Vitos_Bond

clanlogo
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 15.12.2023

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew25307000
Ø Poziom8,200,000,000,00
Zwycięstwa1321052,20%00,00%00,00%00,00%
Porażki1160345,85%00,00%00,00%00,00%
Remisy4941,95%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy819532,38%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi251590,9900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,470,000,000,00
Wykryte pojazdy269871,0700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.439,900,000,000,00
Punkty zajęcia bazy533692,1100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy196090,7700,0000,0000,00
Doświadczenie666,580,000,000,00
WN71283,570,000,000,00
WN81695,970,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew25307
Ø Poziom8,20
Zwycięstwa1321052,20%
Porażki1160345,85%
Remisy4941,95%
Przetrwane bitwy819532,38%
Zniszczone czołgi251590,99
Zniszczonych/zgonów1,47
Wykryte pojazdy269871,07
Zadane uszkodzenia1.439,90
Punkty zajęcia bazy533692,11
Punkty obrony bazy196090,77
Doświadczenie666,58
WN71283,57
WN81695,97
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew489000
Zwycięstwa25351,74%00,00%00,00%00,00%
Porażki20040,90%00,00%00,00%00,00%
Remisy367,36%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy21744,38%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3350,6900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,230,000,000,00
Wykryte pojazdy4220,8600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.627,950,000,000,00
Punkty zajęcia bazy9241,8900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4810,9800,0000,0000,00
Doświadczenie758,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew489
Zwycięstwa25351,74%
Porażki20040,90%
Remisy367,36%
Przetrwane bitwy21744,38%
Zniszczone czołgi3350,69
Zniszczonych/zgonów1,23
Wykryte pojazdy4220,86
Zadane uszkodzenia1.627,95
Punkty zajęcia bazy9241,89
Punkty obrony bazy4810,98
Doświadczenie758,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew22000
Zwycięstwa1150,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1150,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy522,73%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi160,7300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,940,000,000,00
Wykryte pojazdy221,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.030,270,000,000,00
Punkty zajęcia bazy823,7300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy30,1400,0000,0000,00
Doświadczenie682,320,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew22
Zwycięstwa1150,00%
Porażki1150,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy522,73%
Zniszczone czołgi160,73
Zniszczonych/zgonów0,94
Wykryte pojazdy221,00
Zadane uszkodzenia1.030,27
Punkty zajęcia bazy823,73
Punkty obrony bazy30,14
Doświadczenie682,32
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew42000
Zwycięstwa2866,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki1433,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2047,62%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi250,6000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,140,000,000,00
Wykryte pojazdy120,2900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia616,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1343,1900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie591,950,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew42
Zwycięstwa2866,67%
Porażki1433,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2047,62%
Zniszczone czołgi250,60
Zniszczonych/zgonów1,14
Wykryte pojazdy120,29
Zadane uszkodzenia616,00
Punkty zajęcia bazy1343,19
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie591,95
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew424000
Zwycięstwa23254,72%00,00%00,00%00,00%
Porażki18543,63%00,00%00,00%00,00%
Remisy71,65%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy16037,74%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3550,8400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,340,000,000,00
Wykryte pojazdy2520,5900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.359,390,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6071,4300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2090,4900,0000,0000,00
Doświadczenie638,330,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew424
Zwycięstwa23254,72%
Porażki18543,63%
Remisy71,65%
Przetrwane bitwy16037,74%
Zniszczone czołgi3550,84
Zniszczonych/zgonów1,34
Wykryte pojazdy2520,59
Zadane uszkodzenia1.359,39
Punkty zajęcia bazy6071,43
Punkty obrony bazy2090,49
Doświadczenie638,33
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew320000
Zwycięstwa15046,88%00,00%00,00%00,00%
Porażki16150,31%00,00%00,00%00,00%
Remisy92,81%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy12137,81%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2710,8500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,360,000,000,00
Wykryte pojazdy2760,8600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.425,170,000,000,00
Punkty zajęcia bazy8472,6500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy8482,6500,0000,0000,00
Doświadczenie703,960,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew320
Zwycięstwa15046,88%
Porażki16150,31%
Remisy92,81%
Przetrwane bitwy12137,81%
Zniszczone czołgi2710,85
Zniszczonych/zgonów1,36
Wykryte pojazdy2760,86
Zadane uszkodzenia1.425,17
Punkty zajęcia bazy8472,65
Punkty obrony bazy8482,65
Doświadczenie703,96
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew408000
Zwycięstwa14936,52%00,00%00,00%00,00%
Porażki22555,15%00,00%00,00%00,00%
Remisy348,33%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy12330,15%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2700,6600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,950,000,000,00
Wykryte pojazdy3540,8700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.238,080,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2730,6700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1910,4700,0000,0000,00
Doświadczenie588,560,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew408
Zwycięstwa14936,52%
Porażki22555,15%
Remisy348,33%
Przetrwane bitwy12330,15%
Zniszczone czołgi2700,66
Zniszczonych/zgonów0,95
Wykryte pojazdy3540,87
Zadane uszkodzenia1.238,08
Punkty zajęcia bazy2730,67
Punkty obrony bazy1910,47
Doświadczenie588,56
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew89000
Zwycięstwa3539,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki5258,43%00,00%00,00%00,00%
Remisy22,25%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2528,09%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi510,5700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,800,000,000,00
Wykryte pojazdy490,5500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.514,200,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1051,1800,0000,0000,00
Doświadczenie558,190,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew89
Zwycięstwa3539,33%
Porażki5258,43%
Remisy22,25%
Przetrwane bitwy2528,09%
Zniszczone czołgi510,57
Zniszczonych/zgonów0,80
Wykryte pojazdy490,55
Zadane uszkodzenia1.514,20
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy1051,18
Doświadczenie558,19
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (97)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Löwe 81424,18746265251,62%1955,29
E 5091712,96731152852,42%1897,69
E 7591741,08774116652,49%1923,09
E 50 Ausf. M101766,46661114250,35%1530,82
VK 72.01 (K) 102316,37811112252,14%1727,50
E 100101853,4473196855,68%1565,91
Leopard Prototyp A91497,9872895849,37%1437,34
E 25 7982,3270674554,36%1554,45
VK 45.02 (P) Ausf. B91659,8371073750,75%1823,25
Pz.Kpfw. VII102171,8881369853,30%1837,32
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81349,4779868550,22%1742,24
Tiger I7895,8851763151,35%1214,36
Jagdtiger92086,3956460350,91%2308,09
Tiger II81317,2258258651,37%1837,17
Rheinmetall Skorpion G 81560,1476158249,14%1908,79
Jagdpanther II81701,7978656856,69%2166,66
Leopard 1101631,7569455851,25%1295,23
Jagdpanther71045,7550253254,70%1719,76
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5470,6834451755,90%1407,43
VK 36.01 (H)6520,7239451554,56%854,50
Waffenträger auf E 100102301,7767851150,68%1670,36
Maus102077,7977739152,43%1781,59
Tiger (P)71054,0172037055,68%1506,22
Ferdinand81313,6158035855,03%1603,90
VK 30.02 (D)7848,0761832254,04%1400,30
G.W. Tiger91237,0554529647,30%1108,08
Waffenträger auf Pz. IV92003,9778927854,32%2022,59
Panzer 58 Mutz 81123,5376327749,82%1525,62
VK 30.01 (P)6568,2141427151,66%968,47
Indien-Panzer81273,9672025448,82%1762,53
Hummel61081,4340125351,38%2176,14
Rhm.-Borsig Waffenträger81733,4583723857,14%2175,65
Jagdpanzer E 100102142,7264223547,23%1672,60
G.W. E 100101276,1856123247,41%1121,64
AMX 50 10081541,2757823056,96%2154,45
Panther II81074,3863822450,45%1603,23
Spähpanzer Ru 2519726,2767121548,37%981,67
Grille 15102048,5865219447,42%1607,27
Panther mit 8,8 cm L/71 8956,0170717653,41%1242,36
Jagdpanzer IV6731,6038216457,32%1544,99
AMX M4 mle. 4571085,6350215651,28%1708,81
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3329,9861814970,47%1017,69
G.W. Panther71221,3049014850,68%1682,86
Sturer Emil71140,4570512853,91%1941,86
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4823,3190212763,78%2529,67
ARL 446857,0463611458,77%1730,06
Pz.Kpfw. III Ausf. J4110,4324711145,05%73,77
Pz.Kpfw. T 25 5526,6456310651,89%1444,10
Pz.Kpfw. III Ausf. E3116,9215010241,18%132,83
StuG III Ausf. G5496,523059456,38%1294,80
VK 16.02 Leopard5105,492909143,96%109,49
BDR G1 B5490,235307552,00%980,41
VK 28.016371,304877050,00%989,57
Nashorn6829,455686947,83%1555,26
Pz.Kpfw. II2135,311686443,75%429,10
Lorraine 40 t 81286,507526254,84%1556,93
VK 30.01 (H)5434,953306149,18%921,75
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4224,352165255,77%479,72
leKpz M 41 90 mm GF 8603,805955147,06%916,17
Marder II3345,072904250,00%1276,30
Panzerjäger I2293,342893852,63%1319,18
B14291,434003740,54%743,59
VK 45.02 (P) Ausf. A81375,577873754,05%1819,76
Object 703 Version II 81586,738763354,55%1800,12
Leichttraktor168,371563060,00%243,59
Tiger-Maus 91604,337752441,67%1210,01
Panther7618,334202445,83%814,79
Object 252U Defender 81550,628692161,90%2071,56
Pz.Kpfw. II Luchs4168,102592070,00%664,15
King Tiger (Captured) 71109,417581758,82%1484,01
Pz.Kpfw. I Ausf. C3189,754631662,50%1034,23
E 75 TS 81298,506981450,00%1367,17
Pudel 6751,506441241,67%1250,14
Heavy Tank No. VI 6957,086861241,67%1687,06
Bisonte C45 81409,646631127,27%1411,36
IS-3A 81683,1810461163,64%2108,54
Progetto M35 mod. 46 81063,306531050,00%1012,92
Somua SM 81351,44843955,56%1443,20
Bretagne Panther 6730,33716966,67%1460,56
Tetrarch 2174,00364757,14%932,65
Pz.Kpfw. T 15 3120,00356757,14%426,55
Großtraktor - Krupp 3253,29328742,86%714,82
Panther/M10 7735,00587650,00%1130,87
Tiger 131 6378,60338540,00%300,17
VK 75.01 (K) 81092,00738450,00%1015,33
M48A2 Räumpanzer 81614,67736333,33%1753,52
M3 Light 3304,67324366,67%1726,04
Rheinmetall Panzerwagen10551,008752100,00%527,58
VK 168.01 (P) 81035,0060420,00%1011,12
MS-1182,007320,00%187,02
GSOR 1008 8473,50471250,00%289,94
105 leFH18B2 51043,006961100,00%1829,94
VK 30.02 (M)6527,0031210,00%634,68
Kanonenjagdpanzer 105 81543,008331100,00%1745,39
G.W. Tiger (P)8946,0033010,00%728,61
43 M. Toldi III 3211,002691100,00%956,07
WZ-111 Alpine Tiger 8411,0026910,00%144,34

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 15.12.2023
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 15.12.2023
Opuścił klan: 24.12.2024