| Nazwa czołgu | M | Typ | Kraj | Poziom | Ø Uszkodzenia | Ø Doświadczenie | Ilość bitew | Zwycięstwa | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1088,12 | 639 | 1402 | 49,79% | 1132,71 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 810,54 | 512 | 1157 | 53,33% | 1354,78 | |||||
| M54 Renegade | 8 | 1556,18 | 763 | 1110 | 50,18% | 1701,77 | |||||
| Type T-34 | 5 | 231,98 | 232 | 844 | 50,00% | 464,97 | |||||
| IS | 7 | 852,52 | 467 | 724 | 53,87% | 1145,33 | |||||
| WZ-132 | 8 | 479,43 | 387 | 653 | 47,78% | 629,35 | |||||
| IS-3 | 8 | 1082,22 | 514 | 589 | 49,41% | 1146,86 | |||||
| AMX M4 mle. 49 | 8 | 1175,20 | 715 | 588 | 52,04% | 1399,65 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 255,90 | 272 | 585 | 50,94% | 745,20 | |||||
| T67 | 5 | 382,38 | 294 | 551 | 48,82% | 742,64 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 1004,85 | 566 | 545 | 46,24% | 1032,09 | |||||
| T110E4 | 10 | 2063,11 | 659 | 532 | 54,89% | 1507,87 | |||||
| ISU-152K | 8 | 1478,01 | 679 | 530 | 46,23% | 1559,87 | |||||
| KV-2 | 6 | 688,81 | 440 | 523 | 46,85% | 1089,70 | |||||
| IS-7 | 10 | 2027,06 | 676 | 519 | 47,78% | 1595,44 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 1445,76 | 819 | 518 | 53,47% | 1603,66 | |||||
| WZ-132A | 9 | 711,69 | 464 | 507 | 46,15% | 805,69 | |||||
| T-54 first prototype | 8 | 1018,74 | 685 | 497 | 50,30% | 1239,33 | |||||
| WZ-132-1 | 10 | 858,06 | 471 | 484 | 43,60% | 752,36 | |||||
| T-10 | 9 | 1343,47 | 562 | 472 | 45,97% | 1168,57 | |||||
| T54E1 | 9 | 1395,27 | 515 | 466 | 50,00% | 1221,60 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 511,69 | 425 | 450 | 47,33% | 752,94 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 1626,71 | 537 | 446 | 44,39% | 1073,10 | |||||
| Churchill III | 5 | 460,27 | 516 | 422 | 52,37% | 909,41 | |||||
| Panther | 7 | 471,77 | 367 | 411 | 45,26% | 526,45 | |||||
| KV-1S | 6 | 390,56 | 316 | 409 | 47,43% | 549,39 | |||||
| 121B | 10 | 1935,88 | 771 | 407 | 54,30% | 1671,86 | |||||
| Object 279 early | 10 | 2948,30 | 1000 | 403 | 62,03% | 2200,61 | |||||
| T69 | 8 | 990,27 | 536 | 391 | 50,13% | 1152,96 | |||||
| Kampfpanzer 50 t | 9 | 1982,92 | 865 | 376 | 55,32% | 1865,28 | |||||
| ISU-152 | 8 | 1069,23 | 456 | 371 | 46,63% | 996,19 | |||||
| Object 704 | 9 | 1544,11 | 511 | 369 | 53,93% | 1236,95 | |||||
| E 50 | 9 | 1494,78 | 550 | 364 | 49,18% | 1398,13 | |||||
| 59-16 | 6 | 224,91 | 310 | 363 | 43,53% | 387,05 | |||||
| T29 | 7 | 826,92 | 438 | 358 | 53,63% | 984,58 | |||||
| FV4202 | 8 | 975,60 | 630 | 356 | 49,72% | 1173,81 | |||||
| Object 780 | 10 | 2536,50 | 870 | 348 | 52,87% | 2167,62 | |||||
| WZ-120 | 9 | 761,44 | 450 | 346 | 45,66% | 536,55 | |||||
| WZ-131 | 7 | 256,25 | 300 | 344 | 40,12% | 241,02 | |||||
| Panther II | 8 | 449,94 | 357 | 339 | 48,97% | 388,86 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 1516,60 | 524 | 335 | 48,06% | 1202,29 | |||||
| Jagdpanther II | 8 | 1001,19 | 429 | 334 | 47,31% | 907,82 | |||||
| TS-5 | 8 | 1512,51 | 803 | 329 | 52,89% | 1677,83 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 2609,15 | 828 | 324 | 51,85% | 2028,00 | |||||
| T26E5 | 8 | 1135,14 | 736 | 319 | 54,23% | 1386,53 | |||||
| Object 430 | 9 | 1653,09 | 584 | 314 | 51,59% | 1580,54 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 1799,01 | 526 | 310 | 52,58% | 1253,11 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1659,59 | 699 | 309 | 51,78% | 1468,22 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 249,45 | 244 | 304 | 48,68% | 424,83 | |||||
| T-34-3 | 8 | 1367,07 | 800 | 304 | 47,04% | 1652,31 | |||||
| T30 | 9 | 1653,31 | 661 | 297 | 48,48% | 1367,42 | |||||
| SU-152 | 7 | 879,39 | 485 | 290 | 48,97% | 1138,47 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 391,93 | 344 | 290 | 48,97% | 932,02 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 277,63 | 260 | 287 | 41,46% | 258,12 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 1150,33 | 662 | 287 | 51,92% | 1308,46 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 1539,68 | 569 | 284 | 46,83% | 1022,06 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 582,40 | 331 | 281 | 48,75% | 618,35 | |||||
| T-54 | 9 | 1362,05 | 689 | 281 | 49,47% | 1359,63 | |||||
| T-103 | 8 | 1253,65 | 723 | 280 | 51,79% | 1300,78 | |||||
| AltProto AMX 30 | 8 | 1136,40 | 752 | 278 | 49,64% | 1218,77 | |||||
| 114 SP2 | 10 | 1979,51 | 700 | 258 | 48,84% | 1280,69 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 1559,93 | 573 | 255 | 46,67% | 1140,37 | |||||
| KV-85 | 6 | 362,64 | 298 | 254 | 51,18% | 444,15 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 1221,67 | 803 | 254 | 51,18% | 1580,12 | |||||
| T-44 | 8 | 847,48 | 532 | 252 | 47,62% | 978,59 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 556,82 | 493 | 252 | 50,40% | 641,02 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 2285,10 | 730 | 250 | 49,60% | 1836,38 | |||||
| SU-101 | 8 | 984,96 | 490 | 244 | 48,77% | 983,51 | |||||
| Object 268 Version 4 | 10 | 2005,00 | 722 | 240 | 49,58% | 1379,88 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 543,42 | 557 | 240 | 47,92% | 892,30 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1135,13 | 527 | 238 | 44,54% | 972,76 | |||||
| T-34 | 5 | 328,67 | 285 | 236 | 44,49% | 725,85 | |||||
| T 55A | 9 | 1535,56 | 640 | 232 | 48,71% | 1477,55 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 1384,00 | 780 | 227 | 52,86% | 1411,02 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 2150,68 | 702 | 226 | 47,79% | 1550,54 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 524,37 | 383 | 224 | 49,11% | 923,28 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 1162,31 | 567 | 223 | 46,19% | 912,42 | |||||
| Tiger II | 8 | 1146,14 | 669 | 220 | 49,09% | 1252,55 | |||||
| 122 TM | 8 | 1264,06 | 678 | 219 | 46,58% | 1329,87 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 693,78 | 524 | 218 | 45,41% | 568,42 | |||||
| T92 | 8 | 374,05 | 542 | 215 | 46,05% | 477,71 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 600,66 | 347 | 206 | 50,49% | 804,61 | |||||
| Object 268 | 10 | 1711,70 | 551 | 200 | 49,50% | 1116,47 | |||||
| O-Ho | 8 | 1009,14 | 510 | 196 | 48,47% | 1002,06 | |||||
| KV-1 | 5 | 284,63 | 262 | 194 | 51,03% | 424,77 | |||||
| T110E5 | 10 | 1985,56 | 630 | 193 | 45,08% | 1498,10 | |||||
| T-34-85 | 6 | 504,55 | 391 | 192 | 51,56% | 838,21 | |||||
| Manticore | 10 | 613,58 | 613 | 192 | 38,02% | 397,64 | |||||
| A-44 | 7 | 703,52 | 463 | 190 | 45,79% | 943,46 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 580,67 | 436 | 189 | 46,03% | 980,22 | |||||
| SU-100 | 6 | 537,12 | 325 | 189 | 43,39% | 761,95 | |||||
| Grille 15 | 10 | 1790,15 | 507 | 189 | 44,97% | 1223,27 | |||||
| STB-1 | 10 | 1819,01 | 682 | 188 | 43,09% | 1375,67 | |||||
| T71 DA | 7 | 532,49 | 387 | 185 | 47,57% | 906,75 | |||||
| MTLS-1G14 | 3 | 216,21 | 284 | 185 | 51,89% | 787,15 | |||||
| M6 | 6 | 370,60 | 279 | 183 | 44,26% | 345,80 | |||||
| Conqueror | 9 | 2015,15 | 656 | 180 | 53,89% | 2011,85 | |||||
| BZ-176 | 8 | 1659,34 | 898 | 180 | 56,67% | 1704,76 | |||||
| Kranvagn | 10 | 2039,88 | 794 | 179 | 51,40% | 1614,62 | |||||
| E 100 | 10 | 2258,38 | 775 | 178 | 56,18% | 1840,05 | |||||
| Object 277 | 10 | 1738,42 | 639 | 178 | 50,56% | 1311,28 | |||||
| T-29 | 3 | 207,10 | 248 | 178 | 52,81% | 638,54 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 1006,97 | 679 | 176 | 50,00% | 939,67 | |||||
| T21 | 6 | 244,25 | 300 | 175 | 48,57% | 471,57 | |||||
| Object 260 | 10 | 2543,66 | 883 | 175 | 58,29% | 2118,67 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 384,46 | 386 | 171 | 47,95% | 619,64 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 236,37 | 214 | 165 | 36,97% | 199,11 | |||||
| IS-4 | 10 | 2454,71 | 845 | 161 | 52,80% | 2142,93 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 1184,57 | 602 | 157 | 48,41% | 1205,93 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 537,83 | 305 | 156 | 51,28% | 883,80 | |||||
| STG Guard | 8 | 1175,34 | 690 | 155 | 51,61% | 1368,46 | |||||
| T32 | 8 | 1084,71 | 647 | 154 | 50,00% | 1144,60 | |||||
| SU-85 | 5 | 231,19 | 223 | 151 | 50,33% | 357,71 | |||||
| T-28E with F-30 | 4 | 347,92 | 317 | 149 | 42,95% | 678,94 | |||||
| Object 257 | 9 | 1732,23 | 738 | 148 | 56,08% | 1805,40 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 553,94 | 352 | 147 | 57,14% | 993,08 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 258,51 | 214 | 144 | 42,36% | 377,82 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 1907,65 | 586 | 143 | 52,45% | 1358,59 | |||||
| IS-3-II | 9 | 1979,99 | 749 | 143 | 54,55% | 2062,84 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1289,01 | 580 | 141 | 53,90% | 1193,55 | |||||
| Object 263 | 9 | 1660,25 | 653 | 141 | 51,77% | 1443,31 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 560,64 | 373 | 140 | 40,71% | 751,69 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 1419,59 | 689 | 139 | 48,92% | 1119,61 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 2551,68 | 795 | 139 | 56,83% | 1996,21 | |||||
| O-Ni | 7 | 881,81 | 457 | 139 | 46,04% | 1024,52 | |||||
| WZ-111 model 1-4 | 9 | 1654,43 | 612 | 138 | 53,62% | 1612,28 | |||||
| AMX Canon d'assaut 105 | 8 | 1089,90 | 545 | 138 | 45,65% | 1019,04 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 89,36 | 174 | 136 | 45,59% | 230,13 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 262,37 | 223 | 136 | 44,12% | 429,55 | |||||
| KV-5 | 8 | 1447,32 | 813 | 136 | 47,79% | 1581,24 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 585,12 | 373 | 133 | 46,62% | 609,38 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 73,31 | 150 | 131 | 48,85% | 254,90 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 1567,73 | 612 | 129 | 55,81% | 1370,48 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 380,50 | 390 | 128 | 49,22% | 987,36 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1402,34 | 659 | 128 | 51,56% | 1393,09 | |||||
| Strv K | 9 | 1531,70 | 724 | 128 | 45,31% | 1252,76 | |||||
| T-43 | 7 | 738,12 | 549 | 127 | 61,42% | 1217,08 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 905,89 | 461 | 123 | 49,59% | 1240,64 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 140,87 | 190 | 122 | 49,18% | 431,80 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 266,15 | 234 | 117 | 45,30% | 567,16 | |||||
| M2 Light | 2 | 202,74 | 274 | 117 | 42,74% | 780,31 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 2030,57 | 661 | 117 | 46,15% | 1435,27 | |||||
| AMX 50 Foch (155) | 10 | 1866,20 | 621 | 115 | 50,43% | 1287,97 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 246,69 | 290 | 113 | 50,44% | 1267,99 | |||||
| LT-432 | 8 | 560,09 | 709 | 112 | 58,04% | 1028,05 | |||||
| AMX M4 mle. 51 | 9 | 1614,42 | 683 | 110 | 55,45% | 1451,12 | |||||
| Valentine | 3 | 198,57 | 198 | 109 | 38,53% | 505,35 | |||||
| E 75 | 9 | 1399,48 | 643 | 109 | 46,79% | 1207,05 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 348,40 | 564 | 109 | 42,20% | 366,91 | |||||
| M60 | 10 | 1408,39 | 567 | 107 | 43,93% | 890,13 | |||||
| WZ-114 | 9 | 1876,93 | 794 | 107 | 42,99% | 1742,77 | |||||
| M7 | 5 | 171,40 | 241 | 106 | 45,28% | 386,33 | |||||
| StuG IV | 5 | 305,31 | 232 | 106 | 43,40% | 533,84 | |||||
| IS-2-II | 8 | 1332,28 | 735 | 105 | 48,57% | 1570,59 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 294,10 | 299 | 104 | 51,92% | 825,58 | |||||
| SU-85B | 4 | 168,92 | 181 | 104 | 49,04% | 240,50 | |||||
| M53/M55 | 9 | 894,84 | 529 | 104 | 40,38% | 580,25 | |||||
| EMIL 1951 | 8 | 1403,49 | 694 | 104 | 46,15% | 1518,87 | |||||
| KR-1 | 11 | 2966,34 | 1113 | 102 | 56,86% | 2181,15 | |||||
| 121 | 10 | 1981,86 | 691 | 101 | 49,50% | 1650,99 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1554,24 | 578 | 99 | 49,49% | 1282,34 | |||||
| T37 | 6 | 386,05 | 300 | 99 | 45,45% | 905,62 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 359,30 | 268 | 97 | 48,45% | 725,03 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 730,27 | 594 | 96 | 54,17% | 1822,09 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 1197,59 | 613 | 95 | 53,68% | 1315,01 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 556,64 | 345 | 95 | 48,42% | 611,97 | |||||
| M-V-Y | 10 | 2006,49 | 727 | 95 | 47,37% | 1456,25 | |||||
| Controcarro 3 Minotauro | 10 | 2490,43 | 884 | 94 | 59,57% | 1956,99 | |||||
| 212A | 9 | 1121,32 | 595 | 92 | 51,09% | 901,85 | |||||
| M41 | 5 | 256,45 | 221 | 91 | 45,05% | 213,38 | |||||
| T-832 | 8 | 1503,37 | 768 | 91 | 51,65% | 1508,35 | |||||
| Chrysler K GF | 8 | 1065,97 | 590 | 90 | 47,78% | 1112,62 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 1626,07 | 711 | 89 | 47,19% | 1419,41 | |||||
| M37 | 4 | 138,61 | 151 | 89 | 52,81% | 327,16 | |||||
| Charioteer | 8 | 917,06 | 481 | 89 | 46,07% | 823,65 | |||||
| AMX 50 Foch | 9 | 1857,91 | 812 | 88 | 56,82% | 1710,35 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 1242,25 | 670 | 87 | 50,57% | 1376,87 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 1292,63 | 719 | 87 | 51,72% | 1443,76 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 320,85 | 258 | 86 | 52,33% | 745,69 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1232,06 | 571 | 86 | 52,33% | 885,68 | |||||
| M3 Lee | 4 | 105,49 | 178 | 85 | 50,59% | 197,84 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 266,53 | 294 | 85 | 48,24% | 580,55 | |||||
| Ho-Ri 3 | 10 | 2122,67 | 664 | 84 | 50,00% | 1414,39 | |||||
| King Tiger (Captured) | 7 | 1104,40 | 737 | 84 | 47,62% | 1421,80 | |||||
| Type 61 | 9 | 1200,76 | 657 | 83 | 44,58% | 962,46 | |||||
| BZ-75 | 10 | 2287,84 | 908 | 82 | 62,20% | 1867,59 | |||||
| T-34 shielded | 5 | 431,37 | 386 | 82 | 47,56% | 905,60 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 204,19 | 257 | 81 | 49,38% | 531,86 | |||||
| Taschenratte | 11 | 2616,39 | 968 | 80 | 45,00% | 1456,90 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 155,25 | 198 | 79 | 46,84% | 290,03 | |||||
| IS-2 | 7 | 859,58 | 507 | 79 | 41,77% | 1032,78 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 1647,76 | 1014 | 78 | 64,10% | 3673,03 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 1277,22 | 638 | 78 | 44,87% | 967,20 | |||||
| M44 | 6 | 491,19 | 382 | 78 | 52,56% | 705,21 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1655,26 | 642 | 78 | 50,00% | 1394,84 | |||||
| Durchbruchswagen 2 | 4 | 46,62 | 178 | 77 | 33,77% | 0,91 | |||||
| AMX 30 B | 10 | 1416,18 | 620 | 77 | 40,26% | 954,67 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 1699,07 | 801 | 76 | 57,89% | 1710,54 | |||||
| Object 261 | 10 | 1273,76 | 493 | 76 | 46,05% | 947,59 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1096,68 | 567 | 76 | 47,37% | 996,86 | |||||
| IS-2 shielded | 7 | 1058,57 | 637 | 76 | 56,58% | 1360,29 | |||||
| O-I | 6 | 708,83 | 472 | 75 | 45,33% | 1111,13 | |||||
| T28 | 8 | 1408,19 | 667 | 74 | 58,11% | 1806,11 | |||||
| M-III-Y | 8 | 1365,81 | 872 | 74 | 50,00% | 1572,88 | |||||
| WZ-113G FT | 10 | 2670,64 | 886 | 73 | 58,90% | 1840,41 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 362,50 | 282 | 72 | 43,06% | 376,06 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 156,65 | 209 | 71 | 59,15% | 350,24 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 1895,30 | 783 | 71 | 47,89% | 1465,20 | |||||
| SU-26 | 3 | 82,34 | 127 | 70 | 45,71% | 72,30 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 1210,61 | 409 | 70 | 48,57% | 892,69 | |||||
| L-60 | 2 | 111,67 | 215 | 70 | 52,86% | 488,74 | |||||
| M40/M43 | 8 | 826,63 | 458 | 68 | 39,71% | 639,81 | |||||
| SU-100Y | 6 | 818,96 | 518 | 68 | 50,00% | 1267,41 | |||||
| BZT-70 | 10 | 2908,51 | 990 | 67 | 56,72% | 2191,19 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 2171,63 | 867 | 67 | 58,21% | 1688,46 | |||||
| T95 | 9 | 2018,09 | 734 | 66 | 51,52% | 1670,60 | |||||
| ST-I | 9 | 1710,14 | 698 | 66 | 62,12% | 1861,29 | |||||
| T25/2 | 7 | 830,36 | 549 | 66 | 51,52% | 1123,13 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 2728,39 | 939 | 64 | 51,56% | 2010,65 | |||||
| Matilda | 4 | 260,38 | 249 | 63 | 50,79% | 608,77 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 1889,24 | 802 | 63 | 52,38% | 2015,38 | |||||
| Maus | 10 | 2104,51 | 934 | 63 | 60,32% | 1613,75 | |||||
| PTZ-78 | 11 | 3516,57 | 1006 | 63 | 50,79% | 2198,30 | |||||
| A-43 | 6 | 500,03 | 351 | 63 | 47,62% | 840,18 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 1379,98 | 442 | 63 | 31,75% | 845,98 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1166,58 | 643 | 62 | 43,55% | 860,17 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 994,19 | 636 | 62 | 48,39% | 1155,53 | |||||
| Somua SM | 8 | 1367,95 | 769 | 61 | 57,38% | 1445,19 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 155,86 | 202 | 59 | 57,63% | 628,78 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 725,14 | 503 | 59 | 50,85% | 850,09 | |||||
| IS-3A | 8 | 1520,86 | 814 | 59 | 54,24% | 1613,48 | |||||
| Object 416 | 8 | 520,81 | 336 | 58 | 36,21% | 316,23 | |||||
| S-51 | 7 | 374,61 | 283 | 57 | 50,88% | 315,26 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 1205,39 | 710 | 57 | 56,14% | 1316,95 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 2073,70 | 853 | 57 | 47,37% | 1647,05 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 16,66 | 229 | 56 | 50,00% | 94,64 | |||||
| Marder 38T | 4 | 285,61 | 252 | 56 | 48,21% | 599,39 | |||||
| Emil II | 9 | 1748,71 | 710 | 55 | 52,73% | 1636,37 | |||||
| M-VI-Y | 9 | 1102,80 | 588 | 55 | 40,00% | 829,54 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 95,78 | 174 | 54 | 42,59% | 30,72 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 278,50 | 407 | 54 | 51,85% | 1031,93 | |||||
| Covenanter | 5 | 201,50 | 223 | 54 | 48,15% | 515,47 | |||||
| IS-M | 8 | 1105,91 | 489 | 54 | 48,15% | 1244,84 | |||||
| IS-6 B | 8 | 1228,70 | 697 | 54 | 51,85% | 1291,06 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 179,47 | 208 | 53 | 45,28% | 396,14 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 867,04 | 676 | 52 | 50,00% | 1074,31 | |||||
| P.43 bis | 6 | 498,96 | 376 | 49 | 32,65% | 683,21 | |||||
| A-20 | 5 | 98,77 | 197 | 48 | 45,83% | 119,91 | |||||
| Carro d'assalto P.88 | 7 | 1054,48 | 571 | 48 | 68,75% | 1646,49 | |||||
| ST-II | 10 | 2146,04 | 748 | 48 | 43,75% | 1539,80 | |||||
| T-28 | 4 | 165,62 | 237 | 47 | 59,57% | 409,85 | |||||
| AMX 40 | 4 | 98,74 | 172 | 47 | 48,94% | 188,17 | |||||
| Großtraktor - Krupp | 3 | 222,30 | 215 | 47 | 36,17% | 617,59 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 278,06 | 262 | 47 | 42,55% | 311,95 | |||||
| Challenger | 7 | 804,11 | 525 | 46 | 56,52% | 969,14 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 2514,33 | 1025 | 46 | 63,04% | 1928,62 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 1591,58 | 521 | 45 | 46,67% | 1399,75 | |||||
| Chimera | 8 | 1498,69 | 671 | 45 | 51,11% | 1565,76 | |||||
| T28 Concept | 7 | 931,98 | 494 | 44 | 65,91% | 1431,45 | |||||
| Coccodrillo | 10 | 2238,51 | 861 | 43 | 53,49% | 1583,13 | |||||
| Vz. 71 Tesák | 10 | 820,67 | 692 | 43 | 55,81% | 784,14 | |||||
| T25 AT | 7 | 981,72 | 545 | 43 | 60,47% | 1438,94 | |||||
| HWK 30 | 8 | 385,65 | 460 | 43 | 39,53% | 377,15 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 201,50 | 276 | 42 | 59,52% | 903,51 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 1693,12 | 540 | 42 | 50,00% | 1353,63 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 1252,88 | 591 | 42 | 57,14% | 1963,39 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 227,59 | 226 | 41 | 56,10% | 661,59 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 400,66 | 308 | 41 | 39,02% | 284,50 | |||||
| M-IV-Y | 8 | 1207,85 | 733 | 41 | 43,90% | 1071,81 | |||||
| AMX M4 mle. 49 Liberté | 8 | 1275,68 | 793 | 41 | 41,46% | 1380,00 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 1052,20 | 718 | 40 | 55,00% | 1706,82 | |||||
| Controcarro 1 Mk. 2 | 9 | 1244,88 | 808 | 40 | 60,00% | 1050,78 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 1126,53 | 589 | 40 | 50,00% | 1045,74 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 247,59 | 230 | 39 | 51,28% | 420,35 | |||||
| SU-18 | 2 | 114,13 | 154 | 39 | 51,28% | 558,86 | |||||
| Löwe | 8 | 1420,21 | 831 | 39 | 46,15% | 1543,97 | |||||
| Pz.Kpfw. VII | 10 | 2330,26 | 701 | 38 | 50,00% | 1814,85 | |||||
| T71 CMCD | 7 | 434,95 | 468 | 38 | 52,63% | 891,03 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 996,46 | 456 | 37 | 51,35% | 1321,28 | |||||
| Type 58 | 6 | 568,22 | 557 | 37 | 56,76% | 1162,10 | |||||
| Marder II | 3 | 128,30 | 148 | 37 | 59,46% | 297,08 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 208,36 | 334 | 36 | 63,89% | 642,53 | |||||
| P26/40 | 4 | 354,14 | 311 | 36 | 55,56% | 988,85 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 993,56 | 737 | 36 | 50,00% | 1141,54 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 1100,08 | 585 | 36 | 33,33% | 1415,34 | |||||
| Object 705 | 9 | 2023,17 | 923 | 36 | 61,11% | 2298,00 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 1138,74 | 690 | 35 | 54,29% | 1196,26 | |||||
| AT 2 | 5 | 325,97 | 292 | 35 | 54,29% | 654,80 | |||||
| Centurion Mk. 5/1 RAAC | 8 | 758,20 | 604 | 35 | 48,57% | 726,55 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 466,62 | 330 | 34 | 58,82% | 797,94 | |||||
| Caernarvon | 8 | 735,94 | 497 | 34 | 44,12% | 640,79 | |||||
| CS-63 | 10 | 1615,06 | 462 | 34 | 38,24% | 992,26 | |||||
| LPT-67 Šelma | 9 | 523,56 | 556 | 34 | 52,94% | 578,81 | |||||
| Object 430U | 10 | 1402,41 | 470 | 34 | 52,94% | 1024,75 | |||||
| Achilles | 6 | 549,88 | 492 | 33 | 51,52% | 913,04 | |||||
| M7 Priest | 3 | 109,53 | 125 | 32 | 43,75% | 104,05 | |||||
| UDES 03 | 8 | 658,78 | 417 | 32 | 43,75% | 483,09 | |||||
| T110E3 | 10 | 1525,72 | 490 | 32 | 37,50% | 842,42 | |||||
| DZT-159 | 9 | 1807,16 | 821 | 32 | 50,00% | 1557,59 | |||||
| ARL 44 | 6 | 589,03 | 500 | 31 | 54,84% | 983,24 | |||||
| Type 4 Ju-To | 7 | 1073,06 | 734 | 31 | 58,06% | 1376,96 | |||||
| Object 283 | 9 | 1123,84 | 675 | 31 | 38,71% | 899,15 | |||||
| Object 268 Version V | 10 | 1901,74 | 724 | 31 | 41,94% | 1216,54 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 1536,43 | 935 | 30 | 73,33% | 1964,34 | |||||
| KV-3 | 7 | 903,63 | 615 | 30 | 56,67% | 1186,12 | |||||
| Projekt ION | 8 | 1705,43 | 887 | 30 | 53,33% | 1630,77 | |||||
| T92 HMC | 10 | 1266,23 | 497 | 30 | 40,00% | 818,88 | |||||
| Nashorn | 6 | 654,60 | 397 | 30 | 33,33% | 887,71 | |||||
| FV4025 Contriver | 11 | 2923,00 | 1080 | 30 | 63,33% | 1881,79 | |||||
| Obsidian | 8 | 996,67 | 714 | 30 | 53,33% | 1250,29 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 1162,40 | 679 | 30 | 56,67% | 1065,21 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 43,17 | 187 | 29 | 55,17% | 147,48 | |||||
| Renault UE 57 | 3 | 159,21 | 158 | 29 | 44,83% | 301,44 | |||||
| FSV Scheme A | 7 | 466,69 | 502 | 29 | 48,28% | 531,01 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 81,79 | 144 | 28 | 39,29% | 57,04 | |||||
| P.43 | 5 | 244,89 | 331 | 28 | 60,71% | 608,84 | |||||
| SDP 58 Kilana | 8 | 1512,21 | 751 | 28 | 53,57% | 1617,25 | |||||
| T-62A | 10 | 1759,81 | 608 | 27 | 37,04% | 1446,21 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 437,38 | 347 | 26 | 61,54% | 802,46 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 354,92 | 391 | 26 | 50,00% | 1211,05 | |||||
| AMX 65 t | 8 | 775,44 | 468 | 25 | 36,00% | 621,26 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 947,28 | 623 | 25 | 40,00% | 673,53 | |||||
| GSOR 1010 FB | 8 | 954,92 | 504 | 25 | 28,00% | 803,84 | |||||
| 110 | 8 | 1211,46 | 646 | 24 | 54,17% | 1408,49 | |||||
| 113 | 10 | 1934,38 | 759 | 24 | 50,00% | 1624,20 | |||||
| FV3805 | 9 | 751,63 | 680 | 24 | 45,83% | 497,93 | |||||
| Spähpanzer SP I C | 7 | 346,75 | 355 | 24 | 45,83% | 414,37 | |||||
| SU-2-122 | 5 | 360,08 | 338 | 24 | 45,83% | 636,95 | |||||
| AMX 67 Imbattable | 11 | 2176,33 | 951 | 24 | 66,67% | 1381,63 | |||||
| M41D | 8 | 376,67 | 399 | 24 | 37,50% | 372,28 | |||||
| BZ-68 | 9 | 1612,39 | 877 | 23 | 60,87% | 1635,80 | |||||
| T2 Light Tank | 2 | 261,09 | 460 | 23 | 65,22% | 1549,64 | |||||
| KV-220-2 | 5 | 680,04 | 611 | 23 | 56,52% | 1331,56 | |||||
| T-44-100 | 8 | 1402,43 | 818 | 23 | 52,17% | 1670,60 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 40,95 | 152 | 22 | 50,00% | 86,70 | |||||
| SDP 60 Gonkiewicza | 9 | 1203,82 | 685 | 22 | 45,45% | 761,11 | |||||
| Object 705A | 10 | 1965,41 | 751 | 22 | 54,55% | 1367,05 | |||||
| A46 | 6 | 323,73 | 479 | 22 | 50,00% | 894,20 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 85,38 | 150 | 21 | 42,86% | 233,97 | |||||
| T56 GMC | 3 | 129,67 | 165 | 21 | 47,62% | 244,11 | |||||
| BZ-79 | 11 | 3007,43 | 1045 | 21 | 57,14% | 2002,12 | |||||
| AMX 50 Foch B | 10 | 1554,57 | 648 | 21 | 57,14% | 1059,65 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 93,35 | 151 | 20 | 45,00% | 315,04 | |||||
| Wespe | 3 | 119,70 | 141 | 20 | 45,00% | 252,11 | |||||
| T-150 | 6 | 927,40 | 671 | 20 | 45,00% | 1821,48 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 474,95 | 359 | 19 | 42,11% | 479,67 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 134,00 | 188 | 19 | 68,42% | 533,63 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 742,32 | 626 | 19 | 57,89% | 970,51 | |||||
| Strv S1 | 8 | 1252,00 | 685 | 19 | 68,42% | 1327,04 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 113,17 | 193 | 18 | 61,11% | 335,00 | |||||
| Leo | 7 | 691,61 | 537 | 18 | 44,44% | 961,93 | |||||
| Churchill I | 5 | 271,94 | 238 | 18 | 38,89% | 299,06 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 39,06 | 181 | 18 | 50,00% | 86,06 | |||||
| UDES 16 | 9 | 946,17 | 789 | 18 | 61,11% | 808,01 | |||||
| AMX 38 | 3 | 137,17 | 194 | 18 | 55,56% | 389,84 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 46,61 | 111 | 18 | 44,44% | 27,48 | |||||
| WZ-111G FT | 9 | 1438,11 | 745 | 18 | 50,00% | 1117,62 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 985,33 | 628 | 18 | 55,56% | 1036,21 | |||||
| AMBT | 8 | 916,83 | 618 | 18 | 50,00% | 806,37 | |||||
| AMX 13 57 GF | 7 | 496,44 | 700 | 18 | 55,56% | 861,93 | |||||
| Fauteur | 11 | 2102,78 | 763 | 18 | 38,89% | 1151,23 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 458,47 | 360 | 17 | 35,29% | 405,64 | |||||
| Emil I | 8 | 1085,82 | 639 | 17 | 35,29% | 868,45 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1150,35 | 885 | 17 | 70,59% | 1541,61 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 1535,24 | 812 | 17 | 47,06% | 1378,67 | |||||
| FV226 Contradictious | 8 | 1596,59 | 777 | 17 | 41,18% | 1286,26 | |||||
| T-46 | 3 | 71,50 | 116 | 16 | 43,75% | 63,30 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 1647,94 | 586 | 16 | 43,75% | 921,89 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1096,31 | 617 | 16 | 37,50% | 795,14 | |||||
| Gorilla | 11 | 2152,75 | 782 | 16 | 43,75% | 1275,30 | |||||
| XM69 Hacker | 11 | 1610,94 | 671 | 16 | 31,25% | 714,73 | |||||
| Chi-To SP | 7 | 1164,13 | 701 | 15 | 46,67% | 1312,06 | |||||
| AMR 35 | 2 | 33,67 | 112 | 15 | 40,00% | 21,65 | |||||
| Churchill VII | 6 | 530,71 | 437 | 14 | 50,00% | 824,13 | |||||
| Type 91 Heavy | 3 | 141,21 | 183 | 14 | 50,00% | 345,87 | |||||
| Ho-Ri 1 | 9 | 1378,07 | 740 | 14 | 57,14% | 1004,12 | |||||
| 60G FT | 5 | 96,07 | 185 | 14 | 42,86% | 42,45 | |||||
| T-34-2G FT | 7 | 890,36 | 582 | 14 | 50,00% | 1135,99 | |||||
| M12 | 7 | 506,71 | 424 | 14 | 50,00% | 497,49 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 87,57 | 110 | 14 | 42,86% | 123,44 | |||||
| BZ-166 | 8 | 897,86 | 581 | 14 | 35,71% | 677,44 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 182,86 | 218 | 14 | 50,00% | 649,95 | |||||
| Archer | 5 | 439,86 | 344 | 14 | 57,14% | 1030,75 | |||||
| D2 | 3 | 42,00 | 136 | 13 | 53,85% | 106,80 | |||||
| BT-7 | 4 | 65,85 | 196 | 13 | 76,92% | 264,10 | |||||
| B1 | 4 | 531,85 | 450 | 13 | 53,85% | 2057,35 | |||||
| Strv 74 | 6 | 1138,69 | 851 | 13 | 69,23% | 2806,07 | |||||
| Crusader | 6 | 163,54 | 155 | 13 | 38,46% | 198,53 | |||||
| SU-76M | 4 | 69,69 | 155 | 13 | 30,77% | 0,00 | |||||
| SDP wz 66 Grom | 8 | 1301,38 | 648 | 13 | 38,46% | 1002,68 | |||||
| CS-53 | 8 | 1008,00 | 597 | 12 | 41,67% | 1071,62 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 848,33 | 543 | 12 | 33,33% | 1200,67 | |||||
| SU-76G FT | 4 | 276,50 | 323 | 12 | 66,67% | 622,26 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 712,17 | 318 | 12 | 41,67% | 982,29 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 1980,00 | 589 | 12 | 25,00% | 926,41 | |||||
| 56TP | 8 | 1529,25 | 923 | 12 | 66,67% | 1831,72 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 487,91 | 529 | 11 | 45,45% | 914,24 | |||||
| WZ-111-1G FT | 8 | 1466,09 | 750 | 11 | 45,45% | 1544,68 | |||||
| Chieftain/T95 | 8 | 1280,27 | 803 | 11 | 54,55% | 1900,85 | |||||
| MT-25 | 6 | 371,18 | 344 | 11 | 72,73% | 1053,72 | |||||
| P.43 ter | 7 | 430,40 | 393 | 10 | 40,00% | 359,61 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 211,50 | 239 | 10 | 70,00% | 730,95 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 191,10 | 180 | 10 | 50,00% | 360,85 | |||||
| ISU-122-2 | 8 | 945,10 | 612 | 10 | 40,00% | 754,86 | |||||
| T-45 | 2 | 137,40 | 207 | 10 | 50,00% | 505,11 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 444,00 | 440 | 9 | 55,56% | 738,95 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 480,44 | 407 | 9 | 44,44% | 1078,28 | |||||
| AMX 13 (FL 11) | 5 | 426,89 | 497 | 9 | 55,56% | 1475,59 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 72,75 | 258 | 8 | 75,00% | 371,75 | |||||
| Ho-Ri 2 | 8 | 915,75 | 764 | 8 | 62,50% | 1016,57 | |||||
| AMX AC mle. 46 | 7 | 600,38 | 483 | 8 | 37,50% | 567,31 | |||||
| Renault FT | 1 | 25,14 | 56 | 7 | 14,29% | 0,00 | |||||
| Type 3 Ho-Ni III | 5 | 209,00 | 272 | 7 | 57,14% | 340,54 | |||||
| Conqueror Gun Carriage | 10 | 1492,00 | 436 | 7 | 14,29% | 985,55 | |||||
| KJPZ TIII Jäger | 9 | 1228,00 | 670 | 7 | 42,86% | 842,42 | |||||
| KV-1SA | 5 | 775,43 | 727 | 7 | 57,14% | 1607,47 | |||||
| TBT | 9 | 1956,43 | 1113 | 7 | 71,43% | 1714,88 | |||||
| Pz.Kpfw. KW I (r) | 5 | 833,43 | 705 | 7 | 14,29% | 1263,84 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 52,67 | 181 | 6 | 50,00% | 143,01 | |||||
| M3G FT | 3 | 168,33 | 60 | 6 | 0,00% | 222,64 | |||||
| WZ-131G FT | 6 | 223,83 | 144 | 6 | 33,33% | 77,52 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 44,33 | 68 | 6 | 33,33% | 12,92 | |||||
| UDES 03 Alt 3 | 9 | 1344,67 | 498 | 6 | 33,33% | 789,05 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 405,83 | 616 | 6 | 66,67% | 1236,96 | |||||
| Turán III prototípus | 5 | 462,33 | 387 | 6 | 66,67% | 1033,57 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 24,40 | 148 | 5 | 60,00% | 176,91 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 118,00 | 158 | 5 | 60,00% | 442,12 | |||||
| D1 | 2 | 61,40 | 178 | 5 | 40,00% | 11,18 | |||||
| T-26 | 2 | 52,40 | 84 | 5 | 20,00% | 0,00 | |||||
| T3 HMC | 2 | 32,80 | 103 | 5 | 60,00% | 170,39 | |||||
| M8A1 | 4 | 178,20 | 151 | 5 | 40,00% | 183,36 | |||||
| T-50-2 | 6 | 88,80 | 184 | 5 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Pz.Kpfw. B2 740 (f) | 4 | 408,80 | 507 | 5 | 40,00% | 765,84 | |||||
| Tetrarch | 2 | 112,60 | 188 | 5 | 40,00% | 289,09 | |||||
| Fantôme | 9 | 1293,20 | 733 | 5 | 40,00% | 966,12 | |||||
| M14/41 | 2 | 131,75 | 174 | 4 | 50,00% | 295,95 | |||||
| STA-1 | 8 | 57,25 | 123 | 4 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Black Prince | 7 | 1161,25 | 915 | 4 | 75,00% | 1867,80 | |||||
| Strv 103B | 10 | 1386,25 | 343 | 4 | 0,00% | 621,50 | |||||
| AT-1 | 2 | 0,00 | 33 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| Renault FT AC | 2 | 198,50 | 173 | 4 | 25,00% | 720,33 | |||||
| FCM 36 | 2 | 91,75 | 286 | 4 | 75,00% | 410,49 | |||||
| AEC Armoured Car | 5 | 473,25 | 468 | 4 | 75,00% | 1246,13 | |||||
| T-116 | 3 | 125,75 | 183 | 4 | 75,00% | 530,99 | |||||
| IS-2M | 7 | 1098,25 | 853 | 4 | 75,00% | 1284,56 | |||||
| Projet Louis | 9 | 1362,75 | 537 | 4 | 0,00% | 1859,47 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 1391,50 | 488 | 4 | 25,00% | 1908,70 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 241,00 | 243 | 3 | 0,00% | 1122,01 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 477,67 | 187 | 3 | 0,00% | 282,67 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 282,33 | 334 | 3 | 100,00% | 1152,47 | |||||
| MS-1 | 1 | 118,67 | 193 | 3 | 66,67% | 690,07 | |||||
| SZDV Vz. 50 | 8 | 1135,33 | 745 | 3 | 33,33% | 982,75 | |||||
| SDP 57 Gowika | 7 | 770,33 | 649 | 3 | 66,67% | 1057,39 | |||||
| Valentine AT | 4 | 171,33 | 214 | 3 | 66,67% | 491,46 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. A | 3 | 33,33 | 130 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 713,00 | 524 | 3 | 33,33% | 295,38 | |||||
| KV-1 shielded | 5 | 677,00 | 780 | 3 | 66,67% | 1413,93 | |||||
| Heavy Tank No. VI | 6 | 1202,00 | 1183 | 3 | 100,00% | 2808,25 | |||||
| Stone Sentinel | 8 | 1329,00 | 826 | 3 | 66,67% | 1510,08 | |||||
| M56 Scorpion | 7 | 569,67 | 530 | 3 | 33,33% | 564,35 | |||||
| Dicker Max | 6 | 934,00 | 534 | 3 | 100,00% | 2035,22 | |||||
| Excalibur | 6 | 381,67 | 172 | 3 | 33,33% | 294,35 | |||||
| Valiant | 5 | 680,33 | 671 | 3 | 66,67% | 1634,53 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 126,50 | 345 | 2 | 100,00% | 571,26 | |||||
| SU-5 | 4 | 55,50 | 69 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Type 57 | 8 | 959,50 | 753 | 2 | 50,00% | 870,22 | |||||
| Convert. Medium Tank T3 | 3 | 164,00 | 315 | 2 | 100,00% | 491,85 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 108,00 | 159 | 2 | 50,00% | 147,80 | |||||
| Pz.Kpfw. 38H 735 (f) | 2 | 375,00 | 544 | 2 | 50,00% | 1093,85 | |||||
| Primo Victoria | 8 | 1230,00 | 891 | 2 | 50,00% | 1939,88 | |||||
| Cromwell B | 6 | 750,00 | 319 | 2 | 0,00% | 993,06 | |||||
| SU-100I | 5 | 640,00 | 615 | 2 | 50,00% | 1030,97 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 316,00 | 379 | 1 | 100,00% | 1992,37 | |||||
| 4TP | 1 | 0,00 | 137 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 1050,00 | 320 | 1 | 0,00% | 3113,72 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 0,00 | 44 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 354,00 | 375 | 1 | 100,00% | 1845,07 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. B | 9 | 1223,00 | 876 | 1 | 100,00% | 1150,67 | |||||
| Mitsu 108 | 5 | 1418,00 | 1122 | 1 | 100,00% | 3222,75 | |||||
| BZ-58 | 7 | 1811,00 | 1662 | 1 | 100,00% | 3166,74 | |||||
| Somua S35 | 3 | 229,00 | 291 | 1 | 100,00% | 717,85 | |||||
| Staghound Mk. III | 6 | 1151,00 | 1196 | 1 | 100,00% | 2947,88 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 540,00 | 780 | 1 | 100,00% | 1513,02 | |||||
| Windhund | 8 | 1614,00 | 360 | 1 | 0,00% | 1219,32 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 R | 2 | 666,00 | 1140 | 1 | 100,00% | 2533,13 | |||||
| MKA | 2 | 108,00 | 168 | 1 | 100,00% | 390,51 | |||||
| Lago M38 | 3 | 541,00 | 698 | 1 | 100,00% | 1377,87 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 63,00 | 117 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| M3 Light | 3 | 199,00 | 206 | 1 | 0,00% | 614,26 | |||||
| WZ-111 model 6 | 8 | 2773,00 | 1728 | 1 | 100,00% | 3925,42 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 2984,00 | 1458 | 1 | 100,00% | 3992,05 |
VLADOS_PUZDABOL
Ogólne statystyki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 54473 | 0 | 38 | 38 | ||||
| Ø Poziom | 7,65 | 0,00 | 9,11 | 9,11 | ||||
| Zwycięstwa | 26949 | 49,47% | 0 | 0,00% | 14 | 36,84% | 14 | 36,84% |
| Porażki | 26890 | 49,36% | 0 | 0,00% | 23 | 60,53% | 23 | 60,53% |
| Remisy | 634 | 1,16% | 0 | 0,00% | 1 | 2,63% | 1 | 2,63% |
| Przetrwane bitwy | 7338 | 13,47% | 0 | 0,00% | 9 | 23,68% | 9 | 23,68% |
| Zniszczone czołgi | 32387 | 0,59 | 0 | 0,00 | 25 | 0,66 | 25 | 0,66 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,69 | 0,00 | 0,86 | 0,86 | ||||
| Wykryte pojazdy | 75654 | 1,39 | 0 | 0,00 | 53 | 1,39 | 53 | 1,39 |
| Zadane uszkodzenia | 1.080,51 | 0,00 | 1.628,16 | 1.628,16 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 17336 | 0,32 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 12222 | 0,22 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 541,78 | 0,00 | 725,18 | 725,18 | ||||
| WN7 | 958,96 | 0,00 | 831,19 | 831,19 | ||||
| WN8 | 1195,80 | 0,00 | 1888,63 | 1888,63 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 54473 | |
| Ø Poziom | 7,65 | |
| Zwycięstwa | 26949 | 49,47% |
| Porażki | 26890 | 49,36% |
| Remisy | 634 | 1,16% |
| Przetrwane bitwy | 7338 | 13,47% |
| Zniszczone czołgi | 32387 | 0,59 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,69 | |
| Wykryte pojazdy | 75654 | 1,39 |
| Zadane uszkodzenia | 1.080,51 | |
| Punkty zajęcia bazy | 17336 | 0,32 |
| Punkty obrony bazy | 12222 | 0,22 |
| Doświadczenie | 541,78 | |
| WN7 | 958,96 | |
| WN8 | 1195,80 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Ø Poziom | 0,00 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 38 | |
| Ø Poziom | 9,11 | |
| Zwycięstwa | 14 | 36,84% |
| Porażki | 23 | 60,53% |
| Remisy | 1 | 2,63% |
| Przetrwane bitwy | 9 | 23,68% |
| Zniszczone czołgi | 25 | 0,66 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,86 | |
| Wykryte pojazdy | 53 | 1,39 |
| Zadane uszkodzenia | 1.628,16 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 725,18 | |
| WN7 | 831,19 | |
| WN8 | 1888,63 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 38 | |
| Ø Poziom | 9,11 | |
| Zwycięstwa | 14 | 36,84% |
| Porażki | 23 | 60,53% |
| Remisy | 1 | 2,63% |
| Przetrwane bitwy | 9 | 23,68% |
| Zniszczone czołgi | 25 | 0,66 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,86 | |
| Wykryte pojazdy | 53 | 1,39 |
| Zadane uszkodzenia | 1.628,16 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 725,18 | |
| WN7 | 831,19 | |
| WN8 | 1888,63 | |
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:
Mapa globalna, Poziom X
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 120 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 41 | 34,17% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 72 | 60,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 7 | 5,83% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 18 | 15,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 70 | 0,58 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,69 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 92 | 0,77 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 1.643,77 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 96 | 0,80 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 59 | 0,49 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 454,57 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 120 | |
| Zwycięstwa | 41 | 34,17% |
| Porażki | 72 | 60,00% |
| Remisy | 7 | 5,83% |
| Przetrwane bitwy | 18 | 15,00% |
| Zniszczone czołgi | 70 | 0,58 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,69 | |
| Wykryte pojazdy | 92 | 0,77 |
| Zadane uszkodzenia | 1.643,77 | |
| Punkty zajęcia bazy | 96 | 0,80 |
| Punkty obrony bazy | 59 | 0,49 |
| Doświadczenie | 454,57 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VIII
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 216,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 53,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 1 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 1 | 100,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 216,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 53,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VI
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki kompanii
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki bitew drużynowych
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 665 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 296 | 44,51% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 369 | 55,49% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 174 | 26,17% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 279 | 0,42 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,57 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 882 | 1,33 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 759,92 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 652 | 0,98 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 2122 | 3,19 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 454,68 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 665 | |
| Zwycięstwa | 296 | 44,51% |
| Porażki | 369 | 55,49% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 174 | 26,17% |
| Zniszczone czołgi | 279 | 0,42 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,57 | |
| Wykryte pojazdy | 882 | 1,33 |
| Zadane uszkodzenia | 759,92 | |
| Punkty zajęcia bazy | 652 | 0,98 |
| Punkty obrony bazy | 2122 | 3,19 |
| Doświadczenie | 454,68 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki potyczki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 331 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 170 | 51,36% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 142 | 42,90% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 19 | 5,74% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 100 | 30,21% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 205 | 0,62 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,89 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 284 | 0,86 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 934,44 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 376 | 1,14 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 139 | 0,42 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 460,40 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 331 | |
| Zwycięstwa | 170 | 51,36% |
| Porażki | 142 | 42,90% |
| Remisy | 19 | 5,74% |
| Przetrwane bitwy | 100 | 30,21% |
| Zniszczone czołgi | 205 | 0,62 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,89 | |
| Wykryte pojazdy | 284 | 0,86 |
| Zadane uszkodzenia | 934,44 | |
| Punkty zajęcia bazy | 376 | 1,14 |
| Punkty obrony bazy | 139 | 0,42 |
| Doświadczenie | 460,40 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki obrony twierdzy
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 3 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 1 | 33,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 2 | 66,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 1 | 33,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 4 | 1,33 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 2,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 3 | 1,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 2.360,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 720,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 3 | |
| Zwycięstwa | 1 | 33,33% |
| Porażki | 2 | 66,67% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 1 | 33,33% |
| Zniszczone czołgi | 4 | 1,33 |
| Zniszczonych/zgonów | 2,00 | |
| Wykryte pojazdy | 3 | 1,00 |
| Zadane uszkodzenia | 2.360,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 720,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen