Venci_CZ

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy5119212262
Ø Poziom7,616,007,008,73
Zwycięstwa2588050,55%1100,00%150,00%13953,05%
Porażki2489348,63%00,00%150,00%12045,80%
Remisy4190,82%00,00%00,00%31,15%
Przetrwane bitwy1286825,14%00,00%00,00%5621,37%
Zniszczone czołgi432570,8400,0031,502380,91
Zniszczonych/zgonów1,130,001,501,16
Wykryte pojazdy521861,0211,0042,002701,03
Zadane uszkodzenia1.143,84207,001.217,001.499,24
Punkty zajęcia bazy540981,0600,0000,001440,55
Punkty obrony bazy284820,5600,0000,00600,23
Doświadczenie621,82426,00512,50749,06
WN71109,86510,241573,361159,34
WN81398,660,000,001470,88
Ogółem
Bitwy51192
Ø Poziom7,61
Zwycięstwa2588050,55%
Porażki2489348,63%
Remisy4190,82%
Przetrwane bitwy1286825,14%
Zniszczone czołgi432570,84
Zniszczonych/zgonów1,13
Wykryte pojazdy521861,02
Zadane uszkodzenia1.143,84
Punkty zajęcia bazy540981,06
Punkty obrony bazy284820,56
Doświadczenie621,82
WN71109,86
WN81398,66
Ostatnie 24 godziny
Bitwy1
Ø Poziom6,00
Zwycięstwa1100,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy11,00
Zadane uszkodzenia207,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie426,00
WN7510,24
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy2
Ø Poziom7,00
Zwycięstwa150,00%
Porażki150,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi31,50
Zniszczonych/zgonów1,50
Wykryte pojazdy42,00
Zadane uszkodzenia1.217,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie512,50
WN71573,36
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy262
Ø Poziom8,73
Zwycięstwa13953,05%
Porażki12045,80%
Remisy31,15%
Przetrwane bitwy5621,37%
Zniszczone czołgi2380,91
Zniszczonych/zgonów1,16
Wykryte pojazdy2701,03
Zadane uszkodzenia1.499,24
Punkty zajęcia bazy1440,55
Punkty obrony bazy600,23
Doświadczenie749,06
WN71159,34
WN81470,88
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy187000
Zwycięstwa10556,15%00,00%00,00%00,00%
Porażki8143,32%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,53%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5629,95%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1010,5400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,770,000,000,00
Wykryte pojazdy1120,6000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.459,890,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1390,7400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1080,5800,0000,0000,00
Doświadczenie850,530,000,000,00
Ogółem
Bitwy187
Zwycięstwa10556,15%
Porażki8143,32%
Remisy10,53%
Przetrwane bitwy5629,95%
Zniszczone czołgi1010,54
Zniszczonych/zgonów0,77
Wykryte pojazdy1120,60
Zadane uszkodzenia1.459,89
Punkty zajęcia bazy1390,74
Punkty obrony bazy1080,58
Doświadczenie850,53
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy13000
Zwycięstwa753,85%00,00%00,00%00,00%
Porażki646,15%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy17,69%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi50,3800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,420,000,000,00
Wykryte pojazdy100,7700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.208,080,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy755,7700,0000,0000,00
Doświadczenie778,080,000,000,00
Ogółem
Bitwy13
Zwycięstwa753,85%
Porażki646,15%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy17,69%
Zniszczone czołgi50,38
Zniszczonych/zgonów0,42
Wykryte pojazdy100,77
Zadane uszkodzenia1.208,08
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy755,77
Doświadczenie778,08
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia245,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie90,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia245,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie90,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy174000
Zwycięstwa8850,57%00,00%00,00%00,00%
Porażki8548,85%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,57%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5833,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1100,6300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,950,000,000,00
Wykryte pojazdy1440,8300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.129,980,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5423,1100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5923,4000,0000,0000,00
Doświadczenie767,270,000,000,00
Ogółem
Bitwy174
Zwycięstwa8850,57%
Porażki8548,85%
Remisy10,57%
Przetrwane bitwy5833,33%
Zniszczone czołgi1100,63
Zniszczonych/zgonów0,95
Wykryte pojazdy1440,83
Zadane uszkodzenia1.129,98
Punkty zajęcia bazy5423,11
Punkty obrony bazy5923,40
Doświadczenie767,27
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1099000
Zwycięstwa59253,87%00,00%00,00%00,00%
Porażki48444,04%00,00%00,00%00,00%
Remisy232,09%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy41237,49%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi7220,6600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,050,000,000,00
Wykryte pojazdy9400,8600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia901,050,000,000,00
Punkty zajęcia bazy15371,4000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy10070,9200,0000,0000,00
Doświadczenie535,040,000,000,00
Ogółem
Bitwy1099
Zwycięstwa59253,87%
Porażki48444,04%
Remisy232,09%
Przetrwane bitwy41237,49%
Zniszczone czołgi7220,66
Zniszczonych/zgonów1,05
Wykryte pojazdy9400,86
Zadane uszkodzenia901,05
Punkty zajęcia bazy15371,40
Punkty obrony bazy10070,92
Doświadczenie535,04
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy170000
Zwycięstwa8348,82%00,00%00,00%00,00%
Porażki8751,18%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4928,82%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1030,6100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,850,000,000,00
Wykryte pojazdy1130,6600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.511,060,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1200,7100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy910,5400,0000,0000,00
Doświadczenie765,020,000,000,00
Ogółem
Bitwy170
Zwycięstwa8348,82%
Porażki8751,18%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy4928,82%
Zniszczone czołgi1030,61
Zniszczonych/zgonów0,85
Wykryte pojazdy1130,66
Zadane uszkodzenia1.511,06
Punkty zajęcia bazy1200,71
Punkty obrony bazy910,54
Doświadczenie765,02
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (289)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
T26E4 SuperPershing 81088,98640198050,81%1458,65
IS7939,19444185051,62%1377,85
Hummel6939,37326106248,21%1420,49
TVP T 50/51102003,0774194350,05%1625,59
G.W. Tiger (P)81270,6560294251,17%1618,94
Škoda T 5091727,3776982252,43%1579,25
M10391170,7743979750,31%1017,92
IS-381428,8480677255,44%1754,35
T110E5101635,5362469345,17%1213,99
KV-856934,0166667354,09%1742,22
ISU-15281466,0571366151,74%1609,97
Object 140101794,8769760944,66%1432,12
T297671,7033259243,58%640,53
T54E191572,9675458351,63%1493,13
T-5491222,7871657448,43%1229,04
T675714,7564457059,65%2079,58
Cromwell6871,3072155555,50%1994,03
E 7591455,1364053853,16%1374,68
T6981186,2373453851,12%1494,60
T-1091478,2972853149,72%1391,71
O-I61046,8682151260,74%2254,98
Rhm.-Borsig Waffenträger81463,1970251149,51%1520,35
T34 81323,3373748053,96%1649,05
WZ-111 model 1-491738,2681047852,72%1720,00
T57 Heavy Tank101866,5269647845,40%1343,44
T-44-100 81157,4074247648,95%1476,15
E 5091586,3878547353,07%1629,96
Tiger II8969,4044045248,67%1052,76
Bat.-Châtillon 25 t101977,9069344045,00%1658,19
Object 43091917,5387343456,45%1737,17
M53/M5591541,2265042550,59%1497,12
T-34-856541,4232240850,00%1015,34
T376570,8361640350,37%1555,69
Progetto M35 mod. 46 81340,8177339749,37%1452,10
T-448989,6971437953,83%1373,86
M66354,1726736942,28%365,74
Waffenträger auf Pz. IV91651,7569135444,35%1336,09
T328895,1555335241,19%894,55
Conqueror91720,0982535054,00%1670,71
E 50 Ausf. M101771,7372434648,55%1437,37
T-54 ltwt.91069,0970234649,42%1595,13
Prototipo Standard B91635,3375231749,21%1305,00
Waffenträger auf E 100101932,3963331243,59%1262,89
IS-7101801,1372730850,00%1525,54
M41 Walker Bulldog8716,3566230549,51%1236,45
Type 6191446,4270830149,50%1361,92
Bat.-Châtillon 25 t AP91442,2169530050,33%1417,39
Type 3 Chi-Nu Kai 5524,2256030051,67%1570,42
TVP VTU Koncept81111,1869928454,23%1622,15
Type 4 Chi-To6687,0159427650,36%1327,31
Strv 103-091783,3171427147,60%1460,27
G.W. Panther7876,4935926643,23%990,92
M40/M4381161,6958726155,94%1224,39
Grille 15101928,8463926048,08%1448,25
VK 100.01 (P)81248,8279626054,62%1482,83
SU-1527661,7448025957,14%884,64
FV380591168,0165125251,59%1030,81
Tiger I7534,3031324643,90%471,65
Comet7840,1669124652,44%1436,94
Type 4 Heavy91699,2582224551,02%1751,81
Panther II81032,5268524051,25%1350,31
UDES 0381520,7973523946,03%1706,92
T3091688,3574623153,25%1470,14
Jagdtiger91834,6977823056,52%1735,73
STA-181090,3766022842,98%1310,90
O-I Experimental5890,8072822860,53%2095,43
Strv m/42-57 Alt A.2 6759,6462022754,19%1445,08
T1 Heavy Tank5153,5617622345,29%93,23
Jagdpanther II81592,9675422151,13%1920,80
Type 5 Heavy102434,5387122051,36%1742,79
M36 Jackson6427,4831621954,34%651,34
T-34-85M 6915,3770821550,70%1733,68
Mäuschen91798,5482721450,47%1706,07
S35 CA5622,4251121250,94%1421,22
Type 5 Chi-Ri7835,1464221047,62%1262,91
KV-371238,8781021057,62%1982,26
Tiger (P)71122,6973120953,59%1573,69
A-436778,3766420958,37%1825,25
M46 Patton91749,1279620450,98%1740,77
VK 30.01 (P)6693,2760020356,65%1396,75
AMX 13 909839,4868620249,50%1160,28
Centurion Mk. I8926,0666320047,50%1121,00
Pudel 6695,4560819949,75%1233,26
T25/27906,3152119951,26%1308,95
FV2078949,9264819544,62%978,10
T25 Pilot Number 1 81284,3585519552,31%1856,80
T28 Prototype81165,8165219347,15%1228,28
Konštrukta T-34/10071091,8671418953,44%1883,23
Charioteer8975,4759418747,06%916,68
SU-1006700,1151718655,91%1281,00
Grille5591,3024618647,85%1386,96
Type 64 6669,8859118447,83%1724,45
Emil I81426,8078018247,80%1584,60
KV-137481,6634018251,10%693,25
Progetto M40 mod. 65102204,8880117853,93%1671,88
VK 45.02 (P) Ausf. A8910,7164217749,72%995,60
T1 Cunningham155,2711217651,14%163,71
P.44 Pantera81233,9175917654,55%1525,87
AMX 50 10081252,1671417649,43%1305,16
AMX 13 757605,4162317650,00%1124,40
11081095,8672017550,86%1226,50
WZ-1328928,4270617355,49%1690,17
T110E4101977,8969617344,51%1364,21
VK 45.02 (P) Ausf. B91503,8378917256,40%1428,00
ARL 446625,4546817047,65%999,46
VK 36.01 (H)6459,6335416346,01%666,22
Sturer Emil7862,5651416245,06%1106,92
Crusader 5.5-in. SP7797,3148715944,65%992,30
SU-14-17941,3063315952,20%1361,63
IS-M81203,7672915949,69%1275,01
Leo7867,8268615855,06%1393,94
212A91632,1978115754,14%1674,20
M127861,7454415358,17%1060,37
KV-15651,4456815149,67%1484,67
T71 DA7396,5853715146,36%573,82
Jagdpanther71065,0967615056,67%1572,58
T-345294,5439714751,02%686,59
SU-14-281318,0675414055,71%1403,29
Type 586697,9956913647,79%1308,50
T-1506927,4370513554,07%1924,34
Pz.Kpfw. III/IV5142,8116513143,51%160,84
T-437742,8958313142,75%1054,30
Panther71046,4171412852,34%1834,77
E 25 71089,7873512752,76%1707,76
WZ-111 model 5A102086,0578512648,41%1512,75
AMX 12 t6294,9736912644,44%549,16
Object 70591872,9584612554,40%1701,55
IS-271018,1871912456,45%1447,38
T9591990,4180012346,34%1668,71
AT 1581089,1768511849,15%1024,01
Object 430U101998,8375711846,61%1431,22
T92 8777,6468311849,15%1363,97
53TP Markowskiego81233,0070711748,72%1235,95
WZ-120-1G FT 81432,9180711656,03%1525,27
M446727,8949411546,09%1175,11
O-Ni71131,9174911450,88%1463,76
M18 Hellcat6553,5031211350,44%895,02
Wespe3199,7813611240,18%553,82
O-Ho81253,8380611157,66%1502,30
Challenger7926,2567711151,35%1255,65
Jagdpanzer IV6517,0536811051,82%844,96
AMX AC mle. 4881235,5171610955,96%1510,20
Caernarvon81300,4276510743,93%1508,88
M24 Chaffee5306,7546810749,53%978,74
50TP prototyp 81531,7587410658,49%1777,90
BDR G1 B5355,8025210448,08%589,61
M10 Wolverine5287,7822810454,81%552,30
Škoda T 256742,5161810252,94%1627,54
M26 Pershing81040,9370210142,57%1196,49
T216163,2229110050,00%257,00
T404157,801719948,48%210,52
T2881325,867509951,52%1322,43
SU-100M171084,796569951,52%1501,53
Super Conqueror102113,787569745,36%1583,88
M3 Lee479,011339545,26%56,49
WZ-1317807,317009553,68%1824,22
MT-256471,845139548,42%1270,73
ARL V396754,295239446,81%1451,81
P.43 ter71024,557539354,84%1664,41
SU-855397,123259248,91%801,25
Rheinmetall Skorpion G 81489,607569148,35%1495,36
Object 277101992,806948939,33%1246,57
FV3046661,024388843,18%1075,20
Ikv 90 Typ B7804,245568744,83%1050,26
Type T-345560,955188652,33%1814,58
A-447855,416608654,65%1403,43
Nashorn6666,204268538,82%897,08
Conqueror Gun Carriage101721,006358544,71%1333,29
FV4004 Conway91452,756488550,59%1217,24
Strv 746720,376518460,71%1435,79
Pz.Kpfw. III Ausf. J4119,311628444,05%192,12
AMX M4 mle. 49 81192,867988351,81%1373,48
Churchill I5607,005908253,66%1397,51
VK 30.01 (H)5755,316548160,49%1887,43
Heavy Tank No. VI 6811,486548154,32%1427,07
T-34-17665,695807848,72%835,45
Emil II91567,058247755,84%1520,49
LTTB8961,347567754,55%1884,87
FV215b (183) 101644,886277646,05%1147,80
Black Prince7905,486637548,00%1177,58
AMX 50 12091303,816067540,00%984,16
59-166562,255897358,90%1809,81
Škoda T 245473,754817254,17%1423,70
Type 3 Chi-Nu5407,514377247,22%1046,26
M2 Medium Tank376,721317247,22%103,69
T25 AT7925,966077154,93%1209,89
AMX AC mle. 467804,105637052,86%1098,21
M4A3E8 Sherman6717,286926960,87%1593,85
AT 771111,337696962,32%1638,63
Lorraine 155 mle. 507995,827176852,94%1281,38
T2071094,297876653,03%1836,96
VK 30.02 (M)6729,286266553,85%1641,88
Achilles6788,806576456,25%1716,23
VK 28.016521,105806251,61%1770,06
FV217 Badger102177,618546163,93%1791,75
M75214,512475945,76%616,99
AT 86723,686365959,32%1397,99
T-100 LT101546,547935962,71%2025,28
M3 Stuart356,501315850,00%84,95
50TP Tyszkiewicza91764,198455756,14%1624,62
113101875,397485745,61%1530,59
B14261,962445648,21%901,45
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4160,581745350,94%266,66
StuG IV 5448,384095343,40%999,32
Object 907 101924,257635248,08%1349,73
Churchill VII6569,885735158,82%982,69
Pz.Sfl. IVc5358,762325141,18%602,77
45TP Habicha7987,066545046,00%1296,52
Lorraine 155 mle. 5181003,407125060,00%1067,67
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2192,472204948,98%711,13
M4 Sherman5512,505724656,52%1374,71
M5 Stuart486,521694438,64%101,57
M48A5 Patton101759,666804438,64%1248,26
Ikv 65 Alt II6643,564934346,51%1072,84
AT 25446,464274143,90%901,80
Object 268 Version 4102322,938604163,41%1797,72
A-204173,782714040,00%534,09
M41 HMC5433,883534037,50%486,47
AMX 13 F3 AM6717,586354060,00%1073,35
Bishop5405,433514042,50%755,33
T1E6 2112,411603948,72%503,08
Strv m/425492,615083855,26%1431,81
VK 16.02 Leopard5413,924903745,95%1673,13
AMX 404181,752383655,56%825,23
SU-10181021,676203641,67%1015,83
Strv S1 81359,637493557,14%1472,34
FV201 (A45) 7830,666663557,14%1104,62
T-284177,682303438,24%319,56
T28 Concept 7996,596293450,00%1361,97
ST vz. 394250,062973240,63%669,34
SU-86701,635903050,00%933,44
Caernarvon Action X 8875,906863043,33%782,25
T-46372,211192944,83%109,13
Somua SAu 404302,763712951,72%796,80
Loza's M4-A2 Sherman 6743,766392948,28%1582,72
Type 1 Chi-He4241,433002839,29%639,74
StuG III Ausf. G5356,702762762,96%850,28
40TP Habicha6728,155432638,46%1332,63
Pz.Kpfw. III Ausf. E3115,081642650,00%344,44
Alecto4257,542762653,85%618,49
MTLS-1G14 3267,044112653,85%1287,33
P.43 bis6493,884902437,50%675,23
T3 HMC2213,292662437,50%754,43
SU-130PM 81488,757882462,50%1417,60
AMX M4 mle. 457993,785282313,04%1180,35
Crusader5455,954502040,00%1233,97
T56 GMC361,201052040,00%1,53
Object 705A102118,907942050,00%1537,46
T1 HMC229,53781942,11%33,76
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81142,218001947,37%1365,46
SU-76M373,411031747,06%54,63
Durchbruchswagen 24255,243331752,94%719,31
Dicker Max 6709,655041741,18%1112,84
Marder II392,311871662,50%196,37
Object 252U 81174,277061553,33%952,97
Matilda4407,864811450,00%1106,06
AMX ELC bis5148,932851478,57%439,15
M5A1 Stuart4367,085491353,85%1616,38
SU-122A5197,152491338,46%155,39
Panhard AMD 178B6268,463721353,85%514,93
AT-1258,08651225,00%0,56
T499927,836771250,00%1185,65
LT-432 8626,755391225,00%768,86
Pz.Kpfw. II Luchs4484,455301145,45%2174,97
T-34 shielded 5663,646311154,55%1852,88
LT vz. 383219,00312850,00%930,41
M2 Light Tank272,25122850,00%163,90
T2 Medium Tank212,6381837,50%0,00
T7 Combat Car 288,25142825,00%296,54
T 55A 91673,38864875,00%1621,90
Spähpanzer SP I C7610,57496714,29%788,51
Pz.Kpfw. II Ausf. D 272,57331771,43%397,94
Pz.Kpfw. II215,5085633,33%0,01
AMX 13 105 AM mle. 505344,67367666,67%699,68
Pz.Kpfw. I Ausf. C3118,17199616,67%308,95
SU-85B4409,60262580,00%1120,79
Leichttraktor146,75102475,00%261,00
Birch Gun4205,50346475,00%744,25
Marder 38T4424,00410450,00%1075,79
MS-1150,335730,00%19,51
Light Mk. VIC 243,335030,00%0,00
Tetrarch 2225,50307250,00%1098,28
Kolohousenka1177,005361100,00%1381,96
Sturmpanzer I Bison3620,004651100,00%3883,82
T-2620,001001100,00%261,00
Renault UE 573196,004051100,00%781,23
T2 Light Tank 20,001571100,00%261,00
TOG II* 6668,0046210,00%894,93
LTP 3190,0012710,00%776,40

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.12.2018
Opuścił klan: 31.01.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.10.2018
Opuścił klan: 08.12.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.09.2018
Stopień: Podoficer
Dołączył: 25.10.2017
Opuścił klan: 04.09.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 05.10.2017
Opuścił klan: 06.10.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 17.10.2015
Opuścił klan: 19.09.2017
Stopień: Podoficer
Dołączył: 14.07.2014
Opuścił klan: 19.09.2015
Ciasteczka pomagają w dostarczaniu serwisu. Dowiedz się więcej  Zamknąć