_MasterV_

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.05.2019

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew29667000
Ø Poziom8,150,000,000,00
Zwycięstwa1577453,17%00,00%00,00%00,00%
Porażki1356945,74%00,00%00,00%00,00%
Remisy3241,09%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1079036,37%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi333071,1200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,760,000,000,00
Wykryte pojazdy302921,0200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.594,250,000,000,00
Punkty zajęcia bazy292980,9900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy235110,7900,0000,0000,00
Doświadczenie692,150,000,000,00
WN71417,260,000,000,00
WN81982,960,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew29667
Ø Poziom8,15
Zwycięstwa1577453,17%
Porażki1356945,74%
Remisy3241,09%
Przetrwane bitwy1079036,37%
Zniszczone czołgi333071,12
Zniszczonych/zgonów1,76
Wykryte pojazdy302921,02
Zadane uszkodzenia1.594,25
Punkty zajęcia bazy292980,99
Punkty obrony bazy235110,79
Doświadczenie692,15
WN71417,26
WN81982,96
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew198000
Zwycięstwa9346,97%00,00%00,00%00,00%
Porażki9950,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy63,03%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6231,31%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1460,7400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,070,000,000,00
Wykryte pojazdy1590,8000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.742,730,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2401,2100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1890,9500,0000,0000,00
Doświadczenie648,190,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew198
Zwycięstwa9346,97%
Porażki9950,00%
Remisy63,03%
Przetrwane bitwy6231,31%
Zniszczone czołgi1460,74
Zniszczonych/zgonów1,07
Wykryte pojazdy1590,80
Zadane uszkodzenia1.742,73
Punkty zajęcia bazy2401,21
Punkty obrony bazy1890,95
Doświadczenie648,19
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew305000
Zwycięstwa16052,46%00,00%00,00%00,00%
Porażki13142,95%00,00%00,00%00,00%
Remisy144,59%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy11638,03%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2030,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,070,000,000,00
Wykryte pojazdy4091,3400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.055,200,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3551,1600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3231,0600,0000,0000,00
Doświadczenie575,570,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew305
Zwycięstwa16052,46%
Porażki13142,95%
Remisy144,59%
Przetrwane bitwy11638,03%
Zniszczone czołgi2030,67
Zniszczonych/zgonów1,07
Wykryte pojazdy4091,34
Zadane uszkodzenia1.055,20
Punkty zajęcia bazy3551,16
Punkty obrony bazy3231,06
Doświadczenie575,57
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew283000
Zwycięstwa16357,60%00,00%00,00%00,00%
Porażki10737,81%00,00%00,00%00,00%
Remisy134,59%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy12443,82%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2410,8500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,520,000,000,00
Wykryte pojazdy5331,8800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia699,450,000,000,00
Punkty zajęcia bazy9803,4600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy10023,5400,0000,0000,00
Doświadczenie579,620,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew283
Zwycięstwa16357,60%
Porażki10737,81%
Remisy134,59%
Przetrwane bitwy12443,82%
Zniszczone czołgi2410,85
Zniszczonych/zgonów1,52
Wykryte pojazdy5331,88
Zadane uszkodzenia699,45
Punkty zajęcia bazy9803,46
Punkty obrony bazy10023,54
Doświadczenie579,62
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew51000
Zwycięstwa2956,86%00,00%00,00%00,00%
Porażki2243,14%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2956,86%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi420,8200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,910,000,000,00
Wykryte pojazdy270,5300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.397,980,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1282,5100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1673,2700,0000,0000,00
Doświadczenie859,690,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew51
Zwycięstwa2956,86%
Porażki2243,14%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2956,86%
Zniszczone czołgi420,82
Zniszczonych/zgonów1,91
Wykryte pojazdy270,53
Zadane uszkodzenia1.397,98
Punkty zajęcia bazy1282,51
Punkty obrony bazy1673,27
Doświadczenie859,69
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3527000
Zwycięstwa186052,74%00,00%00,00%00,00%
Porażki163346,30%00,00%00,00%00,00%
Remisy340,96%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy131137,17%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi27780,7900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,250,000,000,00
Wykryte pojazdy42421,2000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia819,980,000,000,00
Punkty zajęcia bazy40811,1600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy62011,7600,0000,0000,00
Doświadczenie542,300,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3527
Zwycięstwa186052,74%
Porażki163346,30%
Remisy340,96%
Przetrwane bitwy131137,17%
Zniszczone czołgi27780,79
Zniszczonych/zgonów1,25
Wykryte pojazdy42421,20
Zadane uszkodzenia819,98
Punkty zajęcia bazy40811,16
Punkty obrony bazy62011,76
Doświadczenie542,30
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew100000
Zwycięstwa4343,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki5656,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3232,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi580,5800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,850,000,000,00
Wykryte pojazdy680,6800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.509,940,000,000,00
Punkty zajęcia bazy310,3100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3343,3400,0000,0000,00
Doświadczenie396,980,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew100
Zwycięstwa4343,00%
Porażki5656,00%
Remisy11,00%
Przetrwane bitwy3232,00%
Zniszczone czołgi580,58
Zniszczonych/zgonów0,85
Wykryte pojazdy680,68
Zadane uszkodzenia1.509,94
Punkty zajęcia bazy310,31
Punkty obrony bazy3343,34
Doświadczenie396,98
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (154)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Bat.-Châtillon Bourrasque 81751,03825151057,15%2499,38
Leopard 1102430,98692131250,15%2155,65
IS-381737,48842116259,21%2542,00
Object 261101911,78518109149,86%1935,03
Jagdpanzer E 100102365,5771897053,51%2078,75
Bat.-Châtillon 25 t102292,8373188251,36%2345,78
IS-6 81461,4377884653,78%1903,94
T2971368,1780278057,18%2140,15
IS-7101888,4970777047,40%1665,29
Rheinmetall Skorpion G 81758,4263472655,65%1988,03
KV-856698,0044071450,14%1182,00
Object 140102312,8177565655,79%2410,35
SU-10061096,7067764055,16%2451,71
T-34-85M 61175,9574662560,96%2561,10
T-34-3 81510,0972352255,36%2173,29
Object 907 102310,4378047652,94%2083,26
Škoda T 56 82048,4084245555,60%2148,71
IS7848,3055744145,58%1051,22
M60 102009,7167740444,80%1613,89
Object 70491860,7267139351,65%1681,30
T57 Heavy102539,2174437151,75%2370,15
212A91426,5057936548,77%1355,45
ISU-15281650,0972436349,86%1955,72
T-1091361,7356935245,74%1277,35
SU-14-281069,6853634943,84%1045,77
SU-14-17858,7047734049,12%1260,71
E 100102351,7774632953,19%2054,50
Progetto M35 mod. 46 81704,4182132753,21%2126,50
T376818,5878131555,24%2932,34
Vz. 55102535,4369631248,08%2062,80
Spähpanzer Ru 25191257,7877629551,19%2181,45
Bat.-Châtillon 25 t AP91770,2977729049,31%1962,30
M10391859,8260228653,50%1990,60
KV-15360,5528828347,70%598,59
T-15061139,0678827860,07%2533,38
T54E192046,3388127856,47%2326,65
Cromwell6945,3275227556,73%2480,46
T-54 ltwt.91194,7578126152,49%1967,22
T675447,6632225349,80%1013,10
T-54 first prototype 81526,2189025358,10%2543,80
E 7591992,1075724560,82%2251,23
T110E5102425,5069423958,58%2373,18
Jagdpanther II81736,2472623651,69%2183,78
AMX 13 909921,7674323450,00%1510,05
T6981253,7675521555,81%1816,11
Char Futur 4 92087,4891921356,81%2305,72
Conqueror92369,7774921062,86%2831,34
Tiger II81744,9995520658,74%2569,12
T71 DA7689,5466820551,22%1532,22
ST-I92049,4669519962,31%2290,55
SU-1527823,2157018551,89%1122,14
Chieftain/T95 81281,0367418143,65%1769,04
T-4481335,8484017857,87%2091,86
Object 268102300,9670617546,29%1967,81
STB-1101944,5868617343,93%1559,97
Type 64 6664,8564817256,98%1881,69
Jagdtiger91849,2075316153,42%1868,57
O-I61091,4860216056,88%2252,92
T3281532,5385215453,25%2115,87
T216439,9759115251,32%1277,93
VK 100.01 (P)81875,0977415057,33%2808,15
SU-86497,5741813951,80%636,32
T-284121,2916113444,78%148,11
IS-271595,2178912667,46%2870,56
KV-481473,5781312360,98%2095,95
AMBT 81664,7979812357,72%2040,04
T-4371030,6174111959,66%2070,07
Super Conqueror102222,9969511940,34%1581,99
11081393,6468111850,85%1587,53
ISU-152K 81627,2973711655,17%1782,91
T 55A 91775,0977011359,29%1934,79
WZ-111 81490,1985111254,46%1959,43
Object 452K 102314,9782610449,04%1817,74
T28 Concept 71326,1975810249,02%2364,06
SU-855474,033719760,82%1298,91
Caernarvon81657,479219663,54%2303,01
AMX Chasseur de chars 81436,218129654,17%2246,07
Churchill III 5682,417199052,22%1690,47
Tiger I71456,398468953,93%2256,98
Lion 102077,306378839,77%1630,96
M8A14212,431948651,16%401,49
Leopard Prototyp A91615,777818654,65%1510,59
M3 Lee4218,622988241,46%595,53
Dicker Max 6900,626007948,10%1778,94
Kunze Panzer 92065,978726950,72%2174,71
WZ-111 model 1-491325,297686659,09%1191,24
KV-371246,247816650,00%1847,62
M66669,915946547,69%963,91
Mäuschen92451,257616558,46%2924,59
T1 Heavy5301,174046451,56%454,92
M75334,864156450,00%1235,02
M5 Stuart4127,683366250,00%201,92
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5517,405295549,09%1465,28
VK 36.01 (H)6855,817315464,81%1740,90
SU-122A5393,463855046,00%862,60
Char Mle. 75 91414,197994862,50%2166,54
SU-54245,852864654,35%515,68
AMX ELC bis5270,373713852,63%836,28
121B 101998,627843754,05%1679,52
KV-137847,287483655,56%1608,36
IS-4102522,206273542,86%2343,87
M41 Walker Bulldog8723,005983537,14%1140,01
M18 Hellcat6310,152653455,88%422,02
Type 586926,918223357,58%2157,29
Super Hellcat 71093,034953250,00%1651,27
T-463118,271643060,00%420,72
T-26287,231223060,00%346,45
SU-263119,231493030,00%74,71
M415560,244112965,52%1077,94
T56 GMC378,451312951,72%92,44
StuG IV 5498,044102744,44%1085,16
WZ-111 model 5A101925,857312646,15%1362,02
IS-M8865,845812544,00%748,68
T3 HMC2131,001602445,83%384,46
M2 Medium Tank3225,742522356,52%850,25
SU-85B4481,875482373,91%1506,69
M3 Stuart3107,893261957,89%350,62
BT-7 artillery 3254,683401952,63%907,00
M374430,944421866,67%1723,55
MS-11106,941941770,59%641,52
Vickers Medium Mk. II270,191011637,50%76,97
59-166438,443211631,25%1000,13
T-22 medium 102399,199791662,50%2421,99
O-Ni7843,806321540,00%976,55
SU-76M4160,642211450,00%273,44
Škoda T 245267,153371353,85%603,43
T2 Medium Tank282,001301258,33%324,28
Type 3 Chi-Nu Kai 5296,252901250,00%607,26
Vickers Medium Mk. I190,801491040,00%282,63
Type 63 8927,706391040,00%831,06
SU-18226,44101977,78%261,00
P.43 bis6923,00433825,00%1683,03
AT-1241,88137850,00%75,29
AMX 38370,38186862,50%205,04
T1 Cunningham160,00122742,86%114,90
Ikv 723278,17416683,33%948,01
M2 Light2164,40320540,00%495,37
Tetrarch 2139,50191450,00%517,17
FCM 362161,67274366,67%786,52
SMV CC-64 Vipera 8934,0029530,00%707,39
T-45 2343,00347366,67%2049,84
Strv fm/211110,50252250,00%493,76
Renault FT10,0062250,00%83,60
HWK 30 8415,50589250,00%581,63
AMX 40449,0015610,00%0,00
Leichttraktor1103,0010110,00%241,01
Type 97 Te-Ke 287,001821100,00%413,35
Sav m/434562,004741100,00%1496,76
T-50-2 6301,0034710,00%538,68
TOG II* 6705,007061100,00%1285,58
Caernarvon Action X 80,007310,00%0,00
T34 B 80,0024210,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2121,004661100,00%567,58
M41D 81115,0011131100,00%2516,55

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.05.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.05.2019
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 06.07.2017
Opuścił klan: 14.07.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.09.2016
Opuścił klan: 20.12.2016
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 02.10.2015
Opuścił klan: 15.11.2015
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 25.12.2015
Opuścił klan: 18.07.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.07.2016
Opuścił klan: 13.09.2016
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 07.01.2019
Opuścił klan: 12.05.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 18.11.2015
Opuścił klan: 23.12.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 22.12.2016
Opuścił klan: 22.02.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 12.03.2017
Opuścił klan: 10.06.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 13.05.2019
Opuścił klan: 14.05.2019
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 05.07.2015
Opuścił klan: 30.09.2015
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 09.09.2014
Opuścił klan: 02.07.2015