YouTalkToMe

clanlogo
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 19.05.2020

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew8067702221164
Ø Poziom8,160,009,819,55
Zwycięstwa4205752,13%00,00%12054,05%63654,64%
Porażki3762946,64%00,00%10045,05%51744,42%
Remisy9911,23%00,00%20,90%110,95%
Przetrwane bitwy2387529,59%00,00%8337,39%39333,76%
Zniszczone czołgi821031,0200,002431,0911601,00
Zniszczonych/zgonów1,450,001,751,50
Wykryte pojazdy947041,1700,003021,3615881,36
Zadane uszkodzenia1.491,110,002.218,292.021,29
Punkty zajęcia bazy609630,7600,001640,748000,69
Punkty obrony bazy346560,4300,0030,011840,16
Doświadczenie713,080,00931,72900,91
WN71296,330,001359,531317,30
WN81809,130,002068,842000,86
Ogółem
Ilość bitew80677
Ø Poziom8,16
Zwycięstwa4205752,13%
Porażki3762946,64%
Remisy9911,23%
Przetrwane bitwy2387529,59%
Zniszczone czołgi821031,02
Zniszczonych/zgonów1,45
Wykryte pojazdy947041,17
Zadane uszkodzenia1.491,11
Punkty zajęcia bazy609630,76
Punkty obrony bazy346560,43
Doświadczenie713,08
WN71296,33
WN81809,13
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew222
Ø Poziom9,81
Zwycięstwa12054,05%
Porażki10045,05%
Remisy20,90%
Przetrwane bitwy8337,39%
Zniszczone czołgi2431,09
Zniszczonych/zgonów1,75
Wykryte pojazdy3021,36
Zadane uszkodzenia2.218,29
Punkty zajęcia bazy1640,74
Punkty obrony bazy30,01
Doświadczenie931,72
WN71359,53
WN82068,84
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew1164
Ø Poziom9,55
Zwycięstwa63654,64%
Porażki51744,42%
Remisy110,95%
Przetrwane bitwy39333,76%
Zniszczone czołgi11601,00
Zniszczonych/zgonów1,50
Wykryte pojazdy15881,36
Zadane uszkodzenia2.021,29
Punkty zajęcia bazy8000,69
Punkty obrony bazy1840,16
Doświadczenie900,91
WN71317,30
WN82000,86
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew155000
Zwycięstwa5636,13%00,00%00,00%00,00%
Porażki9460,65%00,00%00,00%00,00%
Remisy53,23%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3623,23%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi910,5900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,760,000,000,00
Wykryte pojazdy1430,9200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.503,060,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1981,2800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy980,6300,0000,0000,00
Doświadczenie459,110,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew155
Zwycięstwa5636,13%
Porażki9460,65%
Remisy53,23%
Przetrwane bitwy3623,23%
Zniszczone czołgi910,59
Zniszczonych/zgonów0,76
Wykryte pojazdy1430,92
Zadane uszkodzenia1.503,06
Punkty zajęcia bazy1981,28
Punkty obrony bazy980,63
Doświadczenie459,11
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew64000
Zwycięstwa2640,63%00,00%00,00%00,00%
Porażki3554,69%00,00%00,00%00,00%
Remisy34,69%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1523,44%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi270,4200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,550,000,000,00
Wykryte pojazdy801,2500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia941,980,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1091,7000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy250,3900,0000,0000,00
Doświadczenie491,230,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew64
Zwycięstwa2640,63%
Porażki3554,69%
Remisy34,69%
Przetrwane bitwy1523,44%
Zniszczone czołgi270,42
Zniszczonych/zgonów0,55
Wykryte pojazdy801,25
Zadane uszkodzenia941,98
Punkty zajęcia bazy1091,70
Punkty obrony bazy250,39
Doświadczenie491,23
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew18000
Zwycięstwa1161,11%00,00%00,00%00,00%
Porażki738,89%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy527,78%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi70,3900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,540,000,000,00
Wykryte pojazdy140,7800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia613,440,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy703,8900,0000,0000,00
Doświadczenie572,780,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew18
Zwycięstwa1161,11%
Porażki738,89%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy527,78%
Zniszczone czołgi70,39
Zniszczonych/zgonów0,54
Wykryte pojazdy140,78
Zadane uszkodzenia613,44
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy703,89
Doświadczenie572,78
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew150000
Zwycięstwa4228,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki10670,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy21,33%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3120,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi840,5600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,710,000,000,00
Wykryte pojazdy1380,9200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia777,780,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1731,1500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1020,6800,0000,0000,00
Doświadczenie249,310,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew150
Zwycięstwa4228,00%
Porażki10670,67%
Remisy21,33%
Przetrwane bitwy3120,67%
Zniszczone czołgi840,56
Zniszczonych/zgonów0,71
Wykryte pojazdy1380,92
Zadane uszkodzenia777,78
Punkty zajęcia bazy1731,15
Punkty obrony bazy1020,68
Doświadczenie249,31
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2160000
Zwycięstwa111951,81%00,00%00,00%00,00%
Porażki100346,44%00,00%00,00%00,00%
Remisy381,76%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy86640,09%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi17820,8300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,380,000,000,00
Wykryte pojazdy20770,9600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.162,680,000,000,00
Punkty zajęcia bazy41761,9300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy59032,7300,0000,0000,00
Doświadczenie633,780,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2160
Zwycięstwa111951,81%
Porażki100346,44%
Remisy381,76%
Przetrwane bitwy86640,09%
Zniszczone czołgi17820,83
Zniszczonych/zgonów1,38
Wykryte pojazdy20770,96
Zadane uszkodzenia1.162,68
Punkty zajęcia bazy41761,93
Punkty obrony bazy59032,73
Doświadczenie633,78
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2862000
Zwycięstwa118741,47%00,00%00,00%00,00%
Porażki161456,39%00,00%00,00%00,00%
Remisy612,13%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy86230,12%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20850,7300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,040,000,000,00
Wykryte pojazdy30011,0500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.134,730,000,000,00
Punkty zajęcia bazy33961,1900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy45081,5800,0000,0000,00
Doświadczenie543,160,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2862
Zwycięstwa118741,47%
Porażki161456,39%
Remisy612,13%
Przetrwane bitwy86230,12%
Zniszczone czołgi20850,73
Zniszczonych/zgonów1,04
Wykryte pojazdy30011,05
Zadane uszkodzenia1.134,73
Punkty zajęcia bazy33961,19
Punkty obrony bazy45081,58
Doświadczenie543,16
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew251000
Zwycięstwa9236,65%00,00%00,00%00,00%
Porażki15862,95%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,40%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5923,51%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1520,6100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,790,000,000,00
Wykryte pojazdy2881,1500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.582,120,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2891,1500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3601,4300,0000,0000,00
Doświadczenie525,480,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew251
Zwycięstwa9236,65%
Porażki15862,95%
Remisy10,40%
Przetrwane bitwy5923,51%
Zniszczone czołgi1520,61
Zniszczonych/zgonów0,79
Wykryte pojazdy2881,15
Zadane uszkodzenia1.582,12
Punkty zajęcia bazy2891,15
Punkty obrony bazy3601,43
Doświadczenie525,48
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (381)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
KV-856954,01590594456,28%2021,98
ISU-15281725,11769538053,62%2088,63
ISU-152K 81716,05828495952,77%2150,58
AMX 50 Foch (155) 102352,49742462350,21%2070,16
ELC EVEN 90 8877,31811400553,16%1914,57
Bat.-Châtillon Bourrasque 81880,34975382756,81%2507,31
IS-381665,81893308657,78%2487,48
KV-15623,71481245054,57%1521,07
Bat.-Châtillon 25 t101998,66755222949,30%1881,20
AMX 12 t6836,88745145156,44%2878,76
IS-7102017,84787129552,51%1854,53
FV4005 Stage II101800,52638125249,36%1381,43
60TP Lewandowskiego102408,89862124354,63%2052,66
Maus102140,52800119751,80%1828,55
T57 Heavy102167,94759118050,08%1853,00
T92 HMC101541,90564102250,49%1503,79
Rhm.-Borsig Waffenträger81554,6973896152,03%1774,23
AMX 50 Foch B102313,0280192352,00%1860,80
FV215b (183) 101894,2967189850,22%1479,69
WZ-120-1G FT 81707,2891380856,06%2215,80
AMX 13 9091009,3271973450,82%1616,66
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81368,8683870152,78%1779,20
VK 45.02 (P) Ausf. B91175,9653561846,60%1032,09
G.W. Tiger91396,5843860850,00%1591,59
Leopard 1102046,9474157848,62%1666,06
Progetto M35 mod. 46 81890,8094356450,71%2423,68
T-1091294,1652953050,00%1271,01
Grille 15102249,6870151148,73%1780,08
Bat.-Châtillon 12 t81055,9478248850,00%2264,36
Waffenträger auf E 100102426,4075548252,70%1912,06
VK 45.02 (P) Ausf. A8838,1444048050,00%905,28
G.W. Panther71000,8234746548,39%1336,60
T54E191390,0662645350,33%1295,32
Object 70491936,7857445152,77%1780,17
T110E3102144,6175641756,12%1645,05
M53/M5591238,1452940547,65%1193,02
G.W. E 100101543,8647539144,25%1424,81
AMX 50 Foch91272,8061838344,65%941,21
Tiger (P)7677,6744738246,60%731,98
AMX AC mle. 4881011,8459634547,83%1057,06
Bat.-Châtillon 155 58101213,7359132944,07%865,96
ISU-122-2 81716,6586232951,67%1953,90
Hummel6956,9033732150,78%1654,05
T6981278,9459932055,94%1897,11
AMX AC mle. 467722,1836131844,03%875,25
Object 703 Version II 81509,7888131648,42%1566,15
M40/M4381221,5461630855,52%1557,11
Waffenträger auf Pz. IV91744,1373730249,01%1612,67
IS7885,0747428852,08%1259,03
AMX 13 105101604,4181328653,85%2172,80
Bat.-Châtillon 25 t AP91241,2164725243,25%1173,19
Type 4 Heavy91614,6979925056,80%1575,02
VK 30.01 (P)6292,6325325046,00%288,64
T71 DA7610,1450224744,13%1106,53
Grille5489,8321824141,91%988,66
Predatore 92236,9194822354,71%2169,51
KV-26858,7761322250,90%1496,54
AMX 50 B102364,4380822150,23%1839,72
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6901,0074521756,68%2733,73
M127929,9054121049,52%1356,46
Spähpanzer SP I C7727,4065919651,53%1474,08
E 100102107,6480719550,26%1719,49
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5183,8819819444,85%267,27
T-284243,6622918951,32%671,98
Tortoise91817,0478318744,92%1500,72
AMX 13 757492,0861818456,52%989,37
SU-1527668,7635418247,25%790,90
Rheinmetall Panzerwagen101460,0978917549,71%1733,37
Manticore101231,6380017451,72%1430,76
SU-855237,3317217241,28%288,59
SU-1006622,6639217047,06%1091,07
T216214,6332916651,81%434,73
Type 62 7756,2871915652,56%1723,74
Progetto M40 mod. 65102392,7888115553,55%2083,27
TVP T 50/51102148,9980715351,63%1822,67
Sturer Emil7797,8050315341,83%961,23
ARL V396475,9332815337,25%629,63
T9591814,2685115160,26%1636,76
Jagdpanzer E 100102168,3873315055,33%1636,44
Nashorn6551,1137814852,03%845,65
T-4481194,1273214645,89%1598,40
Jagdtiger92024,4581814551,03%1963,84
FV217 Badger102256,1481814345,45%1585,25
HWK 128886,7673713552,59%1549,59
E 7591833,8187113459,70%1896,08
50TP Tyszkiewicza91701,0581313348,12%1596,31
M48A5 Patton102282,0783913348,12%1929,31
UDES 15/16102219,4491013155,73%1845,43
LTTB8757,0164613050,00%1274,81
T110E5102225,1191312850,00%1777,32
VK 75.01 (K) 81251,1480312650,00%1415,72
Object 430U102166,7491812557,60%1832,39
Leopard Prototyp A91490,1768412448,39%1265,50
WZ-113G FT102476,5677112346,34%1643,65
Spähpanzer Ru 2519909,4672512355,28%1384,50
IS-3-II91609,8785512361,79%1574,40
O-Ho81389,1764512150,41%1640,79
E 5091578,3678612154,55%1555,07
Charioteer Nomad 81726,7780312145,45%1866,12
212A91459,0274911558,26%1588,74
Ferdinand81344,3075711359,29%1527,86
T2881521,7588811360,18%2119,80
Concept No. 5102212,8173211344,25%1611,41
SU-10181471,6477411154,95%1815,81
MT-256305,1836411042,73%681,74
Kampfpanzer 67102035,0885410955,05%1503,59
Type 71102426,9786910847,22%1664,43
Tiger II81248,3776110552,38%1493,60
Vz. 68 Squall 8801,6871310551,43%1409,97
53TP Markowskiego81368,6877410443,27%1608,14
Panhard EBR 10510715,2456910343,69%604,84
IS-2-II81466,1478810250,98%1776,94
T28 Concept 71195,1278410250,00%1931,45
Object 41681244,2371210043,00%1615,17
Pz.Sfl. IVc5379,8627810042,00%726,83
Executor112715,329269953,54%1963,44
AS-XX 40 t112482,648319944,44%1995,73
Leopard 120 Verbessert112250,558459752,58%1848,12
S-517977,956899553,68%1194,77
Strv 103B102505,108799455,32%1947,17
O-I6673,616659465,96%1263,31
O-Ni71172,347969354,84%1717,14
Strv 107-12112378,788689354,84%1639,45
CS-63102110,348159246,74%1641,05
M446696,054709151,65%1229,48
BZ-75102208,228009041,11%1468,65
Object 43091666,038298853,41%1568,05
T25 AT7967,526428755,17%1492,50
Indien-Panzer81312,038378759,77%2042,23
Object 430 Version II91091,605738538,82%834,30
T-5491322,237468447,62%1322,51
KV-481253,136948236,59%1321,15
M75205,782488146,91%574,64
Cobra 92105,218938151,85%1913,55
Ares 90102289,219508060,00%1992,41
Type 5 Heavy101753,537337842,31%1029,79
Sturmpanzer II4281,421877856,41%998,74
Vz. 55102509,008327748,05%1835,21
SU-85B4194,991827746,75%305,30
Churchill I5183,392177642,11%129,82
Lorraine 155 mle. 5181000,626137642,11%986,11
IS-M81207,977507653,95%1473,95
AMX 67 Imbattable112859,039977659,21%2126,34
FV230 Canopener102381,648627545,33%1619,82
T-463112,681767450,00%320,30
Vz. 71 Tesák101277,207247440,54%1259,36
BZ-6891631,517897450,00%1407,46
SU-14-281368,417287350,68%1569,84
Centurion Mk. I8904,997077343,84%1068,45
M415442,512537252,78%675,04
BZ-16681097,796907247,22%1158,62
T110E4102768,858777254,17%2157,57
VK 28.016585,285867149,30%1766,94
Matilda4102,251906955,07%143,84
AMX M4 mle. 54102455,998766749,25%1915,39
LHMTV8597,505756637,88%874,59
SMV CC-6781213,926616440,63%1215,96
SU-100M171277,027816353,97%2030,90
Panther II81081,826836246,77%1381,78
FV2078781,795596256,45%850,80
Ares 90 C112186,0210136259,68%1895,58
45TP Habicha71036,157306154,10%1468,56
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4135,622236145,90%275,11
CS-538910,736546048,33%1158,33
Panhard AML Lynx 6x68579,355906045,00%882,67
Type 5781494,447845942,37%1494,32
AMX 105 AM mle. 474338,072725942,37%1239,78
STA-18999,576505839,66%1112,29
AMX 50 10081427,037575844,83%1573,16
Emil II91779,168255743,86%1584,83
T2071021,717325651,79%1507,82
Object 268101999,236095646,43%1553,03
Vickers Medium Mk. III365,711395550,91%91,35
M-III-Y81255,618285457,41%1535,95
Tiger I7951,155915339,62%1096,18
Progetto C50 mod. 6691747,258785354,72%1705,54
Ho-Ri 3102846,518225352,83%2017,44
M374248,311885253,85%798,45
Bat.-Châtillon 155 5591130,985805242,31%997,83
FV601 Saladin81198,717735253,85%1476,81
Progetto CC55 mod. 5481225,846185125,49%1107,06
Somua SAu 404201,762065152,94%455,28
Hotchkiss EBR7494,065615149,02%996,16
LTG7867,147165149,02%1967,52
T1 Cunningham1143,962935056,00%914,42
T3281376,849045064,00%1864,72
Centurion Mk. 7/19855,926784948,98%644,75
T-437928,737964963,27%1866,37
FV229 Contender91894,589364852,08%1748,11
Vickers Medium Mk. II231,94744736,17%0,00
M-II-Y71077,877704753,19%1372,38
XM69 Hacker112251,358544647,83%1479,29
1108837,896554553,33%813,78
UDES 14 Alt 581305,566904533,33%1462,59
WZ-111-1G FT81486,678164553,33%1852,92
Ho-Ri 281451,897444438,64%1562,05
T-34-2G FT71149,486894447,73%1563,88
BZ-5871163,147824452,27%1657,26
KV-37916,586074344,19%1020,58
SDP 58 Kilana81612,587504339,53%1699,33
Crusader 5.5-in. SP7654,266324358,14%932,24
Taschenratte112007,288204334,88%1003,83
TNH T Vz. 5191621,299494264,29%1643,13
SU-76M486,291204242,86%34,31
AMX M4 mle. 4571288,147674240,48%1834,15
XM551 Sheridan10961,735994148,78%929,33
Panther7885,306944050,00%1492,82
Type 586861,587044050,00%1841,52
UDES 1691886,139414060,00%2217,65
M36 Jackson6871,416983966,67%1882,02
WZ-111G FT91555,547593956,41%1146,53
Challenger71044,596403946,15%1308,78
UDES 038886,295703852,63%821,40
Lorraine 155 mle. 507907,455983847,37%1146,08
Object 261101454,666783844,74%1100,18
T71 CMCD7613,215723855,26%1213,39
Leo71105,007403745,95%1829,35
P.44 Pantera81011,866283737,84%1016,76
Pz.Kpfw. 38 (t)354,461323743,24%23,00
Marder 38T4317,033103737,84%647,73
T28 Prototype81502,657513751,35%1596,94
VK 30.02 (M)6750,946943655,56%1690,73
FV227 Conceiver81218,147023636,11%1111,94
leKpz Borkenkäfer111480,227483638,89%1448,71
GSR 3301 Setter7436,975463650,00%852,72
WZ-132-1101201,747233548,57%1257,01
Chi-To SP71251,777833557,14%1536,79
FSV Scheme A7955,147213554,29%1467,25
Object 70591758,509823473,53%1787,07
T-34-171198,399483369,70%2302,81
VK 30.01 (H)5651,305273339,39%1729,80
T1 Heavy5624,764953345,45%1242,44
AMX 13 F3 AM6879,366273354,55%1331,16
VK 16.02 Leopard5344,304683363,64%1206,23
Hirschkäfer112220,737573351,52%1394,24
WZ-1328538,285953243,75%728,54
A-4471023,288413275,00%1807,87
Emil I81610,038873154,84%2120,03
Conqueror Gun Carriage101195,106043154,84%958,35
Konštrukta T-34/1007894,596222941,38%1144,50
Crusader6334,764522944,83%826,90
Sherman III5464,594582934,48%1214,43
FV224 Chopper71149,727412948,28%1285,99
T-345401,644612846,43%1009,39
40TP Habicha6837,867672875,00%1791,73
Lorraine 39L AM3189,001742853,57%557,78
Charioteer81626,968632857,14%1859,97
M-V-Y101789,189072860,71%1393,87
Pz.Kpfw. 35 (t)245,93892729,63%0,00
WZ-1317691,486502748,15%1304,16
IS-271245,378032748,15%1639,39
M5 Stuart4174,193122759,26%448,46
Škoda T 256646,425762646,15%1145,57
STB-1101702,197962657,69%1380,67
Caernarvon81464,819342653,85%1736,41
Comet7950,738892669,23%1731,41
SDP 57 Gowika71026,546422646,15%1267,84
BZ-79112463,008152638,46%1246,67
Turtle Mk. I 81617,548972650,00%1574,35
Vz. 44-17972,766912548,00%1112,70
Strv 103-091138,207742572,00%959,93
SMV CC-567889,726972556,00%1146,77
M-VI-Y91017,207512556,00%856,07
Sturmpanzer I Bison3137,291142437,50%253,76
T-1506973,717322450,00%1783,74
A-436638,046272466,67%1398,47
AT-1267,48772334,78%7,06
Vickers Medium Mk. I127,73742245,45%39,17
Type 5 Chi-Ri7731,277092259,09%1141,02
T-34-281336,059562161,90%2024,49
T2971173,867312152,38%1549,57
Ikv 90 Typ B71022,106552147,62%1368,55
IS-4101816,908212152,38%1385,74
S35 CA5312,192812161,90%618,17
AT 77742,436342147,62%861,78
Panhard AMD 178B6624,867182171,43%2175,05
TNH 105/10008955,256762040,00%928,02
SDP 40 Zadymka5644,154652055,00%1414,43
Pawlack Tank61045,507642055,00%2088,07
Object 26391287,406572035,00%904,07
T-34-856604,215721952,63%1203,73
ARL 446854,217551984,21%1544,94
Type 5 Ke-Ho4195,113191931,58%416,52
SDP 44 Burza61093,376761952,63%2116,15
WZ-131G FT6708,115251952,63%1109,34
FV3046511,744821968,42%894,25
Leox 91587,217811952,63%1409,26
Cromwell6528,286051855,56%1044,95
Renault UE 573174,501611838,89%354,87
M66582,474741741,18%653,15
Grant4389,184191747,06%1328,38
Carro d'assalto P.8871115,476431741,18%1178,73
T25/271079,356661741,18%1477,65
PTZ-78112818,769221758,82%1627,99
Sherman Firefly6607,695851650,00%1168,39
Semovente M43 Bassotto6621,634841643,75%756,66
T-262141,191851643,75%587,25
Staghound Mk. III6587,565781650,00%1012,24
P.43 ter7790,476031546,67%1074,12
Black Prince7910,408961586,67%1485,36
60G FT5423,802951526,67%701,71
Type 4 Ju-To71286,278201560,00%1742,12
Object 432U112186,138561553,33%1633,80
T1 HMC2174,361431464,29%1075,65
M10 Wolverine5682,215341457,14%1685,88
Type 3 Ju-Nu6971,508141464,29%1738,81
AMX ELC bis5735,865691457,14%3132,44
Super Conqueror101694,006821442,86%1014,37
M41 Walker Bulldog8476,935091450,00%622,17
T1E6 278,861071421,43%108,75
Pz.Kpfw. II Luchs4462,545611361,54%2213,25
M18 Hellcat6862,386221361,54%1691,76
KR-1111936,389991361,54%1259,81
Churchill VII61012,927961266,67%1776,77
TVP VTU Koncept8697,646661163,64%854,57
Pz.Kpfw. III Ausf. J4357,184441118,18%860,56
Covenanter5293,184221145,45%772,12
Durchbruchswagen 24486,185541154,55%1620,85
Type 98 Ke-Ni3202,402631050,00%700,56
59-166477,007041070,00%1359,20
Mitsu 1085992,707121050,00%2406,82
M3 Stuart3164,67398966,67%719,54
Škoda T 177940,89795966,67%2146,07
H3 91296,67684955,56%928,80
P.43 bis6440,63490850,00%641,33
Cruiser Mk. III339,3885825,00%0,88
Object 705A101981,13941862,50%1440,88
Renault FT 75 BS2174,00172771,43%1222,72
MS-1118,1438714,29%0,00
CS-4471136,57732742,86%1599,90
E 50 Ausf. M101849,43942771,43%1578,03
M2 Light2303,50311633,33%1186,54
Renault FT AC2154,33223683,33%695,56
Fantôme 91899,831119683,33%1942,29
Stuart I-IV3213,00289540,00%743,28
BDR G1 B51692,201197560,00%5622,57
M10 RBFM 5493,2033250,00%853,02
T2 Medium Tank2433,50293425,00%2237,45
Universal Carrier 2-pdr2154,75235425,00%462,88
Type 6892581,5065140,00%2868,23
Black Prince II 7834,25909475,00%1227,76
TS-54 82033,001178450,00%2932,78
M22324,67366333,33%1567,88
D1256,67214333,33%0,00
Kranvagn102044,33864366,67%1588,10
Pz.Kpfw. I Ausf. C3330,007763100,00%2273,36
Pz.Kpfw. VII102274,00916366,67%2094,61
Light Mk. VIC 224,67261366,67%261,00
T7 Combat Car 253,67139366,67%261,00
StuG IV 5223,335363100,00%541,04
Pz.Kpfw. II2276,0036620,00%1148,73
Rinoceronte102543,50763250,00%1535,02
Leichttraktor172,50156250,00%180,11
Type 91 Heavy3142,0015620,00%205,55
Type 89 I-Go/Chi-Ro2253,50294250,00%972,67
Cruiser Mk. IV4329,50369250,00%855,05
Bishop5922,506562100,00%2422,91
Pz.Kpfw. I296,50292250,00%285,50
T-100 LT10467,5023720,00%217,96
T6 Medium41356,501065250,00%5907,35
K-91102049,50654250,00%1300,02
ST-II10821,50523250,00%435,42
Carro da Combattimento 45 t 101270,5036620,00%656,87
LTP 3166,50177250,00%586,94
43 M. Toldi III 3174,00390250,00%747,38
TKS z n.k.m. 20 mm 290,009310,00%196,46
Type T-345396,007501100,00%1003,17
Controcarro 3 Minotauro10522,0014910,00%48,97
T3 HMC2201,0016310,00%754,76
T56 GMC3311,005351100,00%1193,38
Ho-Ri 19843,008461100,00%600,91
Type 3 Ho-Ni III5246,009810,00%212,75
Cavalier5299,0016510,00%397,82
Object 268 Version 4103349,0079510,00%2638,57
Object 277101382,0049510,00%660,22
Windhund 81068,0031110,00%859,60
T-50-2 6722,006991100,00%2324,55
MTLS-1G14 344,007710,00%0,00
Matilda Black Prince 5143,008510,00%55,47
TOG II* 6627,0025510,00%679,33
Rambo 91815,0011811100,00%1458,64

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 19.05.2020
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 19.05.2020
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.06.2016
Opuścił klan: 10.02.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 27.08.2019
Opuścił klan: 27.02.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.06.2018
Opuścił klan: 24.10.2018
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 21.01.2019
Opuścił klan: 26.06.2019
Stopień: Kwatermistrz
Dołączył: 13.10.2015
Opuścił klan: 28.05.2016
Stopień: Podoficer
Dołączył: 12.02.2017
Opuścił klan: 05.10.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 26.11.2017
Opuścił klan: 29.05.2018
Stopień: Podoficer
Dołączył: 31.10.2018
Opuścił klan: 20.01.2019
Stopień: Podoficer
Dołączył: 28.02.2020
Opuścił klan: 17.05.2020
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 27.04.2013
Opuścił klan: 11.10.2015