Witold72

clanlogo
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 26.08.2017

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew26184000
Ø Poziom7,960,000,000,00
Zwycięstwa1244247,52%00,00%00,00%00,00%
Porażki1341451,23%00,00%00,00%00,00%
Remisy3281,25%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy904034,52%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi193480,7400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,130,000,000,00
Wykryte pojazdy177370,6800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.046,360,000,000,00
Punkty zajęcia bazy228180,8700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy99960,3800,0000,0000,00
Doświadczenie587,540,000,000,00
WN7878,670,000,000,00
WN81067,040,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew26184
Ø Poziom7,96
Zwycięstwa1244247,52%
Porażki1341451,23%
Remisy3281,25%
Przetrwane bitwy904034,52%
Zniszczone czołgi193480,74
Zniszczonych/zgonów1,13
Wykryte pojazdy177370,68
Zadane uszkodzenia1.046,36
Punkty zajęcia bazy228180,87
Punkty obrony bazy99960,38
Doświadczenie587,54
WN7878,67
WN81067,04
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew21000
Zwycięstwa733,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki1466,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy523,81%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi130,6200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,810,000,000,00
Wykryte pojazdy190,9000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.403,290,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy974,6200,0000,0000,00
Doświadczenie470,570,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew21
Zwycięstwa733,33%
Porażki1466,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy523,81%
Zniszczone czołgi130,62
Zniszczonych/zgonów0,81
Wykryte pojazdy190,90
Zadane uszkodzenia1.403,29
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy974,62
Doświadczenie470,57
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew645000
Zwycięstwa28343,88%00,00%00,00%00,00%
Porażki36256,12%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy27943,26%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4740,7300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,300,000,000,00
Wykryte pojazdy5950,9200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.270,230,000,000,00
Punkty zajęcia bazy12631,9600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy27314,2300,0000,0000,00
Doświadczenie743,040,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew645
Zwycięstwa28343,88%
Porażki36256,12%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy27943,26%
Zniszczone czołgi4740,73
Zniszczonych/zgonów1,30
Wykryte pojazdy5950,92
Zadane uszkodzenia1.270,23
Punkty zajęcia bazy12631,96
Punkty obrony bazy27314,23
Doświadczenie743,04
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1668000
Zwycięstwa72843,65%00,00%00,00%00,00%
Porażki86151,62%00,00%00,00%00,00%
Remisy794,74%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy60236,09%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi11600,7000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,090,000,000,00
Wykryte pojazdy15430,9300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia997,710,000,000,00
Punkty zajęcia bazy16801,0100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy15910,9500,0000,0000,00
Doświadczenie539,460,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1668
Zwycięstwa72843,65%
Porażki86151,62%
Remisy794,74%
Przetrwane bitwy60236,09%
Zniszczone czołgi11600,70
Zniszczonych/zgonów1,09
Wykryte pojazdy15430,93
Zadane uszkodzenia997,71
Punkty zajęcia bazy16801,01
Punkty obrony bazy15910,95
Doświadczenie539,46
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew9000
Zwycięstwa222,22%00,00%00,00%00,00%
Porażki777,78%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy222,22%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi30,3300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,430,000,000,00
Wykryte pojazdy80,8900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.573,890,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie514,110,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew9
Zwycięstwa222,22%
Porażki777,78%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy222,22%
Zniszczone czołgi30,33
Zniszczonych/zgonów0,43
Wykryte pojazdy80,89
Zadane uszkodzenia1.573,89
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie514,11
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (201)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Löwe 8961,30569189748,08%993,78
IS-381094,74589102751,31%1234,73
T-1091263,5060781546,50%1161,09
IS-6 8882,3051671847,21%860,16
Strv S1 81243,6963557847,92%1248,32
WZ-111G FT91589,1567156847,36%1262,34
T-54 first prototype 8845,6357050045,00%970,12
IS7803,3454648950,10%1041,18
T34 8971,6752947046,60%1012,97
Object 252U Defender 81281,2674744856,47%1527,01
Tiger II8881,1853044345,82%858,47
IS-7101508,4362743041,63%1098,22
Rheinmetall Skorpion G 81181,2064943049,30%1240,22
T-34-3 81014,8067341147,20%1125,24
Panther mit 8,8 cm L/71 8679,1648539944,61%708,12
Somua SM 81425,8870739652,78%1524,78
E 100101648,1167735243,75%1158,38
IS-3-II91474,1877034050,00%1316,06
SU-130PM 81255,9260233549,25%1222,92
E 7591390,0970231747,95%1298,69
Type T-345230,0024231349,20%467,36
Bat.-Châtillon Bourrasque 81164,2669330553,77%1325,68
Progetto M35 mod. 46 81097,8563329843,62%1112,61
WZ-111 model 1-491445,2067829546,78%1290,70
Tiger (P)7758,9159428554,04%1003,81
VK 100.01 (P)81162,0774125746,30%1248,56
WZ-113G FT101425,1053925040,00%713,74
IS-3A 81266,3772224955,42%1385,77
KV-1S6447,3339524646,34%716,04
TS-5 81103,5266224449,59%1019,95
60TP Lewandowskiego101466,4462623743,46%894,00
STG Guard 81037,9050122744,93%1079,80
VK 45.02 (P) Ausf. B91431,4069722447,32%1285,34
KV-856639,6850622349,33%1052,15
T26E5 81024,7575022156,11%1227,37
Type 586412,5533321439,72%579,34
11081055,5769921344,60%1076,39
Waffenträger auf Pz. IV91445,9259320544,39%1043,42
Rhm.-Borsig Waffenträger81240,4966320550,24%1204,42
IS-27923,1671419356,99%1206,27
T-5491047,5867219252,60%950,73
WZ-120-1G FT 81137,1965919147,12%1081,57
AMX 50 Foch (155) 101522,9455418648,92%1037,64
Škoda T 5091572,7876018147,51%1456,66
Char Futur 4 91429,0169017747,46%1163,87
Progetto M40 mod. 65101533,5163917641,48%1013,68
VK 45.02 (P) Ausf. A8983,2469917653,41%1072,59
T26E4 SuperPershing 8774,4353117339,88%793,87
Kanonenjagdpanzer 105 8971,6858917251,16%944,56
Super Conqueror101639,0467517041,18%1059,40
WZ-111-1G FT8996,4848516838,69%839,99
IS-M81226,0870116752,10%1468,52
Tiger I7712,1657816553,94%864,95
Mäuschen91422,5668016546,06%1276,09
VK 30.01 (P)6395,2337216451,22%534,60
Object 70591381,7372515754,14%1307,19
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8922,0067315554,19%1018,57
Pz.Sfl. IVc5382,7326815345,75%726,02
121B 101361,8861515041,33%868,35
KV-15420,2538214250,70%792,12
LTTB8464,8345614139,72%590,56
Emil II91376,5960513845,65%1118,54
Lorraine 40 t 81234,5167513551,11%1451,18
Lorraine 155 mle. 518819,2459013450,00%779,65
M6A2E1 81082,8370513452,24%1178,45
Object 777 Version II 91569,3375213345,86%1447,35
Pz.Kpfw. VII101644,3163012146,28%1068,22
SMV CC-64 Vipera 81161,2569512147,11%1178,65
LT-432 8766,2557512037,50%1271,38
K-91-PT 91316,5369611847,46%1151,75
VK 75.01 (K) 81070,7468511747,01%1138,19
AE Phase I 91375,1669211752,99%1154,49
Caernarvon Action X 8967,6469011452,63%1079,39
Object 277101784,0877811355,75%1395,58
FCM 50 t 8763,9751011145,95%714,53
M5A1 Stuart468,8516111046,36%63,98
CS-5991189,6764211040,00%987,43
CS-52 LIS 81065,9365210743,93%1125,74
AMX M4 mle. 49 8970,3361110734,58%898,36
TVP T 50/51101445,1562410643,40%938,09
Object 25791292,6363810440,38%1033,33
Sturer Emil7423,9733110336,89%294,57
Object 274a 81002,4364210341,75%997,08
AMX Chasseur de chars 8781,8664210345,63%885,81
50TP Tyszkiewicza91501,2870010049,00%1295,93
Emil I81254,955939238,04%1201,39
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8869,266989250,00%1024,58
AMX Canon d'assaut 105 81173,215899037,78%1101,96
SU-122-44 7898,195548837,50%1098,04
50TP prototyp 81292,417428754,02%1418,17
TNH T Vz. 5191366,147138652,33%1152,24
UDES 14 Alt 581069,625978436,90%1130,68
Lorraine 50 t 91267,496908245,12%1043,23
Marder 38T4205,811968156,79%421,42
Pz.Kpfw. III Ausf. E394,311528045,00%87,53
CS-538852,346067944,30%995,65
Panhard EBR 75 (FL 10) 8545,095077846,15%770,54
STA-18819,765267536,00%792,47
Panzerjäger I2160,381747261,11%618,02
113101303,076207243,06%867,75
Marder II3183,451927153,52%458,76
IS-2-II8988,706327149,30%1143,11
Kunze Panzer 91302,086127133,80%987,35
53TP Markowskiego81036,365767044,29%969,56
Nashorn6389,072767032,86%370,72
Kranvagn101297,196256743,28%751,85
T-34-2G FT7864,915326738,81%1009,29
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3119,672006749,25%236,95
Object 43091187,207856462,50%1050,47
Strv 746522,535015547,27%859,38
T-34-85M 6848,446685450,00%1359,78
M4A1 Revalorisé 81005,096515444,44%1019,12
StuG III Ausf. G5307,773005356,60%650,03
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4175,601905349,06%290,53
UDES 1691319,815885234,62%963,80
Maus101686,296644837,50%1079,73
HWK 30 8763,356004850,00%1255,94
60G FT5395,334014564,44%852,42
Leichttraktor173,321104447,73%158,37
Centurion Mk. 7/19744,955424447,73%490,03
Strv m/425330,512874344,19%736,48
Bat.-Châtillon 12 t8538,576144264,29%985,18
T7 Combat Car 2114,282254065,00%620,32
Comet7592,814983748,65%761,82
LTP 393,861413740,54%186,84
leKpz M 41 90 mm 8585,975433751,35%906,97
WZ-111 model 5A101445,316513638,89%931,26
Type 64 6332,404253548,57%625,55
Prototipo Standard B91422,456993345,45%1151,94
59-166201,643173333,33%261,49
Škoda T 27 8877,256663253,13%1045,90
AMX 13 105 AM mle. 505203,352323132,26%146,82
ELC EVEN 90 8500,354533135,48%628,77
Super Hellcat 7790,065923148,39%1058,87
Cromwell6540,595252941,38%859,58
TNH 105/10008998,905832937,93%915,58
B.U.G.I.6676,076032965,52%1219,78
T-1506583,864562941,38%787,93
P.44 Pantera8817,755362835,71%747,66
M4A1 Sherman5366,613932347,83%767,62
Pz.Kpfw. II229,451112245,45%45,13
Type 2597 Chi-Ha361,551592245,45%48,32
M24E2 Super Chaffee 6450,865502240,91%1066,96
P.43 bis6668,485492147,62%1208,77
AMX 404207,003182157,14%717,86
AMX AC mle. 488429,534941952,63%313,74
T-34-17844,395671861,11%1310,42
T-463149,172001844,44%448,13
Dicker Max 6355,722651844,44%378,42
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5229,003121735,29%323,01
Object 705A10960,536061735,29%443,54
T-34-85 Rudy 6785,755501631,25%1224,73
Centurion Mk. I8665,476491560,00%778,56
WZ-131G FT6472,534891566,67%837,13
ARL V396343,073761546,67%460,72
T-345394,713761435,71%878,46
Pz.Kpfw. II Luchs433,361481457,14%161,66
T-703105,711801428,57%130,70
Cobra 9701,295521442,86%384,97
KV-26451,085011353,85%650,53
Vickers Mk. E Type B292,271241145,45%182,59
AMX 13 F3 AM6277,552111136,36%125,39
SU-76G FT4563,274581154,55%1460,69
Leo7454,503181040,00%406,70
T-262109,80891020,00%292,85
AMX 12 t6614,105021040,00%1618,51
P.43 ter7681,44456933,33%865,20
Type 619870,89853966,67%839,36
MTLS-1G14 3273,78277933,33%990,08
40TP Habicha6414,00422850,00%598,62
AMX 383135,71202728,57%187,58
King Tiger (Captured) 71188,29710771,43%1581,21
Pudel 6462,00376650,00%649,38
Lago4196,50201650,00%454,35
M4A3E8 Sherman6354,67452650,00%512,52
T1 Heavy5289,83265616,67%303,32
M15/42378,802125100,00%261,00
T-284277,60205520,00%580,09
Pz.Kpfw. IV Ausf. D423,20225580,00%261,00
T-29 3387,00285540,00%1175,26
TKS z n.k.m. 20 mm 266,00103425,00%76,09
P26/404132,25182450,00%179,56
Pz.Kpfw. II Ausf. G319,00126450,00%89,84
FCM 362125,75264450,00%426,24
Vickers Medium Mk. I152,0092333,33%16,17
T1 Cunningham18,6742333,33%0,00
MT-25644,00251333,33%0,00
43 M. Toldi III 398,33264333,33%190,05
M14/412203,50182250,00%599,24
T1 HMC219,0080250,00%106,25
T-60261,507020,00%8,16
SU-122A550,502702100,00%261,00
Fiat 3000159,001971100,00%286,91
Renault Otsu171,0014810,00%67,79
Renault NC-31128,00881100,00%261,00
MS-1178,002231100,00%441,88
AMX ELC bis5744,0031710,00%2058,85
T-8040,008110,00%0,00
T-116 399,002371100,00%386,13
Bretagne Panther 61378,0060810,00%1923,75
BT-7 artillery 352,009510,00%0,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 26.08.2017
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 26.08.2017
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 22.09.2015
Opuścił klan: 03.10.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 22.07.2015
Opuścił klan: 20.09.2015
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 24.10.2016
Opuścił klan: 24.08.2017
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 09.11.2015
Opuścił klan: 21.10.2016