Veepee73

clanlogo
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 10.03.2015

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew30382000
Ø Poziom7,490,000,000,00
Zwycięstwa1516649,92%00,00%00,00%00,00%
Porażki1499049,34%00,00%00,00%00,00%
Remisy2260,74%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy633820,86%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi197310,6500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,820,000,000,00
Wykryte pojazdy423751,3900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia877,380,000,000,00
Punkty zajęcia bazy474101,5600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy146810,4800,0000,0000,00
Doświadczenie578,920,000,000,00
WN7947,210,000,000,00
WN81021,290,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew30382
Ø Poziom7,49
Zwycięstwa1516649,92%
Porażki1499049,34%
Remisy2260,74%
Przetrwane bitwy633820,86%
Zniszczone czołgi197310,65
Zniszczonych/zgonów0,82
Wykryte pojazdy423751,39
Zadane uszkodzenia877,38
Punkty zajęcia bazy474101,56
Punkty obrony bazy146810,48
Doświadczenie578,92
WN7947,21
WN81021,29
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki3100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy20,6700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia292,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie98,330,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3
Zwycięstwa00,00%
Porażki3100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy20,67
Zadane uszkodzenia292,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie98,33
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew13000
Zwycięstwa753,85%00,00%00,00%00,00%
Porażki646,15%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy430,77%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20,1500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,220,000,000,00
Wykryte pojazdy120,9200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia491,770,000,000,00
Punkty zajęcia bazy806,1500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie526,380,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew13
Zwycięstwa753,85%
Porażki646,15%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy430,77%
Zniszczone czołgi20,15
Zniszczonych/zgonów0,22
Wykryte pojazdy120,92
Zadane uszkodzenia491,77
Punkty zajęcia bazy806,15
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie526,38
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew32000
Zwycięstwa1650,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1650,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1237,50%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi190,5900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,950,000,000,00
Wykryte pojazdy361,1300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia629,060,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2257,0300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy30,0900,0000,0000,00
Doświadczenie515,280,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew32
Zwycięstwa1650,00%
Porażki1650,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1237,50%
Zniszczone czołgi190,59
Zniszczonych/zgonów0,95
Wykryte pojazdy361,13
Zadane uszkodzenia629,06
Punkty zajęcia bazy2257,03
Punkty obrony bazy30,09
Doświadczenie515,28
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew26000
Zwycięstwa1038,46%00,00%00,00%00,00%
Porażki1661,54%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy415,38%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi100,3800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,450,000,000,00
Wykryte pojazdy341,3100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia782,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy70,2700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie585,420,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew26
Zwycięstwa1038,46%
Porażki1661,54%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy415,38%
Zniszczone czołgi100,38
Zniszczonych/zgonów0,45
Wykryte pojazdy341,31
Zadane uszkodzenia782,50
Punkty zajęcia bazy70,27
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie585,42
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1126000
Zwycięstwa41636,94%00,00%00,00%00,00%
Porażki68560,83%00,00%00,00%00,00%
Remisy252,22%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy24221,49%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3730,3300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,420,000,000,00
Wykryte pojazdy16571,4700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia552,380,000,000,00
Punkty zajęcia bazy19001,6900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy7510,6700,0000,0000,00
Doświadczenie405,020,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1126
Zwycięstwa41636,94%
Porażki68560,83%
Remisy252,22%
Przetrwane bitwy24221,49%
Zniszczone czołgi3730,33
Zniszczonych/zgonów0,42
Wykryte pojazdy16571,47
Zadane uszkodzenia552,38
Punkty zajęcia bazy19001,69
Punkty obrony bazy7510,67
Doświadczenie405,02
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew11000
Zwycięstwa19,09%00,00%00,00%00,00%
Porażki1090,91%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy218,18%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi40,3600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,440,000,000,00
Wykryte pojazdy151,3600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia553,640,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie138,550,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew11
Zwycięstwa19,09%
Porażki1090,91%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy218,18%
Zniszczone czołgi40,36
Zniszczonych/zgonów0,44
Wykryte pojazdy151,36
Zadane uszkodzenia553,64
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie138,55
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (153)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Škoda T 5091624,18782165554,38%1628,70
Leopard Prototyp A9839,75558149242,96%550,41
Leopard 1101078,88569138543,47%634,30
T297956,26679117352,00%1200,09
TVP T 50/51101781,4268781448,40%1539,03
Cromwell6605,2662881358,30%1286,37
M10391062,3262581247,04%829,26
IS-381094,0769880651,61%1241,36
T110E5101394,1567378948,16%988,79
IS-7101374,3465272946,36%960,74
Bat.-Châtillon 25 t AP91346,7974166455,72%1469,22
VK 30.01 (H)5427,6326959144,67%872,22
MT-256103,2042256951,14%132,67
T-5491080,2669851250,78%1070,93
Panther/M10 7527,0848050344,33%631,34
Rheinmetall Skorpion G 81303,0675149755,53%1498,28
Škoda T 256681,1760849452,63%1388,76
Pz.Kpfw. I Ausf. C3121,8840048052,08%475,91
M5A1 Stuart498,8132744550,11%162,76
Object 140101379,2862944343,57%1020,11
E 7591219,0669542650,47%1048,94
T26E5 Patriot 8998,1379641555,42%1210,86
LTTB8622,6166941352,06%1077,42
Bat.-Châtillon 25 t101607,4067040848,77%1356,59
T26E4 SuperPershing 8788,3564439148,34%885,41
Tiger II8883,8958137345,58%862,22
T-62A101534,6667635047,14%1306,64
M41 Walker Bulldog8631,7364134053,24%1074,52
Grille5642,9448529752,19%1488,34
AMX 50 1008884,5358529047,93%887,09
AMX M4 mle. 49 Liberté 81073,0778928754,70%1291,76
KV-856525,1146528545,61%714,14
Pz.Sfl. IVb4350,3434528253,55%1170,79
Covenanter5146,7728528051,79%338,53
T-54 ltwt.9712,9761227748,38%861,43
leKpz M 41 90 mm GF 8599,3359027749,82%915,90
IS7803,5561324747,77%1058,68
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4365,9339424553,88%989,95
Jagdpanther7817,5359423355,79%1076,34
Indien-Panzer8702,8756222742,29%722,79
Lorraine 39L AM3205,3027522552,44%661,23
Hummel6647,2845022445,98%937,45
Lorraine 155 mle. 507809,4953022353,36%1022,41
T25/27901,9269422355,61%1493,85
Pz.Kpfw. III/IV5264,9220822147,96%560,21
T376490,3161422154,75%1319,84
AMX 13 105 AM mle. 505490,7740821351,17%1059,92
Cromwell B 6759,6768420556,59%1587,13
G.W. Panther7883,2451220449,02%1057,23
Centurion Mk. I8915,5063120249,50%1080,98
T328727,3959820148,76%661,92
Strv 103-091500,6972020050,00%1325,67
Jagdpanzer IV6750,5257218849,47%1527,74
T-50598,6334918549,73%148,22
AMX 105 AM mle. 474371,4536917855,62%1496,15
Comet7515,6354217348,55%665,35
M10 Wolverine5483,5144216845,83%1069,40
Sexton I 3216,7526214946,31%599,19
VK 30.02 (D)7287,7735814839,86%159,48
Centurion Mk. 7/19958,7863214848,65%783,07
T-44-100 8883,3468413353,38%1125,33
Object 430101453,1870312655,56%1166,04
StuG III Ausf. G5444,0140712548,80%990,81
Pz.Kpfw. III Ausf. J4105,1513512438,71%10,52
Strv 103B101681,6967412445,16%1105,41
T3 HMC2205,9129411949,58%871,73
Konštrukta T-34/1007721,7260211747,01%1012,13
AMX 13 757458,5250911736,75%643,74
T-109969,0766211755,56%825,75
FV4202 8902,3870111657,76%1192,13
AMX 50 12091109,9063711448,25%892,13
UDES 038976,0460611446,49%906,69
Object 430 Version II91150,7974611355,75%1183,26
E 25 7797,7265610955,96%1139,81
WZ-12091094,7970710853,70%1002,63
Cruiser Mk. IV4109,2114610042,00%93,91
Strv m/42-57 Alt A.2 6679,846209956,57%1255,44
Spähpanzer Ru 2519758,316609651,04%1024,44
Wespe3181,392418549,41%560,18
Strv 746624,886108460,71%1263,51
A-447762,886448360,24%1237,76
AMX 12 t6354,734888146,91%827,52
T499407,555217444,59%366,49
TVP VTU Koncept8751,086267251,39%895,81
Spähpanzer SP I C7693,766547261,11%1363,30
Pz.Kpfw. III Ausf. E3108,891187038,57%81,66
Object 4168998,006087047,14%1141,51
M22 Locust 3119,842227037,14%216,21
AMX M4 mle. 457488,184096848,53%469,65
E 100101308,516486845,59%887,21
Emil II91534,238356162,30%1601,62
STA-18962,506615855,17%1252,34
Matilda4430,745085752,63%1445,14
Ikv 90 Typ B7657,725415747,37%796,12
Birch Gun4261,932855749,12%918,99
M374364,753595550,91%1422,67
BDR G1 B5304,873335545,45%387,51
AMX ELC bis5206,644135345,28%532,96
Panther7493,004264942,86%583,72
Light Mk. VIC 295,042714953,06%396,58
Loyd Gun Carriage2124,211944744,68%698,25
T7 Combat Car 256,162034551,11%123,41
O-I6648,865924252,38%1155,04
Cruiser Mk. III3102,431383751,35%308,32
Type 2597 Chi-Ha3186,193203655,56%626,05
T1 HMC2118,352163458,82%626,89
M7 Priest3168,912493458,82%447,10
Kranvagn101699,036813345,45%1145,80
AMX 13 909511,615693348,48%550,48
T-284243,843473154,84%740,35
Emil I81250,677353056,67%1444,24
Jagdpanther II81557,488302958,62%2074,74
Leichttraktor170,001402853,57%197,33
O-I Experimental5488,194612751,85%907,64
FV3046688,745812755,56%1296,16
SU-182153,382322646,15%944,70
Pz.Kpfw. II Ausf. D 257,332682458,33%164,42
T404287,613362334,78%531,81
Pz.Kpfw. II264,051252259,09%168,18
M446708,185552263,64%1341,85
LTP 3202,092812254,55%957,68
StuG IV 5421,824202259,09%1157,73
FCM 50 t 8873,647192259,09%1053,23
D23202,553092070,00%871,33
ST vz. 394139,502592035,00%181,82
Leo7662,706992070,00%1118,08
ST-I91279,657722055,00%1207,89
SU-122A5390,854012055,00%836,57
Vickers Medium Mk. I119,67611546,67%48,69
T-34-28265,804581540,00%65,17
Type 97 Te-Ke 261,531481546,67%97,72
M2 Medium Tank354,501741266,67%234,57
Chi-Ni2137,822061154,55%587,78
Type 95 Heavy4143,44171922,22%186,52
G.Pz. Mk. VI (e)2109,56174944,44%531,00
Type 91 Heavy3174,38302862,50%603,70
T-602132,63307875,00%621,86
Renault Otsu1184,29485757,14%940,35
Bishop5400,71341757,14%931,14
T1 Cunningham1105,33267666,67%620,84
Renault FT174,50233666,67%414,52
Panther II8716,83639666,67%934,98
Škoda T 245309,25401450,00%739,46
T56 GMC3202,25434475,00%810,59
KV-15332,335773100,00%717,41
Tetrarch 211,336030,00%0,00
43 M. Toldi III 3123,673133100,00%553,82
MS-1129,0070250,00%77,53
SU-540,00161250,00%135,20
Kolohousenka1109,003351100,00%607,65
Strv fm/211237,007111100,00%1819,18
D120,001451100,00%261,00
Lorraine 155 mle. 5181202,008001100,00%1477,21

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 10.03.2015
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 10.03.2015
Opuścił klan: 24.12.2024