_Hunter_93

clanlogo
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 24.02.2025

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2344533218980
Ø Poziom7,759,769,258,91
Zwycięstwa1023743,66%1133,33%8639,45%39840,61%
Porażki1293955,19%2266,67%12456,88%56257,35%
Remisy2691,15%00,00%83,67%202,04%
Przetrwane bitwy472220,14%618,18%4319,72%19319,69%
Zniszczone czołgi116910,50140,421080,504800,49
Zniszczonych/zgonów0,620,520,620,61
Wykryte pojazdy162750,69180,551370,636970,71
Zadane uszkodzenia844,381.394,121.169,281.210,70
Punkty zajęcia bazy155280,6600,00270,12540,06
Punkty obrony bazy59280,2500,00130,061270,13
Doświadczenie513,44667,70665,44673,34
WN7632,12460,54545,17613,92
WN8761,87686,59736,76869,40
Ogółem
Ilość bitew23445
Ø Poziom7,75
Zwycięstwa1023743,66%
Porażki1293955,19%
Remisy2691,15%
Przetrwane bitwy472220,14%
Zniszczone czołgi116910,50
Zniszczonych/zgonów0,62
Wykryte pojazdy162750,69
Zadane uszkodzenia844,38
Punkty zajęcia bazy155280,66
Punkty obrony bazy59280,25
Doświadczenie513,44
WN7632,12
WN8761,87
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew33
Ø Poziom9,76
Zwycięstwa1133,33%
Porażki2266,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy618,18%
Zniszczone czołgi140,42
Zniszczonych/zgonów0,52
Wykryte pojazdy180,55
Zadane uszkodzenia1.394,12
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie667,70
WN7460,54
WN8686,59
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew218
Ø Poziom9,25
Zwycięstwa8639,45%
Porażki12456,88%
Remisy83,67%
Przetrwane bitwy4319,72%
Zniszczone czołgi1080,50
Zniszczonych/zgonów0,62
Wykryte pojazdy1370,63
Zadane uszkodzenia1.169,28
Punkty zajęcia bazy270,12
Punkty obrony bazy130,06
Doświadczenie665,44
WN7545,17
WN8736,76
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew980
Ø Poziom8,91
Zwycięstwa39840,61%
Porażki56257,35%
Remisy202,04%
Przetrwane bitwy19319,69%
Zniszczone czołgi4800,49
Zniszczonych/zgonów0,61
Wykryte pojazdy6970,71
Zadane uszkodzenia1.210,70
Punkty zajęcia bazy540,06
Punkty obrony bazy1270,13
Doświadczenie673,34
WN7613,92
WN8869,40
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki2100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy150,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy21,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.166,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie82,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2
Zwycięstwa00,00%
Porażki2100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy150,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy21,00
Zadane uszkodzenia1.166,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie82,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4000
Zwycięstwa250,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki250,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia832,750,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy41,0000,0000,0000,00
Doświadczenie444,750,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew4
Zwycięstwa250,00%
Porażki250,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia832,75
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy41,00
Doświadczenie444,75
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy22,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia172,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie27,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy22,00
Zadane uszkodzenia172,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie27,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew437000
Zwycięstwa21048,05%00,00%00,00%00,00%
Porażki21248,51%00,00%00,00%00,00%
Remisy153,43%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy18241,65%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2810,6400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,100,000,000,00
Wykryte pojazdy3880,8900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.079,280,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6811,5600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy9182,1000,0000,0000,00
Doświadczenie561,690,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew437
Zwycięstwa21048,05%
Porażki21248,51%
Remisy153,43%
Przetrwane bitwy18241,65%
Zniszczone czołgi2810,64
Zniszczonych/zgonów1,10
Wykryte pojazdy3880,89
Zadane uszkodzenia1.079,28
Punkty zajęcia bazy6811,56
Punkty obrony bazy9182,10
Doświadczenie561,69
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1180000
Zwycięstwa35229,83%00,00%00,00%00,00%
Porażki82269,66%00,00%00,00%00,00%
Remisy60,51%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy25321,44%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4870,4100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,530,000,000,00
Wykryte pojazdy9320,7900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.224,250,000,000,00
Punkty zajęcia bazy19871,6800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy48474,1100,0000,0000,00
Doświadczenie499,150,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1180
Zwycięstwa35229,83%
Porażki82269,66%
Remisy60,51%
Przetrwane bitwy25321,44%
Zniszczone czołgi4870,41
Zniszczonych/zgonów0,53
Wykryte pojazdy9320,79
Zadane uszkodzenia1.224,25
Punkty zajęcia bazy19871,68
Punkty obrony bazy48474,11
Doświadczenie499,15
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (215)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T-34-3 8809,17470242443,89%780,46
T-34-856540,06383107848,24%954,85
Object 252U 81043,7763568645,04%922,16
IS-381057,7051667745,64%1095,63
Löwe 81005,5972158447,60%975,28
KV-856673,3346554751,55%1104,03
KV-15463,1934752451,15%921,00
Lorraine 40 t 8773,9749550438,29%619,47
Stridsyxa 81150,9167147842,26%931,42
T-1091073,2349046542,37%804,70
IS-7101098,0843039035,38%556,29
Somua SM 81213,8674338944,73%1090,42
E 100101387,8659835338,24%759,58
CS-52 LIS 8995,1163032242,86%917,57
M-III-Y8815,7958330142,86%687,07
Tiger II8661,6141228343,11%510,45
SU-130PM 81025,7364727449,64%865,79
STB-1101253,0866626544,91%763,96
Vz. 60S Dravec 101729,0073425641,80%887,27
FV230 Canopener101439,1673724846,77%835,91
FV217 Badger101426,7469123843,28%789,94
TS-54 8745,0657123639,41%519,91
T26E5 Patriot 8799,4363523543,40%716,11
LPT-67 Šelma9587,6251022439,29%529,80
M-V-Y101423,9471922045,00%838,62
Object 703 Version II 8959,3769821745,62%822,82
IS7998,9243521246,23%1259,85
AMX 13 F3 AM6526,5639820350,74%653,67
T-448615,5345020134,83%500,77
SU-14-28630,1745820048,00%532,57
Versuchspanzer 5791520,6274719643,88%1165,18
AMX 50 B101309,9259019540,51%714,64
121B 101124,6350519530,77%575,91
T-549858,1252019040,53%614,49
WZ-111 Alpine Tiger 8624,1348518632,80%389,97
Carro da Combattimento 45 t 101489,8071318544,32%919,31
FV4025 Contriver111392,2973518244,51%680,53
AMX 12 t6320,9132818149,17%681,32
Tiger I7851,6047318052,78%1011,90
SU-86519,1032417847,75%613,60
AMX 50 12091114,9458517644,89%838,44
T-44-100 8806,4656016942,01%704,74
AMX 13 757262,9130416836,31%228,91
E 759986,4855216742,51%637,95
T-103 8825,7956116443,29%659,88
Object 43091119,8760615944,03%804,96
AMX M4 mle. 54101513,1760815736,31%783,04
Object 140101326,6362215540,00%811,30
Object 430U101218,1260815538,71%697,07
VK 36.01 (H)6567,0437115448,05%891,31
Pz.Kpfw. 5581456,8178015440,91%1088,95
Panther7499,8241915236,18%494,48
FV229 Contender91220,8865015134,44%768,70
Bat.-Châtillon 12 t8375,5846814248,59%475,45
TVP T 50/51101315,8167813448,51%884,19
Lorraine 155 mle. 507481,3643512844,53%397,31
M-VI-Y91084,9763312741,73%776,31
Super Hellcat 7305,5630512739,37%146,92
T-345226,6722512544,00%387,90
IS-5 (Object 730) 8943,5861012541,60%863,35
Vz. 64 Blesk8355,8242012233,61%264,69
M24E2 Super Chaffee 6214,9731112243,44%332,98
AMX M4 mle. 5191122,6057011940,34%683,28
STA-18619,9847011543,48%545,43
Škoda T 177361,6538211436,84%435,38
Panther II8604,6245211440,35%494,65
AT 158894,9367411145,05%764,58
Ares 8591082,3968711141,44%763,21
AMX ELC bis5200,5529411046,36%491,82
Char Futur 4 91084,4756710937,61%664,03
Škoda T 5091072,3365310444,23%772,26
Bat.-Châtillon 25 t101141,4656310437,50%616,45
SU-122A5323,3125310441,35%552,39
AMX M4 mle. 49 Liberté 8996,4671510149,50%1011,30
Škoda T 256465,844089647,92%714,79
AMX 50 1008596,174649645,83%423,35
Panhard AMD 178B6315,473229645,83%709,19
Strv 81 81015,027199548,42%1159,59
T-284180,802139142,86%330,87
Windhund 8897,635719150,55%778,17
T-1506462,313079048,89%586,26
Type 619982,906008941,57%675,64
Ares 758926,306518943,82%843,67
T-50-2 6157,082748947,19%211,30
A-20599,202028840,91%72,78
M75181,792208445,24%415,30
Bat.-Châtillon 25 t AP9919,285158133,33%615,08
TVP VTU Koncept8936,806148045,00%1042,85
Hotchkiss EBR7290,703527945,57%389,40
Object 277101425,736967746,75%928,52
VK 30.02 (M)6448,804237536,00%552,14
Konštrukta T-34/1007541,414297437,84%553,67
T-463178,301567146,48%611,17
AMX M4 mle. 457728,575097038,57%729,68
Kampfpanzer 67101431,046906943,48%814,53
KV-37682,484816749,25%661,40
KV-1SA 5410,024066238,71%570,15
Lorraine 155 mle. 518686,175285837,93%482,91
FV227 Conceiver8899,866375841,38%760,18
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4173,521815633,93%182,55
T207903,156115343,40%1088,26
Leox 91213,926695251,92%843,44
ARL 446631,854334843,75%1007,99
T-437637,544704847,92%857,53
M-II-Y7613,654774845,83%558,02
BT-22111,671404548,89%384,58
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5207,342524450,00%387,28
Churchill Crocodile 6650,656334358,14%880,48
Patton the Tank 9529,195124242,86%276,29
M66677,554344047,50%958,47
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4141,682824060,00%420,33
AMX 65 t8487,483444030,00%235,86
Marder 38T4299,322463743,24%589,90
Type 4 Chi-To6459,674073652,78%703,32
SU-54254,202473548,57%477,18
T-26272,35913432,35%101,82
Covenanter561,821313429,41%0,00
Object 432U111216,446593438,24%632,71
Pz.Sfl. IVc5179,312113265,63%374,54
Ares 90101162,135543231,25%551,42
Škoda T 245358,833172948,28%787,68
Cruiser Mk. II2126,251582842,86%353,35
GSOR the TANK 9723,715612846,43%476,54
ST vz. 394163,332382748,15%325,49
T-34 with L-11 4156,702512733,33%250,85
Nashorn6494,153702634,62%546,44
Vz. 71 Tesák10759,685682536,00%475,55
Type 3 Chi-Nu5447,833892347,83%1124,43
FV224 Chopper7908,956702245,45%847,58
Pz.Kpfw. 38 (t)394,671472138,10%77,56
BT-7492,952252060,00%237,77
T1 HMC2176,701152045,00%807,82
Black Prince II 7505,655802050,00%451,52
T-116 384,251522030,00%66,26
Caernarvon Action X 8877,406422040,00%716,03
Pz.Sfl. IC 493,531521936,84%0,09
VK 30.01 (H)5468,785191861,11%1168,71
Pz.Kpfw. II Ausf. G3157,442641861,11%584,50
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6158,392481838,89%94,37
Tortoise9936,334911822,22%403,64
Bat.-Châtillon 155 559827,295921747,06%624,83
T-29 3213,062731741,18%503,24
T297366,443381637,50%141,83
SU-263151,63941618,75%158,38
Convert. Medium Tank T3 3318,675871566,67%1174,78
M4A3E8 Sherman6944,716931457,14%2027,88
212A91057,777421353,85%847,60
T-62A10936,695301330,77%420,97
M-IV-Y 8584,385191346,15%394,75
BT-7 artillery 388,381771323,08%45,10
Pz.Kpfw. 35 (t)294,831611225,00%247,03
M5 Stuart452,922271258,33%166,77
Jagdpanther II8294,673081258,33%219,15
Cruiser Mk. III3118,451381145,45%326,76
TKS z n.k.m. 20 mm 269,201381030,00%87,07
Type 95 Heavy4206,902391060,00%626,95
Heavy Tank No. VI 6487,904801040,00%503,76
LTP 3157,402011050,00%658,34
AMX Canon d'assaut 105 8614,503401040,00%368,53
Marder II3173,56234933,33%308,71
T26E4 SuperPershing 8733,78352933,33%636,75
T71 DA7214,00249911,11%119,75
Valiant 5232,00250922,22%211,38
Pz.Kpfw. II2166,38286837,50%565,24
MS-1143,25111887,50%261,55
T1 Heavy5339,63268837,50%386,68
Cruiser Mk. I1161,13190862,50%848,06
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5161,88288850,00%188,64
AMX 404179,71330742,86%421,05
Churchill VII6522,83514633,33%579,91
Valentine3146,33125633,33%260,03
Pawlack Tank6614,83537650,00%810,26
M3 Stuart3217,40176520,00%649,83
LT vz. 35239,40126560,00%176,91
LT vz. 38390,20140540,00%104,62
Type 97 Te-Ke 269,00118540,00%82,69
Gabler’s Destroyer 5148,00275520,00%138,38
MKA 2228,20322540,00%682,43
Fantôme 9981,20536540,00%586,49
Strv fm/21199,2582425,00%280,08
T1 Cunningham169,2591425,00%153,56
Leichttraktor162,0057425,00%35,65
SU-18230,5062425,00%0,00
T-45 281,50155425,00%110,45
T26E3 Eagle 7 7612,50580475,00%785,89
AMX M4 mle. 49 8223,25326425,00%0,00
Fiat 3000195,33145366,67%437,54
M15/423147,33221366,67%396,13
Type 5 Chi-Ri7312,6718730,00%174,43
4TP1237,67335366,67%1327,74
M37476,67151366,67%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 251,009430,00%0,00
Chi-Ni211,00206250,00%85,93
StuG III Ausf. G50,003920,00%0,00
Renault NC-31143,001052100,00%261,00
Pz.Kpfw. III Ausf. E326,00163250,00%99,55
Cruiser Mk. IV4297,00260250,00%875,99
T-6020,002332100,00%261,00
AMR 35 2110,00177250,00%341,57
Tiger 131 6443,5028820,00%379,48
SMV CC-64 Vipera 8571,50374250,00%391,62
T7 Combat Car 240,007320,00%0,00
Vickers Medium Mk. I1282,002731100,00%1696,99
Type 95 Ha-Go276,0011510,00%69,82
Pvlvv fm/4220,007110,00%0,00
AT-124,005410,00%0,00
Panzerwagen 39 3170,003541100,00%671,09
Wespe30,001231100,00%261,00
Somua SAu 4040,003010,00%0,00
AM 39 Gendron-Somua 2217,0029910,00%556,84
Light Mk. VIC 20,001331100,00%261,00
AMX ELC 901 6228,0010210,00%282,14
StuG IV 5115,007110,00%0,00
43 M. Toldi III 359,003301100,00%261,00
Chi-Go 7851,0026710,00%828,80

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 24.02.2025