Zuster0507

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 20.04.2024

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew15464000
Ø Poziom6,550,000,000,00
Zwycięstwa776350,20%00,00%00,00%00,00%
Porażki749048,44%00,00%00,00%00,00%
Remisy2111,36%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy438528,36%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi110340,7100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy120240,7800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia826,490,000,000,00
Punkty zajęcia bazy131560,8500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy92580,6000,0000,0000,00
Doświadczenie495,080,000,000,00
WN7971,910,000,000,00
WN81198,740,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew15464
Ø Poziom6,55
Zwycięstwa776350,20%
Porażki749048,44%
Remisy2111,36%
Przetrwane bitwy438528,36%
Zniszczone czołgi110340,71
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy120240,78
Zadane uszkodzenia826,49
Punkty zajęcia bazy131560,85
Punkty obrony bazy92580,60
Doświadczenie495,08
WN7971,91
WN81198,74
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew24000
Zwycięstwa625,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1875,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy520,83%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi80,3300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,420,000,000,00
Wykryte pojazdy70,2900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.038,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy682,8300,0000,0000,00
Doświadczenie394,130,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew24
Zwycięstwa625,00%
Porażki1875,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy520,83%
Zniszczone czołgi80,33
Zniszczonych/zgonów0,42
Wykryte pojazdy70,29
Zadane uszkodzenia2.038,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy682,83
Doświadczenie394,13
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew55000
Zwycięstwa1120,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki4072,73%00,00%00,00%00,00%
Remisy47,27%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1221,82%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi200,3600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,470,000,000,00
Wykryte pojazdy100,1800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.037,420,000,000,00
Punkty zajęcia bazy70,1300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy731,3300,0000,0000,00
Doświadczenie321,980,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew55
Zwycięstwa1120,00%
Porażki4072,73%
Remisy47,27%
Przetrwane bitwy1221,82%
Zniszczone czołgi200,36
Zniszczonych/zgonów0,47
Wykryte pojazdy100,18
Zadane uszkodzenia1.037,42
Punkty zajęcia bazy70,13
Punkty obrony bazy731,33
Doświadczenie321,98
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew20000
Zwycięstwa525,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1575,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy420,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi150,7500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,940,000,000,00
Wykryte pojazdy80,4000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia686,800,000,000,00
Punkty zajęcia bazy793,9500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie249,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew20
Zwycięstwa525,00%
Porażki1575,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy420,00%
Zniszczone czołgi150,75
Zniszczonych/zgonów0,94
Wykryte pojazdy80,40
Zadane uszkodzenia686,80
Punkty zajęcia bazy793,95
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie249,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew152000
Zwycięstwa4529,61%00,00%00,00%00,00%
Porażki10367,76%00,00%00,00%00,00%
Remisy42,63%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3422,37%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi510,3400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,430,000,000,00
Wykryte pojazdy1100,7200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia607,430,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3182,0900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy930,6100,0000,0000,00
Doświadczenie338,510,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew152
Zwycięstwa4529,61%
Porażki10367,76%
Remisy42,63%
Przetrwane bitwy3422,37%
Zniszczone czołgi510,34
Zniszczonych/zgonów0,43
Wykryte pojazdy1100,72
Zadane uszkodzenia607,43
Punkty zajęcia bazy3182,09
Punkty obrony bazy930,61
Doświadczenie338,51
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew167000
Zwycięstwa7846,71%00,00%00,00%00,00%
Porażki8450,30%00,00%00,00%00,00%
Remisy52,99%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4728,14%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi730,4400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,610,000,000,00
Wykryte pojazdy1570,9400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia793,870,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6353,8000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3592,1500,0000,0000,00
Doświadczenie495,710,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew167
Zwycięstwa7846,71%
Porażki8450,30%
Remisy52,99%
Przetrwane bitwy4728,14%
Zniszczone czołgi730,44
Zniszczonych/zgonów0,61
Wykryte pojazdy1570,94
Zadane uszkodzenia793,87
Punkty zajęcia bazy6353,80
Punkty obrony bazy3592,15
Doświadczenie495,71
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew7000
Zwycięstwa114,29%00,00%00,00%00,00%
Porażki571,43%00,00%00,00%00,00%
Remisy114,29%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy228,57%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi50,7100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy20,2900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.656,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie414,710,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew7
Zwycięstwa114,29%
Porażki571,43%
Remisy114,29%
Przetrwane bitwy228,57%
Zniszczone czołgi50,71
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy20,29
Zadane uszkodzenia1.656,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie414,71
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki3100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy133,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy31,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia183,330,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie22,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3
Zwycięstwa00,00%
Porażki3100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy133,33%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy31,00
Zadane uszkodzenia183,33
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie22,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (219)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
105 leFH18B2 5574,0442151453,50%1161,31
M1271036,7646438552,47%1421,47
M53/M5591322,8352736044,44%1264,56
Tiger II8960,1057835843,30%969,38
T-34-856422,7337133056,06%738,89
AMX 13 F3 AM6850,9447532955,32%1378,89
Lorraine 155 mle. 518991,8355832749,85%1037,23
M415664,5530031948,59%1103,63
Lorraine 155 mle. 507738,4146531841,19%827,51
Tiger I7800,3753130854,22%987,56
AMX 13 757642,1655929251,37%1359,83
M40/M4381228,3760828549,12%1321,66
ISU-15281128,9557628145,20%1087,65
Progetto M35 mod. 46 81524,7477227554,18%1878,10
KV-856422,4441027247,79%549,71
E 7591452,3166126547,17%1272,34
Bat.-Châtillon 155 559967,0656625346,64%807,26
E 25 7799,0450523142,42%948,69
T28 Prototype81102,6359622149,77%1135,35
AMX 12 t6539,5250721552,09%1441,21
M7 Priest3375,4220020646,60%1093,80
VK 36.01 (H)6386,8531820551,22%515,60
KV-15252,3324419848,48%329,80
Dicker Max 6596,4844119449,48%987,60
IS-38923,0654718740,11%856,40
T25/27851,9752918455,43%1276,21
SU-1527710,5543617949,72%895,16
M18 Hellcat6468,3537317648,86%685,06
IS7861,7753217245,35%1160,42
SU-1006469,3834415457,14%734,12
AMX 13 105 AM mle. 505534,0826314849,32%1193,55
AMX ELC bis5271,5138414854,05%864,05
T92 HMC101382,7853514648,63%1136,45
VK 16.02 Leopard5157,7832314349,65%345,23
SU-855320,4821414049,29%560,43
T-437767,2255813749,64%1206,37
T-4481185,6164513546,67%1513,38
T297909,4164313357,89%1174,69
Bat.-Châtillon 12 t8800,2873912054,17%1552,31
Bat.-Châtillon Bourrasque 81709,3288611952,94%2025,76
ARL V396499,4435711850,85%882,13
IS-7102028,7776411653,45%1630,98
Pz.Kpfw. III/IV5216,0120211445,61%378,39
AMX AC mle. 4881277,2559511460,53%1443,30
T-50-2 6651,3756511454,39%1910,11
Char Futur 4 92022,0879010748,60%1759,90
Type T-345356,0038110653,77%920,80
AMX AC mle. 467845,9450710350,49%1085,27
M4A3E2 Sherman Jumbo6431,3743710237,25%639,78
Churchill VII6801,0356810152,48%1544,73
Marder 38T4375,4637510151,49%978,61
Object 25791531,126399846,94%1377,89
Object 70492133,547469753,61%1822,68
T-345158,912029446,81%217,32
Churchill I5532,434319251,09%1095,32
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5484,644319256,52%1335,25
T-284181,511989152,75%452,49
AMX 13 57 GF 7730,707069161,54%1577,18
SU-85B4250,611968851,14%541,56
T-1091473,946438748,28%1357,76
BT-7473,331178645,35%61,56
M374234,081597949,37%752,42
T2071115,556867858,97%1853,16
S35 CA5418,243347861,54%889,71
Grille 15101840,286077839,74%1111,76
A-20558,761647549,33%102,69
T25 Pilot Number 1 81157,356227546,67%1398,94
T78 61249,257787556,00%2293,85
VK 30.02 (M)61066,477057452,70%2366,79
DZT-159 91752,117777342,47%1593,16
Pz.Sfl. IVc5446,944437256,94%1134,47
T675166,412207041,43%115,58
Nashorn6860,735717047,14%1567,51
Caernarvon81445,768166857,35%1850,11
M4A1 Sherman5326,853306553,85%800,53
M46 Patton KR 81112,896816360,32%1447,36
T26E5 Patriot 81503,278086353,97%2002,59
Pz.Kpfw. III Ausf. J484,101646139,34%3,45
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6584,154726144,26%1368,28
Super Hellcat 71217,825846154,10%1906,07
Somua SAu 404165,981746041,67%217,70
E 100101938,197335938,98%1263,82
Pz.Kpfw. II2103,021475850,00%286,57
Chieftain/T95 81088,687075750,88%1407,78
M26 Pershing81508,668715658,93%2156,83
Black Prince71263,686195352,83%1750,59
T-5492160,369385350,94%2358,29
SU-76M4183,041675046,00%350,58
M4A3E8 Fury 6746,585265046,00%1445,54
AMX 40468,291684953,06%132,24
M3 Lee4121,391944944,90%215,76
ELC EVEN 90 8645,616484636,96%1111,48
Ares 7581308,767754546,67%1525,55
T-463125,181424443,18%319,31
T26E4 SuperPershing 81160,706474447,73%1468,36
Centurion Mk. I81200,537334346,51%1586,16
M10 RBFM 5498,334384348,84%848,68
Pz.Kpfw. III Ausf. E3137,691624245,24%252,11
Jagdpanzer IV61081,845823748,65%2083,27
T1 HMC2159,301273740,54%785,10
Rheinmetall Skorpion 81425,517603754,05%1457,35
Birch Gun4306,783613655,56%1273,45
Lorraine 39L AM3390,292553461,76%1650,76
SU-130PM 81991,098793342,42%2289,27
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4416,975403262,50%1962,76
Bat.-Châtillon 155 58101294,816683262,50%1214,33
StuG III Ausf. B4645,313813259,38%1983,85
Object 252U 81753,508293240,63%2094,16
T-262102,681193148,39%337,78
AT-12111,231163145,16%233,15
Waffenträger auf Pz. IV91802,707973056,67%1534,02
LT-432 8865,277013050,00%1529,93
M5A1 Stuart4209,283232944,83%521,27
Type 3 Chi-Nu5491,864782857,14%1360,36
Type 95 Ji-Ro6811,575752857,14%1412,04
Pz.Kpfw. II Luchs487,222332748,15%120,45
HWK 30 8843,527912755,56%1564,64
Hummel6718,086102665,38%1097,13
T1 Cunningham1131,502462646,15%736,28
Type 97 Chi-Ha3214,652712638,46%559,20
AMX 383110,121622642,31%145,17
Panther71366,049042564,00%2525,84
SU-100M171073,006802548,00%1364,99
M24E2 Super Chaffee 6555,363842524,00%1424,49
Patton the Tank 91505,926992462,50%1657,84
Tortoise92151,969592458,33%2065,75
Type 1 Chi-He4227,003932373,91%769,13
M2 Medium Tank391,911552352,17%187,90
Tiger-Maus 92187,239632259,09%2161,61
Renault FT 75 BS2135,951002138,10%590,60
53TP Markowskiego81800,298032133,33%2119,63
Type 2597 Chi-Ha3131,481642161,90%411,31
Comet71122,195972128,57%1725,29
Panzer 58 Mutz 81134,716262138,10%1285,69
Fantôme 91606,147822152,38%1484,24
StuG III Ausf. G5946,103922050,00%2526,48
Pz.Kpfw. I Ausf. C3106,153292065,00%480,50
FV224 Chopper71450,058622045,00%1742,40
45TP Habicha71347,958531957,89%1919,88
Type 586945,376841942,11%1942,72
T1 Heavy51144,445381850,00%2644,58
Bishop5433,284001855,56%873,66
AMX M4 mle. 49 81313,507781850,00%1608,06
Cruiser Mk. II2105,291901758,82%384,71
GSOR the TANK 91464,006831752,94%1304,22
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5426,594371758,82%1054,34
Panther mit 8,8 cm L/71 81161,597911764,71%1559,59
AE Phase I 92340,1210841770,59%2757,19
Sexton II3133,382301656,25%493,31
Pz.Kpfw. T 25 5431,135671668,75%1185,75
MS-1179,001231546,67%227,79
Pawlack Tank6888,336861560,00%1544,98
WZ-111 model 6 81743,138561540,00%1955,36
Conqueror91292,437881450,00%1023,64
O-I6848,576921478,57%1395,04
Renault UE 573134,932071471,43%451,99
40TP Habicha6925,925871346,15%1762,38
Valentine3231,853141353,85%853,85
Chi-To SP71557,859131361,54%2084,85
Gabler’s Destroyer 5400,854261330,77%921,17
Kunze Panzer 91562,088391353,85%1516,09
Churchill Crocodile 61086,628241369,23%1880,07
Windhund 81338,927511250,00%1243,84
M661561,649671154,55%2786,87
Leichttraktor171,271091145,45%126,96
Grille5904,456291154,55%2712,07
Sturer Emil7862,645171136,36%1019,31
Char de transition 61206,457131145,45%2214,55
Cromwell6771,005791050,00%1432,91
E 65 Zwilling 81918,5010211060,00%1876,41
T-34-85M 61460,8010081070,00%2895,92
ISU-122S 71235,606541060,00%1936,60
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5308,203771050,00%691,11
Char Mle. 75 9971,22881977,78%1268,26
ARL 4461183,00807875,00%3131,34
Type 59 81173,14783757,14%1439,48
BT-22119,43158757,14%473,95
Hotchkiss H352165,43196757,14%753,81
Pz.Kpfw. 38 (t)3302,71394771,43%1260,32
Cruiser Mk. I1116,86147742,86%408,20
KV-1SA 5553,86615771,43%1148,51
Light Mk. VIC 2140,14326771,43%796,88
Pz.Kpfw. 35 (t)2122,83452683,33%688,95
Vickers Mk. E Type B264,33151666,67%240,45
G.W. Panther71051,33696650,00%1062,23
KV-261103,67909683,33%2598,79
T2 Light Tank 259,50198650,00%98,85
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3243,50308650,00%515,09
Strv fm/21166,40177540,00%97,75
T56 GMC394,60158520,00%58,73
Renault FT AC2205,60237540,00%708,94
Chi-Ni2145,50273450,00%583,97
Churchill III 5786,001078475,00%1677,72
Renault FT166,001513100,00%378,08
ST vz. 394272,00310333,33%684,99
Pvlvv fm/4228,3393333,33%0,00
FV217 Badger101667,67821366,67%1084,30
Pz.Sfl. IC 4594,006923100,00%1841,66
T7 Combat Car 259,332613100,00%279,77
M56 Scorpion 72150,671120366,67%3395,73
BT-7 artillery 374,33205366,67%261,00
43 M. Toldi III 386,33261366,67%382,08
Vickers Medium Mk. I133,504020,00%3,10
Kolohousenka1111,50144250,00%440,54
T3 HMC20,00178250,00%82,06
Type 3 Ho-Ni III5660,006432100,00%1576,74
AT 1581554,50890250,00%1624,43
T-45 2121,50190250,00%417,82
Renault Otsu1213,003481100,00%1101,36
Type 97 Te-Ke 288,0016410,00%184,11
T2 Medium Tank2208,006201100,00%1269,21
Vz. 60S Dravec 101269,0031710,00%443,65
M8A14200,003841100,00%499,43
AMR 35 278,001331100,00%341,68
T-116 3221,0020110,00%617,81
AC 1 Sentinel 4563,0047610,00%2249,71
T1E6 20,00010,00%0,00
LTP 3140,0013310,00%371,04
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2336,007951100,00%1882,91

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 20.04.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 20.04.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 20.09.2014
Opuścił klan: 05.08.2015
Stopień: Podoficer
Dołączył: 01.11.2015
Opuścił klan: 06.01.2022
Stopień: Podoficer
Dołączył: 07.11.2013
Opuścił klan: 05.08.2015