WybitnyKonsumentAlkoholu

clanlogo
Stopień: Dowódca
Dołączył: 29.06.2019

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy23835000
Ø Poziom7,610,000,000,00
Zwycięstwa1323755,54%00,00%00,00%00,00%
Porażki1039543,61%00,00%00,00%00,00%
Remisy2030,85%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy758131,81%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi258951,0900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,590,000,000,00
Wykryte pojazdy354121,4900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.347,730,000,000,00
Punkty zajęcia bazy168180,7100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy190640,8000,0000,0000,00
Doświadczenie652,850,000,000,00
WN71463,100,000,000,00
WN82124,660,000,000,00
Ogółem
Bitwy23835
Ø Poziom7,61
Zwycięstwa1323755,54%
Porażki1039543,61%
Remisy2030,85%
Przetrwane bitwy758131,81%
Zniszczone czołgi258951,09
Zniszczonych/zgonów1,59
Wykryte pojazdy354121,49
Zadane uszkodzenia1.347,73
Punkty zajęcia bazy168180,71
Punkty obrony bazy190640,80
Doświadczenie652,85
WN71463,10
WN82124,66
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy13003
Zwycięstwa430,77%00,00%00,00%266,67%
Porażki969,23%00,00%00,00%133,33%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy215,38%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi40,3100,0000,0020,67
Zniszczonych/zgonów0,360,000,000,67
Wykryte pojazdy302,3100,0000,0020,67
Zadane uszkodzenia1.328,540,000,001.527,67
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy262,0000,0000,0000,00
Doświadczenie499,850,000,001.009,00
Ogółem
Bitwy13
Zwycięstwa430,77%
Porażki969,23%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy215,38%
Zniszczone czołgi40,31
Zniszczonych/zgonów0,36
Wykryte pojazdy302,31
Zadane uszkodzenia1.328,54
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy262,00
Doświadczenie499,85
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy3
Zwycięstwa266,67%
Porażki133,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi20,67
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy20,67
Zadane uszkodzenia1.527,67
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie1.009,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy83001
Zwycięstwa4857,83%00,00%00,00%1100,00%
Porażki3238,55%00,00%00,00%00,00%
Remisy33,61%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2833,73%00,00%00,00%1100,00%
Zniszczone czołgi570,6900,0000,0033,00
Zniszczonych/zgonów1,040,000,000,00
Wykryte pojazdy770,9300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.211,000,000,001.225,00
Punkty zajęcia bazy30,0400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy841,0100,0000,0000,00
Doświadczenie633,780,000,00997,00
Ogółem
Bitwy83
Zwycięstwa4857,83%
Porażki3238,55%
Remisy33,61%
Przetrwane bitwy2833,73%
Zniszczone czołgi570,69
Zniszczonych/zgonów1,04
Wykryte pojazdy770,93
Zadane uszkodzenia1.211,00
Punkty zajęcia bazy30,04
Punkty obrony bazy841,01
Doświadczenie633,78
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy1
Zwycięstwa1100,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1100,00%
Zniszczone czołgi33,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia1.225,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie997,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy7001
Zwycięstwa342,86%00,00%00,00%00,00%
Porażki457,14%00,00%00,00%1100,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy342,86%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi60,8600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,500,000,000,00
Wykryte pojazdy60,8600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia895,570,000,00494,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy537,5700,0000,0000,00
Doświadczenie402,000,000,00132,00
Ogółem
Bitwy7
Zwycięstwa342,86%
Porażki457,14%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy342,86%
Zniszczone czołgi60,86
Zniszczonych/zgonów1,50
Wykryte pojazdy60,86
Zadane uszkodzenia895,57
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy537,57
Doświadczenie402,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia494,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie132,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy27002
Zwycięstwa1451,85%00,00%00,00%150,00%
Porażki1348,15%00,00%00,00%150,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1037,04%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi150,5600,0000,0031,50
Zniszczonych/zgonów0,880,000,001,50
Wykryte pojazdy250,9300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia819,220,000,001.169,00
Punkty zajęcia bazy210,7800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1405,1900,0000,0000,00
Doświadczenie501,700,000,00811,50
Ogółem
Bitwy27
Zwycięstwa1451,85%
Porażki1348,15%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1037,04%
Zniszczone czołgi150,56
Zniszczonych/zgonów0,88
Wykryte pojazdy250,93
Zadane uszkodzenia819,22
Punkty zajęcia bazy210,78
Punkty obrony bazy1405,19
Doświadczenie501,70
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy2
Zwycięstwa150,00%
Porażki150,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi31,50
Zniszczonych/zgonów1,50
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia1.169,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie811,50

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1966002
Zwycięstwa128365,26%00,00%00,00%00,00%
Porażki66733,93%00,00%00,00%2100,00%
Remisy160,81%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy95448,52%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi18160,9200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,790,000,000,00
Wykryte pojazdy17880,9100,0000,0021,00
Zadane uszkodzenia984,360,000,00480,00
Punkty zajęcia bazy11850,6000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy32841,6700,0000,0000,00
Doświadczenie681,610,000,0099,00
Ogółem
Bitwy1966
Zwycięstwa128365,26%
Porażki66733,93%
Remisy160,81%
Przetrwane bitwy95448,52%
Zniszczone czołgi18160,92
Zniszczonych/zgonów1,79
Wykryte pojazdy17880,91
Zadane uszkodzenia984,36
Punkty zajęcia bazy11850,60
Punkty obrony bazy32841,67
Doświadczenie681,61
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy2
Zwycięstwa00,00%
Porażki2100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy21,00
Zadane uszkodzenia480,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie99,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy128003
Zwycięstwa9070,31%00,00%00,00%00,00%
Porażki3829,69%00,00%00,00%3100,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6953,91%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1090,8500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,850,000,000,00
Wykryte pojazdy770,6000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.303,970,000,00267,00
Punkty zajęcia bazy1491,1600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy300,2300,0000,0000,00
Doświadczenie488,020,000,0060,67
Ogółem
Bitwy128
Zwycięstwa9070,31%
Porażki3829,69%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy6953,91%
Zniszczone czołgi1090,85
Zniszczonych/zgonów1,85
Wykryte pojazdy770,60
Zadane uszkodzenia1.303,97
Punkty zajęcia bazy1491,16
Punkty obrony bazy300,23
Doświadczenie488,02
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy3
Zwycięstwa00,00%
Porażki3100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia267,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie60,67
Anzeigen

Czołgi (149)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
T-34-8561017,11633237260,12%2631,73
WZ-13281201,40883119055,88%2650,62
Object 140102609,61878112156,91%2713,97
T499969,3376397253,81%1570,61
T-5491827,8966795956,31%2261,19
M53/M5591918,2159284555,27%2343,59
E 50 Ausf. M102345,6571580455,35%2219,34
M41 Walker Bulldog8959,8559977153,70%2060,29
T110E5102820,0094573657,74%3115,74
Panther II81043,5550263949,92%1357,93
T-54 ltwt.91401,0082963457,57%2719,41
G.W. Tiger (P)81187,8151063052,70%1442,85
Tiger I71611,5876457761,35%2794,17
M26 Pershing81235,1557654457,35%1737,97
T-4371059,6262453855,39%2012,20
E 5091590,6666752155,47%1726,98
IS-382056,8290650357,46%3000,30
T-4481251,4463045257,08%2005,63
Tiger II81591,5863940258,96%2246,35
E 7592203,1197638961,18%2667,39
E 100102484,6883336757,22%2454,04
T-1092241,2386030755,05%2628,51
G.W. Panther71221,0142229553,22%1798,52
T207862,6444228757,49%1389,50
VK 30.02 (D)7496,8333726948,70%624,91
G.W. Tiger91554,7255824751,42%1623,04
M4A1 Sherman5368,3328524444,26%801,63
M10391960,9091624055,00%2254,06
M4A3E8 Sherman6418,4532122845,61%673,52
Pz.Kpfw. III/IV5322,1227421251,89%873,19
AMX 13 7571020,8587119857,58%2819,12
T3281590,3490419359,07%2253,69
Type 5 Chi-Ri7857,3745716649,40%1338,05
M40/M4381580,0565316649,40%1835,80
VK 30.01 (P)6235,6823515745,86%211,25
T-345344,7134014853,38%919,16
Jagdpanther71084,5748014651,37%1691,66
AMX 13 9091122,2095914260,56%2144,42
T376590,8145213155,73%1801,58
Hummel6751,3035413056,15%1174,79
BT-7 artillery 3284,7734012755,91%1703,29
VK 36.01 (H)6900,6849512058,33%1893,13
T28 Prototype81700,2384211855,93%1912,83
IS71037,7650111655,17%1483,22
T25/271210,0078411452,63%2115,13
AMX 12 t6807,1076511371,68%3181,29
Valentine II 4604,1566111361,06%2966,19
Object 260 102345,8674011154,95%2195,99
Jagdpanzer IV6672,7239110850,93%1307,09
T2971740,31107710666,04%2673,33
Type 4 Chi-To6704,8541710546,67%1350,83
WZ-1317867,3680610352,43%1960,76
M1271178,936399158,24%1823,06
T 55A 92262,679178860,23%2562,13
Grille5512,163278253,66%1158,81
M3 Lee4177,481988149,38%509,03
IS-7102052,186928040,00%1650,98
VK 30.01 (H)5418,722857839,74%636,10
Wespe3299,421657343,84%1122,92
LTTB81175,569897353,42%3047,52
M18 Hellcat6846,016736759,70%1759,34
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4191,862636654,55%653,08
MT-256483,835836547,69%1415,60
Type 3 Chi-Nu5578,524496468,75%2195,11
KV-137840,754966454,69%1450,63
A-204144,741876144,26%396,98
M2 Medium Tank3162,571886041,67%514,20
M446881,655236041,67%1650,23
T2 Medium Tank2159,102055949,15%812,01
StuG III Ausf. G5403,663205352,83%886,56
Konštrukta T-34/10071337,108755261,54%2592,71
59-166498,085725253,85%1525,37
T28 Concept 71189,527235269,23%2047,42
M4A3E2 Sherman Jumbo6788,907064955,10%1672,14
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4380,893874759,57%1183,66
Type T-345452,933484654,35%1344,52
Type 1 Chi-He4403,733584557,78%1866,02
T675714,116344445,45%1789,95
M24 Chaffee5322,243914254,76%1048,46
Strv 746826,006134057,50%1992,34
M5A1 Stuart4229,552673847,37%777,75
M41 HMC5614,274733745,95%971,37
BT-22143,291813551,43%731,39
Škoda T 245555,375333545,71%1837,60
Matilda4519,126013369,70%2283,00
Strv m/425536,245903366,67%1970,99
M22 Locust 3230,333593063,33%1203,80
Pz.Kpfw. III Ausf. E3111,481502941,38%240,35
M5 Stuart4109,072552857,14%371,62
Pz.Kpfw. 38 (t)3173,812182766,67%685,55
Type 97 Chi-Ha3208,082022528,00%609,01
Pz.Kpfw. II Luchs4267,804442560,00%1010,52
AMX ELC bis5442,585602445,83%1808,47
Pz.Kpfw. III Ausf. J4259,002732356,52%972,37
M374468,274252250,00%1680,21
ST vz. 394391,804952055,00%1636,13
T56 GMC3173,752242050,00%443,19
BT-73220,952091947,37%1125,39
Škoda T 2561120,688601952,63%2956,84
LT vz. 383215,613531850,00%970,64
AMX 383115,611561844,44%324,57
Pz.Kpfw. II2175,252781662,50%999,51
AMX 404236,442361631,25%981,58
Type 2597 Chi-Ha3106,001741656,25%279,91
T1 Cunningham135,87931540,00%1,39
M2 Light Tank288,001801560,00%343,61
Lago4423,386901384,62%1963,17
M8A14431,155011353,85%1417,82
Renault FT 75 BS2108,331111241,67%429,22
Vickers Medium Mk. III3139,502901250,00%408,14
MS-1169,831511275,00%391,19
Lorraine 39L AM3132,251151225,00%161,33
M3 Stuart3211,363261145,45%1082,97
Chi-Ni2101,56191955,56%422,85
Cruiser Mk. IV3295,67290955,56%1127,22
Pz.Kpfw. II Ausf. G3196,89418944,44%693,13
L-60 2146,13416875,00%1007,12
T25 Pilot Number 1 81379,75609837,50%1747,60
Strv m/40L3383,86623757,14%2107,13
Pz.Kpfw. 35 (t)2225,57257742,86%1267,85
Ikv 723238,00310757,14%756,89
43 M. Toldi III 3206,57333757,14%1077,60
Renault FT137,0084650,00%78,26
M7 Priest3153,67249650,00%300,86
Cruiser Mk. III2143,00162650,00%556,69
Hotchkiss H352123,80151540,00%412,50
Sav m/434493,80460560,00%1665,26
T3 HMC2165,20122540,00%512,31
Light Mk. VIC 2118,20218540,00%575,00
Vickers Medium Mk. II2159,00228425,00%644,52
Vickers Mk. E Type B2139,75236475,00%704,51
Leichttraktor150,2588450,00%87,95
T-45 2115,75172425,00%366,94
StuG IV 5330,25241450,00%627,87
Vickers Medium Mk. I1211,673653100,00%1627,79
Pvlvv fm/422107,003843100,00%557,16
T7 Combat Car 224,332430,00%0,00
Strv fm/211264,50559250,00%1748,47
Renault NC-31129,5074250,00%87,01
FCM 36 Pak 40 3263,00319250,00%712,21
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3174,00440250,00%443,93
Kolohousenka164,003271100,00%389,83
LT vz. 352316,007821100,00%2293,45
Strv m/382166,004371100,00%945,29
Renault Otsu192,002751100,00%614,53
Panther7110,0011010,00%0,00
AT-1246,004110,00%0,00
T1E6 2126,002051100,00%808,83
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2172,0024110,00%699,22

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Dowódca
Dołączył: 29.06.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 30.04.2019
Opuścił klan: 28.06.2019
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 13.01.2019
Opuścił klan: 28.04.2019
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 10.08.2018
Opuścił klan: 11.10.2018
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 17.10.2017
Opuścił klan: 29.06.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.01.2017
Opuścił klan: 27.07.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.07.2015
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 02.10.2014
Opuścił klan: 16.07.2015
Ciasteczka pomagają w dostarczaniu serwisu. Dowiedz się więcej  Zamknąć