WybitnyKonsumentAlkoholu

clanlogo
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 29.06.2019

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy23835000
Ø Poziom7,610,000,000,00
Zwycięstwa1323755,54%00,00%00,00%00,00%
Porażki1039543,61%00,00%00,00%00,00%
Remisy2030,85%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy758131,81%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi258951,0900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,590,000,000,00
Wykryte pojazdy354121,4900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.347,730,000,000,00
Punkty zajęcia bazy168180,7100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy190640,8000,0000,0000,00
Doświadczenie652,850,000,000,00
WN71462,620,000,000,00
WN82130,220,000,000,00
Ogółem
Bitwy23835
Ø Poziom7,61
Zwycięstwa1323755,54%
Porażki1039543,61%
Remisy2030,85%
Przetrwane bitwy758131,81%
Zniszczone czołgi258951,09
Zniszczonych/zgonów1,59
Wykryte pojazdy354121,49
Zadane uszkodzenia1.347,73
Punkty zajęcia bazy168180,71
Punkty obrony bazy190640,80
Doświadczenie652,85
WN71462,62
WN82130,22
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy13000
Zwycięstwa430,77%00,00%00,00%00,00%
Porażki969,23%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy215,38%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi40,3100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,360,000,000,00
Wykryte pojazdy302,3100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.328,540,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy262,0000,0000,0000,00
Doświadczenie499,850,000,000,00
Ogółem
Bitwy13
Zwycięstwa430,77%
Porażki969,23%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy215,38%
Zniszczone czołgi40,31
Zniszczonych/zgonów0,36
Wykryte pojazdy302,31
Zadane uszkodzenia1.328,54
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy262,00
Doświadczenie499,85
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy83000
Zwycięstwa4857,83%00,00%00,00%00,00%
Porażki3238,55%00,00%00,00%00,00%
Remisy33,61%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2833,73%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi570,6900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,040,000,000,00
Wykryte pojazdy770,9300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.211,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy30,0400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy841,0100,0000,0000,00
Doświadczenie633,780,000,000,00
Ogółem
Bitwy83
Zwycięstwa4857,83%
Porażki3238,55%
Remisy33,61%
Przetrwane bitwy2833,73%
Zniszczone czołgi570,69
Zniszczonych/zgonów1,04
Wykryte pojazdy770,93
Zadane uszkodzenia1.211,00
Punkty zajęcia bazy30,04
Punkty obrony bazy841,01
Doświadczenie633,78
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy7000
Zwycięstwa342,86%00,00%00,00%00,00%
Porażki457,14%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy342,86%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi60,8600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,500,000,000,00
Wykryte pojazdy60,8600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia895,570,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy537,5700,0000,0000,00
Doświadczenie402,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy7
Zwycięstwa342,86%
Porażki457,14%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy342,86%
Zniszczone czołgi60,86
Zniszczonych/zgonów1,50
Wykryte pojazdy60,86
Zadane uszkodzenia895,57
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy537,57
Doświadczenie402,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy27000
Zwycięstwa1451,85%00,00%00,00%00,00%
Porażki1348,15%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1037,04%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi150,5600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,880,000,000,00
Wykryte pojazdy250,9300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia819,220,000,000,00
Punkty zajęcia bazy210,7800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1405,1900,0000,0000,00
Doświadczenie501,700,000,000,00
Ogółem
Bitwy27
Zwycięstwa1451,85%
Porażki1348,15%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1037,04%
Zniszczone czołgi150,56
Zniszczonych/zgonów0,88
Wykryte pojazdy250,93
Zadane uszkodzenia819,22
Punkty zajęcia bazy210,78
Punkty obrony bazy1405,19
Doświadczenie501,70
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1966000
Zwycięstwa128365,26%00,00%00,00%00,00%
Porażki66733,93%00,00%00,00%00,00%
Remisy160,81%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy95448,52%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi18160,9200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,790,000,000,00
Wykryte pojazdy17880,9100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia984,360,000,000,00
Punkty zajęcia bazy11850,6000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy32841,6700,0000,0000,00
Doświadczenie681,610,000,000,00
Ogółem
Bitwy1966
Zwycięstwa128365,26%
Porażki66733,93%
Remisy160,81%
Przetrwane bitwy95448,52%
Zniszczone czołgi18160,92
Zniszczonych/zgonów1,79
Wykryte pojazdy17880,91
Zadane uszkodzenia984,36
Punkty zajęcia bazy11850,60
Punkty obrony bazy32841,67
Doświadczenie681,61
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy128000
Zwycięstwa9070,31%00,00%00,00%00,00%
Porażki3829,69%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6953,91%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1090,8500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,850,000,000,00
Wykryte pojazdy770,6000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.303,970,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1491,1600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy300,2300,0000,0000,00
Doświadczenie488,020,000,000,00
Ogółem
Bitwy128
Zwycięstwa9070,31%
Porażki3829,69%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy6953,91%
Zniszczone czołgi1090,85
Zniszczonych/zgonów1,85
Wykryte pojazdy770,60
Zadane uszkodzenia1.303,97
Punkty zajęcia bazy1491,16
Punkty obrony bazy300,23
Doświadczenie488,02
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (149)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
T-34-8561017,11633237260,12%2630,13
WZ-13281201,40883119055,88%2690,76
Object 140102609,61878112156,91%2747,94
T499969,3376397253,81%1575,12
T-5491827,8966795956,31%2267,44
M53/M5591918,2159284555,27%2353,44
E 50 Ausf. M102345,6571580455,35%2242,71
M41 Walker Bulldog8959,8559977153,70%2065,58
T110E5102820,0094573657,74%3122,45
Panther II81043,5550263949,92%1361,51
T-54 ltwt.91401,0082963457,57%2749,99
G.W. Tiger (P)81187,8151063052,70%1430,48
Tiger I71611,5876457761,35%2799,39
M26 Pershing81235,1557654457,35%1743,64
T-4371059,6262453855,39%2018,15
E 5091590,6666752155,47%1739,99
IS-382056,8290650357,46%3001,58
T-4481251,4463045257,08%2008,03
Tiger II81591,5863940258,96%2242,30
E 7592203,1197638961,18%2669,02
E 100102484,6883336757,22%2465,99
T-1092241,2386030755,05%2635,30
G.W. Panther71221,0142229553,22%1796,79
T207862,6444228757,49%1397,41
VK 30.02 (D)7496,8333726948,70%621,70
G.W. Tiger91554,7255824751,42%1620,50
M4A1 Sherman5368,3328524444,26%806,64
M10391960,9091624055,00%2258,43
M4A3E8 Sherman6418,4532122845,61%675,69
Pz.Kpfw. III/IV5322,1227421251,89%865,38
AMX 13 7571020,8587119857,58%2827,31
T3281590,3490419359,07%2251,39
Type 5 Chi-Ri7857,3745716649,40%1340,38
M40/M4381580,0565316649,40%1844,56
VK 30.01 (P)6235,6823515745,86%211,97
T-345344,7134014853,38%918,05
Jagdpanther71084,5748014651,37%1695,31
AMX 13 9091122,2095914260,56%2152,27
T376590,8145213155,73%1798,84
Hummel6751,3035413056,15%1177,05
BT-7 artillery 3284,7734012755,91%1512,38
VK 36.01 (H)6900,6849512058,33%1890,75
T28 Prototype81700,2384211855,93%1922,02
IS71037,7650111655,17%1485,25
T25/271210,0078411452,63%2118,40
AMX 12 t6807,1076511371,68%3172,61
Valentine II 4604,1566111361,06%2984,92
Object 260 102345,8674011154,95%2211,47
Jagdpanzer IV6672,7239110850,93%1306,55
T2971740,31107710666,04%2680,39
Type 4 Chi-To6704,8541710546,67%1352,00
WZ-1317867,3680610352,43%1979,02
M1271178,936399158,24%1826,15
T 55A 92262,679178860,23%2571,51
Grille5512,163278253,66%1150,21
M3 Lee4177,481988149,38%507,67
IS-7102052,186928040,00%1655,36
VK 30.01 (H)5418,722857839,74%634,87
Wespe3299,421657343,84%1121,36
LTTB81175,569897353,42%3063,64
M18 Hellcat6846,016736759,70%1746,31
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4191,862636654,55%633,00
MT-256483,835836547,69%1413,76
Type 3 Chi-Nu5578,524496468,75%2191,24
KV-137840,754966454,69%1446,97
A-205144,741876144,26%382,18
M2 Medium Tank3162,571886041,67%488,06
M446881,655236041,67%1637,74
T2 Medium Tank2159,102055949,15%810,88
StuG III Ausf. G5403,663205352,83%886,77
Konštrukta T-34/10071337,108755261,54%2608,77
59-166498,085725253,85%1530,55
T28 Concept 71189,527235269,23%2056,81
M4A3E2 Sherman Jumbo6788,907064955,10%1675,60
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4380,893874759,57%1168,45
Type T-345452,933484654,35%1344,50
Type 1 Chi-He4403,733584557,78%1847,07
T675714,116344445,45%1795,32
M24 Chaffee5322,243914254,76%1051,20
Strv 746826,006134057,50%2007,78
M5A1 Stuart4229,552673847,37%766,47
M41 HMC5614,274733745,95%972,21
BT-22143,291813551,43%726,41
Škoda T 245555,375333545,71%1839,40
Matilda4519,126013369,70%2266,11
Strv m/425536,245903366,67%1975,80
M22 Locust 3230,333593063,33%1195,20
Pz.Kpfw. III Ausf. E3111,481502941,38%200,38
M5 Stuart4109,072552857,14%371,67
Pz.Kpfw. 38 (t)3173,812182766,67%669,08
Type 97 Chi-Ha3208,082022528,00%598,18
Pz.Kpfw. II Luchs4267,804442560,00%1009,69
AMX ELC bis5442,585602445,83%1824,60
Pz.Kpfw. III Ausf. J4259,002732356,52%946,39
M374468,274252250,00%1678,51
ST vz. 394391,804952055,00%1623,17
T56 GMC3173,752242050,00%443,18
BT-74220,952091947,37%1101,53
Škoda T 2561120,688601952,63%2964,09
LT vz. 383215,613531850,00%936,90
AMX 383115,611561844,44%295,91
Pz.Kpfw. II2175,252781662,50%982,22
AMX 404236,442361631,25%962,71
Type 2597 Chi-Ha3106,001741656,25%278,14
T1 Cunningham135,87931540,00%1,36
M2 Light Tank288,001801560,00%337,30
Lago4423,386901384,62%1942,98
M8A14431,155011353,85%1402,51
Renault FT 75 BS2108,331111241,67%431,99
Vickers Medium Mk. III3139,502901250,00%403,48
MS-1169,831511275,00%389,43
Lorraine 39L AM3132,251151225,00%161,15
M3 Stuart3211,363261145,45%1058,37
Chi-Ni2101,56191955,56%417,08
Cruiser Mk. IV4295,67290955,56%1122,18
Pz.Kpfw. II Ausf. G3196,89418944,44%684,23
L-60 2146,13416875,00%969,58
T25 Pilot Number 1 81379,75609837,50%1772,81
Strv m/40L3383,86623757,14%2030,95
Pz.Kpfw. 35 (t)2225,57257742,86%1271,55
Ikv 723238,00310757,14%734,63
43 M. Toldi III 3206,57333757,14%988,51
Renault FT137,0084650,00%79,01
M7 Priest3153,67249650,00%301,02
Cruiser Mk. III3143,00162650,00%558,32
Hotchkiss H352123,80151540,00%398,05
Sav m/434493,80460560,00%1617,05
T3 HMC2165,20122540,00%513,03
Light Mk. VIC 2118,20218540,00%540,33
Vickers Medium Mk. II2159,00228425,00%638,94
Vickers Mk. E Type B2139,75236475,00%699,54
Leichttraktor150,2588450,00%85,56
T-45 2115,75172425,00%344,18
StuG IV 5330,25241450,00%625,67
Vickers Medium Mk. I1211,673653100,00%1617,17
Pvlvv fm/422107,003843100,00%456,22
T7 Combat Car 224,332430,00%0,00
Strv fm/211264,50559250,00%1691,83
Renault NC-31129,5074250,00%86,77
FCM 36 Pak 40 3263,00319250,00%702,19
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3174,00440250,00%421,77
Kolohousenka164,003271100,00%372,79
LT vz. 352316,007821100,00%2238,83
Strv m/382166,004371100,00%924,00
Renault Otsu192,002751100,00%605,73
Panther7110,0011010,00%0,00
AT-1246,004110,00%0,00
T1E6 2126,002051100,00%791,97
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2172,0024110,00%682,34

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 29.06.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 30.04.2019
Opuścił klan: 28.06.2019
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 13.01.2019
Opuścił klan: 28.04.2019
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 10.08.2018
Opuścił klan: 11.10.2018
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 17.10.2017
Opuścił klan: 29.06.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.01.2017
Opuścił klan: 27.07.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.07.2015
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 02.10.2014
Opuścił klan: 16.07.2015
Ciasteczka pomagają w dostarczaniu serwisu. Dowiedz się więcej  Zamknąć