Xcessive

clanlogo
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 14.11.2017

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew17320000
Ø Poziom7,510,000,000,00
Zwycięstwa1006858,13%00,00%00,00%00,00%
Porażki701340,49%00,00%00,00%00,00%
Remisy2391,38%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy582233,61%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi215991,2500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,880,000,000,00
Wykryte pojazdy254121,4700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.437,080,000,000,00
Punkty zajęcia bazy229021,3200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy193821,1200,0000,0000,00
Doświadczenie676,960,000,000,00
WN71648,170,000,000,00
WN82373,940,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew17320
Ø Poziom7,51
Zwycięstwa1006858,13%
Porażki701340,49%
Remisy2391,38%
Przetrwane bitwy582233,61%
Zniszczone czołgi215991,25
Zniszczonych/zgonów1,88
Wykryte pojazdy254121,47
Zadane uszkodzenia1.437,08
Punkty zajęcia bazy229021,32
Punkty obrony bazy193821,12
Doświadczenie676,96
WN71648,17
WN82373,94
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew238000
Zwycięstwa14661,34%00,00%00,00%00,00%
Porażki8334,87%00,00%00,00%00,00%
Remisy93,78%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy10242,86%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2090,8800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,540,000,000,00
Wykryte pojazdy3121,3100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.559,950,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5172,1700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2090,8800,0000,0000,00
Doświadczenie774,300,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew238
Zwycięstwa14661,34%
Porażki8334,87%
Remisy93,78%
Przetrwane bitwy10242,86%
Zniszczone czołgi2090,88
Zniszczonych/zgonów1,54
Wykryte pojazdy3121,31
Zadane uszkodzenia1.559,95
Punkty zajęcia bazy5172,17
Punkty obrony bazy2090,88
Doświadczenie774,30
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew76000
Zwycięstwa4559,21%00,00%00,00%00,00%
Porażki2735,53%00,00%00,00%00,00%
Remisy45,26%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3343,42%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi630,8300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,470,000,000,00
Wykryte pojazdy821,0800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.080,760,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2212,9100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy220,2900,0000,0000,00
Doświadczenie617,120,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew76
Zwycięstwa4559,21%
Porażki2735,53%
Remisy45,26%
Przetrwane bitwy3343,42%
Zniszczone czołgi630,83
Zniszczonych/zgonów1,47
Wykryte pojazdy821,08
Zadane uszkodzenia1.080,76
Punkty zajęcia bazy2212,91
Punkty obrony bazy220,29
Doświadczenie617,12
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew37000
Zwycięstwa2156,76%00,00%00,00%00,00%
Porażki1540,54%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,70%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1540,54%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi180,4900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,820,000,000,00
Wykryte pojazdy300,8100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia484,160,000,000,00
Punkty zajęcia bazy110,3000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1193,2200,0000,0000,00
Doświadczenie355,650,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew37
Zwycięstwa2156,76%
Porażki1540,54%
Remisy12,70%
Przetrwane bitwy1540,54%
Zniszczone czołgi180,49
Zniszczonych/zgonów0,82
Wykryte pojazdy300,81
Zadane uszkodzenia484,16
Punkty zajęcia bazy110,30
Punkty obrony bazy1193,22
Doświadczenie355,65
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew898000
Zwycięstwa54160,24%00,00%00,00%00,00%
Porażki34037,86%00,00%00,00%00,00%
Remisy171,89%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy34638,53%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi7410,8300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,340,000,000,00
Wykryte pojazdy11051,2300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.116,220,000,000,00
Punkty zajęcia bazy14751,6400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy11841,3200,0000,0000,00
Doświadczenie678,240,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew898
Zwycięstwa54160,24%
Porażki34037,86%
Remisy171,89%
Przetrwane bitwy34638,53%
Zniszczone czołgi7410,83
Zniszczonych/zgonów1,34
Wykryte pojazdy11051,23
Zadane uszkodzenia1.116,22
Punkty zajęcia bazy14751,64
Punkty obrony bazy11841,32
Doświadczenie678,24
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew154000
Zwycięstwa9662,34%00,00%00,00%00,00%
Porażki5636,36%00,00%00,00%00,00%
Remisy21,30%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy7750,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1470,9500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,910,000,000,00
Wykryte pojazdy2051,3300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.393,450,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2391,5500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy7404,8100,0000,0000,00
Doświadczenie815,970,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew154
Zwycięstwa9662,34%
Porażki5636,36%
Remisy21,30%
Przetrwane bitwy7750,00%
Zniszczone czołgi1470,95
Zniszczonych/zgonów1,91
Wykryte pojazdy2051,33
Zadane uszkodzenia1.393,45
Punkty zajęcia bazy2391,55
Punkty obrony bazy7404,81
Doświadczenie815,97
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew992000
Zwycięstwa62663,10%00,00%00,00%00,00%
Porażki35335,58%00,00%00,00%00,00%
Remisy131,31%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy43543,85%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi9000,9100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,620,000,000,00
Wykryte pojazdy10981,1100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.011,690,000,000,00
Punkty zajęcia bazy15021,5100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy18631,8800,0000,0000,00
Doświadczenie535,020,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew992
Zwycięstwa62663,10%
Porażki35335,58%
Remisy131,31%
Przetrwane bitwy43543,85%
Zniszczone czołgi9000,91
Zniszczonych/zgonów1,62
Wykryte pojazdy10981,11
Zadane uszkodzenia1.011,69
Punkty zajęcia bazy15021,51
Punkty obrony bazy18631,88
Doświadczenie535,02
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew29000
Zwycięstwa2275,86%00,00%00,00%00,00%
Porażki724,14%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1655,17%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi321,1000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,460,000,000,00
Wykryte pojazdy501,7200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.791,140,000,000,00
Punkty zajęcia bazy481,6600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie437,140,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew29
Zwycięstwa2275,86%
Porażki724,14%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1655,17%
Zniszczone czołgi321,10
Zniszczonych/zgonów2,46
Wykryte pojazdy501,72
Zadane uszkodzenia1.791,14
Punkty zajęcia bazy481,66
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie437,14
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (138)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
AMX 13 9091055,9268393057,63%1994,20
IS-381573,1179488764,60%2377,65
T-5492062,9694773061,23%2997,06
S-5171586,0353458649,49%2219,53
KV-15801,4246746657,30%2004,16
E 7592245,7187645161,20%2761,78
T-1506914,4547643153,83%1762,54
SU-122-44 71471,4774741962,53%2690,26
Bat.-Châtillon 25 t102117,5281238559,48%2332,01
T3281847,0295937563,73%2948,86
STA-181578,5071436964,77%2771,60
IS-7102077,6475434158,06%2008,74
M18 Hellcat61186,6873033556,12%2820,43
T376899,8765133561,49%3893,87
T-1091829,4785932359,75%2192,08
Object 140102349,8981131658,54%2548,42
Tiger II81573,5090331263,14%2312,47
Ferdinand81693,1049431251,92%2224,73
Jagdpanzer E 100102616,6356030056,00%2474,56
AMX 50 12092037,8862527456,20%2456,48
Jagdpanther71308,1943525753,31%2352,45
Cromwell61028,9765124262,40%3039,26
M10392204,1096723461,11%2782,76
T-62A102541,2790322460,71%2974,21
E 5092108,8068422356,95%2555,59
T-54 ltwt.91377,5367322359,19%2616,75
T-4481600,3599820462,25%3098,57
E 100102734,5372919555,90%2863,45
Jagdtiger92348,1880219454,12%2398,18
Bat.-Châtillon 25 t AP91511,2474518752,41%1598,48
T2971611,8794318662,90%2919,16
Cromwell B 61133,3976118662,37%3059,14
AMX 50 B102664,8263218352,46%2588,21
Jagdpanzer IV6735,9235317353,76%1541,57
Tiger I71201,8568117251,74%1914,65
IS71160,6456517152,05%1871,59
T110E5102519,2971716859,52%2582,63
Pz.Kpfw. III/IV5476,9939415763,69%1489,77
AMX 13 757674,7448215452,60%1655,79
G.W. Panther71384,6455715046,00%1889,73
Hummel61277,0059414960,40%2359,19
LTTB8900,9357114456,94%2105,38
KV-8561108,4872013961,15%2535,88
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5713,4964513858,70%2689,09
Centurion Mk. 7/191918,5077513551,85%2173,86
StuG III Ausf. G5449,2327213253,79%1093,72
Panther II81337,5367611662,07%2141,54
M41 Walker Bulldog8963,7759011154,05%2138,56
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4336,3622810955,96%862,58
AMX ELC bis5497,8362410660,38%2090,71
Pz.Kpfw. I Ausf. C3277,3557510469,23%1878,81
VK 36.01 (H)6646,9346310053,00%1237,66
Centurion Mk. I81430,6584910057,00%2472,23
Type 5 Chi-Ri71130,938009954,55%2103,87
AMX 12 t6346,103569950,51%906,19
TVP VTU Koncept81285,627279754,64%2182,19
T-4371041,358489561,05%2236,86
AMX 50 10081792,997579358,06%2789,73
Panther71028,625659050,00%1879,85
Comet71179,616809067,78%2755,94
Type 64 6943,557028658,14%3341,34
M66896,667378260,98%1717,34
AMX M4 mle. 4571435,139048256,10%2623,01
Konštrukta T-34/10071201,196107061,43%2659,62
FV3046716,654066863,24%1346,16
T1 Heavy5802,227446556,92%2296,34
T 55A 91699,726876558,46%2020,31
Škoda T 256931,535286060,00%2373,49
T-284331,462655952,54%1097,18
FV4004 Conway91782,586885955,93%1797,61
Challenger71416,407985865,52%2553,32
Sturmpanzer II4494,582085738,60%1965,60
Charioteer81727,746075752,63%2062,48
M24 Chaffee5510,754755662,50%2206,92
VK 16.02 Leopard5199,422875248,08%472,28
MT-256360,553775139,22%977,67
Leichttraktor177,863244955,10%255,78
VK 30.02 (M)6880,775374761,70%2154,97
ARL 4461132,578644667,39%2733,78
Pz.Kpfw. III Ausf. J4201,502544652,17%436,92
Birch Gun4362,842334546,67%1371,63
Type 4 Chi-To61128,079074463,64%3188,09
KV-261028,756484461,36%2165,28
T675774,207064452,27%2332,66
T-463208,052284358,14%957,37
Bishop5789,564824365,12%2465,31
Crusader6626,955204259,52%2801,44
E 50 Ausf. M102136,326334153,66%1913,46
Archer5539,534553863,16%1302,23
AMX 404239,683073759,46%963,19
Rheinmetall Skorpion G 81450,867463754,05%1786,75
Type 3 Chi-Nu5589,476133658,33%1975,34
Covenanter5366,203213560,00%1491,79
Achilles6955,457063360,61%2176,33
T-345607,734243053,33%1979,00
Panzerjäger I2263,132063050,00%979,94
Pz.Kpfw. 35 (t)2165,831872951,72%882,45
Škoda T 245662,185332871,43%2616,65
Pz.Kpfw. 38 (t)3197,221902744,44%575,05
M3 Lee4287,363702548,00%1061,49
LT-432 81246,888672556,00%3064,89
T28 Concept 71405,505962462,50%2693,50
Pz.Kpfw. II Luchs4159,832362356,52%513,97
O-I61348,296612152,38%3298,87
T-262215,682851973,68%1429,19
O-I Experimental5839,475381973,68%2225,37
E 25 71067,718301764,71%1869,23
Sturmpanzer I Bison3172,001511650,00%489,04
M5A1 Stuart4637,876481573,33%3510,04
Valentine3425,932621526,67%1731,95
IS-3A 81832,479511553,33%2123,94
SU-263234,072431464,29%677,08
Type T-345505,096141172,73%1776,28
MS-11123,201671050,00%564,51
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4135,502251050,00%311,96
T-100 LT101450,607231050,00%1800,43
Hotchkiss H352243,89434977,78%1600,46
T26E5 81101,44544955,56%1311,72
ST vz. 394326,50404875,00%1241,63
VK 28.016671,38437862,50%2196,99
StuG IV 5515,88513887,50%1575,30
T1E6 2181,71370757,14%937,76
M4A1 Revalorisé 81239,86483728,57%1346,16
Pz.Kpfw. II2171,83273666,67%825,69
SU-182242,00190650,00%1444,21
T1 Cunningham1249,40460560,00%2003,40
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2179,40209520,00%355,39
T-127 3203,20230520,00%519,08
Renault FT1129,75276475,00%886,08
Škoda T 509564,5024640,00%194,39
AMX 38329,00149475,00%261,00
Vickers Medium Mk. I1132,50182250,00%614,45
T-50-2 6758,50985250,00%2029,85
Type 97 Te-Ke 2180,006161100,00%1072,23
L-60 2110,001771100,00%584,45
Tetrarch 2237,003071100,00%1166,26
Light Mk. VIC 29,002810,00%0,00
LTP 3126,0012910,00%339,91

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rezerwista
Dołączył: 14.11.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 14.11.2017
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 29.12.2013
Opuścił klan: 22.03.2017
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 26.03.2017
Opuścił klan: 11.11.2017