_I3RO_

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.06.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2978300132
Ø Poziom7,960,000,009,36
Zwycięstwa1623254,50%00,00%00,00%7254,55%
Porażki1312944,08%00,00%00,00%5843,94%
Remisy4221,42%00,00%00,00%21,52%
Przetrwane bitwy910030,55%00,00%00,00%3828,79%
Zniszczone czołgi301911,0100,0000,001290,98
Zniszczonych/zgonów1,460,000,001,37
Wykryte pojazdy329791,1100,0000,001511,14
Zadane uszkodzenia1.587,940,000,002.629,95
Punkty zajęcia bazy83370,2800,0000,00370,28
Punkty obrony bazy109660,3700,0000,00810,61
Doświadczenie728,360,000,00984,56
WN71376,700,000,001521,36
WN81982,710,000,002438,40
Ogółem
Ilość bitew29783
Ø Poziom7,96
Zwycięstwa1623254,50%
Porażki1312944,08%
Remisy4221,42%
Przetrwane bitwy910030,55%
Zniszczone czołgi301911,01
Zniszczonych/zgonów1,46
Wykryte pojazdy329791,11
Zadane uszkodzenia1.587,94
Punkty zajęcia bazy83370,28
Punkty obrony bazy109660,37
Doświadczenie728,36
WN71376,70
WN81982,71
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew132
Ø Poziom9,36
Zwycięstwa7254,55%
Porażki5843,94%
Remisy21,52%
Przetrwane bitwy3828,79%
Zniszczone czołgi1290,98
Zniszczonych/zgonów1,37
Wykryte pojazdy1511,14
Zadane uszkodzenia2.629,95
Punkty zajęcia bazy370,28
Punkty obrony bazy810,61
Doświadczenie984,56
WN71521,36
WN82438,40
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew324000
Zwycięstwa16550,93%00,00%00,00%00,00%
Porażki14745,37%00,00%00,00%00,00%
Remisy123,70%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy14143,52%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2690,8300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,470,000,000,00
Wykryte pojazdy2210,6800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.878,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5271,6300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3050,9400,0000,0000,00
Doświadczenie681,860,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew324
Zwycięstwa16550,93%
Porażki14745,37%
Remisy123,70%
Przetrwane bitwy14143,52%
Zniszczone czołgi2690,83
Zniszczonych/zgonów1,47
Wykryte pojazdy2210,68
Zadane uszkodzenia1.878,00
Punkty zajęcia bazy5271,63
Punkty obrony bazy3050,94
Doświadczenie681,86
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew50000
Zwycięstwa3060,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki2040,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2244,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi460,9200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,640,000,000,00
Wykryte pojazdy450,9000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.359,600,000,000,00
Punkty zajęcia bazy791,5800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy741,4800,0000,0000,00
Doświadczenie689,120,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew50
Zwycięstwa3060,00%
Porażki2040,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2244,00%
Zniszczone czołgi460,92
Zniszczonych/zgonów1,64
Wykryte pojazdy450,90
Zadane uszkodzenia1.359,60
Punkty zajęcia bazy791,58
Punkty obrony bazy741,48
Doświadczenie689,12
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew962000
Zwycięstwa42844,49%00,00%00,00%00,00%
Porażki51353,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy212,18%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy32633,89%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi7290,7600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,150,000,000,00
Wykryte pojazdy7530,7800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.437,300,000,000,00
Punkty zajęcia bazy9420,9800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy23012,3900,0000,0000,00
Doświadczenie574,050,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew962
Zwycięstwa42844,49%
Porażki51353,33%
Remisy212,18%
Przetrwane bitwy32633,89%
Zniszczone czołgi7290,76
Zniszczonych/zgonów1,15
Wykryte pojazdy7530,78
Zadane uszkodzenia1.437,30
Punkty zajęcia bazy9420,98
Punkty obrony bazy23012,39
Doświadczenie574,05
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew186000
Zwycięstwa6132,80%00,00%00,00%00,00%
Porażki12567,20%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4021,51%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1140,6100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,780,000,000,00
Wykryte pojazdy980,5300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.693,370,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2261,2200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy850,4600,0000,0000,00
Doświadczenie569,130,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew186
Zwycięstwa6132,80%
Porażki12567,20%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy4021,51%
Zniszczone czołgi1140,61
Zniszczonych/zgonów0,78
Wykryte pojazdy980,53
Zadane uszkodzenia1.693,37
Punkty zajęcia bazy2261,22
Punkty obrony bazy850,46
Doświadczenie569,13
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (438)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
SU-130PM 81862,21795134453,20%2198,89
Progetto M35 mod. 46 81844,3984897155,61%2433,70
Object 252U Defender 81726,3582853655,41%2111,07
ELC EVEN 90 8860,6971343752,63%1714,73
Panhard EBR 105101058,4271540950,61%1196,65
FV4005 Stage II101904,6158839448,73%1495,70
SU-10061157,2660634856,03%2476,86
E 25 71413,8575333161,93%2420,06
T26E5 Patriot 81492,6283431651,58%2028,79
SU-15271504,7466331260,26%2663,07
Object 25792206,9587330662,09%2495,18
Konštrukta T-34/1007932,7944429648,65%1491,88
Super Conqueror102921,0186728560,70%2725,50
Bat.-Châtillon Bourrasque 81836,8283227655,43%2354,80
Type 64 6912,3268326759,93%2728,22
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4549,6840726664,29%2068,63
WZ-111 model 5A102475,5864226349,05%2105,10
Leopard Prototyp A92047,3881425350,99%1965,33
Manticore101199,2782324951,81%1505,63
Strv S1 81739,7871024051,67%1982,13
Object 703 Version II 81653,0385022653,54%1904,03
Škoda T 245639,0846922059,55%2327,05
ISU-15282034,0866920757,00%2361,45
LT-432 8884,4279020651,46%1818,66
IS-7102645,0778620557,56%2390,61
Pz.Sfl. IVc5728,1836520456,86%1847,42
WZ-111 model 1-491644,0752620248,51%1640,75
AE Phase I 92603,6199520261,39%2969,95
Kranvagn102614,2281719652,04%2118,42
Leopard 1102162,2974819551,79%1715,87
Bat.-Châtillon 25 t102018,9673319351,81%1724,34
Type 586649,5941719151,83%1284,06
45TP Habicha71197,0251118952,91%1815,70
O-I6997,9053118952,91%1973,62
CS-52 LIS 81739,4992418961,38%2433,12
Somua SM 82199,1498118958,20%2782,40
ShPTK-TVP 100 81748,5183118252,20%2203,94
M53/M5591222,2465118155,25%1085,60
AMX 12 t6879,9754818055,00%3143,07
AMX 50 B102372,5678817953,63%1976,30
SU-855690,8837317855,62%1891,76
105 leFH18B2 5730,0348417861,24%1631,01
FV217 Badger102673,8189917753,67%2179,66
60TP Lewandowskiego102375,8570717153,80%1768,23
TVP T 50/51102020,7671816456,71%1772,98
Caernarvon Action X 81647,0872316454,27%2236,94
IS-271178,6858916060,00%1766,19
FV380591113,3263716051,25%974,65
KV-261161,2959915961,64%2508,28
Kampfpanzer 07 RH 81549,5080015457,14%2231,97
STA-2 81418,5981415354,90%2233,95
Object 274a 81359,2772515147,02%1697,98
Prototipo Standard B91832,3677514754,42%1784,71
Grille 15101897,4165514749,66%1299,14
E 5092284,3798014655,48%2539,21
TS-5 82071,2782414362,94%2678,49
Char Futur 4 92403,5488214353,15%2409,04
O-Ni71565,7885814269,72%2794,26
IS-2 shielded 71668,2990714264,79%2638,76
122 TM 81821,2283514257,04%2389,26
Conqueror92024,3393814159,57%2030,05
Strv 103B102234,5575314153,19%1763,48
Object 70492406,7681113946,76%2085,72
AMX 50 10081226,5165213844,93%1265,09
40TP Habicha6816,4943613559,26%1745,94
Škoda T 40 61133,6376013458,21%2901,14
IS-381644,6490313361,65%2066,49
LHMTV8523,3265113348,12%735,14
T92 HMC101173,3862613156,49%901,57
Jagdpanzer E 100101937,1864613048,46%1349,32
M-IV-Y 81966,7392713059,23%2425,27
Emil II92458,48103412960,47%2942,12
Charioteer81279,5054412951,94%1445,69
Nashorn6777,0236212748,82%1299,29
SU-100Y 61047,8960012656,35%2037,73
Strv 103-092119,3978212547,20%2038,53
T9592535,38101212556,80%2293,97
Waffenträger auf Pz. IV92491,5783212462,10%2423,15
Cromwell61129,3661912358,54%2834,38
Emil I81700,8189012356,10%2098,54
Rheinmetall Skorpion G 81494,2152912155,37%1650,94
T57 Heavy102443,8876012047,50%1912,04
Škoda T 5091487,8960411947,90%1370,91
Object 277102212,3967611753,85%1768,41
AMX 13 F3 AM6716,6236711643,97%983,93
Vz. 68 Squall 8969,1975511157,66%1885,73
Nergal 81704,2790211053,64%1836,59
UDES 1691577,4774410953,21%1555,37
Centurion Mk. I81340,8172810955,96%1947,59
leKpz M 41 90 mm GF 81339,9755210953,21%2736,28
Spähpanzer Ru 2519990,8984310757,01%1533,60
Panther II81039,2564010644,34%1176,15
Type 6191753,9886510557,14%1801,51
Panhard EBR 9091000,7877610452,88%1604,08
FV230 Canopener102712,07109410362,14%2457,84
SU-100M171195,0549010148,51%1777,41
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6746,5258310156,44%2047,97
Jagdtiger91687,9075610049,00%1438,38
Bisonte C45 81875,2693910058,00%2234,67
AMBT 81686,648579560,00%1965,22
UDES 14 Alt 581314,396489445,74%1628,91
Centurion Mk. 7/191845,018279453,19%1800,36
Škoda T 2561074,055799352,69%2908,91
Panhard AML Lynx 6x68991,087319352,69%2038,35
Object 268 Version 4102548,126799245,65%1854,61
Caernarvon81732,447289159,34%2392,70
Ares 90102373,658349149,45%1819,92
KV-8561162,747308953,93%2107,00
Indien-Panzer81088,516308837,50%1086,73
Vz. 64 Blesk8763,227178754,02%1351,87
Object 279 early 102830,977068747,13%1850,49
Tiger II81516,858848660,47%1831,82
GSOR 3301 AVR FS9800,438838666,28%1229,21
M2 Light2382,646838373,49%2406,85
TNH T Vz. 5192146,619278251,22%2103,19
AMX 50 Foch B102681,748138250,00%2101,52
UDES 0381182,464738046,25%1216,11
Controcarro 1 Mk. 292397,8110377963,29%2420,34
Mäuschen91915,208297953,16%1858,20
11081386,965737853,85%1609,03
Tortoise92514,389307860,26%2240,97
Taschenratte113256,1310437746,75%2287,37
P.44 Pantera81593,895967653,95%2136,81
T110E5102775,419857653,95%2203,44
O-I Experimental5675,654717562,67%1477,42
T54E192084,858497552,00%2022,77
Maus103149,5310477455,41%2726,62
IS-M81402,807797444,59%1830,75
Object 705A102259,248057456,76%1767,39
IS71447,686507153,52%2164,47
M40/M4381182,946877050,00%1208,31
Panther/M10 71306,748157052,86%2319,47
Black Prince71039,976226959,42%1516,01
AMX AC mle. 488888,875366946,38%769,54
CS-5381247,437616852,94%1712,01
Bat.-Châtillon 25 t AP91458,218216858,82%1630,99
M47 Iron Arnie 81777,078436851,47%2373,63
IS-2 71400,858196869,12%2016,29
Ho-Ri 192203,338666747,76%2112,33
SU-10181924,369256756,72%2473,27
Ares 8592319,7510406752,24%2537,57
AMX 50 Foch92203,978796650,00%2091,40
AMX ELC bis5310,093256651,52%985,46
AMX M4 mle. 49 Liberté 81397,927606640,91%1680,14
E 7592073,339946462,50%2119,38
Char Mle. 75 91458,337176446,88%2145,17
CS-5992303,659646355,56%2687,64
Hotchkiss EBR7960,107656258,06%2439,11
IS-6 81153,805186155,74%1225,77
Sturer Emil7775,544526150,82%1008,53
VK 72.01 (K) 103314,829556159,02%2600,54
SU-14-28734,255826053,33%663,15
Comet71236,885815961,02%2349,67
AMX 50 12091684,867215846,55%1442,83
WZ-111-1G FT81460,246975841,38%1515,79
BZ-75103229,0210335858,62%2690,07
Marder 38T4542,164575865,52%1762,01
Archer5695,553795848,28%1725,62
T803113203,5710675858,62%2565,25
SU-85B4551,323385759,65%1599,78
BZ-6892286,429705752,63%2292,70
WZ-120-1G FT 81603,686575745,61%1687,60
Leo71073,807575657,14%2123,06
M127880,885655653,57%1060,26
Object 26391723,596515642,86%1442,16
Type T-345611,245195558,18%2189,70
E 50 Ausf. M102589,357845554,55%2107,71
M4A1 Revalorisé 81616,606375543,64%2029,67
Object 43091835,659215457,41%1777,33
FV4202 81258,356955451,85%1796,84
Churchill VII61046,285265352,83%2181,73
M54 Renegade 82058,9610515354,72%2701,11
GSOR 1006 Scheme 791194,696105238,46%775,70
AMX 13 757979,766735149,02%2317,89
121B 102413,625945046,00%1878,92
112 81055,946095050,00%1203,85
LPT-67 Šelma91233,578164961,22%2032,20
BZ-79113127,229744944,90%1983,15
IS-3-II92090,869784955,10%2352,43
WZ-111G FT92314,239284860,42%2042,80
IS-3A 81886,799114860,42%2435,30
TNH 105/100081426,627574748,94%1596,09
AMX 13 57 71125,708874751,06%2354,79
Chrysler K GF 81673,358854654,35%2171,72
Rheinmetall Skorpion 81702,808624658,70%1875,66
WZ-1328715,337024560,00%1274,16
VK 100.01 (P)81490,208344544,44%1646,54
AMX 404271,142634463,64%1115,35
AT-FV230 Breaker113427,8210364450,00%2394,07
T3092430,638424360,47%2361,20
Ikv 90 Typ B7820,284504351,16%1168,14
T-1091419,237264353,49%1368,70
M60 102233,027454348,84%1844,75
M56 Scorpion 71121,306444351,16%1606,33
STB-1102526,267194252,38%2254,96
25TP KSUST II5453,983154146,34%973,64
Lorraine 155 mle. 507513,493624136,59%341,65
KV-5 81022,597264148,78%1015,35
KV-15688,404744050,00%1665,09
Pz.Kpfw. I Ausf. C3407,656414077,50%2779,62
Lorraine 40 t 81721,557114055,00%2064,11
Ho-Ri 3103229,859933961,54%2454,93
Bat.-Châtillon 155 559963,416093941,03%730,38
Škoda T 56 81951,089883956,41%1964,10
AMX 13 9091152,057403842,11%1694,99
Dicker Max 61247,086433847,37%2337,06
Škoda T 177973,657473754,05%2254,13
Type 95 Heavy4361,922893655,56%1347,42
Lorraine 155 mle. 518685,314983655,56%668,53
KV-1S6771,177323658,33%1498,80
Conqueror Gun Carriage101266,634383542,86%830,84
Pz.Kpfw. 5581997,5710073551,43%1839,48
M446769,825933447,06%1126,72
Object 260 102753,036583447,06%2072,40
VK 30.02 (D)7867,486973354,55%1399,10
DBV-152 102674,399793375,76%2054,07
Object 41681307,396873342,42%1563,56
ARL 446821,635633256,25%1495,73
Churchill I5912,135243259,38%2518,33
Progetto C50 mod. 6691648,786193250,00%1493,39
Type 6892011,168363243,75%1644,90
FV4004 Conway91892,666883240,63%1540,31
Versuchspanzer 5792565,8110883262,50%2368,51
Sexton I 3272,062643253,13%902,10
SDP 60 Gonkiewicza92199,9010333167,74%2238,86
Ferdinand8720,486893167,74%704,60
T110E3103278,588363148,39%2424,50
GSR 3301 Setter7412,456383161,29%860,94
TKS z n.k.m. 20 mm 2169,102493046,67%844,14
53TP Markowskiego81542,877663033,33%1697,77
Valentine3375,002793053,33%1452,72
E 100103537,5011323060,00%3187,57
Object 430 Version II91818,009073060,00%2033,47
T4991040,977433046,67%1571,59
Object 70592222,379693060,00%2409,86
Ares 7581925,4011253060,00%3170,87
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 41245,2012153073,33%4213,33
SU-122-44 71240,576023060,00%1945,81
T2071098,728452968,97%1827,57
M5A1 Stuart4359,766152958,62%1545,84
M415425,413512951,72%589,41
M8A14275,102442948,28%571,38
T-116 3306,004012941,38%1422,41
GSOR 1008 82368,4511272975,86%3005,55
Crusader6439,963242850,00%1281,31
STA-181343,468032853,57%1688,77
IS-4102861,968712839,29%2197,77
Chi-To SP71479,468472850,00%1967,39
SDP 58 Kilana81503,578102850,00%1736,88
WZ-113G FT102973,119632860,71%2209,72
AMX M4 mle. 54102881,329402853,57%2595,83
Caliban 81560,689212860,71%1820,27
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81379,396862857,14%1788,97
Matilda4718,784692751,85%2771,70
Semovente M43 Bassotto6833,155932759,26%1366,12
G.W. Tiger9665,005672751,85%486,30
T675373,563222751,85%767,56
Tiger-Maus 92404,418912740,74%2353,76
AM 39 Gendron-Somua 2200,153402759,26%844,52
Obsidian 81700,699232642,31%2347,52
Turtle Mk. I 81677,817282642,31%1536,46
SDP 57 Gowika7934,136822462,50%1189,25
M46 Patton91464,427332458,33%1469,72
Type 5 Heavy103404,0011482373,91%2689,95
T56 GMC3238,131992334,78%632,17
T-34-2G FT7907,915592343,48%1054,54
Kunze Panzer 91921,226522360,87%2186,21
IS-6 B 81596,917962352,17%1941,34
BT-7 artillery 3693,225802356,52%3647,85
AMX AC mle. 4671031,506402259,09%1484,99
M-VI-Y91800,279422263,64%1832,22
FV227 Conceiver81266,098612254,55%1629,65
Cobra 92128,958582254,55%1805,45
60G FT5824,294122152,38%2058,57
Type 5781189,627612157,14%1186,48
ARL V396741,525622152,38%1347,83
Type 5 Ka-Ri 82551,8610612157,14%3036,34
Cromwell B 6896,247102171,43%1854,51
Ikv 65 Alt II6802,205842070,00%1544,25
Churchill III 5849,5010822070,00%2253,17
P.43 bis6949,847431947,37%1982,44
Progetto CC55 mod. 5481474,478251952,63%1508,86
Type 3 Ju-Nu61006,057811957,89%1456,50
VK 30.02 (M)6555,953371947,37%829,12
FV229 Contender91554,218001957,89%1247,23
Turán III prototípus 5402,634471963,16%994,38
Stinger 102341,749161957,89%1615,82
Tiger I72140,0612521877,78%3544,91
Vz. 55102587,898951850,00%1899,50
M10392079,069441861,11%2172,39
SDP wz 66 Grom 81932,508441844,44%1867,47
T 55A 92067,787861850,00%2139,69
P.43 ter7748,415681747,06%1045,18
Ho-Ri 281290,357381747,06%1528,63
AT 77958,357571764,71%1195,06
AMX M4 mle. 5192951,8211811764,71%3254,73
CC-46 Pancernik 91678,198751650,00%1566,75
Rhm.-Borsig Waffenträger81868,447391643,75%1811,60
FV4025 Contriver112953,389531643,75%1874,84
Jagdpanzer E 90 92694,819011643,75%2358,97
Schwarzpanzer 58 81166,194921650,00%1472,64
StuG III Ausf. G5273,202431560,00%555,62
M4A3E8 Sherman6808,005821546,67%1556,05
14TP4172,732691553,33%539,86
WZ-132A9836,339111566,67%1265,71
Kampfpanzer 50 t 92022,406871553,33%1669,17
ISU-122S 72217,6010381546,67%3751,06
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5570,605921566,67%1755,21
Marder II3208,291911450,00%553,49
T-1506637,296321478,57%1167,10
K-91103108,509371450,00%2709,71
Black Rock 112549,439321450,00%1981,67
P.435623,155691346,15%1674,86
VK 30.01 (H)5600,923261353,85%1406,71
TOG II* 6980,626611353,85%1604,36
ST vz. 394434,174591250,00%1706,10
S-517917,084551241,67%988,58
SU-76M4236,251961266,67%676,93
AMR 35 2246,333321250,00%1203,22
Matilda LVT 41001,587881250,00%2575,86
A25 Harry Hopkins I 4895,256671225,00%2925,00
Semovente M415332,643751154,55%619,87
M-III-Y81245,737291145,45%1331,52
Ashbringer 103360,7311011163,64%2473,25
King Tiger (Captured) 71549,739021163,64%2527,80
BT-74200,702401050,00%615,88
10TP3242,202551060,00%1004,39
A-20585,001781060,00%201,75
SMV CC-5671396,909531070,00%2061,53
T26E4 SuperPershing 81503,909771080,00%2182,76
Pawlack Tank6551,405801050,00%751,50
FV224 Chopper71684,5010661080,00%2232,23
Heavy Tank No. VI 61172,105731030,00%2068,83
Löwe 81513,306621060,00%2057,72
T92 8295,104011040,00%251,85
Bretagne Panther 61028,007571070,00%2100,22
114 SP2 103134,407471040,00%2238,15
AMX Canon d'assaut 105 81708,405361040,00%1583,87
KR-1112001,105731020,00%855,11
50TP prototyp 81489,221010988,89%1646,18
Carro d'assalto P.8871071,78797955,56%1540,66
O-Ho8844,22548955,56%815,36
113102901,56953966,67%2634,03
Ares 90 C111678,11596922,22%806,11
KV-1SA 51150,78915977,78%2810,23
UDES 15/16102719,00537812,50%1878,56
Covenanter5460,00439862,50%1922,42
Pz.Sfl. IVb4206,25315862,50%619,96
Bat.-Châtillon 12 t8987,50510875,00%1815,89
SU-2-122 5568,88397825,00%1038,42
M10 RBFM 5397,63302825,00%528,15
Krupp-Steyr Waffenträger 71433,00644837,50%1942,63
VCS 6x6 TS 90 91462,00764850,00%2268,23
LT vz. 38375,43259742,86%73,20
T-34-85M 6963,29745785,71%1732,40
Concept 1B 93022,43941757,14%2715,38
Vickers Medium Mk. I1517,009386100,00%5638,51
Ikv 1035551,83230633,33%1159,09
Type 2597 Chi-Ha3245,33427666,67%934,00
AT-1299,00141650,00%211,28
Grille5164,83172616,67%66,02
AMX 38375,17169650,00%94,29
Type 89 I-Go/Chi-Ro2143,33169666,67%557,96
WZ-131G FT61035,17652650,00%1939,36
Mitsu 1085518,33513650,00%873,73
Waffenträger auf E 100102906,00670650,00%1690,10
M-II-Y71278,33891666,67%2019,35
Carro da Combattimento 45 t 102576,671079683,33%2100,46
Type 1 Ho-Ni II 41211,67889650,00%3563,76
Stridsyxa 82078,001133683,33%2217,86
M4A1 Sherman5794,60846580,00%2836,78
Hotchkiss H352121,40159540,00%331,62
Type 3 Ho-Ni III5563,00400560,00%1149,34
Type 95 Ji-Ro61039,60607560,00%1998,00
Type 4 Ju-To71487,401013580,00%2298,66
Convert. Medium Tank T3 3530,40484520,00%2029,37
T-50-2 6555,20428560,00%1569,78
Lansen C 81168,80585560,00%1411,10
Tetrarch 2551,60632580,00%5113,72
Chimera 81447,20514540,00%1353,68
WZ-120G FT 92689,601216580,00%2703,13
Strv m/425610,50682475,00%2073,37
Vickers Medium Mk. III3234,25214475,00%906,66
IS-2M 71933,751008450,00%3042,06
Excelsior 5684,50630475,00%1568,73
T78 61249,50829450,00%2024,28
Strv 746740,33481333,33%1319,14
Leichttraktor1312,33592366,67%2267,21
Vz. 60S Dravec 102850,67905366,67%1758,39
TS-54 8815,67682333,33%571,70
T-45 2405,33338333,33%1746,25
M24E2 Super Chaffee 6700,00469366,67%1873,17
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8932,007463100,00%1267,14
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6592,33535333,33%896,93
Projet Louis 91427,00929366,67%2131,79
Panther mit 8,8 cm L/71 81444,00623333,33%1793,03
SPHT 91468,3341930,00%710,20
LT vz. 352481,00768250,00%3500,22
T1 Cunningham150,507420,00%36,10
B14531,505292100,00%1455,37
Pvlvv fm/4220,002720,00%0,00
Type 91 Heavy3113,002172100,00%385,06
T3 HMC2247,50336250,00%1261,32
AT 86419,007732100,00%713,76
Black Prince II 7750,00682250,00%853,48
KV-1 shielded 51185,5013502100,00%3276,02
M4-85 51531,0014962100,00%5888,64
Pz.Kpfw. M 15 3775,00829250,00%4024,52
T-29 3760,50467250,00%3087,56
Lago M38 3665,00537250,00%1710,46
Chi-Go 71905,0012512100,00%2850,13
Kolohousenka1172,005221100,00%973,75
Fiat 30001232,002791100,00%1173,78
Renault FT1719,0015721100,00%7843,12
Renault Otsu140,0016510,00%0,00
4TP10,00881100,00%261,00
Renault NC-311765,0012731100,00%7845,11
Vickers Mk. E Type B2508,007201100,00%2628,51
121105836,009971100,00%8074,35
Panzerwagen 39 3849,0042910,00%5141,86
GSOR the TANK 92477,0016051100,00%2955,33
KPz 3 Projekt 07 HK 92403,0012321100,00%2594,21
T-34 with L-11 4202,0026410,00%360,14
Object 283 9385,0026110,00%67,28
Pz.Kpfw. 35 R 2340,006021100,00%954,41
Pz.Sfl. IC 4253,004131100,00%777,00
Tiger 131 61471,0011611100,00%2160,16
M16/43 Sahariano 3151,0019810,00%139,22
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2377,0042810,00%1012,94
M3 Light 3939,0013341100,00%5580,15
T1E6 2258,0021310,00%958,81
T28 Concept 72242,0064510,00%3162,55
AMX ELC 901 6493,009301100,00%1607,51
Excalibur 6899,008271100,00%1517,36
FCM 2C 3733,0050010,00%2230,22
Valiant 5858,0086410,00%2040,55
Super Hellcat 71517,0037110,00%2146,55
Fantôme 93377,0015841100,00%3685,20

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.06.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 20.01.2026
Opuścił klan: 25.03.2026
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 10.08.2025
Opuścił klan: 19.01.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.07.2025
Opuścił klan: 04.08.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.03.2025
Opuścił klan: 23.07.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 27.10.2024
Opuścił klan: 28.02.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 26.10.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.05.2024
Opuścił klan: 25.10.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 14.08.2023
Opuścił klan: 13.10.2024
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 30.12.2019
Opuścił klan: 17.01.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 11.05.2020
Opuścił klan: 09.06.2020
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 18.07.2021
Opuścił klan: 20.02.2022
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.11.2020
Opuścił klan: 26.12.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 10.06.2020
Opuścił klan: 20.07.2020
Stopień: Rekruter
Dołączył: 16.06.2023
Opuścił klan: 13.08.2023
Stopień: Rekruter
Dołączył: 17.12.2022
Opuścił klan: 22.01.2023
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 23.07.2020
Opuścił klan: 28.11.2020
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 03.04.2020
Opuścił klan: 05.05.2020
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 20.01.2020
Opuścił klan: 01.03.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 02.06.2019
Opuścił klan: 06.06.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.07.2019
Opuścił klan: 17.10.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 08.06.2019
Opuścił klan: 26.06.2019
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 11.03.2019
Opuścił klan: 31.05.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 17.12.2018
Opuścił klan: 10.03.2019
Stopień: Dowódca
Dołączył: 04.01.2017
Opuścił klan: 18.11.2018