_Koctoprav_

clanlogo
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 07.01.2023

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew68797049373
Ø Poziom8,350,0010,0010,13
Zwycięstwa3668853,33%00,00%2040,82%18950,67%
Porażki3078044,74%00,00%2857,14%18048,26%
Remisy13291,93%00,00%12,04%41,07%
Przetrwane bitwy2483236,09%00,00%1530,61%10728,69%
Zniszczone czołgi765461,1100,00310,633150,84
Zniszczonych/zgonów1,740,000,911,18
Wykryte pojazdy845381,2300,00671,379082,43
Zadane uszkodzenia1.482,260,002.208,331.883,79
Punkty zajęcia bazy1324451,9300,00150,313670,98
Punkty obrony bazy438440,6400,0000,001920,51
Doświadczenie656,340,00773,24849,85
WN71359,850,00914,681256,73
WN81887,770,001725,482064,76
Ogółem
Ilość bitew68797
Ø Poziom8,35
Zwycięstwa3668853,33%
Porażki3078044,74%
Remisy13291,93%
Przetrwane bitwy2483236,09%
Zniszczone czołgi765461,11
Zniszczonych/zgonów1,74
Wykryte pojazdy845381,23
Zadane uszkodzenia1.482,26
Punkty zajęcia bazy1324451,93
Punkty obrony bazy438440,64
Doświadczenie656,34
WN71359,85
WN81887,77
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew49
Ø Poziom10,00
Zwycięstwa2040,82%
Porażki2857,14%
Remisy12,04%
Przetrwane bitwy1530,61%
Zniszczone czołgi310,63
Zniszczonych/zgonów0,91
Wykryte pojazdy671,37
Zadane uszkodzenia2.208,33
Punkty zajęcia bazy150,31
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie773,24
WN7914,68
WN81725,48
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew373
Ø Poziom10,13
Zwycięstwa18950,67%
Porażki18048,26%
Remisy41,07%
Przetrwane bitwy10728,69%
Zniszczone czołgi3150,84
Zniszczonych/zgonów1,18
Wykryte pojazdy9082,43
Zadane uszkodzenia1.883,79
Punkty zajęcia bazy3670,98
Punkty obrony bazy1920,51
Doświadczenie849,85
WN71256,73
WN82064,76
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew41000
Zwycięstwa2356,10%00,00%00,00%00,00%
Porażki1536,59%00,00%00,00%00,00%
Remisy37,32%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2356,10%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi421,0200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,330,000,000,00
Wykryte pojazdy170,4100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.750,800,000,000,00
Punkty zajęcia bazy571,3900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1092,6600,0000,0000,00
Doświadczenie621,950,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew41
Zwycięstwa2356,10%
Porażki1536,59%
Remisy37,32%
Przetrwane bitwy2356,10%
Zniszczone czołgi421,02
Zniszczonych/zgonów2,33
Wykryte pojazdy170,41
Zadane uszkodzenia1.750,80
Punkty zajęcia bazy571,39
Punkty obrony bazy1092,66
Doświadczenie621,95
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2000
Zwycięstwa150,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki150,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi31,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,500,000,000,00
Wykryte pojazdy21,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia826,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie572,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2
Zwycięstwa150,00%
Porażki150,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi31,50
Zniszczonych/zgonów1,50
Wykryte pojazdy21,00
Zadane uszkodzenia826,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie572,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2000
Zwycięstwa2100,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy150,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi63,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów6,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia872,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2914,5000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie982,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2
Zwycięstwa2100,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy150,00%
Zniszczone czołgi63,00
Zniszczonych/zgonów6,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia872,50
Punkty zajęcia bazy2914,50
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie982,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3000
Zwycięstwa133,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki133,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy133,33%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy266,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi51,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów5,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.905,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie531,670,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3
Zwycięstwa133,33%
Porażki133,33%
Remisy133,33%
Przetrwane bitwy266,67%
Zniszczone czołgi51,67
Zniszczonych/zgonów5,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia1.905,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie531,67
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew19000
Zwycięstwa421,05%00,00%00,00%00,00%
Porażki1473,68%00,00%00,00%00,00%
Remisy15,26%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy736,84%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi191,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,580,000,000,00
Wykryte pojazdy50,2600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.116,740,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy532,7900,0000,0000,00
Doświadczenie429,110,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew19
Zwycięstwa421,05%
Porażki1473,68%
Remisy15,26%
Przetrwane bitwy736,84%
Zniszczone czołgi191,00
Zniszczonych/zgonów1,58
Wykryte pojazdy50,26
Zadane uszkodzenia1.116,74
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy532,79
Doświadczenie429,11
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew149000
Zwycięstwa10671,14%00,00%00,00%00,00%
Porażki4228,19%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,67%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy8355,70%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1160,7800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,760,000,000,00
Wykryte pojazdy600,4000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia770,410,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2881,9300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1801,2100,0000,0000,00
Doświadczenie620,730,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew149
Zwycięstwa10671,14%
Porażki4228,19%
Remisy10,67%
Przetrwane bitwy8355,70%
Zniszczone czołgi1160,78
Zniszczonych/zgonów1,76
Wykryte pojazdy600,40
Zadane uszkodzenia770,41
Punkty zajęcia bazy2881,93
Punkty obrony bazy1801,21
Doświadczenie620,73
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew57000
Zwycięstwa3866,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki1933,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2238,60%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi400,7000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,140,000,000,00
Wykryte pojazdy370,6500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.085,600,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy250,4400,0000,0000,00
Doświadczenie467,610,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew57
Zwycięstwa3866,67%
Porażki1933,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2238,60%
Zniszczone czołgi400,70
Zniszczonych/zgonów1,14
Wykryte pojazdy370,65
Zadane uszkodzenia1.085,60
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy250,44
Doświadczenie467,61
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (285)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Bat.-Châtillon 155 58101664,19555263952,63%1856,05
Spähpanzer Ru 25191007,19672226253,45%1772,02
T34 81285,10658186352,60%1600,92
M41 Walker Bulldog8838,75632167954,14%1794,33
M18 Hellcat6996,29680163158,12%2258,06
Rhm.-Borsig Waffenträger81815,04724147354,24%2380,29
Grille 15102212,56587143350,31%1835,94
Cromwell6906,99628134861,57%2464,81
T110E4102229,39661134149,29%1781,54
T110E5102105,80682130454,83%1903,47
FV215b (183) 102193,10624128050,63%1826,00
Object 140101959,55700118949,96%1855,19
105 leFH18B2 5639,29411118353,34%1392,68
E 100102192,42739114153,90%1985,63
G.W. Panther71077,84545113251,50%1610,18
T-54 ltwt.91024,26580109654,11%1648,17
O-I6954,16566106158,91%1969,05
UDES 0381563,74553100452,89%2061,36
AMX 13 9091097,3658498852,63%1972,74
IS-381544,1377898458,13%2175,86
Strv 103B102241,5661397753,02%1882,14
Prototipo Standard B92031,7370596151,61%2223,43
T57 Heavy102118,3468294448,62%1760,87
Waffenträger auf E 100102528,0668593049,25%1959,62
TVP T 50/51102131,5465889850,22%1994,34
E 50 Ausf. M102066,2664388651,92%1917,98
T376662,7657385255,05%2363,16
WZ-1328822,3156181448,53%1561,46
T 55A 91899,5874578555,92%2193,17
AMX 13 757854,2063776655,74%2490,25
Progetto M40 mod. 65102155,9766575750,73%1889,45
T4991005,5364669555,83%1634,85
FV217 Badger102096,9170668758,37%1690,76
Toro 92053,4893165154,99%2154,05
AMX 50 10081541,3260964254,05%1990,78
T-5491486,2181362353,45%1728,90
Object 260 102036,0262460049,50%1584,60
CC-46 Pancernik 91978,4886654453,86%1860,66
IS-7101904,6372254051,67%1608,14
Rinoceronte102276,1871051948,75%1853,71
Bat.-Châtillon 12 t8784,3853748355,49%1713,15
Chimera 81707,4382247558,11%2027,62
Projet Louis 91132,8279246848,93%1686,28
Bat.-Châtillon 155 5591467,9360144946,55%1739,43
212A91552,5056740649,26%1604,92
White Dragon 81410,1489140454,21%2054,09
KV-8561013,7365240357,82%2145,83
Object 268 Version 4102076,9170439756,68%1723,72
Type 4 Heavy91536,8972539648,74%1474,29
T3091682,4170037749,60%1495,45
Strv 103-092061,7758937753,32%2224,80
P.44 Pantera81489,5562937352,55%2397,56
WZ-1317803,8055436852,17%2029,87
Conqueror91823,4863136552,60%1851,12
T28 Prototype81347,7870436250,00%1513,48
E 7591571,0680634853,16%1541,66
Pz.Kpfw. T 25 5656,2365734060,29%2216,32
ELC EVEN 90 8653,4573434050,59%1376,02
Type T-345657,7448133663,99%2568,22
T54E191649,6779033151,06%1678,48
FV4202 81287,8073332751,38%1899,09
E 5091671,3185332456,17%1841,68
DZT-159 92085,4793831456,05%2153,96
FV215b 101859,9059631349,20%1682,23
Lorraine 155 mle. 5181359,8265031152,73%1886,19
Super Conqueror102127,0565830551,15%1752,39
T-100 LT101124,9866230149,83%1450,89
M53/M5591416,7962130052,67%1444,38
UDES 15/16102114,4877529947,83%1704,58
M10391794,1787828654,20%2016,42
WZ-132-1101536,2881127147,23%2048,32
Škoda T 5092112,7869627055,56%2579,22
Maus102056,6773726553,21%1764,45
Tiger II81212,0576526355,13%1554,90
Lorraine 155 mle. 507870,7051126045,38%1097,24
Waffenträger auf Pz. IV92085,9085824059,58%2381,10
T-1091687,0082823554,04%1795,59
M1271109,7656523456,41%1608,40
AT 1581333,4978522054,55%1667,58
T6981127,5474621652,78%1522,64
S-5171037,3351921149,29%1351,58
SU-122-5491761,0956920157,71%1870,23
T-4481178,3682919558,46%1831,85
AE Phase I 91960,3288619458,76%2048,76
T25 AT7962,4661818650,00%1299,35
SU-10181220,1864218452,72%1595,86
CS-63102071,4259918051,11%1884,15
TVP VTU Koncept81092,8648117047,06%1634,14
KV-15639,4661516562,42%1604,80
T28 Concept 71178,3361015962,26%1919,95
T71 DA7566,2366315553,55%1129,32
P.43 ter71139,6851615450,00%2046,06
T3281462,9683715352,94%1905,26
O-Ho81402,5668915156,29%1826,02
Mäuschen92181,5369514755,78%2271,89
Konštrukta T-34/10071127,1254214456,25%2141,59
AMX 13 105101185,4970814450,00%1503,05
MT-256365,4955714247,18%1024,80
SU-14-281510,9359714147,52%1694,63
T25/271030,2969114053,57%1767,41
T-50-2 6595,6762013852,17%2141,45
Saryuda 91979,0184813751,82%1789,63
M36 Jackson6668,8047013643,38%1060,77
IS71277,4983013557,04%2046,67
FV230 Canopener102257,9386613549,63%1656,34
Concept 1B 92302,6098213352,63%1976,98
T26E5 81230,9381712750,39%1608,09
AT 86858,3366412454,84%1791,10
M10 Wolverine5385,2836912352,85%815,01
Grille5669,8546012261,48%1590,44
T-4371002,0777212151,24%1819,92
AMX ELC bis5450,5846512159,50%2022,36
AMX 13 105 AM mle. 505576,1741611855,08%1339,09
WZ-113G FT102735,2583711851,69%1958,17
Cobra 92040,5489011855,08%1969,55
T1 Cunningham1192,7445511659,48%1405,01
Panther II81203,6076911652,59%1797,56
T675393,3435511552,17%811,06
Aufklärungspanzer Panther 7621,6173911460,53%1432,16
O-Ni71224,3163411354,87%1939,02
G.W. Tiger (P)81267,7259810949,54%1726,33
CS-5991730,4560710749,53%1760,08
WZ-219111607,6487410749,53%1870,18
Type 586862,5159310653,77%2087,83
M8A14239,8922810641,51%445,76
AMX 50 B102240,0079010549,52%1787,31
T-34-856664,3558010355,34%1283,45
Bat.-Châtillon 25 t101868,5076310349,51%1657,54
59-166551,0442510251,96%1876,89
Caernarvon81354,6374910060,00%1913,80
AMX 12 t6683,0448910050,00%2530,46
Black Prince71120,946599949,49%1845,84
M40/M4381320,096619552,63%1452,95
SU-100M171000,965899454,26%1650,42
Hummel6930,004929345,16%1452,83
SU-130PM 81593,128239257,61%1710,94
KV-26927,024799162,64%1882,24
AMX 13 F3 AM61035,585719053,33%1624,16
M446939,025489048,89%1741,03
Ikv 90 Typ B7977,514798862,50%1623,00
Kpz. 3 GST Turm 81752,769008856,82%2103,32
Tortoise92019,558028749,43%1745,91
VK 100.01 (P)81384,878048648,84%1682,88
Škoda T 256804,045468567,06%2102,79
Strv 107-12112323,237968251,22%1665,62
NC 70 Błyskawica101931,328008258,54%1526,93
M48A5 Patton102529,298928051,25%2276,20
Pz.Sfl. IVc5811,285948055,00%2352,05
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4329,203617651,32%858,67
VK 30.01 (H)5578,845777557,33%1486,62
Centurion Action X102153,648127552,00%1886,82
Somua SM 81743,448887562,67%1966,11
VK 36.01 (H)6726,576167454,05%1282,06
60TP Lewandowskiego102320,148507451,35%1749,24
Tiger I71307,158287255,56%2016,53
Ikv 65 Alt II6768,004057255,56%1627,59
Pz.Kpfw. III/IV5283,723597255,56%663,92
SU-263245,582177241,67%515,16
LTTB8832,268277258,33%1895,05
T-345359,894217156,34%1009,95
AT 771289,248517160,56%2043,98
M75283,233877047,14%967,29
ARL 446934,466716960,87%2130,94
AMX M4 mle. 4571291,866066963,77%2347,68
BZ-75102581,7910006761,19%2239,69
Sturer Emil71105,706886755,22%1668,93
Object 263101855,154486547,69%1365,71
Object 752 92425,2011236467,19%2487,23
Panther7942,717266253,23%1642,45
Heavy Tank No. VI 6788,566196149,18%1276,77
T1 HMC2107,971286055,00%524,84
BDR G1 B5713,594255950,85%1560,77
M2 Light249,211505637,50%1,29
VK 28.016538,076325550,91%1530,06
T1 Heavy5694,916815360,38%1824,25
T2971493,9210055364,15%2678,13
Rheinmetall Panzerwagen101181,427955354,72%1460,19
Škoda T 56 81682,928965257,69%1806,61
P.43 bis61061,926165158,82%2377,90
VK 16.02 Leopard5382,265695050,00%1309,03
SU-855625,735174948,98%1628,34
SU-10061066,717744963,27%2319,51
STB-1102205,698914959,18%1968,37
121B 102202,799224860,42%2314,69
Churchill VII6808,236174456,82%1843,16
O-I Experimental5834,077444459,09%2061,06
M3 Stuart3104,651564341,86%167,59
M66983,987104353,49%1842,48
SU-54458,303354346,51%1162,95
Renault FT 75 BS261,50974047,50%154,78
Kunze Panzer 91709,597923958,97%1814,37
Tiger (P)7788,976123850,00%883,09
Caernarvon Action X 81504,718943855,26%1929,67
T404299,733233745,95%622,29
TS-54 81360,979113756,76%1519,04
King Tiger (Captured) 71228,868653764,86%1962,59
Churchill I5769,035073658,33%2217,97
Leopard 1102320,678413655,56%2169,64
Churchill III 5655,867533652,78%1474,34
Lorraine 39L AM3316,092503551,43%1248,42
VK 30.01 (P)61112,407713551,43%2357,42
Valentine II 4454,465953554,29%1933,48
Vz. 71 Tesák101070,718323450,00%1223,98
Object 26391803,155123450,00%1848,81
SDP wz 66 Grom 81657,298403452,94%1780,00
VK 20.01 (D)4124,752403237,50%108,96
Pz.Kpfw. VII102456,038703253,13%1894,68
Object 261101468,557473154,84%1238,74
Super Hellcat 71077,406073053,33%1873,72
Rambo 91748,908503050,00%1779,49
T216265,315462951,72%629,14
Nashorn61159,366872853,57%2507,80
Type 5 Heavy102838,2010902564,00%2631,82
SU-18273,001132240,91%179,86
BZ-79112544,199622152,38%1677,22
Crusader6533,856422055,00%2153,04
Sturmpanzer I Bison3122,651342055,00%333,82
Object 283 91597,958282060,00%1606,84
BT-7457,741681942,11%32,27
A-20585,322011931,58%0,87
M24 Chaffee5347,056241973,68%1323,93
M5 Stuart4116,943011850,00%156,83
Pz.Kpfw. II Ausf. G3103,442301844,44%188,41
Löwe 81277,944971827,78%1307,10
BT-2282,251291656,25%282,26
Leichttraktor145,881991656,25%138,66
Sturmpanzer II4201,252851675,00%666,40
Pz.Kpfw. I Ausf. C398,382791662,50%427,49
K-91101670,198171662,50%1482,86
Char Futur 4 91614,948821668,75%1590,33
MS-1118,33601546,67%48,69
TKS z n.k.m. 20 mm 2156,791921450,00%828,11
Ikv 1035626,003981361,54%1823,00
Marder II3162,151831323,08%282,04
Pz.Kpfw. I237,921351250,00%111,42
T3 HMC271,091521136,36%49,16
PTZ-78112389,279521163,64%1429,51
Object 430U102021,098551163,64%1858,00
Vz. 55102310,909911080,00%1599,64
T56 GMC3174,702771040,00%433,52
HWK 128359,103231050,00%423,55
T92 8729,209851070,00%1643,96
Pz.Kpfw. II286,33188966,67%342,19
WZ-111 model 5A102327,381129875,00%1950,70
SU-122A5187,14333757,14%320,64
GSOR the TANK 91188,86710757,14%1235,48
4TP189,50177633,33%197,57
Object 274a 81356,33915666,67%1788,01
Renault FT124,0090520,00%2,95
Panzerjäger I2276,60318540,00%1228,46
M37472,60153580,00%261,00
M-V-Y102274,40940560,00%2070,24
Object 277102483,60950560,00%2166,13
L-60 251,209950,00%3,35
Ashbringer 102374,80846560,00%1576,86
BT-7 artillery 3290,25289450,00%1059,55
50TP prototyp 8876,67504366,67%892,94
Ares 90103322,0013073100,00%3328,91
AMX 67 Imbattable112047,67875366,67%1322,18
T-116 3178,333533100,00%827,40
T-29 3335,33263333,33%922,77
KR-1113927,331333366,67%3154,55
Durendal 102322,33877366,67%1785,70
Strv fm/211244,50261250,00%1317,42
FV4025 Contriver113759,5013992100,00%2555,82
XM69 Hacker113938,5015112100,00%3253,70
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8567,00545250,00%503,34
Brennos 8844,50603250,00%823,47
Renault NC-3110,002810,00%0,00
Vz. 60S Dravec 103150,0014911100,00%2365,69
Windhund 81417,009441100,00%1769,33
KV-1SA 50,004701100,00%261,00
Taschenratte113045,0014211100,00%2108,20
MKA 2193,006861100,00%828,34
Patton the Tank 92365,009961100,00%2129,75
T-45 2180,0017010,00%578,08
M24E2 Super Chaffee 6656,008341100,00%1625,28
LTP 3125,004051100,00%627,63
AMX ELC 901 6278,0020310,00%457,54
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6694,003511100,00%1140,53
Excalibur 61002,004831100,00%1738,04
43 M. Toldi III 3468,003661100,00%2986,50
122 TM 81590,007941100,00%1524,67
SU-100I 51236,0041610,00%1732,76
T803112461,0014551100,00%1395,48

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 07.01.2023
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 07.01.2023
Opuścił klan: 24.12.2024