pojazdy8730,61
Zadane uszkodzenia1.469,80
Punkty zajęcia bazy12490,88
Punkty obrony bazy13570,95
Doświadczenie781,87
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy16
Zwycięstwa637,50%
Porażki1062,50%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy425,00%
Zniszczone czołgi90,56
Zniszczonych/zgonów0,75
Wykryte pojazdy201,25
Zadane uszkodzenia1.591,56
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy140,88
Doświadczenie569,94
Anzeigen

Czołgi (186)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
Rheinmetall Skorpion G 81262,26702148449,80%1253,77
T-54 ltwt.9856,9664571248,46%1182,10
T-5491086,8768058947,37%991,21
Object 252U 81561,1586556253,91%1771,45
IS-381119,7969244851,12%1219,76
T110E5101518,2069742446,93%1148,63
WZ-111 model 1-491585,0078640852,21%1463,36
Cromwell6558,1245136249,72%1032,97
LTP 3158,3918034640,46%551,08
M1039971,5461534444,77%717,76
Type 97 Chi-Ha3235,4124334057,65%972,60
T1E6 281,2616032749,24%321,76
T-34-85M 6895,5068632755,35%1660,36
M3 Lee4189,1119729347,10%509,06
Panther II8815,1646528645,10%902,89
IS7747,4539627748,74%937,86
Pz.Kpfw. II Ausf. D 261,4417627048,15%137,56
E 5091026,6965926548,68%805,26
KV-15383,2929426545,66%667,40
Sexton II3123,5414426147,51%380,94
T328765,1259725844,19%714,82
Object 140101605,1470225145,02%1206,33
Type 586472,8837824945,38%786,03
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4142,6822124649,59%397,54
Panther7639,2955524544,90%881,10
BT-7 artillery 3184,5733324554,69%940,28
T7 Combat Car 290,5617824250,00%425,17
M5A1 Stuart4165,6024823956,07%569,37
T-345329,4031323745,99%786,04
M66549,9336423745,15%783,59
T376476,1051223647,88%1210,88
Škoda T 5091834,6780222550,22%1623,51
D23170,6620922257,66%713,08
T297773,0139222241,44%739,55
TVP VTU Koncept8965,6764820747,34%1211,07
Vickers Medium Mk. III3176,6420520657,77%699,95
LTTB8477,1855219946,73%655,02
T9591841,4782919660,20%1634,46
Strv 103-091721,0770819553,85%1466,58
KV-856571,8238719453,09%864,66
E 50 Ausf. M101625,2570119446,39%1257,82
Mäuschen91730,8378619350,26%1568,69
AMX 50 10081048,7365219247,40%1055,85
Super Conqueror102085,6677818845,21%1472,93
T-1506721,6160218352,46%1294,98
T-1091809,8787618058,89%1941,15
Conqueror91754,9678617548,00%1651,66
Type 4 Heavy91921,1286117252,91%1894,94
Object 43091826,6081417248,26%1565,92
113101873,3671816943,20%1415,28
T-34-856460,5438116647,59%714,70
ARL 446499,7934016646,39%712,18
T1 Heavy Tank5403,9834616153,42%839,95
VK 100.01 (P)81334,3375516145,34%1465,51
IS-27969,5173115257,89%1328,68
T2881319,3480715164,24%1633,04
Object 268 Version 4102156,2474115147,68%1404,89
60TP Lewandowskiego101920,2552514151,06%1322,03
VK 30.02 (M)6509,5051414156,74%984,92
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5290,5229414041,43%566,71
O-Ho81107,7668413742,34%1164,98
VK 36.01 (H)6494,5639113549,63%761,45
Type 4 Chi-To6447,7833913042,31%684,94
WZ-111 model 5A101891,7072512846,09%1251,00
VK 30.01 (H)5448,3931612548,80%896,65
AMX M4 mle. 457755,9857712544,00%886,13
AMX 404322,6046012457,26%1801,75
MT-256280,5149812254,10%692,19
M75280,4826312046,67%865,50
Churchill VII6428,9934311246,43%569,56
M4A3E2 Sherman Jumbo6432,1844311252,68%719,39
11081070,6474710849,07%1122,96
Type 3 Chi-Nu5278,4923210645,28%585,78
50TP Tyszkiewicza91823,5668310545,71%1524,21
UDES 0381341,9669810557,14%1400,50
T-4481282,7876410550,48%1771,26
Type T-345371,9828110549,52%970,28
T110E3102245,9072010550,48%1645,96
AMX 50 12091562,3373410452,88%1469,53
Centurion Mk. 7/191774,8174010345,63%1770,58
Object 25791736,7483610155,45%1545,47
KV-1S5419,163069842,86%743,37
O-I6807,536789558,95%1361,70
T25 AT71231,577569565,26%1879,90
SU-100M171014,316419552,63%1348,33
Centurion Mk. I81083,977399354,84%1520,80
STA-2 81025,237319247,83%1228,26
Caernarvon81194,587159043,33%1279,93
O-Ni7996,716999046,67%1293,69
Churchill I5369,222868748,28%631,38
Škoda T 256729,296398552,94%1468,15
BDR G1 B5387,882738146,91%646,86
Ikv 90 Typ B7918,335998053,75%1338,06
T26E4 SuperPershing 81021,106977844,87%1142,41
M4 Sherman5335,642767749,35%744,93
T-284143,131737746,75%270,49
SU-1006702,915217746,75%1114,27
105 leFH18B2 5545,994047542,67%975,43
Ikv 65 Alt II6776,145757247,22%1472,46
T-62A101590,707457057,14%1335,59
Type 5 Heavy102426,178756956,52%1841,04
Comet7967,467216753,73%1557,93
M10 Wolverine5628,394996446,88%1518,46
Strv 103B102007,196596350,79%1281,52
Crusader5249,002646162,30%705,14
53TP Markowskiego81241,577896056,67%1330,83
Progetto M35 mod. 46 81407,988535860,34%1613,97
IS-7102175,297645653,57%1893,35
M36 Jackson6960,466755657,14%1785,70
Tiger (P)71086,308085666,07%1584,71
SU-855485,843945534,55%937,70
Škoda T 245455,024955549,09%1344,22
VK 30.01 (P)6940,447155552,73%1990,78
Dicker Max 6503,254035345,28%661,47
TVP T 50/51101824,247745158,82%1436,03
T-463108,481904858,33%422,97
45TP Habicha71016,317324557,78%1358,12
B14220,302374443,18%626,50
Type 5 Chi-Ri7556,055304355,81%766,16
Covenanter4232,142474365,12%983,60
Renault R352170,443664348,84%899,72
Durchbruchswagen 24201,312354252,38%518,81
Pz.Sfl. IVc5684,815724257,14%1680,52
M5 Stuart4125,002494153,66%396,73
Nashorn6910,446004151,22%1847,96
Object 430U101809,007364146,34%1293,62
T25 Pilot Number 1 8993,787014146,34%1143,71
T2 Medium Tank299,351334030,00%265,70
SU-1018967,335483935,90%835,41
Pz.Kpfw. 35 (t)271,371313855,26%239,06
T-505212,672773641,67%545,81
ST vz. 394244,893453548,57%786,10
M24 Chaffee5214,602793557,14%616,64
Type 1 Chi-He4279,442253246,88%872,40
Ikv 1035544,485112958,62%1583,31
Pz.Kpfw. III Ausf. E3189,002392958,62%857,08
Matilda4379,792882842,86%1108,88
Type 2597 Chi-Ha3195,612452860,71%765,82
O-I Experimental5553,005762853,57%952,51
T-26260,08752532,00%39,12
Chi-Ni233,171022437,50%0,00
LT-432 8962,677132445,83%1619,14
Cruiser Mk. IV3157,871992347,83%471,72
M2 Medium Tank3134,501712250,00%410,02
Maus102380,488122147,62%1699,93
L-60 2189,004402065,00%1375,38
Pz.Kpfw. 38 (t)3154,791961968,42%582,43
TOG II* 6490,533141947,37%656,58
M3 Stuart3129,892071855,56%533,33
Cromwell B 6674,725521844,44%1166,21
43 M. Toldi III 396,832991872,22%544,58
T404350,564181662,50%943,13
Object 277102939,199131656,25%2295,04
Vickers Medium Mk. II228,201201573,33%261,00
Vickers Mk. E Type B274,001231540,00%104,57
MS-1134,64841442,86%18,13
D1232,151151353,85%113,31
Loyd Gun Carriage253,15941353,85%197,08
T28 Concept 7985,387281353,85%1378,49
T26E5 81466,6210261369,23%2163,14
AMX 50 B102006,506021233,33%1289,62
AMX ELC bis5388,503871233,33%1120,46
T95E6 101955,756711225,00%1359,99
T-45 2301,915431163,64%2136,86
IS-3A 81298,509971080,00%1452,34
LT vz. 35284,56120944,44%244,68
Vickers Medium Mk. I125,5091875,00%261,00
Renault Otsu151,75125850,00%138,40
Leichttraktor115,6381850,00%77,38
T56 GMC3228,13389875,00%890,88
Pz.Kpfw. II297,29198771,43%507,35
G.Pz. Mk. VI (e)222,0077742,86%30,75
StuG IV 5268,71460771,43%700,23
T1 Cunningham116,8391666,67%219,42
LT vz. 383168,33303666,67%812,86
Marder 38T4220,67310650,00%401,35
Kolohousenka178,4069520,00%211,15
Renault FT114,8090560,00%162,06
Renault NC-31114,2099560,00%175,79
Centurion Action X102136,50813450,00%1690,35
Caernarvon Action X 82181,6711773100,00%3123,58
Strv fm/211134,0018620,00%596,89
M41 Walker Bulldog80,00320250,00%126,32
T-100 LT101485,50658250,00%1698,49
MTLS-1G14 3309,006921100,00%1513,43
KV-220-2 5232,006091100,00%436,58

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 16.01.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 03.08.2017
Opuścił klan: 16.01.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.10.2018
Opuścił klan: 15.01.2019
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 05.07.2018
Opuścił klan: 04.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 30.06.2018
Opuścił klan: 03.07.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 17.10.2017
Opuścił klan: 28.06.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.09.2017
Opuścił klan: 15.10.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.06.2017
Opuścił klan: 30.07.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.01.2017
Opuścił klan: 05.06.2017
Stopień: Oficer grupy bojowej
Dołączył: 30.12.2015
Opuścił klan: 05.01.2017
Ciasteczka pomagają w dostarczaniu serwisu. Dowiedz się więcej  Zamknąć