VlDARR

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 27.06.2019

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy20431000
Ø Poziom7,570,000,000,00
Zwycięstwa1037050,76%00,00%00,00%00,00%
Porażki987248,32%00,00%00,00%00,00%
Remisy1890,93%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy619330,31%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi193730,9500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,360,000,000,00
Wykryte pojazdy163180,8000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.124,510,000,000,00
Punkty zajęcia bazy173220,8500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy89490,4400,0000,0000,00
Doświadczenie524,950,000,000,00
WN71117,700,000,000,00
WN81407,710,000,000,00
Ogółem
Bitwy20431
Ø Poziom7,57
Zwycięstwa1037050,76%
Porażki987248,32%
Remisy1890,93%
Przetrwane bitwy619330,31%
Zniszczone czołgi193730,95
Zniszczonych/zgonów1,36
Wykryte pojazdy163180,80
Zadane uszkodzenia1.124,51
Punkty zajęcia bazy173220,85
Punkty obrony bazy89490,44
Doświadczenie524,95
WN71117,70
WN81407,71
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy413001
Zwycięstwa20349,15%00,00%00,00%00,00%
Porażki19346,73%00,00%00,00%1100,00%
Remisy174,12%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy13933,66%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2780,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,010,000,000,00
Wykryte pojazdy1930,4700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.557,310,000,001.020,00
Punkty zajęcia bazy2770,6700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy860,2100,0000,0000,00
Doświadczenie605,200,000,00141,00
Ogółem
Bitwy413
Zwycięstwa20349,15%
Porażki19346,73%
Remisy174,12%
Przetrwane bitwy13933,66%
Zniszczone czołgi2780,67
Zniszczonych/zgonów1,01
Wykryte pojazdy1930,47
Zadane uszkodzenia1.557,31
Punkty zajęcia bazy2770,67
Punkty obrony bazy860,21
Doświadczenie605,20
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia1.020,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie141,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy262003
Zwycięstwa16964,50%00,00%00,00%3100,00%
Porażki8532,44%00,00%00,00%00,00%
Remisy83,05%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy13752,29%00,00%00,00%3100,00%
Zniszczone czołgi1750,6700,0000,0020,67
Zniszczonych/zgonów1,400,000,000,00
Wykryte pojazdy1190,4500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.001,670,000,00647,67
Punkty zajęcia bazy3651,3900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2761,0500,0000,0000,00
Doświadczenie624,240,000,00945,00
Ogółem
Bitwy262
Zwycięstwa16964,50%
Porażki8532,44%
Remisy83,05%
Przetrwane bitwy13752,29%
Zniszczone czołgi1750,67
Zniszczonych/zgonów1,40
Wykryte pojazdy1190,45
Zadane uszkodzenia1.001,67
Punkty zajęcia bazy3651,39
Punkty obrony bazy2761,05
Doświadczenie624,24
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy3
Zwycięstwa3100,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy3100,00%
Zniszczone czołgi20,67
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia647,67
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie945,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy31002
Zwycięstwa1135,48%00,00%00,00%150,00%
Porażki2064,52%00,00%00,00%150,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1032,26%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi150,4800,0000,0021,00
Zniszczonych/zgonów0,710,000,001,00
Wykryte pojazdy511,6500,0000,0010,50
Zadane uszkodzenia490,580,000,00853,00
Punkty zajęcia bazy270,8700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie271,770,000,00481,00
Ogółem
Bitwy31
Zwycięstwa1135,48%
Porażki2064,52%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1032,26%
Zniszczone czołgi150,48
Zniszczonych/zgonów0,71
Wykryte pojazdy511,65
Zadane uszkodzenia490,58
Punkty zajęcia bazy270,87
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie271,77
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy2
Zwycięstwa150,00%
Porażki150,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi21,00
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy10,50
Zadane uszkodzenia853,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie481,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy397005
Zwycięstwa20050,38%00,00%00,00%120,00%
Porażki19749,62%00,00%00,00%480,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy18446,35%00,00%00,00%120,00%
Zniszczone czołgi2860,7200,0000,0010,20
Zniszczonych/zgonów1,340,000,000,25
Wykryte pojazdy3400,8600,0000,0040,80
Zadane uszkodzenia1.139,330,000,001.234,00
Punkty zajęcia bazy4221,0600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy19654,9500,0000,0000,00
Doświadczenie611,720,000,00398,20
Ogółem
Bitwy397
Zwycięstwa20050,38%
Porażki19749,62%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy18446,35%
Zniszczone czołgi2860,72
Zniszczonych/zgonów1,34
Wykryte pojazdy3400,86
Zadane uszkodzenia1.139,33
Punkty zajęcia bazy4221,06
Punkty obrony bazy19654,95
Doświadczenie611,72
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy5
Zwycięstwa120,00%
Porażki480,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy120,00%
Zniszczone czołgi10,20
Zniszczonych/zgonów0,25
Wykryte pojazdy40,80
Zadane uszkodzenia1.234,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie398,20

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy5302009
Zwycięstwa239545,17%00,00%00,00%444,44%
Porażki279052,62%00,00%00,00%555,56%
Remisy1172,21%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy188535,55%00,00%00,00%333,33%
Zniszczone czołgi37160,7000,0000,0080,89
Zniszczonych/zgonów1,090,000,001,33
Wykryte pojazdy46870,8800,0000,0030,33
Zadane uszkodzenia976,870,000,00474,67
Punkty zajęcia bazy52110,9800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy74031,4000,0000,0000,00
Doświadczenie463,570,000,00462,67
Ogółem
Bitwy5302
Zwycięstwa239545,17%
Porażki279052,62%
Remisy1172,21%
Przetrwane bitwy188535,55%
Zniszczone czołgi37160,70
Zniszczonych/zgonów1,09
Wykryte pojazdy46870,88
Zadane uszkodzenia976,87
Punkty zajęcia bazy52110,98
Punkty obrony bazy74031,40
Doświadczenie463,57
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy9
Zwycięstwa444,44%
Porażki555,56%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy333,33%
Zniszczone czołgi80,89
Zniszczonych/zgonów1,33
Wykryte pojazdy30,33
Zadane uszkodzenia474,67
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie462,67

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy26720010
Zwycięstwa146754,90%00,00%00,00%110,00%
Porażki118244,24%00,00%00,00%990,00%
Remisy230,86%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy111841,84%00,00%00,00%220,00%
Zniszczone czołgi18240,6800,0000,00111,10
Zniszczonych/zgonów1,170,000,001,38
Wykryte pojazdy11360,4300,0000,0030,30
Zadane uszkodzenia1.546,020,000,001.276,90
Punkty zajęcia bazy19750,7400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy15200,5700,0000,0000,00
Doświadczenie617,180,000,00326,40
Ogółem
Bitwy2672
Zwycięstwa146754,90%
Porażki118244,24%
Remisy230,86%
Przetrwane bitwy111841,84%
Zniszczone czołgi18240,68
Zniszczonych/zgonów1,17
Wykryte pojazdy11360,43
Zadane uszkodzenia1.546,02
Punkty zajęcia bazy19750,74
Punkty obrony bazy15200,57
Doświadczenie617,18
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy10
Zwycięstwa110,00%
Porażki990,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy220,00%
Zniszczone czołgi111,10
Zniszczonych/zgonów1,38
Wykryte pojazdy30,30
Zadane uszkodzenia1.276,90
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie326,40
Anzeigen

Czołgi (168)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
Type 59 81060,93555141247,10%1318,44
IS-6 81187,7059994352,70%1318,58
T-5491298,9950351945,66%1245,79
SU-122-44 7916,5844443452,53%1195,31
WZ-111 model 1-491694,0659137449,47%1671,61
Type 64 6683,0148436048,33%1783,83
Škoda T 5091742,4854835153,56%1639,72
Rheinmetall Skorpion G 81358,3955334753,03%1342,50
T-1091515,2562234349,27%1409,29
ST-I91395,8749133746,59%1188,57
Type 4 Heavy91518,0754633149,55%1449,88
Strv S1 81653,7551732846,34%1632,65
T-448979,1947432550,46%1238,36
KV-481023,5644732448,77%1177,43
IS-381218,0651131950,47%1339,66
M53/M5591307,9362731849,37%1215,81
VK 45.02 (P) Ausf. B91685,2654929450,34%1610,28
T71 DA71011,5961629355,63%2422,44
KV-856668,3639528551,58%1123,04
Bat.-Châtillon 25 t AP91556,6151027548,00%1647,68
Strv 103-091958,3855227252,21%1781,93
Centurion Mk. 7/191588,1962624546,12%1594,72
T-54 first prototype 81013,5352824351,44%1203,52
T3281103,2861823955,23%1326,69
Emil II91655,3480123750,63%1485,02
Bat.-Châtillon 12 t81096,3161223453,42%2240,63
M40/M4381134,5549223352,79%1147,17
Cromwell B 6777,2349223351,50%1571,35
M10391177,4565423042,61%920,61
Object 43091906,4462022852,63%1750,46
TVP VTU Koncept8909,4052322247,75%1077,10
Conqueror91729,8356821748,85%1653,23
KV-26786,5647520754,59%1439,89
Emil I81297,9572320346,80%1305,75
VK 45.02 (P) Ausf. A81350,6351920349,26%1588,90
UDES 0381442,0651720052,00%1467,44
T26E5 Patriot 81124,2960519754,31%1370,26
Kranvagn101779,5562319052,63%1410,50
M127798,8347118953,97%1051,34
M3 Lee4429,3532017453,45%1816,49
Konštrukta T-34/1007901,3956917354,34%1407,31
M46 Patton KR 81017,4756217351,45%1301,26
O-Ho81395,4656217252,33%1630,41
IS71049,1650117152,05%1561,60
Object 252U 81480,0270817146,78%1592,63
T297975,2359417055,29%1265,98
IS-7101561,5052716346,63%1208,19
E 25 7980,3648015756,05%1438,77
Ikv 90 Typ B7940,3941415657,69%1437,90
AMX 13 757908,8158315653,85%2070,64
Type 586628,9140215552,90%1252,65
AMX 12 t6671,4842815149,01%2087,36
M446646,5233015149,01%1054,79
11081089,8447214643,84%1067,98
T-437780,5343214445,14%1216,80
KV-371005,2954014060,71%1439,14
WZ-1317812,0450813452,24%1769,73
KV-15546,9537113047,69%1121,77
IS-271157,5953612656,35%1605,24
50TP Tyszkiewicza92199,6059411950,42%2115,71
T-1506612,9636511946,22%965,40
M66820,8548211653,45%1567,92
T1 Heavy Tank5599,5641511563,48%1492,50
Ikv 65 Alt II6728,8639211450,00%1217,22
53TP Markowskiego81332,7052910850,93%1454,02
KV-137711,1843910861,11%1146,28
Churchill VII6854,5846710757,94%1610,03
Caernarvon81371,4558210651,89%1644,68
O-Ni71228,5457710660,38%1768,63
O-I6819,7143410644,34%1340,57
KV-1S6601,9640310456,73%1379,92
M41 HMC5505,3727510344,66%708,06
Leo7831,1863110250,00%1280,21
M18 Hellcat6686,1654910152,48%1169,97
T25/27856,035589950,51%1141,39
Tiger (P)71099,365039551,58%1603,60
Nashorn6760,053759552,63%1270,48
T216639,024419255,43%2009,63
Black Prince71140,926569058,89%1698,14
VK 30.01 (P)6807,164578253,66%1684,92
M374361,212318045,00%1137,40
Ikv 1035322,333397844,87%600,20
Škoda T 256646,965467341,10%1153,38
Bat.-Châtillon 25 t101643,084467140,85%1145,71
AMX M4 mle. 49 Liberté 81040,714856946,38%1099,43
M41 Walker Bulldog8725,074606850,00%1181,60
M4A1 Sherman5547,963936753,73%1596,08
AMX ELC bis5343,793896342,86%1026,78
Pz.Sfl. IVc5498,874686358,73%1122,06
Strv 746697,955896246,77%1355,35
T6981284,075696155,74%1693,45
Strv m/425496,414095959,32%1601,29
M4A3E2 Sherman Jumbo6704,194865952,54%1373,72
TVP T 50/51101889,846055747,37%1491,04
M75346,143975761,40%1402,76
T-62A101465,334895743,86%1029,07
Progetto M35 mod. 46 81317,495295143,14%1246,49
45TP Habicha71411,885735054,00%2062,72
59-166571,565805054,00%1673,88
AMX M4 mle. 49 81152,027815056,00%1255,02
O-I Experimental5628,555604957,14%1179,67
Škoda T 245446,524564841,67%1146,51
Matilda4475,223224564,44%1620,01
Churchill I5762,354444355,81%1886,31
Sav m/434360,162644348,84%1000,72
T675502,024704348,84%1097,64
Somua SM 81755,767154163,41%1889,59
T2071268,038204050,00%2106,89
Hotchkiss EBR7613,753634045,00%1148,99
M5A1 Stuart4197,322333850,00%634,42
Comet7817,425733847,37%1285,70
Super Conqueror101758,495543754,05%1259,28
Pz.Kpfw. VII101846,005183751,35%1319,64
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4363,262953542,86%896,32
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5519,794383455,88%1480,05
Marder II3213,452153351,52%566,04
Marder 38T4346,843243256,25%901,80
Lago4321,453013145,16%1139,28
ST vz. 394256,823552842,86%762,31
Cromwell6655,004152842,86%1309,26
T110E5101500,567122552,00%1126,66
WZ-1328548,883672445,83%718,26
T-50-2 6893,007242445,83%2921,82
M8A14365,353062369,57%1096,20
Löwe 81303,835592360,87%1562,61
IS-4101487,305182040,00%1051,59
M7 Priest3195,411551735,29%300,26
T26E5 81273,599061770,59%1726,29
Type 5 Heavy102034,876201553,33%1322,37
Vickers Medium Mk. III3242,211821450,00%882,45
T56 GMC3219,932321478,57%754,32
Pudel 6567,464761346,15%836,98
T-34-17591,505641266,67%859,10
M2 Medium Tank3219,582121241,67%746,43
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4574,456111163,64%2810,81
T1 Cunningham1644,5094310100,00%9871,11
M3 Stuart3164,11262933,33%531,10
Ikv 723290,00336955,56%1040,81
Type 2597 Chi-Ha3173,22181944,44%499,07
T95E6 101404,78383933,33%777,54
LT vz. 383226,13372850,00%957,20
Pvlvv fm/42280,00146666,67%344,42
Strv m/40L3156,00181560,00%596,56
T-463175,204135100,00%890,01
T3 HMC20,0051520,00%0,00
Object 140101409,40661540,00%854,54
Strv fm/211104,00174425,00%462,96
M26 Pershing81470,50670425,00%1636,51
Strv m/382128,67227366,67%670,87
Centurion Action X101667,33513333,33%932,97
T92 HMC101616,679473100,00%1459,65
T-505537,33608333,33%2072,75
Panhard EBR 909478,33523333,33%327,23
Object 430U102670,67959366,67%2069,39
Strv 103B101362,005272100,00%801,22
Object 277102803,0054120,00%2508,17
Heavy Tank No. VI 692,5010620,00%0,00
T28 Concept 7385,5012620,00%220,59
StuG IV 5104,50107250,00%112,90
60TP Lewandowskiego102924,008751100,00%2673,38
113103849,0013491100,00%4695,07
WZ-111 model 5A105178,009041100,00%4764,30
Object 907 104001,0084810,00%3542,59
Panhard EBR 75 (FL 10) 81583,0040210,00%2520,89
T-34 shielded 5856,0034010,00%2471,25
T-29 3321,005151100,00%1274,76
T95/FV4201 Chieftain 103003,0027310,00%1876,56
T-34-85M 6362,005751100,00%555,13

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 27.06.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.03.2019
Opuścił klan: 27.06.2019
Stopień: Rekruter
Dołączył: 05.02.2019
Opuścił klan: 24.02.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 30.08.2018
Opuścił klan: 02.02.2019
Stopień: Podoficer
Dołączył: 08.02.2018
Opuścił klan: 28.08.2018
Stopień: Rekruter
Dołączył: 24.10.2017
Opuścił klan: 04.02.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 21.03.2017
Opuścił klan: 22.10.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 26.01.2017
Opuścił klan: 19.03.2017
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 27.06.2016
Opuścił klan: 24.01.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.03.2016
Opuścił klan: 25.06.2016
Ciasteczka pomagają w dostarczaniu serwisu. Dowiedz się więcej  Zamknąć