YuGo_petrol

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 10.04.2022

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew19118000
Ø Poziom8,580,000,000,00
Zwycięstwa1086356,82%00,00%00,00%00,00%
Porażki800441,87%00,00%00,00%00,00%
Remisy2511,31%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy582730,48%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi237731,2400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,790,000,000,00
Wykryte pojazdy283521,4800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.921,660,000,000,00
Punkty zajęcia bazy83390,4400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy81500,4300,0000,0000,00
Doświadczenie904,590,000,000,00
WN71600,330,000,000,00
WN82388,470,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew19118
Ø Poziom8,58
Zwycięstwa1086356,82%
Porażki800441,87%
Remisy2511,31%
Przetrwane bitwy582730,48%
Zniszczone czołgi237731,24
Zniszczonych/zgonów1,79
Wykryte pojazdy283521,48
Zadane uszkodzenia1.921,66
Punkty zajęcia bazy83390,44
Punkty obrony bazy81500,43
Doświadczenie904,59
WN71600,33
WN82388,47
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew322000
Zwycięstwa19460,25%00,00%00,00%00,00%
Porażki12137,58%00,00%00,00%00,00%
Remisy72,17%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy12739,44%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2620,8100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,340,000,000,00
Wykryte pojazdy2020,6300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.858,990,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1210,3800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1620,5000,0000,0000,00
Doświadczenie885,150,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew322
Zwycięstwa19460,25%
Porażki12137,58%
Remisy72,17%
Przetrwane bitwy12739,44%
Zniszczone czołgi2620,81
Zniszczonych/zgonów1,34
Wykryte pojazdy2020,63
Zadane uszkodzenia1.858,99
Punkty zajęcia bazy1210,38
Punkty obrony bazy1620,50
Doświadczenie885,15
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew24000
Zwycięstwa1145,83%00,00%00,00%00,00%
Porażki1145,83%00,00%00,00%00,00%
Remisy28,33%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy625,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi160,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,890,000,000,00
Wykryte pojazdy150,6300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.256,790,000,000,00
Punkty zajęcia bazy261,0800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy251,0400,0000,0000,00
Doświadczenie737,380,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew24
Zwycięstwa1145,83%
Porażki1145,83%
Remisy28,33%
Przetrwane bitwy625,00%
Zniszczone czołgi160,67
Zniszczonych/zgonów0,89
Wykryte pojazdy150,63
Zadane uszkodzenia1.256,79
Punkty zajęcia bazy261,08
Punkty obrony bazy251,04
Doświadczenie737,38
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew847000
Zwycięstwa46454,78%00,00%00,00%00,00%
Porażki36342,86%00,00%00,00%00,00%
Remisy202,36%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy28433,53%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi6810,8000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,210,000,000,00
Wykryte pojazdy7460,8800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.495,110,000,000,00
Punkty zajęcia bazy8310,9800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy14631,7300,0000,0000,00
Doświadczenie758,020,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew847
Zwycięstwa46454,78%
Porażki36342,86%
Remisy202,36%
Przetrwane bitwy28433,53%
Zniszczone czołgi6810,80
Zniszczonych/zgonów1,21
Wykryte pojazdy7460,88
Zadane uszkodzenia1.495,11
Punkty zajęcia bazy8310,98
Punkty obrony bazy14631,73
Doświadczenie758,02
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew275000
Zwycięstwa13950,55%00,00%00,00%00,00%
Porażki13448,73%00,00%00,00%00,00%
Remisy20,73%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy8631,27%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2120,7700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,120,000,000,00
Wykryte pojazdy1820,6600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.863,960,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1270,4600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2490,9100,0000,0000,00
Doświadczenie772,780,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew275
Zwycięstwa13950,55%
Porażki13448,73%
Remisy20,73%
Przetrwane bitwy8631,27%
Zniszczone czołgi2120,77
Zniszczonych/zgonów1,12
Wykryte pojazdy1820,66
Zadane uszkodzenia1.863,96
Punkty zajęcia bazy1270,46
Punkty obrony bazy2490,91
Doświadczenie772,78
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (157)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Bat.-Châtillon Bourrasque 82108,271086199263,20%3148,62
Leopard Prototyp A92759,74101789657,92%3489,16
Char Futur 4 92395,30100886260,44%2788,47
Panhard EBR 75 (FL 10) 81344,9590682656,42%2769,50
T95/FV4201 Chieftain 102665,3093269955,51%2103,00
T3092528,6890450454,96%2688,81
Progetto M40 mod. 65102307,3379639849,75%2063,11
Kampfpanzer 50 t 92502,83109037664,36%2711,27
LT-432 81051,2079037054,59%2156,99
Progetto M35 mod. 46 81827,8198436458,24%2656,74
M53/M5591934,5384932956,23%2004,19
Object 274a 81879,99101432858,54%2833,47
121B 102250,9084531954,86%2099,05
T-44-100 81768,5099430758,96%2807,76
Object 430U102176,9782029855,37%2048,16
SU-130PM 81830,8585729558,64%2164,74
Lansen C 81736,87100027157,93%2679,22
Object 705A102090,5880926753,18%1773,80
Object 140102003,8778025946,72%1835,58
Bat.-Châtillon 25 t AP92041,5694125353,36%2630,92
Turtle Mk. I 81634,6794623559,15%1897,59
HWK 30 81217,1886523455,56%2702,79
E 5092443,8598522058,18%2892,84
Type 64 6611,7563021752,07%1819,66
Object 703 Version II 81602,0892821254,72%1962,24
M40/M4381646,7990020867,31%2130,38
Object 277102223,9581420149,75%1880,72
AMX 13 105101527,4977319556,41%1819,41
Panhard EBR 105101689,6979518852,66%2193,48
FV4005 Stage II102424,1874918554,05%1995,82
Bat.-Châtillon 12 t8948,2174817054,12%2000,91
WZ-120-1G FT 81570,9887217057,06%1903,75
STB-1102508,1187016053,75%2349,72
AMX 50 B102317,0387515760,51%2078,31
AMX 13 57 71026,9587015248,68%2322,46
TVP T 50/51102303,7684814757,14%2150,82
M46 Patton92365,20100213962,59%2774,97
T78 61193,7883413661,76%2283,06
Object 279 early 102646,1587213343,61%1850,39
Bat.-Châtillon 25 t101941,7177613250,76%1715,07
Somua SM 81798,2395812958,91%2162,87
T-100 LT101446,2874912748,03%1887,50
GSOR 1008 81937,1698612665,08%2606,83
Leopard 1102406,3078612251,64%2048,79
IS-3-II92259,2598711458,77%2657,40
T-34-3 81539,0291011361,06%2253,24
Škoda T 27 81561,7078911145,95%2189,89
Object 43092065,0094710459,62%2180,59
Object 260 102291,5181910348,54%1827,62
ISU-152K 81723,4789410266,67%2123,41
T-5491556,848049951,52%1710,33
Object 25791899,098729855,10%2042,71
Ares 8591690,548589552,63%1630,16
T-54 first prototype 81370,868879258,70%1958,22
E 75 TS 81572,537889141,76%1932,40
Vz. 55102742,698789054,44%2385,35
VK 75.01 (K) 81435,977989051,11%1611,24
Progetto C50 mod. 6692216,129448950,56%2512,04
AMX 50 12092124,378458747,13%2153,79
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81590,659758659,30%2549,58
P.44 Pantera81524,338498554,12%2516,41
Panhard EBR 9091347,749538263,41%2580,47
KV-371422,968427953,16%2086,68
T92 8660,626977954,43%1296,84
CS-5992493,269987861,54%3178,50
Caernarvon Action X 81459,298917853,85%1927,34
Ares 7581080,267497754,55%1199,63
CS-52 LIS 81763,868827754,55%2262,70
TNH T Vz. 5192329,7110087657,89%2554,01
T110E4102532,208577663,16%2253,45
Panther/M10 71158,078277454,05%2033,78
CS-63102646,138446955,07%2499,53
T42 81878,729906962,32%3350,12
Concept 1B 92493,749666845,59%2111,52
AMX 50 Foch (155) 102553,277656657,58%1973,46
M48A2 Räumpanzer 81279,218066653,03%1579,18
122 TM 81786,579106355,56%2370,89
Prototipo Standard B92079,188526152,46%2459,81
Bisonte C45 81628,909296160,66%1868,58
FV201 (A45) 71059,497985957,63%1705,25
P.43 bis6799,236165651,79%1698,12
SU-14-281448,847465651,79%1889,66
Lorraine 40 t 81559,757705650,00%1960,34
T-284466,714705164,71%1808,09
IS-M81164,907425052,00%1377,80
M4A1 FL 10 61118,509455066,00%2360,91
Pz.Kpfw. II Luchs4421,595904955,10%2039,16
IS-381607,408854856,25%2157,68
M10 RBFM 5887,837064852,08%2252,01
Rheinmetall Skorpion 81766,278314860,42%2000,97
Type 62 7754,157094656,52%1852,56
AMX 50 10081649,648414551,11%1911,93
ELC EVEN 90 8882,058174461,36%1816,70
IS-2-II81676,289414369,77%2396,29
53TP Markowskiego81654,269134261,90%2351,32
T28 Prototype81294,857094151,22%1501,90
T26E5 81334,228204148,78%1869,10
AMX 13 757811,456474042,50%1781,47
M54 Renegade 81612,658803756,76%1839,33
Valentine II 4434,925693652,78%1684,92
T-1091960,718443551,43%2228,38
Rinoceronte102288,189303369,70%1939,15
Kampfpanzer 07 RH 81904,5910313268,75%2910,47
Charioteer81900,169923170,97%2952,46
121102338,289042968,97%2123,67
T77 81663,188122846,43%1901,16
AMX 13 9091132,658372661,54%2251,34
IS-2 shielded 71604,469562661,54%2904,51
Object 780 101973,656612638,46%1161,23
IS7943,165812544,00%1140,00
T-34-85M 6881,166972560,00%1602,89
Type 586895,297362466,67%1974,12
T-4371095,577382347,83%1809,58
Kunze Panzer 92498,9510732161,90%3424,51
60TP Lewandowskiego102144,258492055,00%1773,13
FV230 Canopener101650,808622055,00%1206,25
Dicker Max 6656,605382055,00%1195,04
AMX 12 t6718,167551968,42%2747,46
KV-15704,166501952,63%1798,46
SU-122-44 71662,799101952,63%2813,74
T 55A 91889,539301963,16%2224,84
Hotchkiss EBR7960,447021844,44%2345,23
Ares 90101798,507011855,56%1364,00
AMX 67 Imbattable111741,247801752,94%1050,01
SU-100Y 61073,718071764,71%2377,00
T28 Concept 71056,186441735,29%1567,01
T-34-281525,8811151675,00%2694,20
IS-7101922,137831546,67%1526,39
Panhard AMD 178B6472,074591533,33%1280,26
Chimera 81477,478451553,33%1547,61
WZ-114 92090,408241546,67%2205,06
AM 39 Gendron-Somua 2193,004561485,71%858,67
50TP prototyp 81515,008891361,54%1858,57
Kanonenjagdpanzer 105 81814,628451361,54%2114,34
T-463293,254551275,00%1543,76
M446780,175661241,67%1073,07
STG 81711,178531250,00%2422,94
IS-6 81053,608351070,00%1323,04
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3391,806561070,00%1261,25
M4 Improved 5545,22504955,56%1222,29
AMX M4 mle. 5191788,11779944,44%1560,40
Škoda T 56 82798,331138955,56%3217,25
STA-2 81026,56561922,22%1058,74
TS-5 81742,22801955,56%1773,13
Object 261101535,71676742,86%1110,73
Krupp-Steyr Waffenträger 71671,71898771,43%3228,36
Fantôme 91748,14741742,86%1507,08
M56 Scorpion 71247,608975100,00%1990,80
M4A3E8 Thunderbolt VII 61264,401055580,00%3203,04
FCM 36 Pak 40 3873,00734425,00%2684,40
M48A5 Patton101594,25846450,00%1295,13
Bretagne Panther 6617,75623475,00%1000,58
25TP KSUST II5101,3313530,00%0,00
K-91-PT 93962,501077250,00%4956,52
Sherman VC Firefly 62455,501548250,00%8070,56
Object 283 91121,0039910,00%724,23
Sexton I 3327,0035710,00%936,26

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 10.04.2022
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 10.04.2022
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 28.06.2020
Opuścił klan: 13.10.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 26.01.2022
Opuścił klan: 07.03.2022
Stopień: Rekrut
Dołączył: 25.06.2020
Opuścił klan: 25.06.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.06.2020
Opuścił klan: 16.06.2020
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 30.10.2019
Opuścił klan: 30.03.2020