_ASGARDIA

clanlogo
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 27.12.2024

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew48966192348
Ø Poziom8,239,169,049,04
Zwycięstwa2347147,93%1263,16%1356,52%2347,92%
Porażki2485750,76%736,84%1043,48%2552,08%
Remisy6381,30%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1058921,63%1052,63%1043,48%1735,42%
Zniszczone czołgi319540,65150,79160,70330,69
Zniszczonych/zgonów0,831,671,231,06
Wykryte pojazdy439010,9030,1630,13190,40
Zadane uszkodzenia1.058,031.199,421.101,041.137,58
Punkty zajęcia bazy274980,5600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy117360,2400,0000,0030,06
Doświadczenie603,22762,32713,17677,48
WN7839,11948,78818,09736,30
WN81020,73957,981000,111062,62
Ogółem
Ilość bitew48966
Ø Poziom8,23
Zwycięstwa2347147,93%
Porażki2485750,76%
Remisy6381,30%
Przetrwane bitwy1058921,63%
Zniszczone czołgi319540,65
Zniszczonych/zgonów0,83
Wykryte pojazdy439010,90
Zadane uszkodzenia1.058,03
Punkty zajęcia bazy274980,56
Punkty obrony bazy117360,24
Doświadczenie603,22
WN7839,11
WN81020,73
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew19
Ø Poziom9,16
Zwycięstwa1263,16%
Porażki736,84%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1052,63%
Zniszczone czołgi150,79
Zniszczonych/zgonów1,67
Wykryte pojazdy30,16
Zadane uszkodzenia1.199,42
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie762,32
WN7948,78
WN8957,98
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew23
Ø Poziom9,04
Zwycięstwa1356,52%
Porażki1043,48%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1043,48%
Zniszczone czołgi160,70
Zniszczonych/zgonów1,23
Wykryte pojazdy30,13
Zadane uszkodzenia1.101,04
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie713,17
WN7818,09
WN81000,11
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew48
Ø Poziom9,04
Zwycięstwa2347,92%
Porażki2552,08%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1735,42%
Zniszczone czołgi330,69
Zniszczonych/zgonów1,06
Wykryte pojazdy190,40
Zadane uszkodzenia1.137,58
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy30,06
Doświadczenie677,48
WN7736,30
WN81062,62
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew541000
Zwycięstwa22741,96%00,00%00,00%00,00%
Porażki29053,60%00,00%00,00%00,00%
Remisy244,44%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy12823,66%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2410,4500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,580,000,000,00
Wykryte pojazdy3870,7200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.129,690,000,000,00
Punkty zajęcia bazy8401,5500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2280,4200,0000,0000,00
Doświadczenie569,640,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew541
Zwycięstwa22741,96%
Porażki29053,60%
Remisy244,44%
Przetrwane bitwy12823,66%
Zniszczone czołgi2410,45
Zniszczonych/zgonów0,58
Wykryte pojazdy3870,72
Zadane uszkodzenia1.129,69
Punkty zajęcia bazy8401,55
Punkty obrony bazy2280,42
Doświadczenie569,64
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew212000
Zwycięstwa8741,04%00,00%00,00%00,00%
Porażki12157,08%00,00%00,00%00,00%
Remisy41,89%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6430,19%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi800,3800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,540,000,000,00
Wykryte pojazdy1490,7000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia709,370,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4662,2000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1740,8200,0000,0000,00
Doświadczenie444,370,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew212
Zwycięstwa8741,04%
Porażki12157,08%
Remisy41,89%
Przetrwane bitwy6430,19%
Zniszczone czołgi800,38
Zniszczonych/zgonów0,54
Wykryte pojazdy1490,70
Zadane uszkodzenia709,37
Punkty zajęcia bazy4662,20
Punkty obrony bazy1740,82
Doświadczenie444,37
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew39000
Zwycięstwa1435,90%00,00%00,00%00,00%
Porażki2461,54%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,56%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1128,21%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi160,4100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,570,000,000,00
Wykryte pojazdy280,7200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia424,410,000,000,00
Punkty zajęcia bazy90,2300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy100,2600,0000,0000,00
Doświadczenie280,210,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew39
Zwycięstwa1435,90%
Porażki2461,54%
Remisy12,56%
Przetrwane bitwy1128,21%
Zniszczone czołgi160,41
Zniszczonych/zgonów0,57
Wykryte pojazdy280,72
Zadane uszkodzenia424,41
Punkty zajęcia bazy90,23
Punkty obrony bazy100,26
Doświadczenie280,21
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew38000
Zwycięstwa513,16%00,00%00,00%00,00%
Porażki3386,84%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy513,16%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi190,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,580,000,000,00
Wykryte pojazdy260,6800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia514,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy411,0800,0000,0000,00
Doświadczenie153,420,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew38
Zwycięstwa513,16%
Porażki3386,84%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy513,16%
Zniszczone czołgi190,50
Zniszczonych/zgonów0,58
Wykryte pojazdy260,68
Zadane uszkodzenia514,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy411,08
Doświadczenie153,42
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew448000
Zwycięstwa18240,63%00,00%00,00%00,00%
Porażki24855,36%00,00%00,00%00,00%
Remisy184,02%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy13129,24%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1930,4300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,610,000,000,00
Wykryte pojazdy2800,6300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia740,070,000,000,00
Punkty zajęcia bazy7711,7200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy18344,0900,0000,0000,00
Doświadczenie480,520,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew448
Zwycięstwa18240,63%
Porażki24855,36%
Remisy184,02%
Przetrwane bitwy13129,24%
Zniszczone czołgi1930,43
Zniszczonych/zgonów0,61
Wykryte pojazdy2800,63
Zadane uszkodzenia740,07
Punkty zajęcia bazy7711,72
Punkty obrony bazy18344,09
Doświadczenie480,52
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2341000
Zwycięstwa104344,55%00,00%00,00%00,00%
Porażki122552,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy733,12%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy72330,88%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi12810,5500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,790,000,000,00
Wykryte pojazdy16630,7100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.154,710,000,000,00
Punkty zajęcia bazy26431,1300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy37451,6000,0000,0000,00
Doświadczenie601,840,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2341
Zwycięstwa104344,55%
Porażki122552,33%
Remisy733,12%
Przetrwane bitwy72330,88%
Zniszczone czołgi12810,55
Zniszczonych/zgonów0,79
Wykryte pojazdy16630,71
Zadane uszkodzenia1.154,71
Punkty zajęcia bazy26431,13
Punkty obrony bazy37451,60
Doświadczenie601,84
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew651000
Zwycięstwa31848,85%00,00%00,00%00,00%
Porażki31949,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy142,15%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy20531,49%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3930,6000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,880,000,000,00
Wykryte pojazdy4520,6900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.343,070,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4830,7400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3130,4800,0000,0000,00
Doświadczenie638,980,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew651
Zwycięstwa31848,85%
Porażki31949,00%
Remisy142,15%
Przetrwane bitwy20531,49%
Zniszczone czołgi3930,60
Zniszczonych/zgonów0,88
Wykryte pojazdy4520,69
Zadane uszkodzenia1.343,07
Punkty zajęcia bazy4830,74
Punkty obrony bazy3130,48
Doświadczenie638,98
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (434)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T26E4 SuperPershing 8858,71618269946,54%991,74
Type 64 6311,24415141547,84%592,99
Progetto M35 mod. 46 81184,97728129251,47%1350,19
Grille 15101695,38639124748,20%1111,57
T110E4101593,99630109147,57%1024,37
Leopard 1101651,2768894647,46%1193,18
Rhm.-Borsig Waffenträger81302,1666992750,27%1270,75
Object 268101829,6969788550,17%1218,29
IS-7101258,2963783443,05%827,84
T-1506688,4454679352,59%1167,11
Löwe 81175,0976174051,49%1342,84
IS-38864,5955972145,63%839,84
AMX 13 909428,6348969046,23%423,20
TS-5 81536,8689368156,39%1723,94
ShPTK-TVP 100 81436,2076667748,15%1515,48
STA-2 81023,5272453751,21%1342,28
VK 168.01 Mauerbrecher 81036,8470353051,51%1154,66
T25/27549,1844952045,00%597,06
G.W. Tiger (P)8935,1051551049,41%1078,60
T-1091016,1562346446,55%816,49
Object 705A101641,8375445251,33%1191,72
VK 36.01 (H)6453,5141643647,71%636,74
TVP T 50/51101649,3567843344,34%1209,06
Object 268 Version 4101725,4876142755,27%1204,22
VK 45.03 7975,9468541753,48%1295,53
Object 260 101741,1278441149,88%1224,30
LTTB8376,5443640348,64%501,69
Nashorn6874,2856740253,73%1491,66
60TP Lewandowskiego101770,5176838650,52%1199,45
T328900,3662136949,05%915,88
G.W. Tiger9888,7745636147,65%773,67
E 100101326,8561436047,78%902,54
Jagdpanzer E 100101729,7167933753,12%1192,14
DBV-152 102074,4568833650,89%1255,30
FV215b (183) 101214,9958133144,11%715,59
Object 277101549,6670633046,06%1098,01
Bat.-Châtillon 25 t AP9828,1643431940,75%579,74
KV-856454,5230031547,30%620,60
Jagdpanther II81118,2960530345,21%993,99
MT-256210,3033829648,31%421,93
Bat.-Châtillon 12 t8517,9656729654,39%831,78
T 55A 91327,2673829047,24%1194,18
T3091278,6266625853,88%1058,87
E 759721,5650125746,69%454,81
T110E3101943,5474625749,42%1325,45
T-100 LT10857,5160825645,70%868,43
IS7663,5740725447,24%746,83
G.W. Panther7653,4542825037,20%626,99
T-54 ltwt.9558,8849424840,73%547,37
T110E5101412,2464024646,34%940,37
Super Conqueror101731,3376124549,80%1267,71
Panhard EBR 10510645,5958224439,75%502,79
AMX M4 mle. 49 Liberté 81109,4977224450,82%1272,18
T-549894,5261323646,19%748,96
M1039932,2556823340,77%639,67
Type 59 G 81062,1073621245,75%1198,68
Manticore10694,8460021146,92%635,12
Waffenträger auf Pz. IV91104,3052220941,15%692,34
T54E191286,8564320843,27%1069,10
Object 140101465,6567020740,58%1038,63
T-437514,5552120547,32%663,79
E 50 Ausf. M101630,4473619849,49%1222,49
T-448531,6250319641,84%471,09
Bat.-Châtillon 25 t101048,1759319141,36%632,32
G.W. E 100101359,8754219044,74%1086,72
Tiger II8920,1058618842,02%867,86
Centurion Action X101468,9465818544,86%1098,72
T28 Prototype8967,5361018349,73%998,30
BZ-176 81228,4281018353,55%1062,07
IS-4101592,4174818245,05%1131,84
Super Hellcat 7918,6067118258,79%1480,53
T675264,4324218048,33%422,66
M18 Hellcat6321,3824517941,34%323,45
IS-M81111,0269817848,88%1241,36
M60 101546,9972417554,86%1247,84
AMX 30 1er prototype91131,4559317441,95%905,24
T34 B 8981,0363917249,42%1070,89
AMX ELC bis5216,8525917141,52%467,90
AMX 13 757265,7447017044,71%333,33
O-Ho8814,8061216642,17%671,43
Type 4 Heavy91278,8372816555,76%1117,19
Hummel6402,2835516346,63%459,21
UDES 15/16101661,6968516344,79%1238,11
FV217 Badger101809,0273316349,69%1204,65
T698730,3855816142,86%722,19
Centurion Mk. 7/191157,3872815952,83%1087,44
M48A5 Patton101543,6076615656,41%1215,46
Jagdtiger91669,9570815550,32%1383,14
AE Phase I 91554,8575415546,45%1360,39
Pz.Kpfw. VII101666,8174915347,71%1135,46
Chrysler K GF 81168,2677315253,95%1354,76
AMX 50 Foch B101594,2470914748,30%1011,04
Sturer Emil7579,2939414645,21%608,13
KV-15378,6129414648,63%639,88
IS-3A 81207,4175714547,59%1151,35
Konštrukta T-34/1007509,5846114245,77%588,08
T71 DA7311,9647114046,43%410,98
Type 5 Heavy101653,5775313950,36%1060,12
Object 780 101775,6878213950,36%1205,56
IS-3-II91455,5773113851,45%1300,97
VK 30.01 (H)5339,4023513737,23%585,46
WZ-111 model 5A101570,0871513548,89%1101,17
Centurion Mk. I8816,5967313253,03%980,70
Object 907 101547,0176113246,21%1011,94
Vz. 55101762,3679313151,91%1271,85
STB-1101524,9169513145,80%1098,29
UDES 1691319,6373312955,04%1228,02
T28 Concept 7804,6853512149,59%1036,81
AMX 12 t6211,2440112044,17%328,34
M24 Chaffee5153,9835312045,00%286,40
UDES 14 Alt 581130,4367811946,22%1293,18
Object 70491578,5069711152,25%1199,15
AMX 30 B101254,1863011144,14%868,14
Bat.-Châtillon 155 5810996,1361510945,87%698,81
BZ-75101767,6383410856,48%1228,03
LHMTV8534,2853410548,57%766,74
Škoda T 256395,4237810238,24%498,67
CS-5991374,8471310250,98%1223,20
E 5091152,4164910248,04%926,16
T26E5 Patriot 81063,4978110251,96%1234,00
Panhard AML Lynx 6x68483,6050410136,63%581,88
VK 45.02 (P) Ausf. A81025,656409744,33%1017,80
Tiger I7631,815769551,58%743,75
T-832 81255,428229555,79%1250,87
T-284193,281829448,94%427,57
WZ-113G FT101912,577039442,55%1134,51
Krupp-Steyr Waffenträger 71111,786659453,19%1497,79
Grille5310,623319343,01%494,68
T216203,733989341,94%298,59
AT 158708,795189235,87%449,79
T57 Heavy101607,457349251,09%1126,81
Object 430U101473,366819247,83%1034,65
VK 45.02 (P) Ausf. B91359,137279050,00%1260,20
M40/M438877,065808844,32%835,01
CS-538886,806128648,84%1050,64
PTZ-78112349,678168451,19%1337,37
O-Ni7572,755248349,40%614,72
T1 Cunningham174,892028245,12%245,01
WZ-111 model 1-491457,166978146,91%1227,05
Conqueror91449,237268150,62%1357,95
AT 25222,402958145,68%305,64
ST-II101599,047778153,09%1257,58
Škoda T 245293,702438045,00%602,63
Leopard Prototyp A91013,685397932,91%616,78
Ares 90101802,018147958,23%1372,05
Caernarvon81110,447277750,65%1259,17
M5 Stuart454,921787741,56%16,72
StuG IV 5303,782457745,45%594,56
Škoda T 5091042,415937638,16%714,73
T2971010,837487659,21%1331,88
Sturmpanzer II4123,961497632,89%134,70
KPz 3 Projekt 07 HK 91479,336247638,16%1116,26
Kunze Panzer 91180,726787648,68%959,48
Hotchkiss EBR7494,325387548,00%932,39
TVP VTU Koncept8487,974727439,19%356,71
AMX 50 Foch91622,647917358,90%1417,24
Matilda4139,131747042,86%139,96
GSOR 3301 AVR FS9538,555236942,03%540,39
M75130,382406841,18%219,51
Pz.Kpfw. II Luchs449,491616839,71%4,00
ISU-1528916,295606845,59%765,31
121B 101471,286746743,28%986,63
Churchill I5279,512676544,62%365,02
T92 HMC101235,665786543,08%889,83
Šotek 81421,407066541,54%1211,41
O-I6541,335136450,00%818,84
Panhard EBR 909894,276986453,13%1347,59
Object 43091393,487356344,44%1174,26
Object 452K 101902,067496346,03%1378,31
GSR 3301 Setter7520,695446150,82%1031,41
KV-137289,184706051,67%302,01
STA-18930,176685949,15%1068,92
AMX 404109,021465945,76%189,83
TNH T Vz. 5191656,148435955,93%1466,19
50TP Tyszkiewicza91178,757275950,85%966,65
TNH 105/10008889,786975853,45%953,35
M66524,894365740,35%606,88
Ho-Ri 3101702,795935740,35%892,09
M46 Patton9954,706125742,11%653,46
Type 6191452,147555646,43%1298,66
SU-100Y 6795,256225362,26%1457,44
Marder 38T4309,872155236,54%615,72
T9591992,249895170,59%1878,48
Tiger (P)71029,696455145,10%1317,65
AMX AC mle. 4881170,806295145,10%1141,43
Charioteer8832,555495145,10%710,72
IS-2 shielded 7810,985575143,14%832,52
M53/M559910,305975046,00%708,95
Comet7888,927314959,18%1555,70
Pz.Sfl. IVc5267,982854946,94%407,52
53TP Markowskiego8982,526334843,75%941,50
Marder II3178,771554841,67%333,06
Alecto4195,541834843,75%321,65
Leopard 120 Verbessert111747,757794852,08%1233,89
Pz.Kpfw. I Ausf. C377,891764647,83%193,28
Durchbruchswagen 24140,801984643,48%171,54
IS-2-II8837,835274634,78%685,93
M127888,476264542,22%1032,88
SU-1018831,566514557,78%832,00
Spähpanzer SP I C7463,625714555,56%859,51
Leo7715,055504450,00%975,63
Panhard AMD 178B6336,024854456,82%967,34
FV230 Canopener101385,777364450,00%806,97
BT-7 artillery 3102,752414452,27%243,19
Cromwell6485,565464358,14%969,01
Black Prince7862,576464247,62%1076,11
UDES 038522,953854228,57%244,52
O-I Experimental5533,024284252,38%939,73
Gorilla111584,155954129,27%675,16
T-345249,903554052,50%510,32
Emil II91516,758174052,50%1183,64
Controcarro 3 Minotauro101648,106784040,00%928,92
Object 777 Version II 91463,857514042,50%1146,12
Progetto CC55 mod. 5481049,037183951,28%1073,68
Object 261101208,055143928,21%774,99
AT 86214,743253941,03%93,50
Ares 8591453,778343958,97%1369,87
Kranvagn101703,058123850,00%1318,43
KV-37960,007463863,16%1438,35
SU-1527630,354933751,35%715,14
Progetto C50 mod. 6691405,437843748,65%1262,00
Panther7548,085963650,00%695,11
CS-63101377,946863650,00%958,38
M8A14222,642083652,78%452,86
Ikv 90 Typ B7893,435973554,29%1219,51
Lorraine 155 mle. 518900,696573554,29%992,64
StuG III Ausf. B4121,092243548,57%106,26
Stridsyxa 81644,469073560,00%1728,22
CS-447912,747183467,65%1411,50
Churchill VII6745,476123450,00%1394,34
Valentine AT4200,651833447,06%413,21
Panther II8674,445333441,18%593,10
Lorraine 50 t 91181,886863438,24%861,32
T-50-2 6301,823743336,36%499,42
M3 Stuart396,311393243,75%158,94
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4142,881393240,63%113,76
Strv 103-091259,316353250,00%1039,85
Strv 746589,005143151,61%1100,94
T-463156,061603148,39%515,10
AT 77384,943863141,94%214,34
Object 70591594,457283138,71%1463,04
Object 283 91321,177663043,33%1185,11
Crusader6193,033532944,83%346,80
Controcarro 1 Mk. 291236,037822955,17%964,43
T2881383,867452951,72%1353,85
VK 20.01 (D)4105,931542944,83%90,83
Rheinmetall Skorpion G 81155,526232944,83%1076,79
Tortoise91775,909802968,97%1692,10
Vickers Medium Mk. III3111,211452850,00%258,34
Type 5 Ke-Ho4204,113212853,57%563,35
Pz.Kpfw. III Ausf. J466,931312748,15%74,23
Type 97 Te-Ke 286,541782646,15%239,95
T1 Heavy5521,854332642,31%981,22
Vz. 44-17733,545702646,15%726,47
Pz.Kpfw. III Ausf. E3213,311932642,31%520,01
SDP 58 Kilana8894,776572653,85%822,91
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 8996,657102653,85%1108,75
HWK 30 8423,854922634,62%449,66
Ashigaru 101741,847492560,00%1212,39
Strv 103B101485,676202445,83%920,17
Maus102052,139062454,17%1607,25
Pz.Kpfw. II Ausf. G3102,211332429,17%146,71
FV4004 Conway91570,836542450,00%1370,42
T-62A101463,336282433,33%919,37
FV4005 Stage II10657,304672334,78%179,04
Rheinmetall Panzerwagen10573,395692347,83%409,26
KR-1111573,228682356,52%976,81
Object 26391346,956752250,00%1039,83
Kpz. 3 GST Turm 81632,368012245,45%1688,78
Hirschkäfer111397,956952250,00%727,28
T-22 medium 101160,646892250,00%724,83
SDP 60 Gonkiewicza91045,146502147,62%718,81
Vz. 68 Squall 8563,815872147,62%804,84
WZ-111 Alpine Tiger 8640,297252161,90%695,78
Strv m/425470,704542055,00%1209,44
Type 71101282,357022045,00%719,85
BZ-58-2 91372,207722055,00%1141,15
T499807,355322030,00%814,78
TS-60 91180,256042035,00%770,76
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8630,254712025,00%541,78
AMX 50 1008794,475221936,84%583,24
Ikv 65 Alt II6625,264631947,37%942,59
VK 30.01 (P)6707,326071963,16%1405,47
Bat.-Châtillon 155 5591120,747111952,63%1082,90
AMX M4 mle. 54101714,538521957,89%1308,98
40TP Habicha6770,335711850,00%1434,72
SU-1006837,395691855,56%1551,65
Ho-Ri 281049,116521850,00%1124,60
Ho-Ri 191632,616421838,89%1106,92
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5388,564051855,56%975,69
ERAC 105 Proto 9595,675731844,44%620,27
VK 75.01 (K) 8883,225511833,33%647,77
T92 8739,447171861,11%1392,08
StuG III Ausf. G5115,532301741,18%26,26
Jagdpanzer IV6705,185011735,29%1131,21
Emil I8867,945471735,29%645,13
Sexton II3117,472251747,06%313,21
113101575,887541752,94%1116,55
212A9784,295881741,18%491,98
T25 AT71202,067451764,71%1958,17
M4 Improved 5258,243301741,18%428,26
M-VI-Y9963,247291752,94%751,48
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6719,655701752,94%1287,38
43 M. Toldi III 371,411551741,18%113,68
Pz.Kpfw. II2101,941411637,50%179,50
25TP KSUST II5239,503861650,00%418,39
Sturmpanzer I Bison387,441361668,75%301,19
B.U.G.I.6762,755651650,00%1348,73
Object 274a 8953,065811625,00%878,07
Carro d'assalto P.8871166,739311580,00%1814,48
M26 Pershing8784,275941546,67%727,48
T3 HMC288,131281546,67%202,77
Universal Carrier 2-pdr265,07901553,33%116,27
Crusader 5.5-in. SP7435,874731540,00%359,77
AT-FV230 Breaker111934,738221553,33%1104,14
ST vz. 394158,292321442,86%258,96
Jagdpanther7759,364511450,00%863,83
T56 GMC3134,641641435,71%210,43
AMX AC mle. 467992,296941450,00%1535,84
FV38059750,294571421,43%430,11
VK 30.02 (M)6568,576051457,14%1088,79
T71 CMCD7233,644061442,86%261,55
Windhund 81198,368101478,57%1289,63
Lago4271,003951369,23%952,39
45TP Habicha7751,925781353,85%929,66
1108636,084791330,77%447,37
M3 Lee4246,772911338,46%690,78
AMX 13 F3 AM6457,544141338,46%412,33
SU-100M171275,697241353,85%2068,55
Type 98 Ke-Ni343,331221241,67%13,73
Panzerjäger I2124,921091241,67%254,72
Lorraine 155 mle. 507656,755781266,67%826,06
Birch Gun4135,582151250,00%325,25
M41 Walker Bulldog8449,256341258,33%778,88
Valentine II 4112,423101266,67%354,48
LTP 352,921161233,33%0,48
Leichttraktor149,641101145,45%43,03
Type 586925,188081163,64%2170,79
AMX 383117,001791145,45%177,09
Covenanter5160,003311145,45%337,30
Type 5781122,457091145,45%1017,01
Pz.Kpfw. I277,551371154,55%226,32
FV229 Contender91055,648081163,64%886,68
Chimera 81254,917971163,64%1221,67
Rinoceronte101506,007141040,00%977,59
Ikv 1035196,102061050,00%282,88
Type 95 Heavy4106,601981050,00%171,65
SZDV Vz. 50 81394,607071060,00%1259,38
BZ-79111471,108621060,00%883,87
KV-48461,505331040,00%260,42
Strv S1 81479,906591050,00%1463,64
FV1066 Senlac 8484,505851050,00%730,35
WZ-111 model 6 81280,308731060,00%1385,49
T-54 first prototype 8521,004171020,00%338,42
Renault FT124,5696944,44%36,96
VK 16.02 Leopard527,22154933,33%0,00
NC 70 Błyskawica101081,67646955,56%662,60
T-505103,22254944,44%114,31
AMX 13 10510656,33462922,22%395,45
XM551 Sheridan10120,44524944,44%102,54
Patton the Tank 9903,11592933,33%599,26
L-60 255,00234944,44%77,12
Toro 9864,89576933,33%428,13
Rambo 91609,22790933,33%1530,95
Vickers Medium Mk. I190,75132850,00%325,55
B14159,63280850,00%279,67
Type 5 Chi-Ri7763,88546837,50%919,72
Hotchkiss H35243,75106837,50%1,28
T-26259,88124875,00%294,12
AMX 50 B101118,38437812,50%486,24
Type 6891479,50747850,00%1042,29
Type 4 Ju-To7920,88823875,00%1123,24
Conqueror Gun Carriage101214,00514825,00%798,03
Taschenratte111046,50660825,00%268,61
Char Futur 4 91185,13789862,50%1105,53
TT-130M 9895,75758862,50%840,97
Vickers Medium Mk. II2103,57136771,43%519,72
M2 Light285,00128742,86%111,03
FV227 Conceiver8977,43530728,57%812,94
M24E2 Super Chaffee 6519,14447742,86%1273,35
Cobra 9969,86436714,29%538,81
Strv m/40L3219,83295650,00%659,48
SDP 57 Gowika71598,83803650,00%2530,76
VK 28.016115,17232633,33%24,42
T376107,67242616,67%3,10
MKA 2174,33299650,00%493,82
Stone Sentinel 81152,00726650,00%968,69
Rheinmetall Skorpion 81868,671052683,33%2484,62
M4A1 Revalorisé 8697,50398616,67%479,40
WZ-120-1G FT 8938,50424616,67%707,81
D23137,80315560,00%472,25
Progetto M40 mod. 65101471,00619540,00%863,98
Challenger7597,80453540,00%486,34
M446722,20543560,00%1167,48
GSOR 1006 Scheme 79721,40492520,00%297,54
K-91-PT 91897,00739540,00%1649,16
MTLS-1G14 3108,20235560,00%339,17
Pz.Kpfw. II Ausf. D 238,80192520,00%1,27
Udarniy 81235,8046150,00%924,54
Type 95 Ha-Go236,00145475,00%261,00
IS-271244,00829450,00%1923,47
AMX 50 12091591,50589425,00%1075,34
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6374,75426450,00%676,53
AltProto AMX 30 81510,25798450,00%1778,68
Strv fm/21158,00112333,33%47,88
Type 3 Chi-Nu564,67194333,33%0,00
D12128,0013030,00%332,81
Sav m/43488,33311333,33%2,95
MS-1168,0092333,33%99,38
T-29 353,67119333,33%1,42
Light Mk. VIC 285,67172366,67%449,83
A46 6236,00380366,67%635,29
Miel 81047,67616333,33%907,05
M10 RBFM 5310,33296333,33%323,51
Renault Otsu131,50179250,00%74,72
Renault NC-3110,0036250,00%85,14
Pvlvv fm/42215,00238250,00%142,02
Vz. 71 Tesák10422,0028420,00%138,53
Concept No. 5101055,50514250,00%559,24
GSOR the TANK 91091,5031420,00%739,38
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5168,504652100,00%350,53
XM69 Hacker11614,00763250,00%238,51
EMIL 1951 854,50504250,00%133,54
Ikv 723391,006591100,00%1357,55
Type 91 Heavy3215,003511100,00%777,32
Black Prince II 7865,009651100,00%1032,53
SU-2-122 5203,0031510,00%144,66
T-116 3474,0042210,00%2630,83
Pz.Sfl. IC 4213,005041100,00%597,93
T-45 2139,002881100,00%644,38
M3 Light 30,001461100,00%261,00
T7 Combat Car 255,001551100,00%261,00
AMX ELC 901 6504,005341100,00%1219,28
Excalibur 6155,003681100,00%261,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 27.12.2024
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 13.02.2022
Opuścił klan: 26.12.2024
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 13.02.2022
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 01.06.2014
Opuścił klan: 13.10.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 26.01.2022
Opuścił klan: 12.02.2022