Zacor98

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy6551000
Ø Poziom8,450,000,000,00
Zwycięstwa376157,41%00,00%00,00%00,00%
Porażki275242,01%00,00%00,00%00,00%
Remisy380,58%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy178127,19%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi84381,2900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,770,000,000,00
Wykryte pojazdy105851,6200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.121,350,000,000,00
Punkty zajęcia bazy15270,2300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy54280,8300,0000,0000,00
Doświadczenie816,990,000,000,00
WN71773,360,000,000,00
WN82730,940,000,000,00
Ogółem
Bitwy6551
Ø Poziom8,45
Zwycięstwa376157,41%
Porażki275242,01%
Remisy380,58%
Przetrwane bitwy178127,19%
Zniszczone czołgi84381,29
Zniszczonych/zgonów1,77
Wykryte pojazdy105851,62
Zadane uszkodzenia2.121,35
Punkty zajęcia bazy15270,23
Punkty obrony bazy54280,83
Doświadczenie816,99
WN71773,36
WN82730,94
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy35000
Zwycięstwa2057,14%00,00%00,00%00,00%
Porażki1337,14%00,00%00,00%00,00%
Remisy25,71%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1234,29%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi290,8300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,260,000,000,00
Wykryte pojazdy330,9400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.628,060,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie850,490,000,000,00
Ogółem
Bitwy35
Zwycięstwa2057,14%
Porażki1337,14%
Remisy25,71%
Przetrwane bitwy1234,29%
Zniszczone czołgi290,83
Zniszczonych/zgonów1,26
Wykryte pojazdy330,94
Zadane uszkodzenia1.628,06
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie850,49
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy85000
Zwycięstwa5767,06%00,00%00,00%00,00%
Porażki2832,94%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4047,06%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi530,6200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,180,000,000,00
Wykryte pojazdy540,6400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.102,190,000,000,00
Punkty zajęcia bazy210,2500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2773,2600,0000,0000,00
Doświadczenie697,520,000,000,00
Ogółem
Bitwy85
Zwycięstwa5767,06%
Porażki2832,94%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy4047,06%
Zniszczone czołgi530,62
Zniszczonych/zgonów1,18
Wykryte pojazdy540,64
Zadane uszkodzenia1.102,19
Punkty zajęcia bazy210,25
Punkty obrony bazy2773,26
Doświadczenie697,52
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy62000
Zwycięstwa2641,94%00,00%00,00%00,00%
Porażki3658,06%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1320,97%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi240,3900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,490,000,000,00
Wykryte pojazdy510,8200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia640,260,000,000,00
Punkty zajęcia bazy140,2300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy60,1000,0000,0000,00
Doświadczenie343,230,000,000,00
Ogółem
Bitwy62
Zwycięstwa2641,94%
Porażki3658,06%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1320,97%
Zniszczone czołgi240,39
Zniszczonych/zgonów0,49
Wykryte pojazdy510,82
Zadane uszkodzenia640,26
Punkty zajęcia bazy140,23
Punkty obrony bazy60,10
Doświadczenie343,23
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1512000
Zwycięstwa103768,58%00,00%00,00%00,00%
Porażki47531,42%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy59039,02%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi12030,8000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,300,000,000,00
Wykryte pojazdy17081,1300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.271,700,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2960,2000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy58443,8700,0000,0000,00
Doświadczenie869,180,000,000,00
Ogółem
Bitwy1512
Zwycięstwa103768,58%
Porażki47531,42%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy59039,02%
Zniszczone czołgi12030,80
Zniszczonych/zgonów1,30
Wykryte pojazdy17081,13
Zadane uszkodzenia1.271,70
Punkty zajęcia bazy2960,20
Punkty obrony bazy58443,87
Doświadczenie869,18
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy736000
Zwycięstwa50668,75%00,00%00,00%00,00%
Porażki22830,98%00,00%00,00%00,00%
Remisy20,27%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy26335,73%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4270,5800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,900,000,000,00
Wykryte pojazdy6580,8900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia760,430,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5620,7600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5600,7600,0000,0000,00
Doświadczenie625,120,000,000,00
Ogółem
Bitwy736
Zwycięstwa50668,75%
Porażki22830,98%
Remisy20,27%
Przetrwane bitwy26335,73%
Zniszczone czołgi4270,58
Zniszczonych/zgonów0,90
Wykryte pojazdy6580,89
Zadane uszkodzenia760,43
Punkty zajęcia bazy5620,76
Punkty obrony bazy5600,76
Doświadczenie625,12
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy4000
Zwycięstwa125,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki375,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy250,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi30,7500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,500,000,000,00
Wykryte pojazdy112,7500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.981,750,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5914,7500,0000,0000,00
Doświadczenie336,500,000,000,00
Ogółem
Bitwy4
Zwycięstwa125,00%
Porażki375,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy250,00%
Zniszczone czołgi30,75
Zniszczonych/zgonów1,50
Wykryte pojazdy112,75
Zadane uszkodzenia1.981,75
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy5914,75
Doświadczenie336,50
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (83)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
Object 907 102969,3090368359,00%2727,25
T110E5103020,0292458459,59%3259,58
Bat.-Châtillon 25 t102704,6384045953,16%2833,09
E 50 Ausf. M102716,3871042155,82%2508,16
AMX 50 B102674,0165825050,40%2246,48
T-54 ltwt.91848,8977321560,93%3616,94
Rheinmetall Skorpion G 82279,9670421452,80%2889,61
Bat.-Châtillon 25 t AP92188,1282119755,84%2776,47
UDES 0382183,3785118162,98%2791,75
AMX 50 12092391,6286617258,14%2454,14
AMX 13 9091362,0278616757,49%2485,89
E 5092612,6093015960,38%3050,52
M10392369,5098714360,84%2863,69
AMX 50 10081926,2485113655,15%2615,22
Strv 103-092266,4058613650,00%2012,76
T 55A 92775,09112712466,13%3466,89
WZ-111 81833,7299112358,54%2809,32
AMX 65 t81579,3276111848,31%2123,75
Type 64 6744,6963410451,92%1889,16
T3281869,5198810158,42%2717,03
T26E4 SuperPershing 81809,6782210049,00%2673,37
T2971655,0398310062,00%2497,13
Ikv 90 Typ B71446,648179455,32%2475,42
T-345896,485698363,86%3585,43
AMX M4 mle. 5192302,068988357,83%2214,76
AMX 13 7571178,008998055,00%3035,61
Panther71642,6910157458,11%3542,29
IS71525,039946971,01%2534,16
Panther II81850,669326860,29%2949,98
AMX 12 t6911,478336457,81%3066,94
VK 30.02 (M)61239,818986254,84%3053,61
T-100 LT102293,458815858,62%3371,64
BDR G1 B5755,985555860,34%2097,09
ARL 4461157,795835660,71%2469,25
LTTB81393,7511525565,45%3803,01
Ikv 65 Alt II61246,306365453,70%2730,55
AMX M4 mle. 4571182,517904751,06%1739,27
Dicker Max 61517,596404461,36%3545,04
KV-8561109,657214360,47%2164,02
Type T-345665,004543852,63%2071,19
AMX ELC bis5716,727193658,33%3185,87
M661407,398533658,33%3216,85
Type 586829,246123360,61%1770,41
Ikv 1035599,235533056,67%1753,74
KV-1S5848,766822948,28%2068,57
T1 Heavy Tank5853,637902766,67%2379,55
VK 30.01 (H)5840,427452657,69%2372,30
T-505452,194192665,38%1814,00
Crusader5661,136412450,00%2156,34
FCM 50 t 81943,4311252190,48%2655,49
SU-130PM 82100,508482055,00%2117,39
AMX 404239,802342030,00%890,74
B14398,203772055,00%1464,69
KV-15723,416641764,71%1824,22
Bat.-Châtillon 12 t81053,315131662,50%2134,04
Strv m/425872,007571650,00%3448,47
Sav m/434264,584111250,00%765,57
M24 Chaffee5737,087291250,00%3065,63
14TP4389,833671283,33%1974,82
WZ-120-1G FT 82021,828781154,55%2619,69
T-463463,604121060,00%2703,44
T-45 2348,405771060,00%2766,77
T3761052,78793988,89%3879,38
T-28E with F-30 4694,50623837,50%2358,07
Ikv 723298,71407757,14%1080,22
M3 Stuart3212,00316633,33%781,29
SU-5461,20179580,00%261,00
Tetrarch 2357,80528580,00%2327,47
Pvlvv fm/422129,2513440,00%465,70
Renault R352163,67182333,33%699,87
AMX 383142,33335366,67%747,32
T25 Pilot Number 1 81072,00589333,33%1304,34
M2 Light Tank2291,676323100,00%1796,19
T-50-2 6794,50494250,00%2287,37
M5 Stuart4404,50510250,00%1532,60
SU-26369,502332100,00%261,00
IS-27971,008552100,00%1462,83
D23587,005691100,00%3684,98
FV4202 82230,0012021100,00%3940,89
IS-381506,0031610,00%1734,84
T26E5 81726,0012561100,00%2724,68
StuG IV 5908,008961100,00%2957,33
MT-2561382,008161100,00%5215,75

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 23.11.2017
Opuścił klan: 19.03.2019
Stopień: Rekruter
Dołączył: 17.10.2014
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 25.02.2017
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.02.2016
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 21.09.2015
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.11.2016
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.02.2017
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 11.06.2016
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.11.2017
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.08.2016
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.03.2017
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 11.08.2017
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.02.2017
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 13.03.2017
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 15.01.2016
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.07.2014
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 17.05.2016
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 04.05.2016
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 27.06.2015
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 18.08.2017
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 19.07.2016
Opuścił klan: 02.08.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 24.10.2015
Opuścił klan: 13.01.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 03.05.2015
Opuścił klan: 18.06.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.11.2014
Opuścił klan: 02.05.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.12.2013
Opuścił klan: 01.01.1970
Ciasteczka pomagają w dostarczaniu serwisu. Dowiedz się więcej  Zamknąć