_I3RO_

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.06.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2979209102
Ø Poziom7,960,0010,119,70
Zwycięstwa1623654,50%00,00%444,44%5957,84%
Porażki1313444,09%00,00%555,56%4140,20%
Remisy4221,42%00,00%00,00%21,96%
Przetrwane bitwy910230,55%00,00%222,22%3332,35%
Zniszczone czołgi301951,0100,0040,44980,96
Zniszczonych/zgonów1,460,000,571,42
Wykryte pojazdy329831,1100,0040,441021,00
Zadane uszkodzenia1.588,170,002.356,442.647,87
Punkty zajęcia bazy83370,2800,0000,00320,31
Punkty obrony bazy109660,3700,0000,0000,00
Doświadczenie728,340,00668,67969,66
WN71376,550,00785,611426,75
WN81982,590,001656,312294,78
Ogółem
Ilość bitew29792
Ø Poziom7,96
Zwycięstwa1623654,50%
Porażki1313444,09%
Remisy4221,42%
Przetrwane bitwy910230,55%
Zniszczone czołgi301951,01
Zniszczonych/zgonów1,46
Wykryte pojazdy329831,11
Zadane uszkodzenia1.588,17
Punkty zajęcia bazy83370,28
Punkty obrony bazy109660,37
Doświadczenie728,34
WN71376,55
WN81982,59
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew9
Ø Poziom10,11
Zwycięstwa444,44%
Porażki555,56%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy222,22%
Zniszczone czołgi40,44
Zniszczonych/zgonów0,57
Wykryte pojazdy40,44
Zadane uszkodzenia2.356,44
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie668,67
WN7785,61
WN81656,31
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew102
Ø Poziom9,70
Zwycięstwa5957,84%
Porażki4140,20%
Remisy21,96%
Przetrwane bitwy3332,35%
Zniszczone czołgi980,96
Zniszczonych/zgonów1,42
Wykryte pojazdy1021,00
Zadane uszkodzenia2.647,87
Punkty zajęcia bazy320,31
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie969,66
WN71426,75
WN82294,78
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew324000
Zwycięstwa16550,93%00,00%00,00%00,00%
Porażki14745,37%00,00%00,00%00,00%
Remisy123,70%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy14143,52%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2690,8300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,470,000,000,00
Wykryte pojazdy2210,6800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.878,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5271,6300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3050,9400,0000,0000,00
Doświadczenie681,860,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew324
Zwycięstwa16550,93%
Porażki14745,37%
Remisy123,70%
Przetrwane bitwy14143,52%
Zniszczone czołgi2690,83
Zniszczonych/zgonów1,47
Wykryte pojazdy2210,68
Zadane uszkodzenia1.878,00
Punkty zajęcia bazy5271,63
Punkty obrony bazy3050,94
Doświadczenie681,86
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew50000
Zwycięstwa3060,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki2040,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2244,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi460,9200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,640,000,000,00
Wykryte pojazdy450,9000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.359,600,000,000,00
Punkty zajęcia bazy791,5800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy741,4800,0000,0000,00
Doświadczenie689,120,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew50
Zwycięstwa3060,00%
Porażki2040,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2244,00%
Zniszczone czołgi460,92
Zniszczonych/zgonów1,64
Wykryte pojazdy450,90
Zadane uszkodzenia1.359,60
Punkty zajęcia bazy791,58
Punkty obrony bazy741,48
Doświadczenie689,12
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew962000
Zwycięstwa42844,49%00,00%00,00%00,00%
Porażki51353,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy212,18%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy32633,89%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi7290,7600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,150,000,000,00
Wykryte pojazdy7530,7800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.437,300,000,000,00
Punkty zajęcia bazy9420,9800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy23012,3900,0000,0000,00
Doświadczenie574,050,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew962
Zwycięstwa42844,49%
Porażki51353,33%
Remisy212,18%
Przetrwane bitwy32633,89%
Zniszczone czołgi7290,76
Zniszczonych/zgonów1,15
Wykryte pojazdy7530,78
Zadane uszkodzenia1.437,30
Punkty zajęcia bazy9420,98
Punkty obrony bazy23012,39
Doświadczenie574,05
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew186000
Zwycięstwa6132,80%00,00%00,00%00,00%
Porażki12567,20%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4021,51%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1140,6100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,780,000,000,00
Wykryte pojazdy980,5300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.693,370,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2261,2200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy850,4600,0000,0000,00
Doświadczenie569,130,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew186
Zwycięstwa6132,80%
Porażki12567,20%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy4021,51%
Zniszczone czołgi1140,61
Zniszczonych/zgonów0,78
Wykryte pojazdy980,53
Zadane uszkodzenia1.693,37
Punkty zajęcia bazy2261,22
Punkty obrony bazy850,46
Doświadczenie569,13
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (438)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
SU-130PM 81862,21795134453,20%2199,13
Progetto M35 mod. 46 81844,3984897155,61%2433,93
Object 252U Defender 81726,3582853655,41%2111,03
ELC EVEN 90 8860,6971343752,63%1714,99
Panhard EBR 105101058,4271540950,61%1196,73
FV4005 Stage II101899,2158639648,48%1486,40
SU-10061157,2660634856,03%2477,05
E 25 71413,8575333161,93%2420,26
T26E5 Patriot 81492,6283431651,58%2028,04
SU-15271504,7466331260,26%2663,29
Object 25792206,9587330662,09%2495,36
Konštrukta T-34/1007932,7944429648,65%1491,83
Super Conqueror102921,0186728560,70%2725,80
Bat.-Châtillon Bourrasque 81836,8283227655,43%2354,77
Type 64 6912,3268326759,93%2728,64
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4549,6840726664,29%2068,29
WZ-111 model 5A102475,5864226349,05%2105,08
Leopard Prototyp A92047,3881425350,99%1965,48
Manticore101199,2782324951,81%1506,39
Strv S1 81739,7871024051,67%1982,15
Object 703 Version II 81653,0385022653,54%1904,33
Škoda T 245639,0846922059,55%2326,99
ISU-15282034,0866920757,00%2361,44
LT-432 8884,4279020651,46%1818,99
IS-7102645,0778620557,56%2390,84
Pz.Sfl. IVc5728,1836520456,86%1847,39
WZ-111 model 1-491644,0752620248,51%1640,71
AE Phase I 92603,6199520261,39%2970,13
Kranvagn102614,2281719652,04%2118,29
Leopard 1102162,2974819551,79%1716,11
Bat.-Châtillon 25 t102018,9673319351,81%1724,47
Type 586649,5941719151,83%1284,07
45TP Habicha71197,0251118952,91%1815,49
O-I6997,9053118952,91%1973,68
CS-52 LIS 81739,4992418961,38%2433,48
Somua SM 82199,1498118958,20%2782,63
ShPTK-TVP 100 81748,5183118252,20%2204,20
M53/M5591222,2465118155,25%1085,57
AMX 12 t6879,9754818055,00%3143,21
AMX 50 B102372,5678817953,63%1975,92
SU-855690,8837317855,62%1892,00
105 leFH18B2 5730,0348417861,24%1630,99
FV217 Badger102673,8189917753,67%2180,70
60TP Lewandowskiego102375,8570717153,80%1768,30
TVP T 50/51102020,7671816456,71%1773,04
Caernarvon Action X 81647,0872316454,27%2236,86
IS-271178,6858916060,00%1766,05
FV380591113,3263716051,25%974,46
KV-261161,2959915961,64%2508,21
Kampfpanzer 07 RH 81549,5080015457,14%2232,18
STA-2 81418,5981415354,90%2233,59
Object 274a 81359,2772515147,02%1698,31
Prototipo Standard B91832,3677514754,42%1784,85
Grille 15101897,4165514749,66%1299,27
E 5092284,3798014655,48%2539,20
TS-5 82071,2782414362,94%2679,77
Char Futur 4 92403,5488214353,15%2409,19
O-Ni71565,7885814269,72%2794,11
IS-2 shielded 71668,2990714264,79%2638,21
122 TM 81821,2283514257,04%2390,64
Conqueror92024,3393814159,57%2030,06
Strv 103B102234,5575314153,19%1763,65
Object 70492406,7681113946,76%2085,68
AMX 50 10081226,5165213844,93%1265,03
40TP Habicha6816,4943613559,26%1745,75
Škoda T 40 61133,6376013458,21%2900,80
IS-381644,6490313361,65%2066,43
LHMTV8523,3265113348,12%734,97
T92 HMC101173,3862613156,49%901,55
Jagdpanzer E 100101937,1864613048,46%1349,34
M-IV-Y 81966,7392713059,23%2425,87
Emil II92458,48103412960,47%2942,00
Charioteer81279,5054412951,94%1445,79
Nashorn6777,0236212748,82%1299,42
SU-100Y 61047,8960012656,35%2038,17
Strv 103-092119,3978212547,20%2038,60
T9592535,38101212556,80%2294,07
Waffenträger auf Pz. IV92491,5783212462,10%2423,17
Cromwell61129,3661912358,54%2834,42
Emil I81700,8189012356,10%2098,51
Rheinmetall Skorpion G 81494,2152912155,37%1651,05
T57 Heavy102443,8876012047,50%1912,17
Škoda T 5091487,8960411947,90%1370,93
Object 277102212,3967611753,85%1768,43
AMX 13 F3 AM6716,6236711643,97%983,64
Vz. 68 Squall 8969,1975511157,66%1884,89
Nergal 81704,2790211053,64%1836,96
UDES 1691577,4774410953,21%1555,27
Centurion Mk. I81340,8172810955,96%1947,60
leKpz M 41 90 mm GF 81339,9755210953,21%2736,17
Spähpanzer Ru 2519990,8984310757,01%1533,35
Panther II81039,2564010644,34%1176,22
Type 6191753,9886510557,14%1801,47
Panhard EBR 9091000,7877610452,88%1604,09
FV230 Canopener102711,23109610462,50%2452,16
SU-100M171195,0549010148,51%1777,68
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6746,5258310156,44%2048,10
Jagdtiger91687,9075610049,00%1438,46
Bisonte C45 81875,2693910058,00%2234,95
AMBT 81686,648579560,00%1965,32
UDES 14 Alt 581314,396489445,74%1628,91
Centurion Mk. 7/191845,018279453,19%1800,37
Škoda T 2561074,055799352,69%2908,89
Panhard AML Lynx 6x68991,087319352,69%2038,20
Object 268 Version 4102548,126799245,65%1854,69
Caernarvon81732,447289159,34%2391,18
Ares 90102373,658349149,45%1820,75
KV-8561162,747308953,93%2106,86
Indien-Panzer81088,516308837,50%1086,57
Vz. 64 Blesk8763,227178754,02%1349,95
Object 279 early 102830,977068747,13%1851,05
Tiger II81516,858848660,47%1831,82
GSOR 3301 AVR FS9800,438838666,28%1229,35
M2 Light2382,646838373,49%2406,86
TNH T Vz. 5192146,619278251,22%2103,07
AMX 50 Foch B102681,748138250,00%2102,30
UDES 0381182,464738046,25%1216,19
Controcarro 1 Mk. 292397,8110377963,29%2420,48
Mäuschen91915,208297953,16%1858,47
11081386,965737853,85%1609,10
Taschenratte113275,2810527847,44%2337,94
Tortoise92514,389307860,26%2241,20
P.44 Pantera81593,895967653,95%2136,79
T110E5102775,419857653,95%2203,84
O-I Experimental5675,654717562,67%1478,83
T54E192084,858497552,00%2022,94
Maus103149,5310477455,41%2726,90
IS-M81402,807797444,59%1830,35
Object 705A102259,248057456,76%1767,59
IS71447,686507153,52%2163,78
M40/M4381182,946877050,00%1208,25
Panther/M10 71306,748157052,86%2319,85
Black Prince71039,976226959,42%1515,74
AMX AC mle. 488888,875366946,38%769,46
CS-5381247,437616852,94%1712,97
Bat.-Châtillon 25 t AP91458,218216858,82%1630,85
M47 Iron Arnie 81777,078436851,47%2373,74
IS-2 71400,858196869,12%2016,27
Ho-Ri 192203,338666747,76%2112,72
SU-10181924,369256756,72%2473,19
Ares 8592319,7510406752,24%2538,85
AMX 50 Foch92203,978796650,00%2091,43
AMX ELC bis5310,093256651,52%985,49
AMX M4 mle. 49 Liberté 81397,927606640,91%1680,19
E 7592073,339946462,50%2119,37
Char Mle. 75 91458,337176446,88%2145,24
CS-5992303,659646355,56%2687,41
Hotchkiss EBR7960,107656258,06%2438,79
VK 72.01 (K) 103348,059556259,68%2617,02
IS-6 81153,805186155,74%1225,93
Sturer Emil7775,544526150,82%1008,49
SU-14-28734,255826053,33%663,16
Comet71236,885815961,02%2349,91
AMX 50 12091684,867215846,55%1441,69
WZ-111-1G FT81460,246975841,38%1516,23
BZ-75103229,0210335858,62%2690,72
Marder 38T4542,164575865,52%1761,19
Archer5695,553795848,28%1725,71
T803113203,5710675858,62%2568,24
SU-85B4551,323385759,65%1600,27
BZ-6892286,429705752,63%2292,64
WZ-120-1G FT 81603,686575745,61%1687,53
Leo71073,807575657,14%2123,10
M127880,885655653,57%1060,35
Object 26391723,596515642,86%1442,13
Type T-345611,245195558,18%2189,25
E 50 Ausf. M102589,357845554,55%2108,05
M4A1 Revalorisé 81616,606375543,64%2029,79
Object 43091835,659215457,41%1777,35
FV4202 81258,356955451,85%1796,88
Churchill VII61046,285265352,83%2181,61
M54 Renegade 82058,9610515354,72%2701,12
GSOR 1006 Scheme 791194,696105238,46%775,50
AMX 13 757979,766735149,02%2318,09
121B 102413,625945046,00%1878,98
112 81055,946095050,00%1203,93
LPT-67 Šelma91233,578164961,22%2031,12
BZ-79113127,229744944,90%1985,77
IS-3-II92090,869784955,10%2352,40
WZ-111G FT92314,239284860,42%2043,52
IS-3A 81886,799114860,42%2434,92
TNH 105/100081426,627574748,94%1596,09
AMX 13 57 71125,708874751,06%2354,72
Chrysler K GF 81673,358854654,35%2171,79
Rheinmetall Skorpion 81702,808624658,70%1876,06
WZ-1328715,337024560,00%1274,05
VK 100.01 (P)81490,208344544,44%1646,50
AMX 404271,142634463,64%1111,93
AT-FV230 Breaker113427,8210364450,00%2395,64
T3092430,638424360,47%2361,17
Ikv 90 Typ B7820,284504351,16%1168,08
T-1091419,237264353,49%1368,73
M60 102233,027454348,84%1844,85
M56 Scorpion 71121,306444351,16%1606,40
STB-1102526,267194252,38%2254,89
25TP KSUST II5453,983154146,34%974,10
Lorraine 155 mle. 507513,493624136,59%341,66
Ho-Ri 3103107,549544160,98%2319,26
KV-5 81022,597264148,78%1015,33
KV-15688,404744050,00%1665,15
Pz.Kpfw. I Ausf. C3407,656414077,50%2779,60
Lorraine 40 t 81721,557114055,00%2064,35
Bat.-Châtillon 155 559963,416093941,03%730,22
Škoda T 56 81951,089883956,41%1964,55
AMX 13 9091152,057403842,11%1694,18
Dicker Max 61247,086433847,37%2337,35
Škoda T 177973,657473754,05%2249,84
Type 95 Heavy4361,922893655,56%1344,68
Lorraine 155 mle. 518685,314983655,56%668,36
KV-1S6771,177323658,33%1498,88
Conqueror Gun Carriage101266,634383542,86%830,62
Pz.Kpfw. 5581997,5710073551,43%1838,02
M446769,825933447,06%1126,81
Object 260 102753,036583447,06%2073,08
VK 30.02 (D)7867,486973354,55%1399,02
DBV-152 102674,399793375,76%2054,84
Object 41681307,396873342,42%1563,18
Versuchspanzer 5792575,6110773360,61%2348,29
ARL 446821,635633256,25%1495,70
Churchill I5912,135243259,38%2519,21
Progetto C50 mod. 6691648,786193250,00%1493,41
Type 6892011,168363243,75%1644,62
FV4004 Conway91892,666883240,63%1540,35
Sexton I 3272,062643253,13%902,46
SDP 60 Gonkiewicza92199,9010333167,74%2238,60
Ferdinand8720,486893167,74%704,59
T110E3103278,588363148,39%2424,85
GSR 3301 Setter7412,456383161,29%861,00
TKS z n.k.m. 20 mm 2169,102493046,67%843,68
53TP Markowskiego81542,877663033,33%1696,95
Valentine3375,002793053,33%1451,93
E 100103537,5011323060,00%3187,60
Object 430 Version II91818,009073060,00%2033,59
T4991040,977433046,67%1570,91
Object 70592222,379693060,00%2409,79
Ares 7581925,4011253060,00%3173,00
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 41245,2012153073,33%4213,76
SU-122-44 71240,576023060,00%1945,74
T2071098,728452968,97%1827,60
M5A1 Stuart4359,766152958,62%1545,41
M415425,413512951,72%589,54
M8A14275,102442948,28%571,39
T-116 3306,004012941,38%1422,90
GSOR 1008 82368,4511272975,86%3005,68
Crusader6439,963242850,00%1281,05
STA-181343,468032853,57%1688,72
IS-4102861,968712839,29%2197,91
Chi-To SP71479,468472850,00%1967,84
SDP 58 Kilana81503,578102850,00%1736,79
WZ-113G FT102973,119632860,71%2210,42
AMX M4 mle. 54102881,329402853,57%2597,89
Caliban 81560,689212860,71%1820,38
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81379,396862857,14%1788,93
Matilda4718,784692751,85%2771,34
Semovente M43 Bassotto6833,155932759,26%1367,26
G.W. Tiger9665,005672751,85%486,32
T675373,563222751,85%767,65
Tiger-Maus 92404,418912740,74%2355,15
AM 39 Gendron-Somua 2200,153402759,26%842,57
Obsidian 81700,699232642,31%2347,53
Turtle Mk. I 81677,817282642,31%1536,69
SDP 57 Gowika7934,136822462,50%1190,65
M46 Patton91464,427332458,33%1469,64
Type 5 Heavy103404,0011482373,91%2689,93
T56 GMC3238,131992334,78%631,41
T-34-2G FT7907,915592343,48%1054,59
Kunze Panzer 91921,226522360,87%2186,19
IS-6 B 81596,917962352,17%1941,48
BT-7 artillery 3693,225802356,52%3647,14
AMX AC mle. 4671031,506402259,09%1484,98
M-VI-Y91800,279422263,64%1832,30
FV227 Conceiver81266,098612254,55%1629,74
Cobra 92128,958582254,55%1805,69
60G FT5824,294122152,38%2059,31
Type 5781189,627612157,14%1187,85
ARL V396741,525622152,38%1347,73
Type 5 Ka-Ri 82551,8610612157,14%3036,99
Cromwell B 6896,247102171,43%1854,69
Ikv 65 Alt II6802,205842070,00%1544,27
Churchill III 5849,5010822070,00%2253,25
P.43 bis6949,847431947,37%1982,48
Progetto CC55 mod. 5481474,478251952,63%1508,81
Type 3 Ju-Nu61006,057811957,89%1457,67
VK 30.02 (M)6555,953371947,37%829,14
FV229 Contender91554,218001957,89%1247,41
Turán III prototípus 5402,634471963,16%994,73
Stinger 102341,749161957,89%1616,83
Tiger I72140,0612521877,78%3544,16
Vz. 55102587,898951850,00%1900,18
M10392079,069441861,11%2172,60
SDP wz 66 Grom 81932,508441844,44%1867,52
T 55A 92067,787861850,00%2139,64
P.43 ter7748,415681747,06%1045,33
Ho-Ri 281290,357381747,06%1528,71
AT 77958,357571764,71%1195,04
AMX M4 mle. 5192951,8211811764,71%3254,79
CC-46 Pancernik 91678,198751650,00%1566,47
Rhm.-Borsig Waffenträger81868,447391643,75%1811,70
FV4025 Contriver112953,389531643,75%1877,46
Jagdpanzer E 90 92694,819011643,75%2359,70
Schwarzpanzer 58 81166,194921650,00%1472,23
StuG III Ausf. G5273,202431560,00%555,60
M4A3E8 Sherman6808,005821546,67%1556,98
14TP4172,732691553,33%538,41
WZ-132A9836,339111566,67%1266,18
Kampfpanzer 50 t 92022,406871553,33%1669,61
ISU-122S 72217,6010381546,67%3751,72
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5570,605921566,67%1754,22
Black Rock 112543,009001546,67%1945,74
Marder II3208,291911450,00%553,74
T-1506637,296321478,57%1167,27
K-91103108,509371450,00%2709,81
P.435623,155691346,15%1674,62
VK 30.01 (H)5600,923261353,85%1406,71
TOG II* 6980,626611353,85%1604,32
ST vz. 394434,174591250,00%1702,17
S-517917,084551241,67%988,59
SU-76M4236,251961266,67%676,47
AMR 35 2246,333321250,00%1201,76
Matilda LVT 41001,587881250,00%2575,18
A25 Harry Hopkins I 4895,256671225,00%2921,98
Semovente M415332,643751154,55%619,81
M-III-Y81245,737291145,45%1332,24
Ashbringer 103360,7311011163,64%2474,44
King Tiger (Captured) 71549,739021163,64%2527,80
BT-74200,702401050,00%614,13
10TP3242,202551060,00%1004,96
A-20585,001781060,00%201,70
SMV CC-5671396,909531070,00%2062,09
T26E4 SuperPershing 81503,909771080,00%2182,88
Pawlack Tank6551,405801050,00%751,75
FV224 Chopper71684,5010661080,00%2231,94
Heavy Tank No. VI 61172,105731030,00%2068,86
Löwe 81513,306621060,00%2057,80
T92 8295,104011040,00%251,99
Bretagne Panther 61028,007571070,00%2100,39
114 SP2 103134,407471040,00%2240,05
AMX Canon d'assaut 105 81708,405361040,00%1583,88
KR-1112001,105731020,00%856,04
50TP prototyp 81489,221010988,89%1646,22
Carro d'assalto P.8871071,78797955,56%1540,61
O-Ho8844,22548955,56%815,27
113102901,56953966,67%2633,16
Ares 90 C111678,11596922,22%807,14
KV-1SA 51150,78915977,78%2809,91
UDES 15/16102719,00537812,50%1878,55
Covenanter5460,00439862,50%1922,80
Pz.Sfl. IVb4206,25315862,50%619,93
Bat.-Châtillon 12 t8987,50510875,00%1816,13
SU-2-122 5568,88397825,00%1039,07
M10 RBFM 5397,63302825,00%528,08
Krupp-Steyr Waffenträger 71433,00644837,50%1943,09
VCS 6x6 TS 90 91462,00764850,00%2268,08
LT vz. 38375,43259742,86%73,22
T-34-85M 6963,29745785,71%1732,31
Concept 1B 93022,43941757,14%2715,79
Vickers Medium Mk. I1517,009386100,00%5631,24
Ikv 1035551,83230633,33%1159,11
Type 2597 Chi-Ha3245,33427666,67%933,78
AT-1299,00141650,00%211,28
Grille5164,83172616,67%66,09
AMX 38375,17169650,00%93,48
Type 89 I-Go/Chi-Ro2143,33169666,67%559,30
WZ-131G FT61035,17652650,00%1939,43
Mitsu 1085518,33513650,00%873,98
Waffenträger auf E 100102906,00670650,00%1690,02
M-II-Y71278,33891666,67%2020,34
Carro da Combattimento 45 t 102576,671079683,33%2100,95
Type 1 Ho-Ni II 41211,67889650,00%3558,01
Stridsyxa 82078,001133683,33%2218,95
M4A1 Sherman5794,60846580,00%2836,72
Hotchkiss H352121,40159540,00%331,64
Type 3 Ho-Ni III5563,00400560,00%1149,23
Type 95 Ji-Ro61039,60607560,00%1997,39
Type 4 Ju-To71487,401013580,00%2298,76
Convert. Medium Tank T3 3530,40484520,00%2029,76
T-50-2 6555,20428560,00%1570,19
Lansen C 81168,80585560,00%1411,18
Tetrarch 2551,60632580,00%5113,57
Chimera 81447,20514540,00%1353,26
WZ-120G FT 92689,601216580,00%2702,23
Strv m/425610,50682475,00%2073,05
Vickers Medium Mk. III3234,25214475,00%906,90
IS-2M 71933,751008450,00%3042,32
Excelsior 5684,50630475,00%1568,41
T78 61249,50829450,00%2024,48
Strv 746740,33481333,33%1319,15
Leichttraktor1312,33592366,67%2265,91
Vz. 60S Dravec 102850,67905366,67%1760,86
TS-54 8815,67682333,33%571,63
T-45 2405,33338333,33%1745,28
M24E2 Super Chaffee 6700,00469366,67%1873,56
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8932,007463100,00%1267,24
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6592,33535333,33%897,20
Projet Louis 91427,00929366,67%2132,84
Panther mit 8,8 cm L/71 81444,00623333,33%1792,92
SPHT 91468,3341930,00%710,46
LT vz. 352481,00768250,00%3501,88
T1 Cunningham150,507420,00%36,03
B14531,505292100,00%1452,54
Pvlvv fm/4220,002720,00%0,00
Type 91 Heavy3113,002172100,00%384,23
T3 HMC2247,50336250,00%1261,51
AT 86419,007732100,00%713,74
Black Prince II 7750,00682250,00%853,56
KV-1 shielded 51185,5013502100,00%3273,88
M4-85 51531,0014962100,00%5882,64
Pz.Kpfw. M 15 3775,00829250,00%4026,53
T-29 3760,50467250,00%3088,29
Lago M38 3665,00537250,00%1711,61
Chi-Go 71905,0012512100,00%2855,53
Kolohousenka1172,005221100,00%973,98
Fiat 30001232,002791100,00%1172,95
Renault FT1719,0015721100,00%7842,95
Renault Otsu140,0016510,00%0,00
4TP10,00881100,00%261,00
Renault NC-311765,0012731100,00%7849,28
Vickers Mk. E Type B2508,007201100,00%2629,32
121105836,009971100,00%8075,85
Panzerwagen 39 3849,0042910,00%5134,58
GSOR the TANK 92477,0016051100,00%2956,10
KPz 3 Projekt 07 HK 92403,0012321100,00%2594,68
T-34 with L-11 4202,0026410,00%360,03
Object 283 9385,0026110,00%67,44
Pz.Kpfw. 35 R 2340,006021100,00%954,40
Pz.Sfl. IC 4253,004131100,00%777,21
Tiger 131 61471,0011611100,00%2160,05
M16/43 Sahariano 3151,0019810,00%139,34
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2377,0042810,00%1011,97
M3 Light 3939,0013341100,00%5584,95
T1E6 2258,0021310,00%958,65
T28 Concept 72242,0064510,00%3162,35
AMX ELC 901 6493,009301100,00%1608,59
Excalibur 6899,008271100,00%1517,69
FCM 2C 3733,0050010,00%2230,54
Valiant 5858,0086410,00%2039,74
Super Hellcat 71517,0037110,00%2146,77
Fantôme 93377,0015841100,00%3687,37

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.06.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 20.01.2026
Opuścił klan: 25.03.2026
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 10.08.2025
Opuścił klan: 19.01.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.07.2025
Opuścił klan: 04.08.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.03.2025
Opuścił klan: 23.07.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 27.10.2024
Opuścił klan: 28.02.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 26.10.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.05.2024
Opuścił klan: 25.10.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 14.08.2023
Opuścił klan: 13.10.2024
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 30.12.2019
Opuścił klan: 17.01.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 11.05.2020
Opuścił klan: 09.06.2020
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 18.07.2021
Opuścił klan: 20.02.2022
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.11.2020
Opuścił klan: 26.12.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 10.06.2020
Opuścił klan: 20.07.2020
Stopień: Rekruter
Dołączył: 16.06.2023
Opuścił klan: 13.08.2023
Stopień: Rekruter
Dołączył: 17.12.2022
Opuścił klan: 22.01.2023
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 23.07.2020
Opuścił klan: 28.11.2020
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 03.04.2020
Opuścił klan: 05.05.2020
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 20.01.2020
Opuścił klan: 01.03.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 02.06.2019
Opuścił klan: 06.06.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.07.2019
Opuścił klan: 17.10.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 08.06.2019
Opuścił klan: 26.06.2019
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 11.03.2019
Opuścił klan: 31.05.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 17.12.2018
Opuścił klan: 10.03.2019
Stopień: Dowódca
Dołączył: 04.01.2017
Opuścił klan: 18.11.2018