WISPER

clanlogo
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 07.03.2022

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew17260000
Ø Poziom7,200,000,000,00
Zwycięstwa802846,51%00,00%00,00%00,00%
Porażki901652,24%00,00%00,00%00,00%
Remisy2161,25%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy505029,26%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi118700,6900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,970,000,000,00
Wykryte pojazdy120780,7000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia845,980,000,000,00
Punkty zajęcia bazy114510,6600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy82140,4800,0000,0000,00
Doświadczenie411,230,000,000,00
WN7831,130,000,000,00
WN8955,580,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew17260
Ø Poziom7,20
Zwycięstwa802846,51%
Porażki901652,24%
Remisy2161,25%
Przetrwane bitwy505029,26%
Zniszczone czołgi118700,69
Zniszczonych/zgonów0,97
Wykryte pojazdy120780,70
Zadane uszkodzenia845,98
Punkty zajęcia bazy114510,66
Punkty obrony bazy82140,48
Doświadczenie411,23
WN7831,13
WN8955,58
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew38000
Zwycięstwa2463,16%00,00%00,00%00,00%
Porażki1436,84%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1436,84%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi200,5300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,830,000,000,00
Wykryte pojazdy100,2600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.180,160,000,000,00
Punkty zajęcia bazy551,4500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy330,8700,0000,0000,00
Doświadczenie783,550,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew38
Zwycięstwa2463,16%
Porażki1436,84%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1436,84%
Zniszczone czołgi200,53
Zniszczonych/zgonów0,83
Wykryte pojazdy100,26
Zadane uszkodzenia1.180,16
Punkty zajęcia bazy551,45
Punkty obrony bazy330,87
Doświadczenie783,55
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia241,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy11,0000,0000,0000,00
Doświadczenie88,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia241,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy11,00
Doświadczenie88,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew320000
Zwycięstwa16350,94%00,00%00,00%00,00%
Porażki15448,13%00,00%00,00%00,00%
Remisy30,94%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy13642,50%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2400,7500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,300,000,000,00
Wykryte pojazdy2510,7800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.105,650,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3100,9700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy13434,2000,0000,0000,00
Doświadczenie670,080,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew320
Zwycięstwa16350,94%
Porażki15448,13%
Remisy30,94%
Przetrwane bitwy13642,50%
Zniszczone czołgi2400,75
Zniszczonych/zgonów1,30
Wykryte pojazdy2510,78
Zadane uszkodzenia1.105,65
Punkty zajęcia bazy3100,97
Punkty obrony bazy13434,20
Doświadczenie670,08
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew152000
Zwycięstwa4831,58%00,00%00,00%00,00%
Porażki10267,11%00,00%00,00%00,00%
Remisy21,32%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4630,26%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi790,5200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,750,000,000,00
Wykryte pojazdy1070,7000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia996,080,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2541,6700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1220,8000,0000,0000,00
Doświadczenie374,580,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew152
Zwycięstwa4831,58%
Porażki10267,11%
Remisy21,32%
Przetrwane bitwy4630,26%
Zniszczone czołgi790,52
Zniszczonych/zgonów0,75
Wykryte pojazdy1070,70
Zadane uszkodzenia996,08
Punkty zajęcia bazy2541,67
Punkty obrony bazy1220,80
Doświadczenie374,58
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew22000
Zwycięstwa940,91%00,00%00,00%00,00%
Porażki1359,09%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy731,82%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi100,4500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,670,000,000,00
Wykryte pojazdy231,0500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.462,590,000,000,00
Punkty zajęcia bazy140,6400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy492,2300,0000,0000,00
Doświadczenie322,640,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew22
Zwycięstwa940,91%
Porażki1359,09%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy731,82%
Zniszczone czołgi100,45
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy231,05
Zadane uszkodzenia1.462,59
Punkty zajęcia bazy140,64
Punkty obrony bazy492,23
Doświadczenie322,64
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (89)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
IS-381068,77507281747,46%1201,10
G.W. Panther71238,77375109748,31%1719,61
KV-15383,9627192744,12%627,98
Jagdpanzer E 100101624,7159479945,68%1113,69
IS-7101370,7865557348,34%1047,26
T-1091168,0942253145,76%1073,37
IS7478,5029451341,33%412,19
Bat.-Châtillon 155 5591099,9053949246,95%1057,18
Lorraine 155 mle. 5071055,0134744244,34%1417,43
Jagdtiger91336,9051643948,06%1045,07
Lorraine 155 mle. 5181167,9037242448,11%1462,38
Jagdpanther II81142,9142040248,51%1163,75
Hummel6731,0128237250,00%1146,25
T-1506432,2328137048,38%546,06
IS-4101389,3762534445,64%934,71
M48A5 Patton101161,6558933941,30%725,74
T57 Heavy10892,5154433137,76%380,84
StuG III Ausf. G5253,4919532145,48%385,72
M46 Patton9909,6550731543,17%667,63
Jagdpanther7828,5037330549,51%1010,04
Jagdpanzer IV6374,0524628444,01%484,88
Grille5542,0923427848,92%1229,78
M26 Pershing8810,3064525747,86%958,01
AMX 13 F3 AM6929,5731724945,38%1387,02
T698955,0765723748,52%1199,13
T54E19724,5458223146,32%463,71
Bat.-Châtillon 155 5810861,5447018846,28%572,81
M3 Stuart394,4116218447,28%187,03
Pz.Kpfw. 38 (t)3120,1716818052,78%300,66
AMX 13 105 AM mle. 505478,8921917647,73%1007,69
M75160,2524816943,79%359,77
T-284152,5416915747,13%283,67
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5208,1822014849,32%366,12
AMX 13 909572,9753914339,86%602,66
T-46363,3511814242,96%34,72
VK 36.01 (H)6376,0827913545,19%433,02
AMX 13 757364,3449413345,86%542,08
KV-856335,0734313241,67%305,68
T207673,8160512746,46%866,59
KV-26624,3635611752,99%1015,39
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4200,1717310650,94%368,12
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4123,8120010551,43%277,64
AMX 12 t6312,064008854,55%748,77
M2 Light2141,152028463,10%576,89
M4A3E8 Sherman6429,934978251,22%719,79
T-26296,091177751,95%332,06
Marder II3200,471757356,16%531,57
M5 Stuart466,721657240,28%5,74
Pz.Kpfw. 35 (t)2133,111626446,88%542,66
Sturmpanzer II4126,301296043,33%190,01
AMX ELC bis5192,453575635,71%334,04
TOG II* 6689,575435145,10%1096,78
T-345230,132844535,56%344,43
StuG IV 5260,023144452,27%535,30
Pz.Sfl. IVc5262,812084238,10%318,69
T216366,444333630,56%754,94
MS-1133,34623528,57%0,00
Lorraine 39L AM3294,531793246,88%928,35
Panzerjäger I2162,471683056,67%560,73
Marder 38T4243,723132548,00%478,83
Renault FT 75 BS2158,841142544,00%810,73
BT-2270,711052142,86%106,18
A-205179,003822147,62%422,98
G.W. Tiger9726,303402055,00%595,18
T7 Combat Car 282,501221435,71%140,21
Cruiser Mk. III3111,461661346,15%303,86
T1 Cunningham1100,552641172,73%673,59
SU-100Y 6446,103731060,00%655,49
AMX 40461,00200922,22%2,60
Vickers Medium Mk. I1179,75211862,50%1111,36
Bat.-Châtillon 12 t8249,50340837,50%141,95
AT-1276,8886825,00%46,09
Chi-Ni232,38120850,00%82,83
SU-18288,3354633,33%247,43
Pz.Kpfw. II Ausf. D 292,17289666,67%433,03
Renault NC-31146,6767616,67%0,00
Leichttraktor1101,80130520,00%291,46
43 M. Toldi III 368,50209450,00%187,90
Light Mk. VIC 266,252504100,00%342,57
T1E6 214,7574450,00%92,23
Tetrarch 2235,67277366,67%1398,81
Renault FT155,33141333,33%53,31
StuG III Ausf. B4307,00403366,67%822,59
Hotchkiss H352172,67461366,67%922,14
LTP 3106,3397333,33%234,69
Sturmpanzer I Bison369,6765333,33%0,00
Kolohousenka133,50117250,00%76,78
Renault Otsu159,002731100,00%272,07
Cruiser Mk. IV479,005710,00%0,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rezerwista
Dołączył: 07.03.2022
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 07.03.2022
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.10.2014
Opuścił klan: 19.07.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 27.07.2015
Opuścił klan: 31.05.2016
Stopień: Rekruter
Dołączył: 03.06.2016
Opuścił klan: 11.12.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.12.2017
Opuścił klan: 14.01.2018