VanCLIFT

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew164990048
Ø Poziom8,920,000,008,27
Zwycięstwa951357,66%00,00%00,00%2552,08%
Porażki673840,84%00,00%00,00%2041,67%
Remisy2481,50%00,00%00,00%36,25%
Przetrwane bitwy517831,38%00,00%00,00%1327,08%
Zniszczone czołgi202821,2300,0000,00470,98
Zniszczonych/zgonów1,790,000,001,34
Wykryte pojazdy215271,3000,0000,00330,69
Zadane uszkodzenia2.076,440,000,001.712,60
Punkty zajęcia bazy423682,5700,0000,00481,00
Punkty obrony bazy150850,9100,0000,00791,65
Doświadczenie882,920,000,00878,00
WN71632,000,000,001405,18
WN82410,330,000,002193,03
Ogółem
Ilość bitew16499
Ø Poziom8,92
Zwycięstwa951357,66%
Porażki673840,84%
Remisy2481,50%
Przetrwane bitwy517831,38%
Zniszczone czołgi202821,23
Zniszczonych/zgonów1,79
Wykryte pojazdy215271,30
Zadane uszkodzenia2.076,44
Punkty zajęcia bazy423682,57
Punkty obrony bazy150850,91
Doświadczenie882,92
WN71632,00
WN82410,33
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew48
Ø Poziom8,27
Zwycięstwa2552,08%
Porażki2041,67%
Remisy36,25%
Przetrwane bitwy1327,08%
Zniszczone czołgi470,98
Zniszczonych/zgonów1,34
Wykryte pojazdy330,69
Zadane uszkodzenia1.712,60
Punkty zajęcia bazy481,00
Punkty obrony bazy791,65
Doświadczenie878,00
WN71405,18
WN82193,03
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew791000
Zwycięstwa57172,19%00,00%00,00%00,00%
Porażki20926,42%00,00%00,00%00,00%
Remisy111,39%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy30738,81%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi5160,6500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,070,000,000,00
Wykryte pojazdy8051,0200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.504,270,000,000,00
Punkty zajęcia bazy12841,6200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy6560,8300,0000,0000,00
Doświadczenie898,120,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew791
Zwycięstwa57172,19%
Porażki20926,42%
Remisy111,39%
Przetrwane bitwy30738,81%
Zniszczone czołgi5160,65
Zniszczonych/zgonów1,07
Wykryte pojazdy8051,02
Zadane uszkodzenia1.504,27
Punkty zajęcia bazy12841,62
Punkty obrony bazy6560,83
Doświadczenie898,12
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew340000
Zwycięstwa24572,06%00,00%00,00%00,00%
Porażki9327,35%00,00%00,00%00,00%
Remisy20,59%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy11433,53%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2150,6300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,950,000,000,00
Wykryte pojazdy4831,4200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia888,920,000,000,00
Punkty zajęcia bazy11243,3100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5271,5500,0000,0000,00
Doświadczenie802,980,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew340
Zwycięstwa24572,06%
Porażki9327,35%
Remisy20,59%
Przetrwane bitwy11433,53%
Zniszczone czołgi2150,63
Zniszczonych/zgonów0,95
Wykryte pojazdy4831,42
Zadane uszkodzenia888,92
Punkty zajęcia bazy11243,31
Punkty obrony bazy5271,55
Doświadczenie802,98
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew51000
Zwycięstwa3058,82%00,00%00,00%00,00%
Porażki2039,22%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,96%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1733,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi270,5300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,790,000,000,00
Wykryte pojazdy500,9800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia496,550,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1302,5500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy200,3900,0000,0000,00
Doświadczenie530,200,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew51
Zwycięstwa3058,82%
Porażki2039,22%
Remisy11,96%
Przetrwane bitwy1733,33%
Zniszczone czołgi270,53
Zniszczonych/zgonów0,79
Wykryte pojazdy500,98
Zadane uszkodzenia496,55
Punkty zajęcia bazy1302,55
Punkty obrony bazy200,39
Doświadczenie530,20
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew71000
Zwycięstwa6591,55%00,00%00,00%00,00%
Porażki57,04%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,41%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4563,38%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi90,1300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,350,000,000,00
Wykryte pojazdy50,0700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia319,720,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2573,6200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy80,1100,0000,0000,00
Doświadczenie312,940,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew71
Zwycięstwa6591,55%
Porażki57,04%
Remisy11,41%
Przetrwane bitwy4563,38%
Zniszczone czołgi90,13
Zniszczonych/zgonów0,35
Wykryte pojazdy50,07
Zadane uszkodzenia319,72
Punkty zajęcia bazy2573,62
Punkty obrony bazy80,11
Doświadczenie312,94
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew738000
Zwycięstwa47163,82%00,00%00,00%00,00%
Porażki25634,69%00,00%00,00%00,00%
Remisy111,49%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy27737,53%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3910,5300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,850,000,000,00
Wykryte pojazdy6610,9000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia914,660,000,000,00
Punkty zajęcia bazy10531,4300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy14932,0200,0000,0000,00
Doświadczenie785,930,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew738
Zwycięstwa47163,82%
Porażki25634,69%
Remisy111,49%
Przetrwane bitwy27737,53%
Zniszczone czołgi3910,53
Zniszczonych/zgonów0,85
Wykryte pojazdy6610,90
Zadane uszkodzenia914,66
Punkty zajęcia bazy10531,43
Punkty obrony bazy14932,02
Doświadczenie785,93
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3401000
Zwycięstwa219864,63%00,00%00,00%00,00%
Porażki118134,73%00,00%00,00%00,00%
Remisy220,65%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy112633,11%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi18770,5500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,830,000,000,00
Wykryte pojazdy36581,0800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.101,970,000,000,00
Punkty zajęcia bazy17750,5200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy20010,5900,0000,0000,00
Doświadczenie773,850,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3401
Zwycięstwa219864,63%
Porażki118134,73%
Remisy220,65%
Przetrwane bitwy112633,11%
Zniszczone czołgi18770,55
Zniszczonych/zgonów0,83
Wykryte pojazdy36581,08
Zadane uszkodzenia1.101,97
Punkty zajęcia bazy17750,52
Punkty obrony bazy20010,59
Doświadczenie773,85
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew813000
Zwycięstwa53365,56%00,00%00,00%00,00%
Porażki28034,44%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy28535,06%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4950,6100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,940,000,000,00
Wykryte pojazdy9351,1500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.330,450,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3700,4600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4520,5600,0000,0000,00
Doświadczenie543,150,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew813
Zwycięstwa53365,56%
Porażki28034,44%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy28535,06%
Zniszczone czołgi4950,61
Zniszczonych/zgonów0,94
Wykryte pojazdy9351,15
Zadane uszkodzenia1.330,45
Punkty zajęcia bazy3700,46
Punkty obrony bazy4520,56
Doświadczenie543,15
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (186)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Object 140102525,11927106460,43%2762,62
Object 907 102543,4190793758,38%2459,08
AMX 50 B102911,4392184860,73%2996,75
FCM 50 t 81664,4795083159,81%2574,57
Waffenträger auf E 100102829,3088382965,38%2490,30
IS-6 81737,0993075561,32%2438,84
Bat.-Châtillon 25 t102471,9491260063,00%2728,77
T110E5102653,3490450460,52%2501,82
Rheinmetall Skorpion G 81661,2580347952,82%2039,99
T-54 ltwt.91563,4493934056,47%2668,64
E 5092317,5994833455,09%2756,27
AMX 13 9091272,4585633162,54%2246,78
TVP T 50/51102699,9188630253,97%2618,69
M46 Patton92500,31101330260,26%3173,96
IS-5 (Object 730) 81537,0983428954,33%2118,10
T95E6 102413,6282626858,96%2189,64
E 50 Ausf. M102826,8587726756,55%3026,70
AMX 30 1er prototype92379,6599726464,02%3100,89
Object 263102570,0985322659,73%2374,34
E 25 71385,1989822661,50%2617,79
T-5492223,73103022267,57%2980,28
VK 72.01 (K) 102253,2774920348,77%1615,47
AMX 50 10081813,6189917558,29%2549,58
Waffenträger auf Pz. IV92992,70106015865,19%3603,79
Object 703 Version II 81458,9983615647,44%1576,71
AMX 50 12091978,1185015157,62%2136,09
Rhm.-Borsig Waffenträger82219,5197015059,33%3234,62
ELC EVEN 90 8744,2972714852,03%1382,30
IS-2 71655,6596713953,24%2704,56
Škoda T 5092704,55100513262,88%3213,24
M41 Walker Bulldog81195,1496313263,64%2871,33
M48A5 Patton103234,1492612958,91%3587,62
Object 268 Version 4102815,3484811554,78%2619,29
Tiger-Maus 91602,3273410441,35%1220,69
Grille 15102399,2377710156,44%1979,89
Type 6891988,0187910049,00%1774,95
M10392365,6196510058,00%2724,48
Vz. 58 Medvěd 91938,1889610050,00%1735,50
T4991224,598109554,74%1824,31
Strv 103-092113,397598948,31%2001,29
XM69 Hacker112913,9010488659,30%2279,48
T26E4 SuperPershing 81552,728468550,59%2109,37
T803111832,538328548,24%1075,62
T23E3 71213,858598463,10%2573,68
Object 43091838,448517847,44%1657,95
M26 Pershing81843,1010497766,23%3188,78
Caernarvon Action X 81206,037267640,79%1411,42
TVP VTU Koncept81502,787637251,39%2223,57
Ares 8591804,838797254,17%1779,16
Vz. 60S Dravec 102244,367797041,43%1269,20
LT-432 8884,296776842,65%1509,34
LTTB81299,338736349,21%2740,20
E 77 91735,337846339,68%1331,12
ZŤS Vz.63-1 Ogar 91906,198556248,39%1861,12
Type 4 Heavy92165,859946160,66%2187,00
MBT-B 102389,619026157,38%1942,45
Strv 103B101836,856905952,54%1315,56
SDP wz 66 Grom 81621,377785942,37%1564,96
Schwertwal 101963,138775356,60%1376,21
Konštrukta T-34/10071450,508615056,00%2997,26
UDES 0381926,049165052,00%2550,83
Type 5781596,248495050,00%1746,68
BZ-5871502,709675062,00%2179,91
T3761031,369385064,00%4216,78
Škoda T 56 81716,749125056,00%1639,12
Ares 7581428,609024858,33%1885,69
Wz. 64GC Bzyg 101834,488214854,17%1227,93
CS-5991919,599074654,35%2125,66
SFAC 105 81579,836904641,30%1338,18
BZ-6891871,208134540,00%1544,01
O-Ho81875,779894463,64%2586,75
FV229 Contender91989,189024445,45%1876,36
BZ-16681577,798714346,51%1849,39
FV3046406,792814325,58%512,71
Prototipo 6 81921,289174351,16%2053,09
Strv 746803,766614259,52%1747,74
Bat.-Châtillon Bourrasque 81720,988754252,38%2071,43
Yong Bing 91762,058274247,62%1373,42
Leox 91439,886964238,10%1027,32
T3281872,769994163,41%2672,18
VK 16.02 Leopard5956,756954052,50%4647,55
M4A1 Revalorisé 81205,448483958,97%1616,84
CS-5381319,847653852,63%1850,11
Somua SM 81498,577413732,43%1422,94
Durendal 102741,689823764,86%2429,83
Type 64 6783,036573655,56%2077,25
Škoda T 2561157,608863571,43%2831,63
WZ-13171319,469713562,86%2987,71
T-44-100 Igrovoy 81545,498683551,43%2092,83
Škoda T 40 61130,897543551,43%2561,34
TS-6 92051,7910093363,64%2175,24
Panther II81668,508653253,13%2341,87
WZ-120G FT 91751,618773167,74%1413,68
SU-10181672,178093050,00%2187,02
M3 Lee40,001852996,55%261,00
FV224 Chopper71527,699052958,62%2057,14
Strv m/425541,865502857,14%1534,42
45TP Habicha71155,157342751,85%1902,40
Panhard AML Lynx 6x68706,446002751,85%1282,85
Kpz. Erich Konzept I 92217,639192759,26%2343,79
O-I6924,356842650,00%1670,57
Hotchkiss EBR7943,887812560,00%2243,08
SU-855867,336442450,00%2738,06
FCM 36 Pak 40 3605,216812466,67%2099,69
Type 71102288,467872445,83%1446,12
Jagdpanzer E 90 91647,138922462,50%1505,19
CS-4471442,619052352,17%2782,95
AE Phase I 91715,437622343,48%1370,02
Crusader 5.5-in. SP71155,246112147,62%1725,98
T-62A102114,906732138,10%1564,64
VCS 6x6 TS 90 91000,147432142,86%1391,66
Type 586700,406102035,00%1292,81
Panhard AMD 178B6717,557282060,00%2719,19
FV227 Conceiver81706,658862050,00%2062,44
T2971380,899591984,21%2109,29
SU-1006800,225621838,89%1348,16
T-103 81408,898441861,11%1568,33
Bretagne Panther 6892,837521861,11%1703,08
Chieftain Mk. 6 102070,948841758,82%1669,04
T-34-856760,067631681,25%1604,30
T-34 with L-11 4390,885601650,00%1423,68
Lorraine 120 Alby 81661,069161656,25%1594,37
T1 Cunningham140,531901593,33%261,00
Tiger I71769,7910951464,29%2845,04
TS-54 81283,578031450,00%1324,82
Lorraine 40 t 81589,868171464,29%1967,58
Type 4 Ju-To71641,629601361,54%2790,04
Sentinelle 91858,757751241,67%1404,43
SU-1527814,645761136,36%1006,08
M2 Medium Tank30,0017911100,00%261,00
T54E192256,188321145,45%2148,41
Chrysler MTC 2TC 81763,918561145,45%1669,30
T2 Medium Tank2120,703141070,00%703,11
Object 430U102776,809401050,00%2444,35
Ares 90102178,808491040,00%1705,88
M24E2 Super Chaffee 6395,803061010,00%865,71
Char Futur 4 91901,508211040,00%1742,97
Terrifiant 91672,905741020,00%1111,42
M18 Hellcat6842,89731977,78%1692,94
AMX ELC bis5534,56538944,44%2043,99
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6531,44587966,67%1313,33
VK 30.01 (P)61774,381340887,50%4930,57
Cruiser Mk. IV4436,00559875,00%1674,86
Type 3 Ju-Nu61164,13702837,50%1449,90
Black Prince II 7837,75699837,50%882,50
Pz.Kpfw. 5581652,50987862,50%1668,94
KV-1SA 51023,63799837,50%2010,58
T-832 81788,25888837,50%1904,81
Type 63 8876,88659837,50%700,76
Sherman VC Firefly 6414,88400837,50%415,86
FV2078943,00540742,86%854,12
XM57 82171,141068742,86%1763,78
M-VII-Y 92641,431053757,14%2125,37
Löwe 8978,00621650,00%959,65
Ambassador 91554,67688633,33%954,15
DZT-159 92636,50994650,00%2542,62
Vercingétorix 91922,67777633,33%1655,65
CS-63102837,401023560,00%2611,28
Super Hellcat 7559,40682580,00%798,16
40TP Habicha6971,75671450,00%1800,68
Type 5 Heavy102234,50918450,00%1278,16
FV1066 Senlac 8487,75429425,00%606,31
SDP 44 Burza6482,00388333,33%563,52
Gabler’s Destroyer 5672,33657366,67%1972,75
AM 39 Gendron-Somua 2598,339253100,00%3174,23
Strv 81 81597,67821366,67%2286,60
Type 5 Ka-Ri 8774,00393333,33%397,56
T-127 3642,00859366,67%3859,65
T28 Concept 72152,001073366,67%3400,60
Krupp-Steyr Waffenträger 7944,00519333,33%1307,68
Kpz. 3 GST Turm 8653,5023820,00%300,20
Windhund 81140,509482100,00%1212,89
AT 15A 71247,5010542100,00%2154,85
Chi-Go 71597,0070520,00%2037,29
Buryan 91606,50951250,00%1242,71
Sturmpanzer I Bison3119,006710,00%151,10
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5332,0022110,00%445,13
Husarz 81609,0011701100,00%1967,86
Sexton I 348,001611100,00%261,00
SU-100Y 62214,0010891100,00%3959,43
FV201 (A45) 73164,0019561100,00%7860,24
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6270,003961100,00%434,15
T-54 first prototype 81386,0051210,00%1763,58
M4A1 FL 10 61347,0011631100,00%2750,69
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5416,006271100,00%1119,30
King Tiger (Captured) 71370,0013201100,00%2426,18

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 03.05.2026
Opuścił klan: 10.10.2026